Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika

Sutinku

Penktoji DROGAS Grožio mokykla dėmesį skyrė veido odai

12 12

Pirmąjį žiemos vakarą, gruodžio 1-ąją, kulinarijos lofte „Čiop Čiop“ įvyko jau ketvirtasis „DROGAS Grožio mokyklos“ renginys. Šįkart jis skirtas odai ir jos priežiūros būdams bei priemonėms. Daug dėmesio skirta ir sveikai gyvensenai, mat ryškiausias grožis tas, kuris yra ne tik natūralus, bet ir sklindantis iš vidaus.

Ketvirtoji „Grožio mokykla“ pradėta nuo sveikuoliškų arbatų skanavimo bei įsiamžinimo prie „Sukurk DROGAS pati“ fotosienelės. DROGAS marketingo vadovė Loreta Ziezienė atidarydama renginį ragino viešnias nepraleisti progos ir iš paskaitas skaitysiančių eksperčių pasisemti kuo daugiau žinių.

„Gražiausia moteris ta, kuri skleidžia natūralų grožį. Todėl norėjome savo viešnioms suteikti patarimų, kaip jos gali pabrėžti gamtos joms suteiktas dovanas, o ne jas maskuoti“, – kalbėjo ji.

Dermatologė Giedrė Gajauskienė DROGAS viešnioms išsamiai papasakojo apie veido odos savybes, supažindino su pagrindiniais jai gręsiančiais pavojais, pateikė naudingų patarimų, kaip ją prižiūrėti.

Kosmetikos gamintojo „Mixa“ ekspertė Eglė Katkevičiūtė pasakojo apie veidui skirtus gaminius, jų sudėtį, privalumus ir naudą. Ji ne tik atsakė į vakaro svečių klausimus, bet ir išdalino joms gausius prizus.

Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė „DROGAS Grožio mokyklos“ mokinėms aiškino, jog grožis ir sveika gyvensena yra stipriai susiję tarpusavyje. Žinoma moteris pasidalino asmenine patirtimi, kaip tinkamai motyvuoti save ir iš visų jėgų siekti išsikeltų tikslų.

Tiek prieš renginį, tiek pertraukų metu vakaro viešnios turėjo galimybę išsitirti, kokio tipo yra jų veido oda. „Mixa“ konsultantės dosniai dalino patarimus, kokias priemones ir kada joms patartina naudoti.

Kiekviena „DROGAS Grožio mokyklos“ narė apdovanota ir individualiomis dovanomis, padėsiančiomis lengvai bei efektyviai prižiūrėti jų veido odą.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Penktoji DROGAS Grožio mokykla dėmesį skyrė veido odai

Pirmąjį žiemos vakarą, gruodžio 1-ąją, kulinarijos lofte „Čiop Čiop“ įvyko jau ketvirtasis „DROGAS Grožio mokyklos“ renginys. Šįkart jis skirtas odai ir jos priežiūros būdams bei priemonėms.

12 12 Išskleisti

Ką jums kitąmet žada žvaigždės?

12 05

Artėjantys 2017-ieji bus Raudonojo gaidžio metai. Jie bus itin palankūs tiems, kurie bus energi, aktyvūs, ryžtingai priims naujus iššūkius. Tiems, kuriems nesiseka asmeniniame gyvenime Gaidžio metai žada permainas bei naujas, daug žadančias galimybes. O ko iš 2017-ųjų galite tikėtis jūs?

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

2017-ieji Avinams bus itin sėkmingi metai, suteiksiantys dar daugiau optimizmo. Vis dėlto, per pirmuosius kelis metų mėnesius iškils sunkumų, kuriems ruoštis reikėtų pradėti jau dabar. Juos įveikusios, tik dar labiau sustiprėsite bei padėsite puikų pagrindą likusiems metams. Gali tekti nemaloniai nustebti, kai artimas žmogus jus paliks nuošaly, tačiau šis įvykis išmokys jus apeiti bet kokias kliūtis, nesukeliant pavojaus darbui ar finansiniam saugumui. Jūsų laimė ir gyvenimo džiaugsmas skleis teigiamą aurą, todėl aplinkiniai bei draugai sieks jūsų dėmesio ir galimybės pasisemti teigiamos energijos.


Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Tikėtina, kad ateinančiais metais šio ženklo atstovės susidurs su kliūtimis, kurios apsunkins su karjera susijusių tikslų siekimą. Nepaisant to, jūsų įgimtos atkaklumo bei išmintingumo savybės padės išvengti daugelio kelyje pasitaikysiančių kliūčių. Savo tikslų teks siekti vienoms, nes sutiksite nedaug pasitikėjimo vertų žmonių, kurie galėtų jums padėti.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių ženklo moterims ateinančiais metais būtina griebti kiekvieną galimybę, kuri pasitaikys kelyje. Jeigu būsite drąsios ir ryžtingos, ženkliai pagerinsite savo finansinę situaciją, palypėsite karjeros laiptais. 2017 m. jūsų laukia daug kelionių, pasikeitimai darbe, todėl daugumai Dvynių jie bus itin įsimintini. Ateinantys metais žada ir gausybę naujų pradžių. Šie metai dvynėms bus puikūs visais atžvilgiais.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Ateinantys metai po Vėžio ženklu gimusias moteris fortūna suves su įdomiais žmonėmis, kurie ilgainiui taps gerais draugais, padėsiančiais jums augti kaip asmenybėms. Kitąmet pajusite būtinybę numesti nuo savo pečių sunkią naštą, kuri jau seniai slėgė ir sunkino gyvenimą. Atėjus lemtingam momentui neabejokite ir būkite ryžtingos. Ryžtas padės suprasti, ką iš tiesų norite pasiekti gyvenime. Būtina sau išsikelti tikslus ir iš visų jėgų stengtis juos įgyvendinti, nes 2017-ieji. bus norų išsipildymo metai.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Ateinantys metai Liūtams bus finansiškai sėkmingi, todėl nebereikės kovoti dėl pajamų ir patogesnio gyvenimo. Likimas kitąmet jums dovanos daug nenuspėjamų situacijų su itin palankiais rezultatais. Šio ženklo atstovės yra įpratusios viską pasiekti pačios, todėl galite sutrikti, kai viskas savaime pateks į rankas. Liūtėms pasitaikys ir nesklandumų bei išgyvenimų, tačiau jos su viskuo susidoros. Tikėjimas savimi ir artimų žmonių palaikymas padės įveikti bet kokius sunkumus.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovėms ryžtingų veiksmų reikės imtis nuo pat kitų metų. Tik ryžtas padės susidoroti su išbandymais, kurių bus ne vienas, ir pakreipti įvykių eigą sau palankia vaga. 2017 m. Mergelėms bus pilni progreso ir augimo. Lengvai kilsite karjeros laiptais ir pasieksite tai, apie ką jau ilgai svajojote.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo atstovėms seksis praktiškai viskas. Jos paprastai, be didelių sunkumų ir neigiamų pasekmių įveiks visas kelyje pasitaikiusias kliūtis. Ateinantys metai Svarstyklėms pateiks kaip niekada daug galimybių, svarbu tik jų nepraleisti. Gimusioms po šiuo ženklu reikėtų nusiteikti dideliems pokyčiams tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Metai bus pilni įvykių ir sėkmės. Išnaudokite visas pasitaikysiančias galimybes!

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Šio ženklo atstovių kitais metais laukia atkakli kova dėl savo laimės. Daugelis pagaliu patikės savo jėgomis ir gebėjimu padaryti kažką savarankiškai, be pašalinių pagalbos ir bus už tai apdovanotos. Likimas bus palankus toms, kurios nesėdės sudėjusios rankų ir veiks. Visiškai nesvarbu ar kalba eina apie darbą, ar šeimą bei meilė..

Šaulys ( lapkričio 23 – gruodžio 22)

Kaip ir Skorpiono ženklo atstovėms, taip ir Šaulėms šie metai bus palankūs, jeigu jos nesėdės vietoje sudėjusios rankas. Kitų metų pradžioje turėtų atsiverti daug naujų perspektyvų. Į iškilusias problemas sugebėsite pažiūrėti iš šalies ir tai padės jas lengviau išspręsti.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Šio ženklo atstovėms ateinančiais metais patariama prieš kažką darant viską gerai ir atidžiai apgalvoti bei pasverti. Atsargiai įvertinkite visas naujas pažintis, nes jos gali tapti lemtingomis ir iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Žvaigždės šio ženklo atstovėms pataria teisingai susidėlioti prioritetus. Svarbu nepamiršti savęs, užsiimti saviugda.

Vandenis ( sausio 20 – vasario 18)

Šio ženklo atstovėms ateinančiais metais seksis praktiškai viskas. Be didelių sunkumų ir neigiamų pasekmių įveiksite bet kokią didesnę kliūtį. Kiti metai jums bus sėkmingi visose srityse: darbe, meilėje, šeimoje ir net draugų kompanijoje. Tačiau patartina atsargiau bendrauti su naujai sutiktais žmonėmis.

Žuvys ( vasario 19 – kovo 20)

Žuvims kiti metai daugeliu atžvilgių taps išskirtiniais. Šio ženklo atstovės tarsi pabus iš gilaus miego ir pajaus neįtikėtiną energijos antplūdį. Tačiau progresas ir augimas bus lėtas, todėl reikės apsišarvuoti kantrybe. Kitais metais pagaliau sulauksite pasiūlymo, kurio laukėte jau ilgą laiką. Galėsite viską pradėti nuo švaraus lapo. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką jums kitąmet žada žvaigždės?

Artėjantys 2017-ieji bus Raudonojo gaidžio metai. Jie bus itin palankūs tiems, kurie bus energi, aktyvūs, ryžtingai priims naujus iššūkius. Tiems, kuriems nesiseka asmeniniame gyvenime Gaidžio metai žada permainas bei naujas, daug žadančias galimybes. O ko iš 2017-ųjų galite tikėtis jūs?

12 05 Išskleisti

Naujieji metai – stilingai!

12 05

Šventinis Naujųjų metų laikotarpis mus pasitinka ne tik su kasmetiniu pasižadėjimų sąrašu, bet ir su klausimu, kaip stilingai juos atšvęsti! Laimei, atsižvelgdami į šių metų tendencijas ir mados topus, sudarėme pasiūlymų sąrašą, padėsiantį jums sublizgėti per Naujųjų metų naktį!

Išsiuvinėti raštai

Artėjant Naujiesiems nuo siuvinėtų aplikacijų, kurios šią vasarą užėmė mados topus, perėjome prie tiesioginio siuvinėjimo ant audinio. Svarbiausia šio trend‘o taisyklė – „daugiau yra mažiau“. Tai reiškia, jog siuvinėtais raštais turėtų būti išmarginta tik viena iš jūsų eilutės dalių. Rinkitės siuvinėtus drabužius, jei Jūsų šventės tema nėra itin prabangi ar formali. Išskirtiniais atvejais, jei norite savo deriniui suteikti šiek tiek netikėtumo, galite eksperimentuoti ir su klasikiniais drabužiais. Tokie netikėti deriniai jus išgelbės nuo paskendimo juodai baltoje masėje.

Nėriniai, permatomi audiniai

Nėriniais puošti ar permatomų audinių drabužiai yra puikus pasirinkima specialioms progoms. Šis trend‘as puikiai tik toms, kurios savo Naujųjų metų vakarėlį švenčia neoficialioje aplinkoje ir nori savo aprangai suteikti šiek tiek seksualumo! Visgi, vertėtų nepamiršti, jog per daug atidengtas kūnas siunčia vulgarią žinutę.  Kurdamos savo aprangos derinį stenkitės išlaikyti proporcijas. Tai reiškia, jog jei apnuoginote nugarą, reikėtų vengti nuogų kojų, ir atvirkščiai.

Moderni klasika

Užkietėjusioms klasikos mėgėjoms, kurios negali gyventi be juodų kelnių ar baltų marškinių, siūlome išeitį. Rinkitės modernią klasiką, kurią galite susikurti pasitelkdamos diržus, kūno diržus, chocker‘ius, ar kitus netikėtus aksesuarus, kurie jūsų klasikinei, rafinuotai aprangai suteiks šventiškumo ir netikėtumo prieskonių! Eksperimentuokite! Šis būdas itin tiks toms, kurios nemėgsta masyvių papuošalų ar bižuterijos.

Aksomas

Jei jau išsirinkote norimą drabužių stilių, tačiau nežinote, kokios medžiagos suknelė ar palaidinė šiuo laikotarpiu madingiausia, galime užbėgti įvykiams už akių ir drąsiai jums pasufleruoti vieną vienintelį žodį – aksomas. Ši medžiaga šį sezoną itin išpopuliarėjo. Didžiausias šios medžiagos privalumas – akimirksniu atsirandantis prabangos, kurios visi taip trokštame Naujųjų metų naktį, pojūtis.

Spalvos

Šiuo metu itin populiarios tamsios, gilios spalvos: tamsiai ruda, tamsiai mėlyna, vyno, samanų atspalviai. Mėgstančioms šviesias spalvas, siūlytume rinktis pilkus ir lengvus rožinius atspalvius. Jie ne tik tinka beveik kiekvienai panelei, bet ir atrodo itin prabangiai bei šventiškai.

Pabaigai...

Kaip puoštis artėjančių naujųjų metų vakarėliui, nuspręsti galite tik jūs pati. Tačiau nepamirškite, jog ne stiliaus tendencijos, o jūsų asmeninis įvaizdis yra lemiamas faktorius! Drabužius rinkite taip, jog matydamos savo atvaizdą veidrodyje džiaugtumėtės bendru vaizdu, o šventės metu galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis ja.

Gražių ir madingų švenčių!

Ligita Malinauskaitė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Naujieji metai – stilingai!

Šventinis Naujųjų metų laikotarpis mus pasitinka ne tik su kasmetiniu pasižadėjimų sąrašu, bet ir su klausimu, kaip stilingai juos atšvęsti! Laimei, atsižvelgdami į šių metų tendencijas ir mados topus, sudarėme pasiūlymų sąrašą, padėsiantį jums sublizgėti per Naujųjų metų naktį!

12 05 Išskleisti

Šventinis makiažas. Kas šiemet madinga?

12 05

Artėjant gražiausioms metų šventėms bei gyvenant nuolatiniame bėgime, nereikėtų pamiršti, kad kartais turime stabtelėti ir pabūti su brangiausiais žmonėmis. Vis dėlto mes, moterys, ne tik norime, bet ir esame kone įpareigotos kasdien atrodyti nepriekaištingai. Per šventes šis įpareigojimas tik dar stipriau juntamas. Per jas turime tiesiog žėrėti. Dėl to kiekviena turime žinoti, kaip pasidaryti proginį makiažą, kuris padėtų dar labiau išsiskirti.

 

Lūpos

Šį sezoną lūpos tampa pagrindiniu akcentu, todėl jas puošti reikėtų ryškiai raudonais, juodais, tamsiai vyšniniais, mėlynais, slyvų, tamsios violetinės spalvos lūpų dažais. Per šias šventes matinės lūpos keičiamos blizgiomis, dėl to bespalvis blizgis tiesiog privalo atsidurti jūsų kosmetinėje.

Jei vis dėlto klasikinė raudona jums netinka, o tamsūs atspalviai ne prie širdies, drąsiai rinkitės rožinių atspalvių lūpų dažus arba visiškai natūralios spalvos lūpas. Bespalvis lūpų blizgis ar lūpų balzamas šiemet irgi paklausūs. Tik nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.

Prieš gražindamos lūpas nepamirškite jas apvesti vienu tonu šviesesniu lūpų pieštuku. Taip suteiksite joms gražią ir taisyklingą formą.

Akys

Ruošiantis šventiniam vakarui šį sezoną siūloma prailgintą grafinį akių kontūrą. Jis brėžiamas išraiškingais ilgais, storais, geometriniais akių pravedimais ar akių šešėliais, kuriais formuojami ilgi ir ištęsti kontūrai. Tokiu būdu suformuojamas panašus į katės žvilgsnis. Ši technika pakels ir padidins akis, be to jūsų įvaizdžiui suteiks daugiau dramatiškumo. 

 

Jei jums ne prie širdies skysta akių kontūro priemonė, rinkitės tamsius šešėlius. Jais nupieštos strėlytės ypač tiks toms merginoms ir moterims, kurios nemėgsta ryškių akių.

 

Kalbant apie akių šešėlius, per šias šventes bus madinga mėlyna, sidabrinė ar pilka spalva. Paryškinant akis šiemet galite gausiai naudoti blizgučius. Metalo spindesys yra viena iš karščiausių sezono naujienų.

Skruostai
Eidamos į šventinį vakarėlį nepamirškite ir skruostų. Pagrąžinkite juos šviesiai rožiniais ar persikų atspalvio skaistalais. Dėka jų jūsų veidas atrodys gaiviai ir jaunatviškai. 
Šiemet itin madingas ir makiažas be makiažo. Tai labai lengvas veido padengimas, beveik nematomas, odą maskuojantis tik iš dalies.  Tokiu būdu didesnis dėmesys paliekamas akims ir lūpoms, kurios gali būti didinamos, putlinamos, atveriamos.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Šventinis makiažas. Kas šiemet madinga?

Artėjant gražiausioms metų šventėms bei gyvenant nuolatiniame bėgime, nereikėtų pamiršti, kad kartais turime stabtelėti ir pabūti su brangiausiais žmonėmis. Vis dėlto mes, moterys, ne tik norime, bet ir esame kone įpareigotos kasdien atrodyti nepriekaištingai. 

12 05 Išskleisti

Kaip išradingai supakuoti šventines dovanas?

12 05

Gražiausios metų šventės jau ne už kalnų, tad norint išvengti streso, ilgų parduotuvės eilių, siūlau iš anksto pasirūpinti ne tik dovanomis, bet ir jų įpakavimu. Kalėdas ypatingomis paverčia ne tik artimųjų buvimas šalia, tačiau ir mielos, pačių padarytos smulkmenos: dekoratyviniai papuošimai, rankų darbo atvirutės bei išskirtinai įpakuota dovana. Tiesiog įmesdamos ją į maišelį tikrai nieko nesužavėsite, todėl pateikiu kelis įdomiausius pasiūlymus, kaip originaliai paruošti dovaną.

1. Šventiniu laikotarpiu išleidžiame daugybę pinigų dovanoms, todėl papildomai juos eikvoti ir įpakavimams visiškai nesinori. Šiemet siūlau gerokai įdomesnį ir pigesnį variantą – laikraščius. Tad apsižvalgykite po namus ir iš senų stalčių ar spintų susirinkite visus nereikalingus laikraščius, žurnalus. Juos galėsite panaudoti vietoje pirktinio dovanų popieriaus! Toks sprendimas ir originalus ir pigus.

2. Tikrai neverta apsisunkinti savo galvos ir be reikalo ją apkrauti mintimis apie pakavimo popieriaus raštus ar spalvas. Pakavimui puikiai tiks kraftinis popierius. Kompoziciją pagyvinti galite panaudamos eglės ar pušies šakelę, kankorėžį, cinamono lazdelę ar net džiovinto apelsino riekelę. Taip paruoštą dovaną dar apriškite špaginiu siūlu ir viskas – jūs turite  originaliai atrodančią dovaną.

3. Per Kalėdas rekomenduoju nevengti ir juodos spalvos pakavimo popieriaus. Nors toks sprendimas ir gali pasirodyti kiek keistokas, bet tokiu būdu savo dovanoms pridėsite daugiau originalumo. Panaudojusios šios spalvos popierių pasirodysite drąsios ir pilnos kūrybiškumo. Ant jo būtinai ką nors užrašykite baltu rašikliu: kalėdinį sveikinimą, vardą žmogaus, kuriam skirta dovana, savo inicialus, palinkėjimą ar tiesiog nupieškite. Toks akcentas dovanai suteiks dar daugiau originalumo ir asmeniškumo.

4. Jei jums vis dėl to norisi ryškesnių spalvų,  galite drąsiai rinktis tas, kurios itin asocijuojasi su Kalėdomis – raudoną ir žalią. Raudonas arba žalias pakavimo popierius puikiai išryškins Jūsų dovaną. Juk raudona ir žalia spalvos – tai šventinio laikotarpio klasika, kuri niekada nenuvilia.​

Per gražiausias metų šventes man pačiai dovanų pakavimas, teikimas ir žmonių reakcijos teigia daugiausiai džiaugsmo. Šia savo liga norėčiau užkrėsti ir visus Jus. Būkite inovatoriški ir drąsųs, nebijokite ryškių spalvų, jų tarpusavio žaismo bei keistesnių, savitų idėjų. Gražių ateinančių švenčių ir jų laukimo, mielieji!

„Yes, please“ įkūrėja Vaidilė Vencevičiūtė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
experts/kaip-iskirtinai-supakuoti-dovanas-drogas-pataria.jpg

Kaip išradingai supakuoti šventines dovanas?

Tiesiog įmesdamos ją į maišelį tikrai nieko nesužavėsite, todėl pateikiame kelis įdomiausius pasiūlymus, kaip originaliai paruošti dovaną.

12 05 Išskleisti

Kosmetologės patarimai jūsų odos ir kūno priežiūrai

11 14

Pagrintas – švari oda!

 

Veido valymas – vienas svarbiausių odos priežiūros etapų. Tik kruopščiai ir tinkamai valoma oda atrodo sveikai. Kasdien valydami sausą odą rinkitės kreminius, sodresnės gelinės konsistencijos lengvai putojančius prausiklius. Jie švelniai pašalins makiažą ir riebalų perteklių nuo odos paviršiaus, nuramins ar veiks antibakteriškai. Kitaip nei muilas, šių prausimosi ir odos valymo priemonių sudėtyje nėra šarmų. Todėl, naudojant prausiklius, išsaugomas rūgštinis apsauginis odos sluoksnis (pH išlieka 5–6). Prausiantis muilu, oda stipriai išsausinama ir sudirginama, sutrikdoma rūgščių ir šarmų pusiausvyra, oda tampa pažeidžiama ir lengviau pasiekiama bakterijoms.

 

 

Veido odos puoselėjimas

 

Norėdamos atnaujinti odą, rinkitės šveitiklius. Jų pasirinkimas tikrai didelis: skiriasi jų granulių dydis, kilmė, konsistencija. Šveitiklis su smulkiomis granulėmis padeda pašalinti raginio odos sluoksnio ląsteles šiek tiek stipriau nei kasdieniai prausikliai, todėl jo nereikėtų naudoti dažniau nei 1–2 kartus per savaitę.

 

Veido odos priežiūrai skirtų kremų spektras milžiniškas: nuo lengvų gelinių iki itin klampių, tirštų. Svarbiausia kremo funkcija yra sudrėkinti, apsaugoti odą nuo šalčio ir vėjo. Žinoma, tais atvejais, kai odai reikia ypatingos priežiūros, tinkamai parinktas kremas gali mažinti uždegimą, turėti antibakterinį (esant aknei), jauninamąjį (esant smulkioms raukšlelėms) ar šviesinamąjį (esant pigmentinėms dėmėms) poveikį.

 

Kremas gali apsaugoti odą nuo išorės kenksmingų veiksnių: saulės spindulių, užteršto oro, dulkių. Dieniniai kremai dažniausiai pritaikyti apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių, žiemą – nuo šalčio. Nakčiai skirtos priemonės – lengvesnės, drėkinamosios.

 

Dar vienas puikus būdas puoselėti savo odą – serumai. Dažnai jie gaminami labai koncentruoti, be aliejų, kad jų skvarba į odą būtų kuo didesnė. Keli tokio koncentrato lašeliai, paskirstyti ant švariai nuvalytos odos, savo misiją atliks akimirksniu. Serumui susigėrus, veido odą pamaitinkite ir drėkinamuoju kremu.

