L'Oréal Paris

VISA TIESA APIE VEIDO AMPULES

Rytų Azija neabejotinai yra viena iš veido priežiūros rinkos lyderių, kuri nuolatos pasauliui siūlo vis įdomesnes veido priežiūros priemones, kad ilgiau išsaugoti nepriekaištingą odą. Vienas iš tokių išradimų yra ir ampulės veidui, kurios jau pelnė itin didelį populiarumą Azijos šalyse ir po mažu tampa vis labiau pastebimos visame pasaulyje.

Ampulės yra itin efektyvi priemonė kurios sudėtyje galima rasti didelę tam tikro ingrediento koncentraciją, tam kad pasiekti maksimalų rezultatą itin greitai.

KAIP IR KADA NAUDOTI AMPULES?

Gali susidaryti toks įspūdis, kad ampulių paskirtis yra tokia pati kaip serumo. Iš dalies tai yra tiesa, kadangi ampulės suteikia panašų efektą jūsų odos priežiūros rutinoje, tačiau yra keli esminiai skirtumai.

Visų pirma, ampulės yra skirtos kovoti su konkrečia problema ir suteikti odai greitą impulsą probleminėje srityje, kai tuo tarpu serumai yra skirti bendrinei veido odos būklei gerinti.

Taip pat ampulės yra naudojamos kaip 1-2 savaičių intensyvios priežiūros kursas, įtraukiant jas į kasdienę veido odos rutiną.

Dėl savo ypatingos sudėties ampulės dažniausiai yra pateikiamos mažuose vienkartinės dozės buteliukuose, tam kad būtų išsaugomas produkto formulės šviežumas bei kontroliuojamas produkto kiekis sunaudojamas vienu kartu.

ATRASK SAU TINKAMIAUSIAS L'ORÉAL PARIS AMPULES

LASER
FILLER

REVITALIFT LASER AMPULĖS

Atrask naująsias L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser šveičiamojo efekto ampules su 10 % glikolio rūgšties. Ir tavo oda atsinaujins per 7 dienas!

  • Glikolio rūgštis veiksmingai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles.
  • Oda tampa švytinti, lygi ir skaisti.
  • Išlyginamas odos atspalvis, o tamsios dėmelės pašviesėja.
  • Sumažinti veido randeliai.

Labai koncentruota (10 %) glikolio rūgštis: viena iš švelniausių AHA rūgščių, kurią mūsų veido oda sugeria greičiausiai. Šios AHA rūgšties naudojimas stipriai drėkina, minkština ir šviesina odą. Matomi rezultatai per 7 dienas!

Panaudojus 1 ampulę: tavo oda atrodo labiau švytinti ir stangresnė.

Panaudojus 7 ampules: 81 % moterų teigia, kad jų oda atrodo jaunesnė ir jos atspalvis tampa gyvybingesnis. Raukšlelės atrodo mažesnės. Pašviesėja tamsios dėmelės (*52 moterų įsivertinimas).

Šveičiamosios ampulės skirtos naudoti vakare. O kitą rytą svarbu naudoti SPF priemonę, kad apsaugoti savo odą.Vienos dozės ampulės išsaugo naudingumą ir šviežumą iki naudojimo.

Be kvepalų. Negerkite. Nešvirkškite į odą. Netepkite jo aplink akis ir lūpas. Venkite naudoti prieš kaitinantis saulėje, o iš ryto pasitepkite kremu nuo saulės su SPF ≥ 15 apsauga. Gaminys netinka jautriai odai.

L'Oréal Paris Revitalift Laser
L'Oréal Paris Revitalift Laser ampoules

PILNA VEIDO PRIEŽIŪROS RUTINA NAUDOJANT REVITALIFT LASER AMPULES

REVITALIFT FILLER AMPULĖS

Atrask L'ORÉAL PARIS odą stangrinančias Revitalift Filler 7 dienų ampules su hialurono rūgštimi.

  • Sukuria liftingo efektą bei stangrina.
  • Papildytos hialurono rūgštimi ir vitaminu B5.
  • Intensyviai drėkina ir stangrina veido odą.

Hialurono rūgštis: padeda intensyviai drėkinti, pastebimai stangrinti ir išlyginti odą bei atlieka vieną iš esminių funkcijų dermoje ir epidermyje vykstančiuose odos drėkinimo procesuose. Vitaminas B5: padeda pamaitinti, nuraminti ir atgaivinti odą.

Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.

Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė bei yra sudrėkinta šešiose veido zonose. (*Instrumentinis testas - 26 dalyviai.)

1-os dozės ampulės: veido priežiūros priemonės formatas ampulėse leidžia išlaikyti koncentruotų veikliųjų medžiagų šviežumą ir efektyvumą.

Be etanolio ir kvapiklių. Negerti, nešvirkšti po oda.

L'Oréal Paris Revitalift Filler
L'Oréal Paris Revitalift Filler

PILNA VEIDO PRIEŽIŪROS RUTINA NAUDOJANT REVITALIFT FILLER AMPULES