VEIDO ODOS SPA NAMUOSE

Karantinas kai kurias mūsų privertė išmokti ir nusilakuoti nagus, ir pasidaryti pedikiūrą, ir savo grožio specialistės paslaugas iškeisti į namų SPA. Tiesą sakant, būtent namų SPA patapo daugelio ramybės ir pasilepinimo ritualu, atgaivinančiu ir sielą, ir kūną, ir veido odą.

ATMOSFERA IR NUOTAIKA

Žinot tą jausmą, kuomet atkeliavus į masažo saloną ar SPA centrą, groja atpalaiduojanti, raminanti muzika, dega žvakės ir kvepia gaiva bei švara? Šios sudedamosios dalys mus iškart atpalaiduoja, sukuria ramią ir jaukią aplinką. Taigi, pirmas žingsnis – jaukumo sukūrimas. Įsijunkite mėgstamą muziką, užsidekite kelias žvakes, aplink save pašalinkite visus, stresą keliančius, faktorius.

VONIA

Nors kalbame apie veido SPA, maudynės putose su eteriniais aliejais ar vonios druska dar niekam nepakenkė. Atpalaiduosite kūną, įsijausite į ramybės būseną, atversite kūno odos poras, todėl tuo pačiu galite ir nušveisti kūną.

Jei visgi nesinori lipti į vonią, vonelėje su šiltu vandeniu tiesiog pamirkykite kojas – kojose nemažai nervinių taškų, kurie susiję su mūsų kūnu ir smegenimis, todėl tokia vonelė atpalaiduos ne tik pėdas, bet ir kūną.

VEIDO ODOS NUVALYMAS

Prieš lepinant odą maitinamosiomis ir drėkinamosiomis priemonėmis, būtina ją gerai nuvalyti. Jei ant odos paliksite makiažo ar nešvarumų likučių, tikėtina, kad priemonės gerai neįsigers ir nesuveiks. Gerai nuvalykite makiažą, kelis kartus pakartokite veido prausimą – pirmiausia su aliejiniu prausikliu, paskui – vandens pagrindu. Aliejinis prausiklis nuvalys makiažo priemones, sebumą, o vandens pagrindo prausiklis – prakaitą, nešvarumus.

ŠVEITIMAS

Vienas geresnių veido odos pojūčių – nušveista, atsigavusi oda. Šveitimas suaktyvina kraujotaką ir nušveičia suragėjusios odos sluoksnį, palikdamas veidą spindintį ir palengvėjusį. Šveitiklis turėtų būti labai švelnus, be didelių, smarkiai gramdančių dalelių, kurios palieka mini odos įpjovimus ir suerzina odą. Šveitikliu masažuokite visą veidą, priemonę labiau sukoncentruokite ties T zona ar vietas, kurios yra labiau užsiteršusios, porėtos.

VEIDO KAUKĖS

Veido odos SPA nebūtų SPA, jei nepanaudotume veido kaukės. Rinkitės tokią, kuri Jums labiausiai patinka, nuo drėkinančios iki giliai valančios. Tiesa, po veido šveitimo odos poros būna atsivėrusios, tad detoksikuojanti kaukė galėtų būti vienas iš tinkamesnių variantų. Tokios galėtų būti, pavyzdžiui, molio arba su aktyviąja anglimi. Jeigu kaukė tepama pirštais, ją ne tik užtepkite, bet ir kelias minutes pamasažuokite. Jei naudojate lakštines kaukes, praėjus jos laikymo laikui nepamirškite ant veido esančio likusio serumo gerai įmasažuoti, po kaukės būtinai dar pasitepkite savo kasdieniu veido kremu.

SERUMAS

Po kaukės odą lepinkite serumu – koncentruota priemone, kurioje gausu aktyviųjų drėkinamųjų ir maitinamųjų ingredientų. Serumą rinkitės pagal savo odos poreikius. Serumai su retinoliu tiks norint atjauninti odą, sumažinti raukšleles. Serumai su hialurono rūgštimi – intensyviai drėkinti. Serumai su vitaminu C – sumažinti pigmentines dėmeles, suteikti odai skaistumo. Rinktis Jums!

VEIDO KREMAS

Bene dažniausiai naudojamas produktas ir moterų, ir vyrų odos priežiūros krepšelyje. Serumas ir kremas užrakins iš veido kaukės gautas medžiagas ir leis joms veikti ilgesnį laiką. Ekstra žingsnelis serumą ir kremą įmasažuoti veido masažuokliu (juo taip pat galite masažuoti veidą, kol laikote lakštinę kaukę), kuris paskatins odą geriau sugerti visas naudotas priemones, pagerins veido odos tonusą, ją pastangrins ir sumažins rytinį patinimą.

Palepinkite save ir kiekvieną savo odos kamputį. Jūs to nusipelnėte!

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!