JAUNATVIŠKA ODA KIEKVIENAME AMŽIUJE!

JAUNATVIŠKA ODA KIEKVIENAME AMŽIUJE!

Surasti sau tinkamas veido odos priežiūros priemones ir įtraukti jas į kasdienę rutiną, kartais gali būti tikras iššūkis. O ypač tada, kai susirūpinimą pradeda kelti veide atsiradusios smulkios linijos, raukšlės, drėgmės trūkumas ir kiti odos senėjimo signalai. Sprendimas - L’Oreal Paris veido priežiūros asortimente esančios priemonės, kurios padės Jūsų odai atgauti jaunatvišką įvaizdį bet kokiame amžiuje!

HYALURON SPECIALIST putlumą atkurianti, drėkinanti priežiūra [25+]

Pagrindinis, odos senėjimo požymis kuris būdingas ankstyvajame amžiuje – drėgmės, trūkumas odoje, kuris dažnai lieka nepastebėtas. Atsižvelgiant į tai, L‘Oreal Paris sukūrė Hyaluron Specialist liniją, skirtą pirmąjai prieš raukšlinei veido rutinai. Priemonės papildytos 2 tipų hialurono rūgšties molekulėmis, užtikrina intensyvų veido drėkinimą.

Priemonės papildytos 2 tipų Hialurono Rūgštimi:

- Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis padeda drėkinti ir išlyginti paviršinį odos sluoksnį.

- Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis skverbiasi į gilesnį epidermio sluoksnį ir atkuria odos putlumą ją drėkindama.

JAUNATVIŠKA ODA KIEKVIENAME AMŽIUJE!

AGE SPECIALIST jaunatviška oda kiekviename amžiuje [35-65]+

Sausa oda, atsiradusios mimikos raukšlelės, papilkėjus veido odos spalva, tai pagrindiniai matomi odos senėjimo požymiai, tačiau skirtingo amžiaus laikotarpiu mūsų oda sensta ne vienodai. Atsižvelgiant į tai L'Oréal Paris sukūrė Age Specialist asortimentą, tam kad pristabdyti odos senėjimo procesus ir patenkinti odos poreikius bet kokiame amžiuje. Atraskite Jums labiausiai tinkamą Age Specialist liniją, kuri sumažina raukšlių atsiradimą ir:

35+ DRĖKINA

45+ STANGRINA

55+ ATKURIA VEIDO KONTŪRUS

65+ REGENERUOJA

JAUNATVIŠKA ODA KIEKVIENAME AMŽIUJE!