Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika

Sutinku

Humorinai grįžta!

2016.10.03

Nuo 2016 m. spalio mėn. 03 d. atnaujinome akciją „Paremk ir gauk klouno nosį“. Devyniose  DROGAS parduotuvėse klientai vėl gali įsigyti HUMORINĄ – raudoną klouno nosį su smagia naudojimosi instrukcija. Tai - asociacijos “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” rėmimo dalis. Kiekvienas klientas, įsigijęs HUMORINĄ, projektą paremia 1,50 Eur, o šios lėšos skiriamos gydytojų klounų vizitams ligoninėse apmokėti. DROGAS klientų paramos dėka  9 profesionalūs aktoriai gali lankyti sunkiai sergančius vaikučius ir,  pasitelkę triukus, muziką, mimikas, dovanoti jiems geras emocijas, o svarbiausia – padėti  greičiau sveikti.

 

Daugiau: www.raudonosnosys.lt

discount/_MG_3645.jpg

Humorinai grįžta!

Nuo 2016 m. spalio mėn. 03 d. atnaujinome akciją „Paremk ir gauk klouno nosį“. Devyniose  DROGAS parduotuvėse klientai vėl gali įsigyti HUMORINĄ – raudoną kloun...

2016.10.03 Išskleisti

Trečioji DROGAS grožio mokykla: makiažo naujienos, praktiniai patarimai ir dovanos

2016.08.09

Paskutinio vasaros mėnesio pradžioje, rugpjūčio 4 dieną, Vilniuje jau trečią kartą buvo surengta DROGAS grožio mokykla. Šį kartą ji buvo organizuojama kartu su kosmetikos gamintoja „Maybelline New York“.

DROGAS vėl pateikė malonių staigmenų grožio mokyklos viešnioms: dalyvės turėjo nuostabią progą pasisemti tiek teorinių, tiek praktinių žinių apie makiažą iš tikrų šios srities profesionalų. Teorinę medžiagą apie „Maybelline“ atsiradimą, kompanijos pirmąjį produktą – blakstienų tušą, naujausias spalvų ir kosmetikos priemonių tendencijas pristatė makiažo specialistė Vaida Taraškevičiūtė.

Praktinę dalį organizavo vizažo meistrė Justina Gafaro kartu su makiažo konsultante-pagalbininke Irma Čikanavičiene. Justina dalyves supažindino su makiažo subtilybėmis, o Irma konsultavo rūpimais grožio klausimais. Merginos buvo mokomos, kaip kontūruoti veidą, taisyklingai apvesti antakius bei akių vokus. Taip pat buvo aptartos didžiausios makiažo klaidos ir tinkamiausi būdai, kaip jų išvengti.

Renginio metu viešnioms buvo pristatytos naujausios ir geidžiamiausios kosmetikos priemonės, tarp jų – ir visų laukiama „Strobing“ šviesinamoji makiažo priemonė, suteikianti veidui švytėjimo.

Grožio mokykla vyko jaukiame restorane „The Gallery“, kur mokyklos dalyvės buvo vaišinamos vynu bei galėjo paskanauti specialiai joms paruoštais užkandžiais ir desertu.

Mokyklos dalyvės renginį paliko ne tuščiomis: „Maybelline“ visas viešnias apdovanojo puikiomis dovanomis, kurios padės praktiškai pritaikyti renginio metu įgytas žinias.

 

 

 

Trečioji DROGAS grožio mokykla: makiažo naujienos, praktiniai patarimai ir dovanos

Trečioji DROGAS grožio mokykla: makiažo naujienos, praktiniai patarimai ir dovanos

Paskutinio vasaros mėnesio pradžioje, rugpjūčio 4 dieną, Vilniuje jau trečią kartą buvo surengta DROGAS grožio mokykla. Šį kartą ji buvo organizuojama kartu su ...

2016.08.09 Išskleisti

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS jau laukia pirkėjų PC Babilonas

2016.07.25

Panevėžio prekybos centre „Babilonas“, adresu Klaipėdos g. 143A, pirkėjus pasitinka atsinaujinusi parduotuvė DROGAS.

