VEGANIŠKOS ODOS PRIEŽIŪROS RUTINA SU DROGAS!

Nors Lietuvoje apie produktus, kurie netestuojami su gyvūnais, kalbama ne itin daug, tačiau visame pasaulyje veganiškos sudėties, su gyvūnais netestuojami produktai yra labai mylimi bei populiarūs tarp grožio guru. Ne tik mityba, bet ir odos bei makiažo rutina tampa natūralesnė ir draugiškesnė mūsų aplinkai.

VEIDO PRAUSIMAS

Viena iš daugelio DROGAS esančių veganiškos kosmetikos linijų yra GARNIER BIO. GARNIER veido prausiklį rekomenduoja naudoti kartu su GARNIER BIO konjac kempinėle, kuri pagaminta 100% leopardinio amorfofalo augalo šaknies.

Rekomenduoju pasižvalgyti ir LUMENE veido priežiūros asortimento platybėse, kadangi visa LUMENE odos priežiūros produkcija yra veganiška.

OH K! korėjiečių kosmetikos gamintojo priemonės netestuojamos su gyvūnais, tačiau ne visi produktai yra veganiški, todėl reikėtų skaityti etiketes. DROGAS galite rasti veganiškų OH K! veido prausiklių!

DR. ORGANIC priemonės taip pat puikus pasirinkimas – daugelis jų vegetariškos arba veganiškos. Produktai niekada netestuojami su gyvūnais, o ingredientai išgaunami organiškai!

TONIKAS IR MICELINIS VANDUO

Daugelis žmonių vengia naudoti toniką ir dažniausiai galvoja, kad micelinis vanduo yra lygiai tas pats, kas tonikas. Tai turbūt dažniausiai daroma klaida! Tonikas – skirtas subalansuoti odos pH po jos prausimo, palepinti odą jos būklę atstatančiais ingredientais, tokiais kaip glicerinas, antioksidantai, hialuronas ar rūgštys.

Micelinis vanduo skirtas nuvalyti nešvarumus ir makiažą. Šią priemonę reikėtų naudoti prieš veido prausiklį, kadangi micelinis vanduo tikrai nepašalins visų nešvarumų, paliks micelinio vandens barjerą, kuris ir toliau siurbs iš odos ne tik nešvarumus, bet ir drėgmę, todėl jį būtina nuprasuti. Ši taisyklė ypatingai galioja tiems, kurių oda yra riebi ar mišri. DROGAS rasite veganiškus GARNIER BIO, LUMENE, PHYTORELAX LABORATORIES, ISANA ir OH K! prekių ženklų tonikus. Veganišką micelinį vandenį galite rasti ir GARNIER BIO, ir LUMENE asortimente.

 

SERUMAS

Serumas yra super koncentruotas, įvairiomis, odai naudingomis medžiagomis praturtintas odos priežiūros produktas, skirtas naudoti prieš kremą. Serumų sudėtyje yra labai mažų molekulių dalelių, kurios ypatingai gerai prasiskverbia į odą. Jie tarsi užrakina drėgmę ir visas medžiagas mūsų odoje. Serumų įvairovė šiuo metu gana gausi – nuo praturtintų vitaminu C iki praturtintų antioksidantais, kurie kovoja su UV spinduliais, todėl reikėtų rinktis tokį, kuris atitiktų Jūsų odos poreikius.

Veganiškus ir ant gyvūnų netestuojamus serumus DROGE galite rasti tokius ir dar daugiau – ISANA, GARNIER BIO, DR. ORGANIC, PHYTORELAX LABORATORIES, netgi MAKE UP REVOLUTION, žinoma – LUMENE. Renkantis serumą nepamirškite įsiskaityti, kuriam paros metui jis skirtas – tepti ryte ar vakare. Taip pat nepamirškite, kad serumus su vitaminu C reikėtų naudoti vakare, o jei naudojate dieną – venkite saulės.

