JORDAN tiki – mes visi dalinamės atsakomybe rūpintis savo planeta

1927 metais pradėję gaminti burnos priežiūros priemones, šiuo metu Jordan siekia išsiskirti ne tik produktų įvairove bei aukščiausia jų kokybe, tačiau ir tvariu požiūriu į mus supančią aplinką. Nuo tada, kai „Jordan Green Clean“ tvarūs dantų šepetėliai atkeliavo į rinką, jie laikomi tikrais revoliucionieriais, besiskinančiais kelią tvarumo, dizaino ir funkcionalumo srityse. Kiekviena šių šepetėlių detalė kruopščiai apgalvota, nė viena smulkmena nepraslydusi pro akis: jų rankenėlės sukurtos iš 100 proc. perdirbto aukštos kokybės plastiko, šereliai yra augalinio pagrindo, o pakuotė pagaminta iš perdirbto popieriaus. Vėlesniais, 2020-aisiais metais, „Green Clean“ liniją papildė suaugusiųjų ir vaikų dantų pasta, kurios tūbelė yra pagaminta iš 50 proc. perdirbto plastiko, o sudėtyje – net 98 proc. natūralių ingredientų.

Daugiau negu skambūs šūkiai

2019 metais, pradėję „Green Clean“, tvarių burnos priežiūros priemonių, gamybą, Jordan didžiuojasi prisidėjęs prie plastiko bei popieriaus atliekų mažinimo:

Nenuostabu, kad praėjusiais metais „Jordan Green Clean“ išrinkti geriausiais aplinkai draugiškais dantų šepetėliais. Novatoriškoji šepetėlių linija buvo ir absoliutus danų laikraščio „Politiken“ atlikto testo nugalėtojas. „Nors šepetėlis ir yra pagamintas iš plastiko, įsigydami jį galite būti visiškai ramūs, kad jūsų pasirinkimas – atsakingas ir draugiškas aplinkai. Tvarių produktų gyvenimą tyrinėju jau daugiau nei trisdešimt metų ir galiu užtikrinti, kad tai pats tvariausias iki šiol pagamintas dantų šepetėlis. Net jį sudeginus jis padarytų mažesnį poveikį aplinkai nei sudegintas medinis ar bambukinis šepetėlis“, – apie „Jordan Green Clean“ pasakoja profesorius Henrikas Wenzelis iš Pietų Danijos universiteto.

Su JORDAN tvarumas yra paprasta

„Jordan“ tikslas – iki 2025 metų visas burnos priežiūros priemonių pakuotes gaminti iš perdirbtų arba perdirbimui tinkamų medžiagų, maksimaliai atsisakant pirminio bei perteklinio plastiko ir popieriaus naudojimo. Jau ir šiandien, „Jordan“ kuria ne tik naujas prieminių linijas, tokias kaip „Green Clean“, tačiau daugiau tvarumo suteikia ir pirkėjų jau pamėgtoms bei gerai žinomoms „Jordan“ burnos priežiūros priemonėms.

SU MEILE GAMTAI – SUKURTA JUMS!