Traumos1.jpg

Kaip išvengti traumų sportuojant?

Naujųjų metų pažadai sportuoti jau pradėti vykdyti! Visgi, ne visi žinome, kaip teisingai užsiimti fizine veikla, jog nepatirtume tokių traumų, kaip raumenų, raiščių, sausgyslių patempimai ar sumušimai. Pateikiame kelis patarimus, kaip išvengti nemalonumų sportuojant.

03 25 Išskleisti
dantu-valymas-2019-kovas.jpg

Kai dantų pastos ir šepetėlio neužtenka: ką turėtumėte žinoti apie burnos higieną?

Dantų valymas yra mūsų kasdienės higienos rutinos akcentas. Visgi, ar žinome, kaip tai daryti taisyklingai tam, kad nepakenktume savo dantims ir nepatirtume nemalonių pojūčių burnoje?

03 18 Išskleisti
Kosmetika1.jpeg

Kaip panaudoti nereikalingą kosmetiką?

Kiekviena iš mūsų yra atsidūrusi situacijoje, kai nusipirkusios norimą kosmetikos priemonę, nusiviliame. Net ir tokiu atveju nesame linkusios išmesti šių kosmetikos priemonių į šiukšliadėžę. Rezultatas visuomet vienodas – pilnos lentynos nenaudojamos kosmetikos. Todėl patariame, kaip sunaudoti mums netinkančias kosmetikos priemones kitais būdais.

03 11 Išskleisti
Garderobas6.jpg

5 būdai, kurie padės akimirksniu atnaujinti garderobą

Pasibaigus žiemai, bet vis dar išliekant žvarbiems orams, pradeda atsibosti šilti megztiniai bei kelnės, norisi spalvų ir medžiagų įvairovės. Ką daryti, kad galėtume akimirksniu atnaujinti savo garderobą, pakeitusios vos kelias stiliaus detales?

03 04 Išskleisti