Kaip apsaugoti plaukus nuo elektrinimosi?

11 20

Žiema, ko gero, man nelaukiamiausias metas todėl, nes plaukai iškart pradeda protestuoti – reaguoja į kiekvieną šepečio prisilietimą, kiekvieną megztinį ar paltą. Taigi, kokios priemonės gali padėti išvengti plaukų elektrinimosi?

Pradėkime nuo to, kas visgi iššaukia tą taip nelaukiamą ir nemalonų plaukų elektrinimąsi. Kai du objektai, šiuo atveju, plaukai ir tarkime, palto kapišonas, trinasi vienas į kitą, jie sukuria statinį elektros krūvį. Kaip ir bet kuris objektas, plaukai yra sudaryti iš elektronų, todėl trinties metu savuosius plaukai perduoda palto kapišonui, ko pasekoje, objektas praradęs elektronus tampa pliusiuku, o įgyjęs jų – minusu. Nuo seno žinoma taisyklė, kad priešingybės traukia. Tai dažniausiai įvyksta žiemą, kadangi oras ir plaukai išsausėja, nėra tiek drėgmės, kuri padėtų nuslopinti statinį elektros krūvį. Štai tokie fizikos dėsniai vyksta mumyse!

Drėkinamosios priemonės

Vienas iš svarbiausių aspektų norint, kad plaukai nesielektrintų, tai tinkamas drėgmės ir maitinamųjų medžiagų palaikymas. Naudokite šampūnus, kondicionierius, aliejus ar serumus būtent sausiems plaukams. Dar geriau, jei atrasite laiko ilgiau palaikyti drėkinamąjį kondicionierių ar kaukę, kurie stipriau sudrėkins plaukus iš vidaus, nuo plaukų šaknų iki galiukų. Sudėtyje ieškokite argano, avokadų, sviestmedžio ir kitų augalinių aliejų, kurie ypatingai pasirūpins plaukų gerove ir suvaldys žiemos metu atsirandantį plaukų nepaklusnumą. Taip užtikrinsite ir plaukų drėgmę bei švelnumą, ir tinkamą maitinamųjų medžiagų kiekį plaukuose kovai su plaukų elektrinimusi.

Priemonės su alkoholiu

Įdėmiai pasiskaitykite, kas gyvena jūsų plaukams skirtų priemonių sudėtyje. Jeigu ingredientų sąraše matote alkoholį, pasistenkite šio produkto nebenaudoti. Alkoholis šalina skysčius ne tik iš organizmo, bet ir iš plaukų. Būtent šis ingredientas juos be galo sausina, pašalina plaukų drėgmei palaikyti reikalingus aliejus, kurie apsaugo plaukus nuo elektrinimosi.

Apsauga nuo karščio

Taip, tai produktas, reikalingas ne tik žiemos metu. Jeigu neretai formuojate ar kitaip plaukus paveikiate karščiu, būtina naudoti apsaugą nuo karščio. Juk būtent karštos formavimo priemonės ir sausina plaukus, išgarindamos ir iškaitindamos plaukuose esančią, taip reikalingą drėgmę. Ieškokite priemonės, kurios atsparumas karščiui būtų kuo didesnis, kad plaukai būtų kaip įmanoma labiau apsaugoti.

Šukavimas

Nemenką skirtumą pridės ir tinkamai pasirinktos šukavimo priemonės. Ar atsimenate, kuomet vaikystėje į rankas pakliuvus balionui iškart trindavome jį į plaukus, kad sukeltume elektrinimosi efektą? Tokį pat efektą sukelia plastmasinės šukos ir šepečiai, todėl geriausia rinktis natūralių šerelių ar medines, stambias šukas. Nepamirškite šukuoti plaukus pradėdami nuo galiukų, lengvai kildami į viršų. Plaukų šukavimas taip pat turi įtakos ne tik jų grožiui, bet ir elektrinimuisi!

Plaukų džiovintuvas

Geriausias būdas išvengti plaukų elektrinimosi, tai leisti plaukams išdžiūti natūraliai su mikropluošto rankšluosčiu arba (žinau, keistoka) tiesiog apgaubus medvilniniais marškinėliais. Tačiau žiemą niekaip, tikrai niekaip, neišvengsime plaukų džiovintuvo, o tokį rekomenduočiau būtent su jonizatoriumi. Jonizacijos pagalba džiovinami plaukai bus švelnūs, minkšti bei glotnūs. Tokie džiovintuvai greičiau išgarina vandenį, tačiau neperdžiovina plaukų, todėl vandens molekulės įsigeria į plaukus ir neleidžia jiems išsausėti. Negatyvūs jonai neutralizuos pozityvius jonus, tuo pačiu neutralizuodami statinį elektros krūvį, esantį plaukuose!
Medžiagų svarba

Kai sužinojau, nustebau ir aš! Medžiaga, ant kurios miegame, kurią nešiojame drabužių pavidalu, turi labai didelę įtaką mūsų plaukams. Sintetiniai pluoštai, kaip nailonas ar poliesteris gerokai įkraus jūsų plaukus elektra, o šilkas, vilna ir medvilnė padės ją nuslopinti.

Servetėlės

Vienas mano mėgstamiausių triukų – paprastos nosinaitės ar servetėlės. Jeigu jūsų plaukai įsielektrino, perbraukite juos servetėle. Popierius bus ta medžiaga, kuri neutralizuos elektronus ir nuslopins pasišiaušusius plaukus! Servetėlę galima naudoti ir šukuojant plaukus – įspauskite ją į šukas ar šepetį pro šerelius ir šukuokite plaukus per visą ilgį, kol nei vienas iš jų neberodys elektrinimosi požymių.

Turėk rankinėje!

Nešiojamo dydžio plaukų aliejuką arba tiesiog rankų, veido kremą. Man padeda net vazelinas! Apsimuturiavus ir išėjus į lauką, po valandos plaukai rodo elektrinimosi grėsmę. Na, ir dažniausiai tai nutinka. Suvaldyti situaciją padės lašelis plaukų aliejuko, kremu pateptos rankos ar vazelinas. Plaukų aliejuką įtrinkite į delnus ir braukite kaip visada – nuo plaukų galiukų iki maždaug plaukų vidurio. Rankų kremu pasitepkite rankas ir švelniai perbraukite plaukus. Jeigu nei vieno nei kito neturite, tuomet vazelinu lengvai patepkite delnus ir vėlgi brūkštelkite plaukų galiukus, šiek tiek viso plaukų ilgio. Plaukai taps glotnūs ir paklusnūs.

Tikiuosi, kad palengvinau žiemos laukimą ir nuvijau baimes dėl plaukų elektrinimosi. Išbandykite šiuos patarimus ir pamatysite, kad plaukai šią žiemą bus žymiai paklusnesni ir gražesni!

Jūsų,

DROGAS ekspertė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip apsaugoti plaukus nuo elektrinimosi?

Žiema, ko gero, man nelaukiamiausias metas todėl, nes plaukai iškart pradeda protestuoti – reaguoja į kiekvieną šepečio prisilietimą, kiekvieną megztinį. Taigi, kokios priemonės gali padėti išvengti plaukų elektrinimosi?

11 20 Išskleisti

Kaip susikurti tinkamą antakių formą?

11 13

Man atrodo, kad antakių tema neišsemiama. Apie juos kalbame metų metus, keičiasi antakių formų ir dažymo tendencijos, vis labiau ir labiau sunku susigrąžinti ar susikurti labiausiai tinkamą antakių formą. Tad dalinuosi savo patarimais!

Tobula, tinkanti tau antakių forma

Iš patirties žinau, kad atrasti sau labiausiai tinkančią antakių formą yra sudėtingiausia. Ypač toms, kurios per tam tikrą laikotarpį eksperimentavo su antakiais, daugelį kartų keitė jų formą, nesėkmingai suformavus bandė atsiauginti, vėl įvairiais būdais pešioti bei šalinti plaukelius, o dabar nežino, kokia visgi yra ta natūrali, labiausiai tinkanti antakių forma.
Mūsų genetika taip jau suklostė, kad gimstame su mums duotomis kūno formomis, plaukų spalva, veido bruožais ir antakių forma. Kiekvienas turime ją savitą, tad galėčiau drąsiai teigti, kad būtent ta savita ir tinka labiausiai. Ne visiems žmonėms galioja viena ir ta pati taisyklė – vienoms tinka tankūs ir tiesūs antakiai, kitoms plonesni ir ilgesni, dar kitoms išraiškingi ir platūs. Tačiau štai tokią schemą galima pritaikyti, ko gero, visoms antakių formoms:

Mano nuomone, svarbiausi du punktai pažymėti A ir B raidelėmis, nes C punktas gali kisti priklausomai nuo kaulo, esančio po antakių linkiu bei dydžio ar tiesiog genetikos nulemto antakių tiesumo. Šiuos taškus nustatyti labai paprasta – suraskite pieštuką, sushi valgymo lazdelę ar kitą panašų daiktą. A punktui, t.y. pradiniam antakio taškui nustatyti tiesiai priglauskite pieštuką ar kitą įrankį prie nosies šnervės krašto ir pažymėkite tą tašką antakių pieštuku. Išoriniam antakio kampui nustatyti, tą patį įrankį priglauskite prie nosies šnervės ir veskite per išorinį akies kampą. Tai bus ta vieta, kur antakis turėtų baigtis. Taškui C nustatyti, įrankį veskite per nosies šnervę ir ties akies vyzdžiu. Visus taškus būtinai pasižymėkite.

Antakio korekcijai ar papildymui, pieštuku pradėkite piešti plaukelius į viršų nuo apatinės antakio linijos, o turėdamos tvarkingą ir gražią apatinę liniją, lengvai užpildykite plaukelius nuo antakio viršaus. Jeigu jūsų kairiojo ir dešiniojo antakio forma skiriasi, šis būdas padės juos tobulai sulyginti! Dar vienas patarimas – pradėkite nuo švelnių, lengvų štrichų, stebėkite, kokia mimiką ir bendrą įvaizdį įgauna veido forma.

Antakių spalva

Kartais antakių vaizdą sugadina ne antakio forma, bet netinkamai pasirinkta antakių priemonės formavimo spalva ir kiekis. Atminkite, kad antakis turėtų prasidėti nuo šviesiausios spalvos ir užsibaigti tamsesne. Jokiu būdu nebrėžkite antakių intensyviai, vieno tono ir tamsumo spalva, venkite aštrių kampų, nes jie piktina veidą! Tiesa, būna išskirtinių progų, kuomet makiažas bei ryškūs antakiai reikalingi foto įvaizdžiui, kai itin ryškinama schemoje esanti C dalis.
Antakių priemonėms rinkitės žemės, šaltesnius tonus – pilkai ruda, šalta ruda, juodmedžio, pelenų, šviesiai pilka šviesiaplaukėms. Geriausias sufleris, mano nuomone, turima plaukų spalva. Tiesa, antakiai gali būti keliais tonais tamsesni nei jūsų plaukai.

Antakių užpildymui skirtos priemonės

Pieštukai, geliai, antakių tušai su spalva, birūs šešėliai – visos šios priemonės yra puikiai tinkamos, tačiau pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikio. Suvaldyti lengviausia pieštukus bei antakių tušus, o kiek padirbėti reikia su antakių geliais, kadangi jie labai pigmentuoti ir biriais šešėliais, nes reikia įgūdžių juos lygiai išsklaidyti.

Kodėl paminėjau sklaidymą? Todėl, nes tai dažna klaida mūsų antakių rutinoje. Blogai išsklaidžius priemonę, akivaizdžiai ir ryškiai matysis, jog antakiai yra įpiešti, griežti ir gali sugadinti makiažo įvaizdį. Geriausia taisyklė makiaže ir antakių formavime – geriau mažiau negu daugiau. Sukurtą makiažą galime visąlaik papildyti reikiamomis detalėmis, o pritepus ar panaudojus per daug priemonės, ją prislopinti bus labai sunku.

Antakių formavimui užbaigti, mano mėgstamiausia priemonė yra skaidrus antakių tušas. Jis padės sušukuoti antakius viena, tvarkinga kryptimi, pakelti pačius antakių plaukelius ir pagyvinti veidą. Šia priemone šukuokite plaukelius į viršų, o tuomet lengvai braukite link antakio pabaigos, taip sukurdamos atviro, tankaus antakio įvaizdį.

Atsiminkite, jog antakiai yra tarsi paveikslo rėmas, apipavidalinantis mūsų veidą, žvilgsnį ir mūsų bruožus. Pasikliaukite savo natūralia antakių forma, o reikalui esant – specialistų pagalba, kurie padės susigrąžinti sveikus ir tankius antakius!

Gražių antakių!

Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip susikurti tinkamą antakių formą?

Antakių tema neišsemiama - apie juos kalbame metų metus, keičiasi antakių formų ir dažymo tendencijos, vis labiau ir labiau sunku susigrąžinti ar susikurti labiausiai tinkamą antakių formą. Tad dalinuosi savo patarimais!

 

11 13 Išskleisti

Kam reikalingas skalpo šveitiklis?

11 07

Kam reikalingas skalpo šveitiklis?

Ko gero, pats rečiausias svetys tarp plaukams skirtos kosmetikos – skalpo šveitiklis. Ši priemonė ne tik naudinga, bet ir veiksminga norint turėti gražius bei sveikus plaukus ir galvos odą. Dėmesį atkreipti būtina ne tik į šampūnus, kondicionierius ir aliejus, bet ir į galvos odos priežiūrą. Mano nuomone, tai dažnas žingsnis, kurį praleidžiame galvos trinkimo rutinoje.

Veido, kūno odos šveitimas mums visai normali procedūra, kurią pasitelkiame tada, kai jaučiame, jog oda užsiteršusi, praradusi gyvybę, atsiradę sausi odos ploteliai, oda nebešvelni. Lygiai tokios pačios problemos kyla ir su galvos oda, tačiau griebiamės visai ne tų priemonių, kurios padėtų išvengti šių problemų. Mūsų galvos oda lygiai taip pat suragėja, sausėja, teršiasi nuo įvairių aplinkos veiksnių ir dulkių, neretai susikaupia ir naudotų priemonių galvos trinkimui sankaupos, plauko svogūnėlis nebepasisavina jam reikalingų medžiagų. Dėl šių priežasčių silpnėja ir plaukai – jie tarsi nebeauga, praranda žvilgesį, švelnumą ir gyvybingumą, netgi pradeda slinkti. Jeigu neturite rimtų odos problemų, tačiau išvardintos priežastys vis tiek kamuoja, galbūt metas išbandyti skalpo šveitiklį?

Kadangi galvos oda jautri, šveitiklio naudojimas turėtų būti reguliarus, bet ne dažnas – ne daugiau nei vienas ar du kartai per savaitę. Skalpo šveitimas padės:

– Pašalinti suragėjusias odos ląsteles, kurios nešalinamos kemša poras.

– Pašalinti naudotų produktų sankaupas (šampūnai, kondicionieriai, aliejai, plaukų lakas, įvairios formavimo priemonės ir t.t).

– Ypač riebios skalpo odos savininkėms sureguliuoti galvos sebumo kiekį ir pašalinti perteklių.
– Pagreitinti galvos odos kraujotaką, kuri padės augti plaukams.

– Pašalinti pleiskanas ir sausos odos plotelius.

Kaip naudoti skalpo šveitiklį?

Priemonė dažniausiai naudojama ant drėgnų, ištrinktų plaukų. Plaukus švelniai iššukuokite, pradėdami nuo plaukų galiukų, juos suskirstykite sekcijomis, tuomet tepkite šveitiklį ir labai švelniai masažuokite šveičiamąją priemonę į odą. Tiesa, šveitiklių galima rasti ir šveičiamųjų pirštinių pavidalu, kuomet nenaudojama jokia kosmetinė priemonė. Po šios procedūros itin gerai išplaukite plaukus ir galvos odą vandeniu, tuomet galite naudoti plaukų kondicionierių ar kaukę.

Tačiau kūno, odos ir galvos odos šveitiklius lengvai galime pasigaminti ir namie, todėl dalinuosi keliais greitais receptais! Na, o jei neturite laiko šveitiklio gamintis namuose, visada galite užsukti į parduotuves DROGAS, kuriose galėsite išsirinkti patinkantį ir labiausiai tinkantį galvos odos šveitiklį.

Naminiai galvos odos šveitikliai

Šveitiklis, kuris padės suaktyvinti galvos kraujotaką, nušveisti suragėjusias odos ląsteles, drėkinti galvos odą:

– 2 valgomieji šaukštai rudojo cukraus
– 2 valgomieji šaukštai plaukų kondicionieriaus
– 2 valgomieji šaukštai maltų avižų

Visus ingredientus sumaišykite ir tepkite ant švariai ištrinktų, drėgnų plaukų ir odos. Šiuo šveitikliu švelniai išmasažuokite visą skalpą, paskui gerai išplaukite galvą.

Giliai valantis druskos ir alyvuogių aliejaus šveitiklis, kuris pamaitins plaukus, apsaugos nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, pagreitins kraujotaką, o citrinos sultys išvalys plaukuose ir ant galvos odos esančius nešvarumus:

– 2 valgomieji šaukštai druskos
– 1–2 valgomieji šaukštai citrinos sulčių
– 1–2 valgomieji šaukštai alyvuogių aliejaus

Sumaišykite visus ingredientus, plaukus sudrėkinkite. Tepkite šį šveitiklį ant galvos odos masažuojamaisiais judesiais, leiskite kelias minutes suveikti, gerai įsigerti. Po kelių minučių galvą ištrinkite šampūnu.

Interneto platybėse galima rasti ir daugiau receptų, tik atminkite, kad šveitiklių receptai su soda netinkami dažytiems plaukams, nes gali sugadinti ir vietomis pašalinti dažus!

Trumpai apibendrinant, galvos odos šveitikliai turi begales pliusų ne tik galvos odai, tačiau ir plaukams. Nekantraujame, kada išbandysite ir pasidalinsite savo atsiliepimais su DROGU!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kam reikalingas skalpo šveitiklis?

Ko gero, pats rečiausias svetys tarp plaukams skirtos kosmetikos – skalpo šveitiklis. Ši priemonė ne tik naudinga, bet ir veiksminga norint turėti gražius bei sveikus plaukus ir galvos odą. 

11 07 Išskleisti

Veido kaukių naujienos DROGE!

10 31

Veido kaukių naujienos DROGE!

Vienas mėgstamiausių dalykų DROGE man yra veido kaukių stendas. Begalė rūšių, stendas nuolat atnaujinamas, kaukių rasite visiems odos tipams, nuo nulupamų iki nuplaunamų. Tad apžiūrime naujienas!

BIOMIRACLE STARDUST skaistinanti nuplėšiama kaukė

Šių naujienų yra kelios rūšys, tačiau sau išsirinkau skaistinamąją ir drėkinamąją.  Su ametisto, perlų, deimantų pudromis, super uogų kompleksu. Gelinės, tirštos tekstūros, tad tepti reikia labai greitai, jeigu tai norite padaryti tolygiai! Ši kaukė gan intensyvaus kvapo, o užsitepus atrodo, tarsi būtumėte su Instagram filtru, nes kaukės spalva sodriai purpurinė, ryškiai matomi ir smulkūs, ir stambūs blizgučiai.

Apie pojūčius. Užsitepus labai gerai jaučiama besiskverbianti drėgmė, tačiau rekomenduoju tepti tolygiu, lengvu sluoksniu ir stipriai vengti plaukų linijos. Aš tokią klaidą padariau, todėl kaukės nulupimas buvo, švelniai tariant, skaudokas. Netepti per storai, nes kaukę sunku nuplauti ar nuvalyti bet kokiais valomaisiais produktais. Geriausia, be abejo, jei pavyks ją nusilupti idealiai. Po kaukės oda jautėsi labai sudrėkinta, sumažėjo prisipildžiusios poros, veidas tapo tikrai skaistesnis ir šviesesnis! Svarbiausia paminėti, kad tinka visų tipų odai!

BEAUTY FORMULAS detoksikuojamoji veido kaukė su glikolio rūgštimi

Šios kaukės pagrindinė funkcija suminkštinti ir atskirti suragėjusias odos ląsteles, kad jas būtų lengviau pašalinti. Pašalinus negyvąsias ląsteles, nustoja kimštis poros, veidas atgauna švytėjimą, susinormalizuoja kitos odos funkcijos. Pašalinti negyvas ląsteles yra būtina!
Kaukės sudėtis labai turtinga: obuolių, baobabų, žaliosios arbatos ir citrinos ekstraktai, kurie pagyvina, pamaitina ir skaistina odą. Antioksidantai, flavonoidai ir vitaminas C užtikrina jauninamąjį poveikį, todėl ypatingai tiks ir toms, kurių odoje šiek tiek išblėso jaunystė! Negana to, sudėtyje rasime ir Omega 3-6-9 riebalų rūgščių, natūralią antioksidacinę apsaugą suteikiančių sterolių ir baltymų.

Naudojimas paprastas – tiesiog išlupti kaukę iš pakuotės ir lakštą užsidėti ant veido. Iškart jaučiamas tvirtas, stiprus, vitaminų prisotintos drėgmės pojūtis. Kaukę palaikiau apie 20 min. (jei jaučiu, kad lakštas dar kupinas medžiagų, likusiam laikui kaukę uždedu ir savo vaikinui!). Efektas tarsi ką tik nušveistos, švelnios, tolygios ir putlios odos. Ji spinduliavo gyvybe ir švelnumu!

BEAUTY FORMULAS putojanti veido kaukė

Dar viena naujiena – burbuliuojančios, putojančios kaukės. Esu bandžiusi keletą tokio tipo – vienos patiko labiau, kitos kiek mažiau, tačiau pasirinkdama šią priėmiau tinkamą sprendimą! Ši kaukė skirta giliai išvalyti užterštą, nuo makiažo priemonių pavargusią, į išsiplėtusias, užkimštas poras linkusią, odą. Makiažą naudoju labai dažnai, oda riebaluojasi, o kartais tikrai atrodo, kad norisi tiesiog iš pačių giliausių gelmių ją išvalyti.

Sudėtis praturtinta vulkaniniais pelenais, mielių ekstraktu, kurie puikiai išvalo giliai esančius nešvarumus. Ši taip pat su aminorūgštimis, kurios drėkina ir saugo odą. Rekomenduoju tokios pačios, kaip mano oda, savininkėms!

Naudojimas labai paprastas – ant švaraus veido tepame pakuotės turinį, palaikome apie 5 minutes, dar kelias minutes pirštais įmasažuojame susidariusias putas ir kruopščiai nuplauname veidą. Galima naudoti ir kelis kartus per savaitę!

OH K! odą raminanti kaukė su anglimi ir baltąja arbata

OH K! - korėjiečių prekės ženklas, kuris kaskart mane sužavi savo pakuote ir produktų įvairove. Kadangi mano oda linkusi į jautrumą ir smarkiai reaguoja į aplinkos veiksnius, pasirinkau būtent raminančią. Šią kaukę galima naudoti nors ir kasdien, nes visai neerzina jautrios odos. Kaukė sulaiko odos drėgmę, todėl oda tampa apsaugota, pamaitinta, prisotinta odai naudingų medžiagų. Sudėtis praturtinta ne tik anglimi ir baltąja arbata, bet ir brami (brahmi arba Cantella Asiatica) augalu, kuris labai stiprus adaptogenas ir antioksidantas, naudojamas tradicinėje indų medicinoje jau 3000 metų. Taip pat peonijos ekstraktas, kuris nuramina odą, mažina raudonį ir vaistinių ramunių ekstraktas, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gydo odą. Išpakavus apgaubia malonus ir gaivus baltosios arbatos aromatas, o užsidėjus kaukę iškart norėsis pasidaryti milijoną selfie, nes gyvūnų raštais pateiktas lakšto dizainas be galo žaismingas ir išskirtinis! Paminėsiu, kad lakštas puikiai priglunda ir prisitaiko prie veido formų. Nuostabi, gydanti, raminanti kaukė, kurią drąsiai gali naudoti nors ir kiekvieną dieną!

Kaukės lakštą dedame ant švaraus veido, palaikome 10–20 minučių, likučius įmasažuojame. Paprasta! 

MITOMO kaukė su bičių pieneliu

Visų pirma, kaip visada, norisi pagirti pakuotę. Mintimis tikrai gali nukeliauti į Aziją! Šią išbandžiau po nevisai gerai miegotos nakties, nes norėjosi veidui suteikti ypatingos drėgmės ir švytėjimo. Taigi, tai kaukė su bičių pieneliu ir sakura, kurie labai teigiamai veikia veido odą. Bičių pienelis padeda regeneruoti, drėkinti, skatinti kolageno gamybą, o sakuros ekstraktas turtingas antioksidantais, aminorūgštimis, padeda išvalyti odoje esančius nešvarumus ir stangrinti ją iš vidaus bei išorės.

Efektas labai patiko – lakštas be galo gerai prisotintas reikalingų medžiagų, labai patogiai prilipo prie veido, oda jautėsi ypatingai sudrėkinta ir nuostabiai švytinti.

Kaip ir prieš tai, kaukės lakštą dedame ant švaraus veido, palaikome kiek ilgiau – 20–30 minučių, likučius įmasažuojame.

HELLOGANIC detoksikuojanti veido kaukė

Šis prekės ženklas man buvo visai nematytas ir negirdėtas, todėl su nekantrumu išbandžiau naujieną! Kadangi mano poros išsiplėtusios ir tarsi niekad neišsivalančios, nusprendžiau pačiupti HELLOGANIC kaukę, kuri nuramintų mano jautrią odą, padėtų sumažinti porose esančius nešvarumus, suteiktų minkštumo ir spindesio. Sužavėjo, kad kaukės pluoštas pagamintas iš ekologiško eukaliptų pluošto, o sudėtis praturtinta natūraliais enzimais, kurie valo odą. Taip pat ir Tremella Fuciforms (grybų) ekstraktu, kuris gydo, maitina odą, portulakos ekstraktu, kuris labai turtingas antioksidantais, vitaminais A, B1, B2 ir C, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais ir neleidžia atsirasti raukšlelėms. Galima sakyti, kad ši kaukė ne tik valo, bet ir atjaunina, apsaugo. Po kaukės veidas tikrai atrodė švaresnis, skaistesnis, labiau sudrėkintas ir švytintis. Rekomenduoju toms, kurios nori paskaistinti, pravalyti ir atšviežinti veido odą!

Naudoti taip pat paprasta – veidą nuvalyti toniku, kaukės lakštą dėti ant veido vengiant sričių apie akis ir lūpas. Palaikyti 15–20 minučių, likučius įmasažuoti į odą.

Visi šie prekės ženklai turi ne tik mano išvardintas ir aprašytas kaukes, tačiau kur kas daugiau ir kur kas įvairesniems odos tipams. Visas jas be galo patogu ir lengva naudoti, tad užsukusioms į DROGĄ tikrai nebus sunku išsirinkti.

Linkiu skaisčios, švelnios ir švytinčios odos!
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Veido kaukių naujienos DROGE!

Vienas mėgstamiausių dalykų DROGE man yra veido kaukių stendas. Begalė rūšių, stendas nuolat atnaujinamas, kaukių rasite visiems odos tipams, nuo nulupamų iki nuplaunamų. Tad apžiūrime naujienas!

10 31 Išskleisti

Idėjos HELOVINO vakarėliui!

10 23

Idėjos HELOVINO vakarėliui

Per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje labai išpopuliarėjo ši, iš Škotijos (ne Amerikos!), kilusi pompastiška šventė! Kuo toliau, tuo labiau jai ruošiamės, puošiamės ir švenčiame. Tad pasidalinsiu keletu idėjų Helovino šventei pasiruošti.

Dėmesys dekoracijoms

Nors Heloviną švęsdavau labai paprastai ir ne namie, šiais metais planuoju vakarėlį rengti pati ir jau dabar pradėjau rinktis idėjas, kiek ir kokių dekoracijų gali prireikti. Be abejo, bus ir moliūgų bei žvakių, tačiau norisi šiek tiek daugiau įdomumo.

Viena labai patikusių idėjų –lemputės / žvakidės indeliuose, kurių viduje voratinklio imitacija ir voras. Labai paprasta, tereikia keturių sudedamųjų dalių – indelio, vatos / voratinklio imitacijai skirtos medžiagos, netikrų vorų ir lempučių ar žvakės su baterija. Viską tikrai galima rasti šventinių prekių ar žaislų parduotuvėse.

