VONIOS DRUSKOS, PUTOS, ALIEJAI – KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ PRIEMONĘ?

Natūralu ir suprantama, kad kiekvienas mūsų kartais norime atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdienės įtampos ir palepinti save. Nors šiuo metu SPA procedūras teikiantys centrai yra uždaryti, lepinančias ir atpalaiduojančias procedūras galite patirti ir savo namuose! Vienas iš puikių būdų pradžiuginti save ir pabėgti nuo kasdienės rutinos – panirti į šiltą vonią. Šilta vonia yra ne tik maloni, bet ir daug naudos mūsų sveikatai ir psichologinei būsenai teikianti procedūra: ji suaktyvina medžiagų apykaitą ir organizmo atsinaujinimą, atpalaiduoja visus kūno raumenis, padeda šalinti aplinkos toksinus, gerina kraujotaką, miego kokybę, stabilizuoja nervų sistemą. Norint dar labiau sustiprinti teigiamą vonios poveikį, patariame rinktis įvairius vonios priedus, kadangi paprastas vanduo iš krano ilgainiui sausina odą, o naudojant vonios priemones, prisotintas įvairiomis minkštinančiomis, maitinančiomis ir kūną atpalaiduojančiomis medžiagomis, iš vonios išlipsite ne tik pailsėję, bet ir palepinę odą. Šiandien apžvelgsime, kokią naudą teikia net keturios populiarios vonios priemonės: vonios burbulai, putos, druska ir aliejus.

Vonios burbulai

Smagieji burbulai, prisotinti vertingomis jūros druskomis ir eteriniais aliejais – juos įmetus į vonią jie žavingai burbuliuoja, o kylantys burbuliukai iš karto suteikia relaksuojantį, raminantį efektą – gali žiūrėti ir žiūrėti... Atsigulus į tokią vonią, bus palepintas ne tik jūsų kūnas, bet ir pamaloninta uoslė bei akys. Burbulai būna įvairių aromatų bei spalvų. Galite rinktis pagal savo skonį!

Vonios burbulai, dar kartais vadinami vonios bombomis, suminkština vonios vandenį, drėkina odą, skatina geresnę kraujo cirkuliaciją ir gerina medžiagų apykaitą, taip pat, išvalo šlakus bei toksinus iš organizmo. Tai puikus būdas paįvairinti kasdienę vonios rutiną, įnešti į ją daugiau spalvų ir kvapų. Be to, vonios burbulai paprastai praturtinami įvairiais eteriniais aliejais, tad jūsų oda bus prisotinta drėgme ir apsaugota nuo išsausėjimo. O spalvinga ir estetiška burbulų išvaizda kviečia juos dovanoti ne tik sau, bet ir artimiesiems!

Vonios putos

Vonios putos yra viena iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų vonios priemonių. Viena pagrindinių jos savybių yra ta, kad ant vandens paviršiaus jos suformuoja storą ir minkštą putų sluoksnį, kuris nuteikia labai smagiai ir žaismingai. Priklausomai nuo priemonės sudėties, vonios putos pasižymi odą drėkinančiomis, glotninančiomis, maitinančiomis savybėmis, yra malonaus, atpalaiduojančio bei raminančio aromato. Vonios putos puikiai tiks, jei norite pasijausti lyg gulėtumėte tarp minkštų debesų.

Vonios druska

Jau nuo senų senovės teigiama, kad vonios druska pasižymi gydomosiomis savybėmis ir yra naudinga tiek mūsų grožiui, tiek sveikatai. Įbėrus šiek tiek vonios druskos, ji sušildo ir atpalaiduoja kūną bei, priklausomai nuo sudėties, drėkina ir maitina odą, gerina jos būklę, taip pat ramina kvėpavimo takus, slopina kosulį, stabilizuoja nervų sistemą. Vonios druską siūlome tiems, kas nemėgsta riebumo pojūčio ir daug putų, tačiau vis tiek norėtų pasilepinti aromatu ir teikiama nauda.

Vonios aliejus

Vonios aliejai dažniausiai yra švelnios, tačiau riebesnės konsistencijos bei malonaus aromato. Aromatiniai vonios aliejai gerina savijautą, padeda atstatyti jėgas bei atsikratyti neigiamų emocijų, ramina, atpalaiduoja, itin veiksmingai minkština ir švelnina odą. Vonios aliejus puikiai tiks turintiems sausą odą, kuriai reikia gilesnio drėkinimo ir maitinimo.

Pasirūpinkite savo gera savijauta namuose!

Jūsų,

DROGAS