Gerbiami Pirkėjai,

Nuoširdžiai dėkojame, kad renkatės mus!

Su dideliu džiugesiu noriu pranešti, kad Remiantis LR Vyriausybės nutarimu, nuo balandžio 23 d. veiklą atnaujino dalis fizinių DROGAS parduotuvių, kurios atitinka nustatytus saugumo reikalavimus, o nuo balandžio 27 d. veiklą atnaujino ir likusios parduotuvės DROGAS.

Džiaugiamės pagaliau galėdami vėl susitikti su Jumis. Tai buvo itin įtemptos 6 savaitės, kurių metu tiek Jūs, tiek ir mes patyrėme nemažai išbandymų. Todėl norėčiau pasinaudoti šia proga ir padėkoti Jums už jūsų lojalumą, supratimą ir palaikymą, kurio sulaukėme labai daug. Ačiū Jums!

Taip pat, noriu informuoti, kad ėmėmės visų būtiniausių saugos priemonių, kad užtikrintume maksimaliai saugų Jūsų apsipirkimą DROGAS parduotuvėse. Parduotuvėse rasite rankų dezinfekavimo priemones, parduotuvių personalas aprūpintas visomis apsaugos priemonėmis, parduotuvėse įgyvendinti ir kiti sprendimai, užtikrinsiantys Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumą.

Mes dedame visas pastangas, kad Jūsų apsipirkimas fizinėje ir elektroninėje DROGAS parduotuvėje būtų saugus, sklandus, greitas ir teikiantis tik geriausias emocijas.

Veiklą atnaujinusių parduotuvių sąrašą galite rasti ČIA.

Žemiau pateikiame svarbią papildomą informaciją, kurią pagal poreikį vis atnaujinsime, o kilus bet kokiems klausimams – maloniai prašome susisiekti el. p. mail@drogas.lt, stengsimės kuo greičiau Jums atsakyti.

Linkime jums, jūsų artimiesiems ir visiems mūsų darbuotojams viso ko geriausio, būkime rūpestingi, atidūs ir sveiki!

Pagarbiai
Direktorė Daina Žymantė

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

K: Kada atsidaro fizinės DROGAS parduotuvės ir kur galiu rasti veiklą atnaujinusių parduotuvių sąrašą bei darbo laiką?

A: Nuo balandžio 27 d. veiklą atnaujino visos* parduotuvės DROGAS. Parduotuvių sąrašą ir darbo laikus rasite paspaudę nuorodą: www.drogas.lt/drogas-parduotuves

*Išskyrus šiuo metu renovuojamą parduotuvę adresu Vilnius Ukmergės g. 369 BIG, Vilnius.

K: Ar vyks konsultacijos fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A: Taip, konsultacijos parduotuvėse vyks, tačiau tam, kad galėtume užtikrinti Jūsų saugų apsipirkimą, konsultacijos parduotuvėse vyks tarp pirkėjo ir konsultanto išlaikant saugų 1-2 m atstumą.

K: Kokių saugumo priemonių DROGAS imsis, kad užtikrintų pirkėjų ir parduotuvių personalo saugumą fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A: Parduotuvių personalas yra aprūpintas visomis apsauginėmis priemonėmis – veido skydeliais, pirštinėmis, prie kasų įrengtais apsauginiais skydais. Parduotuvės paviršiai ir pirkinių krepšeliai yra nuolat dezinfekuojami. Parduotuvių grindys sužymėtos 2 m atkarpomis, kad parduotuvės lankytojams būtų lengviau laikytis saugaus atstumo nuo kitų pirkėjų bei parduotuvės personalo. Pastoviai rūpinamės savo darbuotojų sveikata: rizikos grupėje esantiems darbuotojams rekomenduojame nedirbti, kiekvieną rytą matuojame jų kūno temperatūrą.
Viskas tam, kad galėtume užtikrinti saugų Jūsų apsipirkimą mūsų parduotuvėse.
Taip pat, visose parduotuvėse rasite rankų dezinfekavimo priemones – kviečiame laikytis higienos ir naudotis šiomis priemonėmis.

