Kauno „Mega“ prekybos ir laisvalaikio centre - naujos koncepcijos DROGAS parduotuvė!

2019.12.02

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Kauno prekybos centre „Mega“ atidaryta naujos koncepcijos „Drogas“ parduotuvė. Tai jau penktoji iš vienuolikos šiais metais atnaujintų parduotuvių, o pagrindinis jos išskirtinumas – didžiausias grožio prekių asortimentas. Visos parduotuvės buvo atnaujintos atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir naujausias mažmeninės prekybos interjero tendencijas.

Ryškus, ekologiškas LED apšvietimas, naujas kasos aparatų ir lentynų išdėstymas, sukuriantis daugiau erdvės, modernūs skaitmeniniai sprendimai vaizdo ekranų ir LED skydelių pavidalu, atpalaiduojančios spalvos. Atnaujinta parduotuvė „Drogas“ lankytojus traukia patogiu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie interjero sprendimai ne tik džiugins klientų akis, padės jiems sutaupyti laiko, ieškant ir renkantis iš plataus prekių asortimento, bet ir užtikrins dar malonesnę apsipirkimo patirtį.

Buvo patobulintas ne tik parduotuvės dizainas, bet ir prekių asortimentas. „Drogas“ parduotuvėje pirkėjai visada ras plačiausią grožio kategorijų asortimentą, lyginant su kitomis „Drogas“ parduotuvėmis. Taip pat, ši parduotuvė gali pasigirti ypač gausiu veido kaukių ir korėjietiškos kosmetikos asortimentu, kuris parduotuvėje užima daugiau nei 6 metrus. Parduotuvėje įrengta ir makiažo studija, kurioje pirkėjai gali išsibandyti dekoratyvinę kosmetiką. Be to, grožio parduotuvėje pirkėjai ras ir itin platų dekoratyvinės kosmetikos „NYX Professional Makeup“ pasirinkimą.

Atnaujintos parduotuvės atidarymo proga, lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomis parduotuvėje pirkėjų laukė staigmenos - buvo dalinamos dovanos perkant prekių už 7€ ar daugiau, o į jų „Drogas Nuolatinio Kliento“ korteles grįžo net 2 kartus daugiau taškų.

Atidarymo metu, grožio produktų naujienomis domėjosi žinomos Lietuvos tinklaraštininkės, modeliai, vizažistės. Tarp svečių buvo galima išvysti socialinių tinklų žvaigždę Viktoriją Strelčiūnaitę, papuošalų kūrėją Elvyrą Monginienę, floristę Aliną Juodienę, „Mis Lietuva 2019“ finalistę Gintarę Dainytę bei kitas žinomas moteris. Vakaro vedėja Indrė Stonkuvienė moderavo diskusiją, kurios metu Ieva Swan pasakojo apie veido bei plaukų priežiūros rutiną šaltuoju sezonu, Kamilė Kanapeckaitė atskleidė makiažo subtilybes, padėsiančias sužibėti šventinių vakarėlių metu, o stilistė Viktorija Šaulytė papasakojo, be kokių grožio priemonių ji neįsivaizduoja savo kasdienybės.

„Drogas“ direktorė Daina Žymantė sakė, jog kompanija siekia būti daugiau nei tik įprasta kosmetikos bei kūno priežiūros priemones siūlanti parduotuvė, todėl prekybos tinklas ne tik nuolat plečiasi, asortimentą pildo naujomis prekėmis, bet ir modernizuoja parduotuvių dizainą. „Mes klausomės klientų ir atsižvelgiame į jų poreikius bei idėjas, kaip galime sukurti dar geresnę patirtį, apsiperkant „Drogas“ parduotuvėse. Būtent dėl šių priežasčių atnaujinome parduotuvę, kurioje – pats plačiausias grožio prekių asortimentas“.