Liepos 18 dieną parduotuvė  DROGAS „Babilone“ surengė tikrą šventę visiems savo lankytojams – sėkmingai persikėlus į kitą prekybos centro vietą, visiems parduotuvėje apsilankiusiems panevėžiečiams buvo pasiūlyta įvairių pramogų ir akcijų.

Atsinaujinusios parduotuvės personalas džiaugėsi tuo, kad pirkėjai noriai darėsi asmenukes, dalijosi jomis DROGAS „Facebook“ puslapyje ir taip dalyvavo žaidime, kurio metu buvo galima laimėti grožio priemonių rinkinius.

Atidarius parduotuvę naujoje vietoje, visą savaitę pirkėjai buvo džiuginami nemokamais įvairių priemonių mėginėliais, o tie klientai, kurie pirko už 8 ir daugiau eurų, sulaukė malonios staigmenos – jiems buvo įteikiamos DROGAS dovanos.  Be to, lojalūs klientai, įsigiję prekių su DROGAS kortele, turėjo galimybę patrigubinti savo sukauptus lojalumo taškus. 

 

 

 

news/_MG_4863.jpg

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS jau laukia pirkėjų PC Babilonas

Panevėžio prekybos centre „Babilonas“, adresu Klaipėdos g. 143A, pirkėjus pasitinka atsinaujinusi parduotuvė DROGAS. Liepos 18 dieną parduotuvė  DROGAS „Babi...

2016.07.25 Išskleisti

Antroji DROGAS grožio mokykla dalyves pasitiko daugybe malonių staigmenų

2016.04.25

Dar 20 ištikimiausių DROGAS klienčių sulaukė kvietimų praleisti ypatingą vakarą - surengta jau antroji DROGAS grožio mokykla. Šįkart renginio tema - oda ir jos priežiūra.

Kaip jau tapo įprasta, į renginį atvykusias viešnias pirmoji pasitiko fotografė, kiekvienai dovanojusi nuotaikingas fotosesijas. Tai buvo tik pirmoji iš daugybės staigmenų bei dovanų, tą išskirtinį vakarą laukusių renginio dalyvių.

Pastelinės spalvos gėlių puokštėse, mažutėliuose desertuose ir kiekvienoje smulkioje detalėje spinduliavo jaukumą, ramybę ir lengvumą - būtent tokioje aplinkoje norisi kalbėtis apie skaisčios, švytinčios ir jaunatviškos odos puoselėjimą.

Lietuviškoje „BIOK“ laboratorijoje dirbanti Gintarė viešnioms papasakojo ne tik apie tai, kuo skiriasi įvairūs odos tipai, kaip kiekvieną jų prižiūrėti bei atskleisti gerąsias jo puses, bet ir pasidalino kiekvienai moteriai įdomiomis grožio produktų kūrimo paslaptimis.

Visą vakarą renginyje netilo šurmulys ir vyko gyva diskusija - moterys naudojosi proga užduoti ilgą laiką jas neraminusius klausimus, prašyti specialisčių patarimų, išmėginti įvairiausias grožio priemones.

Kiekviena renginio dalyvė sužinojo tikslų savo odos tipą - jie buvo nustatyti specialiu aparatu. Pasitikrinusios savo veido odą, viešnios suskubo teirautis konkrečių instrukcijų jos puoselėjimui. Tačiau ir tai dar nebuvo vakaro pabaiga.

Renginio organizatoriai dalyves pakvietė susikurti asmenines dušo želė. Viešnios pačios rinkosi mėgstamiausius kvapus, juos maišė ir kūrė produktų pavadinimus. 

Sužinojusios savo odos tipus, išmokusios dar kruopščiau prižiūrėti savo odą, išbandžiusios įvairiausius grožio produktus, pasigaminusios asmenines dušo želė, renginio dalyvės laukė ir dar vienos dovanos - vakaro pradžioje visos jos užpildė anketas ir dalyvavo specialiame konkurse. Net dvi iš jų jau gegužę drauge su DROGAS komanda keliaus į ekskursiją „BIOK“ laboratorijoje!

