2001

2001-ųjų metų gruodžio 15 dieną Vilniuje, Gedimino pr. 43 buvo atidaryta pirmoji parduotuvė „Drogas“. Šiandien Vilniuje iš viso veikia 20, o rajonų centruose ir mažesniuose Lietuvos miestuose – 33 parduotuvės „Drogas“. Iš viso Lietuvoje šiuo metu savo lankytojus džiugina net 53 parduotuvės!

2002

„Drogas“ tinklas ėmė sparčiai plėstis, metų pabaigoje jau veikė net 12 „Drogas“ parduotuvių!

 

2007

„Drogas“ inicijavo socialinį projektą, kurio metu parduotuves visą kalėdinį laikotarpį lankė angelai, kurie dalino pirkėjams kalėdines dovanas bei gražius palinkėjimus.

2009

Kalėdinės akcijos metu „Drogas“ parduotuvėse triūsė nykštukai – „Drogas“ darbuotojai, pasiruošę padėti kiekvienam klientui!

2010

„Drogas“ parduotuvių skaičius išaugo net iki 44, o įmonėje tuo metu iš viso dirbo daugiau nei 300 darbuotojų!

2011

2011-ieji - dešimtieji „Drogas“ veiklos Lietuvoje metai. Šia proga suorganizuotos socialinės akcijos "Miesto ledi" metu 9 Lietuvos miestai išsirinko savo grožio ambasadores. Jų misija - garsinti ir puoselėti savo miestus bei skatinti tai daryti kitus miesto gyventojus!

2012

Spalio 1 d. startavo „Drogas“ nuolatinių klientų programa, kurios tikslas – palaikyti dar glaudesnį ryšį su mūsų mylimais pirkėjais! Šios programos dėka pirkėjai gali ne tik pasinaudoti specialiomis nuolaidomis ir pasiūlymais, bet ir dalyvauti „Drogas“ grožio mokyklose, seminaruose, produktų testavimuose, išskirtiniuose žaidimuose ir konkursuose!

2013

„Drogas“, vykdydamas aktyvią plėtrą, 2013 m. lapkričio 21 d. Vilniuje, prekybos centre „Panorama“, atidarė jubiliejinę 50-ąją parduotuvę Lietuvoje!

2014

„Drogas“ kolektyvai Mes šypsomės”. Šypsena – tai universali kalba, padedanti perteikti džiaugsmą bei teigiamai paveikti aplinkinius. Iniciatyvos tikslas – pradžiuginti pirkėją šilta bei jaukia šypsena, kurią skleidžia mūsų „Drogas“ darbuotojai!

2015

Ypatingas skaičius - 85. Būtent tiek „Drogas“ parduotuvių kvietė pirkėjus apsilankyti Baltijos šalyse!

2015

„Drogas“ pradėjo gražią ir iki šiol besitęsiančią draugystę su iniciatyva „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“. Siekdamas padėti nuostabiai šios asociacijos misijai, „Drogas“ visus savo klientus kvietė įsigyti HUMORINĄ (raudoną klouno nosį) ir jos pagalba pradžiuginti artimuosius. Visos surinktos lėšos buvo ir yra skiriamos gydytojų klounų veiklai finansuoti. Juk taip gera daryti gerą!

2015

Siekdamas atkreipti dėmesį į teisingą vaikų rankų higienos įpročių formavimą ir populiarindamas spalio 15-ąją minimą pasaulinę rankų plovimo dieną, 2015 m. spalio mėn. „Drogas“ inicijavo dabar jau kasmetine tradicija tapusį socialinės atsakomybės projektą „Švarių rankų diena”, skirtą darželį lankantiems ikimokyklinio amžiaus vaikams. Daugiau informacijos rasite mūsų projekto puslapyje: http://plaukimerankas.lt/!

2015

Vasario 11 d. įvyko pirmoji „Drogas“ grožio mokykla, skirta lojalioms DROGAS pirkėjoms. Neįpareigojančioje, jaukioje aplinkoje su puodeliu garuojančios kavos, dalyvės buvo kviečiamos bendrauti aktualiomis grožio temomis, ir mokymų metu praktiškai pasitikrinti įgytas žinias. Renginio dalyvės tuščiomis niekada neišeina – jos džiuginamos „Drogas“ partnerių įsteigtais prizais, kad seminaro metu įgytas žinias, dalyvės ir toliau galėtų praktikuoti namuose. Šio renginio tikslas ne tik suteikti dalyvėms žinių, bet ir kurti artimą, asmenišką ryšį su mūsų klientais! Šiai dienai yra įvykusios net 30 Drogas grožio mokyklų!

2017

Kovo 18 d. Vilniuje, PPLC "Panorama" įvyko pirmoji „Drogas Klientų diena” sukvietusi į didelę šventę tiek prekybos centro lankytojus, tiek miesto svečius. Renginio dalyviai džiaugėsi nemokamomis odos, plaukų priežiūros konsultacijomis bei nemokamais makiažais, manikiūro paslaugomis, o aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti „Drogas“ įsteigtais prizais.

2017

Po rekonstrukcijos, Kauno „Akropolyje“ duris atvėrė pirmoji naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje, lankytojus džiuginanti elegantišku interjeru ir joje pritaikytomis moderniomis naujovėmis.

2018

„Drogas” darbuotojai kartu džiaugsmingai šventė Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų!

2019

Kauno prekybos centre „Mega“ atidaryta naujos koncepcijos „Drogas“ parduotuvė. Patobulintas ne tik parduotuvės dizainas, bet ir prekių asortimentas. Šioje „Drogas“ parduotuvėje pirkėjai ras dar platesnį grožio prekių asortimentą nei kitose „Drogas“ parduotuvėse!

2019

Pradėjo veikti ilgai laukta e-parduotuvė „Drogas“, siūlanti itin platų asortimentą bei teikianti patrauklius pasiūlymus tiek grožio ir sveikatos, tiek namų prekėms! Čia užsisakyti prekes galite itin patogiai ir greitai!

2020

„Drogas“ pirkėjams pristatyta nauja paslauga - „Paskambink, užsisakyk ir atsiimk!“ – galimybė ne tik telefonu užsisakyti prekes, bet ir gauti nuotolinę vaizdo konsultaciją, kurios metu pirkėjams suteikiama reikiama informacija bei parenkama tinkamiausia prekė pagal kiekvieno kliento individualius poreikius!