Jau ketvirtus metus iš eilės Drogas įgyvendino projektą “Švarių rankų diena”

2018.11.12

 

Nuo 2015 m. spalio mėnesio, norėdamas atkreipti dėmesį į teisingą vaikų rankų higienos įpročių formavimą  ir minėdamas Pasaulinę rankų plovimo dieną, DROGAS įgyvendina socialinės atsakomybės projektą  - „Švarių rankų diena“.  Projekto metu Drogas darbuotojai – savanoriai lankosi vaikų darželiuose, susitinka su vaikais, ir įkūnydami Muilo Burbuliukės ir Mikrobo personažus moko vaikus taisyklingo rankų plovimo technikos.

Nepaisant to, kad rankų plovimas savaime suprantama ir neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, o rankų higienos įgūdžiai formuojami dar vaikystėje, daugelis vaikų nesivadovauja teisingais rankų plovimo žingsniais arba apskritai nenori to daryti. Tačiau įrodyta, kad reguliarus rankų plovimas muilu ir vandeniu sumažina daugelio ligų grėsmę, įskaitant viduriavimą, gripą ar hepatitą.

Matydamas prasmę ir norėdamas prisidėti prie teisingų ikimokyklinio amžiaus vaikų rankų higienos įpročių formavimo, DROGAS ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo ilgalaikio socialinės atsakomybės projekto įgyvendinimą.

Specialiai šiam projektui buvo sukurti Muilo Burbuliukės ir Nuožmiojo Mikrobo personažai. Drogas darbuotojai-savanoriai, įsikūniję į šiuos personažus, žaismingai pasakoja, kodėl plauti rankas yra svarbu bei moko mažuosius tai daryti teisingai.

Žinios apie tinkamą rankų higieną išlieka ilgiau, kai yra perduodamos žaismingai, todėl kartu su vaikais šokamas rankų plovimo šokis, kiekvienoje grupėje virš kriauklės kabinami plakatai, vaizduojantys rankų plovimo žingsnius, bei spalvinami piešinėliai su Muilo Burbuliukės ir nuožmiojo Mikrobo personažais.

Įgyvendinant šį projektą,  buvo sukurta internetinė svetainė www.plaukimerankas.lt , kurioje kiekvienas gali rasti projekto medžiagą ir įvairią naudingą su šia tema susijusią informaciją.

„Švarių rankų diena“ – dalis  motininės  DROGAS įmonės A.S. Watson Group projekto „LOL“ (Lots of Love, Lots of  Laugh, arba Daug meilės, daug juoko), kurio tikslas - teikti pagalbą visuomenei sveikatos, švietimo srityse ir rūpintis bendruomene.

 

Daugiau apie “Švarių rankų diena”: www.plaukimerankas.lt

Daugiau informacijos apie projektą „LOL“: http://projectlol.hk/?lang=en

 

 

 

 

plaukime-rankas-2018-5.jpg

Jau ketvirtus metus iš eilės Drogas įgyvendino projektą “Švarių rankų diena”

  Nuo 2015 m. spalio mėnesio, norėdamas atkreipti dėmesį į teisingą vaikų rankų higienos įpročių formavimą  ir minėdamas Pasaulinę rankų plovimo dieną, D...

2018.11.12 Išskleisti

Pati pirmoji DROGAS parduotuvė atsinaujino!

2018.10.09

Duris atvėrė atnaujinta DROGAS parduotuvė

Spalio 9 dieną buvo atidaryta šiuolaikiškai atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS Gedimino prospekte. Nuo šiol parduotuvė lankytojus pasitiks nauju formatu, elegantiškomis interjero detalėmis bei moderniais sprendimais.

