Skalbinių baliklio panaudojimo galimybės, kurių esant nė neįtariate

Skalbinių baliklis puikiai tinka balinimui, veiksmingai kovoja su pelėsiais ir šalina sunkiai įveikiamas dėmes – visi tai žino! Tačiau šis produktas turi ir kitokių paskirčių, apie kurias tikrai nepagalvotumėte. Pasirodo, kad baliklis yra toks universalus, kad jį galima pritaikyti tikrai neįprastose srityse. Čiupkite baliklį ir pirmyn – panaudokite jį trijose specifinėse srityse, apie kurias net nesusimąstėte.

GĖLĖS

Baliklis gali padėti ilgiau išlaikyti skintas gėles. Kad pamerktos į vazą jos netrukus neimtų vysti, tereikia į jas įlašinti kelis lašus ACE Classic Natrio hipochloritas veikia kaip dezinfekavimo priemonė, šalinanti vandenyje esančius mikroorganizmus – kaip tik dėl jų nuskintų gėlių kotai ima pūti ir sparčiai irti. Pakaks nedidelio kiekio ACE baliklio, kad skintos gėlės ilgiau žydėtų,o vanduo vazoje po keleto dienų netaptų drumzlinas ir nepradėtų skleisti nemalonaus kvapo.

PEILIAI IR VIRTUVĖS REIKMENYS

Virtuvės reikmenis, ypač peilius, paprastai reguliariai reikia valyti ir dezinfekuoti, ypač jeigu jie naudojami ruošiant žalią mėsą arba maisto produktus, kuriuose daug bakterijų. Užlašinkite kelis lašus baliklio ACE Classic

INDAPLOVĖ

Indaplovėje po kiekvieno plovimo kaupiasi bakterijos, pelėsiai ir maisto likučiai. Jeigu indaplovę naudojate kasdien, rekomenduojame bent kartą per mėnesį ją visą kruopščiai išvalyti. Nenuogąstaukite, ši operacija yra lengvesnė ir greitesnė negu įsivaizduojate. Viskas, ką tereikia daryti, tai praplauti tuščią indaplovę su balikliu, įpylus jo tiesiai į indaplovės dugną. Uždarykite dureles ir įjunkite indaplovę, skalavimo programoje nustatę labai karštą vandenį. Štai ir viskas, indaplovė visiškai švari ir dezinfekuota!

KŪRYBIŠKAS BALIKLIO PANAUDOJIMAS

Butelį baliklio namuose turime kiekvienas! Ir visi jį naudojame valymui, dezinfekavimui bei balinimui... Ar kada nors pagalvojote, kad kaip tik baliklis galėtų padaryti jūsų drabužius ir aksesuarus labai išskirtinius ir ypatingus? Jeigu jau mirštate iš smalsumo, atskleisime paslaptį: mes siūlome suteikti audiniams naują gyvenimą – dekoruokite juos baliklyje pamirkytu teptuku! Niekuo neišsiskiriantys spalvoti marškinėliai, nė kiek neypatinga vasarinė suknelė, savo žavesį praradę džinsai, šiek tiek panešiota rankinė su šia technika bus prikelti naujam gyvenimui, jie pasikeis tiesiog jūsų akyse ir vėl galės puikuotis jūsų drabužių spintoje.

Pastaba: tinka tik natūralaus pluošto arba šiaip tamsios spalvos audiniai, kitaip nepavyks išgauti tinkamo efekto.

Štai ko jums būtinai prireiks:

  • Drabužių arba aksesuarų iš natūralių arba tamsių audinių
  • ACE Classic
  • Plono teptuko
  • Kreidos
  • Gabalėlio kartono

1 ETAPAS: DEKORUOKITE DRABUŽIUS SU KREIDA

Ištieskite drabužį ant lygaus paviršiaus ir kreida išvedžiokite norimus motyvus. Galite piešti ką tik norite, duodami valią vaizduotei, bet jeigu pristigsite meninių gebėjimų, piešinį galite nukopijuoti, naudodamiesi blizgiu popieriumi ir baltu pieštuku. Kai piešinys jus jau tenkins, pereikite prie kito etapo.

2 ETAPAS:TĘSKITE DEKORAVIMĄ SU BALIKLIU

Dabar į kreidele išdekoruotą drabužį dar įkiškite kartoną, kad audinys būtų viengubas. Į indelį ar stiklinę įsipilkite truputį baliklio. Vis pamirkydami teptuko galiuką į šį skystį, atsargiai apvedžiokite visas piešinio linijas. Dėmesio! Nelieskite teptuku audinio, leiskite tik lašas po lašo lašėti balikliui. Netrukus pastebėsite, kad audinys palei piešinio linijas pradeda blukti.

3 ETAPAS:PALAUKITE IR IŠSKALBKITE

TINKAMAS BALIKLIO KIEKIS

Kai ruošiatės naudoti baliklį, neretai sudvejojate dėl reikalingo jo kiekio, kad būtų pasigamintas tinkamos koncentracijos tirpalas. Nenuostabu, kad kyla tokių klausimų, kaip „kiek mililitrų baliklio reikia dezinfekuojant paviršių?“ arba „kiek reikia įlašinti baliklio, kad skintos gėlės ilgiau žydėtų?“. Pamėginsime atsakyti į šiuos klausimus, kad neliktų jokių abejonių.

PAVIRŠIAUS DEZINFEKAVIMAS

Gaminantis visiems plaunamiems paviršiams tinkamos koncentracijos dezinfekcinį tirpalą, baliklį reikia atskiesti: įpilkite stiklinę (150 ml) ACE Classic į kibirą su maždaug 5 litrais vandens. Jeigu paviršiai, kuriuos ketinate valyti, yra labai nešvarūs, į 5 litrus vandens įpilkite 2 stiklines (300 ml) ACE baliklio. Prieš naudodami tirpalą, gerai jį išmaišykite ir nepamirškite, kad skiestu balikliu nuvalius paviršius, po to nereikia jų nuplauti švariu vandeniu. Tokiu skiestu balikliu dezinfekuokite ir šalinkite alergenus nuo tokių paviršių kaip vonios kambario įranga ar terasos grindys. Tik dideliems nešvarumams nuo paviršių pašalinti galima naudoti gryną ACE baliklį, bet tuomet nepamirškite po to jo nuplauti!

PELĖSIŲ ŠALINIMAS

Atskiestas baliklis tiks ir šalinant sienų pelėsius – tam puikiai pasitarnaus valomosios ACE baliklio savybės.

SKALBINIŲ BALINIMAS

Kad pašalintumėte dėmes iš baltų skalbinių nepažeisdami audinio, o skalbiniai vėl imtų švytėti kaip nauji, naudokite ACE baliklį ! Skalbiant rankomis, nereikia jo pilti daug – pakanka 1 stiklinės į 10 litrų vandens. Mirkykite drabužius 20–30 minučių, tada išskalaukite ir su skalbimo priemonėmis išskalbkite kaip paprastai.

VANDENS AUGALAMS IR SKINTOMS GĖLĖMS DEZINFEKAVIMAS

Linkime, kad jūsų namai bei drabužiai būtų švarūs, o gėlės ilgai nevystų!

Jūsų,

DROGAS