Kuo palepinti savo plaukus? || Sandros atradimai ❤️ (video)

09 21

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kuo palepinti savo plaukus? || Sandros atradimai ❤️ (video)

Sandra nukeliavo ir artimiausią parduotuvę DROGAS ir iššiunkštinėjo visas plaukų priežiūros lentynas ieškodama įdomybių ir naujienų. Ką ten rado ir ką ATRADO - viskas šioje apžvalgoje

09 21 Išskleisti

Skandinaviškas LUMENE Nordic Chic makiažas (video)

09 14

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Skandinaviškas LUMENE Nordic Chic makiažas (video)

Kamilė sako, kad jai skandinaviškas makiažas asocijuojasi su gaiva ir šviežumu. Kamilė sako - Kamilė žino! Kaip jai sekėsi sukurti skandinavišką, gaivų makiažą su LUMENE Nordich Chic? Žiūrėk ir pamatyk!

09 14 Išskleisti

Pirmoji pažintis su RIVAL DE LOOP (video)

09 07

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pirmoji pažintis su RIVAL DE LOOP (video)

BEDDGY EGLE GIL pirmą kartą išbandė dekoratyvinę kosmetiką RIVAL DE LOOP. Kokie jos pirmi įspūdžiai, bei kokį makiažą jį padarė pamatysi šiame v'loge.

09 07 Išskleisti

PASIDARYK PATI - Balayage namuose!

08 10

Balayage stiliumi dažyti plaukai įmanomi ne tik profesionalaus plaukų stilisto dėka. Jeigu seksi mūsų pamokėlę, pristatysime tau 8 paprastus žingsnius, kaip nudažyti plaukus saulės nubučiuotu balayage stiliumi.

Pirmiausia – kas yra Balayage?

Tai yra plaukų dažymo technika, kurios pavadinimas, pasiskolintas iš prancūzų kalbos, reiškia „šlavimą“. Ir šis žodis puikiai atspindi pačią techniką – dažais lengvai „šluojant“ per plaukus dažai švelniai, netolygiai pasiskirsto plaukuose sukuriant saulės nublukintų plaukų efektą.

Skirtingai nei ombre technika, kuri reikalauja didelio kruopštumo ir tikslumo, balayage technika yra kur kas laisvesnė, meniška technika. Ši technika neįpareigoja jūsų drastiškiems pokyčiams kardinaliai keičiant plaukų spalvą, ji leidžia išryškinti esamų plaukų toną papildant jį kiek lengvesnėmis, šviesesnėmis sruogomis. 

Pasiruošimas prieš dažymą

Dažna iš mūsų mėgsta eksperimentuoti pati ir panašias technikas išbandyti namuose. Žinoma, jeigu jautiesi neužtikrinta savo jėgomis, tavo plaukai yra problematiški, visuomet gali pasikliauti profesionalų pagalba ir tokį dažymą atlikti grožio salone, kuriame gausi norimą efektą bei daugybę patarimų būtent tais klausimais, dėl kurių abejojai dažyti plaukus pati.

Šia pamoka pademonstruosime itin paprastą, bet subtilią balayage  techniką, kuri išryškins jūsų natūralią plaukų spalvą pabrėžiant ją šviesiais tonais.

Dažymui tau reikės:

- plokščio plaukų šepečio;

- vienkartinių pirštinių;

- ombre arba balayage plaukų dažų rinkinio, kuri gali įsigyti parduotuvėse „Drogas“;

- giliai drėkinančio šampūno ir kondicionieriaus;

- jeigu esi tamsiaplaukė – šalto, pelenų atspalvio tonerio, norint išvengti plaukų gelsvėjimo.

Plaukų formavimui po dažymo tau reikės:

- drėkinamojo plaukų aliejaus;

- apsauginės priemonės prieš džiovinimą;

- plaukų džiovintuvo.

Keliaujame dažyti plaukų!

1 žingsnis

Paskirstyk plaukus. Viršugalvyje esančius plaukus sukelk į viršų, juo susek, o likučius plaukus perkelk į priekį, kad juo gerai matytum veidrodyje.

2 žingsnis

Sumaišyk plaukų dažų rinkinyje esančias priemones kaip nurodyta rinkinio instrukcijoje.

3 žingsnis

Paimk plaukų šepetį ir ant jo viršutinės dalies užtepk dažų. Įsitikink, kad šepečio šereliai pasidengė plaukų dažais.

4 žingsnis

Metas dažyti! Pradedant nuo plaukų vidurio ir baigiant galiukais lengvai perbrauk šepečiu per plaukus iš abiejų pusių. Baigus šukuoti priekyje esančius plaukus, atsargiai perkelk juos už nugaros ir tokiu pat būdu sušukuok likusius plaukus.

5 žingsnis

Pakartok tą pačią procedūrą. Stenkis plaukus šukuoti taip, kad plaukai būtų dažomi pradedant skirtingame aukštyje, nes kitaip gali išgauti Ombre efektą. Taip pat nepamiršk, kad plaukų dažus reikia paskirstyti taip, kad didesnė jų dalis būtų ant plaukų galiukų. Jeigu matai, kad dažų ant plaukų yra per daug, atsargiai juos pašalink ranka.

6 žingsnis

Paskirsčius visus plaukų dažus pradedant viduriu paskutinį kartą perbrauk šepečiu per plaukus. Palauk 20 – 30 minučių ar tiek, kiek nurodyta ant pakuotės.

7 žingsnis

Išskalauk plaukus drungnu tekančiu vandeniu. Nepamiršk naudoti drėkinančio šampūno ir kondicionieriaus.

8 žingsnis – jeigu esi tamsiaplaukė

Jeigu tavo plaukai tikrai tamsūs, ir matai, kad jie pasidengė rusvu atspalviu, patepk juos toneniu, palauk 20 – 25 minutes ir praskalauk.

Paskutinis žingsnis

Naudodama savo mėgstamas formavimo priemones išdžiovink plaukus. Prieš džiovinant plaukus nepamiršk jų patepti priemone nuo karščio.

 

Štai ir viskas, tau pavyko! Dabar gali mėgauti savo pačios sukurtų balayage įvaizdžiu!

 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

PASIDARYK PATI - Balayage namuose!

Balayage stiliumi dažyti plaukai įmanomi ne tik profesionalaus plaukų stilisto dėka. Jeigu seksi mūsų pamokėlę, pristatysime tau 8 paprastus žingsnius, kaip nudažyti plaukus saulės nubučiuotu balayage stiliumi.

08 10 Išskleisti

Kokių vitaminų organizmui labiausiai reikia vasarą?

08 07

Dienoms karštėjant kūnas ima jautriai reaguoti į temperatūrų skirtumus: oda prakaituoja, pakyla ir pati kūno temperatūra. Todėl karštis, drėgmė bei tiesioginiai saulės spinduliai vasarą gali būti itin žalingi, nes dėl jų organizmas praranda svarbius vitaminus ir mineralus. Dėl šios priežasties karštuoju metų laiku tampa ypatingai svarbu savo organizmą stiprinti jam svarbiomis medžiagomis, kurių galima stokoti net ir vasarą: vitaminais A, C, D bei E.

 

Vitaminas A:

Vitaminas A yra svarbi organizmui medžiaga, reikalinga odos ląstelių atkūrimui. Jis ypač reikalingas po saulės vonių, kai gauname daugiausiai UV spindulių ir oda tampa nualinta. Be to, moksliškai įrodyta, jog šis vitaminas organizmą gali apsaugoti nuo odos vėžio. Vitamino A randama daržovėse, uogose bei vaisiuose. Odai svarbių medžiagų  galima gauti valgant daug žalių daržovių, špinatų, brokolių, morkų, džiovintų abrikosų, saldžiųjų bulvių.  

 

Vitaminas C:

Nors vitaminas C yra labiausiai rekomenduojamas žiemą, kai organizmui trūksta energijos, visgi vasarą pasikrauti juo prieš kaitinantis saulėje – būtinybė. Žinoma, jog askorbo rūgštis šiame vitamine padeda palaikyti tinkamą prakaito liaukų darbą. Dėl šios priežasties vitaminas A karštomis vasaros dienomis padeda apsisaugoti nuo šilumos smūgio bei alergijų. Šio elemento galite gauti valgydami pomidorus, uogas, brokolius, ananasus, kivius, braškes bei persikus.

 

Vitaminas D:

Vitaminas D yra vertinga medžiaga, skirta nepriekaištingai odos būklei palaikyti. Jis gerina odos elastingumą, skaistumą, išsaugo jaunatvišką lygumą, neleidžia formuotis raukšlėms. Specialistai teigia, jog šis vitaminas organizmą apsaugo nuo tam tikrų rūšių vėžio, įskaitant ir odos. Vasarą esant mažai saulės arba stokojant laiko pabūti jos atokaitoje, rekomenduojama vitamino D gauti su maistu. Daugiausia jo randama lašišoje, sardinėse, austrėse, krevetėse bei grybuose.

 

Vitaminas E:

Vitaminas E vasarą taip pat yra itin svarbus – jis apsaugo odą nuo pavojingų saulės spindulių žalos. Taip pat padeda didinti fizinę ištvermę, užtikrina energijos antplūdį bei raumenų stiprumą. Tam, kad gautumėte gauti pakankamą kiekį šio vitamino, rekomenduojama į savo racioną įtraukti tofu sūrį, riešutus, špinatus, jautieną, avieną, riebią žuvį, migdolus, lazdyno riešutus, brokolius bei alyvuoges.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokių vitaminų organizmui labiausiai reikia vasarą?

Dienoms karštėjant kūnas ima jautriai reaguoti į temperatūrų skirtumus: oda prakaituoja, pakyla ir pati kūno temperatūra. Dėl šios priežasties karštuoju metų laiku tampa ypatingai svarbu savo organizmą stiprinti jam svarbiomis medžiagomis.

08 07 Išskleisti

Kūno odos priežiūra po saulės nudegimų. Kaip greičiausiai palengvinti skausmą ir atstatyti sveikos odos balansą?

08 07

Kūno odos priežiūra po saulės nudegimų. Kaip greičiausiai palengvinti skausmą ir atstatyti sveikos odos balansą?

Karšta vasaros saulė gali ne tik suteikti kūnui bronzinį atspalvį, tačiau ir padaryti daug žalos odai. Specialistai teigia, jog pernelyg saulės voniomis mėgautis nereikėtų dėl galimų rimtų nudegimų, pasireiškiančių odos paraudimu, niežėjimu ir pūslelėmis. Todėl, ką daryti, jei prieš einant degintis užmiršote pasitepti kremu, o jūsų kūnas prašyte prašosi atgaivos nuo saulės ir skausmų?

1. Pirmoji pagalba

Jeigu nudegėte saulėje, pirmiausia reikėtų kuo greičiau pasislėpti nuo kaitros ir būti vėsioje aplinkoje. Tam, kad atvėsintumėte odą ir sumažintumėte nemalonius pojūčius, taip pat rekomenduojama pasidaryti vėsų kompresą ir dėti jį ant nudegusių vietų. Nesant galimybei tokiu būdu atgaivinti nudegimų, patariama palįsti po vėsia, tačiau nestipria vandens srove.

2. Pieno produktai

Jei namuose nėra specialių, nudegimams skirtų medikamentų, galite naudoti puikiai liaudyje žinomas priemones – kefyrą ar rūgpienį. Šie produktai gaivina ir drėkina nudegusius odos plotus, sumažina skausmą bei deginimo pojūtį. Todėl tereikia jų užtepti ant nudegusių ir skaudamų vietų ir po kelių minučių pajausite vėsinantį ir nudegimo požymius lengvinantį produktų poveikį.

3. Kosmetikos priemonės

Po nudegimo skausmą galima mažinti ir aukštos kokybės drėkinamaisiais kremai bei losjonais po saulės, savo sudėtyje turinčiais alavijo ir kitų uždegimą mažinančių medžiagų. Taip pat gali padėti vitamino C, E ir antioksidantų turinčios priemonės, kurios mažina neigiamą saulės spindulių poveikį. Specialistai pataria vengti kosmetikos priemonių, kurių sudėtyje yra alkoholio, mat jis gali sudirginti nudegintas vietas.

4. Vaistai

Jeigu nudegimai ypatingai sunkus, patartina kuo greičiau apsilankyti pas gydytoją. Jei to padaryt neišeina, galima išgerti nesteroidinių, uždegimus slopinančių vaistų ar aspirino. Dėl kitų vaistų vartojimo derėtų pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.

5. Vanduo

Nudegus saulėje oda praranda daug skysčių, tampa sausa. Todėl yra būtina atstatyti skysčių balansą visame organizme, kad oda vėl pasisemtų drėgmės. Dėl šios priežasties po nudegimų būtina gerti kuo daugiau skysčių bei būti vėsesnėse patalpose. Taip odai leisite pailsėti, atsigauti bei atsikurti natūraliam drėgmės balansui.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kūno odos priežiūra po saulės nudegimų. Kaip greičiausiai palengvinti skausmą ir atstatyti sveikos odos balansą?

Kūno odos priežiūra po saulės nudegimų. Kaip greičiausiai palengvinti skausmą ir atstatyti sveikos odos balansą?

08 07 Išskleisti

Kaip išlaikyti gaiviai kvepiančią avalynę karštuoju metų laiku

08 07

Karštomis vasaros dienomis dažnai vargina prakaituojantis kūnas, o ypatingai – pėdos. Joms reikia skirti didelį dėmesį, nes netinkamai pasirinkta avalynė ar prasta higiena gali sukelti nemalonius jausmus jums bei aplinkiniams. Siūlome kelis paprastus būdus, kaip išlaikyti savo avalynę gaivią per didžiuosius vasaros karščius.

 

1. Kojinės

Nors ir norime pasidžiaugti šiluma bei vaikščioti be kojinių, visgi jos vasarą – būtinos. Kojines vertėtų rinktis prie uždarų batų, tuomet, kai negalite avėti lengvos ir atviros avalynės. Pirmiausiai siūlome rinktis gerai prakaitą sugeriančias, natūralių pluoštų kojines, pavyzdžiui, medvilnines. Jos padeda išlaikyti higieną, pėdos mažiau prakaituoja, todėl avalynėje veisiasi žymiai mažiau mikroorganizmų. Taip pat į pagalbą gali būti pasitelkiamos prakaitavimą mažinančios bei gaivų batų kvapą palaikančios priemonės, kaip pėdų dezodorantai.

 

2. Valgomoji soda

Valgomoji soda gali būti naudojama ne tik virtuvėje, bet ir kitose srityse, pavyzdžiui, batų gaivinimui. Įberkite valgomosios sodos į batų vidų ir pakratykite jį į šonus tam, kad soda pasiskirstytų per visą bato plotą. Soda veikia antibakteriškai ir turi dezodoruojamųjų savybių. Todėl palikus per naktį, ji absorbuos batuose esantį nemalonų kvapą ir drėgmę. Prieš audamiesi batus, iš jų iškratykite sodą.

 

3. Juodosios arbatos maišeliai

Juodoji arbata turi didelį kiekį tanino, todėl naudojant arbatos maišelius, iš batų galite puikiai pašalinti nemalonų kvapą bei bakterijas. Taikyti šį specifinį gaivinimo būdą yra gana paprasta: 2 – 3 minutėms arbatos maišelius įdėkite į verdantį vandenį, vėliau juos atšaldykite. Atvėsusius maišelius įdėkite į batus bent vienai valandai. Prieš aunantis, maišelius bei ten susikaupusį skysčio perteklių pašalinkite, o batus išdžiovinkite gerai vėdinamoje ir šiltoje aplinkoje.

 

4. Batų šaldymas

Skamba keistai, ar ne? Tačiau yra teigiama, jog ši strategija tikrai veikia, mat šaltis padeda naikinti bakterijas, kurios paprastai sukelia nemalonų pėdų kvapą. Rekomenduojama įkišti savo batus į plastikinį maišelį ir laikyti juos šaldytuve per naktį. Ryte juos išėmę ir keletui valandų palikę saulės kaitroje, galėsite džiaugtis gaiviai kvepiančia avalyne.

 

5. Citrusinių vaisių odelės

Citrusiniuose vaisiuose gausu eterinių aliejų, kurie suteikia gaivų kvapą. Naudojant juos kaip batų gaiviklį, citrusai gali padėti batams išlikti puikaus aromato. Norėdami pritaikyti šį būdą kasdienybėje, nulupkite apelsino, greipfruto ar citrinos odeles, įdėkite jas į batus ir palaikykite per naktį. Ištraukite jas prieš avint ir mėgaukitės gaiviu citrusinių vaisių kvapu.  

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išlaikyti gaiviai kvepiančią avalynę karštuoju metų laiku

Karštomis vasaros dienomis dažnai vargina prakaituojantis kūnas, o ypatingai – pėdos. Siūlome kelis paprastus būdus, kaip išlaikyti savo avalynę gaivią per didžiuosius vasaros karščius.

08 07 Išskleisti

Alternatyva kreminei pudrai

08 07

Turbūt nesunku pastebėti, jog pastaruoju metu natūralus makiažas (angl. No Makeup Look bei The Boy Beat Look ) sulaukė itin didelio populiarumo. Šias makiažo tendencijas galima pastebėti ne tik ant podiumo. Vis daugiau moterų tokį makiažą demonstruoja socialiniuose tinkluose. Jos atsisako sunkių makiažo pagrindų, nebebijo parodyti odos tekstūros, pigmentacijos ar strazdanų, kurias dažnai piešia dirbtinai.                                                                                                                     

Žinoma, toks makiažas idealiausiai atrodo ant sveikos, kiek įmanoma lygesnės odos. Tačiau pasirinkus kiekvienai individualiai tinkančius produktus, nepriekaištingai atrodančią odą gali turėti kiekviena.

Nesvarbu, kaip stipriai rūpinatės savo oda: griežtai naudojate įvairius kremus, serumus, kaukes ar periodiškai lankotės pas kosmetologą. Visgi skiriate nemažai papildomo dėmesio veido raudoniui ar spuogeliams užmaskuoti.

Suderinus nuolatinę odos priežiūrą su tam tikrais makiažo triukais, galite gauti tobulą rezultatą. Oda labiau švytės ir taps tolygi. Todėl galite pasitelkti kelias makiažo pagrindo alternatyvas, kurios padės atrodyti natūraliai, lyg be makiažo.

1. Lengvi daugiafunkciniai kremai

Vietoje makiažo pagrindo rinkitės BB ar CC kremus. Šie produktai lygina, skaistina, maskuoja odą. Taip pat dažniausiai jie turi SPF filtrą, kuris apsaugo nuo žalingos saulės spinduliuotės. Savo sudėtyje kremai turi ir įvairių pigmentų, nematomai maskuojančių odos paraudimus bei papilkėjimus.