Parduotuvė buvo atnaujinta remiantis motininės kompanijos A.S. WATSON GROUP tarptautine patirtimi bei atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Naujoji parduotuvės DROGAS koncepcija lankytojus trauks keliomis išskirtinėmis naujovėmis: patogesniu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie pokyčiai ne tik džiugins kiekvieno kliento akį, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, renkantis iš plataus prekių asortimento. Tačiau pagrindinis atnaujintos parduotuvės akcentas – pasikeitusios spalvos. Nuo šiol parduotuvėje vyrauja pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, joje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Pirmosios klientės, apsilankiusios parduotuvės atidaryme, buvo maloniai nustebintos tiek atsinaujinusia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. Daugelis skubėjo pasigražinti GOLDEN ROSE vizažisčių darytais makiažais, kitos – klausėsi L'OREAL PARIS konsultantų patarimų apie odos priežiūrą bei pasinaudojo nemokamomis odos diagnostikos galimybėmis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai. O visi, už prekes atsiskaitantys su DROGAS kortele, gauna net 5 kartus daugiau taškų.

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS adresu Gedimino pr. 43, Vilniuje laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.

images/email/_MG_5754.jpg

Pati pirmoji DROGAS parduotuvė atsinaujino!

Duris atvėrė atnaujinta DROGAS parduotuvė Spalio 9 dieną buvo atidaryta šiuolaikiškai atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS Gedimino prospekte. Nuo šiol...

2018.10.09 Išskleisti

Vilniuje duris atvėrė dar viena moderni ir šiuolaikiška parduotuvė DROGAS

2018.10.01

Spalio 1 d. po rekonstrukcijos Vilniaus PPC AKROPOLIS lankytojus pasitiko atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS. Atidarymo proga naujo formato erdvėje pirkėjams pristatytas modernus, jaukus ir elegantiškas interjeras, kuris apsipirkinėjimą pavers patogesniu ir greitesniu.

Viena didžiausių naujovių rekonstruotoje parduotuvėje – dar erdvesnės patalpos, patogus prekių išdėstymas bei dar nematytos interjero atspalvių detalės. Naujosios koncepcijos parduotuvėje vyrauja pilki bei švelniai rausvi atspalviai. Tuo tarpu DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva interjero kontekste tampa pagrindiniu akcentu.

Naujoji parduotuvės koncepcija yra sukurta remiantis ilgamete tarptautine patirtimi, kuria su DROGAS pasidalino motininė kompanija A.S. WATSON GROUP. Atsinaujinusioje parduotuvėje pirkėjų patogumui pristatytos nuorodos į prekių kategorijas, leidžiančios lengviau ir greičiau rasti reikiamus produktus. Taip pat, naujose patalpose įmontuoti ekranai bei ryškios švieslentės parduotuvei suteiks dar daugiau modernumo ir informuos pirkėjus apie grožio naujienas bei kvies socialiniuose tinkluose dalytis savo atradimais.

Spalio 1-ąją pirmuosius atsinaujinusios parduotuvės klientus pasitiko malonios staigmenos ir išskirtinis dėmesys. Atidarymo proga L'OREAL PARIS ir GOLDEN ROSE vizažistės parduotuvės lankytojoms darė makiažus, atsakė į visus rūpimus grožio klausimus. Tuo tarpu L'OREAL PARIS konsultantai konsultavo odos klausimais bei atliko nemokamą odos diagnostiką. Be to, naujoje parduotuvėje visą atidarymo savaitę pirkėjams galios specialūs pasiūlymai, lauks dovanos, o atsiskaitantiems su DROGAS kortele, į ją grįš net 5 kartus daugiau taškų nei įprasta.

Vilniaus PPC AKROPOLIS įsikūrusios parduotuvės asortimentas išdėstytas 384,35 m² erdvėje. Parduotuvė dirba kiekvieną dieną: 10:00 – 22:00 valandomis.

images/email/_MG_4627.jpg

Vilniuje duris atvėrė dar viena moderni ir šiuolaikiška parduotuvė DROGAS

Spalio 1 d. po rekonstrukcijos Vilniaus PPC AKROPOLIS lankytojus pasitiko atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS. Atidarymo proga naujo formato erdvėje pirk...