Nuotaikingas vakaras baigėsi gausių dovanų dalybomis ir nerūpestingais ne tik susipažinti, bet ir susidraugauti spėjusių renginio dalyvių pašnekesiais prie kavos.

 

  

  

 

discount/ligita.vaitkute.Drogas.mokykla.20160414.7.jpg

Antroji DROGAS grožio mokykla dalyves pasitiko daugybe malonių staigmenų

Dar 20 ištikimiausių DROGAS klienčių sulaukė kvietimų praleisti ypatingą vakarą - surengta jau antroji DROGAS grožio mokykla. Šįkart renginio tema - oda ir jos ...

2016.04.25 Išskleisti

Pagrindinė DROGAS įmonių grupė „A.S. Watson Group“ švenčia 175-erių metų jubiliejų

2016.03.16

AB DROGAS šiemet švenčia 23-iąją sukaktį nuo 1993 m., kai Rygoje buvo atidaryta pirmoji Baltijos šalyse savitarnos parduotuvė. Per šiuos metus daug pasiekta: užsitarnautas mažmeninės prekybos rinkos lyderės Baltijos šalyse vardas grožio, sveikatos ir namų prekių srityse, sugebėta pasiūlyti didžiausią gaminių asortimentą ir begalę naujovių. DROGAS džiugina savo klientus patrauklia kainodaros sistema, nuolatinėmis ambicingomis kampanijomis, naujausiais ir populiariais gaminiais.

Nuo 2004 m. DROGAS priklauso mažmeninės prekybos grupei „A.S. Watson Group“, kuri yra kontroliuojančiosios bendrovės „CK Hutchison Holdings Limited“ dalis. Šiemet įmonių grupė švenčia 175-erių metų sukaktį. Jos istorija prasidėjo dar 1841-aisiais, kai Honkonge buvo atidarytas nedidelis dispanseris – viena pirmųjų vaistinių mieste. Šiandien šis Honkongo dispanseris išaugo į didžiausią tarptautinį sveikatos ir grožio mažmenininką Azijoje ir Europoje, turintį daugiau nei 12 tūkst. veikiančių parduotuvių 25-iose pasaulio šalyse.

Pagal pasaulinę „Deloitte“ mažmeninės prekybos našumo metinę ataskaitą, pernai įmonių grupė pasaulyje užėmė 48-ąją vietą tarp visų mažmeninių įmonių. Honkonge grupė valdo daugiau kaip 620 parduotuvių ir yra viena didžiausių darbdavių, turinčių daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų mažmeninės prekybos ir gamybos srityse iš visų 120 tūkst. pasaulio darbuotojų.

Prisidėdama prie miesto ekonominės plėtros, įmonių grupė taip pat yra ir viena aktyviausių Honkongo socialinės atsakomybės bendrovių. Vien per pastaruosius dvejus metus daugiau kaip 24 mln. dolerių grupė investavo į jaunimo švietimo, sveikatos sritis ir globos organizacijų veiklą. Atsidavimu visuomenei užsitarnavome didelį pripažinimą: įmonių grupė laimėjo apdovanojimą už geriausią Azijos darbdavio prekių ženklą, buvo pripažinta išskirtiniu šeimai palankiu darbdaviu ir laimėjo „Socialinio kapitalo kūrėjo“ bei „Azijos atsakingo verslo“ apdovanojimus 2015 m. socialinių santykių įgalinimo srityje.

Įmonių grupė 175-ąjį jubiliejų minėti pradėjo 2016 m. sausį ir švęs visus metus. Pasaulyje buvo suplanuota daugiau nei 240 šventinių renginių. Šventės suplanuotos 25-iose šalyse, kuriose grupė vykdo savo veiklą, siekiant sudominti mūsų klientus, darbuotojus, verslo partnerius ir vietos bendruomenes.

 

discount/images_2.jpg

Pagrindinė DROGAS įmonių grupė „A.S. Watson Group“ švenčia 175-erių metų jubiliejų

AB DROGAS šiemet švenčia 23-iąją sukaktį nuo 1993 m., kai Rygoje buvo atidaryta pirmoji Baltijos šalyse savitarnos parduotuvė. Per šiuos metus daug pasiekta: už...