2. Mineralinė pudra

Karštą vasaros dieną mineralinę pudrą naudokite tiesiog ant savo dieninio kremo. Su tankiu veido šepetėliu sukamaisiais judesiais užtepkite mineralinę – birią ar presuotą – pudrą tiesiai ant sudrėkinto veido. Tai suteiks lengvą maskavimą, matinį atspalvį bei sulygins odos toną. Šis patarimas tinkamiausias riebią ir mišrią odą turinčioms moterims.                                                                                                  

3. Dieninis kremas + makiažo pagrindas

Maišykite dieninį kremą su makiažo pagrindu. Tokiu būdu pasigaminsite savo BB ar CC kremą tiesiog namuose. Tokiam efektui rekomenduojama rinktis drėkinamąjį kremą. Nesirinkite gydomojo, turinčio aktyvių ingredientų (su rūgštimis ar nano dalelėmis) produkto. Jo paskirtis yra skverbtis giliau į odą. Todėl, sumaišius makiažo pagrindą su tokio tipo kremu, jis gali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir užkimšti veido poras bei suformuoti spuogelius.

 

Tekstą rengė vizažistė Sandra Žolynaitė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Sandra Žolynaitė

Alternatyva kreminei pudrai

Turbūt nesunku pastebėti, jog pastaruoju metu natūralus makiažas (angl. No Makeup Look bei The Boy Beat Look ) sulaukė itin didelio populiarumo. Šias makiažo tendencijas galima pastebėti ne tik ant podiumo. Vis daugiau moterų tokį makiažą demonstruoja socialiniuose tinkluose. 

08 07 Išskleisti

Besiruošiant išleistuvėms: kaip susikurti šventinę šukuoseną?

07 02

Artėjant vienam svarbiausių gyvenimo įvykių – išleistuvėms, kiekviena mergina tikisi suspindėti ryškiausiai. Tačiau belaukiant ceremonijos galvos skausmu tampa suknelės paieškos, makiažo ir šukuosenos pasirinkimas. Grožio ekspertai pataria, kokią šukuoseną verta pasirinkti šiais metais, kad sukurtumėte neprikaištingą, jaunatvišką įvaizdį. Siūlome kelis lengvai savarankiškai suformuojamų šukuosenų pavyzdžius, kurie tiks derinti prie romantiško, modernaus bei klasikinio stiliaus.

 

Romantiškas įvaizdis

 

Toks įvaizdis niekada neišeis iš mados – jis sukuria jaunatviškumo, lengvumo ir šviežumo pojūtį. Todėl, jei norite rinktis tokį įvaizdį, siūlome vieną iš šukuosenos variacijų, kuri jums gali padėti sukurti romantiškai atrodantį įvaizdį. Formuojant šukuoseną svarbu nepamiršti plaukų lankelių, nuosaikių gėlių karūnų ar įvairių formų plaukų segtukų.

 

Kaip formuoti šukuoseną:

Pirmiausia papurkškite plaukus sausu šampunu prie šaknų, tam, kad jie įgautų daugiau apimties. Tuomet padalinkite priekyje esančius plaukus arba kirpčius į dvi dalis ir supinkite per visą galvą einančią kaselę. Kiekvienoje atkarpoje atsargiai sutvirtinkite plaukus įsmeigiamais segtukais. Gale susisukite lengvą kuodelį. Palikite šiek tiek netvarkingai pasivėlusių palaidų plaukų ties ausimis ar kakta – tai sukurs lengvumo pojūtį.

 

Paskutinis žingsnis – tinkamos gėlių karūnos pasirinkimas ir viršugalvyje pritvirtinkite ją prie plaukų. Atkreipkite dėmesį, jog besirinkdamos tikrų gėlių karūną, stilingai ir tvarkingai  atrodysite tik tuomet, kai papuošalas bus tinkamai paruoštas ir apdorotas. Grožio ekspertai gyvų gėlių alternatyvai pataria rinktis tikroviškai atrodančias imitacijas.

 

Modernusis įvaizdis

 

 Modernus įvaizdis tinka merginoms, kurios nebijo naujausių mados tendencijų ir nori susikurti unikalų įvaizdį. Tokiam stiliui yra būtinos išskirtinės ir įdomios detalės plaukuose. Šį kartą grožio žinovai siūlo šukuoseną, kurią pagyvins daugybė metalizuotų segtukų plaukuose.

 

Kaip formuoti šukuoseną:

Pirma, taisyklingai išskirkite sklastymą šone. Naudojant plaukų formavimo priemones, sušukuokite plaukus taip, jog sukurtumėte tvarkingų plaukų efektą. Tuomet viename šone atskirkite priekinę sruogą ir kiek aukščiau nei likusieji plaukai susekite ją įvairiais segtukais. Nepamirškite palikti tarpų tarp skirtingų spalvų papuošimų. Gale plaukus suriškite į arklio uodegą, šiek tiek pavelkite ir darkart peršukuokite. Tokiu būdu jie įgaus daugiau apimties.

 

Klasikinis įvaizdis

 

 Jei esate klasikinio stiliaus mėgėja ir galvojate, jog geriausiai jus atspindėtų elegantiškas kostiumėlis, nepamirškite susikurti ir tvarkingai, subtiliai atrodančios šukuosenos. Prie tokio garderobo puikiai tiks paprasta, tačiau moteriškumo suteikianti prigludusių plaukų šukuosena.

 

Kaip formuoti šukuoseną:

Pirmiausia tiesintuvu tvarkingai ištiesinkite plaukus. Tuomet savo pamėgtomis plaukų formavimo priemonėmis sušukuokite plaukus taip, kad jie būtų tvarkingai prigludę prie galvos. Suriškite plaukus žemai į „arklio uodegą“. Nepamirškite gumelę paslėpti plaukų sruogele arba metaliniu aksesuaru – tai šukuosenai suteiks dar daugiau tvarkos.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Besiruošiant išleistuvėms: kaip susikurti šventinę šukuoseną?

Artėjant vienam svarbiausių gyvenimo įvykių – išleistuvėms, kiekviena mergina tikisi suspindėti ryškiausiai.  Grožio ekspertai pataria, kokią šukuoseną verta pasirinkti šiais metais, kad sukurtumėte neprikaištingą, jaunatvišką įvaizdį. 

07 02 Išskleisti

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą

07 02

Atėjus vasarai kiekvienai iškyla daugybė klausimų susijusių su paplūdimio apranga: kur rasti tobulą maudymosi kostiumėlį, kokios spalvos bus madingos šią vasarą ar kokio stiliaus maudymosi kostiumėlį rinktis. Ar kada pagalvojote, jog kiekvienam moters figūros tipui tinka vis kitokie maudymosi kostiumėlių modeliai? Būtent todėl apžvelgiu, koks maudymosi kostiumėlis tinka keturioms pagrindinėms figūros tipams: kriaušės, obuolio, smėlio laikrodžio bei tiesiam siluetui.  

Kriaušės forma

Kriaušės formos figūros tipą turinčios moterys pasižymi platesniais nei pečiai klubais. Tokiu atveju reikėtų akcentuoti viršutinę kūno dalį. Geriausia išeitis – pabrėžti savo liekną liemenį, o žemesnę kūno dalį šiek tiek „užmaskuoti“. Tokiam figūros tipui labiausiai tinka aukštinto liemens apatinė maudymosi kostiumėlio dalis bei nedidelę krūtinę paslėpianti viršutinė dalis.

Obuolio forma

Obuolio formos figūros tipą turinčios moterys pasižymi stambesne viršutine kūno dalimi bei platesniais už klubus pečiais. Šį tipą turinčioms moterims vertėtų pabrėžti savo privalumus ir išryškinti moterišką krūtinę. Tam puikiai tiktų vientisas maudymosi kostiumėlis.

Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodžio figūros tipas pasižymi didele krūtine, grakščia talija, tuo tarpu klubų bei pečių plotis sutampa. Tai yra pats moteriškiausias bei seksualiausias tipas. Tokią figūrą turinčios moterys turėtų paryškinti savo liekną taliją bei pabrėžti moteriškus išlinkimus. Tai puikiausiai pavyktų padaryti dėvint vientisą maudymosi kostiumėlį.

Tiesus siluetas

Tiesios formos figūros tipą turinčios moterys pasižymi maža krūtine, siaurais klubais bei lieknumu. Šį tipą turinčios moterys dažniausiai atrodo pakankamai atletiškos, joms tinka bene visi aprangos stiliai. Žinoma, norint paplūdimyje atrodyti tikrai nepriekaištingai, vertėtų rinktis paprastos formos apatinę maudymosi kostiumėlio dalį. Tuo tarpu tam, kad tiesi figūra įgautų šiek tiek seksualumo, viršutinei daliai galima rinktis krūtinę pakeliančią liemenėlę.

 

Tekstą parengė: tinklaraštininkė Kamilė Dambrauskaitė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Kamilė Dambrauskaitė

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą

Atėjus vasarai kiekvienai iškyla daugybė klausimų susijusių su paplūdimio apranga: kur rasti tobulą maudymosi kostiumėlį, kokios spalvos bus madingos šią vasarą ar kokio stiliaus maudymosi kostiumėlį rinktis. Ar kada pagalvojote, jog kiekvienam moters figūros tipui tinka vis kitokie maudymosi kostiumėlių modeliai? 

07 02 Išskleisti

Kaip išlaikyti tvarkingą makiažą karštomis vasaros dienomis

07 02

Vasaros karštis ir tvarkingai atrodantis makiažas daugeliui moterų yra nesuderinami dalykai. Kai oras įkaista, norisi ne tik pasilepinti saulės spinduliais, bet ir pasirūpinti savo išvaizda bei kasdieniu grožiu. Specialistai pataria, kaip kaip išlaikyti nepriekaištingą makiažą visą dieną, kai termometro stulpelis pasiekia aukščiausią tašką. 

Makiažo pagrindas

Vienas svarbiausių kasdienio grožio ritualų – makiažo pagrindas. Atminkite, jog prieš tepant kreminę pudrą, odą patartina tinkamai paruošti. Paprastas makiažo pagrindas gali nepadėti pudrai atlaikyti vasaros karščio – neišlaikęs visos dienos jis subėgs į raukšleles. Todėl verta rinktis tokį pagrindą, kurio sudėtis praturtinta silikonu, padedančiu sugerti drėgmės perteklių. Naudojant tokią priemonę makiažas išliks gaivus, o veidas visą dieną atrodys skaisčiai.

Kreminė pudra

Karštuoju metų laiku vertėtų rinktis ne sunkias kremines, o lengvos tekstūros, skaistumo suteikiančias pudras. Puiki alternatyva šioms priemonėms – BB kremai. Jie puikiai įsigeria į odą ir nepalieka storo, kaukės efektą suteikiančio sluoksnio,  kuris dėl karščio yra linkęs „bėgti“ nuo veido.

Šešėliai

Vasarą verta rinktis ne birius, o kreminius akių šešėlius. Dėl karščio ant veido atsiradus drėgmei, birios priemonės gali subėgti į raukšleles ir sukurti netvarkingai atrodantį įvaizdį. Tuo tarpu kreminiai akių šešėliai yra visiška birių priemonių priešingybė, mat kreminė konsistencija idealiai padengia akies voką. Dažnai tokios priemonės yra atsparios vandeniui, todėl dėl karščio nesubėga. Vertėtų atsiminti, jog  prieš tepant šešėlius voką gerai paruošti specialia baze akių šešėliams.

Blakstienų tušas

Vietoje paprasto blakstienų tušo  naudokite vandeniui atsparų variantą. Naudojant tokią priemonę galima drąsiai maudytis jūroje. Maža to, pasidažiusi tokia priemone, karštą dieną po akimis nematysite juodų dėmių ar nubėgusio tušo likučių.

Lūpų dažai

Vasarą lūpas itin svarbu tinkamai apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, mat šiltuoju metų laiku jos yra linkusios sausėti ir skilinėti. Tam, kad jautrią lūpų odą apsaugotumėte nuo išsausėjimo, prieš dažantis jas pamaitinkite lūpų balzamu ar kita drėkinančia priemone. Karštuoju sezono metu labiau patartina naudoti lengvus blizgius bei maitinamuosius lūpų dažus, kurie neapsunkina įvaizdžio bei puikiai drėkina jautrią odą. 

Makiažo fiksavimas

Paskutinė, bet ne mažiau svarbi nepriekaištingai atrodančio vasaros makiažo dalis – purškiamasis fiksatorius. Šis produktas naudojamas du kartus: prieš darant makiažą ir jau atlikus visus žingsnius. Nepaisant priemonės efektyvumo, jos nerekomenduojama naudoti kasdien. Specialistai makiažą užbaigti purškiamuoju fiksatoriumi pataria tik ypatingomis progomis.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išlaikyti tvarkingą makiažą karštomis vasaros dienomis

Vasaros karštis ir tvarkingai atrodantis makiažas daugeliui moterų yra nesuderinami dalykai. Kai oras įkaista, norisi ne tik pasilepinti saulės spinduliais, bet ir pasirūpinti savo išvaizda bei kasdieniu grožiu. Specialistai pataria, kaip kaip išlaikyti nepriekaištingą makiažą visą dieną, kai termometro stulpelis pasiekia aukščiausią tašką

07 02 Išskleisti

Patarimai kaip vasarą gyventi aktyviau ir rūpintis grakščiomis linijomis

07 02

Vasaros atostogos – puikus metas pasirūpinti savimi. Todėl prasidėjus karščiams, kai gyvenimo tempas tampa lėtesnis, tampa žymiai sunkiau išlaikyti savo grakščias kūno linijas, aktyviai judėti. Nors atrodo, jog vaisių ir daržovių yra į valias, o grynas oras sudaro idealias sąlygas sportui, tačiau sveikai gyventi sveikai pasidaro kur kas sunkiau. Ką daryti, kad vasarą neprarastumėte aktyvumo?

 

Dažniau mankštinkitės gryname ore

 

Vasarą atsiranda daugiau galimybių įvairesnėms sportinėms veikloms: plaukimas baidarėmis, važiavimas dviračiu, maudynės ežere. Todėl sportuojant gamtoje mėgaukitės gaiviu oru, tai leis lengviau atsipalaiduoti nuo patiriamo streso. Jei visgi nenorite užsiimti aktyvia fizine veikla, rinkitės ilgus pasivaikščiojimus paplūdimiu ar laukais, kurie prisidės prie kūno linijų tobulinimo.

 

Sportuokite ne vieni

 

Sportuoti vienam gali būti nuobodu, todėl pats geriausias sprendimas tai daryti – su draugu ar savo augintiniu. Bėgiojimas ar ilgas pasivaikščiojimas nebus nuobodus, jei turėsite su kuo pabendrauti ar pasidalinti pratimais. Taip sau suteiksite daugiau motyvacijos, o fizinis aktyvumas netaps nemalonia prievole.

 

Valgykite daugiau vaisių ir daržovių

 

Vasara – šviežių ir sultingų vaisių bei daržovių metas, kuris gali padėti gyventi sveikiau. Vietoje sočių pusryčių valgykite uogas ar vaisius, iš jų galite pasigamint maistingą glotnutį. Tai padės stiprinti organizmą bei jį aprūpins antioksidantais, skaidulomis, kurios apsaugo nuo cholesterolio ir kai kurių vėžio rizikų. Tokia mityba padeda išlaikyti išlakią figūrą, mat vaisiai ir daržovės turi mažai kalorijų, tačiau yra maistingi ir aprūpina organizmą jam reikalinga energija.

 

Vartokite kuo daugiau skysčių

 

Palaikant aktyvų gyvenimo būdą kūnas ima reikalauti daugiau vandens. Tai yra būtinas elementas organizme vykstantiems procesams bei kūno vėsinimui. Todėl vartodami daug skysčių jausitės ne tik žvaliai, pagerinsite savo odos būklę, virškinimo procesus, bet ir padėsite kūnui gauti jam reikalingų medžiagų.

 

Miegokite pakankamai

 

Dažnas žmogus nesusimąsto apie nemigos ir nesuderinto ritmo organizmui sukeliamą žalą. Sutrikęs miego rėžimas turi įtakos virškinimui, dėl to kyla nuovargio jausmas, sunkiau mąstome, sulėtėja protinė veikla. Maža to, poilsis turi didelę įtaką  tvarkingai organizmo veiklai bei energijos gamybai ir virškinimui. Todėl specialistai rekomenduoja per parą skirti bent 7 – 8 valandas miegui.

 

Darykite rytinę mankštą

 

Nesvarbu, jog dažnas jaučia sunkumus keliantis anksti ryte. Ekspertai teigia, jog pats geriausias laikas mankštai yra tarp 10 – 12 valandos ryto, kai organizmas turi daugiausiai energijos. Svarbu pasirinkti tinkamą fizinį krūvį bei diskomforto nesukeliančią sporto formą. Taip motyvuosite save didesniam fiziniam aktyvumui bei pasikrausite energijos visai dienai.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Patarimai kaip vasarą gyventi aktyviau ir rūpintis grakščiomis linijomis

Vasaros atostogos – puikus metas pasirūpinti savimi. Todėl prasidėjus karščiams, kai gyvenimo tempas tampa lėtesnis, tampa žymiai sunkiau išlaikyti savo grakščias kūno linijas, aktyviai judėti. Nors atrodo, jog vaisių ir daržovių yra į valias, o grynas oras sudaro idealias sąlygas sportui, tačiau sveikai gyventi sveikai pasidaro kur kas sunkiau.

07 02 Išskleisti

Kaip apsisaugoti nuo kenksmingų UV spindulių?

06 04

Nors atėjusios šiltos ir saulėtos dienos daugumai žmonių sukelia tik geras emocijas, vertėtų nepamiršti, jog būtent UV saulės spinduliai žmogui gali būti kenksmingi. Norint išvengti UV sukeliamų pasekmių, tokių kaip greitas odos senėjimas ar net odos vėžys, būtina tinkamai išsirinkti ir naudoti veiksmingas priemones, apsaugančias nuo neigiamo spindulių poveikio.

Kasdienė apsauga

Dažnai žmonės tinkama apsauga nuo saulės susirūpina tik kelionių bei atostogų metu, kai daugiausiai laiko praleidžia lauke ar paplūdimyje. Specialistai pataria apsaugą nuo UV spindulių naudoti net tuomet, kai lauke praleidžiama sąlyginai nedaug laiko. Šiltuoju sezonu atviras ir saulei lengvai pasiekamas odos vietas rekomenduojama padengti specialiomis apsaugos nuo saulės priemonėmis, kurių SPF – mažiausiai 15. Kasdieniam naudojimui ekspertai rekomenduoja rinktis kremus ar lengvos aliejinės konsistencijos produktus.

Gamta ir paplūdimys

Ypatingą dėmesį odos apsaugai privalu skirti tiems, kurie atviroje ir saulėtoje erdvėje praleidžia daugiau nei keletą valandų per dieną. Tokiu atveju priemonių su SPF15 nebepakanka, tad rekomenduojama rinktis produktus su stipresniu filtru –  SPF30. Jei laiką planuojate leisti prie vandens telkinių, naudokite vandeniui atsparias priemones, saugančias nuo kenksmingų UV spindulių. Svarbu prisiminti, jog saulė kenksmingiausia nuo 10 iki 16 valandos, tad šiuo paros metu vertėtų vengti tiesioginių saulės spindulių.

