6 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, skystas akių pieštukas, 4 ml-4305615700908-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, akių apvadas, juodas, 1 vnt.-4305615702933-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, vandeniui atsparus akių apvadas, juodas, 1 vnt.-4305615702940-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, FLAT 'N FAT, akių apvadas, juodas, 1 vnt.-4305615702964-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, COLOUR SPLASH, akių apvadas.-4305615905006-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, skystasis akių apvadas. -4305615904344-

Akių apvadai


Kiekviena moteris žino, jog kokybiškas makiažas puikiai paryškina grožį, moteriškumą, privalumus ir suteikia žavesio. Tai gali būti tiek proginis, vakarinis, tiek lengvas dieninis makiažas. Geros makiažo priemonės ir šiek tiek Jūsų laiko padeda paslėpti tiek mažus, tiek didesnius trūkumus, pvz. patamsėję antakiai, spuogai, raukšlelės, pigmentinės dėmės ir kita. Svarbu ir tinkamas makiažo pagrindas, ir biri pudra ar skaistalai, tačiau turbūt sutiksite, jog ypač svarbu yra tinkamai paryškinti akis. Juk akyse atsispindi mūsų mintys, norai, svajonės, nuotaika, tad akių pravedimai čia gali labai padėti. Kai jau turite akių tušą, šešėlius, akių pravedimai turi taip pat atrasti vietos Jūsų kosmetinėje, o jų pasirinkimas išties gausus. Dažna moteris klysta manydama, jog akių apvadai yra per daug sudėtingas darbas, todėl jų tiesiog vengia. To daryti nereikėtų, nes būtent akių pravedimai padeda sukurti gilų, ryškų, kartais paslaptingą, svajingą ar žavingą žvilgsnį. Tereikia nebijoti praktikuotis, eksperimentuoti ir pamatysite, rezultatas Jus tikrai džiugins, o ir iš aplinkinių sulauksite komplimentų.


Akių apvadai mūsų asortimente – platus pasirinkimas


Akių pravedimai būna skirtingi, todėl kiekviena moteris tikrai išsirinks tai, kas jai tiks labiausiai. Juodas akių apvadas, raudonas akių apvadas, blizgus ar skystas – išsirinkti galite tiek internetu, tiek mūsų fizinėse parduotuvėse. Norite mėgautis pasiplaukiojimu ežere? Tuomet tiks atsparūs vandeniui akių pravedimai. Norite ryškumo ir išskirtinumo? Spalvoti ir blizgūs akių apvadai jau keliauja į Jūsų pirkinių krepšelį, juos neretai galite įsigyti pigiau, tereikia paieškoti ir turėti nuolaidų kortelę.


Pagal akių formą


Kaip žinia, šiais laikais yra labai daug makiažo paslapčių, kurias žino tikrai ne visos moterys. Vis dažniau kalbama apie tai, jog skirtingos veido formos reikalauja skirtingo makiažo. Tas pats galioja ir akims - akių kontūrai, laineris, akių kontūro pieštukas, tušas ir kitos priemonės turi būti naudojamos pagal akių formą. Tai nėra būtinybė, tačiau toks būdas padės paryškinti akis, žvilgsnį ir sukurs nepriekaištingą makiažą, kuris išliks ne valandą, o bus ilgalaikis – išgyvens visa dieną ir net naktį, kol Jūs linksminsitės. Pavyzdžiui, moterims, turinčioms nusvirusius akių kampučius, patariama atlikti pravedimą per dalį voko, kas padės vizualiai pakelti kampučius ir prailginti voką. O galbūt norite išbandyti spalvotą ar blizgų akių pravedimą? Arba piešti linijas taip, kaip širdis geidžia? Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti, o įgūdžius tobulinti padės tik praktika.


Prekės ženklai


Kiekvienas prekės ženklas turi savų privalumų ir savo “gerbėjų ratą”, nes moterys ieško sau tinkamų prekių ir neretai susižavi būtent tam tikru prekės ženklu. Prekių ženklų gausa mūsų parduotuvėse taip pat džiugina: Artdeco, Nyx Professional Makeup, Gosh, Essence, Revlon ir kiti. Turint nuolaidų kortelę, dažnai galite sulaukti ypatingų pasiūlymų ir įsigyti prekių itin gera kaina.


Kaip sukurti nepriekaištingą akių makiažą?


Norint, kad akių makiažas būtų taisyklingas, gražus ir tvarkingas, be abejo, reikia įsigyti kokybiškų priemonių, kurios nebūtinai kainuoja daug. Kai jau turite priemones, galite pasidomėti, paskaityti, koks būtent makiažas ir akių pravedimas Jums tinka labiausiai, o tada belieka – praktika, praktika ir dar kartą praktika, kuri būna visai maloni.
Dažniausiai užduodami klausimai


Drogas el. parduotuvėje rasite daugybę akių pravedimų, kurių dalis - atsparūs vandeniui. Pavyzdžiui, CATRICE It's Easy Tattoo Liner Waterproof akių apvadas, RIVAL DE LOOP Intense Eyeliner atsparus vandeniui akių pieštukas ir kitos priemonės tikrai Jūsų nenuvils.

Topų topas yra klasika. Gera, sena klasika, o kartu su ja juoda, juoda spalva. Akių pravedimams tas irgi galioja.

Į šį klausimą geriausiai atsakysite Jūs, kuomet išbandysite abu ir palyginsite. Juk akių pravedimas - kažkiek meno, tiesa?