VASARIŠKOS MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIŲ TENDENCIJOS

Nors šiltasis sezonas jau įpusėjo, įsigyti naują maudymosi kostiumėlį dar tikrai nevėlu! Apžvelkime dailiausius ir madingiausius bikini, skirtų saulės ir vandens maudynėms, trendus.

BATIKOS RAŠTAI

Niekada nesenstantys batikos stiliaus raštai šią vasarą atsidūrė ir tarp maudymosi kostiumėlių. Žavingai primenantys hipių laikus, 70–uosius, tačiau atrodantys ypatingai madingai ir jaunatviškai. Rinkitės įvairių spalvų ir formų!

BATIKOS RAŠTAI

Viena iš tokių detalių galėtų būti jūrinio stiliaus virvelė, apjuosta apie liemenį. Atrodysite įsikvėpusi nuostabios vasaros gaivos, jūros ir romantikos! Priderinkite pintą skrybelę su tokia pat virvele, arba skarelę – atrodysite nepriekaištingai.

TVIRTAS BIKINI!

Taip, tvirtų bikini top’ų tendencija sugrįžta! Jau kuris laikas pasaulį užvaldė šilkinės, nertos, romantiškos braletės bei maudymosi kostiumėliai be jokių pakietinimų ar vielučių. Norime pradžiuginti, kad būtent vielutėmis sutvirtinti maudymosi kostiumėliai 2020–aisiais sugrįžo su trenksmu!

YPATINGOS TEKSTŪROS

Įvairių raštų, subtiliai nerti, blizgūs ir įvairaus reljefo medžiagų maudymosi kostiumėliai atrodo išskirtiniai, sukuria jaukumo bei minimalizmo pojūtį. Prie tokio maudymosi kostiumėlio neprireiks jokių papildomų aksesuarų – toks pats iš savęs atrodo įspūdingai!

AUKŠTAS LIEMUO

Šią retro tendenciją pastebėjome jau praeitais metais. Tiesą sakant ne tik maudymosi kostiumėliuose, bet ir apatiniame trikotaže. Ir mes suprantame kodėl – tokio stiliaus apatinė kostiumėlio dalis priglunda prie klubų, išryškina kūno formas, tuo pačiu paslėdama tai, ką pernelyg pabrėžia bikini žemu liemeniu. Tokie ypač madingi su taškeliais ar vėliau aprašomu gingham raštu. Atrodysite tikra diva!

GYVŪNŲ RAŠTAI

Gyvūnų raštai niekur nesitraukia – kiekvienais metais vyrauja drabužiuose, avalynėje, aksesuaruose, o šį kart ir maudymosi kostiumėliuose. Galite rinktis nuo zebro iki tigro arba bet kurio kito jums patinkančio gyvūno raštų, taip pat vientisus arba atskirus maudymosi kostiumėlius.

RAUKINUKAI

Ko gero, pastebėjote, kad raukinukų tendencija šią vasarą populiari visur – nuo suknelių iki palaidinių ir net kelnių! Maudymosi kostiumėlis su raukinukais atrodys be galo romantiškai plazdenant maloniam jūros vėjeliui, priderintas su paplūdimio skarele. Šio stiliaus bikini viršutinė dalis su didesniais raukinukais optiškai padidins krūtinę!

GĖLIŲ RAŠTAI

Jei turite maudymosi kostiumėlių, puoštų gėlių raštais, pats metas juos iš naujo peržiūrėti ir atsirinkti pačius madingiausius. Nors gėlės skamba kaip gan įprastas trendas, šiais metais jis kiek kitoks – maudymosi kostiumėliuose vyrauja neutralios gėlių spalvos, ramesni tonai, įvairių augalų ir lapų elementai, smulkios gėlytės, kaip, pavyzdžiui, ramunėlės.

GINGHAM RAŠTAS

Klasikinis ir niekada iš mados neišeinantis raštas GINGHAM šių metų vasarą užvaldė ir maudymosi kostiumėlius. Itin madingi vientisi šio rašto bikini, tad jei pavyks tokį rasti, čiupkite net negalvodama! Rinkitės ne tik juodos ir baltos, bet ir įvairių spalvų gingham rašto maudymosi kostiumėlius.

Kad nepamirštumėtė, ko gali prireikti paplūdimyje, primename:

Įspūdingos likusios vasaros,

DROGAS