Tobulas manikiūras namų salygomis

Įpratusios prie grožio procedūrų salonuose, kartas nuo karto tikrai pagalvojame, jog būtų nuostabu turėti galimybę panašias procedūras pačioms atlikti ir namie. Taigi, ko prireiktų tobulam manikiūrui namų sąlygomis?

Manikiuras

Švarūs, paruošti nagai

Pradėkime nuo to, jog ruošiantis manikiūrui namuose, reiktų pašalinti senąjį nagų laką. Jei tai paprastas nagų lakas, jam nuvalyti naudokite valiklį be acetono. Jis bus švelnesnis, nesausins odelių ir paties nago plokštelės. Jei esate su gelio pavidalo nagų laku, teks kiek daugiau paplušėti – naudokite specialų, gelio pavidalo lakui valyti reikalingą valiklį, vatos padelius bei foliją ir pašiaušiančią nagų dildę. Geliu padengtus nagus lengvai pašiauškite, ant jų uždėkite valikliu suvilgytus vatos padelius ir galiausiai nagą apjuoskite folijos gabalėliu. Priklausomai nuo gelio pavidalo lako stiprumo palaukite tiek, jog jis lengvai atsiluptų dilde ar specialiu, manikiūrui skirtu, mediniu pagaliuku. Po šios procedūros turėsite paruoštus, švarius nagus.

Švarūs, paruošti nagai

Mirkyti nebūtina

Sekantis žingsnis gali būti nagų mirkymas šiltame vandenyje, kad lengviau atsistumtų odelės, tačiau to daryti nebūtina. Tiesą sakant, daugelis grožio salonų taip pat atsisako šios procedūros, kadangi mirkant nagus jie suminkštėja, nago plokštelė tampa jautresnė.

Odelių pašalinimas

Sekantis žingsnis – nagų odelių pašalinimas. Apie odelių užtepkite nagų odelių minkštiklio, įmasažuokite ir šiek tiek luktelkite. Priemonei susigėrus labai lengvai atstumdykite odeles tam skirtu, mediniu ar metaliniu įrankiu. Labai atšerpetojusias, atplyšusias odelių vietas švelniai apkirpkite. Atminkite, kad nagų odelės apsaugo nagą nuo įvairių bakterijų, tad jokiu būdų jų visiškai nepašalinkite!

Odelių pašalinimas

Nago forma

Kiekviena turime sau labiausiai patinkančią ir tinkančią nago formą. Nagai turi ir natūralią savo formą, kurią gan sunku pakeisti, tad geriausia tiesiog vienodai ir tvarkingai, migdolo ar apvalia forma, nagų dilde suformuoti nago plokštelės liniją. Dilde formuokite tik dildant ta pačia kryptimi, nes kitaip padidinsite tikimybę nagui lūžti bei plyšinėti. Smailesne dilde ar nagams skirtu įrankiu pašalinkite ir tai, kas galbūt liko po užaugusia nago plokštele iš apačios.

Nago forma

Rankų SPA

Manikiūras susideda ne tik iš nagų priežiūros, bet ir švelnių bei glotnių rankų. Po prieš tai minėtų procesų nušveiskite rankas odos šveitikliu, panaudokite rankų odai skirtą drėkinamąją ir maitinamąją kaukę, kuri sutvirtins ir nagus. Po šios procedūros vatos padeliu nuo nago plokštelės būtinai pašalinkite kremo likučius, kitaip nagų lakas gali neprilipti! Tokio tipo kaukių su šveitiklių ir maitinamąja priemone rasite DROGE.

Nagų lakavimas

Kad manikiūras ilgiau laikytų ir išliktų kuo šviežesnis, lakavimui geriausia naudoti tris priemones: nagų lako bazę, nagų laką ir nagų lako viršutinį sluoksnį, kuris sustiprina pirmųjų dviejų sluoksnių išsilaikymą. Taigi, pirmiausia užtepkite nagų lako bazę, tuomet itin kruopščiai, nuo pačių odelių iki nago galo užtepkite norimos spalvos ar bespalvį nagų laką. Jeigu reikia, nagų lako etapą pakartokite kelis kartus, kol išgausite norimo ryškumo ir padengimo rezultatą. Paskutinis žingsnis – viršutinis sluoksnis arba dar kitaip vadinamas top coat (angl.), kuris apsaugos laką nuo atsilupimo, plyšimo.

Nagų lakavimas

Taškelis ant „i“

Paskutinis žingsnis – nagų lako apvalymas. Suvilgykite ausų krapštuką nagų lako valikliu ir švelniai apeikite visus nagus ir tas vietas, kur nagų lakas galbūt išsiliejo ar netolygiai pasidengė.

Štai ir dailus bei ilgai išliekantis, namų sąlygomis atliktas, manikiūras!