Lapkričio 30 d. pirkėjų laukė „Drogas Klientų diena“ renginys, kurio metu nuo 12 iki pat 18 val. pirkėjai buvo kviečiami pasinaudoti makiažo specialistų paslaugomis, pasidaryti veido odos diagnostiką ir gauti konsultacijas įvairiais plaukų ir veido priežiūros klausimais – ir visa tai, žinoma, nemokamai! Viskas tam, kad pradžiugintume ir nustebintume savo klientus.

Parduotuvės darbo laikas: darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 10:00 iki 21:00.

 

 

 

drogas-atnaujinta-parduotuve.jpg

Kauno „Mega“ prekybos ir laisvalaikio centre - naujos koncepcijos DROGAS parduotuvė!

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Kauno prekybos centre „Mega“ atidaryta naujos koncepcijos „Drogas“ parduotuvė. Tai jau penktoji iš vienuolikos šiais metais atn...

2019.12.02 Išskleisti

Duris atvėrė nauja DROGAS parduotuvė Kėdainiuose

2019.11.11

Lapkričio 11 dieną buvo atidaryta šiuolaikiška ir kėdainiškių ilgai bei nekantriai laukta nauja grožio prekių parduotuvė DROGAS pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje. Parduotuvė lankytojus pasitiks nauju formatu, elegantiškomis interjero detalėmis bei moderniais sprendimais.

Tai jau 10-oji parduotuvė, kuri atidaryta naujovišku, klientų jau pamėgtu, elegantišku ir moderniu formatu, kuris buvo kuriamas remiantis motininės kompanijos A.S. WATSON GROUP tarptautine patirtimi bei atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Naujoji parduotuvė DROGAS lankytojus traukia patogiu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie interjero sprendimai ne tik džiugins klientų akis, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, ieškant ir renkantis iš plataus prekių asortimento.

Parduotuvėje vyrauja jaukūs pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, joje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Galime džiaugtis, kad dar iki atidarymo buvo juntamas didelis Kėdainių miesto gyventojų susidomėjimas, o atidarymo dieną, pagaliau atvėrus parduotuvės duris, džiugino itin gausus būrys klientų, kurie buvo maloniai nustebinti tiek modernia bei jaukia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. 54-osios parduotuvės atidarymo proga pirmieji 54 apsipirkusieji klientai galėjo džiaugtis ypatingomis atidarymo dovanomis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai - visi, už prekes atsiskaitantys su DROGAS kortele, gauna net 2 kartus daugiau taškų, o perkantys už 7 EUR ar daugiau - gauna dovaną!

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS adresu J. Basanavičiaus g. 55, Kėdainiuose laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.

kedainiu-parduotuve-2019-lapkritis.jpg

Duris atvėrė nauja DROGAS parduotuvė Kėdainiuose

Lapkričio 11 dieną buvo atidaryta šiuolaikiška ir kėdainiškių ilgai bei nekantriai laukta nauja grožio prekių parduotuvė DROGAS pagrindinėje J. Basanavičiaus ga...

2019.11.11 Išskleisti

„A.S. WATSON GROUP“ atidarė savo 15 000-ąją parduotuvę pasaulyje Kvala Lumpūre

2019.03.26

Didžiausia pasaulyje ir greičiausiai auganti tarptautinė sveikatos ir grožio mažmeninės prekybos įmonė „A.S. Watson Group“ šiandien mini svarbų įvykį – atidaroma jos 15 000-oji parduotuvė.

Augimas tęsiasi rekordiniu greičiu

Jau ketvirtus metus iš eilės „A.S. Watson“ 25 rinkose Azijoje ir Europoje vidutiniškai atidaro po vieną parduotuvę kas septynias valandas.

15 000-osios „A.S. Watson“ parduotuvės pasaulyje atidarymas sutampa su 500-osios „Watsons“ parduotuvės atidarymu Malaizijoje – šioje šalyje grožio ir sveikatingumo produktų srityje augimas yra vienas greičiausių. „Watsons“ yra „A.S. Watson“ pagrindinis mažmeninės prekybos prekių ženklas, kuriam atstovauja per 7 200 parduotuvių 13-oje rinkų Azijoje bei Rytų Europoje.