2016.03.16 Išskleisti

Naujos DROGAS parduotuvės atidaryme – žaidimai, prizai ir staigmenos!

2016.02.18

Vilniuje, Fabijoniškių rajone, vasario 18 dieną atsidarė nauja DROGAS parduotuvė. Ji įsikūrė prekybos centro „Mandarinas“ patalpose adresu Ateities g. 91.

Pirmieji naujosios parduotuvės lankytojai atidarymo šventės metu sulaukė gausybės siurprizų: apsipirkus už 5 eurus ir daugiau kiekvienas pirkėjas dovanų gavo DROGAS nuolatinio kliento kortelę bei staigmeną – produktą, skirtą grožiui, sveikatai arba namams.

Be to, atidarymo proga vasario 18-21 dienomis DROGAS kortelės turėtojai šioje parduotuvėje galės sukaupti net dešimt kartų daugiau taškų nei įprastai.

DROGAS primena, kad ne tik šioje, bet ir kitose parduotuvėse šiuo metu vyksta žaidimai, kurių metu galima laimėti kelionę į Braziliją ar stiliaus konsultacijas su stilingąja Agne Jagelavičiūte.

DROGAS plėtra į šiaurinę sostinės dalį buvo planuojama jau kurį laiką, o žinia apie naują parduotuvę Fabijoniškėse sulaukė daug teigiamų atsiliepimų socialiniame tinkle „Facebook“. 

Nuo 2004 m. AB DROGAS priklauso „A.S. Watson Group CK Hutchison Holdings“, Ltd., konglomerato mažmeninės prekybos  grupei.

 

  

  

  

  

discount/_MG_7523.jpg

Naujos DROGAS parduotuvės atidaryme – žaidimai, prizai ir staigmenos!

Vilniuje, Fabijoniškių rajone, vasario 18 dieną atsidarė nauja DROGAS parduotuvė. Ji įsikūrė prekybos centro „Mandarinas“ patalpose adresu Ateities g. 91. Pi...

2016.02.18 Išskleisti

Pirmasis „Grožio mokyklos DROGAS“ renginys

2016.02.17

Vasario 11-ąją, artėjant taip laukiamai įsimylėjėlių dienai, grožį ir madą vertinančios moterys ir merginos rinkosi į pirmąją „Grožio mokyklą DROGAS“. Šis ilgainiui, tikimasi, tradicija tapsiantis renginys yra skirtas padėkoti ištikimiausioms ir reikliausioms parduotuvių DROGAS pirkėjoms. Pirmojo mergaitiško vakaro tema – kaip išsirinkti sau tinkamą lūpdažį, artėjant šv. Valentino dienai.

Daugiau nei 200 parduotuvių DROGAS pirkėjų mėgino patekti į šį išskirtinį renginį, tad atrinktos ir kvietimus gavusios laimingosios tikrai turėjo, ko laukti.

Į romantiškai gėlėmis ir žvakėmis išpuoštą salę atvykusias viešnias pasitiko vyno taurės, žaismingi širdelių formos desertai, jaukūs muzikos garsai ir pakili nuotaika. Vos įžengusių pro duris, tarsi žinomų pramogų pasaulio atstovių, jų laukė profesionalus fotografas, padovanojęs kiekvienai DROGAS pirkėjai po asmeninę fotosesiją.

Renginį pradėjo ir apie ryškių raudonų lūpų, be kurių neįsivaizduojame įsiminto ir drąsaus makiažo, istoriją papasakojo žinoma makiažo meistrė Vaida Venckutė. Ar žinojote, jog ryškiai raudonas lūpas išgarsino Anglijos karalienė Elizabeta I. O širdelės formos lūpas – nebyliojo kino ikonos? Prieš beveik penkis tūkstantmečius gimę kaip susmulkinti brangakmeniai, lūpų dažai išliko pagrindine kasdienio makiažo dalimi ir šiandien.

