Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika

Sutinku

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos taisyklės

 

1. Taisyklėse vartojamos sąvokos

 

1.1. DROGAS — UAB „DROGAS“, įmonės kodas 211744970, Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius.

1.2. Anketa — informacinė forma, kuri yra pildoma, norint gauti DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę. Ji patvirtina kliento pageidavimą tapti šios programos dalyviu. Laikantis DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos reikalavimų, anketoje nurodomi kliento asmens duomenys.

1.3. Kortelė — DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviui išduota elektroninė kortelė, patvirtinanti, kad jos turėtojas priklauso DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ ratui ir užtikrinanti jo dalyvavimą DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programoje.

1.4. Taisyklės — DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos taisyklės, nustatančios kortelės išdavimo, apyvartos ir naudojimo taisykles, kurios yra privalomos visiems DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviams.

1.5. Privalumai — prizai, dovanos, nuolaidos ir kitos privilegijos, kurias UAB DROGAS užtikrina DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviams.

1.6. Programa — UAB DROGAS įgyvendinama NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa.

1.7. Programos dalyvis — fizinis asmuo, kuriam UAB DROGAS yra išdavęs kortelę.

1.8. Taškai — piniginis ekvivalentas, kurį DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvis gali panaudoti, apmokėdamas už pirkinius parduotuvėse DROGAS (iki 99 % pirkinio vertės) arba norėdamas gauti kitas privilegijas parduotuvėse DROGAS.
 

 

2. Bendrosios programos taisyklės

 

2.1. Programa ir taisyklės įsigalioja 2012 m. spalio 1 d. ir galioja visose parduotuvėse DROGAS Lietuvos Respublikos teritorijoje.

2.2. Programos dalyvis sutinka, kad DROGAS naudotų jo asmens duomenis lojalumo programos ir rinkodaros tikslams. Programos dalyvis turi teisę bet kuriuo momentu atsisakyti gauti UAB DROGAS siunčiamą informaciją, parašydamas prašymą, skirtą UAB DROGAS, adresu Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius, arba atsiųsdamas jį el.pašto adresu drogaskortele@drogas.lt. Asmens duomenų tvarkytojas: UAB DROGAS, Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius.

2.3. UAB DROGAS įsipareigoja laikytis konfidencialumo ir garantuoja asmens duomenų saugumą bei jų panaudojimą, remiantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisių apsaugos įstatymu. Informacija tretiesiems asmenims gali būti suteikta tik Lietuvos Respublikos įstatymų numatytais atvejais.

2.4. UAB DROGAS pasilieka teisę keisti programos taisykles, apie tai informuojant programos dalyvius prieš 10 dienų tinklapyje www.drogas.lt arba informaciją pateikiant parduotuvėse DROGAS.  
 

 

3. Kortelės išdavimo ir naudojimo taisyklės

 

3.1. Programos dalyviu gali tapti kiekvienas fizinis asmuo, sulaukęs 16 metų.

3.2. Kortelė išduodama parduotuvėse DROGAS, sumokėjus kortelės pirkimo mokestį – 1 €.

3.3. Kortelė išduodama kartu su anketa ir informaciniu programos bukletu, kuriame yra informacija apie DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos privalumus ir taisykles.

3.4. Kortelė iš karto yra aktyvuojama ir joje galima kaupti taškus. Kol kortelė nebus užregistruota, programos dalyvis negalės panaudoti taškų, atsiskaitydamas už pirkinius.

3.5. Norėdamas užregistruoti kortelę, programos dalyvis turi užpildyti anketą. Yra du būdai užregistruoti DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę.

    3.5.1. Užpildyti popierinę anketą, gautą kartu su kortele, ir perduoti ją kasininkui bet kurioje parduotuvėje DROGAS.

    3.5.2. Užpildyti elektroninę anketos formą tinklapyje www.drogas.lt.

        Vieną el. pašto adresą galima užregistruoti tik vieną kartą.