 

Norėdamos išspręsti odos problemas, pasitikėkite kaukėmis. Tai nuo seno moterų pripažinta priemonė gražinti, jauninti odą. Svarbiausia pagal kamuojančią problemą pasirinkti tinkamiausią kaukę – vertėtų pasitarti su parduotuvės konsultante. Kaukes reikėtų naudoti 1–2 kartus per savaitę.

 

Vis dėlto, kad oda būtų sveika, neužtenka tik tinkamo kremo, serumo ar kaukės. Norint džiaugtis sveika ir švytinčia oda, labai svarbu rasti „aukso viduriuką“ rūpinantis ja tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Juk mūsų oda kaip indikatorius ima aktyviai signalizuoti, atsiradus bet kokiam vidiniam organizmo sutrikimui (ji gali staiga stipriai išsausėti, šerpetoti, niežėti, sutrūkinėti, atsirasti bėrimų ir pan.). Tinkamai parinkti maisto papildai gali sureguliuoti trūkstamų odai mikro- bei makroelementų kiekį. Akivaizdžiai pagerėjus odos būklei, kasdienė jos priežiūra tampa paprastesnė.

 

 

Magiška aliejų galia kosmetikos priemonėse

Aliejai kosmetologijoje naudojami nuo senų laikų – jais oda tepama masažuojant, jie yra sudedamoji kosmetikos dalis. Aliejų teikiamą naudą galime pastebėti akimirksniu. Pavyzdžiui, visi žino, kad arbatmedžių aliejus yra stipri antibakterinė priemonė, puikiai tinkanti spuogams gydyti. Na, o sviestmedžių ar kakavos aliejų galime aptikti gaminiuose, skirtuose sausai, dirgliai, skilinėjančiai odai.

 

Po ilgos darbo dienos maudynės lyg atpalaiduojantis masažas

·                      Maudynėms rinkitės šiltą vandenį. Ideali vandens temperatūra – dviem laipsniais karštesnis nei mūsų normali kūno temperatūra (apie 37 °C). Pernelyg karštas vanduo gali nuplauti apsauginį odos lipidinį sluoksnį, todėl oda gali stipriai išsausėti.

·                      Nesimaudykite ilgiau nei 15–20 min., nes tai taip pat gali labai išsausinti odą.

·                      Prauskitės muilu ar dušo žele, atitinkančia jūsų odos tipą. Sausai odai naudokite švelnias, tausojančias, gal net aliejines priemones, riebesnei ar turinčiai spuogų – antibakterinio poveikio.

·                      Prausiklį pilkite ant plaušinės ir išmuiluokite visą kūną. Po to kruopščiai nuplaukite vandeniu.

·                      Bent vieną kartą per savaitę nušveiskite kūną šveitikliu. Mūsų senoliai kiekvieną sekmadienį prausdavosi pirtyse, kad galėtų atnaujinti savo odą. Šiandien pirtis retenybė, todėl odos šveitimas – puiki ir būtina alternatyva.

·                      Šveitikliu labiau trinkite suragėjusias vietas – alkūnes, kelius, kulnus.

·                      Po maudynių šiek tiek nusausintą odą iškart patepkite drėkinamuoju kremu ar losjonu. Tai apsaugos ją nuo išsausėjimo.

 

Vietoje saulės

Įdegis – daugumos trokštamas būdas „pasipuošti“, tačiau su juo vertėtų elgtis labai atsargiai. Deja, žalingi saulės padariniai nepasireiškia iš karto. Žmonės, itin mėgę degintis prieš 20 ar 30 metų, šiandien gali susidurti net su tokiais siaubingais padariniais, kaip odos vėžys.

Saugaus įdegio sprendimas – savaiminio įdegio kremai. Pastaruoju metu, moterims vis labiau saugant savo odą, jų populiarumas itin sparčiai auga.

Kad įdegis būtų tolygus ir ilgai išliktų:

·                      prieš tepdami savaiminio įdegio priemonę, nušveiskite odą šveitikliu, kad pašalintumėte nereikalingą suragėjusį sluoksnį ir oda įgautų tolygų atspalvį;

·                      alkūnes, kelius, rankų plaštakas ir delnus bei kojų pėdas sudrėkinkite kūno losjonu, kad tose vietose spalva nebūtų intensyvesnė nei kitose kūno vietose;

·                      paskirstykite savaiminio įdegio priemonę tolygiai pagal instrukciją;

·                      leiskite priemonei nudžiūti;

·                      pasitepę savaiminio įdegio kremu, kelias valandas stenkitės rinktis laisvą aprangą – venkite trinties su oda;

·                      prauskitės švelniomis priemonėmis, stipriai netrinkite ir nenaudokite plaušinės. Kiek laiko po pasitepimo savaiminio įdegio kremu turi praeiti iki pirmojo prausimosi, pasitikslinkite instrukcijoje;

·                      lengvai nusausinkite odą ir būtinai pasitepkite kūno losjonu, nes tik gerai sudrėkinta oda tinkamai išlaiko įdegio efektą;

·                      kai įdegis ima blukti ir tampa netolygus, norėdamos išlyginti odos atspalvį, nušveiskite ją šveitikliu ir vėl sudrėkinkite losjonu.

 

 

Kūno odos priežiūra šaltuoju sezonu

Vėlyvas ruduo, žiema ir ankstyvas pavasaris yra tikras išbandymas mūsų odai. Ji kenčia nuo saulės trūkumo, sauso oro patalpose, šalčio ir vėjo lauke. Šiuo laikotarpiu iš spintų traukiame šiltus vilnonius apdarus, o mūsų odą veikia įvairiausi dirgikliai, ji nuolat dengiama ir mažai kvėpuoja. Kad ją apsaugotume, reikėtų ne tik dažniau ją prausti, bet ir uoliau rūpintis.

Šaltuoju periodu odą reikėtų tepti apsauginiais riebesniais kremais, nes lauke oras atšiaurus ir mums būtini kremai, kurių sudėtyje yra daugiau aliejų, atliekančių apsauginę „kailinukų“ funkciją. Šią funkciją puikiai atlieka ir riebesnės konsistencijos kreminė pudra.

Jei visą dieną praleidžiate uždarose patalpose, kasdienis žieminis kremas gali būti ir lengvesnis, intensyviau drėkinantis. Riebus kremas šiltoje patalpoje apsunkins odą, ji ims stipriai blizgėti, kimšis poros.

Kūno ir veido odos reikėtų nepamiršti ir naktį, ypač jei ji linkusi sausėti. Sausas patalpų oras naktį labai išgarina neapsaugotą odą ir pabudę ryte jausite stiprų tempimą. Oda gali šerpetoti. Nakčiai tepkitės lengvu drėkinamuoju serumu ir (arba) kremu.

Jei planuojate atostogas kalnuose, nepamirškite apsaugos nuo saulės priemonių. Kalnuose šviečiant saulei sniegas atspindi spindulius ir oda jų gauna itin daug. Todėl būtina įsigyti apsauginių kremų odai ir higieninį pieštuką lūpoms.

 

Ingrida Brazytė-Česevičienė, kosmetologė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kosmetologės patarimai jūsų odos ir kūno priežiūrai

kapi išlaikyti odą švarią kiekvieną dieną? Kokios priemonės tinkamiausios norint atnaujinti odą? Kiek laiko patartina maudytis šaltuoju metu laiku? Į visus šiuo klausimus mums atsako kosmetologė Ingrida Brazytė - Česevičienė.

11 14 Išskleisti

Kaip išsirinkti makiažo spalvas?

11 14

Kiekvieną iš mūsų gamta apdovanojo  išskirtiniais bruožais, spalviniais tipais, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis drabužių ar kosmetikos spalvas. Jeigu svarstote, koks yra jūsų spalvinis tipas, visų pirma atkreipkite dėmesį į savo odos, plaukų ir akių spalvas.

Stilistai pastebi, kad dailiosios lyties atstoves visai kaip ir metų laikus galima suskirstyti į keturis spalvinius tipus: pavasario, vasaros, rudens ir žiemos. Pavasaris ir ruduo priskiriami šiltajam spalviniam tipui. Šių žmonių odos, plaukų ir akių pigmentai būna šiltų, gelsvai rausvų ir rusvų spalvų. Jeigu jūsų odos, plaukų ir akių pigmentai pilkšvų ir melsvų atspalvių, vadinasi priklausote šaltiesiems tipams – vasarai ir žiemai.

Pavasario spalvinis tipas

Pavasario spalviniam tipui priskiriamos moterys, kurių plaukai šviesūs, gelsvų atspalvių. Jų oda taip pat skaisti, turinti persikinį ar auksinį atspalvį. Akys melsvos, veido bruožai neryškūs, šviesūs. Tokioms moterims tinka šilti, švelnūs ir pasteliniai atspalviai. Joms tikrai netiks labai ryškus, iššaukiantis makiažas.

Patartina vengti juodų akių pieštukų. Geresnių rezultatų pasieksite pasirinkę rudą ar kitą šiltesnę spalvą. Kreminė pudra irgi turėtų būti šviesesnė, atitinkanti veido atspalvį. Prie jos galima derinti ir veido bruožus pabrėžiančius švelnius rožinius skaistalus. Visažistai pataria vengti ryškių, bordo spalvos lūpdažių. Anot jų, gražiausiai pavasariško spalvinio tipo moterys atrodo tada, kai lūpas paryškina šilto atspalvio rausvais lūpų dažais bei natūraliu blizgiu.

Vasaros spalvinis tipas

Vasaros spalviniam tipui priskiriamos moterys pasižyminčios ypač skaisčia oda, turinčia netgi pilkšvą, melsvą ar rožinį atspalvį. Jų akys bei plaukai taip pat šviesūs. Specialistai šioms moterims pataria rinktis šaltus, bet šviesius, pastelinius tonus, kurie paryškins prigimtinį jų grožį.

Lūpas patariama dažyti šaltai rausvo atspalvio raudonais lūpų dažais ar blizgiu. Vasaros spalvinio tipo moterims patariama vengti juodos spalvos ir tamsių atspalvių, vengti juodo akių pieštuko ar tušo. Daug geresių rezultatų pasieksite naudodamos rudą spalvą.

Rudens spalvinis tipas

Rudens spalvinio tipo atstovės yra įsimintinų veido bruožų. Jų oda šilto, persikinio atspalvio, dažnai ir su strazdanėlėmis, plaukai rusvi, rausvi ar kaštoniniai. Akys žalios arba rusvos. Šių moterų antakiai ir blakstienos natūraliai rusvos, todėl specialistai pataria rinktis šiltų vario, abrikosų, alyvuogių, aukso, garstyčių atspalvių šešėlius ir pudrą, tamsų tušą ir antakių pieštuką. Nerekomenduojama dažyti lūpų ryškia raudona spalva. Joms labiau tiks oranžinis, koralinis, rusvas lūpdažis.

Žiemos spalvinis tipas

Žiemos spalvinio tipo moterys pasižymi labai balta, kartais netgi melsvo atspalvio oda. Jų plaukai juodi arba tamsūs. Akys žalios, pilkos arba rudos. Šio spalvinio tipo moterims tiks šaltos mėlynos, alyvinės, žalios, baltos spalvos kosmetika, turinti lengvą sidabro atspalvį. Svarbu nepamiršti paryškinti veido bruožų skaistalais ir ryškiais raudonais lūpų dažais. Nereikėtų baidytis ir juodo pieštuko. Šioms moterims tinka ryškių antakių, akių ir lūpų derinys.
 

DROGAS dabar rasite viską, ko reikia jūsų grožiui pabrėžti, nes nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 4 d. visose parduotuvėse jūsų laukia nuolaidos „Maybelline“ produktams.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išsirinkti makiažo spalvas?

Kiekvieną iš mūsų gamta apdovanojo  išskirtiniais bruožais, spalviniais tipais, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis drabužių ar kosmetikos spalvas. Jeigu svarstote, koks yra jūsų spalvinis tipas, visų pirma atkreipkite dėmesį į savo odos, plaukų ir akių spalvas.

11 14 Išskleisti

Kaip teisingai kontūruoti veidą?

11 08

Kontūravimas – tai makiažo technika, kurios pagalba pabrėžiama bei išryškinama veido arba kūno struktūra. Šia technika siekiama veidą paversti tobulu t. y. ovalios formos, su trumpa bei plona nosimi, siaurais skruostikauliais bei putliomis lūpomis. Tačiau tam, kad išmoktumėte teisingai pabrėžti savo veido privalumus ir paslėpti trūkumus, pravers žinoti keletą gudrybių.

Neapsiribokite viena kremine pudra

Dažnai skubančių moterų rytinis grožio ritualas apsiriboja tušo bei kreminės pudros potėpiais. Deja, naudojant tik vieno atspalvio pudrą, veidas gali atrodyti pernelyg plokščias. Norint suteikti veidui dimensiją, reikalingos dvi priemonės: keliais tonais tamsesnė bei šviesesnė už natūralų odos atspalvį kreminė arba sausa pudra.

Svarbu išsirinkti tinkamą atspalvį

Šiuo metu grožio pasaulyje vyrauja lengvo veido modeliavimo tendencija. Paprastai siekiama veido bruožus pabrėžti itin subtiliai. Todėl labai svarbu išsirinkti natūraliai atrodančią tamsaus atspalvio pudrą. Ji turi savyje pilkumo, primenančio natūraliai gamtoje krentančius šešėlius. Venkite atspalvių, kuriuose yra rausvumo. Modeliavimui labiau tinka šalto atspalvio spalvos. Jeigu dvejojate, kokią spalvą rinktis – šviesesnę ar tamsesnę, rinkitės šviesesnę, nes tokiu atveju rizika suklysti mažesnė. Kai ranka labiau įgus, galėsite įsigyti ir tamsesnio atspalvio pudrą.

Kontūravimo priemonės turėtų būti matinės spalvos. Žvilgančios bei šviesą atspindinčios priemonės nesukurs norimo gylio efekto. Netgi priešingai – optiškai iškels padengtas veido dalis. Pagrindinis kontūravimo principas toks, kad šviesi spalva veido bruožus optiškai „iškelia“, o tamsi „gilina“. Taigi vietas, kurias norite susiaurinti, tepkite pora atspalvių tamsesne spalva, o šviesia pudra tas, į kurias norite atkreipti dėmesį

Kurias vietas tamsinti?

Kontūruojant  negalima brėžti ryškių linijų. Niekas neturėtų pastebėti, kur prasideda bei kur baigiasi spalva.

Kontūruoti reikėtų po skruostais, pradedant nuo ausų, baigiant ties skruostų viduriu. Jeigu nosis plati ir norite ją susiaurinti, patepkite nosies šonus. Jeigu nosis ilga, patepkite nosies galiuką – tai ją optiškai sutrumpins. Jeigu norite susiaurinti aukštą kaktą, palieskite kaktos šonus. Išryškinti žandikauliai šiek tiek sulieknins veidą. Norėdamos padidinti lūpas, apatinėje lūpoje ties viduriui padėkite taškelį. Norėdamos, kad kaklas atrodytų laibesnis, tamsia priemone patepkite abu jo šonus.

Merginos, turinčios apvalų, putlesnį veidą, turėtų kontūruoti griežčiau, nei lieso veido merginos. Joms labiau tinka švelnus veido modeliavimas.

Kurias vietas šviesinti?

Norėdamos padidinti akis, šviesinkite jų vidinius kampučius. Norėdamos suploninti nosį, brėžkite ploną liniją ant nosies tiltelio. Viršutinė lūpa optiškai padidės, jeigu pašviesinsite vietą virš viršutinės lūpos linkio. Antakiai taps išraiškingesni, jeigu pašviesinsite juos žemiau antakių linijos.

Ką geriau rinktis:  kreminį ar sausą modeliavimą?

Jeigu esate pradedančioji, geriau rinktis sausą priemonę. Ją lengviau išskaidyti. Taip pat įmanoma šias dvi priemones derinti: pamodeliavus veidą kreminėmis priemonėmis ir užfiksavus biria arba kompaktine pudra, papildomai tose vietose pridėkite sausos modeliavimo priemonės sluoksnį. Taip kontūravimas išsilaikys kur kas ilgiau.

Kokie teptukai tinkamiausi?

Tai priklauso nuo to, kokią modeliavimo priemonę naudojate. Jeigu tai kreminis kontūras, derėtų  naudoti sintetinio (nailoninio plauko) šepetėlį. Jeigu naudojate sausą modeliavimo priemonę, patartina išbandyti specialų įstrižai kirptą kontūravimo šepetėlį. Geriausia turėti kelis šepetėlius – vieną didesnį, o kitą mažesnį. Didesnis – lengvam modeliavimui, o su mažesniu galėsite modeliuoti veidą griežčiau.

 Visažistė Odeta Karaliūnaitė www.okmakeup.lt

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip teisingai kontūruoti veidą?

Kontūravimas – tai makiažo technika, kurios pagalba pabrėžiama bei išryškinama veido arba kūno struktūra. Šia technika siekiama veidą paversti tobulu. Tačiau tam, kad išmoktumėte teisingai pabrėžti savo veido privalumus ir paslėpti trūkumus, pravers žinoti keletą gudrybių.

11 08 Išskleisti

Dažyti plaukai: kaip juos prižiūrėti?

11 01

Ko gero, nesurastume nei vienos moters, kuri niekada nekeitė savo plaukų spalvos. Dauguma moterų tai daro pakankamai retai, o kitos – nuolat. Dažytus plaukus prižiūrėti sunkiau, nei nedažytus, todėl reikėtų žinoti keletą naudingų patarimų, kaip tinkamai jais pasirūpinti.

 

Kaip ilgiau išsaugoti norimą spalvą?


Viena geriausių iš natūralių šviesią plaukų spalvą palaikančių ir jų struktūrą stiprinančių priemonių yra ramunėlių nuoviras. Tačiau atminkite, kad jeigu šviesius plaukus reguliariai skalausite pernelyg stipriu nuoviru, jie įgaus kitokį atspalvį, kuris galbūt nebus jums prie širdies.


Rudaplaukėms reikėtų atsiminti, kad jeigu plaukai dėl stiprių ilgalaikių rudų dažų poveikio tapo matiniais, ateinančias dvi savaites reikėtų kasdien naudoti nerafinuotą augalinį aliejų. Kelis lašelius ištrinkite tarp pirštų ir jais švelniai pakedenkite plaukus. Labiausiai išsausėjusius plaukų galiukus aliejumi galite patepti gausiau.

 

Kaip apsisaugoti nuo saulės spindulių?

 

Saulės spinduliai taip pat turi įtakos plaukų spalvai. Tam, kad išvengtumėte nepageidaujamų pokyčių, patartina naudoti specialias plaukų priežiūros priemones su ultravioletinių spindulių filtru.

Jeigu platininiai plaukai įgijo gelsvą atspalvį, kurį laiką juos trinkite specialiu žilų plaukų šampūnu. Išstrinkusios plaukus įprastu šampūnu, juos išskalaukite stipresniu ramunėlių ar levandų  nuoviru.

Kaip tinkamai plauti dažytus plaukus?

 

Dažytus plaukus patartina trinkti kuo rečiau. Taip bus paprasčiau išsaugoti spalvą ir plaukų drėgmę. Naudokite ir plaukų balzamą. Tam labiausiai tinka specialiai dažytiems arba sausiems, nualintiems plaukams skirti produktai. Balzamas padės plaukams greičiau atsigauti po dažymo, apsaugos nuo slinkimo ir lūžinėjimo.

 

Vieną kartą per savaitę rekomenduojama dažytus plaukus trinkti šampūnu, praturtintu įvairiais aliejais. Dažytų plaukų galiukai dažnai skilinėja, todėl reguliariai palepinkite juos ricinos aliejumi. Dažyti plaukai labai gerai sugeria ir natūralių ingredientų kaukes.

 

Derėtų nepamiršti, kad vandentiekio vanduo savo sudėtyje gali turėti įvairių medžiagų, kurios reaguoja su melaninu. Tai pigmentas, nulemiantis Jūsų plaukų spalvą. Įvykus cheminei reakcijai tarp jo ir vandentiekio vandenyje esančių medžiagų, plaukai gali įgyti neplanuotą rausvą atspalvį. Stenkitės plauti plaukus minkštu vandeniu arba naudokite šampūną, kurio sudėtyje yra ingredientų, neutralizuojančių geležies jonų veikimą.

Kaip šukuoti plaukus?

 

Specialistai pataria nešukuoti šlapių ar drėgnų plaukų. Kol plaukai dar ne visiškai išdžiūvę, dažai išlieka veiksmingais, todėl šukavimas gali neigiamai paveikti šį procesą ir plaukų spalva bus netolygi. Be to, drėgni dažyti plaukai labiau pažeidžiami.

 

Šukuokite tik sausus plaukus pradėdami nuo galiukų ir palaipsniui kildami aukštyn link šaknų. Pataartina šukuoti retomis šukomis su plačiais dantukais, lėtais judesiais, apie 7-10 minučių. Šukavimas suaktyvina galvos kraujotaką, todėl plaukai geriau aprūpinami maistingomis medžiagomis.

 

Kaip džiovinti, tiesinti ir skalauti plaukus

 

Dažytiems plaukams netinka cheminis šukavimas, džiovinimas fenu, tiesinimas, garbanojimas karštomis žnyplėmis. Visos šios priemonės žaloja ir sausina plaukus bei atima jų žvilgesį. Šių procedūrų geriausia iš viso atsisakyti arba daryti jas tik esant būtinybei. Tokiu atveju iš anksto patepkite plaukus specialiomis priemonėmis apsaugančiomis nuo išsausėjimo.

 

Atsisakykite feno arba naudokite jį tik vėsaus vėjelio silpniausiu režimu. Leiskite plaukams baigti džiūti patiems, kambario temperatūroje.

 

Jei naudojate plaukų tiesintuvą ar žnyples, nelaikykite jų ant plaukų ilgiau nei 20 s. Niekad netiesinkite drėgnų plaukų! 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Dažyti plaukai: kaip juos prižiūrėti?

Ko gero, nesurastume nei vienos moters, kuri niekada nekeitė savo plaukų spalvos. Dauguma moterų tai daro pakankamai retai, o kitos – nuolat. Dažytus plaukus prižiūrėti sunkiau, nei nedažytus, todėl reikėtų žinoti keletą naudingų patarimų, kaip tinkamai jais pasirūpinti.

11 01 Išskleisti

Ketvirtoji DROGAS grožio mokykla dalyves nukėlė į svajingąjį Paryžių

10 27

Spalio 26 dieną, jau įsibėgėjus rudeniui, grožį ir stilių vertinančios moterys bei merginos rinkosi į jau ketvirtą DROGAS grožio mokyklą. Šį kartą DROGAS ir BOURJOIS vakaro viešnias vienam vakarui nukėlė į svajingąjį Paryžių.

Visą vakarą ore tvyrojo prancūziška elegancija. Viskas, pradedant gėlėmis, užkandžiais bei desertais, ir baigiant muzika bei kosmetika, priminė Paryžių. Į elegancija dvelkiančią salę atvykusios moterys ir merginos išbandė keturis lūpų dažų atspalvius, fotografavosi prie specialios foto sienelės bei mėgavosi stilingomis dovanomis – BOURJOIS  rankinėmis ir kompiuterio dėklais.

Vakaro viešnios dalyvavo mini konkurse „Man Paryžius – tai...“, kurio metu turėjo vienu žodžiu išreikšti tai, ką joms reiškia šis meilės miestas. Renginio pabaigoje burtų keliu išrinktos 5 laimingosios, kurioms atititeko BOURJOIS kelioninės rankinės.