V. Venckutė pristatė ir šių metų lūpdažių madas. 2016-aisiais karaliaus raudonos bei rožinės lūpos. Rožinė - šių metų akcentas, tinkantis visur ir visada. Tačiau net ir jis negali nukarūnuoti klasikinio moteriškumo simbolio – ryškių raudonų lūpų. Makiažo meistrė patikino: raudona tinka kiekvienai - tereikia rasti tinkamą atspalvį.

Naująją lūpų dažų kolekciją renginyje pristatė ir parduotuvių DROGAS partneris - L'Oreal Paris. Vakaro viešnios buvo pakviestos išmėginti įvairiausių atspalvių lūpų dažus bei blizgius, ieškoti joms patraukliausio bei tinkamiausio įvaizdžio. Kiekvienai jų į pagalbą skubėjo visažistės, padėjusios derinti atspalvius bei sukurti lūpų formą. Moterys drąsiai eksperimentavo, kurdamos naujus, iki tol nemėgintus įvaizdžius, noriai rinkosi ryškias spalvas ir diskutavo tarpusavyje.

V. Venckutė išpildė ir pagrindinį vakaro organizatoriaus - DROGAS duotą pažadą dalyvėms - pademonstravo, kaip po ilgos bei sunkios darbo dienos vos per keletą minučių be didelių pastangų susikurti tobulą makiažą šv. Valentino dienos pasimatymui. Natali, viena vakaro viešnių, sutikusi tapti modeliu šiai pamokai, negalėjo atsistebėti akimirksniu pasikeitusiu savo įvaizdžiu. Savaime suprantama, po tokios pamokos prie Vaidos nusidriekė ištisa eilė moterų, norinčių namo iš renginio išeiti su idealiu makiažu.

Daugiau nei tris valandas viešnios klausėsi specialisčių patarimų, pažindinosi ir bendravo tarpusavyje, mėgavosi gurmaniškais užkandžiais bei specialiai šv. Valentino dienai skirtais burnoje tirpstančiais desertais, dažėsi ir fotografavosi.

Renginio dalyvės išlydėtos su dovanomis – ne tik lūpų dažais ir blizgiais, bet ir prie jų priderintais nagų lakais. Išeinančias jas, pasidažiusias, linksmas ir bendraujančias, paskutinei fotosesijai ir vėl pakvietė fotografas Vincas Alesius.

„Grožio mokykla DROGAS“ – tai daugiau nei tiesiog proga išmokti dailiai pasidažyti. DROGAS skatina savo pirkėjas bendrauti, dalintis, susipažinti, drauge leisti laiką ir tapti dar glaudesne bendruomene. Būtent tai ir pabrėžė savo įspūdžiais besidalindamos renginio dalyvės – tai buvo jaukus, įdomus, draugiškas ir šiltas vakaras, leidęs atsipalaiduoti po darbo dienos, susipažinti bei įdomiai pabendrauti su bendramintėmis.

Ateityje DROGAS surengs dar ne vieną Grožio mokyklos pamoką savo lojaliausioms pirkėjoms.

                               

                               

                               

                               

discount/2016-02-17_09_54_07_Drogas-1.jpg

Pirmasis „Grožio mokyklos DROGAS“ renginys

Vasario 11-ąją, artėjant taip laukiamai įsimylėjėlių dienai, grožį ir madą vertinančios moterys ir merginos rinkosi į pirmąją „Grožio mokyklą DROGAS“. Šis ilgai...

2016.02.17 Išskleisti

DROGAS biurą aplankė Mažieji šešėliai

2016.01.29

Atsižvelgus į DROGAS biuro darbuotojų ir jų vaikų teigiamus atsiliepimus ir šiais metais buvo surengta antroji DROGAS Mažųjų šešėlių diena.

Šiais metai DROGAS biure apsilankė apie 20 mūsų darbuotojų vaikų nuo 3 iki 10 metų amžiaus, kurie uoliai stengėsi tapti savo tėvelių „šešėliais“. Mažųjų šešėlių dienos renginio tikslas buvo parodyti vaikams savo darbo dienos ritmą, pamokyti, įkvėpti ir kartu smagiai praleisti visiškai kitokią darbo dieną.