3.6. Programos dalyvis, užregistravęs kortelę tinklapyje www.drogas.lt, turi galimybę susikurti programos dalyvio paskyrą, sekti savo taškų balansą, sužinoti programos naujienas ir privalumus:

    3.6.1. Jeigu buvo užpildyta ir perduota popierinė anketa, duomenys įvedami per 30 dienų nuo anketos gavimo dienos. Po to, kai duomenys bus užregistruoti, programos dalyvis anketoje nurodytu el. pašto adresu gaus kvietimą susikurti paskyrą tinklapyje www.drogas.lt.

    3.6.2. Jeigu buvo užpildyta elektroninė anketos forma, programos dalyvio duomenys registruojami iš karto, ir programos dalyvis iš karto gali susikurti savo paskyrą.

3.7. Anketoje nurodyti programos dalyvio duomenys duomenų bazėje užregistruojami per 30 dienų po anketos perdavimo. Informaciją apie tai, kad duomenys buvo užregistruoti, taip pat kvietimą susikurti paskyrą tinklapyje www.drogas.lt, sekti programos naujienas bei privilegijas, UAB DROGAS išsiųs programos dalyviui anketoje nurodytu telefonu arba el. pašto adresu.

3.8. Vienas asmuo gali užregistruoti tik vieną kortelę.

3.9. Teisę naudotis kortele turi tik programos dalyvis. Kortelės negalima perduoti kitiems asmenims. Pažeidus šią taisyklę, UAB DROGAS turi teisę atitinkamą kortelę užblokuoti.
 

 

4. Mokestis už kortelės išdavimą

 

4.1. Kortelę galima įsigyti už 1 €.

4.2. UAB DROGAS turi teisę keisti kortelės išdavimo mokestį.
 

 

5. Privalumų gavimo ir panaudojimo taisyklės 

 

5.1. Programos dalyvis gali pasinaudoti privalumais tik tokiu atveju, jeigu kortelę kasininkui pateikė, prieš atsiskaitant už pirkinį.

5.2. Kortelė programos dalyviui užtikrina tokius privalumus:

    5.2.1. Galimybė kaupti taškus. Kiekvieną kartą, išleidęs 1 €, programos dalyvis gaus 1 tašką. 1 taškas lygus 0,01 €. Taškai suteikiami už kiekvieną pirkinį, kurio vertė yra 1 € ir daugiau. Pavyzdžiui, išleidęs 10 € — programos dalyvis gaus 10 taškų, išleidęs 15 € — programos dalyvis gaus 15 taškų ir t. t.

    5.2.2. Specialūs pasiūlymai naujoms prekėms, pažymėtoms užrašais „Naujiena” arba „Naujiena. Tiktai Drogas!”, įsigyti.

    5.2.3. Specialūs pasiūlymai ypač palankiomis sąlygomis įsigyti didžiausią paklausą turinčių prekių.

5.3. 1 taškas lygus 0,01 €. Sukaupti taškai į pinigus nekeičiami.

5.4. Programos dalyvis gali panaudoti sukauptus taškus, apmokėdamas iki 99% pirkinio vertės. Apie pageidavimą panaudoti taškus būtina įspėti kasininką prieš atsiskaitant.

5.5. Programos dalyvis gali panaudoti taškus, atsiskaitydamas už pirkinius tik tada, kai kortelė buvo užregistruota (užpildyta anketa).

5.6. Taškai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už:

    5.6.1. trečiųjų asmenų paslaugas (mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo korteles ir kt. paslaugas);

    5.6.2. tabako gaminius;

    5.6.3. DROGAS dovanų korteles;

    5.6.4. prekes, kurios yra nukainotos dėl sugadintos pakuotės.

5.7. Už grąžintas prekes taškai neatkuriami.

5.8. Informacija apie gautų, sukauptų ir išleistų taškų balansą nurodoma pirkimo čekyje.

5.9. Informaciją apie taškų balansą galima peržiūrėti programos dalyvio paskyroje tinklapyje www.drogas.lt.

5.10. Kortelėje sukauptų taškų galiojimo laikas — 12 mėnesių. Pirmiausia bus išleisti tie taškai, kurie buvo gauti anksčiausiai.
 