Naujoji parduotuvė atidaryta naujame Malaizijos prekybos centre „Central i-City“, kur pasitelkiamos technologijos, leidžiančios pagerinti klientų patirtį bei pirkti neprisijungus ir internetu. 4 200 kvadratinių pėdų G8 dizaino parduotuvėje įrengta „StyleMe“, papildytosios realybės technologija, suteikianti galimybę klientams smagiu ir įtraukiančiu būdu pademonstruoti naujausią madingą produktą. Klientai taip pat gali pasinaudoti „Watsons“ odos analizės įrenginiu „Hi Mirror“, kad parduotuvėje galėtų įvertinti savo odos būklę. G8 – tai „Watsons“ 8-os kartos dizainas, sukurtas atsižvelgiant į daugybę klientų ir parduotuvių komandų atsiliepimų bei rinkos tyrimus apie naujausias apsipirkimo patirties tendencijas. Šiais metais jis bus pristatytas visame regione: Honkonge, Taivane, Singapūre, Tailande, Indonezijoje, Vietname ir Turkijoje.

„O+O“ strategija klientų prisijungimo internetu galimybės ir pirkimo neprisijungus gerinimas

„A.S. Watson Group“ grupės vykdomąjį direktorių Dominicą Lai itin džiugina galimybė minėti šį svarbų laimėjimą: „Tęstinė mūsų verslo sėkmė pagrįsta klientų prisijungimu – mūsų galimybe sujungti klientus su produktais, tendencijomis ir patirtimi, kurios jie trokšta grožio, asmeninės priežiūros, sveikatos bei sveikatingumo srityje. Mūsų „O+O“ (internetu ir neprisijungus) strategija orientuota į plataus parduotuvių tinklo aprūpinimą, puikų klientų aptarnavimą parduotuvėse, aktualiausių sveikatos ir grožio priemonių asortimento suteikimą, kartu užtikrinant vientisą skaitmeninę patirtį bei lojalumo planus, kad klientai visada turėtų priežastį šypsotis.“

Visame pasaulyje „A.S. Watson“ lojalumo programoje dalyvauja per 135 mln. narių, o į skaitmeninimą nuo 2012 m. investuota 1 mlrd. Honkongo dolerių (apie 128 mln. JAV dolerių), kad būtų pagerinta klientų patirtis, o verslas galėtų diegti duomenimis pagrįstą metodą ir taip geriau pažinti klientų poreikius.

Dėkingumo minėjimas

D. Lai tęsia: „Turėdami 178 metų istoriją, esame viena ilgiausiai gyvuojančių įmonių pasaulyje. Norėdami minėti dar vieną svarbų laimėjimą, tai galime padaryti tik pelnydami klientų meilę, sulaukdami aistros ir atsidavimo iš savo 140 000 kolegų visame pasaulyje bei neišsemiamos mūsų verslo paramos.“

Pradedant nuo vienos vaistinės Honkonge iki 15 000 parduotuvių visame pasaulyje – „A.S. Watson“ sukūrė artimą ryšį su klientais bei stiprią komandą, sudarytą iš 140 000 kolegų. Visose rinkose minėjimo renginių metu bus atsidėkojama klientams ir išreiškiamas dėkingumas kolegoms. Kiekvienoje rinkoje bus vykdomos minėjimo kampanijos, įskaitant tik nariams skirtus pranašumus ir ypatingus pasiūlymus tiek neprisijungus, tiek internetu.