Komercijos skyriuje vaikai itin atsakingai dalyvavo naujų produktų atrankoje, Informacinių technologijų skyriuje uoliai ieškojo kompiuterinių virusų, Rinkodaros skyriuje kūrė išradingas reklamas, o Finansų skyriuje skaičiavo ir pasirašė potvarkius dėl naujovių, skirtų mūsų parduotuvių plėtrai. Už atliktas užduotis vaikai uždirbo Mažųjų šešėlių dienos pinigėlių, kuriuos dienos pabaigoje mielai išleido specialiai šiai progai atidarytoje „Meilės laiko“ parduotuvėje. Nebuvo pamiršti ir skanūs užkandžiai, animaciniai filmukai bei kita naudinga informacija, pavyzdžiui, kaip teisingai plauti rankas.

  

 

 

 

 

discount/DrogasMazoEnuDiena_1.JPG

DROGAS biurą aplankė Mažieji šešėliai

Atsižvelgus į DROGAS biuro darbuotojų ir jų vaikų teigiamus atsiliepimus ir šiais metais buvo surengta antroji DROGAS Mažųjų šešėlių diena. Šiais metai DROGA...

2016.01.29 Išskleisti

Kaune atidaryta 8-oji DROGAS parduotuvė klientus lepins kalėdiniais pasiūlymais

2015.12.02

Gruodžio 2 d. Kaune duris atvėrė naujoji DROGAS parduotuvė, įsikūrusi prekybos centre PRISMA adresu Pramonės g. 6. Lankytojus ji pasitinka plačiu kalėdinių prekių asortimentu. Be to, parduotuvės svečiai yra kviečiami sudalyvauti žaidime, kurio pagrindinis prizas – kelionė į įspūdingu grožiu pasižyminčią Italijos sostinę Romą. Žaidimas vyks visą gruodžio mėnesį, tad nepraleiskite progos išbandyti savo laimės!

Aprimus šventiniam šurmuliui, naujaisiais 2016 m. DROGAS savo klientus ir toliau džiugins įvairiomis dovanomis. Parduotuvės lankytojai turės galimybę mėgautis sveikatai, grožiui ar namams skirtais produktais.

Kaune atidaryta parduotuvė bus aštuntoji šiame mieste. Iš viso Lietuvoje veikia 53 DROGAS parduotuvės.

 

DROGAS – didžiausias kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių parduotuvių tinklas Baltijos šalyse. Savo pirkėjams DROGAS siūlo itin platų prekių asortimentą, kuriame galima rasti ir pasaulyje žinomų prekinių ženklų, ir vietinių gamintojų prekių už patrauklią kainą. Pirma DROGAS parduotuvė buvo atidaryta 1993 m. Rygoje, 2001 m. kompanija pradėjo veiklą Lietuvoje. 85 DROGAS parduotuvės šiuo metu veikia Latvijoje, 53 – Lietuvoje.

 

Nuo 2004 m. AB DROGAS priklauso „A.S. Watson Group CK Hutchison Holdings“, Ltd., konglomerato mažmeninės prekybos  grupei.

 

         

         

         

         

discount/_MG_5334.jpg

Kaune atidaryta 8-oji DROGAS parduotuvė klientus lepins kalėdiniais pasiūlymais

Gruodžio 2 d. Kaune duris atvėrė naujoji DROGAS parduotuvė, įsikūrusi prekybos centre PRISMA adresu Pramonės g. 6. Lankytojus ji pasitinka plačiu kalėdinių prek...

2015.12.02 Išskleisti

Siekiant priminti rankų higienos svarbą, sukurtas informacinis portalas www.mazgarokas.lv

2015.10.14

Siekdami priminti Latvijos visuomenei apie rankų higienos svarbą ir tęsdami pernai pradėtą projektą, skirtą Pasaulinei švarių rankų dienai, kuri tradiciškai švenčiama spalio 15 d., Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės ir DROGAS prekybos tinklo atstovai pristatė informacinį portalą www.mazgarokas.lv.