 

6. Kortelės praradimas ir sugadinimas

 

6.1. Jeigu kortelė yra pavogta arba prarasta, būtina apie tai pranešti, paskambinus nemokamu informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., arba atsiuntus informaciją el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt. Jeigu programos dalyvis yra susikūręs paskyrą tinklapyje www.drogas.lt, jis turi teisę pats užblokuoti savo kortelę. Kortelė yra blokuojama ne vėliau, kaip kitą darbo dieną po pranešimo apie kortelės praradimą gavimo dienos.

6.2. Programos dalyvis gali gauti naują kortelę bet kurioje parduotuvėje DROGAS, sumokėjęs Kortelės išdavimo mokestį – 1 €.

6.3. Kortelės sugadinimo atveju, jeigu nėra matomų fizinių pažeidimų, Kortelė keičiama nemokamai. Jeigu yra fizinių pažeidimų (įtrūkimas, skylutė, gilus įbrėžimas), kortelė keičiama už nustatytą mokestį – 1 €.

6.4. Programos dalyvis privalo atiduoti sugadintą kortelę bet kurioje parduotuvėje DROGAS.

6.5. Sukaupti taškai perkeliami į naują kortelę tik tuomet, jeigu prarasta kortelė buvo užregistruota.

    6.5.1. Norėdamas perkelti taškus iš prarastos arba sugadintos kortelės į naują kortelę, programos dalyvis turi parašyti prašymą, nurodydamas abiejų kortelių numerius. Pateikdamas prašymą, programos dalyvis asmens tapatybei nustatyti privalo pateikti asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Prašymą galima pateikti bet kurioje parduotuvėje DROGAS.

    6.5.2. Taškai perkeliami iš prarastos arba sugadintos kortelės į naują kortelę per 14 dienų nuo prašymo pateikimo dienos. UAB DROGAS turi teisę neperkelti taškų tuo atveju, jeigu programos dalyvis nesuteikė reikiamos informacijos, suteikė tik dalį informacijos arba pateikė ją netikslią. Apie taškų perkėlimą programos dalyvis informuojamas pranešimu anketoje nurodytu el. pašto adresu.
 

7. DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio privatumo politika 

Ši politika taikoma visiems duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir apdorojame jums naudojantis DROGAS nuolatinio kliento kortele pagal DROGAS lojalumo programos taisykles ir (ar) DROGAS nuolatinio kliento paskyra.

Visas privatumo politiko aprašas yra pasiekiamas čia

8. Baigiamosios nuostatos

 

8.1. Programos dalyvis privalo tvarkingai naudoti ir laikyti kortelę, saugoti ją nuo pažeidimų.

8.2. Tuo atveju, jeigu keičiasi anketoje nurodyti programos dalyvio duomenys, apie tai programos dalyvis privalo pranešti, paskambinęs nemokamu programos informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., ir/arba atsiuntęs informaciją el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt. Programos dalyvis turi teisę pats pakeisti duomenis savo paskyroje tinklapyje www.drogas.lt.

8.3. Dalyvavimas programoje gali būti nutrauktas programos dalyvio arba UAB DROGAS iniciatyva toliau nurodyta tvarka:

  8.3.1. remiantis programos dalyvio prašymu, atsiųstu adresu Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius, el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt arba programos dalyviui paskambinus nemokamu programos informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

  8.3.2. remiantis UAB DROGAS pranešimu, paskelbtu tinklapyje www.drogas.lt prieš 10 dienų ar anksčiau.

  8.3.3. programos dalyviui 3 metus nepasinaudojus savo turima DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortele arba nei karto neprisijungus prie savo paskyros www.drogas.lt.

Nutraukus dalyvavimą programoje, kortelė yra blokuojama. Programos dalyvio paskyra www.drogas.lt ištrinama kaip ir asmeniniai dalyvio duomenys bei visi kortelėje sukaupti taškai. Programos dalyvis privalo atiduoti kortelę bet kurioje parduotuvėje DROGAS.