„Paryžius – svajonių miestas“ – tokiu skambiu šokiu prasidėjo grožio mokyklos paskaita, kurioje pasakota apie nepamirštamą Paryžiaus architektūrą, pagrindines jo mados tendencijas bei grožio paslaptis.

Praktinių užsiėmimų metu visažistė Ieva Mitigailienė demonstravo kaip atlikti dviejų tipų makiažus. Vienas jų skirtas elegantiškoms, švelnioms, balerinos įvaizdį norinčioms formuoti moterims, o kitas skirtas ryškiai, drąsiai, fatališkai moteriai.

Vakaro dalyvės naudojosi proga užduoti ilgą laiką jas neraminusius klausimus, paprašyti specialisčių patarimų, kartu su jomis išmėginti įvairiausias grožio priemones bei pasitikslinti, kaip teisingai jas naudoti.

Nuotaikingas vakaras baigėsi dovanų dalybomis ir nerūpestingais ne tik susipažinti, bet ir susidraugauti spėjusių renginio dalyvių pašnekesiais prie kavos puodelio.

 

  

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ketvirtoji DROGAS grožio mokykla dalyves nukėlė į svajingąjį Paryžių

Spalio 26 dieną, jau įsibėgėjus rudeniui, grožį ir stilių vertinančios moterys bei merginos rinkosi į jau ketvirtą DROGAS grožio mokyklą. Šį kartą DROGAS ir BOURJOIS vakaro viešnias vienam vakarui nukėlė į svajingąjį Paryžių.

10 27 Išskleisti

Helovyno dekoracijos. Kaip sukurti stilingai kraupius namus?

10 24

Kai lauke atvėsta, o medžiai nusispalvina rudeniškomis spalvomis, vis daugiau laiko leidžiame namuose šiltai susisukę į antklodes. Atrodo, pats gyvenimas sulėtėja ir belieka laukti Kalėdų. Tačiau Lietuvoje vis labiau populiarėjantis Helovinas, gali praskaidrinti tamsėjančias dienas ir suteikti puikią progą pasilinksminti. Tai visame pasaulyje laukiama rudens šventė, per kurią galima persirengti įvairiausiais herojais ar pabaisomis, prisivalgyti saldainių ir, žinoma, pasipuošti namus. Kaip tai padaryti?

Pamirškite plastikinius moliūgus ir dirbtinius voratinklius. Dekoruoti namus galima ir stilingai!

Išžvalgykite namus. Pirmiausia išniukštinėkite lentynas ir sandėliuką. Galbūt juose esantys daiktai galėtų būti tinkami dekoravimui. Gal turite senovinių vazų, šalia kurių pridėjus kelias kaukoles gausite stilingai kraupią dekoraciją. O gal kaip tik turite labai modernių stiklinių ar metalinių indų, šalia kurių pridėję žvakių sukursite labai įdomų stalo papuošimą.

  

Vieningas stilius. Jei dekoruojate visus namus, darykite tai sistemingai. Pasirinkite kelias pagrindines spalvas ir stenkitės jas išlaikyti visose kompozicijose. Jei norite dekoruoti taupiai, geriau rinkitės vieną didesnę kompoziciją nei daug mažų.

  

Ką veiksite? Papuošimai turi prisitaikyti prie jūsų vakaro planų. Jei į svečius ateis draugų ir jūs ruošiate jiems vakarienę, reikėtų dėmesį kreipti į šventinį stalą. Jei namuose nerengiate vakarėlio, tiesiog papuoškite židinį, lentyną, pagrindinę jūsų namų erdvę. Jeigu smarkiai puošti namų nenorite, bet laukiate ateinančių saldainių kaulytojų, užteks papuošti koridorių.

  

Žvakės ir dar kartą žvakės. Helovyno vakarą įprastų šviestuvų jums gali ir neprireikti. Žvakių šviesa kuria ne tik romantišką, bet ir kraupią atmosferą. Svarbu pasirinkti tinkamas žvakes arba specialiai dekoruoti žvakides. Galite jas dažyti, apvynioti bintu ar kokia kita medžiaga, paversdami jas personažais.

 

Prisiminkime Adamsų šeimynėlę. Pasirinkite temą, ieškokite idėjų savo mėgstamuose siaubo filmuose. Puikus įkvėpimo šaltinis gali būti Adamsų šeimynėlės namas, kuris ne tik kraupus, bet ir intriguojantis.

  

Ne tik oranžinė ir juoda. Violetinė, tamsiai mėlyna ar sodriai raudona irgi gali tapti pagrindinėmis spalvomis. Svarbiausia, kad jos derėtų tarpusavyje. Naudokite įvairias tekstūras, dryžius, taškelius. Visa tai įneš žaismingumo ir gyvybės.

  

Kaukolių detalės. Pridėkite į taures ar vazą mažų kaukolyčių, ar išbarstykite jas ant šventinio stalo. Jos paįvairins dekoracijas.

Stalo indai. Šiam vakarui tiks netradicinių formų, stikliniai ar metaliniai, kaukolės ar moliūgo formos indai, kuriuos pripildę saldainiais galėsite vaišinti mažuosius smaližius.  Vienintelis dalykas, kuris galėtų pyragą paversti kraupiu – tai lėkštė ar stovas ant kurio jis padėtas. Pabandykite rasti padėklą su kojytėmis, nudažykite jį juodai ir štai — turite vieną ryškiausių stalo akcentų.

  

Kaipgi be moliūgų. Rankomis pjaustyti moliūgai visuomet atrodo išskirtinai, tačiau jei nemėgstate to daryti, galite moliūgus dekoruoti ir madingais raštais (dryželiais, taškeliais). Tam tinkamiausios spalvos — tai juoda ir balta. Moliūgus dekoruokite skirtingais raštais, derinkite kelias pasirinktas spalvas ir sukursite puikią kompoziciją.

  

Ieškokite įkvėpimo senose vaistinėse, mokslo labaratorijose, senoviniuose daiktuose, filmuose ir juose rastoms idėjoms pridėkite šiek tiek glamūrinio blizgesio. Helovynas — tai tokia šventė, kurios dekorui gali tikti bet kas, jums tereikia pasitelkti fantaziją ir pradėti puošti!

Lina Jablonskytė, interjero dizaino studija „Insideout“

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Helovyno dekoracijos. Kaip sukurti stilingai kraupius namus?

Helovynas - tai visame pasaulyje laukiama rudens šventė, per kurią galima persirengti įvairiausiais herojais ar pabaisomis, prisivalgyti saldainių ir, žinoma, pasipuošti namus. Kaip tai padaryti? 

10 24 Išskleisti

KOKIAS BLAKSTIENAS PASIRINKTI?

10 24

Ak taip, mes visos norime ilgų ir išraiškingų blakstienų, kurios padėtų sužavėti pasaulį. Smagu, kad šiuo metu galima rasti ne vieną būdą, kuris pagelbės, jei mūsų natūralios blakstienos yra itin šviesios ar trumpos, tad kiekviena gali rasti sau tinkamiausią sprendimą.

Stilistė Justė Gvazdaitytė

PRIAUGINAMOS BLAKSTIENOS

Ko gero, vienas populiariausių ir ilgalaikiškiausių būdų, leidžiantis džiaugtis ilgomis blakstienomis. Priauginamų blakstienų kuokšteliai, klijais lipinami prie tikrų blakstienų šaknies. Profesionaliai atliekama procedūra, per kurią naudojamos kokybiškos priemonės, yra neskausminga ir trunka iki dviejų valandų, o rezultatas matomas pora savaičių. Ar natūraliai atrodys priaugintos blakstienos priklauso nuo kuokštelių ilgio, kiekio, bei medžiagos iš kurios jie pagaminti.  Pagrindinis šios procedūros trūkumas tas, kad tokios blakstienos reikalauja ypatingos priežiūros: negalima miegoti veidu į pagalvę, naudoti aliejinių priemonių makiažui valyti, po ilgesnio šių blakstienų nešiojimo susilpnėja natūralios.

PRIKLIJUOJAMOS BLAKSTIENOS

Absoliuti grožio klasika, pirmą kartą pristatyta dar 19 amžiuje. Priklijuojamos blakstienos greičiausias, finansiškai neskausmingas būdas vieną ar dvi dienas mėgautis kerinčiu ir ryškiu žvilgsniu. Deja, norint įvaldyti šį būdą teks nemažai pasitreniruoti, nes tiek pavienius kuokštelius, tiek vientisas blakstienas tolygiai užsiklijuoti, daugeliui yra iššūkis. Rinkdamasi blakstienas, stenkis pasirinkti kuo plonesnes, minkštesnes, pagamintas iš natūralaus pluošto. Klijai paprastai  pridedami prie pačių blakstienų, bet patartina papildomai įsigyti kokybiškus klijus, kurie tvirčiau sukimba bei yra atsparūs vandeniui. Jei nesi nei karto mėginusi prisiklijuoti blakstienų, pagriebk kelis pakelius paprastesnių, pigesnių – jos puikiai pravers treniruotėms.

NATŪRALIOS BLAKSTIENOS

Jei pirmieji du variantai jums nelabai priimtini, galima tiesiog puoselėti natūralias blakstienas. Taip, ko gero, jos taip ir neužaugs iki antakių linkio, bet sveikas ir tankias blakstienas daug lengviau dažyti tušu, kuris prideda trūkstamo ilgio ir apimties. Vienas legendinių blakstienų priežiūros būdų – ricinos aliejus, kurį reguliariai naudojant galima jas pastebimai sustiprinti ir šiek tiek patamsinti. Alternatyva jam – įvairių gamintojų serumai su keratinu ar kitomis veikliosiomis medžiagomis, storinančiomis blakstienas.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

KOKIAS BLAKSTIENAS PASIRINKTI?

Ak taip, mes visos norime ilgų ir išraiškingų blakstienų, kurios padėtų sužavėti pasaulį. Smagu, kad šiuo metu galima rasti ne vieną būdą, kuris pagelbės, jei mūsų natūralios blakstienos yra itin šviesios ar trumpos, tad kiekviena gali rasti sau tinkamiausią sprendimą. 

10 24 Išskleisti

Pirties malonumai rudenį. Ką reikėtų žinoti

10 24

Pirtis – tai ne tik higienos procedūra ar organizmo sveikatinimo priemonė, bet ir poilsio, atsipalaidavimo, bendravimo forma. Pirties nauda sveikatai neabejotina ir įvairiapusė. Vis dėlto, jeigu tikrai norite išnaudoti visą pirties teikiamą naudą, prieš eidami į ją turite žinoti keletą svarbių dalykų.

Rytas geriau už vakarą

Į pirtį paprastai patraukiame vakare, po sunkios darbo dienos, nes norime joje atsipalaiduoti. Tačiau, jeigu manote, kad po apsilankymo pirtyje dings visas jūsų nuovargis, smarkiai klystate. Gulėjimas pirtyje ant gultų, mėgaujantis karščiu, organizmui yra didelis iššūkis. Jam tenka prisitaikyti prie labai drėgno ir karšto oro. Jeigu lauke šalta, organizmas paprastai jau būna prisitaikęs šilumą kaupti, o ne ją atiduoti.  Dėl šios priežasties pirties karštis veikia, kaip fizinis stresas, kuris sveiką žmogų užgrūdina, bet negaluojančiam gali sukelti rimtų problemų. Pasak pirtininkų, geriausias laikas eiti į pirtį yra rytas, mat šiuo paros metu kaitinimasis teikia daugiausiai naudos organizmui.

Svarbu neskubėti

Pirmą kartą užėjus į pirtį patartina neskubėti. Lengvai iš lėto sušilkite, tada taip pat lengvai ir iš lėto atvėskite. Vėliau, kai labiau sušilsite ir pradėsite stipriau prakaituoti, galima pradėti šveitimosi druska procedūrą. Jos metu nutrinamas nereikalingas odos sluoksnis. Gausiai išprakaitavus, o tada apsipylus drungnu (bet ne šaltu) vandeniu nutrinta oda ir druska galutinai nuplaunamos.

Švara dar prieš pirtį

Moterims prieš einant į pirtį patartina nusivalyti makiažą, tačiau nerekomenduotina tai daryti spiritiniu valikliu. Tiek vyrams, tiek moterims patariama nusiprausti po šiltu dušu. To nepadarius odos paviršiuje susikaupę nešvarumai tik įsiskverbs dar giliau. Išėjus iš garinės pirties reikėtų iš karto nusiplauti prakaitą, nes su juo iš organizmo pasišalina šlakai. Nenuplauti jie pateks atgal į organizmą.

Pirtyje nerekomenduotina daug kartų muiluotis, nes taip tik be reikalo išsausinsite odą. Pirties muilą geriausia rinktis skystą,  praturtintą lanolinu, vitaminais, biologiškai aktyviomis spygliuočių pastomis.

Aromaterapijos galia

Pirtis sunkiai įsivaizduojama be aromaterapijos. Eteriniai aliejai paprastai vartojami tris jo lašus įlašinus į samtį vandens, ir užpylus jį ant karštų akmenų. Savo veiksmingumu išsiskiria eukaliptų aliejus. Jis valo kvėpavimo takus, atpalaiduoja, gydo nuo peršalimo, turi antibakterinių savybių. Paprastai skirtingų rūšių aliejai naudojami siekiant skirtingų rezultatų. Mėtų aliejus gaivina. Eglių – lengvina kvėpavimą, stimuliuoja kraujotaką. Norintiems raminamojo efekto rekomenduojama naudoti kalnų pušų, ar apelsinų eterinius aliejus. Kvapų patartina nepadauginti. Prieš einant į pirtį reikėtų išsiaiškinti ar nesate alergiški, kuriam nors kvapui.

Vantos masažas

Vantos masažas pagerina ne tik odos, bet ir vidaus organų kraujo apytaką, skatina prakaitavimą, todėl išsivanojus iš organizmo greičiau pašalinami šlakai.

Prieš pradedant vanotis, vantas būtina tinkamai paruošti. Jei vanta tik truputį sudžiūvusi, jos šutinti nereikia, nes ji taps sunki, greitai įkais, kils pavojus nusideginti odą. Tokią vantą užtenka iš pradžių apie 15 min. palaikyti šaltame, o paskui apie 2 min.  karštame vandenyje.

Vanotis patariama stipriai garinamoje patalpoje. Kai kūnas gerai įkaista, galima persipilti vandeniu arba šokti į eketę. Daugelis žmonių į eketę įšokti nedrįsta, tačiau visai be reikalo. Išsivanojus vantomis žmogaus kūnas maksimaliai giliai sušyla, todėl šaltas vanduo organizmui nebeatrodo baisus.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pirties malonumai rudenį. Ką reikėtų žinoti

Pirtis – tai ne tik higienos procedūra ar organizmo sveikatinimo priemonė, bet ir poilsio, atsipalaidavimo, bendravimo forma. Pirties nauda sveikatai neabejotina ir įvairiapusė. Vis dėlto, prieš eidami į ją turite žinoti keletą svarbių dalykų.

10 24 Išskleisti

Ką šį rudenį privalu turėti savo spintoje?

09 28

Nors Lietuvoje ruduo neretai būna pilkas ir niūrus, mados pasaulyje tai vienas įdomiausių sezonų, pasižymintis išradingumu ir eksperimentais. Šiemetis ruduo pilnas  žaismingų raštais, spalvų ir kontrastų. Taigi ko verta dairytis parduotuvėse šį sezoną?

„Bomber“ tipo švarkeliai. Jau ne pirmą sezoną „bomber“ švarkeliai puošia beveik visų drabužių parduotuvių vitrinas. Ir ne be priežasties. Jie ne tik yra vieni patogiausių rudeninių rūbų, bet ir puikiai tinka tiek prie džinsų ir sportbačių, tiek prie pieštuko formos sijono ir aukštakulnių derinio. Bomeber'ių įvairovė didelė: nuo klasikinių vienspalvių šilkinių iki dekoruotų užrašais, raštais, spalvomis ir aplikacijomis.

Ilgaauliai batai. Tokie batai yra puikus sprendimas suknelių ir sijonų mylėtojoms, kurios dar nepasiruošusios  savo vasariškų rūbų uždaryti giliai spintoje. Ilgaauliai gali būti iki kelių, virš kelių, odiniai, verstos odos ar tiesiog medžiaginiai. Jie puikiai dera tiek su vasariškomis suknelėmis, trumpais sijonais, tiek su tamprėmis ar net džinsais. Svarbiausia leisti šiems batams sužibėti.

Lietpalčiai. Lietuvoje lietpalčių sezonas trumpas, todėl reikia suspėti jais pasidžiaugti.  Šį rudenį galima leistis į šiokią tokią avantiūrą ir nusipirkti gėlėmis dekoruotą arba ryškių spalvų, gal net blizgantį lietpaltį. Šis rūbas išlieka klasika, tačiau tuo pat metu niekada neatrodo nuobodžiai, dera tiek prie elegantiško stiliaus, tiek prie sijono ir sportbačių.

Megztiniai. Atšalus orui  norisi apsivilkti ką nors minkšto ir šilto, todėl drąsiai parduotuvėse dairykitės tiek plačių storų megztinių, kuriuos galima derinti prie džinsų arba lengvų ilgų sijonų, tiek klasikinių megztinių aukštu kaklu, kuriuos patogu dėvėti net po vasariška suknele be rankovių. Jei kadaise močiutės ar mamos megzti megztiniai atrodė kaip didžiausias košmaras, dabar pats metas juos traukti iš spintos ir dėvėti su pasididžiavimu.

Plastiški sijonai. Lengvų, sluoksniuotų medžiagų, klostuoti, šiltų pastelinių spalvų sijonai yra šio rudens išskirtinis bruožas. Pamirškite storus vilnos sijonus - šį sezoną jie turi judesio jausmą, tūrį ir mergaitiško naivumo. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujus ilgius, medžiagas ir sluoksniavimo galimybes.

Rudeniški gėlių raštai. Tai ne vasariškos smulkios gėlytės, o dideli žiedai ant ryškių audinių ir  tamsesni, rudesni tonai. Jais gali būti puoštos tiek kelnės, tiek rankinės. Rudeniškus gėlių raštus galima derinti ir tarpusavyje ir su kitais panašių tonų raštais. 

Kolje. Nuo lengvo šalikėlio, prigludusio prie kaklo, iki didelių ir sunkių metalinių papuošalų. Karoliai, pakabukai, grandinėlės gali palaukti kitų sezonų, nes šį rudenį karaliauja papuošalai, prigludę prie kaklo it antra oda.

Stilistė Augustina Glinskytė

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką šį rudenį privalu turėti savo spintoje?

Nors ruduo neretai būna pilkas ir niūrus, mados pasaulyje tai vienas įdomiausių sezonų, pasižymintis išradingumu ir eksperimentais. Šiemetis ruduo pilnas  žaismingų raštais, spalvų ir kontrastų. Taigi ko verta dairytis parduotuvėse šį sezoną?

09 28 Išskleisti

Kaip prižiūrėti jauną odą

09 06

Ar jauni žmonės skiria pakankamai dėmesio savo odos priežiūrai? Greičiausiai atsakymas į šį klausimą būtų neigiamas. Tačiau specialistai tikina, kad tinkama odos priežiūra paauglystėje lemia, kaip ji atrodys vyresniame amžiuje. Kaip reikėtų pasirūpinti savo oda jaunystėje, kad ji kuo ilgiau išliktų graži, skaisti ir sveika?

1. Visada nuvalykite makiažą

Eiti miegoti nenusivalius makiažo – negalima. Per dieną ant veido susikaupę nešvarumai, odos riebalai, prakaitas, dekoratyvinės kosmetikos sluoksnis skatina daugintis mikroorganizmus, kurie lemia spuogų atsiradimą.

2. Veidą prausti derėtų du kartus per dieną

Sukamaisiais masažuojančiais judesiais veidą prauskite du kartus per dieną – ryte ir vakare. Geriausiai tam tinkančios priemonės – šiltas vanduo ir specialiai paauglio odai skirtas prausiklis.

Nusiprausę veido netrinkite rankšluosčiu, bet jį nusausinkite švelniai tapšnodami. Specialiu šveičiamuoju kremu derėtų pašalinti suragėjusių ląstelių sluoksnį: sausai odai ši procedūra rekomenduojama kartą per savaitę, riebiai – du kartus. Dėl gilesnio odos valymo patartina apsilankyti pas profesionalią kosmetologę.

3. Nepamirškite odos drėkinti

Nusiprausus veidą, odą būtinai patepkite drėkinamuoju kremu, želė arba spuogelius gydančia priemone. Jaunai odai tereikia vieno kremo, nederėtų veido „apkrauti“ keliomis priemonėmis. Kremą siūloma naudoti žiemą, o specialias želė – šiltaisiais metų mėnesiais. Kai oras labai žvarbus, kremu veidą pasitepkite ir vakare. Naudojant priemonę spuogeliams gydyti, ją derėtų teptis tik vakare, o rytais naudoti drėkinamąjį kremą.

4. Nelieskite veido ir nespauskite spuogų!

Nelieskite savo veido – Jūsų rankos ant odos perneša nešvarumus, kurie užkemša poras. Labai svarbu yra nespausti spuogų. Šis nedovanotinas veiksmas ne tik sukelia paraudimus bei patinimus, bet gali netgi palikti randų. 

Deja, bet nešvarumus perneša ne tik rankos: šį juodą darbą gali atlikti plaukai, akiniai, telefonas, šalikas ar kepurės. Prižiūrėkite savo daiktus, reguliariai juos skalbkite ir valykite.

5. Apsauga nuo saulės

Visuomenėje sklando mitas, kad saulės vonios padeda gydyti spuogus bei pagerinti odos būklę. Saulė be apsauginio kremo yra labai pavojinga – ji padidina odos vėžio riziką bei paspartina raukšlių atsiradimą. Visada tepkite veidą kremu nuo saulės, net jeigu tiesiog saulėtą dieną einate pasivaikščioti mieste.

6. Gerkite daug vandens

Net ir jaunai odai nuolatos reikia vandens. Jis yra vienas geriausių dalykų, kurį galite suteikti savo odai. Nepamirškite kasdien vandens išgerti pakankamai.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip prižiūrėti jauną odą

Ar jauni žmonės skiria pakankamai dėmesio savo odos priežiūrai? Turbūt ne visuomet . Tačiau specialistai tikina, kad tinkama odos priežiūra paauglystėje lemia, kaip ji atrodys vyresniame amžiuje. Kaip reikėtų pasirūpinti savo oda jaunystėje, kad ji kuo ilgiau išliktų graži, skaisti ir sveika?

09 06 Išskleisti

Pradėkime rudenį atnaujinusios nusibodusius savo drabužius

08 31

Frazė „neturiu ką apsirengti“ iki skausmo pažįstama kiekvienai. Ir visiškai nesvarbu, ar spintoje kabo vos keli drabužiai, ar tenka panaudoti jėgą, norint uždaryti pilnus komodos stalčius. Šį kartą pamąstykime apie galimybę senus apdarus prikelti naujam gyvenimui. Traukiam iš spintos gilumos rudens sezono drabužius ir kimbam į darbą!

Dekoruoti marškiniai

Turbūt kiekviena iš mūsų turi tuos vienintelius ir labiausiai numylėtus marškinius, kurie „tarnauja“ nebe pirmus metus, tačiau, deja, jau yra praradę savo žavesį. Egzistuoja vienas labai paprastas būdas, kaip senus marškinius galima paversti šio sezono „must have“.

Priemonės, kurių prireiks: perliukai, metaliniai ar mediniai karoliukai, siūlas ir adata.