2018.10.01 Išskleisti

Stebuklingi geros nuotaikos atributai ir vėl laukia Jūsų DROGAS parduotuvėse!

2018.05.30

Jau kelis metus iš eilės „Drogas“ prisijungia prie nuostabios iniciatyvos, dalindamasis džiugiomis emocijomis ne tik su klientais, bet ir su šalies ligoninėse esančiais vaikais! Šią gražią misiją vykdome kartu su „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ – Lietuvoje gydytojus klounus vienijančia organizacija, kurios tikslas - lankyti sergančius vaikus ligoninėse, skleisti juoką ir džiaugsmą, padedantį sveikti!

Parduotuvėse „Drogas“ pirkėjai gali įsigyti iniciatyvos simbolį, klouno nosį “Humoriną” arba specialų iniciatyvos ženklelį ir taip prisidėti prie vaikų šypsenų, kadangi už iniciatyvos atributus surinktos lėšos skiriamos sergančių vaikučių gydymui.

Iniciatyvos atributų įsigyti galima parduotuvėse „Drogas“.

„Humoriną“ įsigyti galima adresais:

Vilniuje, adresu:Trakų g. 3/2, Savanorių pr. 43, Gedimino pr. 43, Saltoniškių g. 9 (PANORAMA), Upės g. 9 (VCUP), Gedimino per. 26.

Marijampolėje, adresu: Kudirkos g. 3,

Kėdainiuose adresu: Basanavičiaus g. 93

Specialų iniciatyvos ženklelį įsigyti galima:

Plungėje, adresu Sanamiesčio a. 7,

Klaipėdoje, adresu Taikos pr. 61 (Akropolis),

Kaune adresu Islandijos pl. 32(MEGA) ,

Visagine adresu Veteranų g.2,

Vilniuje Ozo g. 25 (Akropolis).

Ilgametė šios iniciatyvos praktika rodo, kad kuo dažniau vaikas patiria džiaugsmą, tuo lengvesnis ir greitesnis tampa jo sveikimo procesas. Tokiu būdu džiaugsmo idėja sklinda dar plačiau – ne tik ligoninėje, bet ir visuomenėje.

Džiaugiamės, kad kartu galime prisidėti prie vaikučių greitesnio sveikimo, nusiųsti jiems daugiau optimizmo ir saulėtų minčių!

 

raudonos-nosys-grizo.jpg

Stebuklingi geros nuotaikos atributai ir vėl laukia Jūsų DROGAS parduotuvėse!

Jau kelis metus iš eilės „Drogas“ prisijungia prie nuostabios iniciatyvos, dalindamasis džiugiomis emocijomis ne tik su klientais, bet ir su šalies ligoninėse e...

2018.05.30 Išskleisti

Vilniuje – antroji naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

2018.05.18

Po rekonstrukcijos duris atvėrė antroji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje bei pirmoji tokio tipo parduotuvė Vilniuje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomis moderniomis naujovėmis. Pasikeitusi parduotuvė išsiskiria dar didesniu patogumu ir jaukumu.

Lengviausiai pastebima Vilniuje, adresu Sausio 13-osios g. 2, įsikūrusios parduotuvės naujovė – pasikeitusios spalvos ir atspalviai. Drogas produktų kategorijas žymėjusias mėlyną, rožinę ir oranžinę pakeitė pilkesni bei švelniai rožiniai tonai. Dominuojančiu akcentu tapo „Drogas“ ženką reprezentuojanti mėlynai žalia spalva.

Naujoji parduotuvės koncepcija kurta remiantis motininės kompanijos „Watson Group“ tarptautine patirtimi, o taip pat atsižvelgiant ir į klientų pageidavimus. Atsinaujinusioje parduotuvėje bus daug lengviau orientuotis ir rasti reikiamus produktus. Pirkėjų patogumui įrengtos detalesnės nuorodos į prekių kategorijas, padėsiančios taupyti laiką, ieškant reikalingų produktų.

Naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvei šiuolaikiškumo bei modernumo suteiks ir joje įrengti ekranai bei ryškios švieslentės. Tokiu būdu klientams bus pristatomi įvairūs patarimai, jie bus kviečiami socialiniuose tinkluose dalintis savo atradimais.

Pirmieji klientai, apsilankę naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvėje, buvo maloniai nustebinti tokių permainų ir parduotuvės personalui pažėrė daugybę pozityvių atsiliepimų. Apsilankiusieji pradžiuginti ir specialiomis staigmenomis. Prekės ženklo „Maybelline New York“ konsultantės pirkėjams dovanojo „express“ makiažus, visą savaitgalį visiems pirkusiems su DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortele grįžo 3 kartus daugiau taškų o pirkusiųjų už 7€ laukė dovanos.

Atsinaujinusi parduotuvė Drogas adresu Sausio 13-osios g. 2 Vilniuje laukia visų kiekvieną dieną: 10:00 – 21:00 valandomis.

sausio-13-atidarymas-vilnius-drogas.jpg

Vilniuje – antroji naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

Po rekonstrukcijos duris atvėrė antroji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje bei pirmoji tokio tipo parduotuvė Vilniuje, lankytojus džiuginsianti...

2018.05.18 Išskleisti

Kauno „Akropolyje“ – naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

2017.12.19

Po rekonstrukcijos duris atvėrė pirmoji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomis moderniomis naujovėmis. Pasikeitusi parduotuvė išsiskiria dar didesniu patogumu ir jaukumu.

Lengviausiai pastebima Kauno „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės naujovė – pasikeitusios spalvos ir atspalviai. Drogas produktų kategorijas žymėjusias mėlyną, rožinę ir oranžinę pakeitė pilkesni bei švelniai rožiniai tonai. Dominuojančiu akcentu tapo „Drogas“ ženką reprezentuojanti mėlynai žalia spalva.

Naujoji parduotuvės koncepcija kurta remiantis motininės kompanijos „Watson Group“ tarptautine patirtimi, o taip pat atsižvelgiant ir į klientų pageidavimus. Atsinaujinusioje parduotuvėje bus daug lengviau orientuotis ir rasti reikiamus produktus. Pirkėjų patogumui įrengtos detalesnės nuorodos į prekių kategorijas, padėsiančios taupyti laiką, ieškant reikalingų produktų.

Naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvei šiuolaikiškumo bei modernumo suteiks ir joje įrengti ekranai bei ryškios švieslentės. Tokiu būdu klientams bus pristatomi įvairūs patarimai, jie bus kviečiami socialiniuose tinkluose dalintis savo atradimais.

Pirmieji klientai, apsilankę naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvėje, buvo maloniai nustebinti tokių permainų ir parduotuvės personalui pažėrė daugybę pozityvių atsiliepimų. Apsilankiusieji pradžiuginti ir specialiomis staigmenomis. Prekės ženklo „L‘oreal Paris“ konsultantės pirkėjams dovanojo „express“ makiažus, siūlė išbandyti purškiamus „Colorista“ plaukų dažus, o „Mixa“ ženklo atstovai kvietė nemokamai atlikti odos testus.

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune įsikūrusios parduotuvės asortimentas išdėstytas 421,74 m² erdvėje. Parduotuvė dirba kiekvieną dieną: 10:00 – 21:00 valandomis.

naujo-formato-parduotuve-drogas-kaune.jpg

Kauno „Akropolyje“ – naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

Po rekonstrukcijos duris atvėrė pirmoji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomi...

2017.12.19 Išskleisti

Atidaryta nauja parduotuvė DROGAS!

2017.11.15

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad lapkričio 15 d. mažmeninės prekybos tinklas „Drogas“ Vilniuje, Gedimino prospekte 26, atidarė 54-ąją tinklo parduotuvę Lietuvoje!

