ŠVENTINĖS MAKIAŽO IDĖJOS

Šis šventinis laikotarpis yra visiškai kitoks nei būta per visus metus, beeeet! Pasipuošti ir įspūdingai pasidažyti bei pasiruošti jaukiam kalėdiniam Facetime ar Zoom skambučiui su artimaisiais nieks nesutrukdys. Ruošiamės įsikvėpti šventinės nuotaikos!

KREMINIAI IR TVISKANTYS VOKAI

Toks įvaizdis kartais gali būti ir dramatiškas, o kartais ypač žavingas, minimalus ir šventinis. Viskas priklausys nuo to, kokia spalva padengsite visą voką. Tokiam įvaizdžiui susikurti galite naudoti bet kokį norimą šešėlį, net ir kreminį, o voką padengti minkštu vazelinu arba permatomu blizgesiu. Išbandykite!

NATŪRALIZMAS

Ne visi šventiniai įvaizdžiai privalo būti itin ryškūs, ekstravagantiški ar su ryškiomis detalėmis. Kuo puikiausiai atrodys ir šviežias bei gaivus, lengvas, su bazinėmis priemonėmis atliktas makiažas. Jums prireiks: švytėjimo suteikiančio BB kremo, neutralių šešėlių, šiltos spalvos skaistalų, lengvai rožinio ar koralinio lūpdažio.

VIOLETINĖS SPALVOS DŪMINIS MAKIAŽAS

Ko gero, visos puikiai žinome rudos ir juodos spalvos dūminį makiažą, tačiau 2020–aisiais šis įgavo pagreitį ir tendencija tapo violetinės spalvos dūminis makiažas. Toks itin tiks žalios akių spalvos savininkėms!

DVIEJŲ SPALVŲ AKIŲ PRAVEDIMAS

Šis šventinis trendas skirtas JUMS! Išlaisvinkite savo vaizduotę ir pasidažykite bet kuriomis Jums patinkančiomis spalvomis. Derinkite raudoną ir auksinę, juodą ir baltą, žalią ir geltoną ar bet kurias spalvas!

DISCO MAKIAŽAS

Manau, kad šių metų šventės yra puiki proga išlaisvinti savo vaizduotę ir pasidažyti taip, kaip niekada nesidažome. Tikiu, kad bus naujų atradimų! Vienas tokių galėtų būti tviskantys sidabriniai šešėliai, padengti per visą voką, derinami su ryškiomis, ilgomis blakstienomis!

MONO SPALVŲ MAKIAŽAS

Toks makiažas buvo populiarus ir vasaros sezonu. Dailus variantas toms, kas nemėgsta per daug eksperimentuoti ar makiaže naudoti daug spalvų. Šiltų rudų atspalvių šešėliai, švelniai rusvos lūpos ir bronzantas – itin derantis, švelnus ir gan prabangiai atrodantis mono makiažas. Toks gali būti ir rausvesnių atspalvių, kuris atrodys kiek lengviau, labiau tiktų jaunesnėms merginoms.

VAMPIRE LŪPOS

Sodrios, tamsiai raudonos ar vyšninės spalvos lūpos ir minimalus veido makiažas yra klasikos ir elegancijos pavyzdys! Toks makiažas idealiai derės prie daugelio aprangos derinių ir šukuosenų, o pastangas sutelkti reikės tik tinkamam lūpdažiui. Išsirinkite DROGAS e-parduotuvėje!

ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANČIOS PRIEMONĖS

O taaaip! Švytėjimo suteikiančias priemones arba kitaip highlighter‘ius naudokite ne tik ant veido, bet ir ant kūno. Šventėms planuojate atvirtą décolleté ar rankas? Patepkite raktikaulius, kaklą, krūtinę ar rankas su skysta ar biria švytėjimo suteikiančia priemone. Tai suteiks gaivumo, lengvumo ir moteriškumo.

KLASIKA – AKIŲ PRAVEDIMAS IR RAUDONAS LŪPDAŽIS

Aš sakau, jog nėra moters, kuriai netiktų tinkamai padarytas akių pravedimas ir raudonos lūpos. Daugelis moterų sako, kad raudonos lūpos joms netinka, tačiau tereikia atrasti tik tinkamą atspalvį. Šilto veido tono merginoms tinka koralinio, oranžinio atspalvio lūpų dažai, šaltesnio tono – vyšniniai, šaltesnio tono atspalviai. Užkritusiems vokams netinka ilga pravedimo uodegėlė, ją užbaigti reikėtų ties išoriniu voko kampučiu.

GLITTER LŪPOS

Paprasta, bet pabrėžta! Prie tokių lūpų tiks glotni, tarsi vaškinė oda ir daug priemonių nereikalaujantis makiažas. Tokių lūpų dažų nėra daug, bet juos pasidaryti nesunku pačioms – prireiks mylimos spalvos lūpų dažų, birių blizgučių arba grubiai blizgių šešėlių. Jei lūpų dažai skysti – ant rankos pasiimkite tiek priemonės, kiek reikia, įmaišykite blizgučius, tuomet šia lūpų dažų ir blizgučių mase padenkite lūpas. Lygiai taip pat darykite ir su kreminiais lūpų dažais. Jei blizgučių neturite, tačiau turite tviskių šešėlių – juos tiesiog įtapšnokite į padažytas lūpas.

Įspūdingų šventinių makiažų!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!