Balioniai – vaiduokliai! Atrodo tikrai WOW ir taip paprasta pasidaryti. Reikės pripūstų balionų, žaislinių netikrų akyčių, tuščių gėrimo buteliukų, lipalo ir marlės. Na, dar laikraščio ar kepimo popieriaus, kad neišteptumėt grindų. Marlę sukarpyti taip, kad uždengtų balioną ir gerokai siektų žemę, lipalą ištirpinti vandenyje, ant paviršiaus pasitiesti apsauginį pagrindą. Marlę merkti į vandenį su lipalu, ant apsauginio pagrindo dėti butelį, ant butelio balioną, ir ant baliono išmirkytą marlę. Galima vaiduokliškiau paformuoti ir leisti išdžiūti. Vualia! Nuimame nuo butelio, ištraukiame arba atsargiai praduriame pripūstą balioną, ant suformuoto vaiduokliuko lipalu priklijuojame vaiduoklio akytes ir viskas!

Popieriniai šikšnosparniai. Reikės juodo, dvipusio popieriaus, žirklių ir priemonės, su kuria galėtumėm prilipinti iškarpytus gyvius. Super paprasta, nebrangu, o atrodo labai efektingai! Galite kirpti ne tik šikšnosparnius, bet ir kokias tik norite formas.

Maistas

Nėra žmonių, kurie nemėgtų valgyti. Valgyti skanaus ir gražiai atrodančio maisto! Čia, ko gero, bus mano mėgstamiausia dalis.
Ruošiantis Helovinui galime sau leisti gerokai įjungti kūrybą ir vaizduotę – nuo pirštų formos sausainių iki zombių akies obuolių ar savo turinį pilančių moliūgų. Skamba tikrai ne kaip, bet svarbiausia, kad bus ir smagu, ir juokinga, ir be galo gardu, o svečiai bus garantuotai sužavėti! Savo vakarėliui tikrai ruošiu saldžius, piršto formos migdolinius sausainius, įdarytas „moliūgus“ paprikas – įdaras priklauso nuo jūsų, dešreles „mumijas“ – prireiks tik jums patinkančių dešrelių (gali būti ir veganiškos, vegetariškos) bei sluoksniuotos ar mielinės tešlos. Jei bus pakankamai laiko ir noro, galima pasigaminti ir šventės nuotaiką atitinkančių gėrimų – su vynuogių sultimis ir tamsiais vaisiais, valgomais blizgučiais ar raudonais sirupais.

  

  

  

Kostiumai

Na ką gi, turbūt sunkiausia dalis išsirinkti kostiumą. Mano rekomendacija – visų pirma,  pagalvoti apie tai, kas patinka būtent Jums – serialai, animaciniai filmai, aktoriai, dainininkai ir bet kas, atitinkantis Jūsų pomėgius ir hobius. Išsirinkę ar pasidarę kostiumą su veikėjais, kuriuos ir taip mėgstate, jausitės žymiai geriau negu bandydami būti kažkuo, kuo bus visi kiti! Pavyzdžiui, man labai patiko serialo „Stranger Things“ veikėjai ir nuotaika, todėl tikrai rinkčiausi sau labiausiai tinkantį kažkurio veikėjo įvaizdį. Kitas, lengvesnis variantas – hipiai, istoriniai personažai arba žymus prekinis ženklas, kaip kad „Cola Cola“. Hipių apdarų, tikiu, kad rasite savo spintoje arba labai lengvai devėtų drabužių parduotuvėse, o, pavyzdžiui, „Cola Cola“ ar kito gazuoto gėrimo kostiumas labai tiks vaikams!

 

 

Nebūtinai prireiks kostiumo – gali užtekti ir įdomaus peruko bei makiažo. Įsigiję peruką, kuris visiškai neatitiks Jūsų natūralių plaukų spalvos ir ilgio, o pasidarę išskirtinį makiažą, atrodysite kaip SAVO personažas. Na, ir išvengsite kostiumo paieškų panikos, jeigu tikrai nežinote, kuo galėtumėte būti!

  

 

Šios šventės įvaizdis begalinis, įmanoma viskas, kas realiame gyvenime nebūtų įmanoma ar naudojama, tad nesikuklinkit! Labai daug idėjų maistui, kostiumams, dekoracijoms radau pinterest.com. Nepatingėkit paieškoti!

Puikios, įdomios, kūrybingos Helovino šventės linkiu Jums!

Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Idėjos HELOVINO vakarėliui!

Per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje labai išpopuliarėjo ši, iš Škotijos (ne Amerikos!), kilusi pompastiška šventė! Kuo toliau, tuo labiau jai ruošiamės, puošiamės ir švenčiame. Tad pasidalinsiu keletu idėjų Helovino šventei pasiruošti.

10 23 Išskleisti

Renkamės tinkamą dezodorantą!

10 16

Tiek daug kalbame apie makiažą, stilių, plaukų priežiūrą, tačiau dar nepaliesta tema yra dezodorantai ir antiperspirantai. Tikiu, kad ne viena mūsų ilgai ieškojome ar vis dar ieškome, kas tiktų, patiktų, neerzintų odos ir nebūtų pagaminta iš odai kenkiančių medžiagų. Apžvelgsiu kelis, kurie Jums gali patikti!

Dezodorantai ir perspirantai

Daugelis mūsų abejais šiais pavadinimais vadiname bet ką, ką naudojame pažastims. Iš tiesų, dezodorantas skirtas nemaloniam kvapui panaikinti, o antiperspirantas – mažinti prakaito išsiskyrimą. Per ilgą laiko tarpą įvyko begalės debatų dėl gan įprasto antiperspirantui ingrediento – aliuminio hidratato. Anot tam tikrų šaltinių, jis kemša poras, skatina vėžinių ląstelių dauginimąsi, tačiau visų gandų ir mitų nelaimei – moksliniais faktais tai nepatvirtinta ir rimtų įrodymų aliuminio hidratato kenksmingam veikimui nėra. Jis, galbūt, nėra pats švariausias ingredientas grožio industrijoje, tačiau jo perdėtai bijoti nereikėtų.

Taigi, apžvelkime keletą, mano nuomone, naujų ir įdomių dezodorantų bei antiperspirantų.

NATURA AMICA dezodorantas su alūno akmenėliu

Šio dezodoranto pagrindinė sudedamoji dalis – alūno akmuo. Teigiama, kad ši mineralinė druska yra viena natūraliausių gamtoje susiformavusių higienos priemonių. Ši druska nekemša porų  bei turi labai stiprias antibakterines savybes, todėl dalinai veikia ir kaip dezodorantas, ir kaip antiperspirantas. Beje, nepalieka jokių dėmių ant dėvimų drabužių!
NATURA AMICA dezodorantas nesutrikdo natūralaus prakaitavimo proceso, todėl iš organizmo laisvai pasišalina nereikalingos druskos ir kitos kenksmingos medžiagos, toksinai. Gamintojas teigia, kad produktas stabdo bakterijų dauginimąsi ir neutralizuoja prakaito kvapą iki 24 valandų. Smagiausia, kad rekomenduojamas jautrios odos savininkėms ir tiks po skutimosi!

DR.ORGANIC Bioactive dezodorantai

Sužavėjo išskirtiniai komponentai – vitaminas E, organiškas kanapių aliejus, nes būtent šių ingredientų dezodorantuose ir antiperspirantuose mačiusi dar nebuvau! Porų nekemšanti formulė, be aliuminio, SLS, parabenų ir alkoholio tikrai žavi.
Pirmasis dezodorantas ne tik su kanapių, tačiau ir vetiverijų, ir pačiulių aliejais, alavijų lapų sultimis, islandinių kerpenų, asiūklių, apynių, kinrožių žiedų ekstraktais,  eukaliptų lapų aliejais bei nesibaigiančiu sąrašu kitų, iš gamtos kilusių, ingredientais.
Antrasis su vitaminu E ramina bei drėkina, apsaugo ir itin gerai stabdo nemalonaus kvapo atsiradimą. Praturtintas bioaktyviomis, organinėmis veikliosiomis medžiagomis, kaip vitaminas E, saulėgrąžų aliejus, alavijai, islandinės kerpenos aprūpins odą ramybe ir švelnumu. DR.ORGANIC dezodorantai organiškai sertifikuoti ir sudėtyje turi apie 70 % vien tik natūralių medžiagų!

SEBAMED Ph5.5 24h Care dezodorantas

SEBAMED prekės ženklą žinojau iš kosmetikos ir odos priežiūros pusės, tačiau niekada nesusimąsčiau ir nemačiau, kad prekės ženklas gamina ir dezodorantus. Akį patraukė išskirtinė savybė – produktas sukurtas Ph5.5 pagrindu, kad atitiktų natūralų, sveiką žmogaus pH lygį. Be alkoholio, kenksmingų chemikalų ar metalo darinių. Sukurtas taip, kad veiktų iš vien su natūraliu žmogaus metabolizmu ir prakaito išsiskyrimu, neišardant natūralaus prakaitavimo ir toksinų pasišalinimo procesų. Gamintojas teigia, kad šis dezodorantas ypatingai tinkamas jautrią odą turintiems žmonėms ir iškart po skutimosi. Apsaugo natūralų odos rūgščių barjerą, taip pat patikrintas dermatologų. Taigi rinktis Jums!

Naujiena – NIVEA Deomilk

Man visai nematyta, neregėta naujiena iš NIVEA. Tai antiperspirantas su 0 % alkoholio, vitaminais bei mineralais. Su pieno esencija, kuri pamaitins ir nuramins odą netgi po skutimosi. Gamintojas teigia, kad apsauga nuo prakaito ir nemalonaus kvapo bus užtikrinta iki 48 valandų. Anot NIVEA, tai visiškai nauja ir ypatinga formulė antiperspirantuose, nors pieno naudojimas ant odos jau žinomas nuo senų senovės, o tokie mineralai, kaip kalcis, aminorūgštys, vitaminai C, E, B5, ypatingai rūpinsis ir prižiūrės net jautriausią odą.
Antiperspirantas sukurtas gydyti po skutimosi suerzintą odą ir mikro įpjovimus, nes turi be galo daug drėkinamųjų savybių, kurios tarsi užglaistys ir ir suteiks drėgmės gūsį sausoms, pažeistoms pažastims. Dermatologų ištestuotas ant labai jautrios odos, tad saugumas ir patikimumas tikrai patvirtintas!

 

Man labai įdomu, kokius dezodorantus ar perspirantus naudojate Jūs? Pasidalinkite savo mėgstamiausiais su manimi ir DROGU!

Linkiu gaivių pojūčių,
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Renkamės tinkamą dezodorantą!

Tiek daug kalbame apie makiažą, stilių, plaukų priežiūrą, tačiau dar nepaliesta tema yra dezodorantai ir antiperspirantai. Tikiu, kad ne viena mūsų ilgai ieškojome ar vis dar ieškome, kas tiktų, patiktų, neerzintų odos ir nebūtų pagaminta iš odai kenkiančių medžiagų. 
 

10 16 Išskleisti

Kokias makiažo priemones rinktis vėsiajam sezonui?

10 09

Kaip pakeisti vasaros makiažo krepšelį?

Sezoniškumas vyrauja ne tik garderobe, bet ir mūsų makiažo krepšelyje – vasarą renkamės lengvesnes, skystesnės tekstūros ir lengvų spalvų priemones, na, o rudenį bei žiemą atsižvelgiame į visai kitokius odos poreikius šaltiesiems sezonams. Taigi, ką vertėtų pakeisti?

Makiažo bazė

Šiltuoju sezonu nemažai mūsų susiduriame su gan dideliu sebumo išsiskyrimu, odos blizgėjimu ir makiažo nutekėjimu, tad renkamės vandeniui atsparias, vandens pagrindo, lengvas makiažo bazes. Būtent šios priemonės vasaromis prailgina makiažo išsilaikymą, pristabdo odos riebalavimąsi, T zona ilgiau išlieka matinė ar pusiau matinė. Atėjus žvarbesniam laikotarpiui šios priemonės nebetiks, reikalingas didesnis drėkinimas ir maitinimas, nes šaltesni orai dažniausiai sausina mūsų odą, jai reikalinga ypatinga apsauga. Makiažo bazę pakeiskite į maitinančią priemonę su vitaminais A ir E, sudėtyje gali būti ir augaliniai aliejai, hialuronas drėgmei palaikyti. Nors mano oda mišri, linkusi į riebumą, bet stengiuosi ją tinkamai drėkinti ir šaltuoju metu nenaudoti priemonių vandens pagrindu. Ypač žiemą pastebėjau, kad būnant lauke su vandens pagrindo priemonėmis, veidas tarsi sustingsta, sustyra, nemaloniai tempia ir sausėja. Svarbiausia nepamiršti, jog nesvarbu, ar oda sausa, ar riebi, ar mišri – jai nuolat reikalingas tinkamas drėkinimas ir maitinimas!

 

 

Makiažo pagrindas ir maskuoklis

Vasarą norisi kuo mažiau apkrauti veidą, todėl naudojame įvairius BB ar CC kremus, lengvus maskuoklius, kadangi veidą nubučiuoja saulės spinduliai, o natūralios strazdanėlės atrodo itin dailiai! Vėsiuoju metų laiku galime rinktis kiek labiau maskuojančius, drėkinančius ir nuo žvarbaus oro apsaugančius makiažo pagrindus ir maskuojamąsias priemones. Ta pati drėkinimo taisyklė galioja bene viskam – produktuose ieškokite maitinamųjų ir drėkinamųjų ingredientų. Norime kuo geriau išvengti sausos ir šerpetojančios odos plotelių! Makiažo pagrindas drąsiai gali turėti ir švytėjimo, gaivumo suteikiančių dalelių, kad veidas išliktų apsaugotas, tačiau spinduliuotų minkštumu ir gyvybe! Nepamirškime, kad lygiai taip pat, kaip ir vasarą, labai svarbus didelis SPF filtras.


 

Kreminiai produktai

Kad šaltuoju metu makiažas puikiai išsilaikytų, o oda atrodytų skaisti, gyvybinga ir elastinga, rekomenduoju naudoti kreminius produktus – šešėlius, skaistalus, kreminius lūpų dažus. Kadangi vasarą oda labiau linkusi riebaluotis, kreminiai produktai gali dar labiau paspartinti odos sebumo išsiskyrimą. Rudenį ir žiemą jie tiks idealiai, nes intensyviai drėkins, visus produktus sulies į vieną visumą, oda spinduliuos gaivumu. Aš pati be galo mėgstu kreminius produktus, nes juos labai lengva naudoti, oda tarsi lengviau kvėpuoja, o smagiausia, kad neprireiks jokios birios pudros! Tokio makiažo fiksavimui naudokite drėkinančius, makiažo išliekamumą prailginančius purškiklius.

 


 

Spalvos

Šaltieji metų laikai leidžia pasirinkti tokias spalvas, kurių vasaromis galbūt nesirinktumėme. Tarp visų rudeniškų spalvų nesinori pasislėpti, tad dienos metu sau leidžiu išeiti su tamsiomis, vyno spalvos lūpomis, kurios labai dera prie mano palto ir šilto, didelio megztinio. Akių makiažui renkuosi taip pat tamsesnes, rudeniškas, akis išryškinančias spalvas, ilgesnius ir didesnius akių pravedimus. Vyraujančios vėsiųjų metų laikų tendencijos kažkaip pačios ateina į mano makiažo krepšelį! Keičiant spalvų paletę pagal metų laikus, atrasite labai daug naujų spalvų derinių, kurie, turbūt, net nenumanėte, kad tiktų ir patiktų. Paeksperimentuokite!


 

Tebūnie skaistalai!

Jau rašiau apie rudens ir žiemos makiažo tendencijas, kur minėjau, jog kreminiai skaistalai yra visiškas TOP’as. Vietoje skaistalų gali būti ir Jūsų mėgiamą atspalvį atitinkantis lūpdažis. Tikrai, labai rekomenduoju bent trumpam pamiršti įvairius bronzantus, išbandyti kelių atspalvių skaistalus, juos derinti su akių šešėliais ir lūpomis. Bronzantas vasarą padeda paryškinti, prailginti įdegio efektą, tačiau rudeniui ir žiemai jis gali būti per sunkus variantas. Būtent skaistalai pakels veidą, suteiks šviežumo, o kam reikės – ir jaunystės žvilgesio!

Rudenį pakeisti viso makiažo krepšelio tikrai neprireiks, užteks tik papildyti viena ar keliomis naujomis priemonėmis ir nepamiršti drėkinti, drėkinti, drėkinti! Linkiu atrasti ir įsimylėti spalvas iš naujo!

Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokias makiažo priemones rinktis vėsiajam sezonui?

Sezoniškumas vyrauja ne tik garderobe, bet ir mūsų makiažo krepšelyje – vasarą renkamės lengvesnes priemones, na, o rudenį bei žiemą atsižvelgiame į visai kitokius odos poreikius šaltiesiems sezonams. Taigi, ką vertėtų pakeisti?

 

10 09 Išskleisti

Korėjietiškos kosmetikos naujienos

10 02

Dar visai neseniai korėjietiška kosmetika atrodė kaip tikra egzotika – parduotuvėse rasti nebuvo lengva, o pamatyti buvo galima tik per įvairias YOUTUBE apžvalgas. Dabar DROGE šios kosmetikos pasirinkimas begalinis, tad apžvelgsiu kelias man labai patinkančias naujienas!


ESFOLIO HONEY AMPOULE – medaus rojus

Visų pirma neneigsiu, kad pirmiausia atkreipiau dėmesį į beprotiškai žavingą įpakavimą ir pačią pakuotę – neįmanoma neinstagram’inti! Kadangi pavadinimas yra AMPOULE, tad tikėjausi viduje išvysti mažytes ampules, tačiau pakuotėje slypi 180 ml tūrio indelis ir specialus šaukštelis priemonei, kaip medui, iškabinti ir užsitepti. Tai tarsi gelio tekstūros, tačiau labai lengvas, primenantis serumą, kremas, maloniai kvepiantis saldžiu medumi. Pačioje tekstūroje aiškiai matomos ir ROYAL JELLY ekstrakto dalelytės.

Pagrindiniai šio serumo privalumai –  sumažina raukšleles ir skaistina bei šviesina odą. Sudėtyje esantys medaus ir bičių pikio ekstraktai, mineralai ir vitaminai nuramina odą, suvienodina odos drėgmės lygį, padaro ją gyvybingesne ir elastingesne. Išties pastebėjau, kad panaudojus oda tampa lyg putlesnė, įgauna sveiką švytėjimą ir atrodo pastebimai sveikesnė!

Produktą naudoti labai paprasta – tiesiog nuprauskite veidą, nešvarumų likučius pašalinkite toniku ir tolygiai užtepkite ESFOLIO HONEY AMPOULE serumą. Rekomendacijų, kuriems odos tipams naudoti ši serumą, neradau, tačiau manau, kad jis puikiai tiks visoms, kurių oda prašosi gyvybės ir drėgmės!
 

 

Gyvybė tiesiai iš vandenyno - 9CC naujienos

Šio prekės ženklo naujienos DROGE – putų veido prausiklis ir vandens tekstūros veido kremas. Vėl gi, pakuotės labai kokybiškos, atrodančios estetiškai, o tūris taip pat džiugina – ir prausiklis, ir kremas yra po 100 ml.
9CC vandens lašelių kremas yra ypatingas, nes iš jo aplikacijos galėsime spręsti apie odos būklę! Įsivaizduojat? Odos būklės nustatymo etapai yra trys:

– Jei užtepus kremą ant odos nesusidaro jokių lašelių ir kremas susigeria, vadinasi Jūsų oda yra sausa.
– Jeigu užtepus vanduo tarsi susilieja į vieną sluoksnį, Jūsų oda linkusi į sebumo išsiskyrimą.
– Jeigu užtepus atsiranda tolygūs ir vienodi atskiri lašeliai, vadinasi Jūsų oda normali ir sveika.

Sudėtis gali puikuotis išskirtinai sertifikuotais ingredientais, kaip Taičio juodieji perlai, jūros dumblių koenzimas, vandenyno vanduo, smulkios molekulinės masės kolagenas, rožių vanduo. Šie ingredientai intensyviai drėkina, mažina raukšles, skaistina odą, prisotiną ją mineralinėmis medžiagomis ir aminorūgštimis. Kremas be jokių mineralinių aliejų, alkoholio ar sintetinių dažiklių, antiseptikų. Tinka visų tipų odai!

9CC putų pavidalo prausiklis veidui nei kiek neatsilieka nuo jo kompanjono kremo. Labai gaivaus ir šviežio, atpalaiduojančio jūros brizo kvapo, taip pat praturtintas ypatingomis sudedamosiomis dalimis. Agurkų ekstraktas, kokosų aliejus, juodųjų perlų ir alyvuogių ekstraktai, netgi toks ingredientas, kaip giliųjų jūros vandenų ryklių kepenų ekstraktas! Pati produkto tekstūra labai švelni, putos lengvai įsimasažuoja ir dar puikiau išvalo makiažą. Po šio prausiklio man net toniko papildomiems nešvarumams išvalyti nereikėjo! Putos praturtintos ir natūraliomis aminorūgštimis, smulkios molekulinės masės kolagenu, kurie nuramina pavargusią odą, atgaivina ir sudrėkina. Garantuotai dabartinis mano favoritas tarp visų prausiklių!

 


ISANA SUNSU su hialurono rūgštimi

SUNSU iš korėjiečių kalbos reiškia švarą. Tas atsispindi ir ISANA naujų produktų esmėje – daugiau laiko gražiai ir švariai odai, mažiau laiko makiažui. Savo rankose laikau ir išbandžiau SUNSU dieninį kremą bei SUNSU serumą. Abi priemonės praturtintos hialurono rūgštimi ir alavijo ekstraktu, kurie ir drėkina, ir ramina odą.

Dieninis kremas skirtas pamaitinti ir apsaugoti odą. Ant odos sudaro tarsi apsauginį barjerą, kuris ir apsaugo, ir neleidžia iš odos pasišalinti drėgmei. Azijinės centelės arba dar kitaip tigrinė žolė, turi antibakterinį poveikį ir padeda odai regeneruotis.

Serumas skirtas odos atgaivinimui, papildomam odos stimuliavimui. Sudėtyje esantis retinolis padaro odą elastingesnę ir palaiko jos stangrumą bei švelnumą. Nors šios priemonės skirtos gražinti veido odą tam, kad nereiktų naudoti jokio makiažo, aš išbandžiau serumą kaip makiažo pagrindo bazę. Galiu pasakyti, kad makiažas išsilaikė ir atrodė nuostabiai!

 

    


Naujienos namų SPA – 9CC veido kaukės

Noriu pasidalinti man labai patikusiomis veido kaukėmis iš jau prieš tai rekomenduoto prekės ženklo 9CC!

Pirmoji iš tos pačios jūros linijos, su jūros kolagenu. Geriausia dalis ta, kad tinka visiems odos tipams. Regeneruoja, stangrina, skaistina ir yra su tais pačiais sertifikuotas ingredientais, kaip juodųjų perlų ekstraktas, žaliųjų dumblių ekstraktas. Išskirtiniai sudėtiniai komponentai – vandenyno austrių pienas, jūros agurkų ekstraktas, žaliųjų dumblių ekstraktas. Tik nesakykite, kad dar neužsinorėjote išbandyti! O aš, tiesą sakant, net nežinau, kaip apibūdinti mano patirtą efektą. Atrodė, kad įgyjau naują, šviežią, minkštą, ypatingai sudrėkintą veido odą. Kitaip neišeina, tad pavadinsiu ją stebuklu ir meile iš pirmo lakšto!

 

 

Kita 9CC veido kaukė ­­– stangrinamoji. Puikiai tiks vyresnėms merginoms ir moterims, kurių oda praradusi tekstūrą, elastingumą, pradėjusios rastis raukšlelės. Kaukės sudėtyje gausybė vandens ir žemės augalų ekstraktų, kurie nuramins sudirgusią, jautrią odą. Kaukės lakštas, pagamintas su kokosų fermentacijos technologija, yra švelnesnis, geriau laikosi, glotniai užpildo drėgmės ir mineralų ištroškusias odos vietas bei raukšleles.  

 


Štai tokias smagias korėjietiškas kosmetikos naujienas rasite DROGE!

Su meile, Eglė
 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Korėjietiškos kosmetikos naujienos

Dar visai neseniai korėjietiška kosmetika atrodė kaip tikra egzotika – parduotuvėse rasti nebuvo lengva, o pamatyti buvo galima tik per YOUTUBE apžvalgas. Dabar DROGE šios kosmetikos pasirinkimas begalinis, tad apžvelgsiu kelias man labai patinkančias naujienas!

10 02 Išskleisti

Ką veikti rudenį?

09 24

Ar kada pagalvojote, kad esame labai laimingi, jog Lietuvoje mus aplanko visi metų laikai? Žiema, pavasaris, vasara ir ruduo – visi kažkuo žavūs ir, be abejo, skirtingi! O ką nuveikti rudenį, kai daugelį aplanko niūresnės nuotaikos? Įdomu? Tuomet skaityk!
ATGAIVINK POMĖGIUS!

Ruduo – laikas atgaivinti senus, pamirštus ar taip norimus, bet niekad neįvykdytus planus ir idėjas. Gal norėjai išmokti plaukti, megzti, lipdyti, pasimokyti makiažo subtilybių ar pagilinti žinias ten, kur tau įdomu ar tai, kas atitinka tavo profesiją? Pats metas yra dabar! Pagerinsi nuotaiką, jausiesi įveikusi ir nuveikusi daug dalykų bei tikslingai išnaudosi niūresnius rudens ir ateinančių šaltųjų sezonų vakarus. Pažadu, kad pavasarį pasitiksi visai kitokia!

SPORTAS
Žinau, kad už sportą ir aktyvią veiklą lauke vasarą nėra nieko geriau. Bet... kai lyja, pučia vėjas ir temperatūra lauke siekia beveik nulį laipsnių, mažiausiai, ką norisi daryti, tai lėkti prasibėgti ar pasivaikščioti. Manau, kad dabar geriausias laikas užsiregistruoti į sporto klubą ar jogos / pilateso pamokas, kad kai už lango dargana, jaustumeisi energinga, žvali ir pasiruošusi nuversti kalnus. O ir sveikata padėkos! Būtent šaltaisiais metų laikais, mes, žmonės, esame linkę į liūdesį ir nerimą, o sportas viena iš tų veiklų, padėsianti sureguliuoti tavo nuotaiką ir jaustis puikiai ištisus metus. Ir raumenukai padėkos!

KNYGOS
Turiningai leisti laiką rudenį – nebūtinai bėgti kuo toliau nuo namų. Skaitymas vienas tų dalykų, kuris naudingas ir vertingas visiems iki vieno. Nėra tokių knygų, kurios neatitiktų daugelio žmonių interesų ir išsikeltų lūkesčių. Būtent šis ruduo man bus pliusiukų dėjimas prie norimų perskaityti knygų sąrašo. Nuo knygų apie mitybą iki skaitymo apie saviugdą – norisi išnagrinėti viską! Jau nesulaukiu tų vakarų su arbata, knyga ir moliūgų pyragu kvepiančiais namais.

GAMTA

Šis variantas galbūt bus tinkamas tik savaitgaliais ar išpuolusiomis gražiomis dienomis. Skirkite laiko mažoms ekskursijoms po gražiausius Jūsų miesto ar aplinkinių miestelių apylinkes! Su termosu, pilnu arbatos, spalvotų lapų jūra ir, tikiuosi, saulės spinduliais. O gal ir pietus lauko kepsninėje išeis pasigaminti. Man tai pats geriausias būdas atsipalaiduoti ir išvalyti mintis! Nepamirškime, kad gryno oro ir vitamino D protui, kūnui ir sielai reikia duoti ne tik pavasarį ar vasarą, bet ir rudenį. O jei esate romantikė, kaip aš, dar ir meilės bei energijos pasisemsite!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką veikti rudenį?

Ar kada pagalvojote, kad esame labai laimingi, jog Lietuvoje mus aplanko visi metų laikai? Žiema, pavasaris, vasara ir ruduo – visi kažkuo žavūs ir, be abejo, skirtingi! O ką nuveikti rudenį, kai daugelį aplanko niūresnės nuotaikos? Įdomu? Tuomet skaityk!