Jau atidarymo dieną parduotuvę, įsikūrusią centrinėje ir labiausiai vietinių gyventojų ir turistų pamėgtoje gatvėje, užplūdo pirkėjai iš viso Vilniaus.

Pirmiesiems 50 naujosios parduotuvės pirkėjams atidarymo šventės dieną buvo dovanojami „Drogas“ dovanų rinkiniai, o visų laukė speciali 10% papildoma nuolaida visiems pirkiniams. Prekės ženklo L'OREAL PARIS konsultantės atidarymo dieną pirkėjams siūlė išbandyti purškiamus COLORISTA plaukų dažus, kūrė Express makiažus, o GREEN FEEL atstovai konsultavo pirkėjus apie odos priežiūrą. Todėl buvo naudinga, įdomu ir linksma.

Be to, atidarymo proga lapkričio 15 - 19 dienomis DROGAS kortelės turėtojai šioje parduotuvėje galėjo sukaupti net 3 kartus daugiau taškų nei įprastai.

Tikimės, kad Gedimino prospekto praeiviai, gyventojai ir netoliese esančių biurų darbuotojai naujoje „Drogas“ parduotuvėje atras ne tik viską, ko ieško, bet ir kaskart  maloniai čia sugrįš.

Sveikiname parduotuvės komandą ir linkime sėkmingos veiklos!

DSC_3547.jpg

Atidaryta nauja parduotuvė DROGAS!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad lapkričio 15 d. mažmeninės prekybos tinklas „Drogas“ Vilniuje, Gedimino prospekte 26, atidarė 54-ąją tinklo parduotuvę Lietuv...

2017.11.15 Išskleisti

DROGAS grožio mokykls - atgal į miestą!

2017.08.28

Likus vos kelioms vasaros savaitėms, rugpjūčio 17 d. 20 ištikimiausių parduotuvės „Drogas“ pirkėjų susitiko itin ryškioje, spalvingoje, mada alsuojančioje grožio  mokykloje, kurios tema – „Atgal į miestą“. Renginys buvo dedikuotas artėjančiam rudeniui, taigi viso vakaro metu netilo kalbos apie tai, kas bus madinga naują sezoną, kokias spalvas rinktis ir kaip jas derinti tarpusavyje.

Profesionalų iš „Maybelline New York“ dėka viešnios turėjo galimybę pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis. Vos atvykusi kiekviena jų išklausė asmeninę  „Maybelline New York“ specialisčių konsultaciją, išgirdo eksperčių patarimus, padėsiančius kiekvienai pasirinkti tinkamiausią lūpdažio atspalvį,  derinti makiažo priemones. Taip pat merginų laukė specialus žaidimas, kuriame viena laimingoji galėjo laimėti asmeninę konsultaciją su makiažo meistre Justina Gafaro. Vakaro metu merginos turėjo progą išbandyti naujausias „Maybelline New York“ priemones, stilistas Joringis Šatas papasakojo, kaip be didelių pastangų susikurti norimą įvaizdį, o makiažo meistrė J. Gafaro per praktinį užsiėmimą pademonstravo veido padengimo, kontūravimo, strobingo, dūminio akių makiažo technikas, atsakė į dalyvių klausimus. Kurti įvairiausius makiažus renginio viešnios mėgino ir pačios – jas nuolat konsultavo grožio ekspertės, padėjusios pasiekti puikių rezultatų ir išvengti klaidų.

Žinoma, kaip gi grožio mokykla be dovanų? Viešnių laukė „Maybelline New York“ įsteigtos dovanos, kurias merginos galėjo išbandyti jau per praktinį užsiėmimą.