Makiažas

Šiandien parduotuvių lentynose randamas didelis makiažo pagrindų ar kreminės tekstūros pudrų asortimentas, kurių sudėtyje yra medžiagų, odą saugančių nuo UV poveikio. Renkantis makiažo pagrindą grožio ekspertai ragina atkreipti dėmesį į produktus, ant kurių matoma SPF žymė. Rekomenduojama naudoti makiažo priemones, kuriose yra ne mažiau nei SPF15.

Plaukai

Neretai saugodami odą pamirštame, kad mūsų plaukai taip pat patiria stiprų saulės spindulių poveikį. Nors lengviausias būdas apsaugoti plaukus – galvos apdangalai, visgi tokiu būdu visas plaukų ilgis gali būti neapsaugomas. Tokiu atveju patariama naudoti speciallias plaukų priežiūros priemones. Viena iš jų – nenuplaunamas purškiamas kondicionierius, saugantis plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio. Jei turite dažytus plaukus, šiltuoju sezonu nepamirškite plaukų palepinti drėkinamosiomis kaukėmis.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip apsisaugoti nuo kenksmingų UV spindulių?

Norint išvengti UV sukeliamų pasekmių, tokių kaip greitas odos senėjimas ar net odos vėžys, būtina tinkamai išsirinkti ir naudoti veiksmingas priemones, apsaugančias nuo neigiamo spindulių poveikio.

06 04 Išskleisti

Šventinis vasaros maratonas: kaip išvengti aukštakulnių sukeliamų nepatogumų?

06 04

Vasaros pradžia visuomet žymi ne tik atėjusius šiltus orus, bet ir įvairių švenčių pradžią. Daugelis merginų intensyviai ruošiasi išleistuvėms bei vestuvių sezonui. Švenčių metų norisi atrodyti nepriekaištingai, tad dažnai komfortas paliekamas antrame plane. Kaip neleisti nepatogiems aukštakulniams sugadinti šventės?

Vidpadžiai

Avint aukštakulniais, žalingas poveikis daromas ne tik pėdoms, bet ir tam tikroms raumenų grupėms. Specialistai sako, jog labiausiai įsitempia blauzdų raumenys ir tokiu būdu sukeliamas diskomfortas. Specialūs odiniai ar silikoniniai  vidpadžiai, įdedami į aukštakulnius, padeda lengviau paskirstyti pėdai tenkančią apkrovą. Taip galima išvengti varginančio kojų raumenų skausmo visos šventės metu.

Silikoninės pagalvėlės

Specialių silikoninių pagalvėlių, skirtų avalynei, naudojimas – efektyvus būdas palengvinti naujos ar nepatogios avalynės avėjimą. Ši universali priemonė pėdą apsaugo nuo nuospaudų bei dažnai pasitaikančios batelių užkulnio trinties. Taip pat silikonines pagalvėles galima naudoti tuo atveju, jei avalynė kiek per laisva. Šios komforto jausmą užtikrinančios pagalvėlės lengvai prisitaiko prie pėdos ir yra visiškai nepastebimos. Jas galite naudoti net dėvėdamos atviro stiliaus batelius.

Pleistrai

Vienas paprasčiausių būdų užkirsti kelią nuospaudoms – paprasti pleistrai, kuriuos galilma įsigyti beveik kiekvienoje parduotuvėje. Reikėtų įvertinti faktą, jog, reaguodama į apkrovą, koja gali patinti – tokiu atveju trinti gali pradėti net ir patogiausi aukštakulniai. Pajutus pirmuosius diskomforto požymius, svarbu nelaukti, kol atsiras pūslelės ir iš karto užsiklijuoti pleistrą.

Bendras patarimas

Šventinę dieną, prieš puošiantis naujais aukštakulniais, rekomenduojama bent keletą kartų juos apsiauti namuose ir neilgai pavaikščioti. Taip pėdą pripratinsite prie atitinkamos batelio formos, išlenkimo ir pajausite galimas aukštakulnio keliamas problemas. Tokiu būdu išbandę batelius, juos šventės metu galėsite avėti be jokio diskomforto jausmo.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Šventinis vasaros maratonas: kaip išvengti aukštakulnių sukeliamų nepatogumų?

 Švenčių metų norisi atrodyti nepriekaištingai, tad dažnai komfortas paliekamas antrame plane. Kaip neleisti nepatogiems aukštakulniams sugadinti šventės?

06 04 Išskleisti

Kaip vasarą užtikrinti nepriekaištingai atrodantį makiažą?

06 04

Daugelis moterų, kasdien naudojančių makiažo priemones, susiduria su trumpai išliekančio makiažo problema. Tai tampa ypač aktualu, kai atšyla oras – tuomet oda tampa riebesnė, o makiažas per pirmas keletą valandų subėga į raukšleles. Makiažo meistrė Žiedūnė Sabaliauskaitė sako, jog yra keletas būdų, kaip galima efektyiai pailginti kosmetikos priemonių išsilaikymo trukmę net karštą vasaros dieną.

 

1.         Odos paruošimas makiažui

 

Norėdamos išlaikyti gaivų makiažą visą dieną, tinkamai paruoškite odą. Pirmiausia nuvalykite veidą gaivinančiu toniku ar terminiu vandeniu – taip ant odos neliks nešvarumų ar riebumo. Tuomet tepkite jūsų odos tipui pritaikytą makiažo bazę. Ji suteiks lygumo, o vietas, kurioms trūksta drėgmės, sudrėkins. Itin svarbu makiažo baze padengti akių zoną. Geriausia rinktis tokią priemonę, kurioje nėra aliejų ar silikonų. Bazę galima tepti pirštais ar šepetėliu. Prieš dengiant veidą makiažo pagrindu, būtina palaukti kol primoji priemonė susigers į odą. Jei specialios makiažo bazės įsigyti neplanuojate, rinkitės kuo lengvesnės konsistencijos veido kremą ar losjoną.

 

2.         Makiažo priemonių pasirinkimas

 

Norint, kad makiažas ilgai išliktų gaivus ir nepriekaištingas, svarbu atidžiai pasirinkti kosmetikos priemones. Parduotuvėse galima pamatyti vis daugiau ilgai išliekančių priemonių. Karštą vasaros dieną rinkitės lengvos tekstūros, geriausia – vandens pagrindo skystą pudrą. Deja, lengvos tekstūros priemonės dažniausiai suteikia tik lengvą maskavimą, tad, norėdamos intenstyvesnio poveikio, rinkitės matinį efektą suteikiančias, vandeniui atsparias pudras. Tas pats galioja renkantis kitas priemones – naudokite vandeniui atsparų akių pieštuką ir blakstienų tušą. Prieš šešėlius nepamirškite naudoti akių šešėlių bazės.

 

3.         Makiažo fiksavimas

 

Tam, kad būtų išvengta makiažo subėgimo į raukšleles, visus kreminius produktus būtina užfiksuoti biria ar kompaktine veido pudra. Rekomenduoju rinktis birią, mat, būdama labai smulki, ji nepalieka kaukės efekto. Fiksuojanti pudra gali buti visiškai permatoma, skirta tik makiažui užbaigti. Problemines vietas, tokias kaip T zona, paakiai, kur oda susiriebaluoja greičiausiai, o makiažas linkęs susikaupti į raukšleles, galima fiksuoti „kepimo“ metodu. Sudrėkintą kempinėlę įmerkite į birią pudrą ir padenkite problemines vietas. Produkto pertekliaus nepamirškite nubraukti šepetėliu. Kita efektyvi priemonė – purškiamas makiažo fiksatorius, kuris naudojamas pilnai padarius makiažą. Rinkitės makiažo fiksatorių, kuris suteikia matinį efektą – tokiu atveju galėsite būti ramios, jog veidas nepradės blizgėti.

 

Sekite autorę Instagrame: https://www.instagram.com/ziedunemakeup/

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip vasarą užtikrinti nepriekaištingai atrodantį makiažą?

Daugelis moterų, kasdien naudojančių makiažo priemones, susiduria su trumpai išliekančio makiažo problema. Makiažo meistrė Žiedūnė Sabaliauskaitė sako, jog yra keletas būdų, kaip galima efektyiai pailginti kosmetikos priemonių išsilaikymo trukmę net karštą vasaros dieną.

06 04 Išskleisti

Vasariško pedikiūro tendencijos

06 04

Prasidėjus atvirų batelių sezonui, laikas pėdų priežiūrai skirti ypatingą dėmesį. Tvarkingas pedikiūras yra ne tik kasdienis moters grožio ritualas, bet ir būtinas vasaros stiliaus atributas. Specialistų teigimu, tai – puikus būdas išsiskirti ir ryškiomis spalvomis pagyvinti įvaizdį. Taigi, kokį pedikiūrą rinktis šią vasarą?

Pastelės

Pastelinės spalvos, šį sezoną užkariavusios mados sostinių podiumus, persikelia tiesiai į gražio nišą. Vasarą madingi taps įvairūs atspalviai: rausva, mėtų, alyvinė ar švelniai mėlyna. Jos puikiai tinks klasikinių spalvų gerbėjoms, norinčioms išbandyti neįprastą pedikiūrą.

Ryškūs akcentai

Kada daugiau, jei ne vasarą, išdrįsite eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis ir nestandartiniais nagų raštais? Norėdamos pasipuošti ryškiu vienspalviu pedikiūru, šią vasarą rinkitės oranžinę, sodriai žalią, geltoną ar mėlyną spalvas. Taip pat nebijokite išbandyti nestandartinio stiliaus nagų dailės – maišykite neįprastus spalvų derinius, kurkite ryškias mozaikas, jas padailinkite geometriniais raštais bei minimalistiniais simboliais.

Amžina klasika

Net jei nesiruošiate atostogauti, tarkingas pedikiūras vasaros metu – būtinas. Amžina klasika – prancūziškas pedikiūras – puikiai tiks subtilumą vertinančioms moterims, kurias kasdien supa oficiali darbo aplinka. Kitas pasirinkimas klasikos mėgėjoms – raudona. Ši spalva taps neįkyriu, tačiau išsiskiriančiu stiliaus akcentu ir pagelbės kiekvieną kartą nežinant, kokį pedikiūrą rinktis. Raudona turi daugybę tonų, tad savo odos atspalviui tinkamiausią variantą gali atrasti kiekviena.

Higieninis pedikiūras

Verta prisiminti, jog tvarkingas pedikiūras neapsiriboja vien kojų nagų lakavimu. Specialistų teigimu, higieninį pedikiūrą geriausia atlikti kas porą mėnesių. Jo metu yra pašalinamos negyvos odos dalelės bei sušvelninamos pėdų nuospaudos. Pedikiūras – ne tik reikalinga, bet ir maloni procedūra – jos metu pavargusios pėdos masažuojamos ir lengvai atpalaiduojamos.

Parengta pagal pedikiūro meistrės Oksanos komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Vasariško pedikiūro tendencijos

Prasidėjus atvirų batelių sezonui, laikas pėdų priežiūrai skirti ypatingą dėmesį. Tvarkingas pedikiūras yra ne tik kasdienis moters grožio ritualas, bet ir būtinas vasaros stiliaus atributas. Specialistų teigimu, tai – puikus būdas išsiskirti ir ryškiomis spalvomis pagyvinti įvaizdį. Taigi, kokį pedikiūrą rinktis šią vasarą?

06 04 Išskleisti

Depiliacija namų sąlygomis: kokios priemonės efektyviausios?

05 07

Depiliacija namų sąlygomis: kokios priemonės efektyviausios?

Profesionalus nepageidaujamų plaukelių šalinimas – brangi paslauga, užimanti daug laiko. Didelė depiliacijos priemonių pasiūla leidžia nepageidaujamus plaukelius efektyviai pašalinti ir namuose, taip sutaupant tiek laiko, tiek pinigų.

Vaško juostelės

Parduotuvėse galima rasti vaško juostelių, skirtų įvairioms kūno vietoms. Ypatingai jautrios odos savininkėms rekomenduojama pasirinkti specialias juosteles, kurių sudėtyje yra raminančiųjų priemonių, padedančių odai lengviau atsigauti po procedūros. Prieš pradedant depiliaciją, rekomenduojama odą nuvalyti toniku su alkoholiu ir palaukti kol šis nudžius. Taip depiliuojama vieta bus tinkamai dezinfekuota. Pabaigus depiliacijos procesą, vaško likučius galite nuvalyti vatos kamuoliuku, suvilgytu aliejumi. Plaukeliai turėtų neataugti maždaug 3 savaites.

Depiliacinis kremas

Didžiausias depiliacinio kremo privalumas – visiškai neskausminga procedūra. Šios priemonės labiausiai tinka šalinant nepageidaujamus plaukelius rankų ir kojų srityse. Nors vaško juostelės ir suteikia ilgiau išliekantį rezultatą, depiliacinis kremas ištirpina poodinę plaukelių dalį. Tai žymiai efektyviau nei paprastas plaukelių šalinimas skustuvu. Naudoti tokį kremą labai nesudėtinga. Tereikia užtepti jo ant norimos vietos, palaukti apie 5 min. ir, pašalinus kremą specialia mentele, nuplauti odą drungnu vandeniu.

Epiliatorius

Šis plaukelių šalinimo būdas rekomenduojamas tik moterimis, kurios yra itin atsparios skausmui. Tokia procedūra trunka ilgai ir yra pakankamai nemaloni. Visgi elektrinio epiliatoriaus pagalba plaukeliai yra išraunami su šaknimis, todėl atauga tik po 4-5 savaičių.

Bendras patarimas

Pirmą kartą išbandydamos bet kurį depiliacijos būdą, priemonę iš pradžių panaudokite ant nedidelio odos plotelio, mažiau matomoje vietoje. Taip galėsite įvertinti ar produktui nepasireiškia alerginė reakcija. Prieš naudojant depiliacinis priemones, taip pat būtina atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją.

 

Prengta pagal kosmetologės Orintos komentarus

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Depiliacija namų sąlygomis: kokios priemonės efektyviausios?

Profesionalus nepageidaujamų plaukelių šalinimas – brangi paslauga, užimanti daug laiko. Didelė depiliacijos priemonių pasiūla leidžia nepageidaujamus plaukelius efektyviai pašalinti ir namuose, taip sutaupant tiek laiko, tiek pinigų.

05 07 Išskleisti

Naudingi patarimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms

05 07

Šiais laikais daugelis žmonių didžiąją dienos dalį praleidžia ofise, sėdėdami prie darbo stalo. Deja, toks gyvenimo būdas ilgainiui atsiliepia mūsų sveikatai: išsivysto nugaros, kelių sąnarių skausmai. Dėl sėdimo darbo žmogus gali pradėti skųstis net ir galvos skausmais. Kaip išvengti galimų nuolatinio fizinio pasyvumo padarinių?

Pertraukos

Dirbant sėdimą darbą ir nuolat skaitant ar žiūrint į kompiuterio ekraną, labai svarbu prisiminti reguliariai pailsinti ne tik akis, bet ir visą kūną. Kas 1–1,5 val. reikėtų pratampyti raumenis ar pasivaikščioti. Net ir minimalus fizinis aktyvumas padės išvengti raumenų sąstingio. Taip pat tai puikus būdas bent kelioms minutėms atsitraukti nuo darbo ir leisti pailsėti smegenims!

Reguliarus fizinis aktyvumas

Reguliarus sportas – treniruotės sporto klube ar tiesiog rytinė mankšta namuose – didina žmogaus darbingumą, geriną emocinę būklę ir padeda lengviau susitvarkyti su stresinėmis situacijomis. Visa tai ypatingai svarbu žmonėms, kurie didžiąją dalį dienos praleidžia biuruose. Tris kartus per savaitę skirkite 40–60 min. savo fizinius poreikius atitinkančiai treniruotei. Jeigu jai trūksta laiko, pasistenkite, kad per dieną nueitumėte bent 10 tūkst. žingsnių.

Patarimai moterims

Sėdimas darbas daro neigiamą įtaką kojų kraujotakai ir sukelia venų ligas, visame pasaulyje kankinančias daugybę moterų. Joms patariama dienos eigoje skirti šiek tiek laiko blauzdų mankštai. Ji mažina venų varikozės (išsiplėtusių venų) atsiradimo riziką. Vienas naudingiausių pratimų – įsivaizduojamo dviračio mynimas atsigulus ant nugaros!

Subalansuota mityba ir vanduo

Norint gerai jaustis, būtina subalansuota mityba. Net jei per pietų pertrauką neturite daug laiko, nueikite nusipirkti vaisių ar sveikų užkandžių ir jokių būdu nepiktnaudžiaukite greitu maistu. Kiekvienas žmogus kasdien taip pat turi išgerti pakankamą kiekį vandens. Sau tinkamą normą galite paskaičiuoti kūno svorį (kg) padauginę iš iš 0,03 (30 ml).

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Naudingi patarimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms

Šiais laikais daugelis žmonių didžiąją dienos dalį praleidžia ofise, sėdėdami prie darbo stalo. Deja, toks gyvenimo būdas ilgainiui atsiliepia mūsų sveikatai: išsivysto nugaros, kelių sąnarių skausmai. Dėl sėdimo darbo žmogus gali pradėti skųstis net ir galvos skausmais. Kaip išvengti galimų nuolatinio fizinio pasyvumo padarinių?

05 07 Išskleisti

Skirtingų spalvų akių tušas: nebijok išsiskirti!

05 07

Daugeliui moterų akių tušas – nepamainomas kasdieninės makiažo rutinos atributas. Nors dažniausiai naudojama juodos spalvos vizualiai akis paryškinanti priemonė, šį sezoną nepabijokite eksperimentuoti ir kosmetinę papildykite žaliu, mėlynu ar violetiniu blakstienų tušu. Juk vasara jau visai arti!

Violetinis akių tušas

Violetinės akių tušo spalvos idėja gali pasirodyti neįprasta, bet su ja puikiai paryškinsite žalias akis. Violetinė taip pat puikiai tinka ir rudų akių savininkėms. Renkantis violetinį tušą reikėtų atsisakyti ryškesnio akių pieštuko. Taip išvengsite per daug elementų turinčio makiažo visumos.

Žalias akių tušas

Šios spalvos tikrai nereikia bijoti. Tamsiai žalia, sodri spalva puikiai dera su ruda, tad riešutų spalvos akių savininkėms ji itin paranki. Žalias tušas tiks ir ekperimentuojant su rudų atspalvių šešėliais ar pravedimu. Šią spalvą išbandyti siūloma ir raudonplaukėms. Žalia ir ugninė raudona kartu atrodys iš tiesų įspūdingai!

