Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas gali tapti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviu?

  Jeigu Jums yra 16 metų, Jūs galite tapti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviu ir naudotis DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortele.

 • Kokius privalumus gauna DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvis?

  DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė suteiks Jums šiuos privalumus:

  • kiekvieną kartą, išleidę 1 eurą, Jūs gausite 1 tašką. 1 taškas lygus 0,01 euro. Taškai suteikiami už kiekvieną pirkinį, kurio vertė yra 1 euras ir daugiau. 
  • Jūs galėsite kaupti taškus ir panaudoti juos parduotuvėse DROGAS, atsiskaitydami už pirkinius ir apmokėdami iki 99 % pirkinio vertės;
  • Jūs gausite specialius pasiūlymus naujoms prekėms, pažymėtoms užrašais „Naujiena” arba „Naujiena. Tiktai Drogas!”, įsigyti;
  • Jūs galėsite ypač palankiomis sąlygomis įsigyti didžiausią paklausą turinčių prekių.
    
 • Kaip įsigyti DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę?

  Jeigu Jums yra 16 metų, tuomet Jūs galite įsigyti DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę bet kurioje parduotuvėje DROGAS, kortelės kaina – 1 euras. Kortelė iš karto yra aktyvuojama ir joje galima kaupti taškus. Kol kortelė nebus užregistruota, Jūs negalėsite panaudoti taškų, atsiskaitydami už pirkinius.

 • Kaip galima užregistruoti DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę?

  Tam, kad DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė būtų užregistruota, būtina užpildyti ir atiduoti anketą.

  Tinklapyje www.drogas.lt Jūs galite užpildyti elektroninę anketos formą. Jos nereikia spausdinti ir perduoti kasininkui parduotuvėje, anketa išsisiunčia automatiškai.

  Taip pat parduotuvėse DROGAS kartu su bukletu ir DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortele išduodama popierinė anketa. Anketoje būtina užpildyti visus laukelius, kurie pažymėti kaip privalomi. Užpildytą anketą būtina perduoti kasininkui bet kurioje parduotuvėje DROGAS.

 • Kodėl, pildant anketą, būtina nurodyti asmeninę informaciją?

  Jūs turėsite galimybę susikurti asmeninę paskyrą tinklapyje www.drogas.lt.

  Jums išduotos DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelės numeris bus susietas būtent su Jūsų asmenine informacija. Atsižvelgiant į Jūsų sukauptus ir išleistus taškus, DROGAS pateiks Jums informaciją apie įvairius privalumus. Jums bus suteikta galimybė dalyvauti loterijose, gauti nuolaidų kuponus, anksčiau už kitus sužinoti apie naujienas ir naudingus pasiūlymus.

  DROGAS įsipareigoja laikytis konfidencialumo ir garantuoja asmens duomenų saugumą ir jų panaudojimą, remiantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Informacija tretiesiems asmenims gali būti suteikta tik Lietuvos Respublikos įstatymų numatytais atvejais ir tvarka.

 • Kaip galima pakeisti arba papildyti anketoje nurodytus duomenis?

  Kiekvienas DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelės naudotojas gali pakeisti ir papildyti savo anketoje nurodytus duomenis, prisijungęs prie savo paskyros tinklapyje www.drogas.lt, taip pat paprašyti padaryti pakeitimus, paskambinęs nemokamu programos informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. arba atsiųsti laišką el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt.

 • Kodėl anketoje nurodytu el. pašto adresu aš negaunu specialių pasiūlymų?

  Specialūs pasiūlymai yra siunčiami tik tiems DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviams, kurie anketoje patvirtino savo pageidavimą juos gauti.

  Gali būti, kad specialių pasiūlymų Jūs negaunate ir todėl, kad Jūsų el. pašto serveryje įjungta apsauga nuo nepageidaujamų laiškų (SPAM filtras).

 • Kiek kainuoja DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė?

  Kortelę galima įsigyti už 1 eurą.

 • Kiek galioja DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė?

  DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė neturi galiojimo termino, ji galioja neribotą laiką. Galiojimo terminą turi tik kortelėje sukaupti taškai.

 • Kiek galioja DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelėje sukaupti taškai?

  Taškai galioja 12 mėnesių nuo jų gavimo momento.

 • Kaip suteikiami taškai?

  Taškai suteikiami už kiekvieną pirkinį, kurio vertė yra 1 euras ir daugiau, pateikus DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę kasininkui, prieš atsiskaitant.

 • Kokiais atvejais taškai nėra suteikiami?

  Taškai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už trečiųjų asmenų paslaugas (mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo korteles ir kt. paslaugas), tabako gaminius, DROGAS dovanų korteles bei prekes, kurios yra nukainotos dėl sugadintos pakuotės.