Apie reguliarų ir teisingą rankų plovimą, kuris, po vakcinacijos, užima svarbiausią vietą tarp ligų plitimo prevencijos priemonių, pasakoja Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės infekcijų kontrolės tarnybos vadovė Dace Rasmane: „Ant mūsų rankų galima aptikti daugybę įvairiausių ligų sukėlėjų. Viešose vietose – transporte, mokyklose, vaikų darželiuose ir darbe – mes nuolat susiduriame su dideliu žmonių srautu. Jeigu nesiplausime rankų, tikimybė susirgti infekcinėmis ligomis, kurias sukelia skirtingi sukėlėjai, yra labai didelė net ir praktiškai sveikam žmogui, jau nekalbant apie žmones, dėl įvairių galimų ligų priklausantiems rizikos grupėms. Tiek suaugusieji, tiek ir vaikai turi aiškiai suprasti, kad rankų plovimas – tai ne tik elementari asmeninės higienos taisyklė, bet ir lengviausias būdas ne tik apsaugoti save, bet ir išgelbėti kito žmogaus gyvybę“.

Siekdami aktualizuoti rankų higienos poreikį ir jau ikimokykliniame amžiuje vaikams įdiegti teisingus rankų plovimo įgūdžius, AB DROGAS darbuotojai, padedant Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės atstovams, sukūrė svetainę www.mazgarokas.lv, kurioje yra naudinga mokomoji medžiaga kaip teisingai plauti rankas, dainelė apie rankų plovimą bei kita naudinga informacija. Taip pat iš svetainės galima atsisiųsti ir atsispausdinti plakatą, kuriame pavaizduoti aštuoni rankų plovimo žingsniai. Visa medžiaga prieinama latvių ir rusų kalbomis. Be to, šiais metais, kaip ir pernai, ikimokyklinėse įstaigose apsilankys DROGAS darbuotojų specialiai sukurti ir įkūnyti veikėjai – Muilo Burbulas ir Baisusis Mikrobas. Jie linksmai ir suprantamai pamokys vaikus, kaip teisingai plauti rankas.

„Ši svetainė buvo sukurta kaip naudingas informacijos šaltinis vaikų darželiams, ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, pagrindinėms mokykloms ir tėvams visoje Latvijoje, kuriuo siekiama įdiegti vaikams tokį svarbų sveikatai įprotį – kaip teisingai ir reguliariai plauti rankas. Mes įsitikinę, kad situaciją šalyje galima pagerinti šviečiant vaikus higienos klausimais – įdomiais ir nuotaikingais pasakojimais perteikti naujas žinias ir įgūdžius“, – sakė AB DROGAS rinkodaros ir viešųjų ryšių direktorė Ilzė Kirstuka-Ščeglova.

Siekiant ikimokyklinio ugdymo vaikų įstaigoms papasakoti apie projekto tikslą ir naują svetainę, spalio mėnesį vaikų darželių vadovams buvo išsiųsta apie 650 kvietimų apsilankyti svetainėje ir pasinaudoti parengta medžiaga.

Kaip ir pernai, šiais metais projektą padėjo įgyvendinti DROGAS darbuotojai savanoriai – projektą bendrai kūrė DROGAS administracijos darbuotojai, vadovybė, įvairių Latvijos miestų parduotuvių vadovai ir pardavėjai. Vykdydami projektą darbuotojai padėjo atrinkti ir paruošti visą renginiams reikalingą medžiagą (plakatus, trafaretus, raštus ir informacinius lapelius), ant muilo gabalėlių lipdė lipdukus, tarėsi su vaikų darželiais dėl apsilankymo laiko. Be to, patys žaviausi DROGAS darbuotojai vaidino Muilo Burbulo ir Baisiojo Mikrobo vaidmenis.

discount/Mazgarokas.lv_prezentacija_1.jpg

Siekiant priminti rankų higienos svarbą, sukurtas informacinis portalas www.mazgarokas.lv

Siekdami priminti Latvijos visuomenei apie rankų higienos svarbą ir tęsdami pernai pradėtą projektą, skirtą Pasaulinei švarių rankų dienai, kuri tradiciškai šve...

2015.10.14 Išskleisti