Mėlynas akių tušas

Kartu su juoda tai bene populiariausia akių tušo spalva. Ją rasite beveik visų kosmetikos gamintojų asortimentuose. Kadangi naudojant šią spalvą reikia būti ypatingai atsargioms, venkite pravedimo ir rinkitės tik itin šviesių, neutralių spalvų akių šešėlius. Mėlynas tušas puikiai tiks pilkų atspalvių akių savininkėms.

Bendras patarimas

Renkantis intensyvių spalvų akių tušus, visažistai pataria neapkrauti veido kitais makiažo akcentais. Tarpusavyje besikertančios spalvos gali atrodyti neskoningai, tad, naudodamos išskirtinių spalvų tušus, ryškių lūpų akcentą palikite neutralesniam įvaizdžiui!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Skirtingų spalvų akių tušas: nebijok išsiskirti!

Daugeliui moterų akių tušas – nepamainomas kasdieninės makiažo rutinos atributas. Nors dažniausiai naudojama juodos spalvos vizualiai akis paryškinanti priemonė, šį sezoną nepabijokite eksperimentuoti ir kosmetinę papildykite žaliu, mėlynu ar violetiniu blakstienų tušu. Juk vasara jau visai arti!

05 07 Išskleisti

Madingiausios 2018 m. pavasario/vasaros lūpų spalvos

05 07

Ko gero, nei viena moteris savo kasdienės makiažo rutinos neįsivaizduoja be priemonių lūpoms. Šiandien parduotuvėse net akys raibsta nuo jų įvairovės ir spalvų gamos. Atsižvelgdama į savo asmeninius poreikius, kiekviena moteris gali išsirinkti bet ką, pradedant blizgiais ir baigiant matiniais lūpų dažais. Tačiau šį kartą noriu pakalbėti ne apie lūpų priemonių tekstūrą ar jų pliusus ir minusus, o apie madingiausias šių metų pavasario/vasaros spalvas.

Klasika, kuri nemiršta

Turbūt iš karto supratote, apie kokią spalvą kalbėsiu. Raudona šiemet vyraus ne tik mūsų garderobe, bet ir ant lūpų. Nesvarbu, ar jas pabrėšite ryškiu potėpiu, ar tik lengvai patapšnosite, sukurdamos efektą, jog neseniai valgėte sultingas uogas. Pasirinkusios šią spalvą, niekuomet neprašausite ir visuomet atrodysite madingai bei stilingai.

Sultingos ir prisirpusios it persikas

Techniškai, tai tarsi ir nėra konkreti spalva, tačiau šį sezoną pilnai matinės lūpos pasitraukia į šoną ir užleidžia vietą blizgioms. Galite rinktis absoliučiai bet kokią lūpų blizgio ar skystų lūpų dažų spalvą. Svarbiausia, kad jūsų lūpos švytėtų ir atrodytų sveikos.

Drąsu ir nekasdieniška

Ryški violetinė, elektrinė oranžinė. Turbūt ne kiekviena drįs išbandyti tokios spalvos lūpdažius. Tačiau pabandyti verta. Juo labiau, kad šį sezoną šie atspalviai karaliaus ne tik makiažo, bet ir mados pasaulyje. Būkite drąsios ir pasitikinčios savimi. Tuomet jokios ryškios ir nekasdieniškos spalvos jums nebebus kliūtimi. Atvirkščiai. Jos tik pabrėš jūsų įvaizdį ir trauks aplinkinių žvilgsnius.

50 rausvų atspalvių

Šiai atspalvių kategorijai priskiriami visi rausvi, rožiniai, alyviniai, avietiniai bei vyšniniai lūpdažiai. Tai – viena plačiausių spalvinių gamų, iš kurios tikrai išsirinksite sau patinkantį ir tinkantį atspalvį. Šį šiltąjį sezoną išsiskleiskite ir ryškiai sužydėkite savo plačia šypsena!

Prisimenant 90-uosius

Šį sezoną su trenksmu grįžta rudi atspalviai. Jeigu visą laiką dvejojote ir nedrįsote naudoti tamsiai rudų ar vyno spalvos lūpdažių, garsiai tarkite „velniop“! Laužykite standartus, net jeigu aplinkiniai teigia, jog šios spalvos lūpdažiai jums netinka. Svarbu, kad pačios jaustumėtės gerai ir patogiai.

Tekstą parengė youtuber‘ė Egle Gus

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Eglė Gus

Madingiausios 2018 m. pavasario/vasaros lūpų spalvos

Ko gero, nei viena moteris savo kasdienės makiažo rutinos neįsivaizduoja be priemonių lūpoms. Šiandien parduotuvėse net akys raibsta nuo jų įvairovės ir spalvų gamos. Atsižvelgdama į savo asmeninius poreikius, kiekviena moteris gali išsirinkti bet ką, pradedant blizgiais ir baigiant matiniais lūpų dažais. Tačiau šį kartą noriu pakalbėti ne apie lūpų priemonių tekstūrą ar jų pliusus ir minusus, o apie madingiausias šių metų pavasario/vasaros spalvas.

05 07 Išskleisti

Brandžios veido odos priežiūra

04 09

Brandžios veido odos priežiūra

Tikriausiai visos moterys į pirmąsias raukšles ir kitus odos senėjimo procesus reaguoja itin jautriai. Nors mažėjantis kologeno kiekis ir greitesnis ląstelių nykimas yra natūralūs procesai, kurių išvengti neįmanoma, šiais laikais turime daugybę priemonių, kurios gali padėti tinkamai pasirūpinti brandžia veido oda.

Paakių odos priežiūra

Aplink akis atsirandančios raukšlelės kaip niekas kitas išduoda moters amžių. Paakių kremą ir serumus pradėti naudoti rekomenduojama sulaukus 25 metų, o vyresnėms moterims šios priemonės privalo tapti nepakeičiama ryto ir vakaro rutinos dalimi. Ieškokite tokių produktų, kurių sudėtyje būtų hialurono rūgšties, retinolio bei vitaminų A ir E.

Veido kaukės

Jeigu jaunystėje veido kaukės tėra būdas keletą kartų per mėnesį palepinti save, sulaukus 50 m. tai turėtų tapti reguliariai atliekamu ritualu. Drėkinamąją ir maitinamąją veido kaukes reikėtų naudoti bent kartą per savaitę. Rinkdamosi pastarąją, jos sudėtyje ieškokite natūralių aliejų, kurie atstato sausą odą ir pašalina nemalonų tempimo jausmą. Tuo tarpu drėkinamosios kaukės turėtų būti nenuplaunamos kreminės tekstūros arba šiuo metu labai populiarios specialios lakštinės formos, papildytos serumais.

Nuolatinis drėkinimas

Net jeigu reguliariai ir naudosite drėkinamąją kaukę, kasdieninei odos priežiūrai vien jos nepakaks! Patariame su savimi visada nešiotis terminio vandens arba hidrolatinį purškiklį, skirtą akimirksniu atgaivinti veido odą. Šios priemonės ypatingai naudingos tuo atveju, jeigu didelę dienos dalį praleidžiate uždarose patalpose.

Apsauga nuo saulės

Odos senėjimo procesams didelę įtaką turi aplinkos veiksniai, ypatingai ultravioletiniai spinduliai. Brandi oda yra žymiai jautresnė, todėl lengviau sugeria saulės spindulius ir tampa dar labiau pažeidžiama. Kiekvieną dieną (net ir žiemą!) naudokite SPF medžiagų turinčias priemones, apsaugančias nuo kenksmingų saulės spindulių.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Brandžios veido odos priežiūra

Tikriausiai visos moterys į pirmąsias raukšles reaguoja itin jautriai. Nors mažėjantis kologeno kiekis ir greitesnis ląstelių nykimas yra natūralūs procesai, kurių išvengti neįmanoma, šiais laikais turime daugybę priemonių, kurios gali padėti tinkamai pasirūpinti brandžia veido oda.

04 09 Išskleisti

Ką būtina žinoti renkantis maisto papildus intensyviai sportuojant?

04 09

Pradėjus intensyviai sportuoti, būtina dar labiau rūpintis organizmu ir suteikti jam visų būtinų medžiagų, vitaminų bei mineralų. Jeigu norite po intensyvių treniruočių greičiau atgauti jėgas ir ilgiau išlaikyti energiją, į racioną įtraukite ir maisto papildus. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį juos renkantis?

Magnis

Intensyviai sportuojant ir prakaituojant, organizmas pašalina daug skysčių, su kuriais netenkama ir itin svarbaus elemento – magnio, būtino efektyviam širdies darbui. Dėl magnio trūkumo gali padažnėti ir raumenų spazmai, geriau žinomi kaip raumenų mėšlungis.

Vitaminų ir mineralų kompleksai                                                            

Būtent vitaminai ir mineralai lemia organizmo pusiausvyrą, o tinkamas jų kiekis užtikrina efektyvią imuninės sistemos veiklą, stiprina kaulus bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Sportuojant organizmą būtina aprūpinti A, B, C, D ir E grupių vitaminais. Dėmesį reikėtų atkreipti ir į kalcį bei fosforą.

Riebalų deginimas

Moterys dažnai intensyviai sportuoja siekdamos sumažinti riebalų kiekį organizme. Šiuo metu rinkoje galima rasti netgi specialių papildų, skirtų lieknėjimui, dar kitaip vadinamų riebalų degintojų. Juos renkantis, sudėtyje reikėtų ieškoti keratino, chromo, karčiavaisio citrinmedžio (citrus aurantium), kiaulpienių šaknų ekstrakto. Visgi labai svarbu nepamiršti, kad intensyviai sportuojant ir siekiant numesti svorio, būtina išlaikyti įvairiapusišką ir subalansuotą mitybą!

SVARBU! Maisto papildai niekada negali būti naudojami kaip maisto pakaitalas. Tai papildoma priemonė, padedanti organizmui gauti jam reikalingų medžiagų. Renkantis tinkamus maisto papildus, visuomet rekomenduojama pasitarti su vaistininku ar profesionaliu treneriu, kuris paaiškins, kaip vartoti papildus!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką būtina žinoti renkantis maisto papildus intensyviai sportuojant?

Pradėjus intensyviai sportuoti, būtina dar labiau rūpintis organizmu ir suteikti jam visų būtinų medžiagų, vitaminų bei mineralų. Jeigu norite po intensyvių treniruočių greičiau atgauti jėgas ir ilgiau išlaikyti energiją, į racioną įtraukite ir maisto papildus. 

04 09 Išskleisti

Sportuojame namuose. Kokią sporto įrangą įsigyti?

04 09

Ruošiantis pradėti sportuoti namuose, būtina ne tik savidisciplina, bet ir keli įrankiai, kurie padės pasiekti norimų rezultatų. Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamą sporto įrangą, pritaikytą namų sąlygoms?

Pasipriešinimo gumos

Tai puikus įrankis, kuris namuose beveik neužims papildomos vietos. Pasipriešinimo gumos pasitarnaus atliekant apšilimą bei tempimo pratimus, kurie yra privalomi prieš kiekvieną treniruotę!  Atliekant pratimus su jomis, didinamas raumenų, sąnarių lankstumas bei gerinamas gebėjimas išlaikyti balansą. Tik nepamirškite pradėti nuo paprastesnių pratimų ir tik palaipsniui juos sunkinti!

Svoriai                                                                                                    

Darbas su svoriais teigiamai veikia sveikatą ir bendrą žmogaus fizinį tonusą. Reguliariai dirbant su skirtingų svorių svarmenimis, mažėja kūno masė ir ryškėja raumenys. Tik pradėjus sportuoti namuose, iš karto nenaudokite didelių svorių. Rinkitės 1-2 kg svarmenis. Sunkumą didinkite tik tuo atveju, jei sportuojate reguliariai ir natūraliai pajaučiate, kad svarmenys tampa per lengvi! Atlikdami pratimus su svoriais, neskubėkite ir pirmiausia išmokite juos daryti taisyklingai.

Mankštos kilimėlis

Net ir toks paprastas sportinis atributas kaip tinkamas kilimėlis gali padaryti didelę įtaką jūsų sportinei rutinai. Tai itin universali priemonė, tinkanti tiek stovimų, tiek sėdimų, tiek gulimų pratimų atlikimui. Rinkitės tik tokį kilimėlį, kuris būtų ne plonesnis nei 2 cm, mat viena iš svarbiausių mankštos kilimėlių funkcijų – sąnarių bei stuburo apsauga nuo kietos grindų dangos.

Medinė lazdelė

Jei daug laiko praleidžiate sedėdami ar norite pagerinti savo laikyseną, namuose turėkite medinę (arba plastikinę) lazdelę. Su ja atliekami pratimai stiprina raiščius, gerina kojų sąnarių paslankumą. Tik nepamirškite, kad, atliekant pratimus su lazdele, reikėtų vengti staigių judesių.

SVARBU! Jei nusprendėte sportuoti namuose, prieš tai susitikite su profesionaliu treneriu ar kinezeterapeutu, kuris išmokys tinkamai naudoti sporto įrangą ir taisyklingai atlikti pratimus!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Sportuojame namuose. Kokią sporto įrangą įsigyti?

Ruošiantis pradėti sportuoti namuose, būtina ne tik savidisciplina, bet ir keli įrankiai, kurie padės pasiekti norimų rezultatų. Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamą sporto įrangą, pritaikytą namų sąlygoms?

04 09 Išskleisti

2018 metų pavasario makiažo tendencijos

04 09

Pernykštės makiažo tendencijos išsiskyrė ryškiais „Instagraminiais“ antakiais, akinančiu veido švytėjimu bei veido bruožus koreguojančiu veido kontūravimu, o šiemet madingiausiai atrodysite su sodriais, violetiniais šešėliais padažytomis akimis, švelniu ,,no makeup” makiažu, švelniai bei subtiliai švytinčia, sveikai atrodančia oda bei unikaliu akių pravedimu.

Violetinė spalva

Violetine spalva paryškintas akis šiemet labiausiai pamėgo aukštosios mados podiumų vizažistai. Ši tendencija pamažu persikėlė ir į Holivudą. Raudonuoju kilimu žengia vis daugiau žvaigždžių su tokiu makiažu. Violetinė jau naudojama ir kuriant kasdieninį makiažią. Šia spalva galite pasiryškinti lūpas, akis arba ją panaudoti kaip „hailaiterį“, suteikiantį odai kosminio spindesio. Violetinė spalva tiks bet kokio tipo odai. Ir labai šviesiai, ir tamsiai. Visgi siūlyčiau nepersistengti ir ja paryškinti tik lūpas arba akis. Tokiu būdu suformuosite smagų akcentą jūsų vakariniam ar net dieniniam makiažui.

„Aš be makiažo!" makiažas

Laikas pamiršti ryškų kontūravimą. Atėjo metas didžiuotis savo natūraliu grožiu! Šį pavasarį madingiausios būsite naudodamos kuo mažiau makiažo priemonių. Jei pernai vyravo ryškus veido kontūravimas, antakiai ir skaistalai, tai šiais metais juos galite užmiršti. ,,Be makiažo‘‘ makiažui labai tiks įvairūs BB ir CC kremai, kurių sudėtinės dalys padeda puoselėti odos grožį, suvienodinti odos spalvą bei paslėpti nelygumus. Tokie kremai tiesiog privalo būti jūsų kosmetinėje, ypač artėjant vasarai!

Blizgantis veidas arba „strobingas“

Švytinčios odos makiažo tendencija prasidėjo jau 2017 metų pabaigoje. Ji pakeitė realybės šou dievaitės Kim Kardashian pradėtą veido kontūravimo madą. Šį pavasarį ,,švytintis‘‘ veidas itin populiarus. Atliekant veido „strobingą“, priešingai nei kontūravimo, kuriuo siekiama tamsiais atspalviais išryškinti, pagilinti ar suformuoti „naujus“ veido bruožus, atveju, naudojamos šviesą atspindinčias priemones, išryškinančios iškiliausias veido vietas. „Strobingo“ pagalba įmanoma pabrėžti visus veido bruožus: skruostus, kaktos zoną, optiškai pailginti nosį, paputlinti lūpas.

Unikalus akių apvedimas

Juodas, ryškus akių apvedimas visuomet buvo madingas, tačiau šį pavasarį jis bus dar labiau mėgstamas aukštosios mados vizažistų. Prabrėžkite storas, dramatiškas linijas ar netgi sukurkite grafišką apvedimą. Vietoj įprasto, visuomet madingo, katės akių apvedimo rinkitės griežtas linijas. Brėžiant katės akių efekto apvedimą nupieškite tik kontūrus, o vidų palikite tuščią, neužpildytą arba jį prabrėžkite ir per akiduobės sritį. Taip atrodysite unikaliai, išryškinsite akis ir sukursite dabar labai madingą geometrinį apvedimą.

Pavasaris jau atėjo, tad nebijokite parodyti savęs, būkite drąsios, pasitikėkite savimi ir daugiau šypsokitės!

 

Daugiau Kamilės Kanapeckaitės įžvalgų rasite jos paskyrose socialiniuose tinkluose:

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Kamilė Kanapeckaitė

2018 metų pavasario makiažo tendencijos

Pernykštės makiažo tendencijos išsiskyrė ryškiais „Instagraminiais“ antakiais, akinančiu veido švytėjimu bei veido bruožus koreguojančiu veido kontūravimu, tačiau šiemet viskas keičiasi. Kokie pokyčiai mūsų laukia šį sezoną?

04 09 Išskleisti

Micelinis vanduo. Kas tai ir kuo jis naudingas?

03 06

Įvairūs kosmetikos gamintojai vis dažniau pristato iš pradžių kiek neįprastai skambėjusią priemonę – micelinį vandenį. Kuo naudingas šis Prancūzijoje atsiradęs veido odos priežiūros produktas, kuris jau spėjo tapti daugelio moterų kasdieninių grožio ritualų dalimi?

Sudėtis

Ši priemonė anksčiau buvo plačiai naudojama tik Prancūzijoje, kaip alternatyva didmiesčių čiaupo vandeniui, kurio kietumas kenkia odai. Daug kam gali kilti klausimas, kokia yra šio paprastą vandenį primenančio produkto sudėtis? Jame gausu micelių – plika akimi nematomų skysčio kristalų. Šios dalelės gali nepažeisdamos odos paviršiaus apgaubti nešvarumus, lyg magnetas juos ištraukti ir ištirpdyti.

Universalumas

Dauguma moterų micelinį vandenį pamėgo dėl šios priemonės universalumo. Bekvapis, vandens konsistencijos produktas naudojamas kaip puiki makiažo pašalinimo priemonė, tinkama ne tik veido ar lūpų valymui, bet ir akių makiažo šalinimui. Micelinis vanduo nedirgina net aplink akis esančios itin sausos bei pažeidžiamos odos ir pašalina net įprastam vandeniui atsparų makiažą!