 • Kaip galima panaudoti sukauptus taškus?

  Taškus galima panaudoti, apmokant iki 99% pirkinio vertės. Apie pageidavimą panaudoti taškus būtina įspėti kasininką prieš atsiskaitant. Sukaupti taškai galioja 12 mėnesių nuo jų gavimo momento.

 • Ar DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelėje sukaupti taškai keičiami į pinigus?

  Ne, DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelėje sukaupti taškai į pinigus nekeičiami.

 • Ar yra nustatytas minimalus taškų kiekis, kurį reikia sukaupti, kad būtų galima juos panaudoti pirkiniui apmokėti?

  Ne, apmokant už pirkinį, taškus galima panaudoti pradedant nuo 1 taško.

 • Kokiais atvejais taškais negalima mokėti už pirkinį?

  Taškais negalima atsiskaityti už trečiųjų asmenų paslaugas (mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo korteles ir kt. paslaugas), tabako gaminius, DROGAS dovanų korteles bei prekes, kurios yra nukainotos dėl sugadintos pakuotės.

 • Ar galima DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelėje sukauptus taškus perkelti į kitą DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę?

  Sukauptų taškų negalima perkelti į kitą kortelę, išskyrus atvejį, kai Jūsų kortelė yra prarasta arba sugadinta, ir Jūs pradedate naudotis nauja kortele.

 • Kaip galima sužinoti, kiek taškų yra sukaupta?

  Sukauptų taškų kiekį galima sužinoti savo paskyroje tinklapyje www.drogas.lt. Taškų balansas yra nurodomas ir kiekviename pirkimo čekyje. Taip pat šią informaciją galima sužinoti bet kurioje parduotuvėje DROGAS, pateikus kasininkui savo DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę arba paskambinus nemokamu programos informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

 • Per kiek laiko nuo pirkimo momento yra įskaitomi taškai už pirkimą?

  Taškai už pirkimą yra įskaitomi per 24 valandas nuo pirkimo momento.

 • Kokiu būdu galima kaupti taškus?

  Taškai yra kaupiami nuolat už kiekvieną pirkinį DROGAS parduotuvėse, kai pirkinio vertė ne mažesnė kaip 1 euras, atsiskaitymo metu pateikiant DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę kasininkui.
   

 • Ar DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė galioja Latvijoje?

  Lietuvoje išduota DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje ir negalioja Latvijos Respublikos teritorijoje.

 • Ką reikia daryti, jeigu DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė yra pavogta arba prarasta?

  Jeigu kortelė yra pavogta arba prarasta, būtina apie tai pranešti, paskambinus nemokamu informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. arba atsiųsti informaciją el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt. Jūs turite teisę patys užblokuoti kortelę tinklapyje www.drogas.lt, jeigu esate susikūrę programos dalyvio paskyrą. Kortelė yra blokuojama ne vėliau, kaip kitą darbo dieną po pranešimo apie kortelės praradimą gavimo dienos.

  Norėdami gauti naują DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę vietoj prarastos ir perkelti sukauptus taškus, Jūs turite parašyti prašymą bet kurioje parduotuvėje DROGAS, asmens tapatybei nustatyti būtina pateikti asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Jums iš karto bus išduota nauja DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė, taškai bus perkelti per 14 dienų, o apie tai Jūs būsite informuoti el. paštu. Sukaupti taškai perkeliami į naują kortelę tik tuomet, jeigu prarasta kortelė buvo užregistruota.

  Naujos kortelės išdavimo mokestis – 1 euras.

 • Ką reikia daryti, jeigu DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė yra pažeista arba neveikia?

  Jeigu DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė yra pažeista arba neveikia, ją galima pakeisti bet kurioje parduotuvėje DROGAS.

  Norėdami gauti naują DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę vietoj pažeistos ir perkelti sukauptus taškus, Jūs turite parašyti prašymą bet kurioje parduotuvėje DROGAS. Jums iš karto bus išduota nauja DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė, taškai bus perkelti per 14 dienų, o apie tai Jūs būsite informuoti el. paštu.

  Kortelės sugadinimo atveju, jeigu nėra matomų fizinių pažeidimų, kortelė keičiama nemokamai. Jeigu yra fizinių pažeidimų (įtrūkimas, skylutė, gilus įbrėžimas), kortelė keičiama už nustatytą mokestį.

 • Kaip galima susikurti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyrą tinklapyje www.drogaskortele.lt?

  Registruodami kortelę, Jūs turėsite galimybę susikurti savo paskyrą tinklapyje www.drogaskortele.lt, sekti taškų balansą, sužinoti programos naujienas, privalumus.

