RUDENS MAKIAŽO TENDENCIJOS 2021

Niekas labiau neįkvepia nei besikeičiantys metų laikai. Su kiekvienu jų atkeliauja ir naujausios ar kiek pasikeitusios praeitų metų tendencijos! 2021–ųjų metų mados, grožio ir gyvenimo būdo tendencijas ypatingai paveikė ir pandemija, ir po truputį atkeliaujantis jausmas, jog netrukus viskas sugrįš į savo vėžes. Taigi, kokios yra rudens makiažo tendencijos 2021 bei kokia kosmetika turėtų atsirasti Jūsų makiažo krepšelyje?

THE KITTEN EYE PRAVEDIMAS

Akių makiažas naudojant akių vokų pravedimą sugrįžo su trenksmu! Dažnai dėvint kaukes, akių apvadas gali padėti paryškinti jų formą ar net ją pakeisti. Rudens makiažo tendencijos 2021 atnešė kitten eye, dar kitaip “kačiuko akys“ stiliaus pravedimą, kuris yra švelnesnė, subtilesnė “katės pravedimo“ versija. Šiuo būdu pasidažyti žymiai lengviau ir greičiau. Pagrindinis skirtumas tarp įprastos ir šios akių pravedimo technikos yra tas, jog kitten eyes pravedimu pradedame brėžti ploną liniją nuo akies vidurio, tada išoriniame akies kamputyje padarome lengvą uodegėlę. Dažantis įprastai, dažniausiai pravedimą brėžiame per visą blakstienų liniją ir užbaigiame šį makiažą gan išraiškinga uodegėle.

Moterims ir merginoms, kurioms patinka ryškus makiažas ir spalvos, rekomenduojame išbandyti ir spalvotą “kačiuko akių“ stiliaus pravedimo versiją. Kokias technikas naudoti darantis akių pravedimą, galite rasti DROGAS Youtube kanale!

PERLŲ ATSPALVIO AKIŲ ŠEŠĖLIŲ SPALVOS

Perlamutriniai tonai sugrįžta! Įsivaizduokite, jog nuo šiol visus įmanomus perlų atspalvius be jokios baimės galite pritaikyti savo makiaže. Tokios tviskios akių šešėlių spalvos padės švelniai paryškinti, atgaivinti ne tik akis, bet ir veidą. Patarimas: jei naudosite perlų atspalvio šešėlius akims, jais taip pat lengvai pereikite per aukščiausias veido vietas ir panaudokite kaip švytėjimo suteikiančią priemonę. Makiaže ir veide atsiras daugiau harmonijos, pastelinės spalvos, atsispindinčios perlamutriniame pigmente, suteiks gyvybingumo, jaunatviškumo ir sveiko, natūralaus švytėjimo.

BE SKAISTALŲ – NIEKUR!

Skaistalai yra viena didžiausių rudens makiažo tendencijų! Galėtume teigti, jog geriau pamiršti akių tušą, birią pudrą ar bronzantą, tačiau nieku gyvu nepamiršti skaistalų. Populiariausia ir labiausiai žymių vizažistų naudojama skaistalų technika yra vadinama anglišku terminu draping. Lietuviškai skambėtų kaip ištempimas arba tęsimas. Kaip dažytis? Pasirinkite mėgstamus birius, kompaktinės pudros ar kreminio pavidalo skaistalus, pirštais ar šepetėliu aplikuokite juos kiek toliau nuo žandų obuoliukų, tarsi pratęsdami jų spalvą link smilkinių ir antakių kaulo.

Keli patarimai: vietoje skaistalų galite naudoti lūpų dažus, kuriais planuojate dažyti lūpas. Lūpų dažai ir ant lūpų, ir ant skruostų suteiks aukščiau minėto darnumo ir harmonijos veide.

Nežinote, kokia skaistalų spalva Jums tinka? Įsigilinkite į savo odos atspalvį – šviesiam odos tonui tinka švelnūs rožiniai, persikiniai atspalviai, vidutiniam odos tonui – kiek prigesinti rusvi, pilkšvi persiko ir rožės tonai. Ypatingai tamsiam odos tonui rinkitės plytų raudonos uogų ir net ryškių aviečių skaistalų atspalvius!