Problematiškos odos priežiūra

Micelinis vanduo tinka problematiškos, į aknę linkusios odos priežiūrai. Ši priemonė, kaip daugelis produktų, skirtų riebiai odai, jos neišsausina ir nepalieka tempimo jausmo. Tiesa, specialistai problemiškos odos savininkėms pataria  vien tik miceliniu vandeniu neapsiriboti ir kartu naudoti švelnų, putojantį valiklį.

Bendroji informacija

Micelinis vanduo minkština odą, tad ją nuvalius šiuo produktu, lygiau dengiasi makiažo pagrindas. Jį kasdien naudoja net ir patys geriausi makiažo meistrai. Kadangi micelinis vanduo ištraukia sebumą, poros atrodo mažesnės, ilgainiui galima suvaldyti ir odos blizgesį, kuris vargina daugybę moterų. Jei po intensyvios treniruotės jaučiate, kad oda tarsi nešvari, taip pat galite jį naudoti. Micelinis vanduo efektyviai nuvalys nešvarumus ir atgaivins odą!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Micelinis vanduo. Kas tai ir kuo jis naudingas?

Kosmetikos gamintojai vis dažniau pristato iš pradžių kiek neįprastai skambėjusią priemonę – micelinį vandenį. Kuo naudingas šis Prancūzijoje atsiradęs veido odos priežiūros produktas, kuris jau spėjo tapti daugelio moterų kasdieninių grožio ritualų dalimi?

03 06 Išskleisti

Kaip tinkamai prižiūrėti dažytus plaukus?

03 06

Kaip tinkamai prižiūrėti dažytus plaukus?

Savo plaukų spalvą pakeisti užsinori paties įvairiausio amžiaus moterys. Jaunesnės išbando neįprastas spalvas siekdamos išsiskirti, o vyresnės tokiu būdu kartais maskuoja žilas sruogas. Nors iš karto po dažymo plaukai būna žvilgantys ir sodrios spalvos, jų tinkamai neprižiūrint, jau po mėnesio gali imti sausėti bei blukti. Kaip tinkamai rūpintis dažytais plaukais, kad šie kuo ilgiau atrodytų puikiai?

Drėkinimas ir maitinimas

Dažant plaukus, neišvengiamai juos pažeidžiame, nes keičiant jų spalvą, natūralus pigmentas suardomas, o į jo vietą įterpiamas sintetinis. Nusidažius plaukus, būtinai įsigykite ir plaukų priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra tiek drėkinamųjų, tiek maitinamųjų medžiagų. Jos atgaivina plaukų stiebų paviršiuje esančią kutikulę, dėl kurios pažeidimų šie dažniausiai ir praranda žvilgesį.

Šampūnas

Parduotuvėse šiuo metu galima rasti itin platų šampūnų, skirtų dažytiems plaukams, pasirinkimą. Rinkitės būtent juos, nes jų sudėtyje esančios medžiagos ne tik stiprina plaukus, bet ir neleidžia išblukti jų spalvai. Dar vienas naudingas patarimas: šampūną nuskalaukite ne karštu, o kiek vėsesniu vandeniu. Taip plaukai ilgiau nepraras žvilgesio ir spalvos.  Atsiminkite, kad juos trinkti reikėtų ne dažniau nei kas antrą dieną.

Džiovinimas ir plaukų formavimas

Nusprendus keisti plaukų spalvą, reikėtų daug rečiau naudoti plaukų džiovintuvą bei tiesintuvą, o gal net ir visiškai jų atsisakyti. Karščiu formuojami plaukai patiria stresą, kuris trukdo atsistatyti dažymo metu jau pažeistai plaukų struktūrai.

Saulės spinduliai

Dažytus plaukus itin atidžiai saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nors daugiausiai žalos jie gali pridaryti vasarą, UV spinduliuotė spalvą blukina net ir žiemą. Dėvėkite galvos apdangalus ir rinkitės šampūną, kurio sudėtyje yra medžiagų, saugančių nuo UV.

Šukavimas

Galbūt net neįtariate, bet plauko šukavimas gali teigiamai veikti plaukus ir pagreitinti jų augimą. Kas vakarą prieš miegą bent 5 minutes šukuokite plaukus mediniu šepečiu. Taip suaktyvinsite galvos kraujotaką, o plaukai bus efektyviau aprūpinami maistinėmis medžiagomis.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip tinkamai prižiūrėti dažytus plaukus?

Savo plaukų spalvą pakeisti užsinori paties įvairiausio amžiaus moterys. Jaunesnės išbando neįprastas spalvas siekdamos išsiskirti, o vyresnės tokiu būdu kartais maskuoja žilas sruogas. Nors iš karto po dažymo plaukai būna žvilgantys ir sodrios spalvos, jų tinkamai neprižiūrint, jau po mėnesio gali imti sausėti bei blukti.

03 06 Išskleisti

Efektyviausios kūno odos drėkinimo priemonės

03 06

Šaltuoju metų laiku mūsų oda patiria daugybę iššūkių. Lauke tvyranti žema temperatūra ir krituliai gali sukelti odos pleiskanojimą, o oras patalpose ją sausina. Jeigu norite, kad jūsų oda net per didžiausius šalčius išliktų sveika ir elastinga, reguliariai ją drėkinkite ir ieškokite jai labiausiai tinkančių, efektyviausių produktų.

Aliejai

Drėkinamoji ir puoselėjanti augalinių aliejų nauda visiems puikiai žinoma. Vis dėlto, labai svarbu žinoti, kurios priemonės padės pasiekti jums reikiamą rezultatą. Ko gero, pats populiariausias – kokosų aliejus. Jį geriausia naudoti vakare po dušo, kai jau nebesiruošiate eiti į lauką. Šios priemonės sudėtyje esantys baltymai bei rūgštys drėkina, tonizuoja ir stangrina odą. Įvairūs aliejai žiemą gali būti naudojami ir vietoj įprasto kremo. Šaltuoju metų laiku tiesiog nepakeičiami makadamijų bei migdolų aliejai. O vos keli argano aliejaus lašeliai padės sudrėkinti ne tik odą, bet ir plaukus!

Drėkinamieji kremai

Tai pats populiariausias ir patogiausias odos drėkinimo metodas. Kremai įsigeria žymiai greičiau nei sunkios konsistencijos aliejai! Parduotuvėse tikrai rasite didelį drėkinamųjų kremų pasirinkimą. Investuokite šiek tiek laiko ir atidžiai išsinagrinėkite jų instrukcijas, išsiaiškinkite, kam jie skirti. Jei kremą naudosite tik kaip prevencinę priemonę nuo odos sausumo, rinkitės įprastus. Jei ši jau pažeista, išbandykite drėkinamuosius kremus, kurių sudėtyje yra šlapalo. Jis puikiai kovoja su itin sausa kelių, pėdų, alkūnių oda bei dehidratuotos odos sukeliamu niežuliu.

Terminis vanduo

Veido odą rekomenduojama kelis kartus per dieną purkšti terminiu vandeniu. Tai neprilygstama, natūrali priemonė, kuri efektyviai drėkina viršutinį odos sluoksnį (epidermį). Terminį vandenį galite drąsiai naudoti ne tik sudrėkinant odą prieš makiažą, bet ir kaip jo fiksatorių, padedantį šiam ilgiau išsilaikyti. Tai ypatingai naudinga, jeigu dienos eigoje dėl odos išsausėjimo makiažo pagrindas pradeda skilinėti!

Geriamas vanduo

Pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas gerai odos būklei palaikyti – tai gerti pakankamai vandens. Juk odą labai svarbu drėkinti iš vidaus! Kasdien rekomenduojama išgerti bent 2 litrus vandens. Jei jums sunku prisiminti tai padaryti, pagalvokite, kad taip ne tik išlaikysite sveiką odą, bet ir atstatysite sveiką išvaizdą ir blizgėjimą praradusių plaukų būklę!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Efektyviausios kūno odos drėkinimo priemonės

Lauke tvyranti žema temperatūra ir krituliai gali sukelti odos pleiskanojimą, o oras patalpose ją sausina. Jeigu norite, kad jūsų oda net per didžiausius šalčius išliktų sveika ir elastinga, reguliariai ją drėkinkite ir ieškokite jai labiausiai tinkančių, efektyviausių produktų.

03 06 Išskleisti

Renkamės natūralias kosmetikos ir kūno priežiūros priemones

03 06

Natūralios kosmetikos bei odos priežiūros priemonių pasiūla nuolat gausėja. Nieko keisto, kad tarp šių produktų tampa vis lengviau pasiklysti. Netgi kyla pavojus, kad, išbandžius vieną natūralią priemonę ir ja nusivylus, kils pagunda ranka numoti į visą natūralią kosmetiką. Tačiau juk retai pasitaiko, kad sau tinkamiausią kremą ar makiažo priemonę atrandame iš karto. Su šiomis kosmetikos priemonėmis turime būti kantrūs ir pastabūs. Kaipgi nepasiklysti renkantis natūralius produktus?

Natūralumo užtikrinimas

Natūralios kosmetikos priemonės šiandien labai madingos, todėl rinkdamiesi produktą atkreipkite į dėmesį į tai, ar šis tikrai natūralus. Gali būti, kad ant etiketės pateikiama klaidinanti informacija. Geriausias būdas tai padaryti – perskaityti jo sudėtį. Joje esančių medžiagų koncentracija paprastai nurodoma ingredientų eilės tvarka, tad būtinai skaitykite iki galo. Informaciją apie pavojingus konservantus rasite paskutinėse eilutėse. Pasidomėkite ir moksliniais pavojingiausių sudedamųjų dalių pavadinimais.

Skirtingi odos tipai

Rinkdamiesi natūralias kosmetikos ir odos priežiūros priemones, žmonės dažnai daro vieną klaidą – mano, kad jei priemonė yra natūrali, ji tiks visų tipų odai. Tačiau, visai kaip ir renkantis įprastą kosmetiką, ieškant tinkamiausių natūralių priemonių, turime atsižvelgti į individualius savo poreikius. Riebios odos savininkėms rekomenduojama rinktis natūralius produktus, kurių sudėtyje yra lengvesnių aliejų, pvz., makadamijų, avokadų ar vynuogių sėklų. Problemiškos odos bėdoms spręsti puikiai tinka eterinis arbatmedžio aliejus. Sausos odos priežiūrai rinkitės rožių ar ramunėlių eterinius aliejus.

Saugumas

Dažnai pasitaiko atvejų, kai prie natūralesnės kosmetikos norintis pereiti žmogus galvoja, kad tokias priemones galima pasigaminti ir namų salygomis. Deja, norint pasigaminti saugų natūralų produktą reikia turėti daugybę žinių: suprasti formules, žinoti tinkamas natūralių produktų proporcijas. Natūralūs produktai greičiau genda bei tampa puikia terpe bakterijoms veistis, todėl jie gali lengviau iššaukti alergines reakcijas. Geriau rinkitės profesionalius natūralios kosmetikos produkus. Prieš juos pirkdami būtinai pasidomėkite, kokie kokybės sertifikatai jiems suteikti. Ši informacija paprastai būna nurodyta ant pakuotės. Tik taip išsirinksite gerą ir patikimą gamintoją!

Parengta pagal kosmetologės Zitos S. komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Renkamės natūralias kosmetikos ir kūno priežiūros priemones

Natūralios kosmetikos bei odos priežiūros priemonių pasiūla nuolat gausėja. Nieko keisto, kad tarp šių produktų tampa vis lengviau pasiklysti, todėl su šiomis kosmetikos priemonėmis turime būti kantrūs ir pastabūs.

03 06 Išskleisti

Kodėl taip svarbu mokėti tinkamai nusivalyti makiažą?

02 20

Ko gero, niekam nekyla abejonių, kad makiažo valymas yra tiesiog būtinas kasdienis ritualas. Vis dėlto, labai dažnai jam neskiriame pakankamai daug dėmesio. Tačiau derėtų atsiminti, kad, taupydamos laiką ir ant veido odos palikdamos makiažo ar nešvarumų likučius, rizikuojate padidinti odos sudirgimų ar net infekcijų riziką.

Odos poilsis

Dažnai net nesusimąstome, kad oda, kaip ir visas mūsų organizmas, turi savo imuninę sistemą, kurią nuolat veikia išoriniai veiksniai. Labai svarbu ją nuvalyti ne jau visai prieš miegą, o iš karto grįžus namo. Per dieną ant odos susikaupia dulkių bei kenksmingų medžiagų sluoksnis. Kuo greičiau jį pašalinsite, tuo ilgiau oda galės natūraliai kvėpuoti ir suspės tinkamai atsigauti.

Odos priežiūros priemonių įsisavinimas

Svarbu įsiminti, kad net ir pačios brangiausios bei geriausios veido priežiūros priemonės nesuteiks norimo efekto, jeigu prieš jas naudodamos kruopščiai nenuvalysite odos. Šie produktai tinkamai įsisavinami tik tada, kai veidas yra visiškai švarus. Ant veido odos palikti makiažo likučiai bei nešvarumai ne tik užkemša poras, bet ir sukuria kaukės efektą, neleidžiantį odą puoselėjantiems serumams bei kremams tinkamai įsigerti ir atlikti savo darbo.

Akių makiažo valymas

Ko gero sudėtingiausia veido valymo procedūros dalis yra akių makiažo valymas. Aplink akis esanti oda yra labai jautri ir itin plona, todėl jai būtinas ypatingas dėmesys. Norėdamos nusivalyti akių tušą (ypatingai atsparų vandeniui), netrinkite akių. Taip galite ne tik pažeisti odą ar paskatinti raukšlių atsiradimą, bet ir sudaryti sąlygas tušui patekti į akis bei jas sudirginti. Pats geriausias būdas pašalinti akių makiažą – suvilgyti vatos diskelius makiažo nuėmimo priemone, uždėjus juos ant akių palaukti 30 sek. ir tik tuomet nuvalyti.

Tinkamos priemonės

Jeigu norite tinkamai puoselėti savo veido odą, būtinai pasirinkite makiažo valymui tinkamas priemones. Nepiktnaudžiaukite servetėlėmis makiažui valyti. Nors tai tikrai patogus jo šalinimo būdas, servetėlės neturėtų būti naudojamos kiekvieną dieną. Skirkite laiko ir pasidomėkite, kokios makiažo valymo priemonės yra tinkamiausios būtent jūsų veido odos tipui. Jei ji riebi, rinkitės putojantį prausiklį, pašalinantį riebalų perteklių. Jeigu sausa, rinkitės drėkinantį pienelį. Valydamos makiažą netinginiaukite ir jūsų oda tikrai taps skaistesnė!

Parengta pagal kosmetologės Zitos komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kodėl taip svarbu mokėti tinkamai nusivalyti makiažą?

Ko gero, niekam nekyla abejonių, kad makiažo valymas yra tiesiog būtinas kasdienis ritualas. Derėtų atsiminti, kad, taupydamos laiką ir ant veido odos palikdamos makiažo ar nešvarumų likučius, rizikuojate padidinti odos sudirgimų ar net infekcijų riziką.

02 20 Išskleisti

Makiažo pagrindas skirtingų tipų odai. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

02 12

Daugelis grožio prekės ženklų rinkai nuolat pristato naujus makiažo pagrindus. Dažniausiai juos išsirenkame pagal draugių rekomendacijas. Vis dėlto, reikėtų prisiminti, kad makiažo pagrindas kiekvienai moteriai turėtų būti parenkamas individualiai. Ieškant sau tinkamo, visų pirma būtina įvertinti savo odos tipą.

Riebios odos tipas

Jeigu jūsų oda yra linkusi į riebumą, rinkitės pudrą, kurios sudėtyje nėra aliejaus. Riebios odos savininkės gali drąsiai rinktis pagrindus, savo sudėtyje turinčius silikono, nes šie neužkemša veido porų. Atkeipkite dėmesį ir į pudras, suteikiančias matinį efektą. Jei jūsų oda linkusi į bėrimus, ieškokite pagrindo, kurio sudėtyje yra salicilio rūgšties. Norėdamos išvengti blizgančios T zonos, naudokite ir birias pudras.

Sausa arba brandi oda

Šį odos tipą turinčioms moterims rekomenduojama rinktis skystą pudrą, kurios sudėtyje yra drėkinamųjų medžiagų. Vienas iš populiariausių ir tokiose makiažo priemonėse dažniausiai pasitaikančių ingridientų – glicerinas. Jis drėkina odą jos neapsunkindamas. Ieškodamos tinkamo makiažo pagrindo, brandžios odos savininkės turėtų dairytis į priemones, kurių sudėtyje esama medžiagų, turinčių antioksidantinių savybių.

Mišri oda

Daugumos moterų odos tipas – mišrus. Nors jo savininkės ir susiduria su blizgančios T zonos problema, tuo pačiu jos patiria ir odos dehidrataciją. Šioms moterims rekomenduojama rinktis matinį efektą suteikiančias pudras. Tik atsiminkite prieš jas naudojant būtina gerai sudrėkinti odą. Taip galėsite būti tikros, kad sausos vietos bus padengtos tolygiai ir nepleiskanos.

Parengta pagal makiažo ekspertės Aistės komentarus.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Makiažo pagrindas skirtingų tipų odai. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Daugelis grožio prekės ženklų rinkai nuolat pristato naujus makiažo pagrindus. Vis dėlto, reikėtų prisiminti, kad makiažo pagrindas kiekvienai moteriai turėtų būti parenkamas individualiai. Ieškant sau tinkamo, visų pirma būtina įvertinti savo odos tipą.

02 12 Išskleisti

Dantų priežiūra. Kaip užtikrinti tinkamą burnos higieną?

02 06

Dantų priežiūra. Kaip užtikrinti tinkamą burnos higieną?

Dantų skausmą neabejotinai galima vadinti vienu iš nemaloniausių jausmų. Jį patiriant nieko nelaukiame ir prašome odontologų pagalbos. Tačiau dažnų apsilankymų pas juos galime išvengti, jeigu reguliariai ir tinkamai prižiūrėsime ne tik savo dantis, bet ir visą burnos ertmę.

Dantų pasta ir dantų šepetėlis

Akivaizdžiausias ir paprasčiausias dantų priežiūros būdas – tai jų valymas dantų šepetėliu ir pasta! Rinkdamiesi šepetėlį atkreipkite dėmesį į savo individualius poreikius. Jei reguliariai kenčiate nuo dantenų kraujavimo ir padidėjusio jautrumo, rinkitės tokį, kuris būtų su minkštesniais šereliais. Jei jūsų dantenos tvirtesnės, jums geriau tiks šepetėlis su kietesniais šereliais.

Dantų pastą taip pat rinkitės pagal savo poreikius. Jautresnių dantų savininkams tiks nuo akmenų susidarymo apsaugantys produktai. Jei kenčiate nuo konkrečios burnos problemos, pasitarkite su odontologu. Jis padės išsirinkti tinkamiausią gydomąją pastą.