Dalijamės kelių dalyvių atsiliepimais apie įvykusią DROGAs grožio mokyklą:

“Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame puikiame „Drogas“ renginyje. Iš tiesų tokio organizuoto bei iki smulkmenų apgalvoto renginio nesitikėjau, buvau maloniai nustebinta. Jauki aplinka, gardūs užkandžiai, įdomūs pristatymai bei makiažo pamoka paskatino nebijoti ryškių makiažo spalvų ateinantį rudenį. Be to, gautos „Maybelline“ dovanėlės tikrai paįvairino kosmetinės turinį ir kiekvieną dieną leidžia susikurti vis kitokį įvaizdį :)”

“Ačiū Jums už šį nuotykį! Nerealus vakaras, nuostabūs lektoriai, superinės dovanos, kerinti aplinka! Esu labai laiminga, kad patekau į „Drogo“ grožio mokyklą. Visiems rekomenduoju bent kartą sudalyvauti :)”

“Puikiai praleistas laikas, gera nuotaika bei naudingi patarimai – visa tai kūrė jaukią atmosferą ir merginų veidus dabino šypsenomis. Labai patiko „mergaičių vakarėlis“ – taip galėčiau pavadinti. Daug juoko, gerų emocijų ir padažytų lūpyčių. Visos tokios gražios ir laimingos išėjome iš renginio. Nuo-taiką pasikėlėme tikrai iki 100 balų. Kas yra nuostabu, kad dar dabar apie tą vakarą kalbu draugams bei artimiesiems. O dar ir dovanos! 10 balų – AČIŪ LABAI!”

 

drogas-grozio-mokykla-maybelline-atgal-i-miesta-rugpjutis-2017-27.jpg

DROGAS grožio mokykls - atgal į miestą!

Likus vos kelioms vasaros savaitėms, rugpjūčio 17 d. 20 ištikimiausių parduotuvės „Drogas“ pirkėjų susitiko itin ryškioje, spalvingoje, mada alsuojančioje groži...

2017.08.28 Išskleisti

Drogas grožio mokykla - spalvų pavasaris!

2017.04.10

Turbūt dažna iš mūsų atėjus pavasariui nori savo kasdienybėje kažką pakeisti: nusikirpti plaukus, pakeisti garderobą ar įsigyti naują batų porą. Ypatingai dažnai pokyčiai yra susiję su naują plaukų spalva – vienos bando spalvą atšviežinti, o kitos ryžtasi kardinaliems pokyčiams. Taigi kovo 27-ą dieną kulinarijos loftas „Čiop Čiop“ vienam vakarui virto tikru grožio salonu, kuriame vyko DROGAS grožio mokykla kartu su SCHWARZFKOPF plaukų kosmetika.

Visas vakaras buvo skirtas plaukų priežiūrai ir dažymui, todėl renginyje SCHWARZKOPF plaukų kosmetikos atstovai pristatė neseniai Lietuvą pasiekusią naujovę Color Expert plaukų dažus su specialia  Omega Plex technologija, kuri dažant plaukus apsaugo iš vidaus. Tam, kad vakaro dalyvės įsitikintų šių plaukų dažų efektyvumu, profesionali plaukų ir makiažo stilistų komanda 3 savanorėms renginyje nudažė plaukus bei atliko sukūrė dieninį makiažą.

Kol savanorėms buvo dažomi plaukai, plaukų stilistė Olga Terentjeva likusioms dalyvėms daugiau papasakojo apie patį plaukų dažymą. Ji dalijosi patarimais, kaip išsirinkti tinkamiausią dažų atspalvį, ką simbolizuoja ant dažų pakuočių esantys skaičiai., ką daryti prieš ir po dažymo, ir, ko jokiu būdu nedaryti. Vakaro viešnios turėjo galimybę su plaukų stilistėmis individualiai aptarti kylančius plauksimus ir pasirinkti tinkamiausią dažų spalvą.

Pasibaigus pokyčiams, stilistės pristatė savo modelius, kurie nustebino ne tik pačias savanores, bet ir likusius vakaro svečius. Jos trumpai papasakojo, kokie dažų atspalviai buvo parinkti ir kodėl, kaip po dažymo pakito plaukų spalva bei, ką reikėtų daryti toliau, kad spalva išliktų kuo ilgiau.