  Jeigu buvo užpildyta ir atiduota popierinė anketa, duomenys įvedami per 30 dienų nuo anketos gavimo dienos. Kai duomenys bus užregistruoti, anketoje nurodytu el. pašto adresu Jūs gausite kvietimą susikurti savo paskyrą tinklapyje www.drogas.lt.

  Jeigu buvo užpildyta elektroninė anketos forma, duomenys registruojami iš karto, ir Jūs iš karto galite susikurti savo paskyrą.

  Norėdami susikurti paskyrą, turite įvesti savo DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelės numerį ir el. pašto adresą, kuriuo bus išsiųstas Jūsų laikinas slaptažodis. Jūs galėsite prisijungti prie savo paskyros su laikinu slaptažodžiu ir pakeisti jį nauju.

 • Kaip prisijungti prie DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyros tinklapyje www.drogaskortele.lt?

  Kaip prisijungti prie DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyros pirmą kartą, yra aprašyta atsakyme į ankstesnį klausimą.

  Pakartotinai jungiantis prie DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyros, reikia įvesti kortelės numerį, slaptažodį ir paspausti mygtuką „Prisijungti“.

 • Ką galima daryti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyroje?

  Užsiregistravę DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos tinklapyje www.drogas.lt ir prisijungę prie savo paskyros, Jūs galėsite atlikti šiuos veiksmus:

  • keisti asmeninę informaciją (išskyrus vardą, lytį ir gimimo datą);
  • sekti sukauptų taškų balansą;
  • susipažinti su DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos taisyklėmis;
  • pateikti klausimus ir rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus;
  • gauti naujausią informaciją, skirtą tik DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviams.
 • Ar man reikia susikurti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos paskyrą, jeigu aš jau esu užsiregistravęs tinklapyje www.drogas.lt, skiltyje MANO DROGAS?

  Jeigu Jūs esate susikūręs MANO DROGAS vartotojo paskyrą, tuomet Jums nebereikia dar kartą kurti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos paskyros. Prisijunkite prie savo paskyros su jau anksčiau užregistruotu el. pašto adresu ir slaptažodžiu ir įveskite DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelės brūkšninį kodą bei kortelės numerį.

 • Kur galima susipažinti su DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos taisyklėmis?

  DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos taisykles galima rasti tinklapyje www.drogas.lt.

 • Jeigu dominančio klausimo nėra tarp „Dažniausiai užduodamų klausimų“, kur galima užduoti klausimą?

  Paklausti galima, įrašius klausimą tinklapyje www.drogas.lt skyrelyje „Kontaktai“, atsiuntus klausimą el. pašto adresu drogaskortele@drogas.lt arba paskambinus nemokamu programos informacijos telefono numeriu 8-800-90050 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

 • Kodėl, užregistravęs DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelę tinklapyje www.drogaskortele.lt, negavau patvirtinimo laiško?
  Gali būti, kad Jūs negavote automatinio patvirtinimo laiško todėl, kad Jūsų el. pašto serveryje įjungta apsauga nuo nepageidaujamų laiškų (SPAM filtras).
 • Kaip man tapti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviu, jeigu aš neturiu priėjimo prie interneto ir negaliu susikurti savo paskyros tinklapyje www.drogaskortele.lt?

  Norint tapti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyviu, nebūtina susikurti paskyros www.drogas.lt, tačiau būtina užregistruoti savo kortelę, užpildant popierinę anketą ir atiduodant ją kasininkui DROGAS parduotuvėje. Anketa išduodama kartu su bukletu ir kortele.

 • Kaip galima pakeisti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos slaptažodį tinklapyje www.drogaskortele.lt?

  Norint pakeisti slaptažodį, būtina prisijungti prie savo paskyros ir pasirinkti skyrelį „Mano profilis“. Laukelyje „Slaptažodis“ Jums reikia įvesti naują slaptažodį ir paspausti mygtuką „Pakeisti slaptažodį“. Išsaugojus duomenis, ekrane pasirodys pranešimas „Jūsų duomenys išsaugoti“.

 • Kaip atkurti DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programos dalyvio paskyros slaptažodį, jeigu aš jį pamiršau?

  Norėdami atkurti slaptažodį, pagrindiniame tinklapio www.drogas.lt puslapyje paspauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?”, taip Jūs pereisite į naują skyrių. Laukelyje pavadinimu „El. pašto adresas” įveskite savo el. pašto adresą. Juo bus išsiųsta nuoroda slaptažodžiui atstatyti. Automatinio laiško su nuoroda slaptažodžiui atkurti Jūs galite negauti tokiu atveju, jei Jūsų el. pašto serveryje įjungta apsauga nuo nepageidaujamų laiškų (SPAM filtras).