09 24 Išskleisti

Kitokie plaukų priežiūros ritualai

09 09

Šampūnas, kondicionierius, serumas – mums gan įprasta plaukų priežiūros rutina. Ją papildyti galime visai nebrangiais, bet labai veiksmingais būdais. Pabandyk kelis mano rekomenduojamus!

GALVOS MASAŽAS

Viena mano mėgstamiausių procedūrų yra būtent galvos masažas. Ne tik atpalaiduoja, bet ir turi daug pliusų plaukams. Šiai procedūrai reikės arba šepečio, arba tiesiog rankų. Taip, rankų! Lengvais sukamaisiais judesiais šepečiu masažuok skalpą arba tai daryk pirštų galiukais. Pagerinsi kraujotaką, suaktyvinsi plaukų svogūnėlius, kurie atsakingi už plaukų augimą. Skalpo masažas taip pat padeda pašalinti ir jame esančius toksinus, nes gerina limfinę galvos odos sistemą. Dar geresniam rezultatui gali naudoti ir papildomus aliejus – kokosų, jojobos, sezamų, migdolų ar alyvuogių, nes masažuojant plaukas ir jo svogūnėlis geriau pasisavina maitinamuosius ingredientus. Švytės ir greičiau augs ne tik plaukai, tačiau atsinaujins ir pati galvos oda. Šis būdas su aliejais labai tinka sauso skalpo savininkėms!

MAISTAS PLAUKAMS

Labai mėgstu avokadus, kiaušinius, gardinu maistą kokybiškais tyrais aliejais! Geriausia dalis ta, kad visi šie išvardinti produktai yra ir gėris plaukams, o ir rasti juos galime turbūt pas kiekvieną iš mūsų namų lentynose. Sutrink avokadą šakute ar maisto trintuvu, masę tepk ant plaukų ir laikyk kiek gali ilgiausiai. Avokadas kupinas naudingų riebalų, kurie ypatingai sudrėkins ir pamaitins plaukus. Juo gali drąsiai masažuoti ir skalpą!
Kitas būdas yra kiaušinių tryniai. Atskirk juos nuo baltymų ir tepk per visa plauko ilgį. Tryniuose esantys vitaminai, kaip vitaminas A, biotinas didina plauko atsparumą kenksmingiems aplinkos veiksniams. Būtent jie tiks ypatingai sausiems plaukams, kuriems trūksta drėgmės ir svorio. Tokią kaukę tepk 2-3 kartus per savaitę!
Aliejai – tikrai jokia paslaptis kalbant apie plaukus. Tai gan gerai žinomas būdas juos pamaitinti, sudrėkinti ir sustiprinti. Aliejais plaukus tepk maždaug nuo jų vidurio ir venk ilgo laikymo ant šaknų, nes tai gali pastiprinti į riebalavimąsi linkusių plaukų efektą. Plaukams aliejaus reikia labai nedaug, tad nepadaugink. Kadangi aliejų rūšių yra begalės, prieš įsigyjant vieną iš jų, patariu išsiaiškinti, koks Jūsų plaukų tipas ir koks aliejus Jums tiktų geriausiai!

AUGINU PLAUKUS, TODĖL JŲ NEKIRPSIU
Neretai galvojame, kad norint užsiauginti sveikus ir ilgus plaukus, reikia vengti kirpėjo žirklių. Tai yra visiška netiesa! Atvirkščiai  – norint turėti gražius ir ilgus plaukus, juos pakirpti būtina. Ir nebūtinai kas mėnesį (nebent norite palaikyti jau esamą plaukų ilgį), užtenka ir kas tris ar keturis, priklausomai nuo plaukų stiprumo. Plaukų išsišakojimas atsiranda tada, kai plauko svogūnėlis pažeidžiamas ir pradeda irti. Vidinė plauko dalis atsiveria ir silpnėja, plaukas nebepasisavina vitaminų ir drėgmės. Kuo ilgiau vengsite kirpimo, tuo labiau kentės plaukas ir nepadės jokios kaukės, serumai ar balzamai! Juk žinote tą jausmą, kai vos pakirpus plaukus jie tampa švelnesni, labiau blizga ir iš naujo atranda gyvybę!

DETOX SAVAITĖ

Kadangi esu tiesintuvo, plaukų sukimo žnyplių megėja, kartais drįstu sau mesti iššūkius.  Savaitė be jokių plaukų formavimo priemonių, išskyrus vėsios srovės plaukų džiovintuvą. Jeigu esate kaip aš ir nevengiate karščio plaukams, patariu bent kartą per mėnesį daryti tokias pertraukėles. Plaukai pailsės, sukaups daugiau drėgmės ir taps gyvybingesni, o ir laiko sutaupysite bei atrasite naujų būdų, kaip formuoti plaukus be jokio karščio! Tai ar primate Iššūkį?

Žinoma, šampūnas, kondicionierius is A MUST, bet nepamirškime ir papildomos priežiūros bei rūpesčio, kurie gali sustiprinti ne tik plaukus, bet ir pagerinti savijautą! 

Eglė

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kitokie plaukų priežiūros ritualai

Šampūnas, kondicionierius, serumas – mums gan įprasta plaukų priežiūros rutina. Ją papildyti galime visai nebrangiais, bet labai veiksmingais būdais. Pabandyk kelis mano rekomenduojamus!

09 09 Išskleisti

Multifunkcinės priemonės, palengvinančios jūsų kasdienybę

09 02

Ar kada pagalvojote, kad galėtumėte turėti žymiai kompaktiškesnį kosmetikos krepšelį, tuo pačiu jame išlaikant visas reikalingas priemones? Rekomenduosiu keletą tokių ir pateiksiu keletą patarimų, kaip tikslingai sumažinti kosmetinę.
IR DRĖKIKLIS, IR BAZĖ, IR FIKSATORIUS
Viena iš tokių priemonių yra makiažo fiksatorius. Dažniausiai (net aš pati) jį perkame su tikslu, kad išsaugotume makiažo išliekamumo laiką, užfiksuotume viską, ką tepėme ant veido, uždėtume apsauginį barjerą nuo prakaito ir kitų nenorimų veiksnių. Pavyzdžiui, ARTDECO siūlo 3in1 makiažo purškiklį, kuris tinka ir veidui atgaivinti / sudrėkinti net nenaudojant makiažo, panaudoti jį kaip bazę prieš makiažą ar užfiksavimui. Jis netgi puoselėja odą, nes yra su pantenoliu (drėkina, ramina odą) ir alantoinu (saugo, ramina, kondicionuoja odą)! Skubėkite pasidomėti, ar jūsų turimas fiksatorius atlieka tik vieną funkciją!

KOREKTORIUS IR MAKIAŽO PAGRINDAS
Turbūt ne paslaptis, kad žalia spalva koreguoja raudonus atspalvius. Na, ir ne paslaptis, kad daugelis mūsų, į raudonį linkusių odų savininkių, naudojame įvairius žalius maskuoklius ar raudoniui maskuoti skirtas priemones, o tada sluoksniuojame visas kitas likusias. Kosmetikos gamintojas L’OREAL turi ir raudonio korektorių, ir makiažo pagrindą viename. Na, pridėsiu, kad dar ir su UV filtru bei drėkinamaisiais ingredientais. Toks CC kremas atliks daugiau nei kelias funkcijas, o kosmetinėje gulės tik vienas. Tokių produktų tipažas gali atitikti ir kitomis problemomis “lepinamą” odą, pvz. esant išsiplėtusioms poroms (makiažo pagrindas, optiškai mažinantis poras) ar odai su pigmentinėmis dėmėmis (CC kremas, sulyginantis odos tono spalvą). Tereikia tik gerai paieškoti arba paskaityti internete esančius atsiliepimus apie reikalingą produktą!

NATŪRALUS, GAIVUS VEIDO FORMAVIMAS
Nors aš jau seniai pamėgau kremines kontūravimo priemones, daugelis merginų ir moterų apie jas nežino, nėra girdėjusios ar nėra naudojusios. O man tai vienas mėgstamiausių produktų! Atvirkščiai nei su atskira kontūravimo spalva ir atskiru highlighter’iu, su tokio tipo pieštuku, kaip šis MAYBELLINE Face Studio galima sukurti itin natūralų, tobulai išsklaidytą rezultatą. Geriausia dalis ta, kad nereiks jokių šepetėlių, nes tokius stick’us galime naudoti ir pirštais! Na, be abejo puiku ir tai, kad dvi priemonės turėsite vienoje pakuotėje. Šiuo metu rinkoje galime rasti įvairiausių stick’ų visiems odos tonams, su švytėjimą suteikiančiomis dalelėmis ar matinius.

KATĖS AKYS IR ŠEŠĖLIAI
Dar vienas mano multifunkcinės kosmetikos favoritų – RIMMEL Wonder’swipe 2in1 akių pravedimas ir šešėliai. Visiškai nereali priemonė, jei norite tiesiog smagaus, išskirtinio pravedimo arba įspūdingai gražių šešėlių. Gausite ir tą, ir tą, o priemonė tik viena su be galo prieinama kaina! Turiu kelis atspalvius, su kuriais susikuriu gausiai komplimentų sulaukiančius įvaizdžius. Kaip matote, komplimentų negailiu, nes ši priemonė tikrai jų verta. Produktas skystas, tad naudojant kaip šešėlius rekomenduoju jį tepti pirštu ir kelias sekundes leisti nudžiūti.

BAZĖ BLAKSTIENOMS IR TUŠAS
Vis nerandančioms to tinkamiausio blakstienų tušo, kuris ir patankintų, ir pariestų, ir prailgintų blakstienas, išeitis gali būti šis L’OREAL Super Lash Superstar tušas. Iš dvieju skirtingų dalių, su dviem skirtingomis funkcijomis. 1 numeriu pažymėta pusė yra blakstienų tušo bazė, kuri suteiks apimties ir apgaubs jas 360 laipsnių, o 2-uoju numeriu pažymėta dalis praturtinta Velcro dalelėmis, kurios tarsi prideda blakstienoms ilgio, jas pakelia ir tobulai padengia intensyvia spalva.

LŪPŲ DAŽUS TOBULAI ATINKANTIS LŪPŲ PIEŠTUKAS

Iš tikrųjų, tai vėlgi 2in1 priemonė iš RIMMEL. Tiesa, DROGE galima rasti ir daugiau tokio tipo lūpdažių, kaip, pavyzdžiui, naujieji MAYBELLINE Super Stay Ink Crayon lūpų dažai ar BOURJOIS Lip Duo Sculpt. Iki šių priemonių atsiradimo būdavo gan sunku surasti lūpų pieštuką, kuris idealiai atitiktų pasirinktą lūpdažį. Šių lūpų dažų tepamoji dalis sukurta taip, kad savo forma atliktų dvi funkcijas – apibrėžtų ir užpildytų spalva. Super gerai išlieka, nenusivalo ir nenusivalgo!

Labai tikiuosi, kad pagelbėjau šiek tiek palengvinti kosmetinės turinį! O čia dar keli patarimai:
– Lūpų dažus visada galite panaudoti ir kaip skaistalus bei šešėlius.
– Skystas, švytėjimą suteikiančias priemones įmaišykite į kūno kremą – oda tiesiog spindės!
– Nėra antakių vaško ar gelio? Tam puikiai tiks permatomas muilas! Jį sudrėkinkite, lengvai perbraukite antakių šepetėliu ir sušukuokite juos.
– Juodą ar rudą akių pieštuką visada galite paversti akių šešėliais. Kiek daugiau nei įprastai užtepkite ant voko, išsklaidykite pieštuku arba pirštu, ant viršaus uždėkite šiek tiek highlighter’io ir viskas! Puikus dūminis makiažas.
Su meile,
Eglė G.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Multifunkcinės priemonės, palengvinančios jūsų kasdienybę

Ar kada pagalvojote, kad galėtumėte turėti žymiai kompaktiškesnį kosmetikos krepšelį, tuo pačiu jame išlaikant visas reikalingas priemones? Rekomenduosiu keletą tokių ir pateiksiu keletą patarimų, kaip tikslingai sumažinti kosmetinę.

 

09 02 Išskleisti

Kokias makiažo tendencijas rinksimės šį rudenį?

09 01

Mano mėgstamiausias metų laikas – ruduo! Ne tik dėl romantiškų jo atspalvių ir jaukių vakarų su arbata, bet ir dėl spintos kaitos, tendencijų stiliuje ir makiaže. Taigi kokios jos bus šį rudenį?

TAIP SAKOME RAUDONOMS LŪPOMS!
Ir sakome taip ne tik vakarėlio makiaže, tačiau drąsiai ir dienos metu. Sodrios, raudonos lūpos turėtų būti pagrindinis akcentas makiaže, neapkraunant akių šešėliais nei pačios odos kontūravimu ar sunkiomis priemonėmis. Šią tendenciją savo rudens / žiemos kolekcijose panaudojo ne vienas dizaineris. Vienas iš jų – Louis Vuitton, raudonas lūpas derinęs tiesiog su subtiliu akių pravedimu!

STAIGMENA AKIMS – RYŠKIOS DETALĖS
Tai bus visiškas TOP’AS! Ypač toms, kurios patyliukais grožisi ryškiomis spalvomis ir vis neišdrįsta pasidažyti ryškiu pravedimu. Šių metų rudenį tai viena ryškiausių, tikrąja šio žodžio prasme, tendencijų. Tavo akių pravedimas gali būti ryškiai salotinis, neoninis, sodriai mėlynas, raudonas ar aqua spalvos. Atrodysi įspūdingai! Pravedimo spalvą patariu rinktis kontrastingą savo akių spalvai arba tokio paties akių atspalvio, pvz. žalios akys ir raudonas / žalias eyeliner’is, mėlynos akys ir oranžinis / mėlynas eyeliner’is. Taip akys labai išryškės ir niekas negalės atitraukti savųjų nuo tavo!

BABY SKIN

Šia tendencija gali džiaugtis tos, kurios beveik nesidažo, nes be pastangų pataikys tiesiai į taikinį! Na, o toms, kurios mėgsta kiek daugiau laiko sugaišti prie veidrodžio, metas atsipūsti. Šį rudens sezoną dominuos lengva, švytinti, tarsi permatoma ir su visais savo “trūkumais” oda. Drėkinantis kremas ir lengvas, vos atspalvį turintis makiažo pagrindas, turėtų būti tavo MUST HAVE! Pabrėžiu, kad tai turėtų būti sukuriama ne tviskančiu highlighter’iu, bet drėkinamosiomis ir šlapiomis priemonėmis!

SKAISTŪS SKRUOSTAI
Jeigu ši tendencija būtų buvusi tuomet, kai man buvo 15 metų! Buvau įsimylėjusi skaistalus ir jų niekada negailėdavau, o dabar tai viena gražiausių makiažo detalių. Skaisčiai rožiniai tik ant žandų obuoliukų ar ryškesni raudoni iki pat smilkinių – taip podiumuose atrodė dizainerių supažindimas su šiuo trend’u. Šiek tiek skaistalų panaudok akių linkyje, o lūpas įtapšnok lengvu rožiniu lūpdažiu – taip sukursi jauntavišką, gaivų ir gyvą įvaizdį.

NETOBULUMAS
Dar kitaip ­– smudged lips. Man labai patinka ši tendencija, nes ją labai lengva pritaikyti. Pirštu įtapšnok lūpdažį nuo lūpų vidurio link išorės ir viskas. Nenaudojamas joks lūpų pieštukas, lūpos atrodo tarsi pabučiuotos (bet gerąja prasme), itin dera su skaistalų ir lengvos, drėgnos odos tendencijomis. Šį trend’ą tikrai pastebėsi ne ant vieno žurnalo viršelio!

A LITTLE EXTRA
Visai neseniai, nežinodama, kad tai yra tendencija, pradėjau klijuoti perliukus, blizgučius į akies kampučius, po kelis ant voko ar po akimi. Man tai labai graži, subtili ir lengva detalė, kuri makiažą padaro išskirtiniu. Ko gero, širdis ir siela nujautė, kad tai bus šių metų rudens trend’as. Tokių perliukų / blizgučių tikrai rasi DROGE (tip’sas – nagų priemonių skyrelyje).

ANTAKIAI, ANTAKIAI, ANTAKIAI!
Dar viena tendencija, padėsianti sutaupyti laiko – švelnūs, lengvai papildyti antakiai. Pamirškime tamsias, griežtas linijas ir HD arba Instagram brows. Tokiam efektui puikiai tiks birios antakių pudros arba šešėliai (šios priemonės gan birios, tad saugok makiažą). Taigi, nuo šiol lengvai užpildome antakius atitinkama spalva, o tuomet prašukuojame antakiams skirtu geliu ar paprastu šepetėliu ir viskas!

KURĮ PRAVEDIMĄ RENKIESI TU?
Galiu pasakyti, kad nustebau, kai pamačiau, kad dvi šio rudens tendencijos priešinasi viena kitai – minimalistinis, tobulas, tradicinis akių pravedimas ir sunkus, storas, per visą voką akių pravedimas! Ko gero, pasirinkimas priklausys jūsų stiliaus, nuotaikos ir progos, tačiau su vienu ar kitu tikrai atrodysite puikiai.

Šis ruduo bus be galo įvairiapusis ir stiliuje, ir makiaže. Ryškios, atrodo vasariškos, spalvos niekur nesitraukia, tik papildo šokolado, burgundiškus, šokoladinius tonus. WIN WIN situacija ir mėgstančioms minimalizmą, ir mėgstančioms ekstravagantišką, ryškų įvaizdį!

Tai sveikinu su rudeniu!

Eglė G.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokias makiažo tendencijas rinksimės šį rudenį?

Mano mėgstamiausias metų laikas – ruduo! Ne tik dėl romantiškų jo atspalvių ir jaukių vakarų su arbata, bet ir dėl spintos kaitos, tendencijų stiliuje ir makiaže. Taigi kokios jos bus šį rudenį?

09 01 Išskleisti

Ruošiamės BACK TO SCHOOL spintos atnaujinimui!

08 16

Negaliu patikėti, bet tuoj ruduo! Kaip ir prieš kiekvieną pavasarį bei rudenį kažkodėl labai norisi atsinaujinti spintą, iš jos išgabenti, atrodo, jau visai įgrisusius drabužius, atrasti savo to go perliukų ir derinių darbui ar mokyklai.
TAS DIDELIS, MIELAS MEGZTINIS
Vienas iš mano kasmetinių pirkinių rudens sezonui tai yra TAS mielas, šiltas, minkštas ir didelis megztinis. Tenka ilgai patįsoti internetinėse parduotuvėse ar užsukti į didžiuosius prekybos centrus ilgam pasivaikščiojimui, kad atrasti būtent TĄ perliuką! Ateinantį rudens sezoną ieškosiu sodrios spalvos, jei pasiseks, purpurinės ar violetinės, megztinio. Sodriai purpurinė vyrauja šių metų rudens sezono tendencijose, tad manau pasirinkti tikrai bus iš ko. Na, o jei nemėgsti purpurinės ar violetinės spalvos, rinkis bet kokios, kuri tau patinka!

BOYFRIEND JEANS – TAIP!
Sezoniškumas man labai įtakoja ir kelnių pasirinkimą – vasarą suknelės, sijonai ir lengvos kelnės, o rudenį norisi patogių džinsų, kurie tiktų ir prie prieš tai minėto megztinio, ir prie lengvesnės palaidinės ar paltuko. Šį rudens sezoną spintą atnaujinsiu pasirinkdama BOYFRIEND stiliaus džinsus, kurie, mano nuomone, atrodo stilingai net ir su aukštakulniais! Galima begalybė įvairiausių derinių, pradedant kasdieniu sportinio stiliaus ir baigiant vakariniu su priderintais aukštakulniais.

OVERSIZED drabužiai
Didesni, apkritę, netaisyklingų formų drabužiai ypatingai madingi ir stilingi, tinkantys ir jaunesniam, ir senesniam. Artėjant rudeniui, šąlant orams, norisi įsisukti į kuo šiltesnį ir jaukesnį paltą. Tai yra vienas iš mano planuojamų pirkinių, galbūt vienspalvis, o gal su kokiomis įdomiomis detalėmis. Nors nepasižymiu aukštu ūgiu, tačiau žinau, kad pasirinkus tinkamo kirpimo paltą ir OVERSIZED tipo atrodys puikiai. Nekantrauju įsisukti į vieną iš tokių rudenį pasitinkant.

AVALYNĖ
Prisipažinsiu, esu tikra batų maniakė. Su tuo tikrai gali sutikti ir mano vaikinas! Teko sukaupti visas jėgas ir pasinaudoti internetinių skelbimų galia, kad atlaisvinti bent truputį vietos tarp batų gausybės! Atsliūkinančiam rudeniui visada taikausi į tvarius, geros kokybės, neperšlampamus aulinukus su grubiu kulnu arba platforma. Tokių turiu kelias poras, tačiau nei kiek neabejoju, kad tas kelias papildys dar viena. Tokio tipo batai lietingą dieną apsaugo nuo drėgmės ir balų pavojaus, o labai atvėsus neleis sušalti pėdutėms. Renkuosi minkštos ir patogios odos ar neperšlampamos medžiagos, kad būtų patogu kiekvieną dieną keliauti į darbą ar paskaitas.

NEPAMIRŠKIME AKSESUARŲ
Mano MUST aksesuarai rudeniui atrodyti stilingai, tačiau be didelio vargo ir laiko gaišimo prie veidrodžio, yra: kuprinė, šiltas šalis, kepurė arba skrybėlė. Ar pastebėjote, kad kartais užtenka tiesiog papildyti savo derinį vienu ar kitu aksesuaru ir jau atrodote kitaip! Ypač gerai suveikia skrybėlės – tiks ir prie kasdienio derinio į darbą, ir prie paprastos suknelės, kurią skrybėlė pavers nepaprasta.

Išties, aš be galo myliu rudenį ir be galo laukiu, kuomet lengvas šaltukas pakutens nosį, šokdami kris lapai, o vakarai kvepės kaimynystės kaminais ir vėsuma.
Eglė

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ruošiamės BACK TO SCHOOL spintos atnaujinimui!

Negaliu patikėti, bet tuoj ruduo! Kaip ir prieš kiekvieną pavasarį bei rudenį kažkodėl labai norisi atsinaujinti spintą, iš jos išgabenti, atrodo, jau visai įgrisusius drabužius, atrasti savo to go perliukų ir derinių darbui ar mokyklai.

08 16 Išskleisti

Kaip stiprinti nagus?

08 12

Ech, ar ir tu nuolatos lankaisi pas manikiūro meistrę ir lakuoji nagus ilgalaikiu laku, nes natūralūs nagai be galo silpni ir trapūs? Šioje situacijoje buvau ir aš, iki kol atradau nagus stiprinančias priemones ir rankų SPA namuose.
Nepamirškime odelių!
Norint turėti tvirtus ir sveikus nagus, reikalinga ypatinga odelių priežiūra, kadangi nagų odelės yra nago sargas, apsaugantis jį nuo bakterijų ir infekcijų. Kuomet odelės apie nagą išsausėja, trūkinėja bei plyšta, bakterijos ir infekcijos randa lengvą kelią pažeisti augantį nagą. Dėl šios priežasties, kuomet daromas manikiūras, sudrėkintas odeles reikia lengvai atstumdyti, bet jokiu būtų ne kirpti! Rekomenduoju GOLDEN ROSE BEAUTY OIL nagų ir odelių aliejuką, praturtintą vitaminu E, drėkinamaisiais ir maitinamaisiais aliejais – avokadų, vynuogių kauliukų, saulėgrąžų sėklų saldžiųjų migdolų, alyvuogių. Sudėtis tikrai įspūdinga, nes kiekvienas ingredientas atlieka striprinamąsias, apsaugines funckijas, o ir naudojimas labai paprastas! Tepkite priemonę ant nelakuotų nagų ir odelių, švelniai įmasažuokite ir leiskite įsigerti. Gamintojas įspėja ir primena, kad prieš naudojant priemonę, būtina švariai nusiplauti rankas – juk nenorime jokių bakterijų!

Daugiafunkciniai produktai

SALLY HANSEN – vienas mano mėgstamiausių nagų priežiūros prekių ženklų. Naudojau ir stipriklius, ir aliejus bei gelius – esant nagų problemoms viskas labai pagelbėjo! Pats prekės ženklas tikrai užsitikrinęs savo patikimumą visame pasaulyje. Atradau šį TRIPLE STRONG trejopo poveikio apsaugantį gelį su epoksidiniais polimerais, kalciu ir titano kompleksu, kurie stiprina nagus ir suteikia jiems lankstumo, puoselėja gyvnagio bei nago struktūrą ir apsaugo nago plokštelę nuo pažeidimų. Šios priemonės naudojimas taip pat paprastas – tepti du sluoksnius ant švarių nagų arba sluoksnį prieš nagų laką ir sluoksnį ant nagų lako. Po 7 dienų nuvalome ir pakartojame procesą. Procesas gali šiek tiek užtrukti, bet nepamirškite, kad naudojant gydomąsias ir stiprinamąsias priemones svarbiausia pastovumas.

EVELINE naujienos

Vaikščiojant DROGE akys užkliuvo už šio EVELINE gelinį efektą suteikiančio nagų lako viršutinio sluoksnio. EVELINE prekės ženklo priemonės prieinamos visiems, o atsiliepimai patys geriausi, tad pačiupau šį, man dar nematytą nagų stipriklį. Suteikia nagams ypatingo spindėsio, vizualiai išlygina nago plokštelės reljefą, mažina nagų lako skilinėjimą ir nusidevėjimą. Labiausiai sužavėjo, kad priemonė tinkama norint apsaugoti nagus nuo buitinės chemijos ir įvairių mechaninių pažeidimų, tad ją galima tepti ir ant švaraus nago. EVELINE sako, kad priemonė labai ekonomiška – naudojant 2 ar 3 kartus per savaitę, jos užteks keliems mėnesiams. Beje, šio gamintojo nagų priežiūros priemonės tikrai labai populiarios ir turi sulaukusios begalę teigiamų atsiliepimų ir apžvalgų. Taigi, jeigu norite ne tik apsaugotų, bet ir sveikai spindinčių nagų, šis viršutinis nagų lako sluoksnis kaip tik jums!

Aprūpintos rankos - tvirti nagai
Mano tip’sas norint turėti sveikus ir gražius nagus yra rūpintis ir rankų oda. Tai bene daugiausiai pažeidžiama kūno dalis, labiausiai prieinama šalčio, vandens ir nuolat patirianti krūvį. Rankų oda, kaip ir veido ar kūno oda, reikalauja lygiai tiek pat priežiūros ir rūpestingumo. Kadangi aš užmarštukas ir nevisada spėju rankas palepinti kremu, labai mėgstu giliai drėkinančias, šveičiamąsias kaukes. Visiskas MUST HAVE yra ši LIRENE 2-jų dalių rankų kaukė – pakuotėje rasite gommage šveitiklį, kuris nušveis suragėjusias odos ląsteles ir suaktyvins kraujotaką bei regeneracinę, maitinančią kaukę su taukmedžio sviestu ir žaliosios arbatos ekstraktu. Šiai kaukei prireiks skirti daugiau laiko nei nagų priežiūros priemonėms, nes teks ir nušveisti rankas, ir įmasažuoti rankų kaukę, ir dar pirštinėse palaikyti apie 30 minučių. Pažadu, kad rezultatas bus stulbinantis! Rankos ir nagai bei odelės bus pamaitinti, sudrėkinti, suaktyvinsite rankų kraujotaką, kuri paskatins ne tik odos regeneraciją, bet ir nagų augimą. Man tai meilė iš pirmo žvilgsnio!

Tikiuosi, kad pasidalintos idėjos ir priemonės atneš tau pačių geriausių rezultatų!
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip stiprinti nagus?

Ech, ar ir tu nuolatos lankaisi pas manikiūro meistrę ir lakuoji nagus ilgalaikiu laku, nes natūralūs nagai be galo silpni ir trapūs? Šioje situacijoje buvau ir aš, iki kol atradau nagus stiprinančias priemones ir rankų SPA namuose.

08 12 Išskleisti

Makiažo rinkiniai darbui ir mokyklai

08 06

Baigiantis vasarai, mes, moterys, ieškome ne tik naujų aprangos detalių rudeniui, bet ir dekoratyvinės kosmetikos, kuria atnaujinsime savo kosmetines. Rekomenduosiu Jums kelis paprastus, tačiau labai patogius ir tinkančius naudoti kasdienai kosmetikos rinkinius!

