Straipsniskokiasukuosenapasirinktiisleistuvems.png

Besiruošiant išleistuvėms: kaip susikurti šventinę šukuoseną?

Artėjant vienam svarbiausių gyvenimo įvykių – išleistuvėms, kiekviena mergina tikisi suspindėti ryškiausiai.  Grožio ekspertai pataria, kokią šukuoseną verta pasirinkti šiais metais, kad sukurtumėte neprikaištingą, jaunatvišką įvaizdį. 

07 02 Išskleisti
KamileDambrauskaite.Straipsniskaipissirinktitinkamafiguraimaudymosikostiumeli.jpeg Ekspertai: Kamilė Dambrauskaitė

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą

Atėjus vasarai kiekvienai iškyla daugybė klausimų susijusių su paplūdimio apranga: kur rasti tobulą maudymosi kostiumėlį, kokios spalvos bus madingos šią vasarą ar kokio stiliaus maudymosi kostiumėlį rinktis. Ar kada pagalvojote, jog kiekvienam moters figūros tipui tinka vis kitokie maudymosi kostiumėlių modeliai? 

07 02 Išskleisti
Straipsniskaipislaikytigaivumakiazavasarosmetu5.jpg

Kaip išlaikyti tvarkingą makiažą karštomis vasaros dienomis

Vasaros karštis ir tvarkingai atrodantis makiažas daugeliui moterų yra nesuderinami dalykai. Kai oras įkaista, norisi ne tik pasilepinti saulės spinduliais, bet ir pasirūpinti savo išvaizda bei kasdieniu grožiu. Specialistai pataria, kaip kaip išlaikyti nepriekaištingą makiažą visą dieną, kai termometro stulpelis pasiekia aukščiausią tašką

07 02 Išskleisti
Straipsniskaipisliktiaktyviamvasarosmetu2.jpg

Patarimai kaip vasarą gyventi aktyviau ir rūpintis grakščiomis linijomis

Vasaros atostogos – puikus metas pasirūpinti savimi. Todėl prasidėjus karščiams, kai gyvenimo tempas tampa lėtesnis, tampa žymiai sunkiau išlaikyti savo grakščias kūno linijas, aktyviai judėti. Nors atrodo, jog vaisių ir daržovių yra į valias, o grynas oras sudaro idealias sąlygas sportui, tačiau sveikai gyventi sveikai pasidaro kur kas sunkiau.

07 02 Išskleisti