KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

Ne veltui sakoma, jog sielos veidrodis yra mūsų akys bei žvilgsnis, todėl kartais tikrai neprošal jas išryškinti, pasitelkti kosmetikos ir grožio priemonių galią, akis vizualiai padidinti bei atjauninti.

KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

PAAKIŲ PRIEŽIŪRA

Šviežiam ir atviram žvilgsniui sukurti padės ne tik kosmetika, bet ir pačios odos apie akis priežiūra. Paburkę ar patamsėję paakiai bei vokai optiškai sumažina akis, daro jas pavargusias, netgi prideda amžiaus! Paakių kremus ir kaukes laikykite šaldytuve – vėsi šių priemonių temperatūra atgaivins, dar geriau sumažins paburkimą.

ANTAKIŲ SVARBA

Galbūt skambės netikėtai, tačiau teisingos formos antakiai taip pat atvers akis, jas įrėmins ir vizualiai padidins. Ypatingai daug laiko ir dėmesio skirti antakiams nebūtina – pincetu “apvalykite” vietas apie vokus, virš antakio bei iš antakio linijos išėjusius plaukelius, tarpuakį. Jei pastebėjote, kad reiktų antakių specialisto rankos prisilietimo, užsirašykite vizitui – specialistas parinks antakių formą, kurią toliau galėsite lengvai susitvarkyti pačios! Po pešiojimo pincetu, antakių pieštuku užpildykite plaukelių trūkstamas vietas, būtinai pašukuokite į viršų ir viskas – žvilgsnis atvertas, antakių forma padailinta!

KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

MASKUOKLIAI

Jau aptarėme paakių kremus bei kaukes, kurios padės sumažinti paburkimą, nuramins paakių odą, ją atgaivins, na, o dabar aptarkime maskuoklius, kurie atliks kitą funkciją – paslėps patamsėjusius paakius, jų tamsius atspalvius, netgi suveiks kaip highlighter‘is – pašviesins aukščiausius veido taškus, pvz., vietą link skruostikaulio. Natūraliausiam efektui rinkitės vienu ar vos keliais atspalviais šiltesnę maskuoklio spalvą, kuri paslėps purpurinius ar mėlynus paakius. Maskuoklį tepkite švelniai, netrinkite odos po akimis, lengvai padenkite pirštais ar drėgna kempinėle. Svarbiausia nepadauginti! Likutį ant pirštų ar kempinėlės panaudokite ant viršutinio akies voko rezultatui išlyginti.

BLAKSTIENOS

Įsivaizduokite akis su tiesiomis, vos matomomis blakstienomis ir akis su riestomis, tankiomis blakstienomis. Kurios atrodo didesnės? Tikime, kad antrasis variantas! Jei turite tiesias blakstienas, kurios vos matomos, didesniam ir romantiškesniam žvilgsniui panaudokite blakstienų rietiklį (dar įspūdingesniam efektui pašildykite blakstienų rietiklio gumeles). Su šiuo prietaisu elkitės švelniai, stipriai nespauskite ir nepeškite blakstienų!

BLAKSTIENŲ TUŠAS

Tęsiant blakstienų temą, pakalbėkime apie tušus. Blakstienų tušas turi didelę įtaką mūsų galutiniam makiažo bei žvilgsnio rezultatui. Netinkamas, klampus, trupantis tušas ne tik sugadins makiažo įvaizdį, bet ir Jūsų žvilgsnį. Didesnėms, dėmesį traukiančioms akims naudokite ilginantį blakstienų tušą, geriausia ir apatinėms, ir viršutinėms blakstienoms. Viršutines blakstienas dažykite kelis kartus, įsitikinkite, kad kiekviena iš jų dailiai atskirta.

APATINĖ AKIŲ VANDENS LINIJA

Turbūt girdėjote, kad pabrėžiant vandens liniją akys gali atrodyti įspūdingai. Tam yra keli būdai. Vienas iš jų – apatinės vandens linijos pabrėžimas juodu pieštuku, derinant kartu su dūminiu makiažu, gali atrodyti ypatingai žavingai, tačiau mažinti akis. Kitas būdas – kreminės ar šviesesnės spalvos pieštuko įvedimas į akių vandens liniją, kuris, atvirkščiai nei prieš tai minėtas būdas, padidins ir atvers žvilgsnį. Kad pieštukas išliktų ilgiau, rinkitės vandeniui atsparius arba itin pigmento prisotintus, kaip KOHL (KAJAL) akių pieštukus.

KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

ĮRĖMINIMAS ŠEŠĖLIŲ PAGALBA

Itin didelis pokytis matomas tada, kai mūsų vidinis voko linkis yra pabrėžtas ar paryškintas lengvos spalvos akių šešėliais. Tai vadinama akies kontūravimu. Užteks paprasčiausio Jūsų naudojamo bronzanto ar veido kontūravimo priemonės. Minkštu teptuku paimkite šiek tiek bronzanto ar šešėlio, tuomet švelniai, teptuku dėkite ir sklaidykite priemonę voko linkyje ir vidurinėje voko dalyje.

KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

AKIŲ PRAVEDIMAS

Norint dar subtiliau išryškinti bei vizualiai padidinti akis, padės plona akių pravedimo linija. Grakščią ir ploną akių pravedimo liniją tepkite palei blakstienų šaknis, taip, kad atrodytų, jog Jūsų blakstienos prasideda nuo labai tankios ir tamsios linijos. Pravedimo teptuku ties išoriniu akių voko kampučiu šiek tiek pratempkite ploną strėlytę.

KAIP VIZUALIAI IŠRYŠKINTI AKIS?

Šie patarimai ne tik vizualiai padidins Jūsų akis, bet ir išryškins žavią Jūsų akių formą bei įkvėps minimaliems ir daug pastangų nekainuojantiems pokyčiams!

DROGAS