PASTELINĖS SPALVOS

Šios nuostabios spalvos tendencijose vyrauja jau nuo praeitų metų. Tiesa, ne tik makiaže, bet ir aprangoje, aksesuaruose! Galbūt skamba keistai, jog tai yra viena iš rudens tendencijų, nes pastelinės spalvos kvepia vasara, pavasario lengvumu. Itin populiarūs makiažai visus 2021 metus daromi būtent su pastelinių spalvų pagalba, tačiau kaip padaryti, jog šešėlių spalvos atrodytų labiau rudeninės?

Atsakymas gan paprastas: ieškokite pastelinių spalvų ir jų palečių, kurios būtų šiek tiek prigesintos, pilkintos, tamsesnės. Tepkite tiesiog pirštu ar šepetėliu per visą akies voką ir žavėkite visus šiuo išskirtiniu makiažo akcentu!

ZOOM GLOW MAKIAŽAS

Per pandemiją didžiajai daliai žmonių namai patapo naujuoju ofisu, įprastiniai susitikimai persikėlė į elektronines platformas, makiažas tapo labiau pramoga nei kasdiene rutina. Bet o tačiau, atrodyti žvaliai ir organizuotai norisi net ir turint susitikimą per ZOOM platformą. Kaip dažytis, kad nesugaištume per daug laiko ir pastangų, bet vis tiek atrodytume tobulai? Į šį klausimą gali atsakyti naujausia 2021-ųjų rudens tendencija – ZOOM GLOW makiažas. Lengvas veido padengimas, kuriam pasitarnaus BB kremas ar vos maskuojanti kreminė pudra, gaivūs skaistalai, antakių gelis ir nude atspalviai – ZOOM GLOW trend‘o elementai. Jei veido kontūravimas yra neatsiejama kasdienio Jūsų makiažo dalis, tokiam lengvam įvaizdžiui galite panaudoti ir šiek tiek kreminės kontūravimo priemonės, kurią lengvai padengsite ir išsklaidysite tiesiog pirštais! Tik keli žingsniai ir atrodysite bei jausitės puikiai. Manome, jog tokios lengvos makiažo technikos turėtų būti praktikuojamos vis dažniau, kadangi natūralumo tendencija vis labiau kyla į aukštumas.

LŪPŲ BLIZGESYS KIEKVIENOJE KIŠENĖJE

Nors pastaraisiais metais lūpas dengiame kaukėmis daugiau nei įprasta, lūpų blizgesiai tikrai niekur nesitraukia. Tiesą sakant, ši kosmetikos priemonė užima vis populiaresnį reitingą tarp makiažo entuziastų ir prekinių ženklų fizinių bei elektroninių lentynų! Kas gali būti žaviau už sudrėkintas, putlias ir minkštas lūpas? Lūpų blizgesys ne tik atrodo puikiai, bet ir drėkina, maitina, saugo lūpas nuo išsausėjimo. Tobulam tviskių lūpų įvaizdžiui bus reikalingi tik kelių tonų lūpų pieštukai ir mėgstami blizgesiai, kurie gali būti net ir su atspalviu. Atitinkamai nuo norimo ryškesnio ar lengvesnio lūpų įvaizdžio, lūpas apveskite pieštuku, šiek tiek išeidami iš kontūro linijos. Tuomet pirštu lengvai pasklaidykite pieštuko liniją, kad įvaizdis nebūtų toks griežtas, bet lūpos vis tiek įgautų ryškesnę formą. Tada jas patepkite blizgesiu. Vuolia!

 

PRISIRPUSIOS UOGOS

Mane ruduo žavi tuo, jog visur iš naujo atgimsta spalvos. Gamta, žmonių apranga tarsi mutuoja į tamsesnius, gilesnius ir ryškesnius tonus, todėl dar viena iš 2021 metų rudens tendencijų yra prisirpusių uogų atspalvio lūpos. Jei nemėgstate raudonos, tačiau vis tiek norite ryškesnių lūpų, rinkitės serbentų, gervuogių, raudono vyno ar prinokusių aviečių, obuolių lūpų atspalvius. Pasidažius tokiais lūpų dažais nepersistenkite su likusiu veido makiažu. Minimalizmas bendrai yra viena didžiausių 2021 metų tendencijų!

Tikimės, jog šios rudens tendencijos ir jų pagalba sukurti madingi makiažai įkvėps Jus spalvingiems bei išskirtiniams pokyčiams!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!