RINKINYS MOKYKLAI

Kiek pati save atsimenu, kai pradėjau dažytis, o tai buvo paauglystėje, rytais visąlaik norėdavau paryškinti veido bruožus (žiūrint į nuotraukas, matau, kad ne visada sėkmingai haha), pamaskuoti spuogelius, sulyginti veido odos toną bei paskaistinti veidą. Mokyklai rekomenduočiau lengvų tonų atspalvius, priemones, kurios priduoda tik lengvos spalvos ar paryškina natūralią, minimalų kiekį priemonių, nes nenorime atrodyti sunkios, apkrautos ir ne pagal savo amžių.

MAKIAŽO PAGRINDAS.
Taigi, vienareikšmiškai makiažo pagrindui patariu įvarius kremus su atspalviu, BB kremus, kaip ESSENCE You Better Work atspalvio suteikiantis kremas. Tobulai tinkantis dienai, lengvai tepasi, suteikia matiškumo, yra vandeniui atsparus ir stabdo odos riebalavimąsi. Priemonė yra taip pat su UVB/UVA filtrais!
MASKUOKLIS.
Ilga naktis besimokant ar kamuojantys spuogeliai ryte tikrai nedžiugina! Ačiū dievui, kad visa tai be problemų galima lengvai užmaskuoti. ESSENCE Camouflage maskuoklis paslėps patamsėjusius paakius bei spuogelius, netgi tatuiruotes! Suteiks matiškumo ir patikimai užmaskuos viską, ką norėsi paslėpti.
UNIVERSALI PALETĖ.

Vaikščiodama DROGE atkreipiau dėmesį į MAYBELLINE New York Lemonade Craze šešėlių paletę. Labai patiko persikiniai, rausvi, skaistūs atspalviai, kurie tikrai tiks kiekvienai panelei! Keturias vidurines spalvas rekomenduočiau naudoti kaip skaistalus ir švytėjimo suteikiančias priemones, spalvas kraštuose – kaip lengvus šešėlius. Tokios spalvos pagyvins jaunatviškumą, veidui pridės žaismingumo bei švelnumo. Na, o ryškesnes rožines pasiliekam penktadieniui! Beje, visas spalvas galima kuo puikiausiai maišyti tarpusavyje ir naudoti universaliai.
LŪPOS.
Mokyklai tikrai vengčiau ryškių, nenatūralių atspalvių lūpoms skirtų priemonių. Labai mėgstu lūpų balzamus ar pieštukus, kurie paryškina natūralų lūpų atspalvį, suteikia minkštumo ir putlumo. CATRICE turi Tinted Lip Glow Balm lūpų balzamą, kurio atspalvis tinka visų lūpų tonams. Tavo lūpų spalva bus individuali ir išskirtinė, nes rezultatas priklausys nuo kiekvienos merginos odos pH.

NATŪRALŪS ANTAKIAI.
Lekiant į mokyklą ar į darbus patariu vengti aštrių, tamsių, kampuotų antakių – jie tik apsunkins veidą ir sugriežtins veido bruožus. Suprantu, kad juos paryškinti vis tiek norisi, tad tam rekomenduoju būtent antakių gelius su spalva, kaip pavyzdžiui MAYBELLINE Browdrama. Užteks lengvai perbraukti šepetėliu ir antakiai bus iškart ryškesni, tačiau neperkrauti.
AKYS.
Žinau ir pažįstu daugelį merginų, kurios gali visai nedažyti veido, tačiau blakstienų tušas is a must. Ko gero, nuo šešiolikos metų naudoju tik MAYBELLINE The Colossal tušą ir neprisileidžiu jokio kito! Tobulai paryškina bei patankina blakstienas, o sudėtyje esantis kolagenas jas dar ir stiprina.  Man labai patinka, kad šio tušo spalva yra tikrai intensyvi, o tekstūra padeda padengti kiekvieną blakstieną.

  

  

 

 

 


RINKINYS DARBUI

Ačiū dievui, kad šiais laikais darbinėje aplinkoje turime didelę laisvę atrodyti kaip norime, dažytis kaip norime, turėti kokias norime šukuosenas, tatuiruotes! Aš dar ir labiau save mylėti pradėjau, suprasdama, kad neprivalau į darbą keliauti su full on makeup ar oficialiais kostiumėliais, nes gera būti savimi!
MAKIAŽO PAGRINDAS
Kaip jau minėjau, labai mėgstu įvarius drėkinančius BB ar CC kremus, nesvarbu ar į mokyklą, ar universitetą, ar darbą. Jie puikiai drėkina ir apsaugo odą nuo įvairiausių aplinkos veiksnių, tuo pačiu ją paskaistindami ir užmaskuodami mažyčius trūkumus. Mano atradimas šis LUMENE CC kremas su spalva ir SPF20. Labai lengvos tekstūros, lengvai tepasi, tačiau puikiai išlygina veido odos toną. Sudėtyje yra arktinių tekšių sėklų, bruknių sėklų aliejų ir arktinio šaltinio vandens. Geriausia šio kremo dalis yra ta, kad jis tinka visų tipų odai!
MASKUOKLIS
Dažnai galime praleisti makiažo pagrindą tiesiog lengvai užmaskavę patamsėjusius paakius ar minimalius odos nelygumus. MAYBELLINE ANTI AGE Eraser maskuoklis yra pelnęs begales laurų visame pasaulyje dėl tikrai puikaus, bet tuo pačiu natūralaus maskavimo rezultato. Labai patogu naudoti dėl priemonėje esančios kempinėlės, kurios forma puikiai prisitaiko prie paakių zonos formos. Maskuoklio sudėtyje yra goji uogų ekstrakto ir mokslininkų ištirto haloksilio, kuris efektyviai mažina tamsius paakius!
UNIVERSALI PALETĖ

Pripažink, kad pats geriausias dalykas yra tada, kai gali turėti kelias skirtingas priemones vienoje. Labai mėgstu neutralių spalvų paletes, nes jų pagalba galime sukurti ir no makeup look ir konvertuoti dieninį makiažą į vakarinį. Na, o RIVAL DE LOOP Nude Matt tamsesnes šešėlių paletės spalvas galima naudoti ir kaip antakių šešėlius!
RYŠKINAME BRUOŽUS
Skaistalai ar švytėjimo suteikianti priemonė dar niekam nepakenkė! Mano be galo mylima kontūravimo paletė iš RIMMEL Kate Moss kolekcijos atlieka tris funkcijas – lengvai kontūruoja, suteikia skaistumo ir švytėjimo. Paletės spalvos neutralios, tinkamos įvairiems odos spalvos tipams. Vietoje trijų pakuočių, kosmetinėje bus tik viena, todėl labaaai patogu tokią paletę turėti savo kosmetikos krepšelyje!
LŪPOS
Kiekvieną dieną vengiu dažytis lūpų dažais, nes neturint laiko žvilgčioti į veidrodį, gali nutikti taip, kad išsitepsite, lūpų dažai nedailiai nusivalgys ar labai išsausins lūpas. Dėl šios priežasties visą gyvenimą labai mėgau ir mėgstu lūpų blizgius ar balzamus su spalva. Lūpos bus sudrėkintos, neerzins joks sausumas, esant reikalui galėsite pasidažyti ir be veidrodžio. Rekomenduočiau blizgius su šiek tiek švytėjimo sutekiančių dalelių ir drėkinančiais aliejais, kaip RIMMEL Oh My Gloss! Ant lūpų išliks iki 6 valandų, o sudėtyje esantis argano aliejus neleis lūpoms išsausėti bei jas pamaitins.
TOBULAS BLAKSTIENŲ TUŠAS.
Net pavadinimas kalba pats už save – RISE & SHINE. MAX FACTOR sukūrė tušą, kuris atvers akis, itin užries, patankins ir pakels blakstienas. Man skamba kaip tobulas pasirinkimas ryto rutinai prie kavos! Praturtintas vitaminu E, kuris visą dieną intensyviai drėkins bei maitins blakstienas, o dėl ypatingos šepetėlio formos pasidažysite tolygiai, blakstienos nesukibs.

 

  

Mano kosmetinė jau paruošta darbams, o Jūsų?

Su meile,
Jūsų Eglė!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Makiažo rinkiniai darbui ir mokyklai

Baigiantis vasarai, mes, moterys, ieškome ne tik naujų aprangos detalių rudeniui, bet ir dekoratyvinės kosmetikos, kuria atnaujinsime savo kosmetines. Rekomenduosiu Jums kelis paprastus, tačiau labai patogius ir tinkančius naudoti kasdienai kosmetikos rinkinius!

08 06 Išskleisti

MAYBELLINE NEW YORK lūpdažių naujienos

08 05

Nežinau kodėl, tačiau mano mėgstamiausios dekoratyvinės kosmetikos priemonės yra lūpų blizgis, lūpų pieštukas ir lūpdažis. Galbūt todėl, kad užtenka pakeisti tik lūpų dažus ir makiažas jau tampa kitoks? Apžvelkime Maybelline New York naujienas!
Lūpų dažai MAYBELLINE NEW YORK Super Stay Ink Crayon
 Arba lūpų pieštukas ir dažai viename! 8-ios įspūdingos ir sodrios spalvos, nuo ryškiausių iki NUDE, o šių dažų pigmentacija man atėmė žadą. Dabar pagalvojau, kad tai ne du viename, o trys viename, nes pakuotės gale netikėtai radau ir šiems dažams skirtą drožtuką! Nežinau, ko dar gali reikėti tobulai lūpų dažų priemonei – išlieka iki 8 valandų, nesitepa, atspari valgymo ir gėrimų padariniams, itin patogi lūpdažio forma leis kruopščiai padažyti bet kokios formos lūpas iki pačių kampučių, o pakuotėje esantis drožtukas padės palaikyti išskirtinę lūpdažio formą. Nors efektas matinis, tačiau pats produktas kreminis, tolygiai tepasi ir turi labai malonų vanilės bei vaisių aromatą. Jau minėjau, kad INK CRAYON dažų pigmentacija nereali, todėl juos galima naudoti norint sukurti BOLD EYE įvaizdį ar vietoje skaistalų. Imu manyti, kad tai net ne trys, o begalė produktų viename!

Lūpų dažai MAYBELLINE NEW YORK Shine Compulsion

Oh yes! Nors jau kurį laiką parduotuvių lentynose karaliauja matiniai lūpų dažai, spalvingam drėkinimui ir minkštoms, sultingoms lūpoms tikrai nesakome ne. Šie MAYBELLINE SHINE COMPULSION lūpų dažai būtent tokie – prisotinti drėkinančių aliejų, tačiau ganėtinai gerai pigmentuoti, optiškai putlinantys lūpas ir suteikiantys lūpoms šlapią efektą. Kreminė, tarsi sviesto tekstūra užtikrina lengvą ir greitą aplikaciją. Aš sakyčiau, kad tai lūpų dažai ir lūpų blizgesys viename, todėl galutinis rezultatas panašus i kreminio, nepermatomo lūpų blizgio. O, THE OPRAH MAGAZINE Amerikoje šiems lūpų dažams skyrė apdovanojimą už visas mano prieš tai išvardintas savybes. Spalvų spektre pasiklysti gales mėgstančios ir neutralius atspalvius, ir ryškiai raudonus ar rožinius. Mano lūpdažių stalčiukas džiaugiasi!

 

Lūpų dažai, ko gero, tai tas makiažo produktas, kuris nuolat gyvena mūsų kišenėse ir rankinėse. Išsirink sau tinkamiausią!

Su meile,
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

MAYBELLINE NEW YORK lūpdažių naujienos

Nežinau kodėl, tačiau mano mėgstamiausios dekoratyvinės kosmetikos priemonės yra lūpų blizgis, lūpų pieštukas ir lūpdažis. Galbūt todėl, kad užtenka pakeisti tik lūpų dažus ir makiažas jau tampa kitoks? Apžvelkime MAYBELLINE NEW YOK naujienas!

08 05 Išskleisti

Nesigiriantis vasaros gelbėtojas – sausas šampūnas

07 01

Keliaujant ar važiuojant atostogauti, į sodybą ar tiesiog besimėgaujant vasara, norime kuo mažiau apsikrauti, sutaupyti laiko maloniems įspūdžiams ar tiesiog nuoširdžiai pailsėti nuo miesto gyvenimo rutinos. Tokiose situacijose sausas šampūnas yra tikras gelbėtojas!
KADA NAUDOTI SAUSĄ ŠAMPŪNĄ?
Šios priemonės galime griebtis išties bet kada, nes rezultatas bus beveik toks pat, kaip išsitrinkus plaukus ir išdžiovinus juos plaukų džiovintuvu. Beabejo, ilgaainiui ir kasdieniam naudojimui nerekomenduočiau, nes plaukai ir skalpas vistik turi tendenciją sugriebti dulkes ir aplinkos nešvarumus, tačiau on-the-go, greitam ir švariam rezultatui tikrai taip!
Sauso šampūno veikimo principas labai paprastas – jame esantis alkoholis arba sausosios medžiagos (įvairūs krakmolai) sugeria galvos odos riebalų perteklių, taip atšviežinant skalpą ir susiriebalavusias šaknis. Priemonės taip pat turi malonų gaivos kvapą, todėl tikrai jausitės atsinaujinusi! Rekomenduojama purkšti apie 30 cm atstumu nuo plaukų šaknų, tačiau būtent kryptingai ant jų, užpurkštą sausą priemonę įmasažuoti į plaukus, o galiausiai švelniai iššukuoti šukomis. Nepurškite ant plaukų galiukų (nebent visas plauko ilgis pasiriebalavęs), nes taip galite išsausinti plauką! Na ir mano pačios tip’sas, dažniausiai galiojantis viskam – nepadauginkite priemonės. Purškite po truputį, kad išvengtumėte nesugeriamų priemonės likučių.

NEGALIU NAUDOTI SAUSO ŠAMPŪNO, NES ESU BRUNETĖ
Na, turiu nudžiuginti – galite! Kai sausas šampūnas atsirado rinkoje, kiek pamenu pasirinkimas nebuvo didelis, o ir pati priemonė būdavo šviesi, tad su naujove tamsiaplaukėms reikėjo elgtis tikrai atsargiai. Vienas iš skirtų tamsesnių plaukų savininkėms yra šis BATISTE INSTANT HAIR REFRESH sausas šampūnas. Mano tip’sas dažančioms plaukus tamsesne spalva – šis sausas šampūnas tiks ir kaip ataugusių šaknų slapukas! Didelis pliusas yra priemonės kiekis – 200 ml, tad priemonės užteks ilgesniam laikui. Beje, ši priemonė yra nominuojama Jungtinės Karalystės TOP 1!

NE TIK ATGAIVINA
Dar vienas perliukas yra šis AUSSIE, mano labai mėgstamo prekės ženklo, plaukus purinantis sausas šampūnas. Ne tik “išplauna”, bet ir suteikia purumo, tarsi po plaukų džiovinimo. Ypač tiks ploniems plaukams, kuriuos esame linkusios plauti kas dien dėl greito susiriebalavimo ir plaukų prigludimo efekto. Šis šampūnas juos atgaivins ir suteiks apimties! Sudėtyje yra ir jojobos aliejaus, kuris intensyviai maitina, stiprina plaukus ir gali būti vienas iš pagalbininkų kovojant su pleiskanomis. Man rodos, kad radau, tai ko tu ieškojai!


INTENSYVIAI VALANTIS
Pirmasis L’OREAL sausasis šampūnas, kuris, anot gamintojo, itin intensyviai valo ir suteikia puikų gaivos jausmą, nes yra praturtintas trimis skirtingais moliais ir eukaliptų aliejumi. Sudėtyje esantys mikro-moliai turi savybę intensyviai sugerti riebalus, todėl molis yra vienas iš žinomesnių ingredientų ir veido odos priežiūros priemonėse. Beje, teko nemažai pasidomėti apie molio svarbą plaukams. Grožio industrijoje jis vadinamas plaukų transformuotoju, nes itin greitai ir veiksmingai atlieka atgaivinimo funkciją. Esant reikalui gamintojas rekomenduoja priemonę naudoti net kelis kartus per dieną arba prieš išeinant į vakarėlį. Tikiuosi, kad patiks!

Na, o aš su DROGU labai laukiu jūsų atsiliepimų apie išbandytas priemones. Ačiū, kad skaitote!
Su meile,
Eglė


 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Nesigiriantis vasaros gelbėtojas – sausas šampūnas

Keliaujant ar važiuojant atostogauti, į sodybą ar tiesiog besimėgaujant vasara, norime kuo mažiau apsikrauti, sutaupyti laiko maloniems įspūdžiams ar tiesiog nuoširdžiai pailsėti nuo miesto gyvenimo rutinos. Tokiose situacijose sausas šampūnas yra tikras gelbėtojas!

07 01 Išskleisti

Teisinga plaukų priežiūra

07 01

Apie tokią paprastą procedūrą kaip plaukų trinkimas žinome visi, tačiau neretai suklystame pasirinkdami netinkamą plaukų priežiūros rutiną ar pamirštame naudoti plaukams gaivinti ir prižiūrėti reikalingas priemones. Pasakoju apie tai plačiau!
ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUS

Šiais laikais parduotuvėje išsirinkti tinkamą šampūną ir kondicionierių, bent jau man, labai lengva. Lentynose karaliauja priemonės nuo A iki Z – sausiems plaukams, gyvybę praradusiems, dažytiems, į riebalavimąsi linkusiems, ploniems ir dar daugiau. Apstu išsamios ir gausios informacijos ant pačių priemonių pakuočių, tad vienas, du, trys ir reikalingos priemonės jau pirkinių krepšelyje. Tai dvi bazinės priemonės, kurias būtina naudoti kaskart trinkant plaukus, jeigu norime turėti ne tik gražius plaukus, bet ir sveiką skalpo odą. Šampūno funkcija yra atverti plauką, todėl būtina naudoti plaukų kondicionierių, jeigu nenorime pažeisti plauko struktūros ir sugadinti plaukus! Nepamirškite, kad kondicionierius tepamas nuo plaukų galiukų kylant į viršų per plaukų ilgį ir jokiu būdu ne ant plaukų šaknų ir skalpo!

PLAUKŲ KAUKĖS
Viena mano mėgstamiausių procedūrų plaukams, nes aš kaukes mėgstu palaikyti bent gerą pusvalandį, nors kartais rašoma ir trumpiau. Per tą laiką spėju dėmesio skirti ir nagams, ir odai, ir veidui. Būtent tokį plaukų priežiūros būdą rekomenduojama darytis kartą per savaitę, o kaukės ingredientai turėtų atitikti jūsų plaukams reikalingą priežiūrą – galbūt intensyviai sudrėkinti, pamaitinti ar atkurti plauką. Naudojant plaukų kaukę nereikia kondicionieriaus, nes būtent kaukė ir atliks stipresnę kondicionieriaus funkciją. Geriausius rezultatus pasiekiu tepdama kaukę ant šukomis atskirtų plaukų sruogelių nuo šaknų iki galiukų, tuomet juos prašukuodama stambiomis šlapiems plaukams skirtomis šukomis ir viską susukdama į maišelį su rankšluosčiu šilumos efektui išgauti. Pripažinsiu, rezultatas ir jausmas po plaukų kaukės yra kažkas dieviško!

ALIEJUS AR SERUMAS?

Na, apie plaukų priežiūros pagrindinius etapus jau pakalbėjome, tačiau yra priemonių “aksesuarų”, kurios tikrai galutinai užglaistys ir išdailins jūsų plaukus. Tai gali būti arba serumas, arba plaukams skirtas aliejukas. Sunku nesusipainioti, nes atrodo, kad šios priemonės lygiavertės, tačiau taip nėra. Plaukų serumas yra silikono pagrindu gaminamas produktas, kuris apgaubia plauko paviršių, o plaukams skirtas aliejukas įsiskverbia į plauką, taip pakeisdamas pačio plauko struktūrą. Geras serumas turėtų apsaugoti plaukus nuo kaitrių saulės spindulių ir vėlimosi, aprūpindamas juos papildomu spindėsiu ir minkštumu. Serumą tepame ant drėgnų, švariai ištrinktų plaukų, per visą plaukų ilgį, tik jokiu būdu ne ant skalpo. Rekomenduojama iškart džiovinti plaukus, nes serumas, esantis ant drėgno plauko, gali pritraukti dulkelių ir įvairių nešvarumų. Beje, jis padidina ir apsaugą nuo karščio!

Plaukų aliejukas puikiai tiks sausų plaukų savininkėms, nes juos pamaitins ir sudrėkins iš vidaus bei suglotnins plauką. Iš patirties sakau, kad jo užteks tik kelių lašų, nes užtepus per daug bus didelė tikimybė, kad liksite su riebių plaukų įvaizdžiu.  Aliejuko jokiu būdu netepame šalia skalpo. Priemonę tepame nuo plaukų galiukų iki maždaug plaukų vidurio, nes dažniausiai būtent šiai daliai reikalingos stipriausios aliejaus savybės. Didžiausias pliusas, esantis beveik visuose plaukams skirtuose aliejuose, tai juose esančios riebalų rūgštys, kurios pakeičia plaukuose esančius suirusius lipidus.
AMPULĖS NE TIK MEDICINOJE, BET IR PLAUKŲ PRIEŽIŪROJE
Nors nelabai populiari, tačiau labai veiksminga priemonė atstatyti pažeistiems plaukams yra ampulės. Jos yra 100 kartų stipresnės nei profesionali plaukų kaukė, todėl dažniausiai naudojamas tam tikro dienų kiekio kursas. Ampulės veiksmingos plaukų slinkimo problemą turintiems žmonėms, nes stiprina plauko svogūnėlį ir stimuliuoja galvos odą, todėl plaukų slinkimui gydyti skirtos ampulės yra įtrinamos į skalpą, bet ne į plaukus. Pagrindiniai ampulių ingredientai yra šie: keratinas, amino rūgštys, šilko proteinai. Visi jie atkuria, gražina, stiprina plaukus. Naudojimas visiškai nesudėtingas, tiesiog nulaužiame (jei stiklinis) arba nuimame ampulės viršūnėlę, paskirstome turinį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, netepdami ant šaknų ir skalpo (jei tai nėra ampulė nuo plaukų slinkimo). Kai kurias rekomenduojama nuplauti, tad prieš naudojant įdėmiai paskaitykite instrukciją.
PRIEMONĖS, APSAUGANČIOS NUO KARŠČIO – TAIP AR NE?
Naudoju ir serumą, ir aliejuką, ir purškiklį nuo karščio – visa tai man papildoma apsauga norint turėti sveikus ir gražius plaukus, nes neslėpsiu, plaukų tiesintuvo ir džiovintuvo nevengiu. Perkant apsaugą nuo karščio plaukams visad atsižvelgiu į apsaugos nuo karščio indikatorių – stengiuosi surasti priemonę su didžiausiu skaičiuku, nes plaukas pradedamas deginti nuo 160 laipsnių, o mūsų tiesintuvai įkaista tikrai daugiau. Dabar dar ir priemones nuo karščio su įvairiais maitinančiais, drėkinančiais, glotninačiais bei šukuoseną formuojančiais ingredientais galima rasti! Beje, dauguma purškiklių nuo karščio apsaugo ir nuo UV spindulių, todėl palepinti plaukus papildoma apsauga galima net ir nenaudojant plaukus formuojančių priemonių. Skaitinėdama apie šiuos produktus radau nemažai debatų ar apsauga nuo karščio reikalinga ar ne, bet aš visgi manau, kad taip – papildoma apsauga niekam tikrai nepakenkė!

Puoselėkim savo plaukus kartu!
Eglė

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Teisinga plaukų priežiūra

Apie tokią paprastą procedūrą kaip plaukų trinkimas žinome visi, tačiau neretai suklystame pasirinkdami netinkamą plaukų priežiūros rutiną ar pamirštame naudoti plaukams gaivinti ir prižiūrėti reikalingas priemones. Pasakoju apie tai plačiau!

07 01 Išskleisti

2019 metų vasaros sezono makiažo trendai

07 01

Šis sezonas man itin patinka – vyrauja minimalizmas, dailios spalvos, ypatingas dėmesys skiriamas veido odai. Pasidalinsiu su jumis keliais, man labai patinkančiais ir visoms lengvai pritaikomais vasaros sezono makiažo trendais.

LENGVAM PAGRINDUI TAIP!

Iš ties tai ne pirmas sezonas, kuomet švarumo ir no make-up make-up tendencija atsikartoja ne tik podiumo ir mados savaičių makiažuose, bet ir kasdienybėje. Galima pastebėti, kad žymių dizainerių vasaros kolekcijose dalyvavę modeliai buvo padažyti tik tušu ir kreminiais skaistalais. Drąsiai teigiu, jog natūralumo nereikia bijoti! Gaiviai ir vos makiažo priliestai odai pasiekti naudojami BB kremai, itin lengvai maskuojantys makiažo pagrindai arba maskuokliai, kurie maišomi su veido kremu. Vienas iš tokių yra L’OREAL PARIS BONJOUR NUDISTA gaivumo suteikiantis veido kremas su atspalviu. Net iš 92% natūralių ingredientų! Prisotintas abrikosų aliejumi, žalios arbatos ekstraktu ir vitaminu E pažadins, suteiks energijos ir švytėjimo. Ši priemonė taip pat apsaugo nuo aplinkos taršos.


GLOW, BABY, GLOW
Jeigu būčiau trendsetter’ė, tai mano nuolatinis trendas būtų švytėjimas. Nėra nieko gražiau už natūraliai švytintį ir lyg drėgnos odos įvaizdžiu sukurtą makiažą! Džiugu, kad ši tendencija nesitraukia ir, atrodo, nežada trauktis iš savo pozicijos. Net mano vaikinas žino, kas yra highlighteris! Šis sezonas išskirtinis tuo, kad sausos švytėjimo suteikiančios priemonės guli giliai kosmetinėje, karaliauja drėgnos ir skystos tekstūros. Viena didžiausių mano favoričių yra REVOLUTION skysta švytėjimo suteikianti priemonė. Mėgstamiausios spalvos pavadinimas LIQUID STARLIGHT. Sukuria įspūdingą odos gaivumą ir spindėjimą tarsi iš vidaus! Priemonė lengvai išsisklaido, atrodo puikiai ir su makiažo pagrindu, ir be jo. Galima naudoti kaip šešėlius, šiek tiek įmaišyti į makiažo pagrindą arba tiesiog aukščiausiems veido taškams išryškinti. Kas kart naudodama būtent šią priemonę jaučiuosi nuostabiai!

 

PAMIRŠKIME KONTŪRAVIMĄ
Kim Kardashian atnešta mada iškulniavo iš eterio, nes šį sezoną sugrįžta BRONZANTAS! Šiluma kvepiantis veidas, rusvi skruostai, nosytė ir kakta, na kaip saulės nubučiuota – tai yra šio sezono tendencija. Man ji labai patinka, nes kaip vizažistė vis dar matau nemažai klaidų, kurias kontūruodamos daro daugelis merginų. Dažniausiai pasirenkamos netinkamos veido vietos, sukuriama keistoka veido ar nosies forma. Su bronzantu tik lengvai pakontūruosite ir suteiksite veidui šilumos, išvengsite itin tamsių šešėlių ar dėmių efekto. Naudokite didelį pūrų šepetėlį ir lengvai padenkite tas vietas, kur natūraliai jus bučiuoja saulė. Vasaros sezono mados podiumuose pastebėjau, kad bronzantas naudojamas ir vietoje šešėlių. Taip visas makiažas tarsi sugula į reikalingas vietas ir atrodo natūraliai bei subtiliai.  Šį sezoną aš renkuosi veganišką produktą – bronzantą iš ALTERRA, kuris ir vadinasi SUN KISSED. Sužavėjo lengvas atspalvis ir augaliniais aliejaus praturtinta sudėtis!

