Mieli, klientai,

pranešame, kad pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. rugpjūčio 11 d. nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo nuo rugsėjo 13 d. į DROGAS fizines parduotuves bus įleidžiami ir aptarnaujami klientai, turintys Galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą.

Klausimai, susiję su aptarnavimu DROGAS fizinėse parduotuvėse:

K: Kurie dokumentai gali būti pateikiami įeinant į DROGAS fizines parduotuves ar prekybos centrus?

A: Gali būti pateikiamas vienas iš šių dokumentų:

• Galimybių pasas;

• Europos Sąjungos skaitmeninis COVID-19 pažymėjimas;

• Sveikatos priežiūros įstaigos išduotas dokumentas;

• Esveikata.lt suformuotas laboratorinio tyrimo arba patvirtinantis COVID-19 persirgimą pažymėjimas;

• Kitas, ne Europos Sąjungos, skaitmeninis pažymėjimas.

Asmenys iki 16 m. aptarnaujami be Galimybių paso ar kito jį atitinkančio dokumento.

Kilus įtarimui dėl asmens tapatybės ar amžiaus, gali būti paprašyta pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Daugiau informacijos apie Galimybių pasą rasite čia .

K: Kur ir kaip tikrinami Galimybių pasai ar jį atitinkantys dokumentai?

A: DROGAS parduotuvės, esančios prekybos centruose. Galimybių pasai ar jį atitinkantys dokumentai tikrinami prie įėjimo į prekybos centrą. Taigi, DROGAS parduotuvėse dokumentai pakartotinai nėra tikrinami.

DROGAS parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko pusės. Galimybių pasai ar jį atitinkantys dokumentai tikrinami prie kasų. Tik DROGAS konsultantei patikrinus Jūsų dokumentą, galima toliau eiti į salę. Jei Jums įėjus prie kasos yra susidariusi eilė, maloniai prašome palaukti, kol konsultantė atsilaisvins ir patikrins Jūsų dokumentą.

K: Kokių saugumo priemonių rekomenduojama laikytis lankantis fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A:

• Į parduotuvę rekomenduojama užeiti, dėvint apsauginę kaukę arba apsauginę veido priemonę.

• Užėjus į parduotuvę, laikykitės higienos ir dezinfekuokite rankas. Dezinfekavimo priemones rasite visose DROGAS parduotuvėse.

• Neeikite į parduotuvę, jei įtariate, kad sergate ar jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių – sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, jei per pastarąsias 14 dienų grįžote iš užsienio šalies ar turėjote kontaktą su sergančiuoju COVID-19.

• Prašome laikytis 1-2 m atstumo nuo kitų pirkėjų ir darbuotojų, be reikalo neliesti produktų, į rankas imti tik tai, ką planuojate įsigyti, stengtis apsilankymus parduotuvėje planuoti tada, kai parduotuvėse būna mažiau žmonių.

• Kiek įmanoma, venkite atsiskaityti grynaisiais pinigais ir naudokitės mokėjimo kortelėmis.

• Nuolat tinkamai plaukite ir dezinfekuokite rankas, laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

K: Kur galiu rasti DROGAS fizinių parduotuvių sąrašą?

A: Išsamų DROGAS fizinių parduotuvių sąrašą ir jų darbo laikus rasite čia.

Klientus, neturinčius Galimybių pasų ar jį atitinkančių dokumentų, kviečiame saugiai, greitai ir patogiai apsipirkti DROGAS e-parduotuvėje!

Klausimai, susiję su internetine DROGAS parduotuve:

K: Kaip galiu sekti savo siuntos būseną?

A: Savo užsakymo būseną galite sekti savo www.drogas.lt paskyroje: Mano paskyra > Mano užsakymai > Daugiau informacijos > Siuntos numeris > Paspaudę siuntos numerį būsite nukreipti į siuntos sekimo puslapį.

K: Ką daryti, jei pastebėjau, kad gavau nepilną užsakymą, t.y., gautoje siuntoje trūksta prekės (-ių)?

A: Tokiu atveju, pirkėjui nieko daryti nereikia – lėšos už nepristatytą prekę (-es) grąžinamos bankiniu pavedimu į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios pirkėjas atliko mokėjimą. Pirkėjas apie tai informuojamas pranešimu el. paštu, o jei pirkėjas pirko kaip registruotas pirkėjas, jis apie tai papildomai informuojamas automatiniu prekių krepšelio atnaujinimu pirkėjo paskyros skiltyje „Mano užsakymai“.

K: Ar galiu užsisakius prekes internetu, atsiimti jas fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A: Nuo rugsėjo 13 d. užsisakius prekes DROGAS e-parduotuvėje ir pasirinkus atsiėmimą DROGAS fizinėje parduotuvėje, prekes atsiimti galima tik su Galimybių pasu ar jį atitinkančiu dokumentu.

K: Kur galiu rasti informaciją apie pristatymo taisykles?

A: E-parduotuvės pristatymo taisykles rasite mūsų svetainėje, čia informacija nuolatos papildoma ir pagal poreikį atnaujinama. Taip pat, esant poreikiui, kviečiame susipažinti ir su išsamiomis e-parduotuvės naudojimosi taisyklėmis.

K: Ar e-parduotuvėje galima atsiskaityti Dovanų kortelėmis arba jas įsigyti?

A: Apgailestaujame, tačiau kol kas tokios galimybės nėra.

K: Ar apsipirkimas DROGAS e-parduotuvėje yra saugus?

A: Tikrai taip! Atsiskaitymas DROGAS e-parduotuvėje yra be grynųjų pinigų. Taip pat, turite galimybę pasirinkti bekontaktį prekių atsiėmimą, t.y. DPD PICK UP paštomatus arba bekontaktį kurjerio pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Linkime malonaus ir saugaus apsipirkimo,

Jūsų DROGAS!

#BūkSaugus