„A.S. Watson Group“ grupės vykdomasis direktorius Dominicas Lai (viduryje) su dviem „Watsons Malaysia Elite“ nariais (1-i iš kairės ir iš dešinės), kartu su „A.S. Watson Group“ grupės generaline administracijos direktore Malina Ngai (4-a iš dešinės), „A.S. Watson Group“ grupės finansų direktoriumi Alanu Heatonu (3-ias iš dešinės), „A.S. Watson Group“ grupės personalo direktore (Azijoje) Ann Lau (2-a iš dešinės), „A.S. Watson Group“ regiono generaliniu direktoriumi (Azijoje) Rodu Routley (4-as iš kairės), „Watsons Malaysia“ vykdomąja direktore Caryn Loh (3-ia iš kairės) ir „Central i-City“ parduotuvės vadove Nuru Rashmeenu (2-as iš kairės) „A.S. Watson Group“ 15 000-osios parduotuvės atidarymo renginio ceremonijoje.

„A.S. Watson Group“ grupės vykdomasis direktorius Dominicas Lai (viduryje) vadovauja grupės 15 000-osios parduotuvės atidarymo ceremonijai kartu su „A.S. Watson Group“ generaline administracijos direktore Malina Ngai (3-ia iš dešinės), „A.S. Watson Group“ grupės finansų direktoriumi Alanu Heatonu (2-as iš dešinės), „A.S. Watson Group“ grupės personalo direktore (Azijoje) Ann Lau (1-a iš dešinės), „A.S. Watson Group“ regiono generaliniu direktoriumi (Azijoje) Rodu Routley (3-ias iš kairės), „Watsons Malaysia“ generaline direktore Caryn Loh (2-a iš kairės) ir „Central i-City“ parduotuvės vadove Nuru Rashmeenu (1-as iš kairės).

Įžymybės Malaizijoje demonstruoja madas 15 000-osios parduotuvės atidarymo ceremonijos metu, kur dėvimos specialiai 15 000-ajai parduotuvei paminėti pasiūtos uniformos ir laukia „Watsons“ klientams siūlomos privilegijos.

„Muhibbah Dance“ pasirodymas atskleidė spalvingą ir egzotišką Malaizijos kultūrą – būtent čia atidaryta „A.S. Watson Group“ 15 000-oji parduotuvė.

StorePhoto.jpg

„A.S. WATSON GROUP“ atidarė savo 15 000-ąją parduotuvę pasaulyje Kvala Lumpūre

Didžiausia pasaulyje ir greičiausiai auganti tarptautinė sveikatos ir grožio mažmeninės prekybos įmonė „A.S. Watson Group“ šiandien mini svarbų įvykį – atidarom...

2019.03.26 Išskleisti

Jau ketvirtus metus iš eilės Drogas įgyvendino projektą “Švarių rankų diena”

2018.11.12

 

Nuo 2015 m. spalio mėnesio, norėdamas atkreipti dėmesį į teisingą vaikų rankų higienos įpročių formavimą  ir minėdamas Pasaulinę rankų plovimo dieną, DROGAS įgyvendina socialinės atsakomybės projektą  - „Švarių rankų diena“.  Projekto metu Drogas darbuotojai – savanoriai lankosi vaikų darželiuose, susitinka su vaikais, ir įkūnydami Muilo Burbuliukės ir Mikrobo personažus moko vaikus taisyklingo rankų plovimo technikos.

Nepaisant to, kad rankų plovimas savaime suprantama ir neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, o rankų higienos įgūdžiai formuojami dar vaikystėje, daugelis vaikų nesivadovauja teisingais rankų plovimo žingsniais arba apskritai nenori to daryti. Tačiau įrodyta, kad reguliarus rankų plovimas muilu ir vandeniu sumažina daugelio ligų grėsmę, įskaitant viduriavimą, gripą ar hepatitą.

Matydamas prasmę ir norėdamas prisidėti prie teisingų ikimokyklinio amžiaus vaikų rankų higienos įpročių formavimo, DROGAS ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo ilgalaikio socialinės atsakomybės projekto įgyvendinimą.

Specialiai šiam projektui buvo sukurti Muilo Burbuliukės ir Nuožmiojo Mikrobo personažai. Drogas darbuotojai-savanoriai, įsikūniję į šiuos personažus, žaismingai pasakoja, kodėl plauti rankas yra svarbu bei moko mažuosius tai daryti teisingai.