AČIŪ, PANTONE
Sistematizuota spalvinė sistema PANTONE šių metų spalvą išrinko LIVING CORAL. Šis svarbus sprendimas įtakojo ne tik madą, bet ir makiažą. Koraliniai atspalviai madingi nuo ryškių iki subtiliausių ir visur – skaistaluose, šešėliuose, lūpdažiuose. Atradau nuostabią koralinę iš MAYBELLINE COLORSENSATIONAL – numeris 422 Coral Tonic. Pripažinsiu, žavi ir tropikų salose esančių kokosų ir vaisių lūpdažio kvapas. Jau minėjau apie kremines priemones, kai kalbėjome apie highlighterius, tad dabar duosiu patarimą. Pasidažius koralinės ar rožinės atspalvių lūpdažiais, pirštų galiukais įtapšnokite juos vietoje skaistalų. Lūpos ir skruostai tarpusavyje lengvai sužais spalviškai, tad be didelių pastangų atrodysite spindinti natūraliai!
Palinkėsiu, kad vasara nesibaigtų ilgai ne tik mėnesiuose, bet ir širdyse!
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

2019 metų vasaros sezono makiažo trendai

Šis sezonas man itin patinka – vyrauja minimalizmas, dailios spalvos, ypatingas dėmesys skiriamas veido odai. Pasidalinsiu su jumis keliais, man labai patinkančiais ir visoms lengvai pritaikomais vasaros sezono makiažo trendais

07 01 Išskleisti

IDĖJOS FESTIVALIO ĮVAIZDŽIUI

07 01

Vasara – tikras festivalių maratonas ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Noras atrodyti išskirtinai ir kitaip nei važiuojant tiesiog į gamtą, atsirado visai neseniai, tačiau būtent tai tapo MUST tendencija ruošiantis festivaliams. Taigi kokios gali būti smagios festivalio detalės tavo įvaizdžiui?
BLIZGUČIAI IR ŽĖRINTYS PIGMENTAI
Ar žinoai Coachella? Tai žymus festivalis, vykstantis Kalifornijoje ir atsiradęs 1999 metais. Būtent jame ir vyrauja didžiausia tendencija tviskėti išskirtiniu makiažu, apsirengti išskirtiniais deriniais, darytis įvairias šukuosenas, kuodelius ir kaseles. Šio festivalio nuotraukų interneto platybėse begalės, tad į paiešką įvedus Coachella galite rasti nemažai idėjų! Vienas iš populiariausių elementų makiaže ir bendrai visame įvaizdyje – klijuojami blizgučiai, perliukai ir žėrintys pigmentai. Sukuriami fėjų, animacinių personažų motyvai, makiažas atrodo tarsi iš utopinio pasaulio! Ant plaukų, ties šukuosenos sklastymu dažniausiai negailima blizgių pigmentų, kurie dar labiau sustiprina išskirtinį festivalio įvaizdį. Kaip abi detales pritvirtinti visai dienai? Blizgučius ant veido klijuok su blakstienų klijais arba itin stipria šešėlių baze, o žėrinčius pigmentus berk ant žele pateptų plaukų vietų. Droge atradau labai smagius blizgučius ir pigmentus iš RIVAL DE YOUNG ir BÙK. 

TIK VIENAS POTĖPIS

Pastebėjau, kad vis daugiau ir daugiau moterų išdrįsta žengti į miestą pasidažiusios spalvotais akių pravedimais. Man tai viena šauniausių ir paprasčiausių detalių, kuri gali išryškinti gražias tavo akis ir uždėti tą taip reikalingą taškelį ant i.  Prekių ženklų, gaminančių būtent tokius pravedimus ir spalvas pasirinkimas begalinis – nuo RIMMEL iki NYX bei GOLDEN ROSE. Užteks tik vieno potėpio ir tavo akys atrodys įspūdingai be didelių pastangų. Savo kosmetinėje turiu tikrai nemažai skirtingų akių pravedimų, bet festivaliui išsirinkau būtent žėrinčius, kad naktį šokant ir klausant muzikos mano makiažas būtų pastebimas ir tviskantis! GOLDEN ROSE EXTREME SPARKLE 106 numeriu pažymėtas mėlynas akių pravedimas savyje turi žėrinčių rožinių ir purpurinių dalelių, beje ir išsilaiko puikiai! RIMMEL WONDER SWIPE 2in1, numeris 005 YASSSS pravedimas yra baltas, tačiau pagavus šviesą žiba nuostabiomis žydromis ir turkio spalvomis. Pastarasis gali būti naudojamas ir kaip akių šešėlis.

TIK NE KUKLUS HIGHLIGHTERIS!
Pamirškite kasdienius, kuklius ir natūralaus atspalvio highlighterius. Į dienos (ir vakaro) šviesą traukiame išskirtinių melsvų, purpurinių, žalsvų atspalvių švytėjimo suteikiančias priemones. Ir tikrai nepagailime! Vakarinės festivalio dalies apšvietime atrodysite akinamai gerąja prasme. Dienos šviesoje tviskės labiau neutralios highligterio dalelės, todėl tikrai nebijokite atrodyti per ryškiai. Būtinai patepkite vidinius akių kampučius ir skruostikaulius bei nosį. Atradau ESSENCE GO FOR THE GLOW 02 WARMS švytėjimo suteikiančią 3-jų atspalvių paletę, kuri, mano nuomone, labai kompatiška ir tikrai tinkama festivalio kosmetinėje. Paletėje rasite bronzinį, purpurinį su tviskančiomis mėlynomis dalelėmis ir rožinį atspalvius.

RYŠKESNI PLAUKAI TRUMPAM
Aš labaaai mėgstu purškiamus plaukų dažus, nes vienai dienai galiu turėti visiškai CRAZY plaukų spalvą be jokios grėsmės savo plaukams. Čiupk flakonėlį norimos spalvos purškiamų plaukų dažų, nutaikius į norimą plaukų sruogą spustelk purškiklį ir viskas. Gali turėti mėlynus, žalius, rožinius, violetinius ar kokios tik nori spalvos plaukus! Gali apipurkšti kasyčių galiukus arba kuoduką, o gal kelias garbanas? Šie dažai patarnaus visiems tavo norams! Trinkant plaukus dažai puikiai išsiplauna, todėl drąsiai galėsi pakeisti spalvą (arba kelias) nors ir kasdien.

KŪNO TATUIRUOTĖS
Dar viena žavi detalė tavo įvaizdžiui – bohemiško stiliaus klijuojamos tatuiruotės. Man labai patinka auksinis jų atspalvis, spindintis saulėje ir vakaro šviesoje. Romantiško, švelnaus stiliaus, smulkios su mažytėmis detalėmis tiks aplink riešą, raktikaulius ar kojas. O svarbiausia, kad jos labai greitai užsideda, lygiai taip pat greitai ir nekenksmingai nusivalo. Droge radau šias RIMMEL priklijuojamas tatuiruotes iš dviejų skirtingų dalių. Viena pusė labiau grafinė – žvaigždutės, linijos ir pan., o kita labiau rytietiška, ornamentinė. Išsikirpk norimą lapelio dalį, nulupk permatomą plėvelę, ornamento puse prispausk prie norimos vietos ir sudrėkink rankšluosčiu ar nosinaite. Palaikyk 30 sekundžių ir švelniai nuimk lapelį. Viskas!

NEPAMIRŠKIME IR NAGŲ
Man festivalis tai dar viena priežastis nusilakuoti nagus taip, kaip dažniausiai nelakuočiau. Pavyzdžiui neoninėmis, blizgiomis, metallic spalvomis. ESSENCE prekinsi ženklas turi didelį pasirinkimą įvairių nagų lakų, nuo paprastų iki gelinių, nuo matiniu iki blizgių ar nude iki degančių raudonų. Radau labai tinkantį į festivalio tematiką – gelinių nagų efektą suteikiantį, kupiną blizgių detalių, pavadinimu 23 PARTY TIME. Sakot, sutapimas?

Nors vasara įpusėjo, festivalių ar progų sukurti būtent tokį įvaizdį tikrai yra ir bus. Tikiuosi, įpūčiau naujų idėjų!
Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

IDĖJOS FESTIVALIO ĮVAIZDŽIUI

Vasara – tikras festivalių maratonas ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Noras atrodyti išskirtinai ir kitaip nei važiuojant tiesiog į gamtą, atsirado visai neseniai, tačiau būtent tai tapo MUST tendencija ruošiantis festivaliams. Taigi kokios gali būti smagios festivalio detalės tavo įvaizdžiui?

 

07 01 Išskleisti

Kosmetika su SPF. Kas paryškins jūsų bruožus ir apsaugos nuo saulės?

06 25

Šiuo metu aplink mus yra nemažai informacijos apie apsaugą nuo saulės, jos filtrus ir įvairius kremus, atitinkančius jūsų odos apsaugai keliamus poreikius. Apsaugoti veido odą galime ne tik naudodami viena ar kitą kremą, tačiau ir su dekoratyvine kosmetika.
Bronzantui taip!

Jau ne pirmus metus atėjus vasarai BOURJOIS į prekybą paleidžia vasaros produktų liniją. Vienas iš jų yra šis drėkinantis, lengvą atspalvį suteikiantis skystas bronzantas. Mano nuomone tai viena geresnių priemonių vasarai, nes yra lengvos, šilkinės tekstūros, o užtepus oda lieka gaivi ir sudrėkinta visai dienai. Man vasarą norisi kuo mažiau ir kuo plonesnių makiažo sluoksnių, tad šis bronzantas kosmetikos krepšelyje yra tikras karalius! Negana to, priemonė padeda ilgiau išlaikyti natūralį įdegį, yra ne kamedogeninė (dermatologiškai įrodyta, kad nekemša porų). Na, o žinoma svarbiausia, kad yra su SPF15. Mažas kiekis priemonės – gaivi, sudrėkinta, įdegusi ir apsaugota oda. Rekomenduoju!

Makiažo pagrindas. Kurį rinktis?
Turiu draugių, kurios mėgsta birius makiažo pagrindus, o aš pati – skystus. Atradau du puikius variantus kiekvienos poreikiams. Birusis L’OREAL true match mineralinis makiažo pagrindas turi SPF19, kas, kaip biriai priemonei, yra nuostabu! Kaip ir prieš tai aprašytas bronzantas, jis yra ne kamedogeninis, be kvapiklių, talko ir idealiai tinkantis jautriai odai. Šis mineralinis makiažo pagrindas leis jūsų odai kvėpuoti, oda atrodys lygesnė ir sveikesnė. Beje, šios priemonės maskavimas vidutinis, tačiau galima pasiekti ir pilną, tad tiks ir sodresniam, pavyzdžiui, vakariniam makiažui sukurti!
Kiek didesnį UV filtrą turi MAX FACTOR Radiant Lift skystas makiažo pagrindas. Intensyviai drėkinantis, suteikiantis švytėjimo su SPF30. Puikiai tiks sausiaodėms arba riebos odos savininkėms, kaip aš. Mano oda nuo saulės vonių vasarą linkusi sausėti, reikalauja žymiai didesnės priežiūros. Tiesa, tekstūroje matomos tviskios dalelės, tačiau užtepus priemonę ant veido jų nesimato, dalelės tarsi susigeria į odą ir suteikia sveiką švytėjimą. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis ne tik papildys odą drėgme, bet ir pagelbės norint paslėpti smulkias raukšleles.
Palieku išsirinkti savąją jums!

 

Makiažo gruntas. Reikalinga ar ne?

Makiažui skirtas bazes naudoju, kai makiažą tenka darytis anksti ryte ir visa dieną su juo prabūti, arba kai laukia ypatinga proga ir noriu, kad makiažas atrodytų nepriekaištingai. Kai reikia papildomos priežiūros ir maskavimo nuo pat pirmo makiažo rutinos žingsnio. Vasarą gan dažnai išryškėja pigmentinės dėmelės, pakinta veido odos atspalvis, atsiranda lengvas raudonis, tad šis gruntas jums bus kaip tik. O dar ir su SPF30! Koreguoja melsvus, violetinius, rausvus atspalvius, tad galima naudoti ir vieną, be jokio makiažo pagrindo. Sudėtyje yra drėkinamųjų medžiagų ir puikaus antioksidanto vitamino E, tai iš esmės gaunamas visas odos priežiūros komplektas – drėkinimas, apsauga, odos atspalvių korekcija. Maitinimas.

Nepamirškime lūpų!
Prieš savaitę vykome į nuostabią sodybą Trakuose, kur lygiai taip pat nuostabiai “nusvilome” viską nuo galvos iki kojų. Didžiausia klaida buvo nenaudoti apsaugos filtro nuo saulės ir kūnui, ir lūpoms... Tad sekančią dieną po saulės vonių degė ne tik pečiai, bet ir lūpos. Jos smarkiai išsausėjo, o per sekančias tris dienas dar ir luposi... Užbėgau į DROGĄ ir pačiupau GOLDEN ROSE lūpų balzamą su alijošiaus ekstraktu, saldžiųjų migdolų aliejumi, sviestmedžio sviestu ir vitaminu E. Svarbiausia žinoma – SPF20. Lūpos bus pamaitintos, sudrėkintos, alijošiaus ekstraktas padės joms nebeišsausėti, UV filtras padės jas apsaugoti. Taigi, kad ir kaip mėgčiau ryškias lūpas bei lūpų dažus, vasarą dažniausiai vienintelis toks dažas mano kosmetinėje ir kišenėje yra lūpų balzamas :).

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kosmetika su SPF. Kas paryškins jūsų bruožus ir apsaugos nuo saulės?

Šiuo metu aplink mus yra nemažai informacijos apie apsaugą nuo saulės, jos filtrus ir įvairius kremus, atitinkančius jūsų odos apsaugai keliamus poreikius. Apsaugoti veido odą galime ne tik naudodami viena ar kitą kremą, tačiau ir su dekoratyvine kosmetika.

06 25 Išskleisti

Kaip palaikyti veido odos drėgmę ir gyvybę vasarą?

06 10

Šiltuoju sezonu, kuomet mėgaujamės saulės voniomis, jūros ir ežerų vandeniu, daugiau laiko praleidžiame lauke, mūsų veido odai ypatingai reikalinga tinkama priežiūra. Vasarą netenkame daugiau skysčių ir mineralų, saulės spinduliai ne tik papuošia veidą lengvomis strazdanėlėmis, tačiau atima ir drėgmę bei pamaitina ultravioletiniais spinduliais. Pastarieji sumažina odos elastingumą, skatiną raukšlelių atsiradimą ir odos pigmentacijos sutrikimus.

Pirmiausia, be abejo, vanduo. Ko gero net nereikia sakyti, kokią svarbą jis turi mūsų organizmui bei grožiui, tačiau vien to mūsų odai vasarą nepakanka. Svarbu ir tinkama veido valymo bei drėkinimo rutina.

Pradėkime nuo veido odos prausiklio, kuris nuplaus visus per dieną susikaupusius nešvarumus, sebumą, intensyviai sudrėkins ir apgaubs įvairiomis naudingomis medžiagomis. Neretai veido prausikliai išsausina odą, po prausimosi ją tarsi tempia, norisi smarkiai drėkinti, tačiau RŪTA prausiklis–šveitiklis su lotoso žiedų ekstraktu pasirūpins visokeriopai. Sudėtyje esantis šių ypatingų gėlių žiedų ekstraktas atgaivins, gausus mineralų, antioksidantų, vitamino C ir B komplekso, pamaitins, oda taps skaistesnė. Lotoso žiedų ekstraktas pasižymi savybe kontroliuoti veido sebumą, subalansuoti riebaluotis linkusią odą ir pagerinti jos elastingumą. Prausiklio sudėtyje esantis komponentas YOGURTENE padeda stiprinti apsauginį odos barjerą, lengvos šveičiamosios dalelės nedirgina ir padeda išvengti raudonos odos efekto. Tikrai, šis prausiklis–šveitiklis tobulas vasaros metui!

Šiltajam sezonui ypatingai tiks KILIG Cosmetics URBAN veido kremas su SPF15. Šis kremas ne tik su SPF, bet ir su oro taršos poveikį mažinančiomis savybėmis. Kaip tik mums, miesto žmonėms, nuolat lekiantiems, o vasaros dienas ir vakarus neretai leidžiantiems mieste J SPF apsaugos odą nuo kenksmingų saulės spindulių, o sudėtyje esantis Schizandra Chinensis vaisiaus ekstraktas odą palepins vitamin C ir E bei antioksidantais. Šis vaisius turi puikių sulaikomųjų savybių, kurios apsaugos odoje esančią drėgmę ir neleis jai išgaruoti. Oda bus sudrėkinta, švytinti ir apsaugota!

Ne ką mažiau svarbūs ir mažieji SPA ritualai. Korėjos prekės ženklo OH K kaukė su agurkų ekstraktu bus tikras drėgmės ir atgaivos pliūpsnis po saulės vonių! Sudėtyje yra agurkų sulčių , alijošiaus, žaliosios arbatos ir sausmedžio ekstraktų, kurie nuramins sudirgintą odą. Tikras išsigelbėjimas keliaujant ar tiesiog norint intensyviai sudrėkinti bei palepinti odą. Užsidėjus kaukę bus jaučiamas ir lengvas šaldymo efektas, kuris dar labiau sustiprins gaivumo pojūtį. Gali būti, jog taip patiks, kad nenorėsite jos nusiimti!

Turint ryto ir vakaro odos rutinas, svarbu nepamiršti jos prižiūrėt ir dienos metu. Šiltasis sezonas ypač nedėkingas riebios odos savininkėms. Dienos metu išryškėja ant odos esantis sebumo perteklius, sunku būti ir su makiažu, nes viskas, atrodo, praėjus valandai ar kelioms tiesiog blizga, susidaro įspūdis, kad makiažas šliuožia nuo veido. Toks įvaizdis ne tik atrodo nemaloniai, tačiau gali sukelti ir odos problemų, kaip porų užsikimšimas, bėrimas ar spuogeliai. Šiai problemai spręsti į pagalba atskuba BIOVENE sebumą sugeriančios servetėlės. Sudėtyje esanti bambukų anglis pritraukia ir sugeria susikaupusius nešvarumus, o geriausia tai, jog jas galima naudoti ir esant su makiažu! Svarbu netrinti, švelniai prispausti ir riebalų perteklius bus sugertas, oda taps lengvai matinė ir švaresnė. Maža pakuotė itin patogi nešiotis su savimi, todėl išvengti odos blizgėjimo bus lengva kaip niekad!

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip palaikyti veido odos drėgmę ir gyvybę vasarą?

Vasarą netenkame daugiau skysčių ir mineralų, saulės spinduliai ne tik papuošia veidą lengvomis strazdanėlėmis, tačiau atima ir drėgmę bei pamaitina ultravioletiniais spinduliais. Pastarieji sumažina odos elastingumą, skatiną raukšlelių atsiradimą ir odos pigmentacijos sutrikimus. 

06 10 Išskleisti

Odos priežiūra šiltuoju sezonu

06 07

Artėjant vasarai pradedame sportuoti, sveikiau maitintis, lepintis saule, o kelnes pakeičiame plazdenančiomis suknelėmis. Turbūt sutiksite, kad tik tuomet ir pamatote, kad oda išsausėjusi, nepamaitinta ir praradusi žvilgesį. Kaip oda rūpintis kasdien, kad būtų tinkamai aprūpinta?

Dušo atgaiva
Kad ir kaip bebūtų, aš buvau vienas iš tų žmonių, kurie pasibaigus dušo želei, parduotuvėje čiumpa bet kurią kitą, kurios kvapas maloniai kutena nosį ir tiek. Nusiprausus nelikdavo nei kvapo, nei malonaus gaivaus jausmo, tik nemalonus odos tempimas.  Pradėjus labiau atkreipti dėmesį supratau, kad čia kaip ir su bet kuria kita priemone odai – dušo žele galima rasti įvairiausių tipų. Vasarą ypatingai būtinas drėkinimas nuo A iki Z, todėl ir duše turime pasirūpinti tinkamomis priemonėmis. DROGE užtikau GREEN FEEL’S lietuviško prekės ženklo 99 % natūralią dušo žele su mangų ekstraktu. Jos kvapas to die for, norisi suvalgyti tiesiai iš pakuotės kaip skanėstą. Toks vasariškos gaivos desertas po palme! Ne tik kad kvepia sultingais mangais, bet dar ir su jų ekstraktu, kuris pasižymi giliai drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis.

Šveisti – privaloma!

Mūsų kūno, veido, galvos, pėdų ir apskritai visa oda pilnai atsinaujina kas 28 dienas. Tai reiškia, kad per beveik mėnesį ant mūsų odos susidaro suragėję jos sluoksniai, kurie neleidžia odai kvėpuoti, pasisavinti reikalingų medžiagų iš, pavyzdžiui, maitinamojo kremo, oda išsausėja, praranda sveiką atspalvį. Manau, kad tikrai paaiškinau, kodėl odą privaloma šveisti bent jau kartą per kelias savaites, o geriausia – kartą į savaitę. Šveitimas vasarą padės jūsų odai tapti švelniai, lygiai, tolygiau ir greičiau įdegsite, o naudojamos drėkinamos priemonės, kremai su SPF, aliejukai lengviau įsigers ir pasisavins. Man ypatingai patinka MEDITERRANEAN BODY kūno šveitiklis su kolagenu ir hialurono rūgštimi. Ne tik, kad kvepia vaniline karamele ir atlieka puikią negyvųjų odos ląsteliu šalinimo funkciją, bet ir prisotina odą kolagenu, kuris padeda pristabdyti senėjimo požymius bei stangrina. Kitas, mano akimis dar nematytas ingredientas šveitikliuose yra hialurono rūgštis. Visi žinome, kad tai itin svarbus ingredientas dėl savo giliai drėkinamųjų savybių.  Daugiau drėgmės – elastingesnė, gyvybingesnė, skaistesnė oda. Tik nepamirškite, kad šveitiklį geriausia ir veiksmingiausia naudoti ant šlapios odos!

Odė kūno kremui
Aš tikiu, kad tu žinai tą jausmą, kuomet išsitepi kūną kremu. Atrodo, kad nuo galvos iki kojų įnirai į patį minkščiausią pasaulio vandenį, o oda ištrūko iš kažkokių sausumo pančių. Aš nuolat sau kartoju, kad taip, kaip ir veidą kasdien lepinu drėkinamu kremu, privalau tą daryti ir su kūnu. Juk tai vienas ir tas pats! Tai kodėl to nedarome? Nuo tada, kada pradėjau naudoti kūno ir veido priežiūros priemones, išbandžiau nemažai užsienio ir lietuvių prekės ženklų. Išties labai prijaučiu ir labai myliu lietuvių grožio prekės ženklus, ypač BIOK labaratoriją ir jos prekės ženklą MARGARITA. Gal būt dalis šios meilės yra ir sentimentai, nes mama nuolat naudodavo MARGARITA kremus ir kitas priemones. Man kažkodėl asocijuojasi su šiluma, meile, natūralumu, gamta ir moteriškumu. Šis drėkinamasis kūno kremas praturtintas avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu kalba pats už save – ekologiškas, be parabenų, mineralinių aliejų, SLS, SLES, silikonų, su šauniais ingredientais sudėtyje. Ypatingai tiks jautriai, į bėrimus, dirglumą linkusiai odai, ypač po depiliacijos ar kitų grožio procedūrų. Avižų pienelis išlaikys odos drėgmę, esant paraudimams padės juos sumažinti ir atkurs odą. Kitas natūralus ingredientas – medetkų ekstraktas – apsaugos odą nuo sudirgimų ir nepalankaus aplinkos poveikio. Skamba šauniai, tiesa? Rekomenduoju!

"GLOW LIKE BEYONCE"

Kas kart pažiūrėjus Beyonce video klipą ar pamačius ją šmėžuojant kokiam nors žurnale, mano akys negali atsitraukti nuo jos švytinčios, tarsi drėgnos, kūno odos. Google pagalba išsiaiškinau, kad celebričiai naudoja įvairius aliejus ar skystus bronzantus, tad nuo tos akimirkos, kaskart apnuoginus kojas sijonu, aš be aliejuko ne iš vietos. Esu naudojusi ir makadamijų, ir argano, ir kokosų, ir net alyvuogių, kai labai reikėjo. Na, bet pastarąjį visgi palikau keptuvei, o pati atradau šį HELLO NATURE 97 % natūralų purškiamą aliejų. Sudėtyje yra ir 100 % organiško natūralaus kokosų aliejaus, ir migdolų aliejaus, tad produkto kvapas yra nerealus! Atvirkščiai nei su kitais kūno aliejais, išvengsite įvairių nepatogumų, nes aplikatorius yra purškiklis, kuriuo labai lengva naudotis ir namie, ir kelionėje, ir bet kur kitur, kur tik sugalvosite. Intensyviai atkurs ir sudrėkins jūsų odą, o svarbiausia suteiks tą taip norima Beyonce švytėjimą!

Linkiu jums ir jūsų odai pačios pačiausios vasaros!

Gražios dienos

Eglė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Odos priežiūra šiltuoju sezonu

Artėjant vasarai pradedame sportuoti, sveikiau maitintis, lepintis saule, o kelnes pakeičiame plazdenančiomis suknelėmis. Turbūt sutiksite, kad tik tuomet ir pamatote, kad oda išsausėjusi, nepamaitinta ir praradusi žvilgesį. Kaip oda rūpintis kasdien, kad būtų tinkamai aprūpinta?

06 07 Išskleisti

TOP veido kaukės, kurios tau patiks!

06 03

Sekmadienio vakaras. Pasilepinimas šiltoje, burbuliuojančioje vonioje su knyga ir namų SPA. Kažkodėl sekmadieniai man asocijuojasi su plaukų lepinimu, ant jų per naktį paliekant kokosų aliejų, odos šveitimu ir veido kaukėmis. Taigi kurios kaukės labiausiai tiktų tavo sekmadieniui?

Ir tau, ir jam!
Nežinau, kaip jūsų, tačiau mano vaikinas labai mėgsta nugvelbti vieną kitą mano veido kaukę. Ši CASMARA algatinė (jūros dumblių) kaukė man buvo atradimas visomis prasmėmis – galima naudoti vyrams net ir su didele barzda, o jos sudėtis ir rezultatai labai džiuginantys! Pakuotėje rasite specialųjį kremą su aktyviosiomis medžiagomis, kaukės miltelius, kaukę aktyvuojantį gelį. Visus juos reikės sumaišyti, o gautą masę užtepti ant veido. Po 15 minučių visiškai sukietėjusią masę–kaukę atsargiai nulupame ir negalime atsižiūrėti į savo odą! Vienas įdomesnių dalykų, kad ši kaukę sumažina veido odos temperatūrą iki 6 laipsnių. Tai vadinama drenažiniu poveikiu, kuris ramina ir tonizuoja odą, sumažina pabrinkimus ir ratilus apie akis. Sudėtyje esantys jūros dumbliai, alavijai, aguonų sėklų ir žibučių ekstraktai intensyviai drėkina, užpildo raukšleles iš vidaus ir pagreitina odos atsikūrimo procesus. CASMARA kaukė skatina kolageno ir elastino gamybą, taip stabdydama odos senėjimo procesus ir užkirsdama kelią atsirasti naujoms raukšlelėms. Labai patiko ir kaukės paskirstymas – užpildė visus tarpelius ant veido ir kaklo, “prilipo” ir patogiai laikėsi. Nerealu!


Šių dienų populiarusis – hialuronas
Tikras odos dievaitis, smarkiai drėkina, nes turi savybę savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Suteikia jaunatviškumo, elastingumo. Žodžiu viso to, ko kiekviena šiuolaikinė moteris nori. Labai džiugu, kad pagaliau galime apsieiti be jokių hialurono injekcijų, nes jį galime rasti ir kremuose, ir veido kaukėse, ir netgi šampūnuose. Kartą scrollinant Instagram’e mano akys užkliuvo už kelių nuomonės formuotuojų Instagram stories, kur jos dalinosi labai gerais savo įspūdžiais apie šią GARNIER kaukę su hialuronu. Netrukus išbandžiau ir aš, ir supratau, kodėl joms taip patiko. Visų pirma, hialuroną į kaukę “įleidžiate” pačios, šiek tiek spustelėdamos apatinę pakuotės dalį. Viduje esantis kaukės padelis prisirpsta ir tampa tinkamas aplikacijai ant veido. Per 15 minučių oda sugeria viską, ką gali geriausio, tampa neįtikėtinai gaivi ir sudrėkinta. GARNIER ant pakuotės rašo, kad hialurono kiekis, esantis pakelio viduje, atitinka visą buteliuką serumo!