Iš perliukų ir karoliukų susidėliokite norimą ornamentą ir viską kruopščiai prisiūkite prie pasirinktos marškinių vietos – geriausiai tam tinka apykaklė. Po kelių kruopštaus darbo akimirkų Jūsų mėgstamas drabužis bus papuoštas puikiu akcentu, kuris tikrai pritrauks aplinkinių dėmesį.

  

Nemirtingieji džinsai

„Duokite merginai tinkamus džinsus ir ji užkariaus pasaulį“ – šis teiginys patvirtina, koks tai nepakeičiamas drabužis. Džinsus turbūt turi kiekviena iš mūsų, tačiau ateina diena, kai juos išmesti gaila, o vilkėti jų jau taip pat nebesinori. Tuomet metas atlikti pačią geriausią „gelbėjimo operaciją“ – dekoravimą.

Priemonės, kurių prireiks: džinsai, žaismingo rašto medžiaga, žirklės, siūlai ir adata.

Išverskite džinsus į kitą pusę, pasižymėkite aukštį, kuriame juos norėsite dekoruoti, ir pridygsniuokite pasirinktą medžiagą. Baigę darbą, atraitokite džinso atvartą, ir viskas. Eikite užkariauti pasaulio!

   

Taip pat galima pasinerti į kūrybą ir papuošti klešnes įmantriais raštais tiesiog naudojant permanentinį žymeklį. Actekų, afrikiečių ornamentai, indiški raštai ar tiesiog Jūsų sugalvoti piešiniai taps originaliu džinsų akcentu, kuris lietingomis rudens dienomis apgaubs jaukumu.

   

Susiveržkime diržus!

Kartais atnaujinti atsibodusį drabužį yra daug paprasčiau, nei mes manome. Apkritęs, atsibodęs megztinis atgims naujam gyvenimui paprasčiausiai perjuosus jį siauru dirželiu. Ši maža gudrybė puikiai tinka ir ilgiems marškiniams ar kardiganams.

Megztiniai – iš bjauriojo ančiuko į gulbę

Ruduo ir jaukūs, šilti megztiniai yra neatsiejami dalykai. Yra būdas, kaip kiek pabodusios išvaizdos mezginį galima prikelti naujam gyvenimui.

Priemonės, kurių prireiks: siūlai, adata, pasirinkta medžiaga ar prisiuvami blizgučiai.

Išsikirpkite norimo dydžio ir formos antsiuvus, pridėkite juos ties megztinio alkūnėmis ir pridygsniuokite prie medžiagos. Siūlą galima rinktis storesnį, išskirtinės spalvos – tai suteiks drabužiui daugiau žaismingumo. Džiaugiamės pačios ir stebiname kitus savo išradingumu!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pradėkime rudenį atnaujinusios nusibodusius savo drabužius

Frazė „neturiu ką apsirengti“ iki skausmo pažįstama kiekvienai. Ir visiškai nesvarbu, ar spintoje kabo vos keli drabužiai, ar tenka panaudoti jėgą, norint uždaryti pilnus komodos stalčius. 

08 31 Išskleisti

Nuo saulės išsausėję plaukai – kaip juos palepinti?

08 22

Vasara – tai laikas, kai nuo karštų saulės spindulių išsisukti nepavyksta niekam: nesvarbu, ar poilsiautumėte gamtoje, ar po darbo mėgautumėtės pasivaikščiojimais mieste. Dažnai pamirštame, kad saulė – didžiausia gražių plaukų priešė. Ką daryti, jeigu jais laiku nepasirūpinote ir plaukai prarado gyvybingumą bei išsausėjo?

* Apsilankymas pas kirpėją. Pirmiausia rekomenduojama nueiti pas savo kirpėją ir patrumpinti plaukų galiukus. Nuo saulės ir sūraus vandens jie pradeda šakotis, lūžinėti ir, deja, geriausia išeitis – žirklės. Jeigu plaukai yra nudažyti, patartina spalvą atgaivinti neoksidaciniais beamoniakiais dažais, kurie pripildys plaukus pigmentais. Jokiu būdu jų nešviesinkite!

* Kasdienė plaukų priežiūra. Jeigu Jūsų plaukai yra ploni ir jų purumui didinti įprastai naudojate specialias priemones (lengviausius drėkinančius šampūnus ir kondicionierius), dabar reikėtų šiuos produktus pakeisti stipresnėmis maitinančiomis priemonėmis, skirtomis sausiems ir pažeistiems plaukams. Vietoj kondicionierių geriau naudokite kaukes, kurios veikia gilius plaukų sluoksnius, o ne tik paviršių. Pasilepinkite jomis kas antrą ar trečią kartą, kai plaunate plaukus, – tai leis neapsunkinti šukuosenos.

* Nuo saulės išblukusiems plaukams naudokite specialius produktus. Jeigu Jūsų plaukų spalva yra natūrali, bet po saulės vonių išbluko (atsirado sruogelių dažymo, balayage, ombre efektas), reikėtų pirkti produktus, skirtus šviesintų plaukų priežiūrai. Saulė ir sūrus vanduo veikia plaukus labai panašiai kaip ir šviesinantys dažai.

* Palepinkite plaukus ir leiskite jiems „pailsėti“. Gydymo metu stenkitės kuo rečiau naudoti plaukų džiovintuvą arba nustatykite šalto oro srovę. Tiesinimo, garbanojimo žnyplių ar panašių elektros prietaisų patariama atsisakyti visiškai arba juos naudoti labai retai, būtinai prieš tai patepus plaukus specialiais kremais ar purškalais, kurie apsaugotų nuo karščio.

* Kartą ir visam gyvenimui įsidėmėkite pagrindines plaukų plovimo taisykles. Šampūnas – tai ploviklis, kuriuo plaunama ir trinama tik galvos oda. Nešvarumai ir riebalai susikaupia tik odos paviršiuje. Stipriai trinant pačius plaukus, Jūs tik nuplausite visus apsauginius sluoksnius, pasišiauš kutikulės žvyneliai, plaukai plonės šukuojant, praras drėgmę, blizgesį, bus porėti.

Po galvos trinkimo šampūnu būtina naudoti nuplaunamuosius kondicionierius ar kaukes. Jie suglotnina kutikulę ir padengia plauką apsaugine plėvele, maitina bei drėkina. Šitos priemonės yra skirtos naudoti tik pačių plaukų priežiūrai, tepant 5–10 cm atstumu nuo šaknų. Jei nesilaikysite šios taisyklės, plaukai pradės labiau riebaluotis. Prieš naudojant kondicionierius ir kaukes, plaukus patariama nusausinti rankšluosčiu, kad lengviau pajustumėte, kur ir kiek produkto užtepėte.

Tinkama mityba ir geras poilsis – vieni svarbiausių žingsnių sveikų ir gražių plaukų link. Būkite gražios!

Plaukų priežiūros meistrė-kirpėja Jevgenija Rovda

„BeautyStop“

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
Ekspertai: Plaukų priežiūros meistrė-kirpėja Jevgenija Rovda

Nuo saulės išsausėję plaukai – kaip juos palepinti?

Vasara – tai laikas, kai nuo karštų saulės spindulių išsisukti nepavyksta niekam. Dažnai pamirštame, kad saulė – didžiausia gražių plaukų priešė. Ką daryti, jeigu jais laiku nepasirūpinote ir plaukai prarado gyvybingumą bei išsausėjo? 

08 22 Išskleisti

Odos paruošimas šaltajam sezonui

08 17

Vasaros laikas bėga greitai, tarytum netyčia paleistas balionas, skrendantis į dangų: dar šiek tiek – ir nebematai jo. Nors dar nereikia iš spintos gilumos traukti šiltų drabužių, tačiau jau pats metas susimąstyti apie savo odos paruošimą artėjančiam šaltajam laikotarpiui.

Sezonų kaita visada sukelia nemažai streso tiek odai, tiek visam organizmui: vis žemėjanti oro temperatūra, mitybos pasikeitimas, stresas dėl artėjančių švenčių, saulės šviesos trūkumas daro įtaką tiek išvaizdai, tiek sveikatai. Nors visų šių negerovių mums išvengti nepavyks, tačiau galime joms tinkamai pasiruošti ir sumažinti jų neigiamą poveikį.

Apie organizmą šįkart nekalbėsime, tačiau apžvelkime būdus, leisiančius mums padėti savo odai priimti šaltojo sezono iššūkius.

1. Pakeiskite losjoną kremu

Vietoj lengvų losjonų, kurie Jūsų oda rūpinasi karštuoju sezonu, naudokite drėkinamuosius kremus. Jie odai suteikia stiprų ir riebų barjerą, padedantį sumažinti vandens netekimą.

2. Dušo malonumais mėgaukitės trumpiau

Nors ilgas ir karštas dušas arba laikas praleistas putų pilnoje vonioje yra vienas didžiausių malonumų, deja, odai tokios procedūros nėra itin palankios. Po ilgų vandens procedūrų ji prašyte prašysis drėkinimo. Rekomenduojama duše praustis trumpai arba rinktis drungno vandens vonias, po kurių derėtų iškart pasitepti drėkinamuoju kremu nuo galvos iki pirštų galiukų.  

3. Nepamirškite apsaugos nuo saulės!

Greičiausiai ne kartą girdėjote, jog kremą nuo saulės reikia naudoti net ir šaltuoju metų laiku. Į šį patarimą vertėtų atsižvelgti, kadangi saulė mūsų odą pasiekia visais metų laikais. Rytais tepkite veidą specialiu kremu nuo saulės arba rinkitės tokius kremus, kuriuose jau yra saulės apsaugos faktorius (mažiausias turėtų būti SPF 15).

4. Išlaikykite drėgmę

Sausa, skilinėjanti, šiurkšti oda yra dažnas šalto oro rezultatas. Vertėtų ją reguliariai drėkinti ne tik žiemą, bet ir prasidėjus rudeniui. Nepamirškite, kuo šaltesnis ir sausesnis oras, tuo odą derėtų drėkinti intensyviau.

5. Gerkite daugiau vandens ir sveikiau maitinkitės

Ruošiant odą šaltajam sezonui, ją reikėtų drėkinti tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Drėkinamieji kremai padeda išlaikyti drėgmę, tačiau reikia nepamiršti gerti daugiau vandens ir taip organizme palaikyti pakankamą skysčių kiekį, padedantį odai šaltuoju periodu. Taip pat stenkitės valgyti kuo daugiau daržovių bei aprūpinkite organizmą mononesočiaisiais riebalais. Be to, nepamirškite maisto produktų, turinčių kalcio, vitamino D ir Omega-3 riebalų rūgščių.

6. Šalinkite negyvą odos sluoksnį

Drėkiklis įsigeria daug geriau, jeigu yra pašalintas negyvos odos sluoksnis. Be to, atlikus tokią procedūrą, susigrąžinsite jaunatvišką švytėjimą, kuris šaltaisiais mėnesiais yra labai dažnai prarandamas.

7. Naudokite oro drėkintuvą

Atšalus orams, oras išsausėja. Kuo jis sausesnis, tuo daugiau drėgmės atima iš mūsų odos. Naudokite oro drėkintuvą tiek namie (ypač rekomenduojama miegamajame nakties metu), tiek darbo patalpose.

8. Birią dekoratyvinę kosmetiką keiskite kremine

Kadangi šaltuoju metų laiku oda yra linkusį sausėti, patartina birias kosmetikos priemones pakeisti į kremines – naudokite drėkinamąjį veido kremą, turintį atspalvį ir tinkantį Jūsų odos spalvai, bei kreminius akių šešėlius. Taip pat gera mintis naudoti lūpų dažus, kurių sudėtyje yra taukmedžio sviesto. 

Kaip spėjote pastebėti, odą drėkinti bei ją tinkamai apsaugoti yra itin svarbu. Rugsėjo 5 - spalio 23 dienomis DROGAS parduotuvėse „L‘Oreal MIXA“ veido kremams bus taikoma nuolaida. Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkantį kremą, padėsiantį paruošti Jūsų veido odą šaltajam sezonui.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Odos paruošimas šaltajam sezonui

Vasaros laikas bėga greitai, tarytum netyčia paleistas balionas, skrendantis į dangų: dar šiek tiek – ir nebematai jo. Nors dar nereikia iš spintos gilumos traukti šiltų drabužių, tačiau jau pats metas susimąstyti apie savo odos paruošimą artėjančiam šaltajam laikotarpiui. 

08 17 Išskleisti

Kokią nagų formą pasirinkti?

08 16

Kvadratiniai, smailėjantys, o gal apvalūs? Nagų formą išsirinkti galite iš daugybės skirtingų variantų, tačiau kas Jums tinka labiausiai?

Nago formavimas priklauso nuo Jūsų natūralaus nago išvaizdos: plokštelės ilgio, nago pločio, gaubtumo ir formos. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į pirštus – jie ilgi ir grakštūs ar trumpi ir stambesni.

Klasikinis arba užapvalintas kvadratas tinka visų tipų natūraliems nagams, išskyrus itin plačius nagus. Atkreipkite dėmesį, kad trumpus pirštus kvadratas dar labiau sutrumpins. Ovalo forma taip pat vizualiau trumpina nagus ir storina pirštus, na, o migdolo forma – puiki ir klasiška išeitis visoms moterims. Ji niekada neišeina iš mados ir atrodo labai elegantiškai visų tipų natūraliems nagams.

Labai svarbu! Savo stiliumi besirūpinančios damos turėtų atsiminti, kad smailėjantys nagai niekada nebuvo ir nebus madingi. Nei trumpi, nei ilgi. Jie visada bus neskoningumo ženklas.

Priauginami nagai

Kiekviena iš mūsų norime turėti gražius nagus, tačiau ne kiekvienai gali tuo džiaugtis. Puiki išeitis – priauginami nagai. Jei anksčiau šis žodis keldavo siaubą ir prieš akis iškildavo neskoningų nagų vaizdas, šiuolaikiniai priauginimo metodai yra tokie modernūs, kad nagus galima suformuoti taip, jog jie atrodys itin natūraliai ir elegantiškai.

Kaip pasirinkti formą priaugintiems nagams?

 

Svarbiausias dalykas yra pasirinkti gerą meistrą. Priauginant nagus galima įgyvendinti visus klientės norus bei lūkesčius ir iš bet kokios formos sumodeliuoti jai labiausiai tinkančius nagus.

Kai šiais laikais egzistuoja tokia priemonių gausa, net ir iš trumpų, plačių nagų galima suformuoti puikiai atrodančius kvadratinius nagus, kurie vizualiai nekeis pirštų išvaizdos.

Kaip ir natūraliems, taip ir priaugintiems nagams galioja tos pačios taisyklės. Migdolas – elegantiškiausia forma, kuri tinka visoms klientėms, smailėjantys nagai – itin prastas pasirinkimas tikroms damoms. O Jūs juk tokios?

Straipsnį parengė nagų stilistė Laura Kaminskaitė

Grožio namai „Markizė“

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokią nagų formą pasirinkti?

Kvadratiniai, smailėjantys, o gal apvalūs? Nagų formą išsirinkti galite iš daugybės skirtingų variantų, tačiau kas Jums tinka labiausiai?

08 16 Išskleisti

„Strobingas” – pasaulį užkariavusi mada, apie kurią pirmosios Lietuvoje sužinojo DROGAS Grožio mokyklos viešnios

08 09

 

Vakarinės saulės nutvieksta vilniaus panorama, atsispindinti Neries vandenyje, jauki muzika, vyno taurės ir betarpiški pokalbiai – taip savo dalyves pasitiko trečioji DROGAS Grožio mokykla. Prabangiame sostinės restorane daugiau nei 20 ištikimiausių DROGAS klienčių mokėsi grožio paslapčių, dalinosi patirtimi ir padedamos eksperčių profesionaliomis makiažo priemonėmis kūrė vis naujus įvaizdžius.

Renginio pavadinimas „Jūs – žvaigždė“ puikiai atspindi vakaro atmosferą. Mokyklos viešnios turėjo galimybę pasijusti tarsi podiumo karalienės: vos atvykusi kiekviena jų pateko į asmeninę fotosesiją bei Maybelline New York specialisčių konsultaciją: grožio ekspertės pasidalino patarimais, padėsiančiais kiekvienai pasirinkti tinkamiausią lūpdažio atspalvį, derinti makiažo priemones tarpusavyje ir susikurti norimą įvaizdį be didelių pastangų.

 

DROGAS grožio mokykloje merginos sužinojo ir išbandė naujausias mados tendencijas, dar kartą aptarė populiariausius, klasika jau tapusius makiažo sprendimus. Grožio ekspertės plačiai papasakojo ne tik apie madingiausias šio sezono spalvas bei jų derinius, bet ir atskleidė tokias netikėtas mados tendencijas, kaip suveltos blakstienos bei ombre antakiai.

Viena įdomiausių vakaro temų tapo „strobingas“ – nauja ir Lietuvoje dar menkai pažįstama, tačiau podiumuose jau karaliaujanti ir daugybę moterų sužavėjusi veido kontūravo blizgiomis priemonėmis technologija. DROGAS Grožio mokyklos dalyvės ne tik pirmosios Lietuvoje namo parsinešė specialiai šiai technologijai sukurtus grožio produktus, bet ir išmoko žingsnis po žingsnio susikurti pritrenkiantį įvaizdį.

Žaidimais, konkursais, diskusijomis ir įdomiais klausimais pripildytą Maybelline New York ekspertės Vaidos vedamą grožio pamoką papildė visažistės Justinos praktinis užsiėmimas: kurdama skirtingus makiažus modeliui, ji pademonstravo veido padengimo bei kontūravimo, „strobingo“, dūminio akių makiažo technikas bei atsakė į dalyvių klausimus.

Kurti įvairiausius makiažus renginio viešnios mėgino ir pačios – jas nuolat konsultavo grožio ekspertės, padėjusios pasiekti puikių rezultatų bei išvengti klaidų.

„Buvo be galo įdomu ir naudinga. Iki šiol svarbiausia makiažo priemonė man atrodė blakstienų tušas, tačiau po šio vakaro svarbiausiųjų neabejotinai bus daugiau“, - atsisveikindama sakė Grožio mokyklos dalyvė Agnė.

Merginos renginį paliko ne tik sužinojusios daugybę grožio paslapčių bei išmokusios jas pritaikyti, bet ir praplėtusios savo draugių ratą.

Iki pasimatymo kitoje DROGAS Grožio mokykloje!

 

  

 

 

  

 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

„Strobingas” – pasaulį užkariavusi mada, apie kurią pirmosios Lietuvoje sužinojo DROGAS Grožio mokyklos viešnios

Vakarinės saulės nutvieksta Vilniaus panorama, jauki muzika  ir betarpiški pokalbiai – taip savo dalyves pasitiko trečioji DROGAS Grožio mokykla. 

08 09 Išskleisti

Pėdos vasarą – į ką atkreipti dėmesį?

08 03

Vasara – lengvumo ir tikrų pojūčių metas. Taip ir norisi nusispirti batus ir pėdomis pajusti kutenančią ką tik nupjautą žolę, švelnų ir birų, tarp kojų pirštų įsisprausti bandantį pajūrio smėlį, akmenuotą keliuką, vedantį ežero link, ar net šiltą asfalto dangą, kurią jaučiame eidamos basomis namo po ilgo vakaro su draugais.

Deja, kad ir labai  norėtume, mes negalime nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos vaikščioti basomis. Savo pėdas „įvelkame“ į visuomenei labiau priimtiną pavidalą, kuris ne visada yra joms tinkamas, o kartais net gali sukelti diskomforto jausmą. Vasara mūsų pėdoms yra tikras išbandymas, tad nepamirškime jų prižiūrėti. Štai keletas taisyklių:

1. Po sunkios darbo dienos palepinkite savo pėdas 1–2 minutes trunkančiu kontrastiniu dušu. Derėtų pradėti karštesniu vandeniu ir palaipsniui pereiti prie šalto.

2. Prieš miegą pasidarykite šilto vandens vonelę pėdoms. Jų būna pačių įvairiausių: su mėtų ar ramunėlių nuoviru bei šaukštu valgomosios sodos, jūros druska ir kokosų ar alyvuogių aliejumi, šilto pieno ir šilto vandens deriniu, rozmarinų, levandų arba ramunėlių eteriniais aliejais.

3. Po vonelės patepkite pėdas kremu. Galima naudoti kaukes pėdoms bei kremus su mentoliu, kadangi šis suteikia švaros ir gaivumo pojūtį. Kremas geriau įsigers, jeigu jį tepsite masažuojamaisiais judesiais. Tai atpalaiduos pėdų raumenis ir pagerins kraujotaką.

4. Pėdos bus švelnesnės, jeigu porą kartų per savaitę jas patepsite ricinos aliejumis ir užsimausite medvilnines kojinaites, kurios leis aliejui greičiau susigerti.

5. Kartą per savaitę nušveiskite pėdas šveitikliu. Tokia procedūra pašalins negyvas odos ląsteles, suteiks odai švelnumo ir glotnumo. Šveitiklį galite įsigyti parduotuvėje ar pasidaryti pati: 2 šaukštus cukraus ar druskos sumaišykite su alyvuogių aliejumi. Mišiniu masažuokite pėdas ir nuplaukite šiltu vandeniu, o po to patepkite kremu.

6. Kai būnate gamtoje, stenkitės vaikščioti basa per akmenukus, žolę ar tiesiog žemę. Tai suaktyvins pėdų kraujotaką ir pagerins viso kūno savijautą.

7. Nepamirškite pedikiūro! Jį galite pasidaryti ir pati, nors patartina bent kartą per porą mėnesių apsilankyti pas specialistą.

Vasarą labai svarbu avėti tinkamą avalynę, rūpintis pėdų higiena bei jas lepinti. Tokiu atveju pėdos Jums ne tik padėkos bei gražiai atrodys, bet ir suteiks vasariško lengvumo pojūtį.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pėdos vasarą – į ką atkreipti dėmesį?

Vasara – lengvumo ir tikrų pojūčių metas. Deja šiuo metu laiku mūsų pėdos patiria tikrus išbandymus. Tad ką daryti, kad mūsų pėdos išliktų švelnios ir sveikos? 

08 03 Išskleisti

Išsirink madingiausią maudymosi kostiumėlį!

07 22

Karolina Sužiedėlytė

Gražiausios mūsų patirtys gyvena vasarose: kelius virpinantys pasimatymai, šokiai lietuje, vėjo plaikstomi plaukai, laužo ugnies kvapas juose, nakvynės palapinėse ir, žinoma, maudynės. Visi šie nuotykiai bus dar malonesni, jei atrodysi kaip tikra paplūdimio diva. Jei vis dar suki galvą, kaip išsirinkti šios vasaros „must have“ maudymosi kostiumėlį, šie keli patarimai tikrai palengvins tavo apsisprendimą.

Pagrindinės 2016-ųjų metų maudymosi kostiumėlių tendencijos:

1. Vientiso maudymosi kostiumėlio atgimimas

Šiais metais vientisi maudymosi kostiumėliai prikeliami naujam gyvenimui – šią vasarą tai labiausiai graibstomas modelis. Juk vientisas kostiumėlis ne tik paslėps trūkumus, bet ir, pasirinkus tinkamą spalvą ar raštą, pavers jus į tikrą Baywatchseksualumo bombą. Renkantis šį variantą, svarbiausia atkreipti dėmesį į audinio sudėtį, kad kostiumėlis tobulai priglustų prie kūno.

 

2. Mergaitiški raukinukai ir kutai

Šios 1960-ųjų klasikos tendencijos išlieka madingos bene kiekvienais metais. Kutai ir kaspinai viršutinėje bikinio dalyje ar dailiais raukinukais papuoštos maudymosi kelnaitės puikiai tiks visoms, turinčioms „berniukišką“ figūrą. Toks maudymosi kostiumėlis puikiai išryškins klubus ir vizualiai padidins krūtinę.