Žinios apie tinkamą rankų higieną išlieka ilgiau, kai yra perduodamos žaismingai, todėl kartu su vaikais šokamas rankų plovimo šokis, kiekvienoje grupėje virš kriauklės kabinami plakatai, vaizduojantys rankų plovimo žingsnius, bei spalvinami piešinėliai su Muilo Burbuliukės ir nuožmiojo Mikrobo personažais.

Įgyvendinant šį projektą,  buvo sukurta internetinė svetainė www.plaukimerankas.lt , kurioje kiekvienas gali rasti projekto medžiagą ir įvairią naudingą su šia tema susijusią informaciją.

„Švarių rankų diena“ – dalis  motininės  DROGAS įmonės A.S. Watson Group projekto „LOL“ (Lots of Love, Lots of  Laugh, arba Daug meilės, daug juoko), kurio tikslas - teikti pagalbą visuomenei sveikatos, švietimo srityse ir rūpintis bendruomene.

 

Daugiau apie “Švarių rankų diena”: www.plaukimerankas.lt

Daugiau informacijos apie projektą „LOL“: http://projectlol.hk/?lang=en

 

 

 

 

plaukime-rankas-2018-5.jpg

Jau ketvirtus metus iš eilės Drogas įgyvendino projektą “Švarių rankų diena”

  Nuo 2015 m. spalio mėnesio, norėdamas atkreipti dėmesį į teisingą vaikų rankų higienos įpročių formavimą  ir minėdamas Pasaulinę rankų plovimo dieną, D...

2018.11.12 Išskleisti

Pati pirmoji DROGAS parduotuvė atsinaujino!

2018.10.09

Duris atvėrė atnaujinta DROGAS parduotuvė

Spalio 9 dieną buvo atidaryta šiuolaikiškai atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS Gedimino prospekte. Nuo šiol parduotuvė lankytojus pasitiks nauju formatu, elegantiškomis interjero detalėmis bei moderniais sprendimais.

Parduotuvė buvo atnaujinta remiantis motininės kompanijos A.S. WATSON GROUP tarptautine patirtimi bei atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Naujoji parduotuvės DROGAS koncepcija lankytojus trauks keliomis išskirtinėmis naujovėmis: patogesniu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie pokyčiai ne tik džiugins kiekvieno kliento akį, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, renkantis iš plataus prekių asortimento. Tačiau pagrindinis atnaujintos parduotuvės akcentas – pasikeitusios spalvos. Nuo šiol parduotuvėje vyrauja pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, joje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Pirmosios klientės, apsilankiusios parduotuvės atidaryme, buvo maloniai nustebintos tiek atsinaujinusia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. Daugelis skubėjo pasigražinti GOLDEN ROSE vizažisčių darytais makiažais, kitos – klausėsi L'OREAL PARIS konsultantų patarimų apie odos priežiūrą bei pasinaudojo nemokamomis odos diagnostikos galimybėmis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai. O visi, už prekes atsiskaitantys su DROGAS kortele, gauna net 5 kartus daugiau taškų.

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS adresu Gedimino pr. 43, Vilniuje laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.

images/email/_MG_5754.jpg

Pati pirmoji DROGAS parduotuvė atsinaujino!

Duris atvėrė atnaujinta DROGAS parduotuvė Spalio 9 dieną buvo atidaryta šiuolaikiškai atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS Gedimino prospekte. Nuo šiol...

2018.10.09 Išskleisti

Vilniuje duris atvėrė dar viena moderni ir šiuolaikiška parduotuvė DROGAS

2018.10.01

Spalio 1 d. po rekonstrukcijos Vilniaus PPC AKROPOLIS lankytojus pasitiko atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS. Atidarymo proga naujo formato erdvėje pirkėjams pristatytas modernus, jaukus ir elegantiškas interjeras, kuris apsipirkinėjimą pavers patogesniu ir greitesniu.