Valantys burbuliukai
Mano odą reikia labai dažnai valyti, ji linkusi riebaluotis, matosi poros ir kartas nuo karto išlenda koks nemalonus spuogelis, atsiranda bėrimų. Odos valymui geriausiai tinka molio ir aktyviosios anglies kaukės, kaip pavyzdžiui ši Soo’AE New York deguonies prisotinta putojanti kaukė. Sako, kad sudėtyje esanti aktyvinta binchotan anglis yra galinga tiek, kad išvalytų vandenį. Wow! Taip pat kaukė malšina uždegimus, atgaivina, skaistina odą. Po šios kaukės naudojimo poros tampa akivaizdžiai švaresnės, oda skaistesnė ir ramesnė. Rekomenduoju net ir toms, kurių oda nėra problematiška – nematomus nešvarumus iš giliau išvalyti visgi reikia! O smagiausia kaukės dalis tai tas purus burbuliavimas ant veido. Atrodysit nuostabiai!

Iki sekančio susitikimo, mielosios!
Eglė  

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

TOP veido kaukės, kurios tau patiks!

Sekmadienio vakaras. Pasilepinimas šiltoje, burbuliuojančioje vonioje su knyga ir namų SPA. Kažkodėl sekmadieniai man asocijuojasi su plaukų lepinimu, ant jų per naktį paliekant kokosų aliejų, odos šveitimu ir veido kaukėmis. Taigi kurios kaukės labiausiai tiktų tavo sekmadieniui?

06 03 Išskleisti

Organizmo detoksikacija. Kaip tai daryti taisyklingai ir sumaniai?

05 15

Kiekvieną dieną susiduriame su mūsų kūnui toksiškomis medžiagomis, kurios gali sukelti įvairias ligas ar blogą savijautą. Pavasaris laikomas atsinaujinimo periodu, todėl tai puikus metas pradėti organizmo detoksikaciją, padedančią mums išlikti sveikesnėms ir išlaikyti dailias kūno linijas. Visgi, organizmo valymas – atsakingas žingsnis, kurį reikia atlikti teisingai ir apgalvotai, jog nesukeltume streso savo kūnui ir jam nepakenktume.

Natūralus maistas – kasdienybėje

Organizmo valymas nėra sudėtinga užduotis, tačiau reikalauja pastangų ir pasiryžimo. Procesas turėtų prasidėti nuo paprasčiausio žingsnio – mitybos raciono peržiūros. Detoksikacijos metu nereikėtų badauti, per dieną būtina gauti apie 1000 kcal. bei maitintis 4–5 kartus per dieną. Iš savo kasdienio raciono vertėtų išbraukti transriebalų, glitimo, cukraus turinčius, perdirbtus produktus. Verta rinktis kuo mažiau apdirbtus maisto produktus, ekologiškus vaisius, uogas ir daržoves. Svarbiausia valgyti kuo natūralesnį, įvairesnį ir daug skaidulinių medžiagų turintį maistą. Taigi, papildę savo racioną minėtais produktais bei riešutais, sėklomis, sėlenomis, išvalysite savo organizmą bei stiprinsite imuninę sistemą.

Skysčiai

Detoksikacijos metu būtina gerti daug vandens ir kitų natūralių skysčių, kurie užtikrins sklandų toksinų pasišalinimą iš organizmo. Per dieną rekomenduojama išgerti bent 3 litrus vandens, kurį galite paįvairinti natūraliais priedais: citrinos skiltelėmis ar uogomis. Dažnai siūlomas organizmo valymo būdas kitais skysčiais, pavyzdžiui, agurkų, morkų, burokėlių, kitų daržovių bei vaisių sultimis. Teigiama, jog jos praturtina organizmą vitaminais, fermentais, aminorūgštimis, mineralinėmis druskomis ir taip leidžia greičiau bei skaniau išsivalyti organizmą. Detoksikacijai siūlomos ir arbatos, pavyzdžiui, žalioji arbata. Kai kurios arbatos yra kuriamos specialiai organizmo valymo procedūroms, todėl jomis nereikėtų piktnaudžiauti, o gerti taip, kaip rekomenduojama specialistų.

Nepamirškime sporto ir poilsio

Detoksikacijos metu itin svarbu aktyviai sportuoti ir kokybiškai ilsėtis. Sportas šiame etape svarbus tuo, jog toksinai pasišalina ir per prakaitą, todėl verta rinktis intensyvesnes treniruotes, pavyzdžiui, karštą jogą, kuri skatina itin gausų prakaitavimą. Neverta pamiršti ir pirties malonumų, kurie jau nuo seniausių laikų yra žinomi kaip organizmo apsivalymo priemonė. Kokybiškas poilsis bei miegas taip pat yra vienas iš svarbiausių valymosi pagrindų. Įrodyta, jog organizmas yra linkęs sėkmingai valytis, kai yra pailsėjęs ir tinkamai tam pasiruošęs.

Svarbu prisiminti tai, kad organizmo valymas turi būti vykdomas bent kelis kartus per metus, o trukti turėtų apie 1-2 savaites. Visgi, kiekvienas detoksikacijos būdas priklauso nuo žmogaus amžiaus, organizmo užterštumo ir turimų sveikatos problemų. Svarbu nepamiršti, jog kasdienybėje pritaikydamos panašius maisto ir sveikos gyvensenos principus, savaime tapsite sveikesnės ir energingesnės.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Organizmo detoksikacija. Kaip tai daryti taisyklingai ir sumaniai?

Kiekvieną dieną susiduriame su mūsų kūnui toksiškomis medžiagomis, kurios gali sukelti įvairias ligas ar blogą savijautą. Pavasaris laikomas atsinaujinimo periodu, todėl tai puikus metas pradėti organizmo detoksikaciją, padedančią mums išlikti sveikesnėms ir išlaikyti dailias kūno linijas.

05 15 Išskleisti

Išbandome veido mankštą. Ką reikėtų žinoti pradedančiosioms?

05 08

Su amžiumi atsirandant vis daugiau raukšlelių, susimąstome apie procedūras, kurios padėtų odos elastingumą ir jaunystę išlaikyti kuo ilgiau. Tam visai nereikia brangių veido kremų ar net invazinių procedūrų, tačiau svarbu savo odą pradėti prižiūrėti kuo anksčiau. Šiam tikslui į pagalbą galite pasitelkti veido mankštą, kuri tampa tikru išsigelbėjimu nuo odos senėjimo.

Veido joga šiomis dienomis išgyvena tikrą revoliuciją. Teigiama, jog vos 30 min. mankšta bet kurioje vietoje ir bet kuriuo laiku gali daryti tikrus stebuklus. Mankštos veiksmingumas akivaizdus: poodiniuose sluoksniuose pagyvėja kraujo cirkuliacija, sujudinami visi veido raumenys. Taip oda tampa šviesesnė, stangresnė, išryškėja veido kontūrai, išsilygina arba bent pamažėja raukšlių. Visgi reikia suprasti, jog vos keli mankštos kartai nepadės jūsų odai tapti gyvybingesne ir atjaunėti. Tokia praktika turi tapti jūsų gyvenimo rutinos dalimi, o tuomet sulauksite ir norimų rezultatų. Tam, jog suprastumėte, kas yra veido mankšta, dalinamės paprastais, tačiau efektingais treniruočių pradmenimis, kurie tiks kiekvienai.

Apšilimas

Kaip ir pradedant bet kurią kitą mankštą, labai svarbus apšilimas. Tai galima padaryti suspaudus kaktą pirštais, kilojant ją aukštyn žemyn. Tokiu būdu ištempsite tiek savo kaktos, tiek akių raumenis. Tokį pratimą reikėtų daryti apie dešimt minučių, kol veido raumenys išjudės ir pradės intensyviau dirbti. Taip pat pridėję rodomuosius pirštus virš akių, švelniai tempkite odą žemyn ir tuo pačiu metu kelkite antakius į viršų. Tokį pratimą kartokite 10 kartų.

Akių mankšta

Su metais raukšlelės prie akių tampa tikra problema. Todėl, kad nereikėtų dėl jų vargti, savo oda aplink akis reikia rūpintis jau dabar. Šiai zonai sustiprinti rekomenduojama daryti akių pratimus, kurie į darbą pajungia aplink akis esančius raumenis: sukiokite akis  kairėn – dešinėn bei aukštyn – žemyn kryptimis. Taip pat galite atlikti ir kitą pratimą: užsimerkite, o po akimis uždėkite tris pirštus ir lėtai jais spausdami odą, braukite žemyn. Tokį pratimą kartokite 10 kartų.

Burnos mankšta

Vadinamąsias šypsenos raukšles išlyginti taip pat padeda pratimai, tempiantys raumenys šioje srityje. Šiai sričiai tobulinti siūloma atlikti „O“ raidės pratimą: sudėkite lūpas taip, lyg tartumėte „O“ raidę ir pajuskite tempimą burnos srityje. Po kelių sekundžių atpalaiduokite lūpas ir kartokite šį pratimą 10 kartų. Kitas puikus pratimas reikalauja išsižioti, lūpomis paslėpti dantis ir įtempti burnos raumenis. Atpalaidavę raumenis po kelių sekundžių vėl kartokite šį pratimą 15 kartų.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Išbandome veido mankštą. Ką reikėtų žinoti pradedančiosioms?

Su amžiumi atsirandant vis daugiau raukšlelių, susimąstome apie procedūras, kurios padėtų odos elastingumą ir jaunystę išlaikyti kuo ilgiau. Tam visai nereikia brangių veido kremų ar net invazinių procedūrų, tačiau svarbu savo odą pradėti prižiūrėti kuo anksčiau. Šiam tikslui į pagalbą galite pasitelkti veido mankštą, kuri tampa tikru išsigelbėjimu nuo odos senėjimo.

05 08 Išskleisti

Ką reikėtų žinoti kiekvienai, norinčiai kūno linijas gražinti namuose?

05 07

Norint sportuoti ir padailinti savo kūno linijas, nebūtina išleisti daugybės pinigų sporto klubuose, tai galima daryti ir namuose. Jums tereikės pasiryžimo, mankštos kilimėlio ir žinių, kaip taisyklingai ir efektyviai sportuoti namų aplinkoje.

Tinkama erdvė

Rami ir erdvi vieta sportui namuose yra būtina. Labai svarbu pasirinkti tinkamą erdvę, kurioje jūsų neblaškytų mobilieji telefonai, baldai, kompiuteriai ar augintiniai ir jaustumėtės saugiai bei užtikrintai. Tokia erdvė padės jums pabūti su savo mintimis, atsipalaiduoti ir padidinti treniruočių efektyvumą.

Muzika

Ar pastebėjote, jog bene visuose sporto klubuose groja garsi muzika? Tai iš tiesų padeda aktyviau judėti, įkvėpti pasitikėjimo ir suteikia gerą, darbingą nuotaiką. Muzika, be abejonės, priklauso ir nuo to, kokius pratimus atliekate. Jei tai intensyvi aerobikos treniruotė, rinkitės linksmą, ritmingą ir garsesnę muziką. Jei nuspręsite užsiimti joga, rinkitės itin ramias, tačiau motyvuojančias melodijas, kurios padės jums susikaupti ir įkvėps ramybės.

Apšilimas

Apšilimas tiek namuose, tiek sporto salėje yra būtinas. Neapšilus raumenų, gali grėsti įvairios traumos ir raumenų patempimai. Todėl prieš kiekvieną treniruotę pasistenkite bent 10 minučių skirti savo raumenų, kraujotakos suaktyvinimui, taip paruošdamos kūną intensyvesniam treniruočių ritmui. Vertėtų nepamiršti, jog raumenų atvėsimas po treniruotės toks pats svarbus kaip ir apšilimas. Tai apsaugos nuo intensyvaus raumenų skausmo, o kitą treniruotę padarys veiksmingesnę.

Kokius pratimus atlikti?

Namuose dažniausiai neturime sporto klubui prilygstančių treniruoklių, todėl reikia prisitaikyti prie kitokių sąlygų. Sportuojant be jokios įrangos, galite užsiimti aerobika, joga ar intensyvesnėmis treniruotėmis, kurios padės sutvirtinti jūsų kūną. Kaip ir kokius pratimus atlikti namuose, galite rasti įvairiose interneto platformose. Tačiau renkantis aerobikos treniruotes, savo dieną galite pradėti aktyviais pratimais: keliasdešimt kartų padarykite pritūpimus, atsilenkimus, pratimus pilvo presui sustiprinti. Atliekant jogos pratimus, ugdykite savo kūno lankstumą, ištvermę, vidinę ramybę. Kad ir kokią kryptį pasirinktumėte, mankštintis rekomenduojama bent kelis kartus per savaitę, geriausia ryte ar dienos metu.  

Kaip išvengti traumų namuose?

Net jei sportuojate namuose, gali nepavykti išvengti raumenų pertempimo ar kitų traumų. Svarbu pažinti savo kūną ir jo galimybes, pasirinkti sporto tipą bei trukmę, kurie nepakenktų jūsų sveikatai. Jei jaučiate, jog negalite pritaikyti specifinių pratimų prie savo kūno pajėgumų, kreipkitės į specialistus, kurie padės nustatyti jūsų galimybes ir sudarys individualią programą. Tuomet, remdamiesi jų rekomendacijomis, galėsite pratimus jums pritaikytu ritmu atlikti ir namuose.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką reikėtų žinoti kiekvienai, norinčiai kūno linijas gražinti namuose?

Norint sportuoti ir padailinti savo kūno linijas, nebūtina išleisti daugybės pinigų sporto klubuose, tai galima daryti ir namuose. Jums tereikės pasiryžimo, mankštos kilimėlio ir žinių, kaip taisyklingai ir efektyviai sportuoti namų aplinkoje.

05 07 Išskleisti

Aksesuarų nešiojimo etiketas. Ką verta žinoti?

05 06

Aksesuarai visuomet buvo išskirtinė įvaizdžio dalis, galinti paįvairinti bet kurį drabužių derinį. Aksesuarų madoms keičiantis kas sezoną, pagrindiniai jų nešiojimo principai išlieka nepaliesti laiko. Svarbiausia taisyklė – visuomet įvertinti laiką ir vietą, kurioje nešiosite papuošalus.

Oficialūs renginiai

Oficiali aplinka mus įpareigoja atrodyti itin formaliai ir rafinuotai. Esant tokioje aplinkoje, verta rinktis papuošalus, kurie pabrėžtų jūsų subtilų stilių ir bruožus. Stilistai rekomenduoja rinktis prabangesnius papuošalus: deimantus, perlus, tikro aukso ar sidabro dirbinius. Labai svarbu aksesuarus derinti prie drabužių bei šukuosenos kombinacijų: jei dėvėsite suknelę gilesne dekoltė, puikiai tiks išraiškingi kaklo papuošalai, jei rinksitės suknelę atviresne nugara, tačiau itin uždaru priekiu, vertėtų akcentuoti ausų papuošalus. Tokiu pačiu principu aksesuarus reikėtų derinti ir prie šukuosenos: jei planuojate sukeltų plaukų šukuoseną, vertėtų rinktis ilgus ar stambesnius auskarus ir atvirkščiai.

Darbo aplinka

Darbo aplinka gali turėti oficialų ir neoficialų etiketą, todėl priklausomai nuo jo ir reikėtų rinktis papuošalus kasdienai. Jei jūsų darbovietėje yra griežtos aprangos taisyklės, rinkitės solidžius laikrodžius, smulkius aukso ar sidabro kaklo papuošalus bei žiedus. Šiame kontekste svarbu nepadauginti iššaukiančių ir dėmesį blaškančių aksesuarų. Tačiau, jei jūsų darbo aplinka yra liberali ir kūrybiška, galite džiaugtis papuošalų įvairove. Atsiradus vietos jūsų kūrybiškumui, galite rinktis stambius, ryškius ar minimalistinius papuošalus, tinkančius prie jūsų kasdienio stiliaus.

Vakarėliai

Neoficialūs renginiai bei vakarėliai yra ta vieta, kurioje galite sublizgėti ir į savo stilių įnešti naujausias aksesuarų tendencijas. Čia prie savo įvaizdžio galite derinti blizgučius, spalvas, metalus, plastiką bei išskirtines papuošalų formas. Anksčiau buvo manoma, jog metalai negali būti derinami su bižuterijos gaminiais, tačiau šiomis dienomis tokios taisyklės yra griaunamos. Taigi galite puikiai suderinti auksinį kaklo papuošalą su pigesniais, tačiau moderniais auskarais. Visgi, net ir tokioje aplinkoje svarbu nepadauginti papuošalų tam, jog neatrodytumėte neskoningai. Visa kita priklauso nuo jūsų aprangos ir nuotaikos.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Aksesuarų nešiojimo etiketas. Ką verta žinoti?

Aksesuarai visuomet buvo išskirtinė įvaizdžio dalis, galinti paįvairinti bet kurį drabužių derinį. Aksesuarų madoms keičiantis kas sezoną, pagrindiniai jų nešiojimo principai išlieka nepaliesti laiko. Svarbiausia taisyklė – visuomet įvertinti laiką ir vietą, kurioje nešiosite papuošalus.

05 06 Išskleisti

Ruošiamės Velykoms. Patarimai, kaip natūraliomis priemonėmis dažyti margučius

04 04

Artėjant Velykoms skubame ruošti savo namus gražiausiai pavasario šventei. Viena svarbiausių ir unikaliausių Velykų tradicijų – kiaušinių marginimas. Patariame, kaip natūraliais būdais ir skoningai dažyti kiaušinius, jog jie derėtų prie šventinio stalo ir džiugintų svečius.

Prisiminkite daržoves

Jau nuo seno mūsų protėviai gamindavosi dažus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, daržovių. Šią tradiciją verta prisiminti, o margučius dažyti iš įvairių daržovių išgautomis natūraliomis ir sodriomis spalvomis. Pavyzdžiui, geltoną spalvą galima išgauti vandenyje išvirus kelias morkas bei pridėjus porą šaukštelių ciberžolės prieskonių. Į tokį skystį įpylus kelis šaukštus acto ir įdėjus baltus kiaušinius, jie pasidengs skaisčia geltona spalva.

Šį pavasarį itin populiaria rožine spalva kiaušinius nudažysite naudodami burokėlių sultis. Kitą nuostabią – mėlyną spalvą – išgausite užmerkus kiaušinius į raudonųjų kopūstų užpilą. Tokį užpilą ruoškite iš anksto ir palaukite, kol vanduo nuo kopūstų pasidarys violetinis ir tamsus.

Gaivios uogų spalvos

Skaisčias raudonas spalvas išgauti nesunku. Galite naudoti raudoną vyną arba raudonąsias uogas, tokias kaip avietės, serbentai ar vyšnios. Uogas rekomenduojama apvirti, o į gautą skystį pamerkti baltus kiaušinius. Taip gausite rožinės – raudonos spalvos efektą, kuris džiugins akį ir bus natūralus. Taip pat panaudoję šaltalankių lapelių nuovirą galėsite pasigaminti sodrios oranžinės spalvos dažus, kurie bedžiūdami ant kiaušinio lukšto dar labiau intensyvės.

Unikalioms spalvoms – ąžuolo žievė ir svogūnų lukštai

Vienas žinomiausių kiaušinių marginimo būdų – svogūnų lukštai. Iš jų galite pasidaryti nuovirą, kuris suteiks itin sodrią spalvą. Tereikia žinoti, jog kuo raudonesni svogūnų lukštai, tuo intensyvesnė ir raudonesnė gaunasi dažų spalva.

Kitas marginimo metodas – ąžuolo žievės nuoviras. Tokį viralą reikėtų pasiruošti prieš savaitę: ąžuolo žievę, pirmiausia, mirkykite vandenyje, o vėliau ją virkite, kol vanduo pasidarys tamsus ir juodas. Toks metodas kiaušinių lukštą nudažys unikalia juoda spalva.

Kitos natūralios priemonės

Tokios priemonės, kaip vaškas, siūlai, įvairios medžiagų skiautės, šilko atraižos, padės jums margučius paversti dar įspūdingesniais. Pavyzdžiui, pasirinkę kiaušinius marginti vašku, sukursite daugybę nuostabių raštų, kurie atrodys ypatingai, jei kiaušinius dar merksite ir į įvairias spalvas. Siūlų ir medžiagų skiautės taip pat padės sukurti išskirtinius raštus ant sodriomis spalvomis nudažytų kiaušinių.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ruošiamės Velykoms. Patarimai, kaip natūraliomis priemonėmis dažyti margučius

Artėjant Velykoms skubame ruošti savo namus gražiausiai pavasario šventei. Tad patariame, kaip natūraliais būdais ir skoningai dažyti kiaušinius, jog jie derėtų prie šventinio stalo ir džiugintų svečius.

04 04 Išskleisti

Makiažo tendencijos pavasariui: kokias spalvas ir priemones rinktis?

04 02

Makiažo tendencijos keičiasi kartu su kintančiu oru. Įkvėpti nuostabaus metų laiko – pavasario –  geriausi makiažo ekspertai pristato ir naujausias makiažo tendencijas, kurios puikiai atitiks modernų ir fatališką moters įvaizdį.

Vienspalviai, sodrūs akių šešėliai

Ant pavasario kolekcijų podiumų ne kartą matėme ryškiai ir efektingai padažytus modelius. Tokios tendencijos nuo podiumo keliasi ir į kasdienybę. Pavasarį vokus dažykite vienspalvėmis bei sodriomis spalvomis, tokiomis kaip violetinė, fuksijų ar oranžinė. Nerekomenduojama naudoti kitų ryškių spalvų lūpoms ar antakiams. Išlikite kuo natūralesnės, su svarbiausiu akcentu – įspūdingu akių makiažu.

Spalvotas tušas

Spalvotas tušas – tikroms ekstravagancijos mėgėjoms. Tokio tipo tušas labiausiai tinka vakariniam makiažui paįvairinti. Rožinis ar purpurinis blakstienų tušas puikiai derės su tokios pat spalvos lūpų dažais. Jei rinksitės tokį makiažą, nepamirškite, jog natūraliai spindinti oda dar labiau atskleis ryškių spalvų efektą.

Natūralumas

Šį pavasarį natūralumas vis dar išlieka populiarumo viršūnėje. Švelniai padažytas veidas, šiek tiek rožinių skaistalų ant skruostų bei vokų, plonas akių pravedimas – ir jūs savo stiliui suteiksite gaivumo bei skaistumo. Tokiam įvaizdžiui sustiprinti nepamirškite antakiams suteikti daugiau apimties ir įvesti šiek tiek madingos netvarkos.

Neoninės spalvos

Ryškioms ir norinčioms išsiskirti asmenybėms naujoji neoninių spalvų tendencija ypatingai patiks! Natūralus viso veido makiažas ir neoninis akių pravedimas ar šešėliai pagyvins jūsų įvaizdį netikėtais akcentais. Tokiam makiažui rinkitės žalią, geltoną, oranžinę, mėlyną spalvas – jos suteiks gyvumo ir prikaustys aplinkinių žvilgsnius.

Blizgučiai

Blizgučiai reiškia linksmybes ir nepriekaištingą stiliaus pojūtį. Todėl šiais metais pavasario makiažo tendencijos diktuoja taisyklę – kuo daugiau blizgučių ant akių vokų, lūpų ir skruostų. Akių vokams dažyti galite rinktis stambesnius blizgučius. Lūpoms rinkitės metalo spindesio dažus, o skruostus skaistinti galite specialiomis ypatingo spindesio suteikiančiomis priemonėmis. Blizgučių šį pavasarį nebus per daug!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Makiažo tendencijos pavasariui: kokias spalvas ir priemones rinktis?

Makiažo tendencijos keičiasi kartu su kintančiu oru. Įkvėpti nuostabaus metų laiko – pavasario –  geriausi makiažo ekspertai pristato ir naujausias makiažo tendencijas, kurios puikiai atitiks modernų ir fatališką moters įvaizdį.

04 02 Išskleisti

Stiliaus patarimai skirtingiems figūrų tipams

04 02

Kiekviena iš mūsų esame priskiriamos tam tikram figūros tipui, pagal kurį galime spręsti, kokie drabužiai mums tinka labiausiai. Jei dar nežinote, koks yra jūsų figūros tipas, kviečiame susipažinti su taisyklėmis bei patarimais, kurie padės suprasti savo figūros išskirtinumus bei aprangos subtilybes.

Kriaušės forma

Daugelio moterų figūra yra priskiriama kriaušės formai. Tokia figūra išsiskiria stambesne apatine dalimi, o klubai yra platesni už pečius. Šio figūros tipo atstovėms labai svarbu vizualiai praplatinti pečius bei neryškinti klubų linijos. Savo garderobe moterys turėtų turėti griežtų formų švarkų, ilgų rankovių palaidinių su V formos iškirpte, suknelių nuoga nugara. Apatinei kūno daliai verta rinktis tamsesnių spalvų drabužius, o viršutinėje siūloma žaisti spalvomis bei raštais. Renkantis švarkus ar megztinius labai svarbu, jog jie nesutaptų su pačia plačiausia klubų linija, nes tai dar labiau paryškins klubus. Taip pat svarbu nepamiršti prie savo garderobo derinti ir tinkamus aksesuarus. Kriaušės formos figūros moterims labiausiai tinka masyvūs auskarai, kaklo papuošalai bei skrybėlės.

Obuolio forma

Obuolio formos moterys pasižymi figūra, demonstruojančia stambią viršutinę kūno dalį, o pečiai yra platesni už klubus. Šioje situacijoje, skirtingai nei kriaušės figūrą turinčioms moterims, reikėtų pabrėžti klubus ir neryškinti pečių juostos. Tokio tipo moterys savo stiliui turėtų rinktis drabužius su V formos iškirpte. Jei mėgstate švarkus, juos reikėtų rinktis įliemenuotus, tačiau nepabrėžiančius pečių. Talijos išryškinimui rinkitės drabužius, akcentuojančius jos siauriausią vietą. Taip pat nevenkite ir diržų. Laisvalaikio stiliui galite rinktis ir apteptus džinsus, tampres, jei derinsite juos su tunika ar laisvesnio stiliaus marškinais.

Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis – vienas moteriškiausių figūrų tipų, kuriame sutampa pečių bei klubų plotis. Tokia figūra pasižymi didele krūtine bei ryškiais ir plačiais klubais. Šio tipo figūros moterims galima rinktis tiek griežto, tiek lengvesnio kirpimo drabužius. Turint tokį figūros tipą galimi du variantai – išryškintos moteriškos linijos arba paslėpta figūra. Griežtesnis stilius, kurį galima susikurti renkantis pieštuko formos sijoną ir liemenuotus švarkus, pabrėš kūno linijas. Renkantis laisvesnius drabužius, tokius kaip platėjančios kelnės bei sijonai ar neliemenuoti švarkai, galėsite susikurti neįpareigojantį stilių. Taip pat prie bet kokio stiliaus puikiai tiks palaidinės su V formos iškirpte, o juosmeniui pabrėžti – minimalistiniai dirželiai, kurie tiks ir prie suknelių ir prie laisvesnių palaidinių. Nebijokite ir prigludusių drabužių, tokių kaip aptempti džinsai aukštu liemeniu bei palaidinės. Tai puikiai pabrėš išskirtinius figūros linkius.

Atletiška figūra

Ši figūra pasižymi tiesumu ir sportiškumu. Tokio kūno tipo atstovių krūtinės ir klubų apimtys nedidelės. Šios figūros atstovės savo aprangoje privalo turėti siaurėjančias kelnes bei ilgesnius liemenuotus švarkus. Tokie deriniai pabrėš kojų lieknumą, o švarkai uždengs neryškius klubus bei paryškins liemenį. Šiai figūrai tinka ir įvairios suknelės, tačiau būtina atkreipti dėmesį į kaklo iškirptę – ji turėtų būti trikampio formos. Taip pat idealiausia būtų rinktis apdarą be rankovių, kadangi taip bus vizualiai susiaurinta viršutinė kūno dalis. Dėl suknelės ilgio nerimauti nereikėtų – ypatingai tiks trumpesnės ar kelius siekiančios suknelės. Atletiškos figūros atstovės gali rinktis bet kuriuos papuošalus, o norint ypatingai suspindėti, verta rinktis masyvius auskarus ir modernių formų žiedus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Stiliaus patarimai skirtingiems figūrų tipams

Kiekviena iš mūsų esame priskiriamos tam tikram figūros tipui, pagal kurį galime spręsti, kokie drabužiai mums tinka labiausiai. Kviečiame susipažinti su taisyklėmis bei patarimais, kurie padės suprasti savo figūros išskirtinumus bei aprangos subtilybes.

