3 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, ONE FOR ALL SKIN MATCHER, makiažo pagrindas-4305615798073-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, makiažą fiksuojanti priemonė, 50 ml-4305615704791-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, WATERPROOF-MAKER DROPS, makiažą sutvirtinanti priemonė, 1 vnt.-4305615797991-

Makiažo bazės, fiksatoriai


Tobulam makiažui nepakanka vien geros technikos ar kokybiškų dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Kad jis atrodytų nepriekaištingai, būtina pradėti nuo odos koregavimo priemonių, tinkamai ją paruošiančių makiažui. Ne ką mažiau svarbūs ir užbaigiamieji žingsniai, leidžiantys užfiksuoti makiažą ir padedantys jam išsilaikyti kaip įmanoma ilgiau. Priemonės, kurios padės atlikti šiuos veiksmus – makiažo bazės, fiksatoriai. Apie jų poveikį ir naudojimą papasakosime žemiau.


Makiažo bazės ir fiksatoriai


Makiažo bazė – kas tai? Dar daugeliui kyla šis klausimas ir nėra visuomet aišku, kodėl turime naudoti šią priemonę. Bazė padeda veido odą paruošti makiažo pagrindui ir kitoms priemonėms, ji taip pat gali padėti sulyginti odos paviršių bei paslėpti tam tikrus trūkumus (kontroliuoti blizgesį, drėkinti ir pan.).


Makiažo fiksatorius naudojamas jau baigus makiažą. Jis padeda jam išsilaikyti ilgiau ir apsaugo nuo karščio, drėgmės ir kito neigiamo aplinkos poveikio. Taip pat suteikia matinį poveikį, todėl ypač naudingas, jei makiažas skirtas šventei ar ilgesniam laikui.


Sausai, mišriai, riebiai odai


Makiažo bazė riebiai odai. Makiažo pagrindas (bazė) tokiai odai turėtų būti lengvas, pagamintas vandens pagrindu. Šios priemonės sudėtyje turėtų būti medžiagų, suteikiančių poras sutraukiantį ar matinį efektą. Tobula blizgesį mažinanti makiažo bazė taip pat gali būti papildyta salicilio rūgštimi ar kitomis medžiagomis, kurios reguliuoja sebumo išsiskyrimą ir neleidžia odai pernelyg blizgėti.


Makiažo bazė sausai odai. Čia tobulai tiks drėkinanti makiažo bazė ar makiažo bazė, suteikianti švytėjimo. Jos konsistencija galėtų būti kreminė, tirštesnė, geriausia, jei priemonė bus papildyta tokiais drėkinančiais ingredientais kaip aliejai ar kiti drėkinantys ekstraktai. Sausos ar jautrios odos savininkėms makiažo bazė labai reikalinga dėl to, kad gali padėti sudrėkinti odą ir padengti makiažo pagrindą ar mineralinę pudrą taip, kad neišryškėtų sausos vietos ir veidas atrodytų sveikas, švytintis. Jei oda itin jautri ar linkusi į raudonumą, puikiai tiks raudonį mažinanti makiažo bazė, kuri padės paslėpti paraudusias vietas ir išlygins odą.


Makiažo bazė mišriai odai. Šiems odos tipams tinka kone visos makiažo bazės. Labiausiai orientuotis reikėtų į priemones, kurios padėtų išvengti odos blizgėjimo. Tam geriausiai tinka purškiama makiažo bazė, kuri padeda reguliuoti sebumo išsiskyrimą ir suteikia odai matinį efektą. Kadangi ši priemonė purškiama, jos nebūtina dengti ant viso veido ir galima naudoti tik pageidaujamoms vietoms.


Makiažo bazė brandžiai odai. Kokybiška makiažo bazė gali suteikti odai lygumo, ją jauninti. Todėl verta ieškoti produktų, praturtintų hialurono, AHA rūgštimis, vitaminu C ir kitomis medžiagomis, kurios padeda drėkinti odą, paslėpti raukšleles. Gera makiažo bazė brandžiai odai sukurs švelnų barjerą, kuris padės makiažo pagrindą padengti tolygiai ir lengvai.


Makiažo bazės ir fiksatoriaus naudojimas


Kasdienio naudojimo makiažo bazę padenkite ant švarios, serumu, dieniniu kremu ar kitomis pagrindinėmis priemonėmis padengtos veido odos. Svarbu ją padengti švelniai ir tolygiai. Fiksuojamasis purškiklis naudojamas atlikus makiažą – priemonę laikykite 20 – 40 centimetrų atstumu ir lengvai ją purkškite ant veido.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


„DROGAS“ el. parduotuvėje siūlomas itin platus kosmetikos priemonių pasirinkimas. Čia sudėtos geriausios makiažo bazės, atrinktos pagal kokybę ir žinomus bei pripažintus prekių ženklus. Parduotuvėje rasite „Nyx Professional Makeup“ , „Essence“, „Catrice“, „Gosh“, „Loreal Paris“, „Maybelline New York“ , „Max Factor“, „Revlon“, „Rival De Loop“ ir kitų garsių gamintojų prekių. Be to, perkant internetu rasite kur kas daugiau akcijų, todėl grožio priemonių įsigysite pigiau, už patraukliausią kainą.
Dažniausiai užduodami klausimai


Makiažo fiksatorius padeda išsaugoti makiažą ilgesnį laiką, neleidžia jam subėgti, nutekėti.

Makiažo bazė padeda sulyginti veido odą, paslėpti odos poras, pigmentines dėmes ir kitus trūkumus.

Riebiai odai turėtų tikti MAYBELLINE NEW YORK Fit Me Matte+Poreless makiažo bazė.