 

3. Seksualūs iškarpymai

Tai dar vienas šių metų vasaros blyksnis, sudrebinęs vientisų maudymosi kostiumėlių mados tendencijas. Iškarpymai juosmens srityje, juostelėmis kirptos kelnaitės ar liemenėlės pritrauks aplinkinių žvilgsnius. Tokie maudymosi kostiumėliai puikiai tinka moterims, nebijančioms parodyti savo privalumų.


 

4. Liemenėlės be petnešėlių

Tai tobulas pasirinkimas kiekvienai, kuri lepinasi saulės voniomis. „Bandeau“ stiliaus liemenėlės puikios tuo, kad jos leidžia tolygiai įdegti pečius. Šiais metais itin madingas liemenėlės be petnešėlių ir raukinukų derinys, kuris sukuria romantišką, subtiliu seksualumu intriguojantį vaizdą. Šio stiliaus viršutinę dalį puikiai papildys kelnaitės aukštu liemeniu ir stambūs raštai.

 

5. Raštai

Šių metų maudymosi kostiumėlių kolekcijose gausu skirtingų raštų. Kokio modelio bikinis ar kostiumėlis bebūtų, margumas tik pagyvins bendrą vaizdą. Pasirinkimo gausa šiais metais stulbinanti: nuo kuklesnių etninių piešinių, seksualių gėlėtų iki drąsių ryškių modelių. Renkantis margą maudymosi kostiumėlį, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, ar raštas tinka jūsų figūros tipui.

 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Išsirink madingiausią maudymosi kostiumėlį!

Vasaros nuotykiai bus dar malonesni, jei atrodysi kaip tikra paplūdimio diva. Jei vis dar suki galvą, kaip išsirinkti šios vasaros „must have“ maudymosi kostiumėlį, šie keli patarimai tikrai palengvins tavo apsisprendimą.

07 22 Išskleisti

Kaip stilingai atrodyti festivalyje?

07 19

Stilistė Kamilė Bukauskaitė

Festivalyje ne tik atlikėjai turi ką parodyti. Anksčiau skiriamasis festivalio dalyvio bruožas buvo Hunter stiliaus guminiai batai, o šiandien tai įvaizdis, įkvepiantis net aukštąją madą. Originali ir sumani dalyvių apranga yra neatsiejama festivalio dalis, paverčianti šį renginį išskirtiniu. Tavo stilius svarbus ne tik tau ir tam žaliaakiui, kurio dėmesio lauki, bet ir bendrai savaitgalio atmosferai. Šiemet praūžę garsiausi pasaulio muzikos festivaliai padiktavo stiliaus kryptis, kuriomis pasukusi neabejotinai sulauksi renginio fotografų blyksčių.

Boho mergina

Nėriniai, odinės detalės, žemės spalvos ir sluoksniavimas – tai pagrindiniai šio įvaizdžio akcentai. Boho mergina – laisva ir nepriklausoma, jos judesių nevaržo nepatogūs siluetai, o vėjyje besiplaikstantys drabužių kutai vilioja sekti paskui ją. Renkantis papuošalus nėra JOKIO saiko: daugybė žiedų, pakabukai ir masyvūs auskarai, galvą dengianti kaubojiška skrybėlė arba plaukų aksesuarai. Minimalus makiažas ir natūraliai krentantys plaukai suteikia šiam chaosui atsvarą, o patogūs kaubojiški arba gladiatoriaus tipo batai – galimybę įveikti bet kokį atstumą.

Geriausia vaikinų draugė

Džinsiniai šortai, marškinėliai su užrašais ir regbio stiliaus striukė arba languoti marškiniai – tinkamiausias derinys, jei į gastroles išsiruošei su draugais. Juk niekada nežinai, ar turėsi laiko persirengti, tad pasiruošusi viskam turi būti jau nuo pat ryto. Stilinga kepurė su snapeliu apsaugos tavo plaukus nuo karščio, o unisex akiniai nuo saulės leis pamiršti rūpesčius dėl makiažo. Avalynė? Žinoma, sportiniai bateliai. Su geriausiais draugais – nors į pasaulio kraštą, kad ir koks status jis bebūtų!

Festivalio stilius – tai funkcionalumo ir saviraiškos derinys. Linksminkis ne tik prie scenos, bet ir kurdama savo įvaizdį. Būk drąsi ir eksperimentuok. Geresnės vietos nei festivalis tam nerasi! Rizikuoji nebent taip įsimylėti tą kaubojišką skrybėlę, kad ji taps tavo miesto stiliaus dalimi

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip stilingai atrodyti festivalyje?

Festivalyje ne tik atlikėjai turi ką parodyti. Anksčiau skiriamasis festivalio dalyvio bruožas buvo Hunter stiliaus guminiai batai, o šiandien tai įvaizdis, įkvepiantis net aukštąją madą. Originali ir sumani dalyvių apranga yra neatsiejama festivalio dalis, paverčianti šį renginį išskirtiniu. 

07 19 Išskleisti

Madingiausi kvepalai šią vasarą: kas jums labiausiai tinka?

07 18

Moteriai kvapas yra toks pat svarbus, kaip ir tvarkinga šukuosena, švarūs drabužiai, padažytos blakstienos ar graži rankinė. Naudojami kvepalai tarsi suteikia nebylią žinutę apie mus – ar mes vėjavaikiškos ir atsipalaidavusios, ar solidžios ir rimtos. Kvapų spektras yra labai platus, tad kiekviena moteris, turinti net ir patį išrankiausią skonį, šiais laikais tikrai gali atrasti sau skirtą kvapą.

Drabužių garderobą mes keičiame pagal metų laikus. Kodėl gi to paties nepadarius ir su kvepalais? Žiemą norisi šiltesnių, saldesnių kvapų, o atėjus vasarai mus traukia lengvumas ir gaivumas. Visgi norisi kvepėti ne tik gerai, bet ir madingai. Kokios šios vasaros kvepalų tendencijos ir kokioms moterims jie skirti?

 • Aštrus gėlių ir medžio – stipriai damai, nepamirštančiai to, kas yra moteriškumas
 • Šiltas gintaro ir gaivaus citruso – vėjavaikiškai merginai, ištroškusiai nuotykių
 • Levandos, migdolų ir samanų derinys, turintis žaliosios citrinos bei greipfruto prieskonį – savimi pasitikinčiai moteriai, imančiai iš gyvenimo viską, ką jis siūlo
 • Alyvų, jazmino ir gintaro mišinys – rimtai karjeristei, kuriai yra nesvetimas humoro jausmas
 • Bijūnų, raudono obuolio, jazminų ir rožių derinys – brandžiai, išmintingai ir patyrusiai damai
 • Apelsinų žiedai, jazminai, žemuogės – saldžių nuotykių ištroškusiai merginai
 • Pakalnučių, pačiulių, baltojo muskuso, vilkdalgių – švelniai, ramiai, neskubančiai moteriai.

Ateik ir išsirink savąjį madingą kvapą!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Madingiausi kvepalai šią vasarą: kas jums labiausiai tinka?

Moteriai kvapas yra toks pat svarbus, kaip ir tvarkinga šukuosena, švarūs drabužiai, padažytos blakstienos ar graži rankinė. Kvapų spektras yra labai platus, tad kiekviena moteris, turinti net ir išrankiausią skonį, šiais laikais gali atrasti sau skirtą kvapą. 

07 18 Išskleisti

Vasaros garderobas: įvairiems raštams sakome drąsų „Taip!“

07 08

Kai giedrame danguje saulė šviečia taip ryškiai, juodą drabužių spalvą derėtų palikti rudeniui – naujausios tendencijos skelbia, kad šią vasarą valdo raštai. Jei per atostogas drąsiai neriate į nuotykius ir ieškote naujų potyrių, tą patį padarykite ir savo spintoje! Derėtų pamiršti vienspalvių audinių derinius su vienspalviais arba raštuotais. Šių metų iššūkis – suderinti raštą su raštu. Tik pirmiau rekomenduojame perskaityti kelis patarimus, kurie padės jums atrodyti ne tik drąsiai, bet ir stilingai.

Žirneliai. Žirnelių motyvai jau nuo senų laikų yra laikomi moteriškumo, elegancijos ir retro stiliaus simboliu. Taškuotas audinys aprangai suteikia daugiau nuotaikos ir žaismingumo. Modernizuoti jį puikiai galite derindama žirnelius su dryžiais arba langeliais. Šie skirtingi raštai labai gerai dera tarpusavyje, tik itin svarbu, kad juos vienytų panašios spalvos.

Gėlės ir dryžiai. Su vasarišką nuotaiką įkvepiančiais gėlių raštais suderinus dryželius, galima sukurti puikų ansamblį, kuriame linijos atrodys neutraliai, o gėlėti ornamentai suteiks romantišką įvaizdį. Lengviausiai tokį įspūdį sukursite derindamos stambesnius gėlių piešinius su smulkiais dryželiais.

Spalvų dermė. Siekiančioms sukurti nuostabų įvaizdį, derinant neįprastus, skirtingų formų raštus, patartina laikytis pagrindinės taisyklės – ornamentai turi būti panašaus atspalvio. Tai leis išlaikyti aprangos vientisumą, o jūs atrodysite skoningai. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, kad puikiai atrodo šalti atspalviai (mėlyna, violetinė, šalta rožinė, pilka, juoda) derinami su šaltais ir atvirkščiai. Jei nepavyksta išlaikyti vienodo atspalvio, puikų įspūdį sukuria tos pačios spalvos atsikartojimas abiejuose raštuose.

Apverskite spalvas. Jei vis dėlto pasirinkote šią vasarą puoštis neutralių, monochrominių spalvų drabužiais, paįvairinkite juos bent minimaliais raštais, o pasirinktus spalvų tonus išskirstykite visoje aprangoje.

Dominuojantis ornamentas ir akcentas. Derindamos raštus tarpusavyje, turėtumėte nuspręsti, kuris iš ornamentų jums patinka labiau – jį savo aprangoje ir derėtų pabrėžti. Kitas raštas jį tarsi „palaikys“. Toks pasirinkimas padės sukurti išskirtinį jūsų stilių.

Didelis ir mažas. Išduosime paslaptį – šią vasarą būsite pati madingiausia mieste, jei jūsų aprangoje atsiras tokie ornamentai, kurie tarpusavyje skiriasi tik dydžiu. Maži žirneliai puikiai atrodys šalia stambių taškų, o plonytės linijos dailiai atkartos storesnius dryželius. Svarbu išlaikyti vieningą spalvinę gamą.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Vasaros garderobas: įvairiems raštams sakome drąsų „Taip!“

Kai giedrame danguje saulė šviečia taip ryškiai, juodą drabužių spalvą derėtų palikti rudeniui – naujausios tendencijos skelbia, kad šią vasarą valdo raštai. Jei per atostogas neriate į nuotykius ir ieškote naujų potyrių, tą patį padarykite ir savo spintoje!

07 08 Išskleisti

Atgal į paplūdimį! Koks depiliacijos būdas jums tinkamiausias?

06 21

Atėjus vasarai, moterys tik ir laukia, kada galės nusimesti šiltus megztinius, kelnes bei ilgus sijonus, apnuoginti grakščias kojas ir lėkti degintis į paplūdimį. Tačiau kiekviena žino, jog, prieš žengiant į auksinio smėliuko valdas, reikia kojas paruošti deginimosi sezonui. Ir ne tik kojas.

Šiuo metu grožio industrijoje egzistuoja ganėtinai daug plaukelių šalinimo nuo įvairių kūno vietų būdų: pradedant paprasčiausiu – skutimu, baigiant plaukų šalinimu lazeriu, kurį atlieka profesionalai specializuotuose grožio salonuose. Įvairaus amžiaus damos, turinčios skirtingų pageidavimų, gali išsirinkti sau patinkantį ir tinkantį depiliacijos būdą.

1. Skutimas. Greitas ir ekonomiškas būdas, tačiau jis turi trūkumų: plaukeliai atauga greitai, be to, jie būna storesni ir vešlesni.

2. Kremai ir putos. Greita, pigu ir – svarbiausia – plaukeliai atauga lėčiau. Vis dėlto šių priemonių sudėtyje yra cheminių medžiagų, o tai gali neigiamai paveikti odą.

3. Vaškas. Pašalinti plaukeliai atauga daug lėčiau bei plonesni, bet savarankiškai tokią procedūrą atlikti yra sudėtinga. Be to, toks būdas reikalauja daug kantrybės ir ištvermės, nes depiliacija vašku yra skausminga.

4. Cukrus. Cukrus jau naudojamas ne tik kulinarijoje, bet ir grožio industrijoje. Šis būdas efektyvesnis bei mažiau skausmingas nei depiliacija vašku, o jo rezultatas – ilgalaikis. Tiesa, procedūra brangesnė nei depiliacija vašku.

5. Epiliatorius. Šis prietaisas išrauna plaukelius su šaknimis ir leidžia pasiekti ilgalaikį rezultatą. Procedūrą galima atlikti namie – jei įsigijote aparatą, ji papildomai nieko nekainuos. Vis dėlto ši procedūra turi ir trūkumų: ji ganėtinai skausminga ir ne visada efektyviai pašalina visus plaukelius.

6. Lazeris. Depiliacija lazeriu – greita ir neskausminga, be to, depiliuojamas didelis odos plotas. Norint pasinaudoti šia procedūra, teks investuoti ir pinigų, ir laiko, kadangi depiliacija lazeriu yra brangi ir gali būti atliekama tik specializuotame grožio salone.

Kiekviena savo išvaizda besirūpinanti moteris atras tokį plaukelių šalinimo būdą, kuris jai patogiausias ir tinkamiausias pagal kišenę. Juk rinktis yra iš ko!

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Atgal į paplūdimį! Koks depiliacijos būdas jums tinkamiausias?

Atėjus vasarai, moterys tik ir laukia, kada galės nusimesti šiltus megztinius, apnuoginti grakščias kojas ir lėkti degintis į paplūdimį. Tačiau kiekviena žino, jog, prieš žengiant į auksinio smėliuko valdas, reikia kojas paruošti deginimosi sezonui.

06 21 Išskleisti

Kaip išsirinkti patogius batus vasarai?

06 09

Ieškote suknelės, kurios medžiaga būtų pralaidi orui, gražiai gultų ant jūsų kūno ir leistų jums patogiai jaustis visą dieną? Avalynė – lygiai toks pat sudėtingas pasirinkimas. DROGAS pateikia jums 8 naudingus patarimus, kurie leis išsirinkti iš tiesų patogius batus.

1. Atkreipkite dėmesį į savo pėdos specifiką. Kiekviena pėda yra individualios formos, tad verta atsiminti, kad bato dydis tėra rekomendacinis skaičius. To paties dydžio skirtingų gamintojų batai gali visiškai skirtis. Rinkdamiesi tinkamus batus, paprašykite parduotuvės darbuotojų pagalbos, įvertinant jūsų pėdų plotį arba jos skliautą.

2. Pakilnokite batą. Jei avalynė atrodo sunki, ji tikrai nebus patogi. Vaikščiodami su tokiais batais, jausitės taip, tarsi kažkas prie jūsų kojų pririšo smėlio maišelius, o to juk tikrai nenorite, ypač – vasarą.

3. Venkite smailianosių batų. Nors smailianosiai bateliai atrodo gerai, rekomenduojama jų vengti, kadangi tokia avalynė suspaudžia kojų pirštus į nenatūralią formą. Žinoma, skirtingi batai nevienodai palieka vietos pirštams judėti, tačiau avalynė užapvalintu ar net stačiakampiu priekiu bus patogesnė.

4. Išbandykite batus ant kieto paviršiaus. Batų parduotuvių grindų danga dažnai būna padengta kilimu, todėl raskite kietą pagrindą, kokiu vaikščiotumėte paprastą dieną. Įsitikinkite, jog kojos nykščiui yra pakankamai vietos ir jis nesiremia į bato priekį net šiek tiek pasivaikščiojus.

5. Rinkitės mažesnius kulniukus. Aukšti kulniukai reikalingi tik pačiomis svarbiausiomis progomis. Vis dėlto neaukšti kulneliai rekomenduojami ir paprastą dieną. Grakščią laikyseną išlaikys leis batai, turintys 5 ar mažiau centimetrų kulnus.

6. Ieškokite batų, kurių padas minkštesnis. Kaučiuko medžiaga suminkština bato padą ir padaro jį lankstų, todėl su jais yra itin patogu vaikščioti. Jei batas, atsitrenkęs į žemę, skamba kaip beldimas į duris, padėkite jį atgal į lentyną, nes jau dienos pabaigoje jausite kojų nuovargį – jo padas pagamintas ne iš kaučiuko.

7. Rinkitės odinius batus. Iš kitos medžiagos pagaminta avalynė paprastai nesitampo, todėl, laikui bėgant, gali pradėti trinti. Odiniai batai visada būna apsiūti, o ne suklijuoti klijais, todėl bus ilgaamžiškesni ir lankstūs.

8. Pranešiokite batus. Prieš dėvint batus ilgoje kelionėje ar visą darbo dieną, patartina juos panešioti namie arba bent trumpam išeiti pasivaikščioti į lauką. Taip batai prisitaikys prie jūsų pėdų, o jūs tinkamai sureguliuosite jų raištelius, jei tokie yra.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išsirinkti patogius batus vasarai?

Ieškote suknelės, kurios medžiaga būtų pralaidi orui, gražiai gultų ant jūsų kūno ir leistų jums patogiai jaustis visą dieną? Avalynė – lygiai toks pat sudėtingas pasirinkimas. DROGAS pateikia jums 8 naudingus patarimus, kurie leis išsirinkti iš tiesų patogius batus.

06 09 Išskleisti

Kaip teisingai supakuoti daiktus, ruošiantis į kelionę?

06 06

Šilti orai – puikiausia proga susikrauti lagaminą ir išvykti paklajoti po pasaulį. Vis dėlto, jau laikant bilietus rankose, iškyla klausimas, kaip palengvinti kelionę ir daiktus supakuoti taip, kad užtektų tik vieno lagamino. DROGAS pateikia 5 patarimus, kurie padės tinkamai pasiruošti kelionei.

1. Stebėkite orų prognozes. Prieš kraudami lagaminą, būtinai patikrinkite, kokie numatomi orai, ir kiekvieną kelionės dieną susiplanuokite iš anksto. Tai padės nuspręsti, kiek drabužių verta imtis į kelionę, tačiau prisiminkite, jog nebūtina susidėti viso spintos turinio – marškinėlius, sijoną ar šortus galite nusipirkti ir kelionės metu. Juk šiek tiek laisvos vietos lagamine gali padėti pradžiuginti artimuosius dovanomis ir suvenyrais.

2. Sunkius daiktus dėkite lagamino apačioje. Tai palengvins daiktų tvarkymą ir, kai reikia, bus paprasčiau juos surasti. Be to, lengvesnis viršutinis daiktų sluoksnis leis suspausti visą bagažą, jei daiktų kiekio sumažinti negalite, o kito lagamino neturite.

3. Daiktus vyniokite. Sulankstyti drabužiai užima kur kas daugiau vietos nei suvynioti. Tai daryti reikėtų ypač tvirtai, nebijant drabužių susiraukšlėjimo – jie turės daug mažiau raukšlių nei lankstant. Drabužius reikėtų vynioti kuo mažiau sulankstytus, t. y. perlenktus tik pagal siuvimo žymes. Suvyniotus drabužius lagamine derėtų pakuoti itin glaudžiai, kitu atveju jie gali išsivynioti ir susiraukšlėti. Taip pakuodami daiktus, jų įsidėsite daugiau, tačiau verta prisiminti, jog kartu didės ir lagamino svoris.

4. Išnaudokite keisčiausius būdus. Jei pakuojate avalynę, nepamirškite, jog daug laisvos vietos yra bato viduje. Ją užpildyti galima ten sudedant kojines ar mažesnes smulkmenas. Jei norite savo daiktus suskirstyti į atskirus „sektorius“, perskyrimui naudokite sulankstytus marškinėlius. Smūgiams jautriausius daiktus laikykite lagamino centre. Vis dėlto tokių daiktų kelionėje patariama geriau išvis vengti.  

5. Oficialius drabužius susidėkite paskutinius. Vakarines sukneles, kostiumus ir marškinius visuomet dėkite lagamino viršuje. Taip juos galėsite išimti pirmiausiai, pakabinti, kad išsitiesintų, arba išlyginti.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip teisingai supakuoti daiktus, ruošiantis į kelionę?

Šilti orai – puikiausia proga išvykti paklajoti po pasaulį. Vis dėlto, dažnai iškyla klausimas, kaip palengvinti kelionę ir daiktus supakuoti taip, kad užtektų tik vieno lagamino. DROGAS pateikia 5 patarimus, kurie padės tinkamai pasiruošti kelionei. 

06 06 Išskleisti

Išleistuvių stilius – kokią suknelę pasirinkti?

06 02

Stiliaus specialistė Rasa Budrytė

Išleistuvės – tai šventė, kurios metu liejasi džiaugsmo ir liūdesio ašaros, prisiminus visas skausmingas tinginiavimo bausmes dešimtbalėje sistemoje ir smagiausias paauglystės akimirkas su antrąja šeima tapusiais klasės draugais. Šią dieną įprasmina ne tik oficiali ceremonija, aplinkinių sveikinimai, bet ir įvaizdis, apie kurį buvo galvojama ne vieną dieną. Toms, kurios dar nenusprendė, kaip norėtų atrodyti tą ypatingą dieną, paruošiau „do and do not“ patarimų.

Balta balta. Baltas sukneles matome tik per ypatingiausias progas, pavyzdžiui, vestuves. Tai tyrumo ir džiaugsmo spalva, glaudžiai susijusi su laimingai įgyvendintais gyvenimo etapais. Kad išleistuvės nevirstų vestuvėmis, siūlau rinktis kelių nedengiančias pieštuko arba varpelio formos sukneles. Puikus aksesuaras – vis dar madingas baltų rožių lankelis. Jeigu nesate galvos papuošalų ar gėlių mėgėja, prabangos įspūdį įpūsite pasirinkusios pastelinės spalvos karolius arba kitus dėmesį atkreipiančius kaklo papuošalus. Tiek žemesnės, tiek aukštos merginos turėtų rinktis aukštakulnius, nes užtenka vos kelių centimetrų, kad sukurtumėte šventinį įspūdį.

Spalvos. Toms, kurios trokšta sodrumo, patartina rinktis dviejų spalvų derinius. Raudonplaukėms labiausiai tiks samanų ir plytų spalvos duetas, tamsiaplaukėms patariama drąsiau eksperimentuoti ne tik su šviesiomis, bet ir su „aitriomis“ spalvomis – pavyzdžiui, šviesiai mėlyna bei įvairiais garstyčių atspalviais, kurie gali sukurti magišką įvaizdį. Na, o šviesiaplaukėms patartina rinktis tamsesnių ir itin šviesių spalvų derinius, pavyzdžiui, aksominę ir smėlio spalvas. Duetai galimi ir renkantis margas sukneles, išskyrus gėlėtas arba itin raštuotas sukneles – tuomet galimas ir daugelio spalvų derinys. 

Juoda. Venkite jos. Juodą klasikinę spalvą vertėtų palikti kitoms šventėms. Taip pat spintoje palikite ir raudonos spalvos sukneles, juk tai – aistros, geismo spalva, tad, atsisveikinant su mokykla, mokytojais ir mokiniais, jos derėtų vengti.