04 02 Išskleisti

Veido odos priežiūra skirtingoms amžiaus grupėms: ką rinktis?

04 02

Kiekviename amžiaus tarpsnyje susiduriame su įvairiomis mus kamuojančiomis veido problemomis: tai gali būti spuogai, o vėliau raukšlelės. Veido priežiūra svarbi visoms amžiaus grupėms, tad kaip rūpintis savo oda kiekvienai iš mūsų?

20 metai

Net ir jauname amžiuje būtina rūpintis ir puoselėti savo odą. Visgi tokiame amžiaus tarpsnyje naudojamos kosmetikos krepšelis yra gana nedidelis. Svarbiausios priemonės – prausiklis ir kremas. Nuo odos nuvalyti makiažo likučius puikiai padės vanduo bei švelnus putojantis gelis. Taip pat rekomenduojama nepamiršti pasitepti lengvu maitinamuoju kremu su SPF apsauga tam, jog saugotumėte savo odą nuo neigiamo saulės poveikio.

30 metai

Šiame amžiuje reikia pradėti labiau prižiūrėti savo odą dėl prasidedančių senėjimo procesų. Rekomenduojama reguliariai šveisti odą ir susirūpinti jos drėkinimu. Šiuo metu reikėtų pradėti naudoti ir paakių kremus, kurie sudrėkina jautrią šios srities odą. Verta prisiminti, jog būtent čia atsiranda pirmosios nežymios raukšlelės. Taip pat vertėtų rinktis kremus bei serumus, turinčius antioksidantų, hialurono rūgšties ir liposomų.

40 metai

Nuo 40 metų prasideda gana intensyvūs odos senėjimo procesai, tad odos priežiūros priemonių krepšelis turėtų padidėti. Šiuo laikotarpiu veide susiformavusios raukšlės nebeatsistato ir nebeužsipildo dėl estrogeno kiekio mažėjimo, kuris sukelia ir odos senėjimą. Šiuo metu reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į dekoltė zoną bei kaklą. Tam, jog šiose vietose nesiformuotų gilios raukšlės ir nukarusi oda, rekomenduojama naudoti intensyvius drėkinamuosius, peptidais praturtintus kremus. Veido odos priežiūrai dienos metu patariama naudoti kremus su antioksidantais ir pakankama SPF apsauga. Taip veidas bus apsaugotas nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Taip pat veido priežiūrai rinkitės kremus su peptidais, kurie atkuria kolageno trūkumą poodyje bei drėkinamuosius odos kremus, turinčius hialurono rūgšties.

50 metai ir daugiau

Nors šiame amžiuje odos priežiūra yra gana panaši į 40-mečių, tačiau svarbiausiu akcentu tampa drėkinimas ir procedūrų atlikimo dažnumas. Šiuo metu oda ypatingai stokoja drėgmės, todėl rinkitės stipraus drėkinimo kremus, serumus. Kitas svarbus veido priežiūros momentas – kaukės. Švelnias kaukes ant savo veido rekomenduojama dėti kuo dažniau. Taip pat svarbu nepamiršti A, B ir E vitaminų turinčių naktinių kremų. Šiame amžiuje svarbu ir stimuliuoti savo veido raumenis, todėl verta rinktis įvairias masažo procedūras ar individualius masažuoklius.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Veido odos priežiūra skirtingoms amžiaus grupėms: ką rinktis?

Kiekviename amžiaus tarpsnyje susiduriame su įvairiomis mus kamuojančiomis veido problemomis: tai gali būti spuogai, o vėliau raukšlelės. Veido priežiūra svarbi visoms amžiaus grupėms, tad kaip rūpintis savo oda kiekvienai iš mūsų?

04 02 Išskleisti

Kaip išvengti traumų sportuojant?

03 25

Naujųjų metų pažadai sportuoti jau pradėti vykdyti! Visgi, ne visi žinome, kaip teisingai užsiimti fizine veikla, jog nepatirtume tokių traumų, kaip raumenų, raiščių, sausgyslių patempimai ar sumušimai. Pateikiame kelis patarimus, kaip išvengti nemalonumų sportuojant tiek profesionaliai, tiek mėgėjiškai.

Patogi avalynė ir apranga

Sportuojant ypatingą svarbą įgauna tai, kuo avite ir vilkite, tad savo dėmesį reikėtų skirti itin patogios sportinės avalynės bei drabužių pasirinkimui. Taip pat nereikėtų pamiršti ir apsaugų, kurios tam tikrose sporto šakose apsaugos kūno vietas nuo papildomo krūvio, sumušimų.

Apšilimas

Apšilimas prieš treniruotę yra būtinas tam, jog išjudintume ir paruoštume savo raumenis. Taip jie palaipsniui bus pripratinami intensyvesnei ir sunkesnei fizinei veiklai. Apšilimą reikėtų atlikti prieš kiekvieną treniruotę ir tam skirti apie 10-15 min. Svarbu neužmiršti treniruotę taip pat pabaigti lėta 10 – 15 min. mankšta, kuri padės širdžiai atgauti įprastą ritmą.

Treniruotė

Labai svarbu įvertinti savo galimybes dar prieš pradedant užsiimti fizine veikla. Vertėtų įsiklausyti į savo kūną ir vengti per prievartą atlikti sunkius pratimus. Fizinį krūvį patariama didinti palaipsniui arba kreiptis į profesionalus, kurie, įvertinę jūsų galimybes, parinks ir treniruočių planą. Svarbiausia neperspausti savęs sporto salėje, nes tai padidina traumų riziką.

Poilsis

Užsiimant fizine veikla, poilsis turi užimti ypatingai svarbią dalį jūsų tvarkaraštyje. Jei pradėjote intensyviai sportuoti, patariama kiekvieną savaitę turėti bent 1-2 poilsio dienas. Taip jūs apsaugosite savo kūną nuo įvairių traumų ir persitempimų, nes jis bus pailsėjęs, atsigavęs ir nepervargęs. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išvengti traumų sportuojant?

Naujųjų metų pažadai sportuoti jau pradėti vykdyti! Visgi, ne visi žinome, kaip teisingai užsiimti fizine veikla, jog nepatirtume tokių traumų, kaip raumenų, raiščių, sausgyslių patempimai ar sumušimai. Pateikiame kelis patarimus, kaip išvengti nemalonumų sportuojant.

03 25 Išskleisti

Kai dantų pastos ir šepetėlio neužtenka: ką turėtumėte žinoti apie burnos higieną?

03 18

Dantų valymas yra mūsų kasdienės higienos rutinos akcentas. Visgi, ar žinome, kaip tai daryti taisyklingai tam, kad nepakenktume savo dantims ir nepatirtume nemalonių pojūčių burnoje?

Teisingas dantų valymas

Kiekvienas privalo žinoti, kaip taisyklingai valytis dantis. Todėl pirmoji taisyklė – įsigykite sau tinkamą dantų šepetėlį. Tai galite padaryti pasikonsultavę su savo odontologu ar vaistininku. Antroji taisyklė – valykite dantis nespausdami šepetėlio, o švelniai valydami jų paviršių. Šepetėliu juos valykite aukštyn žemyn sukamaisiais judesiais. Galiausiai, nepamirškite nuvalyti ir liežuvio ant kurio taip pat kaupiasi daugybė bakterijų bei apnašų.

Valykite tarpdančius

Dažnas iš mūsų, išsivalę dantis, pamirštame, jog būtina išsivalyti ir tarpdančius. Net 50 proc. bakterijų renkasi būtent tarpdančiuose, todėl jų pamiršti tikrai nevalia. Į tarpdančius įkišus specialų siūlą, nepamirškite išvalyti tiek vieną, tiek kitą dantų pusę. Taip turėsite ne tik sveikus dantis, bet galėsite džiaugtis ir gaiviu burnos kvapu.

Burnos skalavimas

Burnos skalavimo skystis taip pat labai svarbus burnos higienai. To, ko negalime išvalyti dantų šepetėliu bei siūlu, gali išvalyti skalavimo skystis. Kasdieniam naudojimui rekomenduojama rinktis kuo natūralesnius skysčius, pagamintus iš vaistažolių. Jie padės mažinti lengvus uždegimus, sunaikins bakterijas bei gaivins burnos kvapą.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kai dantų pastos ir šepetėlio neužtenka: ką turėtumėte žinoti apie burnos higieną?

Dantų valymas yra mūsų kasdienės higienos rutinos akcentas. Visgi, ar žinome, kaip tai daryti taisyklingai tam, kad nepakenktume savo dantims ir nepatirtume nemalonių pojūčių burnoje?

03 18 Išskleisti

Kaip panaudoti nereikalingą kosmetiką?

03 11

Kiekviena iš mūsų yra atsidūrusi situacijoje, kai nusipirkusios norimą kosmetikos priemonę, nusiviliame. Netinka skystos pudros atspalvis, blakstienų tušo šepetėlio forma ar lūpdažio konsistencija. Net ir tokiu atveju nesame linkusios išmesti šių kosmetikos priemonių į šiukšliadėžę. Rezultatas visuomet vienodas – pilnos lentynos nenaudojamos kosmetikos. Todėl patariame, kaip sunaudoti mums netinkančias kosmetikos priemones kitais būdais.

1. Skysta pudra

Atrasti puikiai su oda susiliejantį skystos pudros atspalvį tikras išbandymas. Jei šis iššūkis kartais pasirodo per sunkus ir nusiperkame ne to atspalvio ar netinkančios konsistencijos skystą pudrą – nenusiminkime. Pudrą panaudoti galima, pavyzdžiui, kojų spalvai sulyginti, o jei nusipirkote per tamsios spalvos pudrą, ją galite panaudoti veido kontūravimui.

2. Bronzantas

Tai, ką naudojame vasarą, nebūtinai tinka žiemos sezonu. Ši taisyklė lengvai pritaikoma bronzanto naudojimui veido priežiūroje. Vasarą mūsų odą būna rusvesnė, todėl renkamės ir naudojame tamsesnius bronzantus. Žiemą šią kosmetikos priemonę reikėtų keisti šviesesne. O ką daryti, jei nenorime išmesti tamsiojo bronzanto likučių? Patarimas labai paprastas: išgramdykite bronzantą iš pakuotės ir sumaišykite jį su kūno losjonu. Taip pasigaminsite nuostabų ir žvilgantį viso kūno kremą, kuriuo galėsite tepti dekoltė sritį, kojas ar rankas.

3. Blakstienų tušas

Dažnai susiduriame su tuo, jog blakstienų tušas išdžiūva ar nusiperkame tokį tušą, kuris nesuteikia norimo efekto mūsų blakstienoms. Įsigijusios tokį tušą neišsigąskite, jį galite naudoti su senojo tušo šepetėliu. Tiesiog išimkite jums patikusio jau turėto tušo šepetėlį ir dažykite jį į naujojo tušo spalvą.

4. Akių šešėliai

Perkant akių šešėlių paletes, visuomet pasitaiko spalvų, kurias dieviname (jas išnaudojame greičiausiai) ir tokių, kuriomis niekuomet nedengtume savo vokų. Ką daryti su šešėlių spalvomis, kurių nenaudojame? Rekomenduojama iš jų pasidaryti išskirtinį nagų laką! Tam iš paletės reikės išgramdyti nemėgstamas spalvas, o gautus miltelius supilti į bespalvio lako buteliuką. Pasigaminusios tokį laką galėsite lakuoti savo nagus išskirtinėmis spalvomis.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip panaudoti nereikalingą kosmetiką?

Kiekviena iš mūsų yra atsidūrusi situacijoje, kai nusipirkusios norimą kosmetikos priemonę, nusiviliame. Net ir tokiu atveju nesame linkusios išmesti šių kosmetikos priemonių į šiukšliadėžę. Rezultatas visuomet vienodas – pilnos lentynos nenaudojamos kosmetikos. Todėl patariame, kaip sunaudoti mums netinkančias kosmetikos priemones kitais būdais.

03 11 Išskleisti

5 būdai, kurie padės akimirksniu atnaujinti garderobą

03 04

Pasibaigus žiemai, bet vis dar išliekant žvarbiems orams, pradeda atsibosti šilti megztiniai bei kelnės, norisi spalvų ir medžiagų įvairovės. Ką daryti, kad galėtume akimirksniu atnaujinti savo garderobą, pakeitusios vos kelias stiliaus detales?

1. Skarelė

Vienas puikiausių aksesuarų, padėsiančių akimirksniu pakeisti visą aprangos stilių – šalikėlis. Šis aksesuaras yra universali aprangos detalė tinkanti tiek žiemai, tiek vasarai. Ant kaklo parištas spalvingas šalikėlis puikiai papildys vienspalvius derinius.

Aksesuarai

Garderobą kardinaliai pakeisti gali įvairūs modernūs ar klasikiniai aksesuarai. Garderobe verta turėti spalvingų ir įdomesnių formų auskarų bei kaklo papuošalų. Prie formalesnio stiliaus rekomenduojama rinktis auksinius ar sidabrinius minimalistinių formų aksesuarus. Tiek vienokio, tiek kitokio stiliaus aksesuarai papildys jūsų garderobą stilingais akcentais.

Klasikinis švarkas

Lengviausiai suderinami tarpusavyje – klasikiniai drabužiai. Savo spintoje derėtų turėti ir klasikinio, griežto stiliaus švarką, kurį galėsite pritaikyti prie bet kokio stiliaus. Juodas švarkas tiks prie ilgos, lengvo kirpimo suknelės, pūsto sijono ar džinsų. Jį taip pat galite dėvėti ir sujuostą diržu, taip pabrėšite savo liemenį ir paįvairinsite stilių. Verta prisiminti, jog klasikiniai drabužiai, o ypatingai švarkai, niekada neišeis iš mados!

  1. Neutralios spalvos

Neutralių atspalvių įvedimas į garderobą daro jį subtilesnį ir dar stilingesnį. Dažnai besirenkant tamsių spalvų paletę, savo stilių paverčiame blankiu ir nuobodžiu, o su pastelinių spalvų drabužiais jūsų garderobas pasipildys gaivumu bei jaunatviškumu. Taip pat pastelines spalvas puikiai suderinsite tarpusavyje ar su tamsiais drabužiais.

  1. Galvos apdangalai

Dažnai galvos apdangalų yra vengiama dėl to, jog ne visi žino, kaip juos priderinti prie savo garderobo. Nebijokite eksperimentuoti ir prie klasikinio palto rinkitės skrybėlę, prie trumpų kailinukų – sportinę kepurę su snapeliu, o prie ilgos gėlėtos suknelės juoskite plaukus skarele. Taip puikiai pagyvinsite savo įvaizdį ir suteiksite jam šarmo.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

5 būdai, kurie padės akimirksniu atnaujinti garderobą

Pasibaigus žiemai, bet vis dar išliekant žvarbiems orams, pradeda atsibosti šilti megztiniai bei kelnės, norisi spalvų ir medžiagų įvairovės. Ką daryti, kad galėtume akimirksniu atnaujinti savo garderobą, pakeitusios vos kelias stiliaus detales?

03 04 Išskleisti

Mūsų pozicija dėl Mikroplastiko

02 22

Mikroplastikas – tai kietos, vandenyje netirpios sintetinio polimero (plastiko) dalelės. Dėl itin mažo jų dydžio ( iki 5 mm) nuotekų valymo įrenginiai šių dalelių dažnai nesulaiko ir jos patenka į vandens telkinius, juos užteršdamos. Mikroplastiko dalelės veikia mitybos grandinę, nes jas gali praryti vandenyje gyvenantys organizmai. Kosmetikos/asmens higienos gaminiai sudaro 2% į vandenynus patenkančių mikroplastiko teršalų*. 

Užbėgant į priekį teisiniam reguliavimui, UAB „DROGAS“ žengė teigiamą žingsnį aplinkosaugos srityje, dar nuo 2014 m. atsisakydamas mikroplastiko naudojimo „Tiktai Drogas“ produktų linijoms priklausančiuose nuplaunamuose kosmetikos/asmens higienos gaminiuose (šveitikliuose).

UAB „DROGAS“ toliau įgyvendinant savo įsipareigojimus aplinkai, buvo nuspręsta iki 2019 metų pabaigos visiškai atsisakyti prekybos nuplaunamais kosmetikos/asmens higienos gaminiais, kurių sudėtyje yra mikroplastiko.

*Šaltinis: Boucher, J. and Friot D. (2017). Primary Microplastics in the Oceans: A Global Evaluation of Sources.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Mūsų pozicija dėl Mikroplastiko

Mikroplastiko dalelės veikia mitybos grandinę, nes jas gali praryti vandenyje gyvenantys organizmai. Kosmetikos/asmens higienos gaminiai sudaro 2% į vandenynus patenkančių mikroplastiko teršalų*. 

02 22 Išskleisti

Kaip prižiūrėti rankų odą žiemą?

02 04

Žiemą dėl šalto oro ir vėjo kiekviena iš mūsų susiduria su išsausėjusios rankų odos problema. Todėl šiuo metų sezonu yra būtina susirūpinti savo odos būkle ir kruopščiai ją prižiūrėti. Kaip tai padaryti, skaitykite čia.

1. Nuolatinė rankų priežiūra

Viena pagrindinių taisyklių rankų priežiūrai žiemą – lepinkite ir rūpinkitės savo rankomis kasdien. Tik pastebėjus pirmus sausų rankų simptomus iš karto tepkite jas riebesniais kremais ar aliejais. Niekada neapleiskite rankų odos, nes įsisenėjusios žaizdelės ir sausumas yra žymiai sunkiau išgydomi. Taip pat patariama rankų kremą ar kitas specialias priemones naudoti bent du kartus per dieną bei nepamiršti juo teptis iš karto po rankų plovimo.

2. Rankų plovimas

Dažnai galvojame, jog vienas geriausių būdų apsisaugoti nuo virusų – dažnas rankų plovimas. Visgi dažnas plovimas nuo rankų pašalina natūralius odos riebalus, todėl tai sausina odą ir gali sukelti jos skilinėjimą. Taip pat nepatariama naudoti alkoholio turinčių antibakterinių rankų skysčių bei odą sausinančių prausiklių. Jie ne tik naikina bakterijas, bet ir dar labiau sausina bei dirgina rankų odą. Todėl rankų plovimui ir dezinfekavimui rinkitės švelnesnius prausiklius, muilus, kurie pamaitins ir sudrėkins jūsų odą.

3. Svarbiausias žiemos aksesuaras – pirštinės

Žiemą būtinai mūvėkite pirštines! Dažnai galvojame, jog pirštinės žiemą nėra būtinos, nes netinka prie mūsų stiliaus ar tiesiog nemėgstame jų mūvėti. Tačiau turime prisiminti tai, jog būtent jos saugo rankų odą nuo vėjo ir šalčio. Mūvint pirštines oda bus linkusi mažiau sausėti bei sudirgti.

4. Rankų odos šveitimas

Vos pradėjus sausėti odai, nuo rankų būtina pašalinti negyvas jos ląsteles. Taip oda taps žymiai minkštesnė ir  švelnesnė. Tokiai procedūrai rinkitės švelnius šveitiklius, kurie nesudirgins odos, o tik atnaujins paviršinį sluoksnį. Šveitimui galite rinktis parduotuvėse parduodamus rankų šveitiklius arba galite juos pasidaryti pačios. Tokiam šveitikliui pasigaminti reikės paprastų, bet puikiai vienas kitą papildančių natūralių priemonių: kokosų aliejaus bei rudojo cukraus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip prižiūrėti rankų odą žiemą?

Žiemą dėl šalto oro ir vėjo kiekviena iš mūsų susiduria su išsausėjusios rankų odos problema. Todėl šiuo metų sezonu yra būtina susirūpinti savo odos būkle ir kruopščiai ją prižiūrėti. Kaip tai padaryti, skaitykite čia.

02 04 Išskleisti

Kaip maitintis žiemą, jog išliktume sveikos ir lieknos?

02 04

Žiemos šaltis ir drėgmė kasmet sukelia grėsmę susirgti dėl įvairių virusų paplitimo. O taip pat šiuo metų laiku dažnai negalime pasigirti savo motyvacija sportuoti ir palaikyti dailias kūno linijas. Tačiau vienas dalykas, kuris mums tikrai padeda išlaikyti stiprų imunitetą bei palaiko kūno svorį – mityba, kurią sureguliuoti nėra taip sunku. Todėl patariame, ką ir kaip valgyti, jog šią žiemą nepritrūktų vitaminų ir naudingųjų medžiagų mūsų maisto racione.

1. Vitamino C šaltinis – citrusiniai vaisiai ir raudonosios paprikos

Šaltuoju metų sezonu negalime apsieiti be vitamino C, kuris padeda stiprinti mūsų imunitetą. Todėl tam, jog vitaminų nevartotume sintetiniu pavidalu, alternatyvos galime ieškoti vaisiuose bei daržovėse. Pirmiausiai prisiminkime, jog turėtume vartoti kuo daugiau citrusinių vaisių, tokių kaip apelsinai, citrinos, mandarinai. Tačiau tyrimai rodo, jog net tris kartus daugiau vitamino C turi raudonosios paprikos! Todėl šią daržovę valgyti verta, nes tai puikus antioksidantų šaltinis, padedantis organizmui išlikti stipriam ir netgi kovoti su užklumpančiu nuovargiu.

2. Riebi žuvis

Žiemą mums trūksta gerųjų riebalų, kurie padėtų mūsų organizmui išlaikyti ne tik šilumą, bet ir praturtintų jį riebalų rūgštimis. Todėl tam rekomenduojama valgyti riebią žuvį: lašišą, sardines, skumbrę, kuri yra prisotinta Omega – 3 riebalų rūgštimis. Šios medžiagos apsaugo mūsų plaučius nuo neigiamo aplinkos poveikio žiemą, infekcijų bei sudaro sąlygas plaučiams pasisavinti daugiau deguonies.

3. Bananai – nuotaikai pakelti

Dažnai žiemą mūsų nuotaikos svyruoja, neretai jaučiamės liūdni, pavargę. Į savo mitybą įtraukus bananus tokios nuotaikų kaitos kaipmat sumažės! Bananuose, kaip ir kai kuriuose pieno produktuose ar sojoje, yra medžiagų, kurios mūsų kūne virsta laimės hormonais. Taip niūriuoju metų periodu būsime ne tik žvalios, bet ir neprarasime geros nuotaikos.

4. Cinamono galia lieknėjimui

Cinamonas yra ne tik puikus ir žiemiškai kvepiantis prieskonis, bet ir tikras geros sveikatos šaltinis. Cinamonas, lyginant su kitais prieskoniais, yra labiausiai praturtintas antioksidantų, todėl spartina metabolizmą ir yra tikra pagalba virškinimui. Todėl nepagailėkime šio prieskonio gardinant rytinę avižų košę ar sveikuoliškus riešutų sausainius.

5. Nepamirškime arbatų!

Kiekvienu metų sezonu ypatingai svarbu gerti daug skysčių, o žiemą rekomenduojama mitybą papildyti ir karštais gėrimais – natūraliomis arbatomis. Pavyzdžiui, imbierinė arbata stimuliuoja kūno temperatūrą bei stiprina imuninę sistemą. Taip pat tai puikus vaistas ir peršalus. Tačiau neretai žiemos sezonu vietoje arbatų išgeriame nemažą kiekį kavos, kuri iš mūsų organizmo šalina skysčius. Prisiminkite, jog rekomenduojama kavos norma – tik 1 ar 2 puodeliai per dieną.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip maitintis žiemą, jog išliktume sveikos ir lieknos?

Žiemos šaltis ir drėgmė kasmet sukelia grėsmę susirgti dėl įvairių virusų paplitimo. O vienas dalykas, kuris mums tikrai padeda išlaikyti stiprų imunitetą bei palaiko kūno svorį – mityba, kurią sureguliuoti nėra taip sunku. Todėl patariame, ką ir kaip valgyti, jog šią žiemą nepritrūktų vitaminų ir naudingųjų medžiagų mūsų maisto racione.

02 04 Išskleisti

Kaip sumažinti stresą kasdienybėje?

02 04

Stresas dažnam mūsų tapo gyvenimo palydovu, todėl su juo šiuolaikiniame pasaulyje susiduriame bene kasdien. Nevaldomas stresas gali sukelti neigiamą poveikį mūsų organizmui: tapti nemigos ar kitų rimtų ligų priežastimi. Tačiau jį valdyti yra įmanoma, tik reikia žinoti kelias paprastas taisykles, kurios padės efektyviau kovoti su stresu ar apskritai jo išvengti.

1. Miego režimas

Kovojant su stresu būtina susireguliuoti miego režimą. Tam, jog jis būtų reguliarus ir racionalus patartina anksti keltis ir anksti eiti miegoti. Kad kūnas nejaustų streso, reikėtų tai daryti kasdien tuo pačiu metu, kuo labiau išvengiant nukrypimų nuo grafiko. Taip pat toks režimas, kai keliamasi anksčiau, padeda geriau susiplanuoti ir pasiruošti dienos darbams. Taip išvengsite chaotiško skubėjimo ir streso ryte.

2. Mityba

Streso valdyme itin svarbi ir mityba. Mūsų kūnas stipriai reaguoja į stresines situacijas, todėl jam taip pat reikia atkurti savo balansą bei ramybę. Tokiam procesui paskatinti reikia pilnavertės mitybos, į kurią įeitų svarbiausios organizmui medžiagos. Jas galima rasti įvairiuose vaisiuose, daržovėse, grūduose, sėklose, žuvyje. Taip pat gerkite daug vandens bei atsisakykite greito maisto.

3. Planuokite darbus

Darbų planavimas yra vienas geriausių „vaistų“, padedančių išvengti streso gyvenime. Todėl patariama darbus planuoti ne galvoje, o užsirašinėti juos knygelėse ar kompiuteryje tam, kad būtų matomi visų darbų terminai bei nė vienas darbas nebūtų pamirštas. Taip išvengsite papildomo streso šaltinio darbo ar mokslų srityje.

4. Kuo daugiau judėkite

Sportas – puiki priemonė nuo depresijos ir streso. Tyrimai įrodė, jog sportas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek emocinę žmogaus būklę. Todėl pagal savo norus ir sugebėjimus galite pasirinkti įvairias sporto rūšis tiek individualioms, tiek grupinėms treniruotėms. Taip nukreipsite savo mintis į įdomią veiklą bei pradėsite pozityviau mąstyti.

5. Poilsis

Svarbus atsipalaidavimo ir streso mažinimo aspektas – kuo dažnesnis atsijungimas nuo išorinių dirgiklių, tokių kaip kompiuteris, televizorius ar telefonas. Tam, kad pailsėtumėte jums tikrai nereikia naršyti socialiniuose tinkluose, nes, pasak tyrėjų, taip leisdami laiką patiriame dar daugiau streso. Todėl, nors šiuolaikiniam žmogui ir sunku atsijungti nuo visų mus supančių technologijų, po kurio laiko pasijusite išties labiau pailsėję ir atsipalaidavę.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip sumažinti stresą kasdienybėje?

Stresas dažnam mūsų tapo gyvenimo palydovu, todėl su juo šiuolaikiniame pasaulyje susiduriame bene kasdien, o nevaldomas stresas gali sukelti neigiamą poveikį mūsų organizmui. Tačiau jį valdyti yra įmanoma, tik reikia žinoti kelias paprastas taisykles, kurios padės efektyviau kovoti su stresu.

02 04 Išskleisti

Kokiomis dovanomis nustebinti savo partnerį Valentino dienos proga?

02 04

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokiomis dovanomis nustebinti savo partnerį Valentino dienos proga?

Artėjant gražiausiai įsimylėjėlių šventei skubame ieškoti dovanų savo partneriui. Ne paslaptis, kad Valentino dienos dovanos dažnai atrodo banalios, todėl siūlome kelias originalias idėjas, kuriomis akimirksniu nustebinsite savo mylimąjį.

02 04 Išskleisti

Parduotuvė DROGAS duris atvėrė naujame mieste!

01 17

2019 metų pradžią DROGAS pasitiko naujame mieste – sausio 17 dieną buvo atidaryta šiuolaikiška, grožio, sveikatos ir namų prekių parduotuvė. Iki šiol prekybos tinklas veikęs 18-oje skirtingų miestų DROGAS įžengė ir į kurortiškąjį miestą Druskininkus.