Viena didžiausių naujovių rekonstruotoje parduotuvėje – dar erdvesnės patalpos, patogus prekių išdėstymas bei dar nematytos interjero atspalvių detalės. Naujosios koncepcijos parduotuvėje vyrauja pilki bei švelniai rausvi atspalviai. Tuo tarpu DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva interjero kontekste tampa pagrindiniu akcentu.

Naujoji parduotuvės koncepcija yra sukurta remiantis ilgamete tarptautine patirtimi, kuria su DROGAS pasidalino motininė kompanija A.S. WATSON GROUP. Atsinaujinusioje parduotuvėje pirkėjų patogumui pristatytos nuorodos į prekių kategorijas, leidžiančios lengviau ir greičiau rasti reikiamus produktus. Taip pat, naujose patalpose įmontuoti ekranai bei ryškios švieslentės parduotuvei suteiks dar daugiau modernumo ir informuos pirkėjus apie grožio naujienas bei kvies socialiniuose tinkluose dalytis savo atradimais.

Spalio 1-ąją pirmuosius atsinaujinusios parduotuvės klientus pasitiko malonios staigmenos ir išskirtinis dėmesys. Atidarymo proga L'OREAL PARIS ir GOLDEN ROSE vizažistės parduotuvės lankytojoms darė makiažus, atsakė į visus rūpimus grožio klausimus. Tuo tarpu L'OREAL PARIS konsultantai konsultavo odos klausimais bei atliko nemokamą odos diagnostiką. Be to, naujoje parduotuvėje visą atidarymo savaitę pirkėjams galios specialūs pasiūlymai, lauks dovanos, o atsiskaitantiems su DROGAS kortele, į ją grįš net 5 kartus daugiau taškų nei įprasta.

Vilniaus PPC AKROPOLIS įsikūrusios parduotuvės asortimentas išdėstytas 384,35 m² erdvėje. Parduotuvė dirba kiekvieną dieną: 10:00 – 22:00 valandomis.

images/email/_MG_4627.jpg

Vilniuje duris atvėrė dar viena moderni ir šiuolaikiška parduotuvė DROGAS

Spalio 1 d. po rekonstrukcijos Vilniaus PPC AKROPOLIS lankytojus pasitiko atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS. Atidarymo proga naujo formato erdvėje pirk...

2018.10.01 Išskleisti

Stebuklingi geros nuotaikos atributai ir vėl laukia Jūsų DROGAS parduotuvėse!

2018.05.30

Jau kelis metus iš eilės „Drogas“ prisijungia prie nuostabios iniciatyvos, dalindamasis džiugiomis emocijomis ne tik su klientais, bet ir su šalies ligoninėse esančiais vaikais! Šią gražią misiją vykdome kartu su „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ – Lietuvoje gydytojus klounus vienijančia organizacija, kurios tikslas - lankyti sergančius vaikus ligoninėse, skleisti juoką ir džiaugsmą, padedantį sveikti!

Parduotuvėse „Drogas“ pirkėjai gali įsigyti iniciatyvos simbolį, klouno nosį “Humoriną” arba specialų iniciatyvos ženklelį ir taip prisidėti prie vaikų šypsenų, kadangi už iniciatyvos atributus surinktos lėšos skiriamos sergančių vaikučių gydymui.

Iniciatyvos atributų įsigyti galima parduotuvėse „Drogas“.

„Humoriną“ įsigyti galima adresais:

Vilniuje, adresu:Trakų g. 3/2, Savanorių pr. 43, Gedimino pr. 43, Saltoniškių g. 9 (PANORAMA), Upės g. 9 (VCUP), Gedimino per. 26.

Marijampolėje, adresu: Kudirkos g. 3,

Kėdainiuose adresu: Basanavičiaus g. 93

Specialų iniciatyvos ženklelį įsigyti galima:

Plungėje, adresu Sanamiesčio a. 7,

Klaipėdoje, adresu Taikos pr. 61 (Akropolis),

Kaune adresu Islandijos pl. 32(MEGA) ,

Visagine adresu Veteranų g.2,

Vilniuje Ozo g. 25 (Akropolis).