Aukštakulniai ir aksesuarai. Merginos neturėtų bijoti aukštakulnių ar platformų. Aukštakulnių spektras platus, tad nebūtina rinktis 10 centimetrų kulno – gali užtekti ir daug mažesnio. Siūlyčiau vengti „laivelių“, kurie, kad ir kokią elegantišką suknelę vilkėtumėte, jūsų įvaizdį pavers kasdieniniu. Ieškokite išsiskiriančių aksesuarų, nes, net pasirinkus visiškai paprastą suknelę ar kostiumą, kaklo, plaukų ar rankų aksesuarai gali padėti sukurti neišdildomą įspūdį.  

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Išleistuvių stilius – kokią suknelę pasirinkti?

Išleistuvės – tai šventė, kai įprasmina ne tik oficiali ceremonija, aplinkinių sveikinimai, bet ir įvaizdis, apie kurį buvo galvojama ne vieną dieną. Toms, kurios dar nenusprendė, kaip norėtų atrodyti išleistuvių dieną, paruošėme „do and do not“ patarimų. 

06 02 Išskleisti

Makiažo taisyklės vasarai – mažiau yra daugiau!

06 01

Vasara – pilna malonumų, tačiau tirpstantis makiažo pagrindas, bėgantis akių kontūras ir ypač lipnus lūpdažis į šį sąrašą nepatenka. Tam, kad vasarą jaustumėtės ir atrodytumėte pritrenkiančiai, o visi nuogąstavimai dėl makiažo liktų už nugaros, DROGAS siūlo vadovautis 7 paprastomis taisyklėmis.

1. Pirmiausia – makiažo pagrindas. Padengti veidą makiažo pagrindu užtruks tik kelias minutes, tačiau tai leis jūsų makiažą išlaikyti patvarų visą dieną. Rinkitės šviesesnį nei jūsų oda toną bei kuo lengvesnę tekstūrą, kurios net nejausite ant veido.

2. Tinkamai paskirstykite bronzą. Dėl bronzos jūsų akys atrodys šviesesnės, dantys – baltesni, o oda įgaus šiltą atspalvį. Rekomenduojama bronzą naudoti aukščiausiems veido taškams: kaktai, skruostikauliams, smakrui ir nosiai – tai suteiks šviežumo ir natūralumo įspūdį. Labiausiai tam tinka miltelinė bronza, tačiau nepamirškite, jog tepti jos ant viso veido nepatariama, nes atrodysite juokingai.

3. Makiažą taikykite prie aprangos. Iš spintos ištraukus plonus marškinėlius, sijonus ir šortus, sumažinkite ir makiažo sluoksnį ant veido. Kuo plonesnis makiažo sluoksnis, tuo daugiau natūralumo įpūsite savo išvaizdai. Idealiausias variantas – makiažo pagrindą naudoti tik probleminėms vietoms maskuoti, o bronzą – bruožams išryškinti.

4. Išbandykite ryškias spalvas. Tikėtina, kad šiltuoju metų laiku nešiojate daugiau ryškių drabužių ar aksesuarų, todėl tai – puikus laikas išplėsti ir makiažo spalvų paletę. Ryškesnės spalvos pagyvins akis, o odai suteiks jaunatviško spindesio. Jei vis dėlto esate ištikimi neutralių spalvų paletei, galite eksperimentuoti tik su viena veido sritimi, pavyzdžiui, sodresniais skaistalais skruostikauliams.

5. Atsisakykite lūpų dažų. Tamsios spalvos lūpdažiai paprastai vasaros sezono metu atrodo nenatūraliai, todėl įprasta juos pakeisti lūpų balzamais ar blizgiais. Jie lūpoms suteikia švelnų atspalvį ir apsaugo nuo saulės spindulių.

6. Apsaugokite akių makiažą. Jei norite ilgiau išsaugoti akių šešėlius, nenaudokite akių kremo, o pakeiskite jį vokų makiažo pagrindu. Jei norite, kad makiažas išliktų visą dieną, voką padenkite biriu makiažo pagrindu, o šešėlius bei akių kontūrą rinkitės skystus bei greitai džiūstančius.

7. Naudokite vandeniui atsparias priemones. Jei anksčiau esate bandę vandeniui atsparų tušą ir jums jis nepatiko – pats laikas suteikti jam antrą galimybę. Anksčiau jis buvo trapus ir birus, tačiau dėl dabartinės gamybos technologijos jis yra skystas ir daug efektyvesnis. Užtenka juo padažyti tik blakstienų galiukus arba galite jį tepti ant savo mėgstamiausio tušo – bet kokiu atveju blakstienos įgis papildomos ištvermės.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Makiažo taisyklės vasarai – mažiau yra daugiau!

Vasara – pilna malonumų, tačiau tirpstantis makiažo pagrindas, bėgantis akių kontūras ar lipnus lūpdažis į šį sąrašą nepatenka. Tam, kad vasarą jaustumėtės ir atrodytumėte pritrenkiančiai, DROGAS siūlo vadovautis 7 paprastomis taisyklėmis. 

06 01 Išskleisti

Plaukų dažai su augaliniais ekstraktais – sveikas grožis!

05 09

UAB JUARA plaukų stilistė Neringa Gudėnaitė

Moters plaukai – tai didžiausia jos puošmena, kuri reikalauja nemažai priežiūros, ypač dabar, kuomet beveik visos, norėdamos paslėpti žilus plaukus, paryškinti esamą spalvą, o galbūt išsiskirti iš minios, ryškia ir nauja unikalia spalva dažo plaukus.

Deja, renkantis dažus, reikia būti atsargiai, nes daugelio iš jų sudėtyje gausu cheminių kenksmingų medžiagų, kurios yra didelis priešas plaukui, nes ardo jo struktūrą. Taigi, kyla svarbus klausimas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis plaukų dažus. Svarbiausia žiūrėti į sudėtį ir rinktis tokius, kuriuose nebūtų amoniako, parabenų, parafenilenediamino (PPD), rezorcino, SLS, SLES, nes dėl šių medžiagų plaukai nebesugeba natūraliai apsisaugoti nuo aplinkos poveikio, džiovintuvų ar tiesintuvų karščio. Be to, šios cheminės medžiagos kenkia ne tik plaukui, bet ir visam organizmui, sukeldamos nepageidaujamas alergines reakcijas.

Būtina pabrėžti, kad visiškai natūralių dažų, galinčių pasiūlyti plačią spalvų gamą dažant žilus plaukus, dar nėra sukurta išrasta. O neįvykus oksidaciniam procesui, plaukai tiesiog nepakeistų spalvos. Taigi naudinga ieškoti dažų, kuriuose kenksmingų medžiagų būtų kiek įmanoma mažiau ir kurie nesukeltų odos niežėjimo, plaukų slinkimo ar alergijų. Kaip pavyzdį galima paminėti MARTIS RESPECT dažus, kuriuose nėra amoniako ir visų kitų jau minėtų kenksmingų medžiagų. Dėl sudėtyje esančių augalinių kviečių gemalų, medetkų ir dilgėlių ekstraktų šie dažai plaukus tausoja, suteikia energijos ir gyvybingumo. Visiškai nudažo žilus plaukus ir jų nepažeidžia. Užtikrina trigubą efektą: maitina ir apsaugo plaukus, aktyviai gerina jų struktūrą ir kartu keičia spalvą, kuri išlieka ilgai. Dažai neturi nemalonaus kvapo, atsparūs saulei ir jūros vandeniui. Rezultatas – žvilgantys ir natūraliai atrodantys plaukai!

Šie dažai, ilgiau juos naudojant, akivaizdžiai gerina plauko struktūrą, puikiai nudažo žilus plaukus ir nekenkia nei jums, nei aplinkai, nes juose yra augalinių kviečių gemalų, medetkų ir dilgėlių ekstraktų, kurie dažo, maitina, regeneruoja ir saugo plauką nuo išorinių veiksnių. Plaukai po dažymo atrodo natūraliai ir žvilga.

Į dažų sudėtį įeina spalvos blokatorius, todėl spalva nekinta, plaukai nepažeidžiami net per ilgai išlaikius dažus ant plaukų (tuo priemonė prilygsta profesionaliems plaukų dažams). Galima naudoti ir plaukų slinkimo metu.

Dažai nebandyti su gyvūnais ir nekenkia aplinkai.

Martis Respect plaukų dažuose nėra amoniako. Tai reiškia, kad šie dažai neturi nemalonaus kvėpavimo takus dirginančio kvapo. Juos lengva nuvalyti nuo odos. Taigi, jei pasirinksite ryškią spalvą, nereikės porą dienų vargti bandant pašalinti dažus nuo kaktos ar ausų.

Beje, „Martis Respect“ kiekvienai plaukų dažų spalvai naudoja skirtingą minimalų efektyvų kiekį vandenilio peroksido. Tai reiškia, kad jo naudojama tik tiek, kiek reikia nublukinti spalvai. Jei plaukai šviesinami, jo reikia daugiau, jei tamsinami – mažiau.

Siūloma pati plačiausia ilgalaikių dažų, puikiai dažančių žilus plaukus, spalvų paletė tiks įvairiausių norų turinčiai klientei. Jei dar neturite žilų plaukų, bet norite paryškinti natūralią spalvą arba pagyvinti plauko spalvą, suteikti kitokį atspalvį, jūs galite jį pasiekti sumaišydamos kelias spalvas tarpusavyje. Nepažeisdamos plauko išgausite unikalią spalvą.

Taigi dažykime plaukus saugiai, puoselėdamos ir nekenkdamos jiems. Tuomet jie atsidėkos žvilgesiu, sveikata ir grožiu, kuris trauks kiekvieno akį.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Plaukų dažai su augaliniais ekstraktais – sveikas grožis!

Moters plaukai – tai didžiausia jos puošmena, kuri reikalauja nemažai priežiūros, ypač dabar, kuomet beveik visos, norėdamos paslėpti žilus plaukus, paryškinti esamą spalvą, o galbūt išsiskirti iš minios, ryškia ir nauja unikalia spalva dažo plaukus. 

05 09 Išskleisti

Kokį lūpdažį pasirinkti pavasariui?

05 04

Profesionali visažistė Monika Normantienė

 

Pavasarį, kai sprogsta medžių pumpurai ir stiebiasi pirmosios gėlės, iš naujo pražysta ir moterys. Ryškiaspalvis tampa ne tik jų garderobas, bet ir makiažas. Būtent lūpoms moterys stengiasi įkvėpti kuo daugiau gyvybės, todėl itin svarbu žinoti, kaip jas išryškinti, kad joms negalėtų atsispirti nė vienas vyras.

Šį sezoną lūpų dažų paletėje dominuoja ryškios ir gana netradicinės spalvos. Ypač populiarios tampa marsala ir baklažano lūpų dažų spalvos, sukuriančios vampyriškąjį (vamp) įvaizdį. Išskirtinėms asmenybėms tiks ir juodi lūpų dažai, tačiau nevertėtų persistengti. Tos, kurios nori sukurti ryškų putlių lūpų efektą, gali rinktis ombre lūpų dažymo stilių, kai yra naudojamos dvi lūpų dažų spalvos.

Vis dėlto tradicinę išvaizdą mėgstančios moterys ir merginos nusiminti neturėtų – madingi išlieka raudoni, koralų ir fuksijų spalvos lūpų atspalviai. Natūralumą saugančiosioms rekomenduoju naudoti permatomą lūpų blizgį arba nude spalvos lūpų dažus. Šį sezoną ypatingai madingos tampa matinės lūpos, o vizualiai jas paputlinti galima ir pasirenkant lūpų blizgio ir lūpdažio derinį. Patartina lūpų dažų spalvą pritaikyti prie odos atspalvio ir garderobo spalvinio tipo. Svarbiausia su pasirinkta lūpų dažų spalva jaustis patogiai visą dieną.

Nepamirškite, kad lūpų dažai savo spalvą geriausiai atskleidžia tik ant tinkamai prižiūrėtų lūpų – juk suskerdėjusių lūpų jokie dažai nepavers patraukliomis. Šiuo atveju reikia remtis dvejomis sveikų lūpų taisyklėmis: drėkinimu bei šveitimu. Drėkinimui kiekvienos moters kosmetinėje privalo būti lūpų balzamas, kurio sudėtyje yra A, E ir C vitaminų, alavijo bei hialiurono rūgšties. Lūpų šveitiklį paprasta pasigaminti namuose – paprasčiausiai sumaišykite 10 g cukraus su šaukšteliu nerafinuoto alyvuogių aliejaus. Mišiniu įtrinkite lūpas, šiek tiek palaikykite ir nuvalykite. Svarbu prisiminti, kad lūpų oda yra itin plona, todėl  lūpas šveičiant nevertėtų persistengti, nes jas galite dar labiau pažeisti.

Viena pagrindinių moterų daromų klaidų prieš dažantis lūpas – jų sudrėkinimas. Iš tikrųjų tam, kad lūpų dažas laikytųsi ilgiau, lūpos turi būti sausos, o blizgis ir lūpų balzamas nuvalyti. Taip pat viena iš klaidų yra manymas, kad lūpų pieštukas yra nereikalingas, nors jis – pagrindinis įrankis norinčioms suteikti lūpoms formą, jas įrėminti, suteikti matomą kontūrą. Lūpų pieštukas taip pat padeda lūpų dažams „nepabėgti“ už kontūro ribų. Vis dėlto netinkamai naudojamas pieštukas gali priversti jus atrodyti neskoningai, todėl niekuomet linijos nebrėžkite gerokai virš lūpų kontūro. Taip užtepsite per daug lūpų dažo ir blizgio, dėl to lūpos praras visą žavesį ir atrodys nenatūraliai.

Svarbiausia, kad veide viskas derėtų ir vyrautų harmonija. Jei makiažui renkatės ryškias lūpas – nepersistenkite darydamos akių makiažą. Ryškių akių ir lūpų derinys dažniausiai naudojamas tik fotosesijų ar madų šou metu. Visuomet stenkitės pasirinkti vieną akcentą, kuris pabrėžtų jūsų veido privalumus. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokį lūpdažį pasirinkti pavasariui?

Šį sezoną lūpų dažų paletėje dominuoja ryškios ir gana netradicinės spalvos. Kokią spalvą rinksiesi Tu?

05 04 Išskleisti

Dezodorantas ar antiperspirantas – ką pasirinkti

05 04

Dažniausiai dezodoranto ir antiperspiranto sąvokas naudojame kaip sinonimus, nesusimąstydami, jog tai – du visiškai skirtingi kosmetikos produktai. Jie ne tik sudaryti iš skirtingų medžiagų, tačiau turi ir visiškai skirtingą paskirtį bei poveikį. Kuris iš jų atitinka jūsų poreikius?

Pagrindinis skirtumas. Žinoma, jog prakaitas yra bekvapis, o nemalonų kvapą sukelia bakterijos, esančios po ir ant mūsų odos. Šiai problemai tramdyti ir yra skirti tiek antiperspirantas, tiek dezodorantas: vienas sulaiko prakaitavimą, o antras kovoja su kvapą skleidžiančiomis bakterijomis. Tai lemia ir skirtingą šių produktų skirstymą: antiperspirantas yra laikomas vaistu, nes laikinai keičia odos funkciją ir slopina prakaito srautą, o dezodorantas – kosmetikos produktu, nes yra naudojamas tik užmaskuoti kūno kvapą ir neutralizuoti jį sukeliančias bakterijas.

Antiperspiranto veikimas. Atidžiau perskaitę antiperspiranto sudėtį, ilgame ingredientų sąraše tikrai rasite aliuminio junginių. Jie greitai susigeria į odą ir trumpam užveria prakaito kanalus. Prakaito panaikinimas nepalieka vietos daugintis bakterijoms, todėl išsaugosite natūralų savo kūno kvapą. Vis dėlto šis kanalų uždarymas trumpalaikis, todėl, norint prakaituoti kaip įmanoma mažiau, antiperspirantą reikėtų naudoti keletą kartų per dieną.

Dezodoranto veikimas. Dezodoranto sudėtyje yra rūgščių arba sūrių ingredientų, kurie, nors ir nesustabdo prakaitavimo, tačiau pakeičia prakaito sudėtį. Tai lemia, jog  bakterijos nebeturi galimybės daugintis, nes tai – termiškai nepalanki terpė, todėl dezodorantas padeda išlaikyti kūno kvapą. Vis dėlto daugelis dezodorantų yra kvapieji, todėl lieka tik pasirinkti sau patinkantį.

Pasirinkimas. Dažniausiai su prakaitu bei jo kvapu kovojantys produktai turi tiek antiperspiranto, tiek dezodoranto ingredientų, todėl vieno ar kito pasirinkimas – asmeninis klausimas. Vis tik prieš pasirinkimą atsakykite į klausimą, kokį prakaito šalutinį poveikį norite išspręsti: drėgmę ar kvapą. Jei abi šios problemos yra labai opios, visuomet galite rinktis šių produktų kombinacijas.

Priminimas. Nepamirškite, jog kaip ir bet kurį kitą kosmetikos produktą, dezodorantą ar antiperspirantą turite pritaikyti savo odos tipui.

Kvepėkite gaiviai kartu su DROGAS! Mūsų parduotuvėse visiems dezodorantams „Garnier“ – nuolaidos nuo balandžio 18 d. iki gegužės 8 d.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Dezodorantas ar antiperspirantas – ką pasirinkti

Dažniausiai dezodoranto ir antiperspiranto sąvokas naudojame kaip sinonimus, nesusimąstydami, jog tai – du visiškai skirtingi kosmetikos produktai. Kuris iš jų atitinka jūsų poreikius?

05 04 Išskleisti

Kokios spalvos madingiausios šį pavasarį?

04 08

Stiliaus tinklaraščio martinablog.lt autorė Martina Vaičiūnaitė

Kaip ir praėjusiais metais, šį pavasarį madinga nuo šiltojo sezono neatsiejama balta spalva, visi pasteliniai atspalviai ir marinistiniai raštai. Tačiau iš kasmetinių tendencijų išsiskiria rožinio kvarco, persiko, vėdryno, gelmių mėlynos ir giedro dangaus mėlio, oranžinė, ryškiai žalia, alyvos pilkumo ir balintos kavos atspalviai.

Interjero spalvų derinių tendencijose vyrauja šviesios, pastelinės spalvos: sodriai balta, maišyta su pilku atspalviu, natūralios spalvos, suderintos su ryškiais akcentais, pavyzdžiui, raudonos spalvos. Taip pat tarpusavyje galima derinti alyvos, ryškesnės rožinės, violetinės, melsvos atspalvius. Drąsiausieji interjere gali išbandyti spalvų kontrastus: fuksijos, elektrinės, mėlynos ir geltonos spalvos derinius viename kambaryje.

Kalbant apie garderobą, taip pat vyrauja tendencija nuo galvos iki kojų rengtis tos pačios spalvos drabužiais, nevengiant į derinį įpinti kiek ryškesnį ar blankesnį atspalvį. Aksesuarus reikėtų derinti prie garderobo – nereikia persistengti ar maišyti daugybės skirtingų spalvų. Vis dėlto šis pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno asmeninio stiliaus – vieni derina skirtingas aprangos detalių spalvas, kiti mėgsta, kad jų garderobas būtų monochrominis.

Šį pavasarį raštų gausos nėra tiek daug, kiek monochrominių derinių. Tačiau tokio pasirinkimo nuvertinti negalima, nes sugebėti nuo galvos iki kojų rengtis vienos spalvos drabužiais, randant identišką atspalvį, – tikras iššūkis. Visgi tie, kurie savo aprangoje nori raštų, gali drąsiai rinktis nėrinius ir tinklinį audinį, taip pat blizgius audinius, raukinukus ir kutus. Iš mados vis dar nepabėga ir gėlėti raštai, dryžiai bei languotas audinys.

Pavasaris – atgimimas ne tik gamtoje, bet ir spintoje, todėl reikėtų per petį mesti tamsius žieminius drabužius, kuriais daugelis rengiasi šaltuoju sezonu, ir į dienos šviesą traukti margus raštus, ryškius puspalčius, spalvingus batus, nesibaiminant skirtingų spalvų derinio. Vis dėlto neišmeskite juodos spalvos drabužių – šį pavasarį jie vis dar madingi, todėl mėgstančioms konservatyvumą tikrai neteks slėptis namuose.

Must-have šiltajam sezonui:

 • Spalvingos, dekoruotos basutės;
 • Sidabriniai aukštakulniai bateliai;
 • Balerinos bateliai, suvarstomi ant blauzdų;
 • Lengvo džinso suknelė, primenanti marškinius;
 • Palaidinė atvirais pečiais;
 • Platėjantys ir relaxed fit tipo džinsai;
 • Ilga gėlėta šilkinė Viktorijos laikus primenanti suknelė;
 • Chaki spalvos paltas;
 • Sidabrinės spalvos bomber tipo švarkas;
 • Klasikinis dvieilis tamsiai mėlynas švarkas;
 • Maža oranžinė rankinė.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kokios spalvos madingiausios šį pavasarį?

Kaip ir praėjusiais metais, šį pavasarį madinga nuo šiltojo sezono neatsiejama balta spalva, visi pasteliniai atspalviai ir marinistiniai raštai. 

04 08 Išskleisti

Kaip išvengti celiulito? Ruošiamės vasarai!

03 31

Neretai vadinamas apelsino žievelės efektu, celiulitas vis dažniau tampa tema, kurios bandoma išvengti. Kiekvieną šiltąjį sezoną jis priverčia moteris atsisakyti ryškiaspalvių sijonų ir suknelių, o vietoj jų rinktis problemines vietas dengiančius drabužius. Tačiau yra gera žinia vilties netekusioms – celiulito padarinius galima sumažinti 6 paprastais žingsniais!

1. Teisingai maitinkitės. Norėdamos pašalinti susikaupusius toksinus, kurie ir lemia celiulitą, iš organizmo, pirmiausia turėtumėte pašalinti jų pertekliaus priežastį. Jūsų mitybos raciono didžiąją dalį turėtų sudaryti švieži vaisiai ir daržovės, nes būtent jie naikina organizme susikaupusių toksinų perteklių.

2. Gerkite vandenį. Nors vandens galima gauti iš vaisių ir daržovių, tačiau papildomas jo vartojimas – privalomas. Atkreipkite dėmesį, kad vandens negali pakeisti nei arbata, nei kava, atvirkščiai – po šių gėrimų turėtumėte išgerti daugiau vandens nei įprastai. Patartina vos atsikėlus išgerti pilną stiklinę vandens, o jei jums neskanu, pagardinkite jį citrinų sultimis ar citrinų griežinėliais. Tai ne tik padės sumažinti celiulitą, bet ir sustabdys jo formavimąsi ateityje.

3. Pakeiskite vartojamą druską. Rupią druską pakeiskite Keltų jūros arba Himalajų kristalų druska. Paprastoji stalo druska naikina ne tik mineralus, bet ir dehidratuoja jūsų kūną. O štai Keltų jūros ir Himalajų kristalų druska yra prisotinta gerųjų mineralų, kurie turi tonizuojančių savybių. Jūsų skonio receptoriai skirtumo nepajus, tačiau kūnas – padėkos.

4. Masažuokite ir šveiskite odą. Naudodamos specialius masažuoklius, stimuliuosite po jūsų oda esančią limfinę sistemą. Odos šveitimas ir masažavimas sukamaisiais judesiais sausų šerelių šepečiu ar kitomis specialiomis priemonėmis padeda toksinams greičiau pasišalinti iš poodinių sluoksnių ir sumažinti celiulito matomumą. Procedūrą patartina kartoti porą kartų per savaitę po kelias minutes.