Produktyvus ir nuotaikingas vakaras baigėsi tradicinėmis dovanų dalybomis. DROGAS grožio mokyklos auklėtinės juokavo, jog pakili vakaro nuotaika, kurią dar labiau pagyvino nerūpestingi pašnekesiai prie kavos puodelio, padės tinkamai pasitikti taip ilgai lauktą pavasarį.

drogas-grozio-mokykla-schwarzkopf-plaku-dazai-kovas-2017-2.jpg

Drogas grožio mokykla - spalvų pavasaris!

Turbūt dažna iš mūsų atėjus pavasariui nori savo kasdienybėje kažką pakeisti: nusikirpti plaukus, pakeisti garderobą ar įsigyti naują batų porą. Ypatingai dažna...

2017.04.10 Išskleisti

Pirmoji DROGAS Klientų diena

2017.03.27

Ar prisimenate, kuo jums buvo ypatinga praėjusi kovo 18 d.? Galbūt buvote susitikime su draugais, o gal tingiai leidote savaitgalį namuose? O galbūt jau spėjote pamiršti, ką veikėte, kadangi tai buvo visai niekuo neišsiskirianti diena? Vis gi, mes šią dieną atsimename puikiai. Kovo 18 diena buvo neeilinė visam DROGAS kolektyvui, kadangi praūžė pirmasis tokio didelio masto DROGAS renginys – Klientų diena!

 

Klientų diena – tai DROGAS renginys, kurio metu siekėme parodyti save bei  savo reprezentuojamus prekinius ženklus sukuriant nepamirštamą šventę lojaliems mūsų klientams bei prekybos centro svečiams. Kadangi tai pirmasis toks didelis DROGAS renginys jautėme labai didelę atsakomybę prieš savo pirkėjus, kadangi renginys buvo skirtas būtent jiems.

Pagrindinė PLC “Panorama” aikštė buvo pasipuošusi DROGAS atributika ir spalvomis, šalia esančios parduotuvės DROGAS konsultantės su šypsena pasitiko kiekvieną pirkėją. Klientų dienos metu kiekvieno pirkėjo, turinčio DROGAS nuolatinio kliento kortelę, laukė papildoma net 10% nuolaida visoms prekėms, taip įvairios dovanos ir žaidimai. Dovanos, žaidimai, įvairios veiklos pirkėjų ir miesto svečių laukė taip pat ir centrinėje prekybos centro aikštėje. Damos mielai sėdosi į stilistų kėdes ir lepinosi profesionaliais makiažais, plaukų stilistų kuriamomis šukuosenomis, buvo konsultuojamos odos ir burnos higienos priežiūros klausimais, dabinosi nagus ir puošė plaukus įvairiaspalviais “Colorsita” dažais. Merginos – pagalbininkės, pasipuošusios ryškiaspalviais sijonais ir žaviomis šypsenomis, dalijo praeiviams DROGAS balionus, kvietė užsukti į šalia esančią parduotuvę DROGAS. Pirkėjai iš parduotuvės išėjo pilnais maišeliai pirkinių, patenkinti maloniu aptarnavimu ir gautomis dovanomis.

Klientų diena buvo didelė šventė tiek mums tiek mūsų pirkėjams. Tikimės, kad tai taps tradicija, ir susitiksime dar ryškesnėse ir spalvingesnėse DROGAS Klientų dienose!

 

 

 

drogas-klientu-diena-2017-kovas-77.jpg

Pirmoji DROGAS Klientų diena

Ar prisimenate, kuo jums buvo ypatinga praėjusi kovo 18 d.? Galbūt buvote susitikime su draugais, o gal tingiai leidote savaitgalį namuose? O galbūt jau spėjote...

2017.03.27 Išskleisti