Ilgametė šios iniciatyvos praktika rodo, kad kuo dažniau vaikas patiria džiaugsmą, tuo lengvesnis ir greitesnis tampa jo sveikimo procesas. Tokiu būdu džiaugsmo idėja sklinda dar plačiau – ne tik ligoninėje, bet ir visuomenėje.

Džiaugiamės, kad kartu galime prisidėti prie vaikučių greitesnio sveikimo, nusiųsti jiems daugiau optimizmo ir saulėtų minčių!

 

raudonos-nosys-grizo.jpg

Stebuklingi geros nuotaikos atributai ir vėl laukia Jūsų DROGAS parduotuvėse!

Jau kelis metus iš eilės „Drogas“ prisijungia prie nuostabios iniciatyvos, dalindamasis džiugiomis emocijomis ne tik su klientais, bet ir su šalies ligoninėse e...

2018.05.30 Išskleisti

Vilniuje – antroji naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

2018.05.18

Po rekonstrukcijos duris atvėrė antroji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje bei pirmoji tokio tipo parduotuvė Vilniuje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomis moderniomis naujovėmis. Pasikeitusi parduotuvė išsiskiria dar didesniu patogumu ir jaukumu.

Lengviausiai pastebima Vilniuje, adresu Sausio 13-osios g. 2, įsikūrusios parduotuvės naujovė – pasikeitusios spalvos ir atspalviai. Drogas produktų kategorijas žymėjusias mėlyną, rožinę ir oranžinę pakeitė pilkesni bei švelniai rožiniai tonai. Dominuojančiu akcentu tapo „Drogas“ ženką reprezentuojanti mėlynai žalia spalva.

Naujoji parduotuvės koncepcija kurta remiantis motininės kompanijos „Watson Group“ tarptautine patirtimi, o taip pat atsižvelgiant ir į klientų pageidavimus. Atsinaujinusioje parduotuvėje bus daug lengviau orientuotis ir rasti reikiamus produktus. Pirkėjų patogumui įrengtos detalesnės nuorodos į prekių kategorijas, padėsiančios taupyti laiką, ieškant reikalingų produktų.

Naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvei šiuolaikiškumo bei modernumo suteiks ir joje įrengti ekranai bei ryškios švieslentės. Tokiu būdu klientams bus pristatomi įvairūs patarimai, jie bus kviečiami socialiniuose tinkluose dalintis savo atradimais.

Pirmieji klientai, apsilankę naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvėje, buvo maloniai nustebinti tokių permainų ir parduotuvės personalui pažėrė daugybę pozityvių atsiliepimų. Apsilankiusieji pradžiuginti ir specialiomis staigmenomis. Prekės ženklo „Maybelline New York“ konsultantės pirkėjams dovanojo „express“ makiažus, visą savaitgalį visiems pirkusiems su DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortele grįžo 3 kartus daugiau taškų o pirkusiųjų už 7€ laukė dovanos.

Atsinaujinusi parduotuvė Drogas adresu Sausio 13-osios g. 2 Vilniuje laukia visų kiekvieną dieną: 10:00 – 21:00 valandomis.

sausio-13-atidarymas-vilnius-drogas.jpg

Vilniuje – antroji naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

Po rekonstrukcijos duris atvėrė antroji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje bei pirmoji tokio tipo parduotuvė Vilniuje, lankytojus džiuginsianti...

2018.05.18 Išskleisti

Kauno „Akropolyje“ – naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

2017.12.19

Po rekonstrukcijos duris atvėrė pirmoji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomis moderniomis naujovėmis. Pasikeitusi parduotuvė išsiskiria dar didesniu patogumu ir jaukumu.