Burnos skalavimo skystis

Burnos skalavimo skystis padeda užkirsti kelią dantų gedimui bei kovoja su dantenų ligomis! Rinkitės tokį, kurio sudėtyje yra fluorido. Jis mažina demineralizaciją ir skylių atsiradimo dantyse riziką. Dėl tarpdančiuose užsilikusių maisto likučių aplink dantis gali prasidėti infekcija, ilgainiui perauganti į periodontitines ligas. Jų galima išvengti reguliariai naudojant skystį su chlorheksidinu.

Dantų siūlas

Jei po dantų valymo šepetėliu ir skalavimo burnos skysčiu tarpdančių neišsivalote su dantų siūlu, nedelsiant pradėkite tai daryti. Jokia kita dantų priežiūros priemonė taip gerai nepasiekia vietų, kuriose liečiasi du dantys. Būtent tarpdančiuose kaupiasi ėduonį sukeliantys mikrobai ir bakterijos.

Bendrieji patarimai

Jau vaikystėje sužinome, kad vienas didžiausių sveikų dantų priešų yra saldumynai. Juose esantis cukrus – vienas pagrindinių dantų ėduonies sukelėjų. Ribokite tokį maistą.

Dar viena, nepelnytai užmirštama, burnos ertmės valymo priemonė – paprastas vanduo. Odontologai rekomenduoja atsigėrus gazuotų gėrimų, vyno ar kavos praskalauti burną vandeniu. Toks paprastas metodas padeda išvengti dėmių atsiradimo ant dantų!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Dantų priežiūra. Kaip užtikrinti tinkamą burnos higieną?

Dantų skausmą neabejotinai galima vadinti vienu iš nemaloniausių jausmų. Jį patiriant nieko nelaukiame ir prašome odontologų pagalbos. Dažnų apsilankymų pas juos galime išvengti, jeigu reguliariai ir tinkamai prižiūrėsime ne tik savo dantis, bet ir visą burnos ertmę.

02 06 Išskleisti

2018 žiemos manikiūro tendencijos

01 16

Prižiūrėti ir sutvarkyti nagai – tai atributas, būtinas kiekvienai moteriai. Visgi neturėtume pamiršti, kad nagai labai lengvai gali virsti ir įdomiu bei išskirtiniu aksesuaru. Manikiūro specialistė Miglė pataria kokias spalvas bei ilgius geriausia rinktis šią žiemą.

Metalas

Nors dalis moterų mano, kad metalo spindesys ir blizgios detalės yra tinkamos tik šventiniam laikotarpiui, sidabrinės, auksinės, vario spalvos jau keletą sezonų nesitraukia iš ryškiausių tendencijų sąrašo. Jei nenorite, kad nagai intensyviai spindėtų, rinkitės prigesintas pilkšvo metalo spalvas arba nagų laką, kuriame spindinčias detales galima įžiūrėti tik iš labai arti.

Kelių spalvų naudojimas

Šį sezoną, darantis manikiūrą, patariama neapsiriboti viena spalva. Drąsiai pasirinkite dvi ar net tris spalvas, kurias, taikant įvairias technikas, galima modeliuoti ant to paties nago. Subtiliai grafišką įvaizdį suteiks tolygiai paskirstytos ar nagą įstrižai dalijančios kontrastingos spalvos. Derinkite tamsiai vyšninę ir žalią, mėlyną ir pilką spalvas. Nebijokite išbandyti kažką naujo!

Klasika

Nepaisant sezoninių tendencijų, visuomet galite rinktis jau amžinąja klasika tapusias spalvas. Jei įmantrus spalvų išsidėstymas, linijos ar metalo spindesys jums ne prie širdies, visuomet puikiai atrodysite pasirinkusios klasikinės raudonos bei neutralius (angl. nude) atspalvius. Dabar galima labai lengvai rasti daug šių klasikinių spalvų variacijų.

Trumpi nagai

Šią žiemą rinkitės madingus bei itin praktiškus trumpus nagus. Specialistai pabrėžia, kad toks pasirinkimas nesutrukdys nagų dailei. Net ir turint trumpus nagus galima džiaugtis pačiais įvairiausiais ant jų suformuotais piešiniais bei spalvomis. Žinoma, toks ilgis itin praktiškas, nes nagai niekur nekliūna ir nebereikia bijoti, kad jie nuluš.

 

Parengta pagal manikiūrininkės Miglės Širinskaitės komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

2018 žiemos manikiūro tendencijos

Prižiūrėti ir sutvarkyti nagai – tai atributas, būtinas kiekvienai moteriai. Visgi neturėtume pamiršti, kad nagai labai lengvai gali virsti ir įdomiu bei išskirtiniu aksesuaru. Manikiūro specialistė Miglė pataria kokias spalvas bei ilgius geriausia rinktis šią žiemą. 

01 16 Išskleisti

Plaukų priežiūra šaltuoju metų laiku

01 09

Žiemiški orai – tai didelis išbandymas jūsų plaukams. Būtent šaltuoju metų laikotarpiu jų priežiūrai būtina skirti ypatingai daug dėmesio. Naudojant tinkamas priemones, jums tikrai pavyks išsaugoti sveikus plaukus bei išvengti tokių dažnai pasitaikančių problemų kaip plaukų įsielektrinimas, sausumas ir galiukų lūžinėjimas.

Aliejus

Žiemą tai pati svarbiausia plaukų priežiūros priemonė. Svarbiausia prisiminti, kad šaltuoju laikotarpiu plaukus svarbiau ne drėkinti, o maitinti. Naudokite priemones, kurių sudėtyje yra argano, kokosų ar jojobos aliejaus. Tepkite šiomis priemonėmis plaukus iš karto po galvos plovimo arba labai nedidelį kiekį prieš išeinant į lauką. Nesijaudinkite – tinkamas aliejaus kiekis tikrai neapsunkins ir neišriebaluos plaukų.

Kaukės

Bent kartą per savaitę naudokite plaukų kaukę. Tik rinkitės ne drėkinamojo, o maitinamojo pobūdžio. Nepamirškite, kad kaukes tepti reikia pradėti ne nuo plaukų vidurio ar galiukų, bet nuo pat šaknų. Galvos oda ir plaukų šaknys žvarbiu oru linkusios sausėti, o tai gali sukelti ir plaukų slinkimą.

Šukos

Viena dažniausių problemų, su kuria žiemą susiduria ilgaplaukės merginos – tai plaukų įsielektrinimas. Jį suvaldyti galima pasirinkus tinkamas šukas. Venkite plastikinių, geležinių šepečių su tankiais šereliais. Šukuodamos plaukus medinėmis šukomis su retesniais dantukais, ne tik išvengsite plaukų įsielektrinimo, bet ir padėsite natūraliai išsiskirti plaukų aliejams.

Šaltis

Daugiausiai žalos ne tik jūsų plaukams, bet ir sveikatai gali sukelti išėjimas į šaltą lauką prieš tai gerai neišsidžiovinus plaukų. Tokiais atvejais ant galvos odos likę vandens lašiukai sušąla, o dėl to silpnėja ir plaukų svogūnėliai. Geriau skirkite šiek tiek daugiau laiko plaukų sausinimui džiovintuvais ar fenais. Tik nepamirškite naudoti specialių priemonių, kurios apsaugos jūsų plaukus nuo karščio!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Plaukų priežiūra šaltuoju metų laiku

Žiemiški orai – tai didelis išbandymas jūsų plaukams.  Naudojant tinkamas priemones, jums tikrai pavyks išsaugoti sveikus plaukus bei išvengti tokių dažnai pasitaikančių problemų kaip plaukų įsielektrinimas, sausumas ir galiukų lūžinėjimas.

01 09 Išskleisti

Kaip žvarbiu oru tinkamai prižiūrėti veido odą?

01 08

Šaltuoju metų laiku vyraujanti žema temperatūra, žvarbus vėjas bei sausas oras patalpose – tai didelis išbandymas žmogaus odai. Kaip tinkamai prižiūrėti ir kokius produktus naudoti, siekiant išlaikyti sveiką ir spindinčią veido odą?

Drėkinimas

Vienas žalingiausių vyraujančių mitų moko, kad žiemą veido odos nereikia drėkinti, o jai pakanka ir maitinamųjų priemonių. Visgi, norint tinkamai prižiūrėti odą, būtinai turime ją ir drėkinti. Svarbu tik prisiminti, kad drėkinamąsias priemones reikia naudoti ne prieš einant į lauką, o prieš miegą arba bent valanda prieš išeinant iš namų. Tokiu atveju ryte nusipraususios veido odą, ją patepkite drėkinamuoju kremu ir palaukusios, kol jis susigers, užtepkite riebesnio kremo.

UV spinduliai

Daugelis klaidingai mano, kad nuo ultravioletinių spindulių odą turime saugoti tik vasarą, kuomet saulė pati ryškiausia ir kaitriausia. Tačiau veido odą nuo UV spindulių būtina saugoti ir žiemą. Rinkitės kremus ar makiažo pagrindą, kurio sudėtyje yra SPF.

Šveitimas

Veido odos pilingą turime reguliariai atlikti ištisus metus. Tai procedūra, kuri yra būtina norint džiaugtis sveika, išpuoselėta oda. Šveitimo metu pašalinamas ant veido susikaupęs negyvas odos sluoksnis, kuris neleidžia odai pasisavinti visų naudojamose preimonėse esančių naudingų medžiagų, todėl mažėja jų efektyvumas. Pilingą atlikite du kartus per savaitę, nebent turite itin sausą veido odą. Tokiu atveju užteks ir vieno karto per savaitę.

Kaukės

Žiemą nepamirškite veido odos palepinti ir kaukėmis. Naudokite giliai drėkinančias, kurios veikia kaip prevencija nuo sauso oro patalpose sukeliamo odos išsausėjimo. Pasirinkite kaukes, kurių sudėtyje yra aliejų. Ypatingai naudingas natūralių vynuogių sėklų aliejus. Tik nepamirškite prieš naudodami kaukes kruopščiai nuvalyti veido odą, kad ši galėtų įsisavinti visas naudingąsias medžiagas!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip žvarbiu oru tinkamai prižiūrėti veido odą?

Šaltuoju metų laiku vyraujanti žema temperatūra, žvarbus vėjas bei sausas oras patalpose – tai didelis išbandymas žmogaus odai. Kaip tinkamai prižiūrėti ir kokius produktus naudoti, siekiant išlaikyti sveiką ir spindinčią veido odą? 

01 08 Išskleisti

Sveika mityba šaltuoju sezonu. Kaip stiprinti imunitetą?

01 08

Sveika mityba šaltuoju sezonu. Kaip stiprinti imunitetą?

Žiema – tai metų laikas, kurio metu dažniausiai susiduriame su peršalimu ir dar rimtesnėmis ligomis. Norint išvengti ligų ir išlikti darbingais, būtina ypatingą dėmesį skirti tinkamai mitybai, kurios dėka stiprėja žmogaus imunitetas ir mažėja susirgimo rizika.

Vaisiai

Tai labai naudingas energijos ir vitaminų šaltinis. Rekomenduojama vartoti tokius vaisius kaip granatai, persimonai. Į savo maisto racioną būtinai įtraukite oranžinius vaisius. Jie yra žinomi dėl savo antibakterinių savybių, kurios, siaučiant peršalimui ar gripui, padeda didinti žmogaus organizmo atsparumą.

Žuvis

Tik organizmui gaunant pakankamą dozę cinko, jis gali gaminti antikūnius, kurie kovoja su ligų sukelėjais bei infekcijomis. Daugiausiai cinko rasite lašišoje ir austrėse. Organizmui reikalingą cinko kiekį gausite ir vartodami kiaušinius, moliūgų sėklas bei česnakus.

Bičių produktai

Medus – tai pirmasis produktas, kurio griebiamės pajutę pirmuosius peršalimo požymius. Šaltuoju metų laiku medų reikėtų vartoti ne tik susirgus, bet ir reguliariai. Stenkitės kiekvieną dieną suvalgyti šaukštelį natūralaus medaus ar bičių duonelės. Taip ne tik sustiprinsite organizmo atsparumą, bet ir įgausite daugiau energijos, nes meduje gausu aminorūgščių, mineralų ir vitaminų.

Maisto papildai ir vitaminai

Subalansuotą mitybą papildykite vitaminų kompleksais. Juos rinkdamiesi ieškokite tokių, kurių sudėtyje būtų gausu C, A ir E vitaminų. Reguliariai naudojant vitaminus, stiprėja imuninė sistema. Tik nepamirškite, kad įvairūs vitaminai yra maisto papildas, o ne pakaitalas!

 

Parengta pagal sveikos mitybos specialistės Julijos komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Sveika mityba šaltuoju sezonu. Kaip stiprinti imunitetą?

Žiema – tai metų laikas, kurio metu dažniausiai susiduriame su peršalimu ir dar rimtesnėmis ligomis. Norint išvengti ligų ir išlikti darbingais, būtina ypatingą dėmesį skirti tinkamai mitybai, kurios dėka stiprėja žmogaus imunitetas ir mažėja susirgimo rizika. 

01 08 Išskleisti

Ruošiamės Naujiesiems! Kaip per juos atrodyti stilingai?

12 13

Išsirinkti Naujųjų metų sutikimui tinkamą aprangos derinį yra tikrai nelengva užduotis. Juk visos norime atrodyti gražiai bei stilingai, bet tuo pačiu jaustis patogiai visą naktį švęsdamos ir šokdamos. Būkite kūrybingos, skirkite daug dėmesio detalėms ir sutikdamos Naujuosius metus atrodysite bei jausitės puikiai!

Raudona spalva

Raudona – tai pati populiariausia šventinio laikotarpio spalva. Tik būkite atsargios ir prie ryškios raudonos suknelės, švarko ar marškinių rinkitės neutralesnes, į akį ne taip krentančias spalvas. Žinoma, nepamirškite klasikinio raudono lūpdažio!

Spindesys

Bent kartą per metus tikrai galime sau leisti spindėti ir išsiskirti! Rinkitės auksu, sidabru spindinčias detales. Ypatingą šventinę nuotaiką sukurti padės spindintys aksesuarai ir makiažas. Ruošdamosi išskirtiniam vakarui, paieškokite spindinčios delninės ar blizgiais karoliukais puoštų batelių. Rinkitės spindesio turintį makiažą, sukurkite žėrinčių akių efektą, kuris tikrai patrauks aplinkinių dėmesį. Žinoma, nepraraskite saiko ir spindinčias detales naudokite saikingai!

Velvetinė medžiaga

Nors velvetinės medžiagos drabužius prie kasdieninių poreikių pritaikyti sudėtinga, pasitinkant Naujuosius jie gali tapti išskirtiniu ir prabangiu jūsų pasirinkto rūbų derinio akcentu. Rinkitės tamsias velvetinio audinio spalvas: tamsiai žalią, burgundišką, tamsiai raudoną. Jos idealiai atspindės Naujųjų dvasią.

Metalo žvilgesys

Metalo žvilgesiu spindintys rūbai – tai viena ryškiausių šios žiemos tendencijų. Investuokite į subtilaus metalo žvilgesį kurdamos klasikinio kirpimo švarką ar tiesių linijų suknelę, kuria galėsite puoštis ne tik per Naujuosius, bet ir viso sezono metu. Patariama rinktis prigesintą pilko, auksinio ar žalio metalo atspalvius.

Maža juoda suknelė

Jei taip ir neradote išskirtinės spindinčios suknelės ar nenorite investuoti į vienai progai skirtą rūbą, rinkitės visuomet išgelbėjančią, mėgstamą juodą suknelę. Prie jos priderinusios blizgias pėdkelnes, spindintį manikiūrą ar ryškius auskarus, net ir neišleisdamos daug pinigų lengvai sukursite šventišką įvaizdį.

Paruošta pagal stilistės Erikos komentarus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ruošiamės Naujiesiems! Kaip per juos atrodyti stilingai?

Būkite kūrybingos, skirkite daug dėmesio detalėms ir sutikdamos Naujuosius metus atrodysite bei jausitės puikiai!

12 13 Išskleisti

Kalėdines dovanas pakuojame kitaip

12 11

Kalėdinių dovanų rinkimas savo draugams ir artimiesiems – tai itin svarbi užduotis, su kuria reikia susitvarkyti per šventinį laikotarpį. Norėdami maloniai nustebinti brangius žmones, turime nepamiršti, kad svarbu ne tik pati dovana, bet ir tai, kaip ji pateikiama. Kaip supakuoti dovanas, kad šios atrodytų ir originaliai, ir estetiškai?

Personalizavimas

Supakavę kalėdines dovanas į vienspalvį šviesų popierių, papuoškite jas žmogaus, kuriam jos skirtos, vardu ar inicialais. Pasirinkę auksinės ar raudonos spalvos specialius markerius ir naudodami trafaretą, dovanas ne tik papuošite, bet ir suteiksite joms daugiau asmeniškumo. Galite atsispausdinti ir specialias korteles, ant kurių užrašysite asmeninius palinkėjimus.

Dekoravimas

Įpakavę dovanas į vienspalvį dovanų popierių neribokite savo fantazijos ir dovaną papildomai dekoruokite kalėdiniais atributais. Naudokite spygliuočių šakeles, džiovintus vaisius, kankorėžius, cinamono lazdeles. Iš smulkių detalių sukursite originalią kompoziciją, kuri tikrai pagyvins jūsų dovaną.

Alternatyvos dovanų popieriui

Labai dažnai parenkame dovanas, kurias paprastai įpakuoti į dovanų popierių yra tiesiog nepatogu. Nesijaudinkite, nes alternatyvų tikrai netrūksta. Smulkioms dovanoms ar dovanojamiems maisto produktams naudokite stiklainius, kuriuos galite aprišti raudonais siūlais ar kaspinais. Didesnėms naudokite popierinius, šilkinius ar plastikinius maišelius ir perriškite juos raudonu, žaliu ar auksiniu kaspinu.

Dovanos vaikams

Kalėdų labiausiai laukia vaikai, tad daugiausiai dėmesio skirkite būtent jų dovanoms. Iš spalvoto popieriaus, sagučių ar kaspinėlių ant kvadratinių dėžių sukurkite žaismingus personažus: sniego senį, elnią ar net Kalėdį Senelį. Jūsų dovanos atrodys ne tik šventiškai, bet ir žaismingai.

Paruošta pagal kūrybininkės Adrianos komentarus

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kalėdines dovanas pakuojame kitaip

Norėdami maloniai nustebinti brangius žmones, turime nepamiršti, kad svarbu ne tik pati dovana, bet ir tai, kaip ji pateikiama. Kaip supakuoti dovanas, kad šios atrodytų ir originaliai, ir estetiškai?

12 11 Išskleisti

Kalėdiniai dovanų rinkiniai. Paprastai, bet ne prastai

12 08

Kiekvienais metais draugams ir artimiesiems norime išrinkti tokias dovanas, kuriomis jie ne tik džiaugsis, bet ir galės praktiškai naudotis. Vienas iš geriausių būdų, kaip maloniai nustebinti brangų žmogų – po kalėdine egle palikti dovanų rinkinį, kurio turinys gali būti naudojamas kiekvieną dieną!

