Drogas - pirmoji parduotuvė

Lietuvoje 2001-aisiais metais buvo atidaryta pirmoji parduotuvė „Drogas“. Šiandien Lietuvoje veikia net 53 parduotuvės - 20 iš jų yra Vilniuje, o kitos 33 – rajonų centruose ir mažesniuose miestuose. Per šiuos veiklos metus Lietuvos pirkėjai pamėgo „Drogas“ parduotuves, kuriose kiekvienas jų gali atrasti tiek grožio ir sveikatos, tiek namų priežiūros prekių priimtina kaina. Šiuo metu parduotuvėse „Drogas“ visoje Lietuvoje dirba daugiau nei 500 darbuotojų, o pati įmonė darbo rinkoje vertinama kaip socialiai atsakingas ir patikimas darbdavys.

Drogas - pirmoji parduotuvė

Parduotuvės „Drogas“ savo klientams siūlo daugiau nei 10 000 kasdienio naudojimo prekių: dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių, plaukų dažų, plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių, asmens higienos, parfumerijos ir galanterijos prekių, pėdkelnių ir kojinių, prekių vaikams, buitinės chemijos priemonių bei namų apyvokos prekių!

Drogas - pirmoji parduotuvė

Parduotuvėse „Drogas“ siūlomų išskirtinių prekių, kurių Baltijos šalyse galima įsigyti tik šio tinklo parduotuvėse, asortimentas vis didėja. Dabar parduotuvėse „Drogas“ galite įsigyti daugiau nei 2000 įvairių kokybiškų prekių itin patraukliomis kainomis. Apie prekių, pažymėtų ženklu „Tik Drogas“, kokybę liudija tokių nepriklausomų Vokietijos kompanijų ekspertų kaip, pavyzdžiui, „Oko Test“ ir „Stiftung Warentest“, kokybės lipdukai. Šios kompanijos jau seniai pelnė Vokietijos gyventojų pasitikėjimą.

Drogas - pirmoji parduotuvė

„Drogas“ ypatingą dėmesį skiria personalo mokymams ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Pirkėjų aptarnavimo kokybė - „Drogas“ įmonės veiklos prioritetas. Parduotuvių darbuotojai turi galimybę įgyti profesinių žinių ir gebėjimų mokydamiesi pagal sistemą „Drogas Retail Academy“ („DROGAS mažmeninės prekybos akademija“). Tai yra kelių lygių mokymų projektas, kuris nuolat papildomas nauja mokomąja medžiaga. Siekdami patobulinti praktines žinias, darbuotojai lanko seminarus, kuriuos organizuoja prekių tiekėjai, ir dalyvauja įmonės darbuotojų konferencijose.

Drogas - pirmoji parduotuvė

Šiandien Lietuvoje pirkėjus apsilankyti kviečia naujosios koncepcijos „Drogas“ parduotuvių, džiuginančių ne tik elegantišku interjeru ir moderniomis naujovėmis, bet ir siūlančių dar platesnį prekių asortimentą! Lengviausiai pastebima naujovė – pasikeitusios spalvos ir atspalviai: produktų kategorijas žymėjusias mėlyną, rožinę ir oranžinę pakeitė pilkesni bei švelniai rožiniai tonai. Įrengti ekranai bei ryškios švieslentės suteikia šiuolaikiškumo bei modernumo.

Drogas - pirmoji parduotuvė

Šiandien savo pirkėjus itin plačiu prekių asortimentu bei daugybe patrauklių pasiūlymų galime džiuginti ne tik fizinėse, bet ir e-parduotuvėje www.drogas.lt ! Patogi ir paprasta svetainės navigacija leidžia lengvai ir greitai atrasti reikiamą prekę, sužinoti apie ypatingas akcijas bei perversti „Drogas“ leidinį !