Lengviausiai pastebima Kauno „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės naujovė – pasikeitusios spalvos ir atspalviai. Drogas produktų kategorijas žymėjusias mėlyną, rožinę ir oranžinę pakeitė pilkesni bei švelniai rožiniai tonai. Dominuojančiu akcentu tapo „Drogas“ ženką reprezentuojanti mėlynai žalia spalva.

Naujoji parduotuvės koncepcija kurta remiantis motininės kompanijos „Watson Group“ tarptautine patirtimi, o taip pat atsižvelgiant ir į klientų pageidavimus. Atsinaujinusioje parduotuvėje bus daug lengviau orientuotis ir rasti reikiamus produktus. Pirkėjų patogumui įrengtos detalesnės nuorodos į prekių kategorijas, padėsiančios taupyti laiką, ieškant reikalingų produktų.

Naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvei šiuolaikiškumo bei modernumo suteiks ir joje įrengti ekranai bei ryškios švieslentės. Tokiu būdu klientams bus pristatomi įvairūs patarimai, jie bus kviečiami socialiniuose tinkluose dalintis savo atradimais.

Pirmieji klientai, apsilankę naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvėje, buvo maloniai nustebinti tokių permainų ir parduotuvės personalui pažėrė daugybę pozityvių atsiliepimų. Apsilankiusieji pradžiuginti ir specialiomis staigmenomis. Prekės ženklo „L‘oreal Paris“ konsultantės pirkėjams dovanojo „express“ makiažus, siūlė išbandyti purškiamus „Colorista“ plaukų dažus, o „Mixa“ ženklo atstovai kvietė nemokamai atlikti odos testus.

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune įsikūrusios parduotuvės asortimentas išdėstytas 421,74 m² erdvėje. Parduotuvė dirba kiekvieną dieną: 10:00 – 21:00 valandomis.

naujo-formato-parduotuve-drogas-kaune.jpg

Kauno „Akropolyje“ – naujos koncepcijos parduotuvė DROGAS

Po rekonstrukcijos duris atvėrė pirmoji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje, lankytojus džiuginsianti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomi...

2017.12.19 Išskleisti

Atidaryta nauja parduotuvė DROGAS!

2017.11.15

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad lapkričio 15 d. mažmeninės prekybos tinklas „Drogas“ Vilniuje, Gedimino prospekte 26, atidarė 54-ąją tinklo parduotuvę Lietuvoje!

Jau atidarymo dieną parduotuvę, įsikūrusią centrinėje ir labiausiai vietinių gyventojų ir turistų pamėgtoje gatvėje, užplūdo pirkėjai iš viso Vilniaus.

Pirmiesiems 50 naujosios parduotuvės pirkėjams atidarymo šventės dieną buvo dovanojami „Drogas“ dovanų rinkiniai, o visų laukė speciali 10% papildoma nuolaida visiems pirkiniams. Prekės ženklo L'OREAL PARIS konsultantės atidarymo dieną pirkėjams siūlė išbandyti purškiamus COLORISTA plaukų dažus, kūrė Express makiažus, o GREEN FEEL atstovai konsultavo pirkėjus apie odos priežiūrą. Todėl buvo naudinga, įdomu ir linksma.

Be to, atidarymo proga lapkričio 15 - 19 dienomis DROGAS kortelės turėtojai šioje parduotuvėje galėjo sukaupti net 3 kartus daugiau taškų nei įprastai.

Tikimės, kad Gedimino prospekto praeiviai, gyventojai ir netoliese esančių biurų darbuotojai naujoje „Drogas“ parduotuvėje atras ne tik viską, ko ieško, bet ir kaskart  maloniai čia sugrįš.

Sveikiname parduotuvės komandą ir linkime sėkmingos veiklos!

DSC_3547.jpg

Atidaryta nauja parduotuvė DROGAS!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad lapkričio 15 d. mažmeninės prekybos tinklas „Drogas“ Vilniuje, Gedimino prospekte 26, atidarė 54-ąją tinklo parduotuvę Lietuv...

2017.11.15 Išskleisti