Kosmetikos entuziastei

Turite draugę, kuriai kasdieninės makiažo procedūros yra pati didžiausia pramoga? Paieškokite dovanų rinkinio, kuriame draugė suras visas svarbias priemones: blakstienų tušą, lūpdažį bei makiažo valiklį. Taip pat ir šventiniam laikotarpiui tinkamų makiažo priemonių rinkinių tikrai nesunkiai surasite. Merginos tikrai apsidžiaugs žinodamos, kad kalėdiniam vakarėliui turi naują raudoną lūpdažį ar spindintį nagų laką!

Besirūpinančiai veido oda

Pradžiuginkite savo mamą, sesę ar močiutę veido priežiūros rinkiniu, kuriame jos galės rasti priemones visapusiškai odos priežiūrai. Tik prieš pirkdamos rinkinį nepamirškite išsiaiškinti, koks jų odos tipas bei atkreipkite dėmesį į amžiaus grupę, nurodytą ant priežiūros priemonių.

Besirūpinantiems namų jaukumu

Šaltasis sezonas – tai laikas, kuomet ypatingai dažnai būname namuose, todėl norime juose sukurti itin jaukią atmosferą. Švenčių proga artimiesiems galite padovanoti rinkinį, kuriame jie ras jaukumo suteiksiančių atributų: žvakių, namų kvapų, smilkalų.

Vyrams

Tikriausiai daugelis sutiks, kad išrinkti kalėdines dovanas vyrams yra pati sunkiausia užduotis. Prisiminkite, kad jie labiausiai vertinta funkcionalumą ir praktinį pritaikymą. Nebijokite jiems dovanoti itin praktiškų produktų. Parinkite barzdos skutimosi reikmenų, plaukų ar kūno priežiūros rinkinį. Vyrai tikrai bus dėkingi!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kalėdiniai dovanų rinkiniai. Paprastai, bet ne prastai

Kiekvienais metais draugams ir artimiesiems norime išrinkti tokias dovanas, kuriomis jie ne tik džiaugsis, bet ir galės praktiškai naudotis.

12 08 Išskleisti

Ką žvaigždės jums žada 2018 metais?

12 06

Artėjanti metų pabaiga – tai ne tik galimybė apmąstyti visus šiemet atliktus darbus, bet ir proga pagalvoti apie tai, kokie bus 2018-ieji – Geltonojo šuns metai. Nors jie žada daug energijos ir teigiamų emocijų, derėtų nepamiršti saugoti save bei artimuosius. Kviečiame ir jus susipažinti su astrologų prognozėmis kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas

Avinai pagaliau priims svarbius gyvenimo sprendimus, dėl kurių labai ilgai negalėjo apsispręsti. Taigi permainos neišvengiamos. Šie metai itin palankūs kelionėms, kurios ne tik atneš daugybę teigiamų emocijų, bet ir vertingų patirčių bei išminties.

Jautis

Itin sėkmingi metai galvojantiems apie savo karjerą. Tiesa, norint pasiekti gerų rezultatų, teks nepagailėti savo laiko ir netgi prisiimti papildomų atsakomybių. Labai svarbu nepamiršti skirti laiko ir šeimai, nes šie metai bus tinkami prigesusių santykių atnaujinimui.

Dvyniai

Šie metai – tai galimybė atstatyti tiek fizinę, tiek ir psichologinę sveikatą. Atsigręžkite į save ir skirkite laiko sau. Tik  nebūkite patiklūs. Susidursite su tuščiais aplinkinių pažadais ir neatsakingumu. Pasistenkite nekreipti į tai dėmesio.

Vėžys

Nauji metai gimusiems po Vėžio ženklu žada daug optimizmo ir pozityvumo. Augantis pasitikėjimas savimi suteiks ir vidinės harmonijos jausmą. Darbe ar moksluose galite susidurti su sunkumais, bet vidinis pasitikėjimas savimi leis juos įveikti.

Liūtas

Liūtams žadami kardinalūs pokyčiai asmeniniame gyvenime. Norėdami išsaugoti ir sukurti tvirtus santykius su antra puse, turėsite leistis į kompromisus. Pasitikėjimo savimi jums netrūks, bet nepraraskite saiko, nes taip galite atbaidyti žmones bei pakenkti patys sau.

Mergelė

Mergelių laukia labai užimti, bet produktyvūs metai. Susikoncentruokite į tikslus, kurių siekiate, ir nesileiskite būti blaškomi. Tik taip galėsite pasiekti tai, ko norite. Išlaikydami susikaupimą, sulauksite sėkmės ir karjeroje bei finansinėje srityje.

Svarstyklės

Svarstyklės galės džiaugtis pagerėjusiais santykiais su savo antrosiomis pusėmis. Tai lems gebėjimas įsiklausyti į partnerio poreikius. Atidžiai sekite ir kontroliuokite savo biudžetą, nes tik taip pasieksite finansinį stabilumą. Siekiant lengviau priimti svarbius sprendimus, įsiklausykite į artimų draugų nuomonę.

Skorpionas

Skorpionams 2018 m. patariama itin atsargiai elgtis su finansais. Ištarkite „ne“ impulsyviems pirkiniams, venkite investuoti dideles sumas. Sėkmė jus lydės asmeniniuose santykiuose, tad laukite naujos pažinties ar net santuokos.

Šaulys

Pastaraisiais metais varginusios problemos šiemet pagaliau išsispręs. Pasikliaukite savo kūrybiškumu, sunkiai dirbkite ir tai jums atneš sėkmę profesiniame gyvenime. Nepamirškite savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su aplinkiniais.

Ožiaragis

Šiemet atsiskleis nauji Ožiaragių talentai. Taip pat, sustiprės jūsų autoritetas ir galia. Ožiaragiams būdingas užsispyrimas lydės jus ir šiais metais, bet būsite labiau užtikrinti dėl savo pasirinkimų ir lengviau pasieksite savo tikslus.

Vandenis

Vandeniams rekomenduojama nesitikėti greitų rezultatų, net jei ir sunkiai dirbate. Būkite labai kantrūs tiek darbo aplinkoje, tiek ir su draugais bei artimaisiais. Stenkitės skirti daugiau dėmesio aplinkiniams, stebėkite jų emocijas. Antrojoje metų pusėje gali tekti priimti svarbius sprendimus.

Žuvys

2018m. pradės pildytis jūsų karščiausi ir slapčiausi troškimai. Sėkmė lydės ir finansiniuose reikaluose, tačiau nepamirškite, kad negalite visko išdalinti kitiems. Pirmiausiai, rūpinkitės savimi ir artimiausių žmonių gerove. Galite imtis net kelių naujų veiklų – tam bus palankus laikas.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką žvaigždės jums žada 2018 metais?

Artėjanti metų pabaiga – tai ne tik galimybė apmąstyti visus šiemet atliktus darbus, bet ir proga pagalvoti apie tai, kokie bus 2018-ieji – Geltonojo šuns metai. 

12 06 Išskleisti

Madingiausi šio sezono lietpalčiai

10 06

Gyvename šalyje, kurioje norime ne tik prisitaikyti prie dažno lietaus, bet ir atrasti būdą, kaip net ir orams nelepinant atrodyti madingai bei stilingai. Lietpaltis yra pati ryškiausia lietingojo sezono stiliaus detalė. Stilistė Viktorija Šaulytė pateikia savo įžvalgas, kodėl verta neapsiriboti vien klasikinio kirpimo lietpalčiais ir išmokti eksperimentuoti.

Formos.  Šį sezoną neapsiribokite vien tik klasikinio silueto lietpalčiu su diržu. Drabužių parduotuvės siūlo platų lietpalčių asortimentą, jose tikrai atrasite įdomių formų ir asimetriškų ilgių lietpalčių, kurie leis jums atrodyti išskirtinai ir įdomiai.

Oversize. Nebijokite rinktis vadinamojo „per didelio“ dydžio lietpalčio. Lengvai krentantis, kiek platesnių pečių rūbas gali atrodyti taip pat elegantiškai, kaip ir tradicinis liemenuotas lietpaltis. Jis nevaryžys judesių, tad bėgiodama per balas su skėčiu rankose jausitės patogiai!

Spalvos. Jei populiarusis smėlio spalvos lietpaltis jūsų netraukia, ne bėda. Šį sezoną madingos ryškios spalvos, ypač raudona. Ieškodamos įdomesnių alternatyvų, galite rinktis sidabrines ar net holografines lietpalčio medžiagas, kurios tikrai trauks akį.

Permatomi lietpalčiai. Tikriausiai didžiausias šio sezono atradimas ir naujovė – permatomi lietpalčiai. Šis kiek neįprastas stiliaus sprendimas iš tikrųjų yra itin praktiškas. Jis puikiai apsaugos nuo lietaus, o tuo pačiu nepaslėps ir po juo esančio puikaus drabužių derinio.

Nebijokite eksperimentuoti ir nepamirškite, kad lietpaltis gali būti kur kas daugiau nei vien tik nuo lietaus apsaugantis drabužis. Tai ir puiki įvaizdžio detalė!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Madingiausi šio sezono lietpalčiai

Lietpaltis yra pati ryškiausia lietingojo sezono stiliaus detalė. Tad stilistė Viktorija Šaulytė pateikia savo įžvalgas, kodėl verta neapsiriboti vien klasikinio kirpimo lietpalčiais ir išmokti eksperimentuoti.

10 06 Išskleisti

Batų priežiūra šaltuoju metų laiku

10 05

Išsirinkus šaltajam sezonui tinkamus svajonių batus, jokiu būdu negalima pamiršti ir tinkamos jų priežiūros. Drėgni ir vėsūs orai, dažniausiai tampantys šio metų laiko kasdienybe, gali sugadinti net ir itin kokybišką avalynę. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint, kad batai sėkmingai atitarnautų ne vieną šaltąjį sezoną?

Impregnavimo svarba

Prieš apsiaunant naujus batus, juos būtina impregnuoti. Pirmą kartą tai daryti reikėtų tris kartus, kas 15 min., naudojant purškiamą impregnatorių. Jau dėvimą avalynę užtenka impregntuoti kartą į savaitę. Tinkamai atlikus šią procedūrą, batai tampa atsparesni drėgmei, mažiau deformuojasi ir ilgiau išlaiko pradinę išvaizdą.

Druskų valymas

Bene dažniausiai šaltuoju metų laiku pasitaikanti problema yra druskos žiedas ant batų. Jį būtina nuvalyti tik grįžus iš lauko. Tam galima naudoti parduotuvėje siūlomus produktus arba savarankiškai pasigamintą acto ir vandens mišinį, kuris puikiai nuvalo ant batų susikaupusias druskas. Batus kiek vėliau reikėtų pakartotinai nuvalyti ir vandeniu suvilgytu skudurėliu.

Batų džiovinimas

Batų džiovinimas ant radiatorių ar kitų šilumos šaltinių yra labai dažnai daroma klaida. Net jei batai kiaurai peršlapę, rekomenduojama juos palikti džiūti natūraliai. Intensyvi šiluma gali sukelti batų perdžiūvimą, kuris kenkia odai.

Odinių batų priežiūra

Avalynė, pagaminta iš natūralios odos, yra labai vertinama, nes yra laidi orui, nepraleidžia šalčio ir drėgmės. Avint tokius batus būtina pasirūpinti reguliariu jos maitinimu, nes laikui bėgant odoje esantys aliejai ir riebalai pranyksta.

Zomšinių batų priežiūra

Zomšinių batų priežiūra kiek sudėtingesnė nei odinių. Jų nerekomenduojama šlapinti, nes taip šie gali prarasti savo tekstūrą. Norint iš zomšinės avalynės išvalyti plaukelius ir nešvarumus, rekomenduojama naudoti specialų trintuką. Norimą rezultatą pasiekti galima ir pašiaušiant plaukelius dantų šepetėliu ar šiurkštesniu rankšluosčiu.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Batų priežiūra šaltuoju metų laiku

Išsirinkus šaltajam sezonui tinkamus svajonių batus, jokiu būdu negalima pamiršti ir tinkamos jų priežiūros. Drėgni ir vėsūs orai, dažniausiai tampantys šio metų laiko kasdienybe, gali sugadinti net ir itin kokybišką avalynę. 

 

10 05 Išskleisti

Kaip išsirinkti tinkamiausią dantų šepetėlį?

10 02

Rinkdamiesi naują dantų šepetėlį, šiam procesui įprastai nesuteikiame ypatingos reikšmės bei neinvestuojame į jį pakankamai laiko ir dėmesio. Tačiau be reikalo. Juk nuo šios kasdienės burnos higienos priemonės priklauso mūsų dantų būklė. Parduotuvėms siūlant tokį platų šepetėlių asortimentą būtina žinoti, kuris iš jų yra tinkamiausias būtent jums. Taigi į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią dantų šepetėlį?

Šerelių kietumas

Šepetėliai pagal kietumą skirstomi į kelias kategorijas: kietus, vidutinio kietumo, minkštus ir itin minkštus. Kieti šereliai skirti turintiems itin sveikas dantenas bei dirbtinius dantis. Patys populiariausi – vidutiniai šereliai – skirti žmonėms, kurie turi sveikus dantis ir dantenas. Minkšti ir itin minkšti šereliai rekomenduojami žmonėms, kurių dantys jautrūs, o dantenos kraujuoja.

Šerelių išdėstymas

Specialistai rekomenduoja ypatingą dėmesį atkreipti į dantų šepetėlio šerelių išdėstymą. Valant dantis, geriausias rezultatas pasiekiamas tuomet, kai šereliai yra dviejų lygių. Tuomet efektyviausiai išvalomi tarpdančiai, kuriuose paprastai kaupiasi apnašos, galinčios tapti pagrindine ėduonies atsiradimo priežastimi.

Šepetėlio kotelis

Rekomenduojama, kad šepetėlio kotelis būtų tokio ilgio, kad leistų lengvai pasiekti krūminius dantis. Patartina rinktis kotelius su guminiais intarpais. Jie padeda tvirčiau suimti šepetėlį.

Šepetėlio galvutė

Šepetėlio galvutė turėtų pasiekti visas burnos ertmės vietas. Suaugusių žmonių dantis geriausiai išvalo gana maža galvutė, kurios plotis maždaug 1,3 cm, o ilgis 2,5 cm. Dar geriau jeigu šepetėlio vieta, jungianti galvutę su kotu, yra lanksti. Tuomet sumažėja rizika valantis dantis pažeisti dantenas.

Svarbiausia nepamiršti, kad dantų šepetėlį būtina keisti ne rečiau nei kas tris mėnesius, arba pasirodžius nusidėvėjimo požymiams!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išsirinkti tinkamiausią dantų šepetėlį?

Rinkdamiesi naują dantų šepetėlį, šiam procesui įprastai nesuteikiame ypatingos reikšmės bei neinvestuojame į jį pakankamai laiko ir dėmesio. Tačiau be reikalo. Juk nuo šios kasdienės burnos higienos priemonės priklauso mūsų dantų būklė.

10 02 Išskleisti

Nauja - tai gerai pamiršta sena. Kaip seną drabužį vėl paversti madingu?

09 18

Jūsų spinta lūžta nuo drabužių, bet jus nuolat aplanko jausmas, kad nėra kuo apsirengti?  O gal turite visai patogius, bet jau pabodusios spalvos batelius? Kodėl nepabandžius iš senų drabužių pasigaminti kažką naujo arba įkvėpti jiems antrą gyvenimą, pridėjus naujų detalių ar spalvų?

Dažymas. Egzistuoja daugybė būdų, kaip dažais atnaujinti seną drabužį. Vienas iš jų – dekoravimas naudojant trafaretus. Ant kieto popieriaus lape nupieškite norimą figūrą ar piešinį ir kruopščiai išpjaukite jų vidurį peiliuku. Ant lygaus pagrindo pasidėkite drabužį ir tvirtai prispaudę trafaretą teptuku nudažykite išpjautas vietas. Nepamirškite, kad naudoti reikia specialius, medžiagos dažymui skirtus dažus.

Puošyba gipiūru. Šiais metais ypač madingi ir populiarūs drabužiai, turintys gipiūro medžiagos įsiuvus. Iškirpę senų marškinėlių, švarkelio, suknelės nugaros dalį arba šonus, įsiūkite gipiūrą. Procesas nebus lengvas ir greitas, tačiau rezultatas vertas pastangų!

Kutai. Turbūt greičiausias būdas kardinaliai pakeisti drabužio išvaizdą yra jį sukarpyti. Iš trikotažo pasiūtą daugiasluoksnį sijoną, marškinėlius ar suknelės apačią sukarpykite į lygias, arba nebūtinai, juosteles ir galėsite džiaugtis nauju drabužiu.

Akmenėliai ir kiti puošybos elementai. Dekoruojant akmenėliais ar metalinėmis puošybos detalėmis, galima leisti savo fantazijai lietis laisvai: prisiūti ar priklijuoti dekoravimo elementus prie marškinių apykaklės, jais marginti palaidines ar sukneles, sudarant norimų raštų ir siluetų formas. Tik nesistenkite siūti ar klijuoti šiuos puošybos elementus simetriškai. Asimetrija atrodys kur kas stilingiau ir originaliau.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Nauja - tai gerai pamiršta sena. Kaip seną drabužį vėl paversti madingu?

Jūsų spinta lūžta nuo drabužių, bet jus nuolat aplanko jausmas, kad nėra kuo apsirengti?  Kodėl nepabandžius iš senų drabužių pasigaminti kažką naujo arba įkvėpti jiems antrą gyvenimą, pridėjus naujų detalių ar spalvų?

09 18 Išskleisti

Kokią šukuoseną rinktis šį sezoną?

09 06

Madoje – natūralumas. Natūraliai, tarsi saulės per vasarą nušviesinti galiukai, sruogelės, jūsų natūralios spalvos plaukuose įsimaišiusios kelių skirtingų atspalvių sruogos – visa tai karaliaus.

 Plaukai taps naujuoju makiažu: vienur paryškinta, kitur pašviesinta, jokių vienspalvių visos galvos dažymų, jokio nuobodumo.

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

 Norėdamos išsaugoti sveikus ir žvilgančius natūralius plaukus, turite itin atidžiai jais rūpintis. Vasaros saulės nualinti bei išsausinti, jie jau ruošis naujam iššūkiui – lietui bei šalčiui. Tad nepamirškite nuolat jų drėkinti: naktimis naudokite kaukes, po galvos plovimo – serumus ir aliejus, ypač – plaukų galiukams apsaugoti skirtas priemones.

