RANKŲ SPA NAMUOSE

Rankų priežiūra ne ką mažiau svarbi už veido odos ar plaukų rutinas. Rankoms tenka nemažai streso ir aplinkos veiksnių, kurie jautrina, žaloja ar kitaip paveikia jūsų odą. Dalinamės patarimais ir žingsniais rankų odos SPA vakarui ar dienai!

NAGAI

Norint, kad rankos būtų švelnios ir prižiūrėtos, reikėtų pasirūpinti ir jų puošmena – nagais. Žinoma, toms, kurios atlieka nagų procedūras salone, šį žingsnį galima praleisti. Prieš pradedant suformuokite nagus dilde, jei reikia, švelniai atstumkite odeles, prieš tai jas patepę specialiu nagų odelių aliejuku. Nagus dildykite tik vieną kryptimi, kad neskatintumėte jų skilimo ir sluoksniavimosi. Reiktų atminti, kad drėgna nago plokštelė labiau pažeidžiama, lanksti ir po nagų mirkymo jokiais būdais negalima formuoti nagų!

DRUSKOS VONELĖ

Norint atsipalaiduoti dažniausiai einame į šiltą vonią su raminančia ir kūną atpalaiduojančia druska. Tokiu pačiu būdu galime atpalaiduoti ir rankas! Pripilkite vonelę šilto (ne karšto!) vandens su atpalaiduojančia druska, praturtinta eteriniais aliejais ir naudingais elementais. Druska taip pat turi antibakterinių savybių, todėl padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir pašalinti mikrobus (dažnai pamirštame panages!). Tokia vonelė taip pat pamaitins pavargusią rankų odą, ją sudrėkins, suteiks tarsi naujos odos pojūtį! Rankas mirkyti užteks 2–5 minutes.

ŠVEITIKLIS

Ne tik veido, tačiau viso kūno, įskaitant ir rankų, oda taip pat atsinaujina, todėl kartą per savaitę atlikti šveitimo procedūrą būtina! Po drėkinamosios vonelės naudokite šveitiklį, kuris pagerins kraujotaką, nušveis suragėjusias rankų odos ir nagų ląsteles, pamaitins ir atgaivins odą. Rankoms galite naudoti specialiai joms skirtą priemonę arba veido, kūno šveitiklius. Sukamaisiais judesiais, stipriai nespaudžiant, šveitikliu trinkite drėgną rankų odą kelias minutes. Tikiu, kad negalėsite atsidžiaugti jų švelnumu!

KAUKĖ!

Mano didžiausias karantino atradimas – rankų kaukės. Būtent jos man teikia didžiausią rankų SPA malonumą – visos minutės skirtos ramybei ir atsipalaidavimui. Po rankų šveitimo ir vonelės, kaukės ingredientai ypatingai giliai įsigers į odą, ją prisotins drėgme ir vitaminais iš giliau, atgaivins ir nagų odeles, ir pačius nagus. Tokių kaukių būna keli tipai: jau paruoštos pakuotėje ir kaukė bei pirštinės atskirai. Atskiram rinkiniui reikės rankų kaukės tūbelės ir specialių pirštinių. Dažniausiai rankų kaukės laikomos apie 10–20 minučių, praėjus kaukės laikymo laikui, jos turinys gerai įtrinamas į rankas!

KREMAS

Paskutinis žingsnis – rankų kremas. Po rankų odos kaukės oda bus pakankamai prisotinta ir švelni, tačiau maitinimo per mažai nebus niekada! Rinkitės intensyviai drėkinantį, su vitaminais ar keramidais, hialurono rūgštimi, įvairiais žolelių ekstraktais, glicerinu. Tokie kremai paskatins odos ląstelių atsistatymą, apsaugos nuo žalingų aplinkos veiksnių.

Keli patarimai rankų priežiūrai:

1. Neplaukite rankų karštų vandeniu!

2. Plaunant indus ar atliekant namų ruošos darbus, dėvėkite pirštines. Taip apsaugosite rankas nuo išsausėjimo, chemikalų patekimo ant odos.

3. Rankas plaukite drėkinančiu muilu.

4. Rinkitės kuo švelnesnį rankų dezinfekantą. Geriausia, jei jis drėkintų odą!

5. Šluostantis rankas, jų netrinkite rankšluosčiu. Vandens perteklių švelniai įtapšnokite.

Švelnių ir sveikų rankų!

DROGAS ir Eglė

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!