Kitos priemonės

4 Products found
Rūšiuoti pagal:

-23%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

BABY DREAM-BABY DREAM, MAMAS, liemenėlių įklotai, 30 vnt.-4305615544267-
2,19 €
30 d. mažiausia kaina: 1.53 €
1,69 €
1,69 € / vnt.
Member Card

1,69 €/vnt.

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

ISANA-ISANA, KIDS, plaukų šukavimą lengvinantis purškiklis su šilko baltymais, 150 ml-4305615587974-
3,99 €
30 d. mažiausia kaina: 2.99 €
2,99 €
2,99 € / vnt.
Member Card

2,99 €/vnt.

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

SENI-SENI, SOFT BASIC, paklotai, 40x60 cm, 10 vnt.-5900516692445-
2,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

-30%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MARGARITA-MARGARITA, KAKĖ MAKĖ, žemuogių kvapo purškiamas plaukų kondicionierius, 150 ml-4770001336120-
3,49 €
30 d. mažiausia kaina: 3.49 €
2,44 €
16,27 € / l
Member Card

16,27 €/l

Priežiūra ir poveikis:

Liemenėlių įklotai, paklotai


Naujagimius sūpuojančios mamos – tikros didvyrės, kurių kūnas ne tik ką tik davė pradžią naujai gyvybei, bet ir visą savo energiją pasirūpinti mažyliu po gimdymo. Žinoma, svarbiausia pirmaisiais mėnesiais nepamiršti savęs bei visų įmanomų priemonių, kurios gali palengvinti motinystės pradžią. Vienas iš produktų, reikalingų mamoms – liemenėlių įklotai, paklotai, kurie padeda, kai pienas išteka staiga ir netikėtai.


Liemenėlių įklotai, paklotai mūsų asortimente


Dažna ką tik pagimdžiusi mama susiduria su situacijomis, kai pienas gali ištekėti bet kur ir bet kada: namuose, sportuojant, automobilyje ar vakarieniaujant su draugais. Išvengti tokių situacijų padeda specialūs įklotai į liemenėlę. Jie sugeria pieną, todėl aplinkiniai nepastebės, kas nutiko, o jūs jausitės komfortabiliai. Jie taip pat gali būti naudojami ne tik maitinant kūdikį, bet ir nėštumo metu, kai iš krūtų išsiskiria daug priešpienio. Renkantis tokius įklotus į liemenėlę, svarbu, kad jie būtų sulaikantys drėgmę, ploni, natūralios formos, universalaus dydžio ir tiktų į bet kokią liemenėlę. Taip pat gerai, jei jie turi specialias lipnias juosteles, kurios tvirtai laiko įklotą ir apsaugo nuo jo nuslydimo ar iškritimo. Kuo minkštesnis ir pralaidesnis orui įklotas – tuo daugiau komforto jausite. Mūsų e. parduotuvėje rasite kokybiškų liemenėlių įklotų ir paklotų, kurie padės išspręsti ištekančio pieno problemą, bus patogūs ir patenkins kiekvieno poreikį. Čia taip pat siūlome kitas higienos priemones mamoms, kurios padės užtikrinti lengvesnę kasdienybę ir vaiko priežiūrą. Tarp mūsų asortimento – žinomų ir vartotojų pamėgtų prekės ženklų gaminiai. Čia rasite „Baby Dream“ įklotų į liemenėles ir lietuviškų prekės ženklų „Margarita“ ar „Kakė Makė“ priemonių mamai ir vaikui.


Kodėl verta pirkti higienos priemones „DROGAS“ e. parduotuvėje?


„DROGAS“ e. parduotuvėje pirkti verta, nes čia rasite itin platų prekių pasirinkimą. Tai ne tik įklotai į liemenėlę ar prekės mamai ir vaikui, bet ir tokios kasdienės priemonės kaip plaukų kondicionierius, purškiamas plaukų kondicionierius, šampūnai, kosmetika ir dar daugiau. Renkantis internetu galėsite savo pirkinių krepšelį susidaryti nė neišėję iš namų, kas labai patogu mažylius auginančioms mamoms. Beje, e. parduotuvėje turime ne vieną patrauklią akciją, todėl reikiamų priemonių įsigysite pigiau, mažesne kaina.
Dažniausiai užduodami klausimai


Vaikams galima naudoti plaukų kondicionierių, ypač jeigu plaukai sunkiai iššūkuojami, veliasi.

Geriausia kiekvieną kartą pamaitinus pasikeisti liemenėlės įklotus, kad apsaugotumėte jautrią spenelių odą. Juos reikėtų įklijuoti į liemenėlės vidų.