5. Daugiau judėkite ir prakaituokite. Kai darote prakaituoti verčiančius pratimus, jūs ne tik atsikratote įtampos, tačiau kartu per odą pašalinate susikaupusius toksinus. Be to, tai padės sustangrinti ir visą kūną.

6. Atidžiai rinkitės anticeliulitinius produktus. Netinkami anticeliulitiniai kremai gali ne tik nesumažinti celiulito matomumo, bet net jį padidinti. Rinkitės tik jau išbandytas ir rekomenduojamas priemones arba natūralų kokosų ar alyvuogių aliejų, kurie jūsų odai suteiks daugiau drėgmės.

 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išvengti celiulito? Ruošiamės vasarai!

Celiulito padarinius galima sumažinti 6 paprastais žingsniais!

03 31 Išskleisti

Patarimai vyrams, kad į odą neįaugtų plaukeliai

03 30

Tinkamai skuskitės. Pagrindinis vyrų plaukelių nuo veido šalinimo būdas – skutimas. Skusdami venkite spausti skustuvą į odą ir neskuskite prieš plauką. Tie plaukeliai, kurie yra nuskutami pernelyg trumpai, įstringa folikule ir įauga į odą.

Valykite odą. Naudokite priemones, kurios savo sudėtyje turėtų salicio rūgšties, o ypatingai – losjonas, skirtas naudoti po skutimosi. Salicio rūgštis skatina lengvesnį odos ląstelių pasišalinimą ir atsinaujinimą, neleidžia užsikimšti poroms.

Neleiskite odai pleiskanoti. Norėdami sustabdyti perteklinį odos atsinaujinimą, kas dvi dienas naudokite švelnų odos šveitiklį. Jis padės pašalinti negyvas odos ląsteles ir išvalyti poras. Taip pat svarbu naudoti skutimosi šepetėlį, kuris pakeltų ir paruoštų plaukelius skutimui.

Darykite pertraukas. Kartais leiskite odai pailsėti nuo skutimo, ypač tada, jei jau yra įaugusių plaukelių. Jų skutimas bei dirginimas tik pagilins problemą, todėl vieną ar dvi dienas per savaitę suteikite plaukeliams laisvę.

Atsisakykite elektroninių prietaisų. Naudokite tradicinius peiliukus ir palikite skustuvus nuošalyje, ypač besisukančiomis galvutėmis. Šie skustuvai plaukelius šalina įvairiomis kryptimis ir yra visiškai beverčiai, jei norite skusti plaukelių augimo kryptimi.

Venkite apykaklių. Aukštos ir kietos apykaklės dirgina jautrią kaklo odą. Taip pat jos tampa puikia terpe kauptis purvui, prakaitui bei odos išskiriamiems riebalams, kurie užkemša poras. Jei darbo vietoje leidžiama patiems rinktis marškinius, vilkėkite tokius, kurie turi kuo žemesnę apykaklę, o jei darbovietėje nėra griežtų aprangos taisyklių – puikiai ir stilingai atrodysite apsirengę polo marškinėliais.

Rūpinkitės savo oda kartu su DROGAS! Mūsų parduotuvėse visiems „Gillette“ produktams – nuolaidos nuo kovo 28 d. iki balandžio 17 d.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Patarimai vyrams, kad į odą neįaugtų plaukeliai

Į odą įaugę plaukeliai – viena opiausių vyrų problemų. Viso to galima išvengti tinkamai rūpinantis skutimosi procesu ir išsirenkant tinkamas priemones.                                                                                                                                                                                                                                

03 30 Išskleisti

Be kokių drabužių ir akcentų neišgyvensite šį pavasarį?

03 29

Mados blogo „Observed Style“ tinklaraštininkė Justė Aleksynaitė

Nors pavasaris dar tik prasidėjo, o šiluma dar nepasiekė Lietuvos, galime ja pasidžiaugti bent jau spintoje! Juk pavasaris toks laikotarpis, kai visos spalvos atgimsta ne tik gamtoje, bet ir mūsų garderobe.

Spalvos. Į spintą žengiant pavasariui, į ją sugrįžta ir visos spalvos. Šių metų sezonas neįsivaizduojamas be ryškių ir pastelinių spalvų. Podiumuose triumfuoja oranžinė, raudona, mėlyna ir balta spalvos. Taisyklių, derinant spalvas, nebeliko, tad šį pavasarį jas galite rinktis negalvodami, kad jos viena prie kitos netiks!

Raštai. Pavasarį neišsiversime be visada madingo džinso rašto, gėlių, linijų ir nėrinių. Tai vieni madingiausių ir populiariausių raštų, kuriems išeiti iš mados pavasarį būtų beveik neįmanoma. Gėlių raštus galite vilkėti eidamos pasivaikščioti mieste, o puošni gėlėta suknelė ar paltas taps puikiu akcentu šventės metu. Džinso raštas visada derės prie laisvalaikio aprangos, o linijos tiks prie pajūrio ar vasariškų drabužių.

Detalės. Kelios naujovės, įsiveržusios į mados pasaulį ir užkariavusios pavasario podiumus, – nuogi pečiai, klostės, keli sijono sluoksniai. Tai tikros mados sensacijos, kurias patartina išbandyti kiekvienai!

Aksesuarai. Šį sezoną ypač madingi dideli, pečius siekiantys auskarai. Nebijokite savo išvaizdą paįvairinti vėl į madą grįžusiais lankeliais, o kaklo papuošalus rinkitės visiškai prigludusius prie kaklo. Šio sezono tendencija – mažos, spalvotos ir įvairiais grafiniais raštais puoštos rankinės, o siekiančioms tikrosios mados ikonos titulo būtina turėti visiškai baltą rankinę. Į madą taip pat grįžta grandinės, tad ištraukite jas iš giliausių lentynų kampelių! Tiek rankinėse, tiek aksesuaruose, tiek batuose išlieka madinga visiškai permatoma medžiaga.

Batai. Iš mados neišeinantys aukštakulniai šį sezoną puošiami virvutėmis ir atrodo lyg sandalai. Patys sandalai yra pagrindinis tiek pavasario, tiek vasaros akcentas. Vis dėlto šį sezoną jie tampa agresyvesni, nevengia storų linijų, didelių detalių, būdingas ir odos motyvas. Paskutinė mados tendencija – kaubojiški batai, kurie dera tiek prie šortų, tiek prie džinsų ar klasikinių kelnių.

Makiažas ir nagai. Pavasario sezono metu naudokite ryškiai mėlynos spalvos akių kontūrus, šešėlius ar netgi tušą blakstienoms. Ši spalva ne tik suteikia veidui gyvumo, bet ir paryškina akių spalvą. Lūpoms geriausiai tiks ryškiai raudona ir tamsiai raudona – „vampyriškoji“ – spalva. Nagus dailinkite prancūzišku manikiūru, paįvairintu ryškesnėmis spalvomis.

Plaukai. Šiais metais pavasaris žavi visišku natūralumu, kuris atsispindi ir plaukuose. Dabar nemadingos sunkios šukuosenos ir ištiesinti plaukai – viskas turėtų būti lengva ir laisva. Šį sezoną rinkitės netvarkingą kuoduką, surištą ne galvos viršuje, kaip mums įprasta, o apačioje, beveik prie kaklo. Taip pat puikiai atrodysite su natūraliomis plaukų bangomis ar sukta ponytail kasyte, kuri sukurs paprastumo įvaizdį.

Ne visada tai, ką matome podiumuose, lengva pritaikyti realybėje, todėl patartina nesistengti kopijuoti, geriau tiesiog išsirinkite mėgstamas ir jums tinkančias spalvas, detales ir raštus. O namuose visą savo garderobą galėsite derinti vis iš naujo. Juk svarbiausia stiliaus išraiškos dalis – kūryba. Tikiuosi, kad jūsų pavasaris bus kuo spalvingesnis! 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Be kokių drabužių ir akcentų neišgyvensite šį pavasarį?

Nors pavasaris dar tik prasidėjo, o šiluma dar nepasiekė Lietuvos, galime ja pasidžiaugti bent jau spintoje! 

03 29 Išskleisti

Nagų priežiūra ir tendencijos. Pavasaris 2016

03 17

Grožio žurnalistė Justė Gvazdaitytė

Odos ir nagų priežiūra

Vitaminų stygius žiemą, sniego gniūžčių lipdymas ir per plonos pirštinės tikrai paliko vieną kitą žymę ant mūsų rankų ir nagų. Viena maloniausių ir veiksmingiausių pagalbos priemonių  –  aliejaus pirštinės. Pasirinkite mėgstamiausią aliejų (puikiai tiks tiek ypač tyras alyvuogių, tiek egzotiškesnis kokosų, simonsidijų ar linų sėmenų aliejus). Jį šiek tiek pašildykite dubenėlyje, įstatytame į karštą vandenį (jokiu būdų nevirinkite), ir kruopščiai ištepkite rankas. Tada užsimaukite plonos medvilnės pirštines ir leiskite aliejui lepinti jūsų rankas ir nagus. Su tokiomis pirštinėmis pabūkite bent valandą.

Maistas nagams

Tos, kurios nori natūraliais būdais palepinti nagus (ir plaukus) iš vidaus, turėtų reguliariai skanauti riešutus (ypač migdolus, beroletijų (braziliškus) riešutus). Juose esantis selenas, magnis ir polinesočiosios riebalų rūgštys aprūpins nagus maistinėmis medžiagomis. Per dieną užtenka sukrimsti iki 4 riešutų, kad rezultatas ilgainiui taptų pastebimas.

Dildė

Jei jūsų nagai lūžinėja ir skyla, atkreipkite dėmesį į savo dildę. Dažniausiai jos būna dvipusės – viena pusė švelnesnė, kita šiurkštesnė. Nagų dailinimą visada derėtų pabaigti švelnesne dildės puse, kuri panaikina galimus nago pažeidimus.

Nagų lako spalvos

Ar pastebėjote, kad dažnai būtent nagų spalva yra esminis mūsų aprangos akcentas? Nagų lakas gali išgelbėti nuo ne itin tarpusavyje derančių drabužių spalvų, pabrėžti papuošalus ar sijono atspalvį. Trumpai tariant, nagų spalva turėtų tapti tokia pat svarbi, kaip ir visos kitos stiliaus detalės.

„Niujorko mados savaitės“ metu buvo skiriamas ypatingas dėmesys nagų lakavimo tendencijomis. Viena iš naujų krypčių – vis labiau atidengiamas natūralus nagas, tad bespalvis nagų lakas kartu su ombre galiukais, permatomas lakas su blizgučiais, vos viena plona mėgstamos spalvos juostelė ant nago arba tik keli nulakuoti nagai – drąsus, bet lengvai pritaikomas kasdienis sprendimas.

Ryškus, matiniai nagai neužleis savo populiarumo ir šį pavasarį. Verta išmėginti koralines, oranžines, auksines spalvas, kurių tinkamas atspalvis gali padėti sušvelninti kol kas žiemiškai melsvas rankas.

Moterys, kurios mėgsta išsiskirti iš minios, šį sezoną turės itin daug galimybių pabrėžti savo unikalumą – nuo skysto tepalo ant nagų efekto iki kontrastingų raštų: juodai raudoni kvadratai, juodi nagai su baltu tapybišku potėpiu arba akį traukianti kakofonija – skirtingų spalvų ir raštų nagai, kuriuos sieja tik spalvų intensyvumas.

 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Nagų priežiūra ir tendencijos. Pavasaris 2016

Kalendorius net spurda – oficialiai baigėsi pirštinių, pamėlusių ir šaltų rankų sezonas. Metas puošti nagus spalvomis, puoselėti jų grožį ir subtiliai demonstruoti naujausias mados tendencijas. 

03 17 Išskleisti

Pavasariški namai Velykoms – kaip pasipuošti?

03 16

Interjero dizaino specialistė Greta Misiūtė

Šių metų pavasario namų dekoracijų spalvų paletė visiškai skirsis nuo praėjusiųjų – šį sezoną rekomenduojama rinktis ne tik švelnių, pastelinių spalvų derinius, bet į namų puošybą įtraukti ir ryškesnių spalvų dekoro elementų. Šiuo metu populiarėja ir rankų darbo papuošimai, pagaminti iš natūralių audinių: lino, molio, stiklo, medžio detalių. Vis dėlto pasirinkimo gausa į namus gali įpūsti ne tik eleganciją, tačiau ir chaoso pojūtį. Kaip nepasiklysti, dekoruojant namus pavasariškiausiai metų šventei? 

2016 metų pavasario paletėje matysime ne tik švelnias, pastelines spalvas, tačiau ir sodrių spalvų ansamblius. Vis dėlto išskiriamos trys pagrindinės sezono spalvos: švelniai rožinė, dangaus žydrumo mėlyna ir purpurinė. Jos yra ne tik raminančios spalvos, bet taip pat ir kuriančios romantišką bei atpalaiduojančią aplinką. 

Dekoruojant namus pavasariui, išlieka pagrindinė taisyklė – natūralios medžiagos. Gyvų gėlių kompozicija, medžio šakelės, samanos jūsų namams suteiks gamtos dvelksmo bei jaukumo pojūtį. Be to, tai nieko nekainuojančios dekoracijos, kurias galima derinti su namuose jau turimais daiktais. Puikus pavyzdys – vyno taurės, kuriose galima užauginti žalios spalvos augalą ar svogūnėlį. Jis neužims daug vietos, o pavasario nuotaika namuose trykš žalia spalva.

Interjeras neturi būti pilnas ryškių spalvų – paslaptis slypi detalėse bei jų derinime. Lietuvių velykinės dekoracijos dažniausiai neatsiejamos nuo ryškiai geltonos ar salotinės spalvos, raudonsnapių viščiukų ir netikslingai išdėliotų dekoracijų pertekliaus ne tik namuose, bet ir lauke. Svarbu prisiminti, kad būtent nuoseklumas ir įsimenančios detalės artimiesiems ir svečiams neleis pamiršti jūsų namų. Išsirinkite vieną ryškią spalvą kaip akcentą bei  keletą pastelinių ir išbandykite įvairiausius derinius!

Velykinis stalas – svarbiausias pavasario šventės akcentas. Čia taip pat negalima pamiršti namų dekoracijų įvairovės. Vis dėlto galite pasirinkti kitos spalvos akcentą, kuris paverstų jūsų stalą išskirtiniu. Jei norite išvengti įprastų kiaušinių formos dekoracijų, visuomet galite naudoti pasirinktos spalvos apvalios formos žvakes. Margučius puikiai pakeis ryškiai violetinės spalvos slyvos. Gyvos gėlės turėtų tapti pagrindine jūsų stalo detale, kuri sukurs tikrą pavasarį.

Velykos tampa neįsivaizduojamos ir be duris puošiančių vainikėlių, kurie gali būti pagaminti ne tik iš gyvų augalų, tačiau ir iš dirbtinių, simboliškai išmargintų ar vienspalvių kiaušinių. Šie du elementai taip pat gali būti puikiai suderinami.

Svarbiausia – neužgožkite interjero daugybe dekoracijų. Sukurkite keletą įsimintinų akcentų, kurie leistų pajusti pavasario švenčių dvasią. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pavasariški namai Velykoms – kaip pasipuošti?

Šių metų pavasario namų dekoracijų spalvų paletė visiškai skirsis nuo praėjusiųjų – šį sezoną rekomenduojama rinktis ne tik švelnių, pastelinių spalvų derinius, bet į namų puošybą įtraukti ir ryškesnių spalvų dekoro elementų. 

03 16 Išskleisti

Ką reikėtų žinoti apie kontaktinius lęšius

02 26

Atšilus orams ir atėjus pavasariui vis daugiau žmonių renkasi kontaktinius lęšius, kaip regos korekcijos  priemonę. Dažnai akinius atsisako nešioti tokie žmonės, kurie daug sportuoja, gyvena aktyvų gyvenimą ar tiesiog negali pakęsti kaskart aprasojančių akinių stiklų. Tokiu atveju kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas, nes jie ne tik suteikia gerą matomumą, bet ir padeda patogiai jaustis gyvenant aktyvų gyvenimą. Žinoma, svarbiausia yra tinkamas kontaktinių lęšių parinkimas, jų priežiūra ir reguliarus keitimas.

Oftalmologai, skirdami kontaktinę korekciją, atsižvelgia į paciento akies fiziologines ypatybes, darbo sąlygas ir daugybę kitų veiksnių. Lęšiai siūlomi turintiems bėdų dėl trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo, ambliopijos, anizometropijos, keratokonuso, presbiopijos, jie ypač rekomenduojami tiems, kurie dėl tam tikrų priežasčių negali nešioti akinių.

Pasaulyje nebūna pačių geriausių kontaktinių lęšių ir priemonių juos prižiūrėti, tačiau galima rasti tinkamiausius. Tai gan efektyvi regėjimo koregavimo priemonė, o ar ji tikrai tiks, priklauso nuo daugelio dalykų. Visų pirma – nuo individualaus parinkimo kiekvienam pacientui: nerasite tokių, kurių akys būtų identiškos, nesutaps ir jų ašarų sudėtis, reakcija į kontaktinius lęšius ir joms skirtus tirpalus.
Šiandien, kai vis daugiau žmonių turi akių problemų, kontaktiniai lęšiai (kaip ir akiniai), gali palengvinti gyvenimą. Vis dėlto kartais jų bijoma – dėl to kalti mitai.
1. Lęšiai labai nepatogūs. Greičiausiai taip mano tie, kurie niekada jų neišbandė (arba tą padarė labai seniai). Šiandieniniai lęšiai gali būti tokie patogūs, kad jų nė nepajusite.
2. Baisu juos įsidėti. Nesijaudinkite, oftalmologai pacientams parodo, kaip juos tinkamai prižiūrėti ir įsidėti – tai ne sunkiau nei apsiauti ar nusiauti batus. Milijonai žmonių išmoksta to labai greitai, tad pabandyti galite ir jūs.

3. Lęšiai kenkia akims. Nepamirškite, kad tai visų pirma medicininės paskirties priemonė. Jei naudositės ja taip, kaip nurodė gydytojas, blogiau tikrai nebus.

4. Jie gali iškristi, jei nebūsite labai atsargūs. Jeigu minkšti lęšiai parinkti tinkamai, jie tikrai neiškris, todėl žmogus gali nevaržomai užsiimti bet kokia veikla.
5. Lęšių priežiūra labai sudėtinga. Be abejo, kasdienė priežiūra yra svarbi, tačiau specialūs tirpalai ją supaprastina. Svarbu valyti ir dezinfekuoti lęšius, įmerkiant juos nakčiai į tirpalą – o šis ir atliks visą darbą.
6. Jie labai brangūs. Netiesa. Nebūtina pirkti brangiausių. Lęšių asortimentas labai platus, tad viskas, ką jums reikia padaryti – išsiaiškinti, kokių norite.

O kokių gi jų būna? Kontaktiniai lęšiai skirstomi pagal nešiojimo režimą, paskirtį ir medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Pagal nešiojimo režimą lęšiai gali būti vienadieniai, savaitiniai, dvisavaitiniai, mėnesiniai, trijų mėnesių. Būtina žinoti, kad pasibaigus lęšių nešiojimo terminui privalu pirkti naujus, nes nešiojant lęšius ilgiau nei rekomenduojama didėja rizika patekti infekcijai, matomas vaizdas gali tapti daug prastesnis, o akiai gaunant mažiau deguonies, ši ima greičiau pavargti ar net parausta. Tik laiku keičiant, reguliariai valant ir dezinfekuojant lęšius sumažėja akių ligų, infekcijų tikimybė.

Pagal medžiagą lęšiai skirstomi į kietus ir minkštus. Minkštieji gali būti hidrogeliniai ir silikoniniai-hidrogeliniai. Būtent minkštieji lęšiai užkariauja rinką, yra gerokai sveikesni ir minkštesni ir tinka daugeliui žmonių.

Galima įsigyti ir tokių, kuriuos reikėtų keisti kasdien – juos renkasi visiškai neturintys laiko jų priežiūrai. Tokie lęšiai yra labai patogūs neturintiems laiko jais rūpintis, keliaujantiems, sportuojantiems žmonėms, kadangi jų nereikia valyti, dezinfekuoti specialiu tirpalu, juos reikia tiesiog išmesti ir kitą dieną įsidėti naujus.

Jeigu jums pasaulis atrodo negražus, gal laikas įsigyti porą lęšių?

Parduotuvėse DROGAS jau galite įsigyti kasdien keičiamus vienadienius kontaktinius lęšius SofLens Daily Disposable.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Ką reikėtų žinoti apie kontaktinius lęšius

Atšilus orams ir atėjus pavasariui vis daugiau žmonių renkasi kontaktinius lęšius, kaip regos korekcijos  priemonę. Dažnai akinius atsisako nešioti tokie žmonės

02 26 Išskleisti

Pagrindiniai dantų priežiūros principai

02 26

Apie dantų priežiūrą žinome vieną pagrindinį faktą – dantis valyti reikia mažiausiai du kartus per dieną. Vis dėlto sveiki dantys ir akinanti šypsena reikalauja ne tik dantų pastos ir dantų šepetuko derinio.  DROGAS siūlo vadovautis 5 žingsniais, kurie padės jums pamiršti nemalonų burnos kvapą, kraujuojančias dantenas ar pageltusius dantis.

Dantų šepetėlis. Įprastai dantų šepetėliai yra skirstomi pagal kietumą: kietas, vidutinio kietumo, minkštas ir labai minkštas. Jei jūsų dantys ir dantenos yra jautresnės, tuomet rekomenduojame rinktis minkštesnius dantų šepetėlius. Šepetėlį keisti reikėtų ne pagal trijų mėnesių taisyklę, o atsižvelgiant į jo susidėvėjimą, taip pat patartina pradėti naudoti naują šepetėlį po bet kokių susirgimų, juk šepetėlis – vienas pagrindinių mikrobų šaltinių.

Dantų pasta. Patariame dantų pastą rinktis pasikonsultavus su odontologu. Svarbiausia – atsižvelgti į dantų ir dantenų būklę, nes dantų pasta gali sumažinti dantenų kraujavimą, pašalinti nemalonų burnos kvapą ar išbalinti jūsų dantis. Vis dėlto reikėtų prisiminti, kad tai tik pašalins problemos padarinį, o ne priežastį.

Dantų siūlas. Jį naudokite kiekvieną dieną po valgymo. Tai padės jums išvalyti tarpudančius, kurių dantų šepetėlis nepasiekia. Ypač tai svarbu prieš nakties miegą: išvalykite tarpdančius ir tik tuomet griebkitės dantų šepetėlio.

Skalavimo skystis. Rinkitės tokį, kurio sudėtyje yra fluorido – taip sustiprinsite dantų emalį. Jei naudojate fluorido turinčią dantų pastą, šiuos du komponentus naudokite skirtingu metu. Kaip ir dantų siūlas, dantų skalavimo skystis yra būtinas prieš nakties miegą.

Apsilankymai pas odontologą. Vizitus turėtumėte planuoti kas šešis mėnesius ir kiekvieną kartą, kai pajuntate sudirgimus burnos ertmėje.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Pagrindiniai dantų priežiūros principai

Sveiki dantys ir akinanti šypsena reikalauja ne tik dantų pastos ir dantų šepetuko derinio!

02 26 Išskleisti

Kaip išsirinkti tinkamus higieninius paketus?

02 15

Higieniniai paketai moteriai yra nepamainomas produktas. Kad jaustumėtės patogiai ir gaiviai kas dieną, turite išsirinkti jums tinkančias higienines priemones. DROGAS siūlo vadovautis šiais 3 punktais, kurie padės jums parduotuvėje nepasimesti prie higieninių prekių lentynos ir išsirinkti tinkamiausią produktą.