K: Kokių saugumo priemonių privaloma imtis lankantis fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A:

  • Į parduotuvę galite užeiti tik dėvėdami apsauginę kaukę arba apsauginę veido priemonę.
  • Į parduotuvę galima užeiti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis.
  • Užėjus į parduotuvę, laikykitės higienos ir dezinfekuokite rankas. Dezinfekavimo priemones rasite visose DROGAS parduotuvėse.
  • Neikite į parduotuvę, jei įtariate, kad sergate, per pastarąsias 14 dienų grįžote iš užsienio šalies ar turėjote tiesioginį kontaktą su sergančiuoju COVID-19.
  • Dėl Jūsų saugumo parduotuvėje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresniems nei 60 m. ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis).
  • Raginame laikytis 1-2 m atstumo nuo kitų pirkėjų ir darbuotojų, be reikalo neliesti produktų, į rankas imti tik tai, ką planuojate įsigyti, stengtis apsilankymus parduotuvėje planuoti tada, kai parduotuvėse būna mažiau žmonių.
  • Kiek įmanoma, venkite atsiskaityti grynaisiais pinigais ir naudokitės mokėjimo kortelėmis.
  • Nuolat tinkamai plaukite ir dezinfekuokite rankas, laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Dėkojame už supratingumą! Saugokime save ir parduotuvės darbuotojus!
Likime sveiki!

K: Kada galėsiu atsiimti DROGAS konkursuose laimėtus prizus?

A: Prizų, kurių atsiėmimo terminas buvo nurodytas iki balandžio 23 d. – atsiėmimo terminas pratęstas iki birželio 30 d. Jau galite atsiimti prizus parduotuvėse, kurias pasirinkote atsiėmimui.
Prizų, kurie buvo laimėti kovo 10 d. ir vėliau, atsiėmimo terminas bus nurodytas vėliau. Tikslią informaciją apie šių prizų atsiėmimą laimėtojai gaus el. paštu.

K: Ką daryti, jei turimos Dovanų kortelės galiojimas jau pasibaigė arba greitai pasibaigs?

A: Galite nesibaiminti, visų dovanų kortelių, kurių galiojimo pabaiga yra nuo š.m. kovo 1 d. iki rugpjūčio 31 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki š.m. spalio 31 d.

Klausimai, susiję su internetine DROGAS parduotuve:

K: Kaip galiu sekti savo siuntos būseną?

A: Savo užsakymo būseną galite sekti savo www.drogas.lt paskyroje: Mano paskyra > Mano užsakymai > Daugiau informacijos > Siuntos numeris. Paspaudę siuntos numerį būsite nukreipti į siuntos sekimo puslapį.

K: Ar el. parduotuvėje galima atsiskaityti Dovanų kortelėmis arba jas įsigyti?

A: Apgailestaujame, tačiau kol kas tokios galimybės nėra. Tačiau galime nuraminti, kad visų dovanų kortelių, kurių galiojimo pabaiga yra nuo š.m. kovo 1 d. iki rugpjūčio 31 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki š.m. spalio 31 d.

K: Ką daryti, jei pastebėjau, kad gavau nepilną užsakymą, t.y., gautoje siuntoje trūksta prekės (-ių)?

A: Tokiu atveju, pirkėjui nieko daryti nereikia – lėšos už nepristatytą prekę (-es) grąžinamos bankiniu pavedimu į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios pirkėjas atliko mokėjimą. Pirkėjas apie tai informuojamas pranešimu el. paštu, o jei pirkėjas pirko kaip registruotas pirkėjas, jis apie tai papildomai informuojamas automatiniu prekių krepšelio atnaujinimu pirkėjo paskyros skiltyje „Mano užsakymai“.

K: Kur galiu rasti informaciją apie pristatymo taisykles?

A: El. parduotuvės pristatymo taisykles rasite mūsų svetainėje, čia informacija nuolatos papildoma ir pagal poreikį atnaujinama. Taip pat, esant poreikiui, kviečiame susipažinti ir su išsamiomis el. parduotuvės naudojimosi taisyklėmis.

K: Ar apsipirkimas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra saugus?

A: Tikrai taip. Atsiskaitymas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra be grynųjų pinigų. Taip pat, turite galimybę pasirinkti bekontaktį prekių atsiėmimą, t.y. DPD PICK UP paštomatus arba bekontaktį kurjerio pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.