PAAKIŲ KREMAS

Turbūt esate girdėję, jog paakių kremą reikėtų pradėti naudoti jau nuo 20 metų. Paakių kremai padeda palaikyti šios vietos odos tvirtumą ir elastingumą, išvengti ankstyvų raukšlelių ir paakių spalvos pakitimų. Neretai įsigyjame paakių kremą, tikėdamiesi stebuklo jau po kelių dienų naudojimo. Neišvydę rezultatų ar pokyčių – kremą nukišame gilyn į stalčių ir daugiau jo nebenaudojame. Atsiminkite – niekas neįvyksta per naktį. Kad pamatytumėt pokytį ar rezultatą, paakių kremą reikėtų naudoti bent kelis mėnesius. Šiuo metu veganiškus paakių kremus DROGE rasite šių prekės ženklų – ISANA, LUMENE, PHYTORELAX LABORATORIES ir DR.ORGANIC.

VEIDO KREMAI

Iš visų prieš tai aptartų žingsnių ir produktų, ko gero, labiausiai naudojame vis tik veido kremą. Pastarąjį, manau, kad lengviausia ir išsirinkti. Norintiems ant gyvūnų netestuojamo ir veganiškos kilmės veido kremo, DROGE ieškokite tarp šių prekės ženklų – GARNIER ir GARNIER BIO, LUMENE, PHYTORELAX LABORATORIES, ISANA, DR.ORGANIC, NAOBAY, REVOLUTION SKINCARE. Vyrai taip pat gali palepinti savo odą ir barzdą veganiškos sudėties produktais, kaip L‘OREAL BARBER CLUB, PRORASO ar NAOBAY.

KOSMETIKA

Labai džiugu, jog daug kosmetikos prekės ženklų pasaulyje tampa vis tvaresniais, nebetestuoja produktų ir jų ingredientų ant gyvūnų, tampa pilnai veganišką produkciją gaminantys prekės ženklai. Kai kurie jų nuo pat savo atsiradimo gamina tik veganišką kosmetiką, visiškai netestuoja produktų ant gyvūnų. DROGE tokios kosmetikos pasirinkimas yra nuostabiai didelis!

NYX PROFESSIONAL MAKE UP – kosmetikos prekės ženklas, kurį oficialiai patvirtino net PETA. 100 % kosmetikos netestuojama ant gyvūnų, visi ingredientai veganiški!

RIVAL LOVES ME – kosmetika, tinkanti veganams (ir ne tik!). Šią kosmetiką rasite tik DROGAS tinkle!

Jau prieš tai minėtas LUMENE – netestuojama ant gyvūnų, didžioji dalis kosmetikos yra veganiška.

ESSENCE – nuo pat savo atsiradimo ESSENCE produktai yra 100 % netestuojami ant gyvūnų, 84 % produktų yra veganiški.

MAKE UP REVOLUTION – prekės ženklas oficialiai sertifikuotas PETA organizacijos kaip visiškai netestuojamas ant gyvūnų, o 76 % produktų yra veganiški.

ISADORA – nuo 1983 metų, kai šis prekės ženklas atsirado, jokie produktai ar ingredientai netestuojami ant gyvūnų. Didžioji dalis produktų yra veganiški!

Natūralios kosmetikos gamintojas ALTERRA – netestuoja ant gyvūnų, kosmetika yra veganiška.

GOSH – netestuoja ant gyvūnų, yra visiškai veganiškas prekės ženklas!

CATRICE – netestuoja ant gyvūnų ir didžioji dalis kosmetikos yra veganiška.

BELL HYPOALLERGENIC – kosmetika be alergenų, kvapų ar parabenų bei netestuojama ant gyvūnų ir veganiška!

DR. PAWPAW – lūpų priežiūros ir kosmetikos prekės ženklas, taip pat tinkamas veganams (ir ne tik!).

Norėdami atrasti veganiškus produktus DROGO elektroninėje parduotuvėje naudokite filtrus – filtrų skiltyje nukeliaukite į “Produkto žyma” ir pažymėkite “Tinkamas veganams”. Taip bet kurioje produktų subkategorijoje atrasite veganiškus, ant gyvūnų netestuojamus produktus!

Linkime atrasti mylimus veganiškus produktus kartu su DROGAS!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!