Sluoksniai. Atkreipkite dėmesį iš kokių sluoksnių yra sudaryti higieniniai paketai. Viršutinis turi būti švelnus ir minkštis, greit sugeriantis ir ilgai išliekantis sausas, kad nesudarytų jums diskomforto dienos eigoje. Vidurinysis sluoksnis turi būti sudarytas iš efektyviai sugeriančių medžiagų (pvz. želės). Venkite priemonių, kurios yra iš perdirbto popieriaus masės. Pagrindinis sluoksnis turi būti sudarytas iš orui laidžios medžiagos, nes kitaip menstruacijų dienomis galite jausti diskomfortą.

Kvapas. Nors kvapnūs paketai – tikras išsigelbėjimas menstruacijų periodu, tačiau kvapai gali alergizuoti ir dirginti odą, tad jei jūsų oda yra jautri, rinkitės tokius paketus atsargiai.

Dažnumas. Bakterijos paketuose dauginasi ypatingai sparčiai, tad juos reikėtų keisti kas dvi valandas ar dažniau.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip išsirinkti tinkamus higieninius paketus?

Higieniniai paketai moteriai yra nepamainomas produktas. Kad jaustumėtės patogiai ir gaiviai kas dieną, turite išsirinkti jums tinkančias higienines priemones. 

02 15 Išskleisti

Įkvėpimas šv. Valentino dienos makiažui

02 08

Potalo „SwO.lt“ ir žurnalo „SwO Street“ grožio žurnalistė Justė Gvazdaitytė.

 

Amžių amžius vyrauja dvi „valentiniškos” spalvos, kurios, kaip taisyklė, atsispindi absoliučiai visuose šios šventės atributuose – rožinė ir raudona. Šiek tiek banaloka ir lengvai nuspėjama, tiesa? Taigi ką rinktis ir išbandyti įdomaus šv. Valentino šventei?

 

Lengvumas

Jokių priklijuotų blakstienų, ryškių skruostų, sunkios odos. Tegul visas įvaizdis kvėpuoja, tampa lengvas, subtilus ir gaivus... tarsi ką tik nubudusios filmo herojės. Meistriškai šį įvaizdį yra įvaldžiusi aktorė Diana Kruger, kurios vos sutaršyti plaukai, natūralios lūpos ir lygi oda atrodo geidulingai.

Plaukai

Atidenk kaklo linkį ir grožį. Tai greičiausiai padarysi plaukus permetus į vieną pusę. Gal verta susipinti pataršytą kasą ant šono? O gal metas išmėginti plaukų segę ir vieną šoną tiesiog dailiai prisegti? Šis žingsnis paprastas, subtiliai seksualus ir leidžiantis eksperimentuoti.

Lūpos

Šiais metais rinkis natūralios (angl. nude) spalvos lūpas, kurių vidurį šiek tiek patepk mėgstamu, švelniu blizgiu. Atkreipk dėmesį į lūpdažio spalvą, pasirink tokią, kuri tavęs nepaverstų leisgyve miegančiąja gražuole. Nuo šio romantiško, bet pernelyg dramatiško efekto apsaugos spalvos, turinčios persikų ar šiek tiek rausvo atspalvio.

Akys

Metas išbandyti pastelines spalvas! Tikrai, juk jos yra švelnios, gana ryškios ir leidžiančios lengvai reguliuoti intensyvumą. Rinkis ilgai išliekančius, šilkinės tekstūros, lengvai retušuojamus ir gerai pigmentuotus šešėlius, nes sodresnės, pastelinės spalvos neatidžiai paskirstytos ant voko atrodys netvarkingai, purvinai. 

Oda

Šis punktas elegantiškai susisies su pirmuoju – leisk odai kvėpuoti. Rinkis lengvesnio ar vidutinio maskavimo pudrą, nepageidaujamus trūkumus saikingai užmaskuok,  o magiško švytėjimo suteik šiek tiek blizgiais skaistalais. Jei tavo oda sausa ar normali – gali išmėgtini šviesą atspindinčią birią pudrą, kuri veidui suteiks sveiko ir žavaus skaistumo. Jei tavo oda riebesnė – naudok matiškumo suteikiančią pudrą, o tūrio veidui suteik su švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis (angl. highlighter). 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Įkvėpimas šv. Valentino dienos makiažui

Amžių amžius vyrauja dvi „valentiniškos” spalvos, kurios, kaip taisyklė, atsispindi absoliučiai visuose šios šventės atributuose – rožinė ir raudona - kurią rinksies Tu?

02 08 Išskleisti

Greitos šukuosenos žiemai!

02 02

Žiemos rytais norisi kuo ilgiau gulėti šiltoje lovoje, įlindus į didelį vilnonį megztinį ir apsikabinus puodelį kavos. Tačiau, deja, net ir šaltuoju metų laikotarpiu turime eiti į darbą, ruoštis vakarėliams ir atrodyti reprezentatyviai. Plaukų stilistė Viktorija Anikavonaitė siūlo greitas ir stilingas plaukų šuokuosenas, kurios leis daugiau laiko praleisti lovoje.

Viena greičiausių ir paprasčiausių šukuosenų – lengvos „bangos“. Pirmiausia išplautus ir dar drėgnus su rankšluosčiu nusausintus plaukus susukite į keturis kuodukus viršugalvyje. Palaukite kol plaukai išdžius, arba išdžiovinkite juos fenu. Išleiskite susuktus kuodukus ir rankomis ar šukomis formuokite norimą šukuoseną. Po to viską užfiksuokite plaukų laku.

Jei turite daugiau laiko, galite pasidaryti garbanas. Pirmiausia plaukų sruogas susukite su sukimo arba tiesinimo žnyplėmis, o tada palaukite, kol susuktos plaukų sruogos atšals. Po to pirštais arba retomis šukomis iššukuokite sruogas ir suformuokite norimas garbanas. Nepamirškite viską užfiksuoti plaukų laku.

Jei nenorite paleisti plaukų, galite pasidaryti kuoduką. Supinkite kasą: jei ji atrodys per plona, galite atsargiai ištampyti kasos kraštelius, tada vizualiai ji atrodys storesnė. Kasą susukite ir susekite į vieną vietą. Tada formuokite, kaip tik norite, ir turėsite gražų bei žaismingą kuoduką.

Dar vienas patarimas – jei jūsų plaukai ploni ir greit priglunda, tam, kad sukurtumėte ir išlaikytumėte didesnę apimtį, prie šaknų pavelkite plaukus arba sugofruokite juos gofravimo žnyplėmis. Nepamirškite prašukuoti plaukus iš viršaus, kad nesimatytų vėlimo žymių. Kad efektas išliktų ilgiau, naudokite plaukų laką.

Apie vyriškas šukuosenas: jei plaukai viršugalvyje ilgesni ir norite juos suformuoti ar pakelti nuo šaknų, geriausios priemonės tam yra plaukų pudra, pasta ir guma. Plaukų pudra padės plaukus pakelti nuo šaknų, ypač jei jie yra ploni ir prigludę. Norimą šukuosenos formą lengvai suformuosite rankomis, naudodami plaukų pastą ar gumą. Šios priemonės padės pasidaryti tiek tvarkingą, tiek netvarkingą šukuoseną.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Greitos šukuosenos žiemai!

Plaukų stilistė Viktorija Anikavonaitė siūlo greitas ir stilingas plaukų šukuosenas žiemai!

02 02 Išskleisti

Kaip žiemą išlaikyti gražią rankų odą?

01 25

Daugeliui moterų viena didžiausių žiemos problemų yra nuolat šerpetojanti rankų oda. Šiurkšti, pleiskanota oda nesuteikia pasitikėjimo savimi ir grožio. DROGAS pateikia penkis patarimus, kaip išlaikyti gerą rankų odos būklę net ir šaltuoju sezonu.

 1. Pirštinės turėtų būti visada žiemą jūsų dėvimas aksesuaras. Jos apsaugos jūsų rankas nuo šalčio ir drėgmės.
 2. Naudokite drėkinamąjį kremą po kiekvieno rankų plovimo. Jis sulaikys drėgmę jūsų odoje ir taip išlaikys gražią rankų išvaizdą.
 3. Dar vienas ginklas prieš išsausėjusią rankų odą – aliejus. Prieš eidama miegoti pasitepkite rankas ypač tyru alyvuogių aliejumi bei užsidėkite medvilnines pirštines ir ryte galėsite džiaugtis šilkine rankų oda. Aliejus taip pat pamaitins nagų odeles.
 4. Kartą į savaitę ar dvi nepamirškite pasidaryti rankų odos šveitimo. Šveičiamąjį gelį galite įsigyti DROGAS parduotuvėse arba pasidaryti namie iš maltų kavos pupelių arba cukraus.
 5. Plaudami rankas naudokite ne karštą, o šiltą vandenį bei švelnų muilą.

Rūpinkitės rankomis kartu su DROGAS. Mūsų parduotuvėse rasite nuolaidų visoms rankų odos priežiūros priemonėms. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip žiemą išlaikyti gražią rankų odą?

DROGAS pateikia penkis patarimus, kaip išlaikyti gerą rankų odos būklę net ir šaltuoju sezonu. 

01 25 Išskleisti

Išlik stilinga žvarbią žiemą!

01 15

Mados naujienų redaktorė Monika Bartoševičiūtė

Pamačius sniego patalus ir besisukančias snaiges norisi įsisukti į storiausią vilnonį megztinį ir nekreipti jokio dėmesio į savo išvaizdą. Nors kartais išties atrodo, kad stilius ir šiluma – du nesuderinami dalykai, bandysime šį stereotipą sugriauti. Praktika įrodo, kad kai kurie drabužiai šaltuoju metų laikotarpiu iš esmės gali pakeisti jūsų stilių į teigiamą pusę.

Ilga liemenė. Rudenį parduotuvių vitrinas užkariavusi ilga storos medžiagos liemenė ir šią žiemą gali būti puikus ginklas nuo šalčio. Ją galite derinti su trumpa šilta striuke ar net odiniu švarkeliu. Daugiau drabužių sluoksnių sušildys, be to, išliksite stilinga.

Didelis megztinis. Kiekviena mergina turi savo mėgstamiausią megztinį, iš kurio šalčiausiomis dienomis nenori išlįsti. Pradžiuginsime: mylimas drabužis gali puikiai įsilieti į stilingo garderobo gretas. Jį reikėtų derinti prie pieštuko formos metalinės spalvos blizgučiais siuvinėto arba odinio sijono. 

Šalikas. Kalbame ne apie paprastą šaliką,  tačiau apie milžinišką vilnonį kailiu puoštą šaliką, kurį galite ne tik ant užsirišti ant kaklo, bet ir užsimesti ant viso kūno. Besijausdama šiltai būsite ir stilinga, ir laiminga. 

Sijonas iki kelių. Nors žiemą moterys dažniausiai renkasi storesnio audinio kelnes, ir sijonas gali sušildyti. Siūlome rinktis sijoną iki kelių ir derinti jį prie ilgų, kelius siekiančių batų. Tokias madas diktuoja garsiausios pasaulio žvaigždės. 

Kailiniai. Kailiniai, kailiniai, kailiniai. Susidraugaukite su jais ir išsirinkite tinkamiausius – tiek netikro, tiek tikro kailio kailiniai sušildys bet kurią šaltą dieną. 

Nuotr.:Fameflynet, Glamour, Courtesey.

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Išlik stilinga žvarbią žiemą!

Nors kartais išties atrodo, kad stilius ir šiluma – du nesuderinami dalykai, bandysime šį stereotipą sugriauti!

01 15 Išskleisti

Kas linksmai nuteiks Naujųjų metų naktį?

12 30

Iki Naujųjų metų liko visai nedaug! Pagal kinų horoskopą 2016-ieji yra ugninės beždžionės metai, todėl siūlome neužmiršti šio akcento! DROGAS pataria, kaip Naujuosius metus sutikti tobulai gražiai ir su nepriekaištingu makiažu!

Klasikinis makiažas. Klasikinis dūminis makiažas tinka visoms šventėms. Jei jūsų akys rudos, siūlome naudoti tamsiai rudus šešėlius ir pieštuką, jei šviesios – juodas dūminis makiažas išryškins akių spalvą.

Gundantis makiažas. Raudonos vijoklės lūpos ir juodos katės akys tikrai padės vidurnaktį sužavėti aplinkinius savo unikaliu įvaizdžiu.

Modernus makiažas. Virš blakstienų nusibrėžkite ryškią liniją – tai paryškins visą jūsų įvaizdį ir metų pradžiai nuteiks šelmiškai!

Sutikite naujuosius kartu su DROGAS – mūsų parduotuvėse rasite puikių pasiūlymų dekoratyvinės kosmetikos produktams! 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kas linksmai nuteiks Naujųjų metų naktį?

Iki Naujųjų metų liko visai nedaug! Kaip atrodysi šį šventinį vakarą?

12 30 Išskleisti

Kalėdinis dovanų pakavimas

12 23

Kūrybos direktorė, dėstytoja ir grafikos dizainerė Aistė Jakimavičiūtė.

Mane Kalėdos ir stebuklų nuojauta aplanko tada, kai nustoju lėkusi ir šventiniame šurmulyje randu ramybės akimirką. Dovanų pakavimas tampa tarsi meditacija, kurios metu galvoju apie savo šeimą, mylimąjį, draugus, prisimenu smagias istorijas, nutikusias kartu. Pirmiausia dovanos – tai dėmesys tiems, kuriuos branginu. Stengiuosi, kad paėmę į rankas supakuotą šventinį linkėjimą jie matytų, kad jį darydama galvojau apie juos.

Manau, kiekvienas patiriame tą saldžią džiaugsmo akimirką, kai matome, kaip dovana maloniai nustebina kitus. Taigi, kaip dovanų pakavimą paversti maloniu, nesudėtingu ir kūrybingu procesu?

 

Prieš pradėdami būtinai įsijunkite mėgstamą dainą! Taip pat dovanų pakavimo įgūdžius gerina šilto gėrimo puodelis. 

Dėžutės. Jeigu dovana nepatogi pakavimui, siūlau neaukoti savo nervų ląstelių ir rasti gražią kartoninę dėžutę. Ją papuošus kaspinu ir gražia kortele, tikrai nieko netrūks! Turinčioms daugiau laiko ir įkvėpimo siūlau panardyti interneto platybėse: jose gausu pamokų ir įvairių triukų,kaip dėžutes pasigaminti namų sąlygomis. Dėžute gali tapti gražus drobinis arba lininis maišelis, stiklainis, medinė dėžutė ar bet kas, kas šaus į galvą. 

Popierius. Didžiausia nesąmonė yra galvoti, kad pakuoti dovanas galima tik į tam skirtą popierių. Paskutinis mados klyksmas – natūralios medžiagos, pavyzdžiui, paprastas rudas pakavimo popierius. Tai pigus variantas, o jo suteikiamos galimybės –  beveik neribotos. Pakavimo popieriumi gali tapti beveik bet kas – laikraštis, žurnalai, seni plakatai ir kita. Taip pat šį sezoną labai populiarios aukso ir sidabro spalvos. Tačiau siūlau jas pasilikti akcentams, juk nuo mažens žinome – kas per daug, tas nesveika.

Kaspinai. Prie bendros stilistikos priderinti kaspinai gali tapti puikiu dovanos akcentu. Jų pasirinkimas išties didelis, pradedant nuo paprastos virvės ir baigiant šilkiniais stebuklais. Galima kelis kaspinus derinti tarpusavyje, naudoti skirtingas spalvas, faktūras, storius. „Pinterest“ platformoje gausu pamokėlių, kaip žingsnis po žingsnio surišti įvairius kaspinų variantus. 

 

Papuošimai. Juos riboja tik biudžetas. Pats paprasčiausias, bet tikrai ne prasčiausias sprendimas – gyvos eglių, kadagių šakelės ar kitokie žalumynai, kurių galima rasti žiemos sezonu. Tiesa, juos prie dovanos pritvirtinti patarčiau prieš pat dovanojant, nes ilgai laukus gali nubyrėti spygliai. Taip pat dovanas galima puošti nėriniais, blizgučiais, konkorėžiais, mažais eglės žaisliukais, žvaigždėmis, dirbtiniu sniegu… Ir taip be galo – apsidairykite, ką turite ant stalo, ir fantazuokite!

 

Vardų kortelės. Jau pagamintas jas galite rasti raštinių, dailės reikmenų, rankdarbių parduotuvėse. Tačiau turėdamos laiko, spausdintuvą, popieriaus ir internetą jas galite pasigaminti pačios! Vardų kortelės ypač svarbios, jeigu pakuojate daug dovanų tuo pačiu stiliumi – taip išvengsite nepatogių akimirkų padovanojus ne tą dovaną. Taip pat labai smagu gauti personalizuotus linkėjimus, todėl dėl vardo kortelių pasistengti verta! 

 

Gražių, šiltų ir stebuklingų švenčių! Nepamirškite skirti laiko ne tik kitiems, bet ir sau! 

 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kalėdinis dovanų pakavimas

Manau, kiekvienas patiriame tą saldžią džiaugsmo akimirką, kai matome, kaip dovana maloniai nustebina kitus. Taigi, kaip dovanų pakavimą paversti maloniu, nesudėtingu ir kūrybingu procesu?

12 23 Išskleisti

Plaukų priežiūra šaltuoju laikotarpiu

12 04

Auksė Lukaševičiūtė, DROGAS plaukų priežiūros prekių grupės vadybininkė.

 

Blizgantys plaukai – tikra puošmena! Deja, šaltuoju sezonu sunku išlaikyti ne tik išpuoselėtą šukuoseną, bet ir sveikus plaukus. Temperatūrų kaitos, krituliai, stiprus vėjas – visi šie veiksniai ypatingai veikia plaukus,  juos silpnina ir sausina. DROGAS pataria, kaip išlaikyti sveikus plaukus visą žiemą!

1. Nešukuokite! Nuo stipraus vėjo plaukai ne tik susivelia, bet ir skilinėja. Jokiu būdu nepradėkite plaukų šukuoti pirštais – taip juos tik dar labiau pažeisite.

2. Drėkinimas. Jei norite, kad plaukai išliktų sveiki ir neskilinėtų, juos ne tik plaukite drėkinančiu šampūnu, bet ir bent kartą per savaitę naudokite intensyviai drėkinančią kaukę. Taip pat naudokite nenuplaunamą kondicionierių, kuris „užrakins“ drėgmę plaukuose.

3. Galvos apdangalai. Nepamirškite, kad nuo darganoto oro savo plaukus apsaugosite galvos apdangalais. Be to, patartina vėjuotomis dienomis plaukus susirišti arba susisegti.

4. Stiprios fiksacijos priemonės. Plaukams temperatūrų svyravimai itin kenkia – jie įsielektrina ir pasišiaušia. Norėdami palaikyti norimą šukuoseną, naudokite stiprios fiksacijos laką ir putas.

5. Tik sausa galva! Į lauką eiti drėgnais plaukais nesveika ne tik organizmui, bet ir patiems plaukams. Plaukite galvą vakare, nenaudokite džiovintuvų, nes jie sausina plaukus, o ryte patepkite plaukus serumu. 

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Plaukų priežiūra šaltuoju laikotarpiu

Blizgantys plaukai – tikra puošmena! Kaip juos teisingai prižiūrėti šaltuoju metų laiku?

12 04 Išskleisti

Kaip nugalėti šaltojo sezono depresiją?

11 25

Vilniaus universiteto psichologijos programos magistrantė Violeta Klimanova

Auksiniam rudeniui nustojus lepinti saulėtais orais ir džiuginti akis šiltomis spalvomis, ne vienas pajuntame, jog dargana ir niūrūs atspalviai apgaubia ne tik gamtą, bet ir emocinę būseną. Todėl svarbu suprasti, kokiais būdais galime apsisaugoti nuo slogios rudeninės nuotaikos ir kaip jai apėmus ją efektyviai įveikti.

Štai keletas patarimų, padėsiančių lengviau susidoroti su prislėgta nuotaika.

Planuokite veiklą. Tai, ką veikiame, tiesiogiai siejasi su tuo, kaip jaučiamės. Būdami prislėgtos nuotaikos, tampame pasyvesni ir mažiau aktyvūs. Gydytojai pastebi, jog depresijos apimti žmonės linkę mesti jiems džiaugsmą keliančias veiklos rūšis, todėl gydant depresiją dažnai pabrėžiama, kad reikia didinti savaitinį malonių užsiėmimų kiekį. Dirbdami mėgstamus arba pergalės jausmą teikiančius darbus, paprastai jaučiamės geriau. Tad jei norite apsisaugoti nuo niūrios rudeninės nuotaikos, naudinga kuo labiau didinti Jums asmeniškai malonios veiklos ar pergalės jausmu vainikuojamų užsiėmimų dažnumą.

Be to, svarbu ne tik didinti mėgstamų veiklų skaičių, bet ir sistemingai jas planuoti. Efektyvu sudaryti savaitinį veiklos registravimo lapą. Jame galima žymėti ne tik kasdienes malonias veiklas, bet ir tai, ką darote, apėmus slogiai nuotaikai, nerimui ar pykčiui. Savaitinis veiklos registravimo lapas ne tik padeda nustatyti bei stebėti elgesį ir nuotaikas: jis taip pat gali patarti, kokie elgesio pokyčiai galėtų palaikyti gerą nuotaiką ar ją pataisyti.

Sveikai maitinkitės ir gerai išsimiegokite. Laiku ir sveikai maitinkitės, nekankinkite savęs griežtomis dietomis, miegokite tiek, kiek reikalauja Jūsų organizmas. Tai padės palaikyti tinkamą emocinio atsparumo lygį. Nepiktnaudžiaukite, o turėdami galimybę visai atsisakykite kavos ir cukraus. Mokslininkai nustatė, jog lengvos formos „nepaaiškinamos“ depresijos gali kilti dėl netaisyklingos mitybos, o cukraus ir kofeino atsisakiusių ligonių būklė pagerėjo jau po kelių savaičių. Dieta be cukraus ir kofeino teigiamai veikia tarpinius smegenų neuronus, kurie turi įtakos depresinei nuotaikai. Tokia dieta padeda atstatyti natūralią neurotransmiterių dopamino, kurio viena iš funkcijų yra pasitenkinimo jausmo reguliavimas, ir serotonino, kurio viena iš funkcijų yra nuotaikos reguliavimas, pusiausvyrą. Tad bandymai niūrią rudenio dieną praskaidrinti puodeliu kavos ar prislėgtą nuotaiką gydyti gardžiu saldėsiu tik trukdys pačiam organizmui natūraliai atstatyti ir palaikyti gerą nuotaiką. Verčiau pakeiskite šį įprotį veiklos registravimo lape esančiais užsiėmimais.

Fizinis aktyvumas. Fizinis aktyvumas teigiamai veikia psichinę sveikatą, nes mankšta, treniruotė ar kita intensyvesnė fizinė veikla skatina didesnį serotonino kiekio organizme išsiskyrimą. Kaip minėta anksčiau, serotoninas atsakingas už gerą nuotaiką, o jo mažėjimas organizme tiesiogiai susijęs su blogos nuotaikos atsiradimu. Reguliariai skirdami laiko aktyviai fizinei veiklai, efektyviai ir užtikrintai užkirsite kelią slogiai šaltojo sezono sukeliamai nuotaikai.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti

Kaip nugalėti šaltojo sezono depresiją?

Trūksta saulės spindulių, trūksta ir gerų emocijų? Nepasiduokite slogiai nuotaikai! Dalinamės keletu patarimų.

11 25 Išskleisti