Parduotuvė įrengta remiantis motininės kompanijos A.S. WATSON GROUP tarptautine patirtimi bei atsižvelgiant į esamų pirkėjų pageidavimus. Parduotuvės DROGAS koncepcija lankytojus trauks patogiu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šios detalės ne tik džiugins kiekvieno pirkėjo akį, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, renkantis iš plataus prekių asortimento.

Naujoji parduotuvė DROGAS įrengta pagal naują parduotuvių DROGAS formatą, todėl joje vyrauja pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, parduotuvėje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Pirmosios pirkėjos, apsilankiusios parduotuvės atidaryme, buvo maloniai nustebintos tiek malonia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. Daugelis skubėjo pasigražinti GOLDEN ROSE vizažisčių darytais makiažais, kitos – klausėsi L'OREAL PARIS konsultantų patarimų apie odos priežiūrą bei pasinaudojo nemokamomis odos diagnostikos galimybėmis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai.

Naujoji parduotuvė DROGAS adresu M. K. Čiurlionio g. 103, Druskininkuose laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Parduotuvė DROGAS duris atvėrė naujame mieste!

Sausio 17 dieną buvo atidaryta šiuolaikiška, grožio, sveikatos ir namų prekių parduotuvė. Iki šiol prekybos tinklas veikęs 18-oje skirtingų miestų DROGAS įžengė ir į kurortiškąjį miestą Druskininkus.

01 17 Išskleisti

Kokius daržovių ir vaisių kokteilius gerti žiemą?

01 02

Nemalonus gerklės kutenimas, užsikimšusi nosis, tirpstančios ir šąlančios galūnės – tai tik keli rezultatai, signalizuojantys apie nusilpusį organizmą žiemą. Žinoma, visada verta rengtis šilčiau ir gerti imuninę sistemą stiprinančius vitaminus. O taip pat jums padės ir vaisių bei daržovių kokteiliai. Juk taip skanu! Štai jums kelios sveikuoliškų kokteilių rekomendacijos.

1. Prisiminkite įprastas daržoves

Agurkai, morkos, burokėliai, kopūstai – puiki pagalba, padedanti organizmui įveikti avitaminozę (vitaminų trūkumą), anemiją, palaikyti gerą virškinamojo trakto ir širdies veiklą.

Tad agurkas plius morkos lygu pagerėjusi skrandžio veikla. Ypač patiks tiems, kurie skundžiasi padidėjusiu rūgštingumu.

2. Didžiausias toksinų priešas

Žalios spalvos vaisiai ir daržovės teikia itin daug naudos. Kodėl? Juose mažai kalorijų, bet labai daug vitaminų ir mineralų.

Špinatai, kivis ir bananas – vienas iš skanių pasirinkimų, turintis itin greitą ir teigiamą poveikį.

Negana to, šis kokteilis padeda ir nervinei sistemai, o šaltuoju sezonu tai tikrai aktualu.

3. Ir sotu, ir gaivu

Šią skonių kombinaciją geriausia ragauti rytais. Tai – itin sotus, bet kartu ir skrandžio neapkraunantis kokteilis, kuriam reikia avokado, agurko, obuolio bei imbiero.

Riebusis avokadas mažina cholesterolio kiekį, kartu padeda ir širdies darbui. Be to, mažina ir cukraus kiekį kraujyje.

Agurkas – viena mažiausiai kalorijų turinti daržovė, kuri valo organizmą.

Obuolys – itin dažnas vaisius, kuris visiems rekomenduojamas kasdien. Tai dietinis vaisius, padedantis atsikratyti organzimo skysčių.

Pridėję tarkuotą imbierą šiam kokteiliui suteiksite šiek tiek aštraus aromato ir sustiprinsite imunitetą.

4. Su rugštele ir vasaros skoniu

Brokoliai su obuoliu, pagardinti citrinos sultimis. Manote, kad šis trio tarpusavyje nedera? Dar ir kaip dera!

Brokoliai laikomi viena sveikiausių ir naudingiausių daržovių. Dėl medžiagų, kurios saugo nuo vėžio, širdies ligų bei padeda regėjimui ši daržovė yra viena populiariausių tarp besirūpinančių savo sveikata.

Šis kokteilis yra tikra atgaiva jūsų organizmui: augalinės kilmės junginiai padeda neutralizuoti ir pašalinti toksinus, taip gerinandami virškinimo sistemos darbą.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokius daržovių ir vaisių kokteilius gerti žiemą?

Nemalonus gerklės kutenimas, užsikimšusi nosis, tirpstančios ir šąlančios galūnės – tai tik keli rezultatai, signalizuojantys apie nusilpusį organizmą žiemą. Išbandykite sveikuoliškus kokteilius, kurie padės jums stiprinti imuninę sistemą. 

01 02 Išskleisti

Naujausios 2019 metų stiliaus tendencijos

01 02

Stileivos, sekančios paskutinį mados klyksmą, žino – 2019 metų mados pasaulis alsuos seksualumu, blizgesiu, laisve bei laukine gamta. Ko svarbu neužmiršti savo garderobe ateinančiais metais?

1. Laukinės gyvūnijos raštai

Leopardas, tigras, pitonas, zebras, aligatorius – štai kokie raštai bus privalu. Šiomis detalėmis marginkite savo batus, paltus, rankines, plaukų juostas ar skrybeles! Parodykite savo išsilaisvinimą ir gyvenkite miesto džiunglėse.

2. Juoda nebekaraliauja!

Pamenate serialą „Oranžinė – tai nauja juoda“? Tai ateinančių 2019 metų tendencijoms šis pavadinimas tinka net labai. Tik kad oranžinę keičia ruda. Ir ne bet kokia – būtent iš  praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio.

3. Blizgiau yra geriau

Disko stiliaus užuominos žada vėl sugrįžti 2019 metais. Blizgios tamprės, netikri deimantai, šviečiantys karoliukai, žaižaruojančios detalės – viskas kartu ir dar daugiau bus itin populiaru. Kitais metais gyvuos devizas „blizgiau yra geriau!“.

4. Sluoksniai kasdien

Kartais net nesusimąstome, kaip dėvėdami kelis sluoksnius galime žaisti norimu stiliumi. Juk visai smagu vilkint suknelę ant pečių užsimesti švarkelį, šaliką, o jei žvarbu – ir ilgą paltą. Tai atrodo itin stilingai ir jaunatviškai. Jei dievinate sluoksniavimo gudrybes, 2019 metai jums labai patiks!

5. Langeliai – į mados epogėjų

Margi langeliai, škotiško rašto sijonai, mažais langeliais margintos beretės ir t.t. – karaliaus viskas, kas languota. Nebijokite žaisti spalvomis bei medžiagomis – suteikiama absoliuti laisvė jūsų aprangos idėjoms.

6. Rankinės – meno kūriniai

Pastaruosius kelerius metus karaliavo milžiniškos rankinės, į kurias galėjome talpinti savo gyvenimą, kompiuterį, aksesuarus ir batų porą, o ateinantys metai prognozuoja naują šio aksesuaro šuolį.

Atsisukime į devyniasdešimtuosius: mažos rankinės su trumpu dirželiu, dekoruotos prekės ženklo logotipais, šmaikščiais antsiuvais bei blizgučiais. Per ateinančius metus atsisuksime į praeitį – šių rankinių mada grįžta. Tad fantazuokite apie labiausiai dekoruotus dizainus, nes tai tikrai taps išskirtine jūsų stiliaus detale.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Naujausios 2019 metų stiliaus tendencijos

Stileivos, sekančios paskutinį mados klyksmą, žino – 2019 metų mados pasaulis alsuos seksualumu, blizgesiu, laisve bei laukine gamta. Ko svarbu neužmiršti savo garderobe ateinančiais metais?

01 02 Išskleisti

Naujųjų metų pažadai. Kaip neprarasti motyvacijos sportuoti?

01 02

„Nauji metai – nauja aš!”, – ši frazė tikriausiai pažįstama kiekvienai. Pradėti laikytis dietos, gerinti savo socialinį gyvenimą, dažniau paskambinti tėvams ar pradėti sportuoti – tai tik keli pažadai sau, su kuriais sutinkame naujuosius metus. Bet jei jau pažadėjote, kad 2019 metai bus pradėti sporto draugijoje, tuomet kaip šį norą išlaikyti ir neprarasti motyvacijos sportuoti?

1. Pripažinkite sau, kad to labai norite

Jei pastebite dėsningumą, kad prieš kiekvieną Naujųjų metų sutikimą sau pažadate tą patį, supraskite – jūs to labai norite! O jei norite, tai kodėl gi to nepadarius? Ir nėra svarbu, ar papildomos fizinės veiklos trokštate dėl sveikatos, lieknesnės figūros, ar tiesiog ieškote naujo ir malonaus hobio.

2. Susigalvokite planą

Jei nusprendėte, kad sausio pirmąją keliausite į sporto klubą – susižymėkite svarbiausias detales taip sukurdami planą. Kur tiksliai eisite? Kada tuo užsiimsite? Gal verta pasikviesti kartu draugę ar kolegę? Kiek galite išleisti mėnesio abonementui?

Atsakius į  svarbiausius klausimus, šį norą įgyvendinti bus daug lengviau!

3. Pasirūpinkite reikiama apranga ir kitais daiktais

Net jei į sporto klubą einate tik svajodami apie puikią savijautą, pripažinkite – atrodyti gražiai taip pat svarbu. Tad kodėl nepasirūpinus dailia, patogia bei jūsų figūrą pabrėžiančia apranga ir priderintais sporto bateliais? Juk motyvacija lankytis treniruoklių salėje išauga kone trigumai, kai žinai, kad ne tik sieki puikių rezultatų kilnodama svarelius, bet ir atrodai puikiai tai darydama.

4. Susiraskite sporto partnerį, kad galėtumėte vienas kitą motyvuoti

Lažinamės, kad savo darbe ar universitete rasite ne vieną merginą, kuri tikrai norėtų išbandyti sporto privalumus, bet nenori to daryti viena. Susidraugaukite ir tapkite mankštos partnerėmis. Laikas lėks tikrai greičiau, o be to – gal kartu atrasite ir puikią draugę?

5. Neteiskite savęs, jei paslysite šioje kelionėje

Juk klysti žmogiška. Paslydimai ir mažos nesėkmės – tikrai normalu pradedant daryti kažką naujo. Visada iš nesėkmių galite pasimokyti ir skaniai pasijuokti.

6. Nealinkite savęs

Neperdekite! Padidinus savo fizinį aktyvumą labai svarbu išlaikyti balansą tarp aktyvumo ir poilsio. Tad kad ir kaip norisi nerti tiesiu taikiniu link rezultato, konsultuokitės su treneriu ir laikykitės jo rekomendacijų.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Naujųjų metų pažadai. Kaip neprarasti motyvacijos sportuoti?

 Pradėti laikytis dietos, gerinti savo socialinį gyvenimą, dažniau paskambinti tėvams ar pradėti sportuoti – tai tik keli pažadai sau, su kuriais sutinkame naujuosius metus. Bet jei jau pažadėjote, kad 2019 metai bus pradėti sporto draugijoje, tuomet kaip šį norą išlaikyti?

01 02 Išskleisti

5 patarimai, kaip žiemą paversti stebuklinga

01 02

Kiekvienas metų laikas turi savito žavesio. Pavasaris mus džiugina emociniu atgimimu, vasara įneša į gyvenimą daugiau nuotykių, ruduo nuramina ir įkvepia naujai pradžiai, o žiema prasideda lėkimu į šventinę nuotaiką, kai snaigės krenta ant įraudusių žandų.

Kokios smagios bebūtų šventės, joms praėjus įsisukti į rutiną – žymiai lengviau nei kitais metų laikais. Tam, kad žiemos vakarais netektų nuobodžiauti ir ilgai galvoti, kaip paįvairinti savo rutiną, siūlome Jums penkias žiemos pramogas, kurios suteiks jūsų dienoms linksmybių ir šiltų emocijų!

  1. Čiuožyklos. Kada dar, jei ne dabar? Praeidamos pro miesto čiuožyklą vis nužvelgiate smagiai ledą pačiūžomis raižančius žmones? Žiema laikas išmokti kažko naujo. Kas gali būti tinkamiau, nei dar nebandytas ar primirštas žiemos sportas! Tikėtina, kad gerai paieškojusios pačiūžas nesunkiai surasite namuose. Griebkite draugę į parankę ir atraskite šią žiemos linksmybę kartu!
  2. Pasivaikščiojimas parke. Žiemą saulėtų ir šviesių dienų nebūna itin daug, tad reikia jas išnaudoti smagiai bei vertingai. Kai nuotaiką pakelia malonus šaltukas, saulės spinduliai ir nuo jų žėrintis sniegas, tiesiog norisi įkvėpti gryno oro. Nieko nelaukite šiltai apsirenkite ir eikite tyrinėti žiemos grožio. Balta spalva ramina ir yra siejama su viltimi, tad jeigu kamuoja niūrios mintys arba rūpesčiai, pasimėgaukite gamtos apsuptimi ir atraskite vidinę ramybę.
  3. Muziejus arba kino teatras. Neprisimenate, kada žiūrėjote įdomų filmą arba lankėtės teatre? Jei nesinori kišti nosies į lauką, visuomet galima paįvairinti kasdienybę į savo dieną įnešant kultūros pliūpsnį. Geras spektaklis arba filmas gali įkvėpti naujų idėjų, motyvuoti ar net paskatinti keistis.
  4. Kulinariniai vakarėliai. Žiemą norisi būti kartu ir leisti laiką prasmingai. Kadangi šiuo metų laiku daugiau laiko praleidžiame namuose, galime ne tik išmokti naujų dalykų, bet ir pasidalinti jais su savo draugais. Suorganizuokite kulinarijos vakarėlį pasirinkta tematika ir pakvieskite bičiulius. Tegul kiekvienas draugas atsineša paties pagamintą patiekalą ir dalinkitės įspūdžiais bei skoniais kartu. Būsite ir sotūs, ir laimingi, nes sustiprinsite jau esamus ryšius ir tobulinsite sugebėjimus.
  5. Nauja kalba. Seniai svajojote išmokti naują kalbą? Žiema tam pats tinkamiausias laikas. Šiuo metų laiku susiduriame su mažiau pagundų ir turime daugiau laisvo laiko. Motyvuok save tuo, kad aplankyti svajonių šalį galėsi jau suprasdama vietinę kalbą. Net ir minimalios kalbos žinios leis jaustis laisvai bei užtikrintai, o kas gali būti maloniau už naujas pažintis ir juntamą progresą?

Straipsnį paruošė Greta Kaveckytė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Greta Kaveckytė

5 patarimai, kaip žiemą paversti stebuklinga

Tam, kad žiemos vakarais netektų nuobodžiauti ir ilgai galvoti, kaip paįvairinti savo rutiną, siūlome Jums penkias žiemos pramogas, kurios suteiks jūsų dienoms linksmybių ir šiltų emocijų!

01 02 Išskleisti

Kalėdinis namų interjeras. Kaip originaliai pasipuošti namus?

12 10

Gruodžio mėnesis yra nuostabus tuo, jog aplink mus žiba kalėdiniai papuošimai bei vyrauja šventinės spalvos. Todėl įkvėpti šio laikotarpio savo namus puošiamės ir mes. Tam, jog kalėdinis interjeras būtų stilingas ir nenuobodus, patariame, kaip paversti savo namus išskirtiniais.

1. Spalvos

Vienas svarbiausių dalykų kuriant interjerą – spalvų deriniai. Pirmiausia išsirinkite šių metų šventinio laikotarpio spalvas, kurios vyraus visame jūsų interjere. Jei norite sukurti klasikinius dekoro derinius, naudokite raudoną, auksinę ar sidabrinę spalvų gamą. Tačiau nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti tokius spalvų derinius kaip rožinė, violetinė ar panašios spalvos. Interjeras, papildytas tokio kolorito spalvomis, suteiks išskirtinumo jūsų namams ir tikrai neatrodys nuobodžiai.

2. Kalėdų eglutė

Eglutė yra būtinas žiemos švenčių akcentas. Tačiau nebūtina apsiriboti tik ja. Namus galima dekoruoti mažomis eglutėmis, keliose erdvėse arba eglišakėmis. Svarbiausiai tai daryti stilingai ir derinti akcentus. Ant eglučių itin gražiai atrodys rankų darbo papuošimai iš popieriaus, medžio ir šiaudų. Taip galėsite džiaugtis savo rankomis sukurtomis dekoracijomis bei eglučių gausa.

3. Žvakės

Advento metu jaukumą sukurti padės žvakės. Galite rinktis tiek aukštas, tiek žemas žvakes, kurios puikiai įsikomponuos kalėdiniame namų interjere. Žvakių spalvos taip pat turėtų varijuoti, priklausomai nuo jūsų pasirinktų pagrindinių interjero spalvų. Kuriant klasikinį šventinį stilių, galite rinktis baltos ar raudonos spalvos žvakes, o moderniam stiliui puikiai tiks sidabrinės, tamsiai raudonos ar mėlynos žvakės. Taip pat, jei norite sukurti ypatingai kalėdinę nuotaiką, galite rinktis cinamonu ar apelsinais kvepiančias žvakes. Taip šviesos ir kvapų derinys pripildys namus kalėdinės dvasios.

4. Lemputės

Kas gali sukurti dar šventiškesnę nuotaiką, jei ne žibančios Kalėdų lemputės? Nepamirškite jomis tradiciškai papuošti Kalėdų eglės bei jas įžiebti languose. Taip jau iš toli atrodys, jog į jūsų namus atėjo gražiausios metų šventės. 

5. Kalėdiniai užkandžiai

Kalėdinis namų dekoras neapsieina ir be imbierinių sausainių, mandarinų bei gvazdikėlių kvapų. Kaspinu perrišti keraminiai indeliai pilni sausainių bei gvazdikėliais prismaigstytų apelsinų bus puiki dekoro detalė ant arbatinio stalelio. Taip jums nereikės sukti galvos, kaip spalvingai ir kvepiančiai papuošti savo namus, o užkandžiai bus po ranka.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kalėdinis namų interjeras. Kaip originaliai pasipuošti namus?

Gruodžio mėnesis yra nuostabus tuo, jog aplink mus žiba kalėdiniai papuošimai bei vyrauja šventinės spalvos. Todėl įkvėpti šio laikotarpio savo namus puošiamės ir mes. Tam, jog kalėdinis interjeras būtų stilingas ir nenuobodus, patariame, kaip paversti savo namus išskirtiniais.

12 10 Išskleisti

Kaip susikurti bendrą įvaizdį Naujųjų metų nakčiai?

12 10

Naujųjų metų naktis – vienareikšmiai yra viena geriausių progų metuose leisti savo vidinei „fashionistai“ pasireikšti. Kaip tai pasiekti nepersistengiant ir sukuriant „wow“ efektą?

Keli patarimai Naujųjų metų nakties stiliui susikurti:

1. Visų pirmiausia, didžiausias švytėjimas kyla iš vidaus. Nepamirškite, kad mes, moterys, „nerealios“!

2. Galvokite apie savo įvaizdį po to, kai jau žinote šventės vietą.

3. Pasirinkite vieną iš dviejų: ekspresyvų makiažą arba rūbą. Jei makiažas stiprus, rinkitės paprastesnį stilių ir atvirkščiai.

4. Rinkitės sunkesnes, tamsesnes spalvas, tokias kaip: sodriai mėlyna, juoda, tamsiai žalia, burgundiško vyno ir kitas. Puikiai derės ir metalinės spalvos atspindžiai bei blizgučiai.

5. Nepamirškite, kad aksesuarai yra tiek pat svarbūs, kiek apranga. Prie visų stilių puikiai tiks delninės.

Naujųjų deriniai pagal vietą:

1. Vakarui teatre

Teatre neprašausite su maža juoda suknele. Juodoms, storoms pėdkelnėms sakykite – ne!

2. Pasilinksminimui klube

Šiai vietai rinkitės džinsus, šilkinę „slip on“ stiliaus palaidinę bei aukštakulnius.

3. Vakarienei namie

Šiai vietai patogumas – svarbiausia. Aptempti džinsai, blizgučiais papuoštas metalinės spalvos švarkas ir balti marškinėliai atrodys puikiai ir suteiks komforto.

4. Vakarienei mieste

Kelnės aukštu liemeniu visada atrodo sofistikuotai. Prie jų puikiai dera peršviečiami marškinėliai bei aukštakulniai.

5. Šokiams pokylyje

 Tokiai progai puikiai tiks ilga ar žemiau kelių siekianti suknelė iš satino ar šifono.

 

Tekstą rengė prekinio ženklo „Le SLAP“ bendraįkūrėja Vaida Vaičiulienė.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip susikurti bendrą įvaizdį Naujųjų metų nakčiai?

Naujųjų metų naktis – vienareikšmiai yra viena geriausių progų metuose leisti savo vidinei „fashionistai“ pasireikšti. Kaip tai pasiekti nepersistengiant ir sukuriant „wow“ efektą?

12 10 Išskleisti

Kalėdinių vakarėlių metas: kaip pasidaryti puikią šukuoseną namų sąlygomis?

12 10

Kalėdų laikotarpis yra pilnas planuotų ir netikėtų vakarėlių, kuriuose turime atrodyti nepriekaištingai. Pradedant nuo drabužių ir šukuosenos, turime apgalvoti kiekvieną detalę, kad atrodytume išties šventiškai. Šį kartą patariame, kokias namų sąlygomis sukuriamas šukuosenas rinktis ypatingu šventiniu laikotarpiu.

1. Klasikinės garbanos

Garbanos puikiai atrodys tiek ant trumpų, tiek ant ilgesnių plaukų. Jas nesunkiai galite susikurti plaukų formavimo priemonėmis: garbanojimo žnyplėmis arba tiesintuvu. Labai svarbu šukuoseną formuoti iš švarių ir sušukuotų plaukų bei juos paskirstyti vidutinio dydžio sruogelėmis tam, kad procesas įvyktų sklandžiai ir greitai. Šukuosenai ilgiau išsilaikyti padės plaukų putos bei lakas. Taip pat tam, kad šukuosena neatrodytų nuobodžiai, plaukus perjuoskite raudonu kaspinu. Taip atrodysite itin šventiškai ir valiūkiškai.

2. Pynimai viršugalvyje

Toks pynimas paįvairins garbanotų plaukų šukuoseną ir suteiks jai išskirtinumo. Pirmiausiai, reikėtų atskirti viršugalvyje esančią sruogą ir suskirstyti ją į tris dalis. Vėliau pinkite ją kaip paprastą kasą, vis įpindamos po vieną sruogą iš likusių plaukų. Baigus pinti kasą, sutvirtinkite ją plaukų segtukais. Paskutinis etapas – sugarbanokite likusius plaukus bei supurkškite juos laku. Į šią šukuoseną galite įsegti ir blizgių plaukų aksesuarų, kurie suteiks dar šventiškesnį efektą.

3. Atgal sušukuoti plaukai

Ši šukuosena labiau tiks Naujųjų metų vakarėliui, nes su ja išsiskirsite iš minios savo rafinuotu modernumu. Formuojant tokią šukuoseną prireiks plaukų formavimo priemonių, kurios glotnintų plaukus ir išlaikytų juos vienoje vietoje. Todėl rinkitės plaukų želė, kuri ir užtikrins būtent tokį efektą. Šioje vietoje svarbu nepadauginti želė, kad plaukai neatrodytų riebaluoti. Kitas žingsnis – plaukų perskyrimas, kurį galite daryti jums tinkamiausioje vietoje arba plaukus šukuokite atgal taip, kad perskyrimo visai nebūtų. Svarbiausias šukuosenos akcentas yra už abiejų ausų užkišti ir tvarkingai sušukuoti plaukai.

4. Šventiška pynė

Jei norite per šventes atrodyti itin žavingai, siūlome išbandyti greitai suformuojamą šukuoseną, kurios pagrindinis akcentas – pynė. Pirmiausia, perskirkite plaukus į dvi simetriškas dalis. Tuomet vienoje pusėje atskirkite kelias sruogas ir pradėkite pinti įprastą kasą. Ją sutvirtinkite plaukų gumyte. Pakartokite pirmąjį žingsnį kitoje galvos pusėje. Kai supinsite abu šonus, paimkite vieną kasą, užlenkite ją į viršų taip, kad kasos galiukas atsirastų ties smilkiniu kitoje galvos pusėje. Šį veiksmą atlikite ir su kita kasa. Šukuoseną gerai sutvirtinkite segtukais, o kasų galiukus paslėpkite. Baigus formuoti šukuoseną, bus sukurtas rafinuotas šventinis įvaizdis.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kalėdinių vakarėlių metas: kaip pasidaryti puikią šukuoseną namų sąlygomis?

Kalėdų laikotarpis yra pilnas planuotų ir netikėtų vakarėlių, kuriuose turime atrodyti nepriekaištingai. Šį kartą patariame, kokias namų sąlygomis sukuriamas šukuosenas rinktis šiuo šventiniu laikotarpiu.

12 10 Išskleisti

Kaip išrinkti kalėdinę dovaną žmogui, kuris turi viską?

12 03

Mes visi turime draugų ar artimųjų, kurie turi viską, ir atrodo, jog nėra nė menkiausios galimybės jų nustebinti. Todėl dovanų rinkimas tokiems žmonėms tampa tikru išbandymu. Tam, kad išrinktumėte tinkamiausias dovanas savo artimiesiems Kalėdų proga bei juos išties nustebintumėte, patariame dovanoti:

Įspūdžius

Sakoma, jog patirčių ir įspūdžių įkainoti neįmanoma. Taigi, kodėl nepadovanojus savo artimiesiems to, ko jie negalėtų pamiršti visą gyvenimą? Tai gali būti pasijodinėjimas žirgais, vyno degustacija ar net ekstremalaus sporto išbandymas. Tokia dovana išties praskaidrintų kasdienybę kiekvienam!

Knygas

Knygos yra vienos iš tų dovanų, kurių niekada nebūna per daug. Jei norite padovanoti savo artimajam žinių, atitolinti jį nuo kasdienybės ir įkvėpti, ši dovana puikiai tiks. Be abejonės, mąstant, kokią dovaną įteikti konkrečiam žmogui, būtina pagalvoti apie tai, ką jis mėgsta: tai gali būti tiek romanai, tiek istorinės knygos, komiksai ar kita. Tačiau niekada neprašausite ir su knygyno dovanų kuponu, su kuriuo pats žmogus galės sau išsirinkti patinkantį leidinį. 

Narystę

Jei žinote, jog jūsų artimasis ar draugas turi specifinių hobių ar visuomet norėjo išbandyti kažką naujo, galite ieškoti su šiais aspektais susijusių narysčių. Tai gali būtų narystė jogos studijoje, šokių pamokos, įdomių žurnalų prenumeratos ir t.t. Taip savo dovana svarbiausius žmones džiuginsite dar ilgai.

Interjero detales

Interjero detalės yra nesenstanti dovanų klasika. Todėl net ir žmonėms, turintiems viską, galite išrinkti išskirtinių ir originalių interjero detalių. Universaliausiomis dovanomis laikomi išskirtiniai namų kvapai, modernūs nuotraukų rėmeliai, vazos ir panašios dekoro detalės. Tačiau šiame kontekste svarbu įvertinti individualų savininko namų interjerą – dovanos stilius turėtų derėti būtent prie jo.

Personalizuotas dovanas

Personalizuotos dovanos parodo, kad jūs galvojote apie tą žmogų, nagrinėjote jo hobius, charakterį, kartu įsiminusias akimirkas. Todėl kiekvienas būtų nustebintas tokiomis dovanomis, kuriose būtų juntama sąsaja tarp dovanojančio ir dovanas gaunančio žmogaus. Jei pasirinksite būtent tokią idėją, galite dovanoti šiltas rankų darbo kojines, stiklainyje paruoštus ingredientus karštam šokoladui pasigaminti, jūsų keptų sausainių ir t.t. Tokioms dovanoms svarbiausia jūsų misija – galvoti apie kitą žmogų bei dovanoti iš širdies.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išrinkti kalėdinę dovaną žmogui, kuris turi viską?

Mes visi turime draugų ar artimųjų, kurie turi viską, ir atrodo, jog nėra nė menkiausios galimybės jų nustebinti. Tam, kad išrinktumėte tinkamiausias dovanas savo artimiesiems Kalėdų proga bei juos išties nustebintumėte, patariame dovanoti:

12 03 Išskleisti