PLAUKŲ FORMAVIMAS

 Pasistenkite, kad jūsų plaukų apimtis atrodytų kuo didesnė – naudokite juos pakeliančias, purumą skatinančias priemones. Tai šį rudenį ypač svarbu trumpaplaukėms. Ilgų plaukų savininkės turėtų paieškoti joms labiausiai tinkančių laisvo stiliaus šukuosenų: palaidi plaukai, stambios kasos, už nugaros surišti plaukai – jokių įmantrybių, puikiausiai jus papuoš tiesiog sveiki, žvilgantys ir purūs plaukai.

Tiks ir lengvos, stambios garbanos – jos šį sezoną turėtų būti labai populiarios.

Straipsnį parengė plaukų stilistas Povilas Staniulionis

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokią šukuoseną rinktis šį sezoną?

Madoje – natūralumas. Natūraliai, tarsi saulės per vasarą nušviesinti galiukai, sruogelės, jūsų natūralios spalvos plaukuose įsimaišiusios kelių skirtingų atspalvių sruogos – visa tai karaliaus.

09 06 Išskleisti

Makiažo tendencijos ruduo/žiema 2017-18 m.

09 06

Beprotišku greičiu praskriejusi vasara orais mūsų tikrai nedžiugino, todėl įsijausti į rudenį ir naujojo sezono tendencijas neturėtų būti sunku. Juolab, kad jos - išties margos ir kerinčios.

Pagrindinis ateinančio sezono tendencijų bruožas - išnykusi riba tarp kasdienio ir puošnaus įvaizdžio. Todėl, jei mėgstate puoštis, tai galite daryti jau nuo pat ryto.

Rudens - žiemos makiažas ir šukuosena: netobulai tobulas įvaizdis. Tarsi be makiažo, bet atrodanti nepriekaištingai, tarsi be šukuosenos, bet nėra prie ko prikibti.

Sezono pažiba - prigesinta žydra spalva, kurią reikėtų derinti su juoda, švelniai rožine ar oranžine. Norėdamos kiek šokiruoti, rinkitės klasikinę raudoną spalvą, kuri šį sezoną dominuoja garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijose.
Metalo atspalvis, žvynai, blizgučiai - viskas madinga ir priimtina net dienos metu. Vidutinio ilgio plazdančios, lengvos, prabangaus audinio suknelės, derinamos su masyviais, ilgais ir apkritusiais odiniais batais nepaliks abejingų. Siluetai, gėlių raštai, gelsvos, rusvos, oranžinės, bordo ir rudos spalvos primins 70-uosius.

VEIDO ODA

Strobingus, kontūravimus, odos žvilgesį ir bronzantus palikime vasarai. Rudens – žiemos sezonas atneša sveikos ir lygios odos tendenciją. Gyva, lygi, skaisti, pusiau matinė, vos pastebimai pakontūruota, pagyvinta lašeliu skaistalų, tarsi nieko nebūtumėte užsitepusi – toks šio rudens įvaizdis.

Rinkitės atspalviu tobulai jums tinkantį, vos matomą makiažo pagrindą. Jei oda - problematiška, pries tai naudokite trūkumus ištaisančią makiažo bazę. Vietoje kompaktinės pudros naudokite birią fiksuojamąją pudrą - ji padengs veidą plonesniu ir mažiau matomu sluoksniu. Nepamirškite kruopščiai užmaskuoti patamsėjusių paakių ir spuogelių stipriai pigmentuotu, tačiau lengvu maskuokliu. Nusprendusios naudoti skaistalus, rinkitės artimą odos spalvai lengvo persiko ar rausvą atspalvį.

AKYS

 Ypač madinga šį sezoną - dengti viršutinį ir apatinį akių vokus skaistalu, kurį naudojote ir skruostams: išgausite itin natūralaus makiažo įvaizdį. Šį rudenį galite sau leisti ir visai nedažyti akių, tačiau tuomet įbrėžkite kūno spalvos pieštuku apatinio voko vidinėje dalyje – taip sukursite dar gyvesnį žvilgsnį, bei nepamirškite akcentuoti lūpų.

Drąsesnės moterys gali išbandyti ir žydrą akių šešėlį, kuris šiemet karaliavo aukštosios mados dizainerių podiumų manekenių makiažuose. Madingas - platus, Amy Winehouse stilių primenantis akių pravedimas.

BLAKSTIENOS IR ANTAKIAI

 Eksperimentuokite su spalvotais tušais. Derinkite juos prie drabužių, aksesuarų - tai taps puikiu akcentu. Taip pat išbandykite ypač tankiai padažytų, net sulipusių 60-ųjų stiliaus blakstienų dažymo būdą. Drąsiai klijuokite blakstienas.

 Antakiai - ypač madingi nubalinti, nušviesinti, tad nepersistenkite su jų išryškinimu, naudokite gelį ar vašką ir tobulai sušukuokite antakius. Vietas, kur plaukeliai retesni, paryškinkite jų spalvą atitinkančiu šešėliu ar pieštuku, tik nesugriežtinkite ir per daug neužtamsinkite.

LŪPOS

 Pamirškime griežtas, pieštuku apvestas lūpas. Madingos ryškios, sodrios raudonos, bordo spalvos, tačiau neaiškios, tarsi vos kartą dažu perbrauktos lūpos. Natūraliam įvaizdžiui išgauti pamėginkite tepti skystą skaistalą ant lūpų (tą patį , kurį naudojote ir skruostams). Nepamirškite po ranka visada turėti kokybišką lūpų balzamą ar tiesiog mėgiamą lūpų blizgį - saugokite lūpas nuo išsausėjimo.

NAGAI

 Ypatingai madingi šį sezoną - metalinio spindesio nagai. Taip pat į madą grįžta ir tamsūs, sodrūs nagų lakų atspalviai, dekoruoti akmenėliais, blizgučiais ir piešinėliais. 

Straipsnį parengė stilistė, makiažo meistrė Toma Kisieliūtė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Makiažo tendencijos ruduo/žiema 2017-18 m.

Pagrindinis ateinančio sezono tendencijų bruožas - išnykusi riba tarp kasdienio ir puošnaus įvaizdžio. Todėl, jei mėgstate puoštis, tai galite daryti jau nuo pat ryto.

09 06 Išskleisti

Atsinaujiname garderobą. Kas madinga šį rudenį?

08 21

Nors vasara jau artėja prie pabaigos, mūsų drabužių spintos vis dar pilnos dienos šviesos taip ir nepamačiusių vasarinių drabužėlių, atėjo metas ruoštis rudeniui. Kokias tendencijas šiemet mums atneša rudeninis mados vėjas?

 

Šį rudenį itin madingas minimalizmas, santūri prabanga bei komfortas. Baigiantis vasaros įkarščiui spalvos pamažu tampa ramesnėmis, šiltesnėmis, tačiau jokiu būdu ne niūrios.

Artėjantį sezoną itin populiarūs bus džinsinio audinio drabužiai. Visgi jie turėtų būti tamsiai mėlynos spalvos ir puošti aplikacijomis. Aplinkinių susižavėjimą kels didelės apimties kailiniai ir klasikiniai paltai su plačiomis kailinėmis apykaklėmis.

Rudenį madingos bus ir pūkinės sportinės striukės. Jas patariama dėvėti tiek derinant su odinėmis kelnėmis, tiek su šilkiniais sijonais.

Populiarūs išliks ir blizgūs audiniai, oda, vilna, aksomas, kailiai, šilkas. Į mūsų spintas bando grįžti ir velvetas. Rudenį dominuos natūrali kūno, švelniai rožinė su levandų priemaiša, tamsiai žalia (pušų bei ruda), rudeninių klevų, natūrali pilka ir citrinos spalvos. Savo vietos ant mados pakylos dar neužleis raudona, balta, juoda.

Šį rudenį itin madingos bus indėniškos detalės: papuošalai, galvos apdangalai, avalynė.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Atsinaujiname garderobą. Kas madinga šį rudenį?

Nors vasara jau artėja prie pabaigos, mūsų drabužių spintos vis dar pilnos dienos šviesos taip ir nepamačiusių vasarinių drabužėlių, atėjo metas ruoštis rudeniui. Kokias tendencijas šiemet mums atneša rudeninis mados vėjas?

08 21 Išskleisti

Kaip rūpintis vaikų ir paauglių veidu?

08 21

Paaugliški spuogai arba aknė – tai lėtinė uždegiminė odos liga, kurios negydant simptomai gali kankinti 10 metų ar net ilgiau. Sergant labiausiai išberiamas veidas, todėl ne visada pavyksta spuogus užmaskuoti. Paaugliui tai gali sukelti psichologinių, bendravimo problemų, sumenkinti pasitikėjimą savimi, todėl tėvams svarbu laiku pastebėti paauglio pasikeitimus ir jam padėti pasirūpinti savimi.

  • Atsiradus pirmiesiems spuogeliams, vonioje turėtų atsirasti specialus veido odą tausojantis prausiklis, skirtas aknės pažeistos jautrios odos priežiūrai. Parodykite savo vaikui, kaip reikia taisyklingai plauti veidą, nesidrovėkite pora kartų tai padaryti kartu su juo. Juk tai tik dar vienas higienos įprotis. Toks pats kaip ir dantų valymas ar nagų priežiūra.
  • Dalis jaunų žmonių turi įprotį spuogus spaudinėti, draskyti ar krapštyti. Tokiu būdu oda tik traumuojama, sudaromos sąlygos plisti infekcijoms, uždegimams, lėtėja gijimo procesas, greičiau susidaro randai. Vaiką reikėtų išmokyti jokiu būdu nespaudyti, nečiupinėti besiformuojančių inkštirų.
  • Specialistai vieningai sutaria, kad psichinis pervargimas (lėtinis ar emocinis stresas) provokuoja aknę, todėl ja sergant savo pačių labui privalu rasti laiko atsipalaidavimui. Galbūt vaiko dienotvarkė perkrauta, gal jis turi per daug būrelių ir užsiėmimų? Vaikams derėtų suteikti galimybę pabūti ramiai, su savimi. Visavertis poilsis, pasivaikščiojimai gryname ore, pakankama miego trukmė augančiam organizmui yra tiesiog būtina.
  • Sveika ir pilnavertė mityba taip pat daro didžiulę įtaką odos būklei. Pirmieji inkštirai yra dar viena proga priminti, kad šokoladas ar bandelė negali pakeisti visaverčių pietų bei gali turėti neigiamos įtakos odos būklei.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip rūpintis vaikų ir paauglių veidu?

Paaugliški spuogai arba aknė – tai lėtinė uždegiminė odos liga, kurios negydant simptomai gali kankinti 10 metų ar net ilgiau.  Paaugliui tai gali sukelti bendravimo problemų, sumenkinti pasitikėjimą savimi, todėl tėvams svarbu laiku pastebėti paauglio pasikeitimus ir jam padėti pasirūpinti savimi.

08 21 Išskleisti

Kaip pasirūpinti sausėjančiais plaukais?

08 21

Norint, kad plaukai atrodytų gyvybingi ir sveiki, reikia įdėti nemažai pastangų juos puoselėjant. Ką daryti, jeigu net nuoširdžiai jais rūpinantis, rezultatai vis tiek nuvilia? Sausi plaukų galiukai – tai daugeliui dailiosios lyties atstovių opi problema. Jie gadina visą plaukų vaizdą, kuria netvarkingos šukuosenos įspūdį. Pateikiame kelis patarimus, ką daryti, siekiant išvengti tokių nemalonių patirčių.

  • Saugokite plaukus nuo staigios temperatūrų kaitos ir saulės spindulių pasipuošdamos gražiu galvos apdangalu bei naudodamos specialias priežiūros priemones, ginančias plaukus nuo žalingo saulės poveikio.
  • Stenkitės nepiktnaudžiauti plaukų džiovintuvu ir kitomis „karštomis“ priemonėmis. Jas naudoti rekomenduojama ne dažniau kaip 2–3 kartus per savaitę. Beje, į šį patarimą nenumokite ranka net jeigu naudojate plaukus nuo karščio saugančias priemones. Karštas oras pakelia plaukų „žvynelius“, dėl to plaukai atrodo puresni, bet tampa nepaklusnūs, labiau pasiduoda neigiamiems veiksniams.
  • Stenkitės plauti galvą bent jau kas antrą dieną. Būtų puiku, jei naudojamo šampūno pH būtų neutralus. Šią informacija gamintojai paprastai nurodo informaciniame lapelyje. Taip pat labai svarbūs drėkinamieji komponentai, pavyzdžiui, šilko proteinas, taukmedžių sviestas, arganų aliejus, keratinas ar aminorūgštys.
  • Vanduo, kuriuo plaunate plaukus, privalo būti šiltas. Ar vandens temperatūra tinkama plaukams, nustatyti nesunku. Tiesiog atkreipkite dėmesį ar galvos odai ji maloni. Per karštas vanduo pažeidžia lipidų sluoksnį ir kenkia plaukams, jie ima sausėti ir lūžinėti. Per šaltas vanduo gali sutrikdyti galvos kraujotaką, išprovokuoti plaukų slinkimą.
  • Maitinkite ir drėkinkite plaukus. Reguliarus plaukų kaukių naudojimas tarsi pažadina plaukų gyvybingumą ir apsaugo juos nuo sausėjimo. Kaukės aprūpina vitaminais ir maistinėmis medžiagomis ne tik galvos odą, bet ir plaukų svogūnėlius, tad turėdamos laiko būtinai palepinkite savo plaukus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip pasirūpinti sausėjančiais plaukais?

Norint, kad plaukai atrodytų gyvybingi ir sveiki, reikia įdėti nemažai pastangų juos puoselėjant. Ką daryti, jeigu net nuoširdžiai jais rūpinantis, rezultatai vis tiek nuvilia? 

08 21 Išskleisti

Patarimai norinčioms turėti tobulas kojas

08 21

Net ir visai paprasta mankšta gali jums padėti sustiprinti raumenis ir pagražinti kojas. Nuo ko pradėti? Pirmiausiai būtina pozityviai nusiteikti! Trenerė Miglė Šarinskaitė siūlo keturis nesudėtingus pratimus, kuriems laiko ras net ir labiausiai užsiėmusi moteris.

Pagalvėlės spaudimas. (15 kartų kaskart palaikant 3 sekundes)

Atsisėskite ant kėdės krašto, tarp kelių įsidėkite nedidelę pagalvėlę arba minkštą kamuoliuką. Spauskite pagalvėlę tarp kelių kuo stipriau ir laikykite ją šioje padėtyje 3 sekundes. Atleiskite ir iškart vėl kartokite judesį. Pratimą atlikite 15 kartų.

Įtūpstai (3 kartus po 15 įtūpstų)

Atsistok tiesiai, kojas laikykite pečių plotyje. Ženkite didelį žingsnį į priekį, tačiau užpakalyje likusios kojos nepristatykite. Tūpkite žemyn kaip įmanoma žemiau, o tuomet kilkite į viršų. Įtūpsto metu priekinė koja turi būti statmena grindims. Atlikite 3 serijas po 15 įtūpstų kiekvienai kojai.

„Kėdė“ (3 kartus po 30-50 sekundžių)

Atsistokite prie sienos ir į ją atsiremkite nugara. Sulenkite kojas ir tūpkite žemyn, kol šlaunys taps lygiagrečios grindims. Išlaikykite šią „kėdutės“ padėtį bent 30 sekundžių.

Pilni pritūpimai (3 kartus po 15 pritūpimų)

Atsistokite tiesiai, kojas laikykite pečių plotyje. Tūpkite žemyn, kol užpakaliu paliesite kulnus, o tuomet atsistokite. Nesukčiaukite ir darykite tik pilnus pritūpimus!

Straipsnį parengė trenerė Miglė Šarinskaitė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Patarimai norinčioms turėti tobulas kojas

Net ir paprasta mankšta gali jums padėti sustiprinti raumenis ir pagražinti kojas. Nuo ko pradėti? Pirmiausiai būtina pozityviai nusiteikti! Trenerė Miglė Šarinskaitė siūlo keturis nesudėtingus pratimus, kuriems laiko ras net ir labiausiai užsiėmusi moteris.

08 21 Išskleisti

Išsirink tau labiausiai tinkantį depiliacijos būdą

07 26

Atėjus vasarai nereikalingų kūno plaukelių šalinimas tampa itin aktualus. Bet kaip pasirinkti būdą ir vietą, kur atlikti šią procedūrą? Visgi nemažai moterų dėl kainos ir laiko veiksnių depiliaciją atlieka pačios. Tačiau kokį būdą pasirinkti, sprendžiate tik jūs.

Depiliacija cukrumi arba vašku

Depiliacija cukrumi arba vašku patraukli dėl savo ilgalaikio efekto, todėl rekomenduojama toms, kurioms pabodo dažnas skutimasis ar kiti depiliacijos būdai. Šios priemonės (vašku ar cukrumi padengtos juostelės) yra sušildomos, užklijuojamos ant odos ir po kelių sekundžių vienu staigiu judesiu nuplėšiamos prieš plaukų augimo kryptį. Po tokios procedūros plaukeliai neataugs net 4–6 savaites.

Epiliacija

Savo išvaizda epiliatorius primena elektrinę skutimosi mašinėlę, tik vietoje skutimosi peiliukų šiame aparatėlyje įtaisyta besisukanti galvutė, išraunanti plaukus kartu su šaknimis. Be to, ataugantys plaukeliai būna silpnesni. Tačiau dėl sukeliamo skausmo elektriniu epiliatoriumi dažniausiai depiliuojamos tik blauzdos ir rankos.

Skutimas

Labiausiai paplitęs, pats pigiausias, greičiausias ir neskausmingiausias plaukelių šalinimo būdas yra skutimas. Jam naudojami peiliukai arba automatinės skutimosi mašinėlės. Naudojant skutimo peiliukus skutama vieta iš pradžių sudrėkinama putomis ar kitomis tam skirtomis priemonėmis, tuomet peiliukais pašalinami plaukeliai. Tai gana paprastas, palyginti pigus metodas, tačiau jo efektas yra trumpalaikis, skustis tenka ganėtinai dažnai, o taip dirginama oda.

Depiliaciniai kremai ir putos

Šis cheminės depiliacijos būdas taip pat yra neskausmingas. Tačiau kremai ir putos gali paveikti tik plonus plaukelius, tankesnių ir kietesnių plaukelių tokios priemonės paprastai neįveikia. Be to, reikėtų nepamiršti, kad cheminiai depiliaciniai kremai ir putos jautriems žmonėms gali sukelti alergines reakcijas. Naudotis kremais ir putomis paprasta ir patogu. Priemonė užtepama ant odos, šiek tiek palaikoma, o plaukeliai pašalinami mentele ir atauga tik po 4-6 dienų. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Išsirink tau labiausiai tinkantį depiliacijos būdą

Atėjus vasarai nereikalingų kūno plaukelių šalinimas tampa itin aktualus. Bet kaip pasirinkti būdą ir vietą, kur atlikti šią procedūrą? Visgi nemažai moterų dėl kainos ir laiko veiksnių depiliaciją atlieka pačios.

07 26 Išskleisti