Gerbiami Pirkėjai,

Reaguodami į šiuo metu Lietuvoje paskelbtą ekstremalią situaciją koronaviruso (COVID-19) grėsmei suvaldyti, kreipiamės į Jus informuodami, kad nuo 2020 m. kovo 16 d. iki LR Vyriausybės nustatyto visuotinio karantino laikotarpio pabaigos visos DROGAS parduotuvės nedirbs.

Sveikata – pats didžiausias turtas ir norėdami apsaugoti Jus bei savo darbuotojus, šiuo laikotarpiu veiklą optimizuojame, ribojame nereikalingus kontaktus ir dedame visas pastangas užkirsti kelią viruso plitimui.

Tačiau sustoti tikrai neketiname! Todėl kviečiame Jus pasižvalgyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.drogas.lt, kurioje siūlome platų higienos, švaros bei grožio prekių pasirinkimą. Internetinis apsipirkimas visiškai saugus ir prieinamas bet kada Jums patogiu metu.

Tikimės, kad kiekvienas išsirinksite Jums patinkančių prekių, o mes su džiaugsmu jas pristatysime Jūsų pasirinktu būdu. Siekiant išvengti rizikų šiuo laikotarpiu rekomenduotume pirmenybę teikti pristatymui į DPD savitarnos punktus, o pasirinkus pristatymą per kurjerį – laikytis higienos ir viruso prevencijos rekomendacijų.

Žemiau pateikiame svarbią papildomą informaciją, kurią pagal poreikį vis atnaujinsime, o kilus bet kokiems klausimams – maloniai prašome susisiekti el. p. eparduotuve@drogas.lt, stengsimės kuo greičiau Jums atsakyti.

Būkime rūpestingi, atidūs ir sveiki.

Pagarbiai
Direktorė Daina Žymantė

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

K: Ar veikia DROGAS parduotuvės?

A: Informuojame, kad fizinės DROGAS parduotuvės nuo kovo 16 d. laikinai nebevykdo veiklos. Tačiau maloniai kviečiame naudotis elektronine www.drogas.lt parduotuve. Bekontaktis kurjerio pristatymas, atsiskaitymas be grynųjų, saugus greitas ir patogus apsipirkimas garantuojamas!

K: Ką daryti, jei turimos Dovanų kortelės galiojimas jau pasibaigė arba greitai pasibaigs?

A: Galite nesibaiminti, visų dovanų kortelių, kurių galiojimo pabaiga yra nuo š.m. kovo 1 d. iki gegužės 1 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki š.m. liepos 1 d.

K: Kada galėsiu atsiimti DROGAS konkursuose laimėtus prizus?

A: Konkursuose laimėtų prizų atsiėmimo laikotarpis bus pratęstas. Prizus galėsite atsiimti tuomet, kai fizinės DROGAS parduotuvės atnaujins savo veiklą. Tikslią informaciją apie prizų atsiėmimą laimėtojai gaus el. paštu.

K: Ar el. parduotuvėje galima atsiskaityti Dovanų kortelėmis arba jas įsigyti?

A: Apgailestaujame, tačiau kol kas tokios galimybės nėra. Tačiau galime nuraminti, kad visų dovanų kortelių, kurių galiojimo pabaiga yra nuo š.m. kovo 1 d. iki gegužės 1 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki š.m. liepos 1 d.

K: Ar apsipirkimas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra saugus?

A: Tikrai taip. Atsiskaitymas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra be grynųjų pinigų. Taip pat, turite galimybę pasirinkti bekontaktį prekių atsiėmimą, t.y. DPD PICK UP paštomatus arba bekontaktį kurjerio pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Svarbi informacija Pirkėjams:

Nuo 2020-03-17 (antradienio) vykdomas atnaujintas bekontaktis pristatymas per DPD kurjerius.

Siuntos perdavimo procesas vyksta kurjeriui tiesiogiai nekontaktuojant su gavėju, siuntą paliekant 2 metrų atstumu. Siekiant išvengti fizinio kontakto, gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

SIUNTA FIZINIAM ASMENIUI:

  • Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje;
  • Jei gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris gavėjui sutikus nufotografuoja jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo;
  • Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą;
  • Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI:

  • Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai. Tai laikoma įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Privatumas. Informuojame, kad Jūsų asmens duomenis, reikalingus gavėjo indentifikavimui atlikti, tvarkys mūsų logistikos partneris UAB „DPD Lietuva“, savo Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.


Iš anksto informuojame ir atsiprašome už galimus nepatogumus, jei siuntos pristatymas užtruktų kiek ilgiau, nei numatyta mūsų taisyklėse. Dedame visas pastangas įvykdyti užsakymus laiku ir išvengti vėlavimų, tačiau mūsų bei mūsų partnerių resursai yra riboti, todėl labai tikimės Jūsų supratingumo.
Dėkojame, kad perkate e. parduotuvėje DROGAS!