PIRKIME DOVANAS INTERNETU!

Pasaulinės tendencijos, naujovės, nenumatytos situacijos neretai priverčia išmokti ir pasirinkti naujus kelius kasdienybės užduotims ir veiksmams atlikti. Ne išimtis ir 2020–ieji, kurie daugelį išmokė išmaniau ir greičiau naudotis internetu, atlikti kasdienius darbus kompiuterio ir interneto pagalba, užbaigti didelius projektus neiškėlus kojų iš namų! Norime Jus paskatinti elgtis apgalvotai ir atsakingai ieškant dovanų mylimiesiems ir atrasti kūrybingas, išskirtines, naudingas dovanas internete!

KAIP IEŠKOTI DOVANŲ INTERNETE?

Išties, galimybės pirkti internetu yra beribės – nuo smulkesnių ir paprastesnių daiktų ar maisto produktų iki pačių prabangiausių ir didžiausių, kaip juvelyrika, buitinė technika, baseinai! Be abejo, www.google.lt yra visagalis, todėl dovanų ieškoti galite pradėti ir nuo čia. Sugalvoję, kokios dovanos ieškote, įveskite raktažodį ar jų grupę į paiešką, pavyzdžiui: lietuviški dizainerių papuošalai, ekologiškas medus, lietuviška kosmetika ir t.t. Pasirinkę atrastus tinklalapius pasivaikščiosite tarsi tikroje parduotuvėje, tačiau be jokių spūsčių, įtampos, eilių, nesaugių atstumų! Šventiniu laikotarpiu daugelyje puslapių pastebėsite ir atskiras skiltis, skirtas būtent dovanoms atrasti. Taip pat nebijokite virtualių konsultantų – jei kažkas neaišku, nerandate norimos prekės, kyla sunkumų atliekant apmokėjimą, būtinai skambinkite, rašykite puslapyje nurodytais kontaktais. Nereikia bijoti ir to, jei kažkas netiks, pirkinys atkeliaus pažeista pakuote – daugelį prekių galima grąžinti ar pakeisti į tinkamą. Nepamirškite perskaityti visų puslapyje nurodomų Taisyklių. Dažniausiai pirkimo, grąžinimo taisykles rasite puslapio, kuriame apsiperkate, apačioje.

Atrasti dovanas ir apsipirkti yra kur kas paprasčiau nei Jums atrodo ir be jokios abejonės, žymiai patogiau!

DROGAS DOVANOS!

Surasti ir įsigyti gardžiai kvepiančias, naudingas mūsų odai, greitai sunaudojamas ir grožiui puoselėti skirtas dovanas kviečiu DROGE. Būtinai pasižvalgykite tarp įvairių rinkinių vyrams, moterims ir net vaikams! Čia rasite ir nemažai lietuviškų gamintojų produktų, tokių kaip

RŪTA

KILIG

MARGARITA

namų kvapai AROMIKA

PHARMA OIL

Iš skirtingų produktų kategorijų patys taip pat galite sukurti savus dovanų rinkinius ir tvariai bei gražiai juos supakuoti panaudojant popierinius DROGAS maišelius!

PAREMKIME LIETUVIŠKĄ VERSLĄ!

Šiais metais didžioji dalis lietuviškų verslų – mados, maisto, kosmetikos – smarkiai nukentėjo nuo vis dar vykstančios pasaulinės pandemijos pasekmių. Skatiname Jus atrasti būtent lietuviškų verslų produkciją, kurių asortimentas yra be galo ir be krašto platus, įdomus ir pritaikytas kone kiekvieno asmens skoniui! Galbūt susipažinsite su tokiais prekės ženklais, kurių nesate girdėję, atrasite lengvai pasiekiamus, greitai atkeliaujančius, mėgstamiausius savo produktus. Aš, pavyzdžiui, dievinu riešutų sviestą, tačiau jis dažniausiai pas mane lentynoje atsiranda atkeliavęs iš interneto platumų. Taip išbandau vis naujus skonius bei derinius, kaskart atrandu vis kažką naujo!

Norėčiau pasidalinti keliomis lietuviškomis, elektroninėmis parduotuvėmis su Jumis! Štai:

-https://locals.lt-lietuviško dizaino namai su daugybe variantų madai, papuošalams, namų interjero detalėms.

-https://shop.riesutusviestai.lt/-riešutų sviesto / kremo mėgėjams itin skanūs, įdomūs ir svarbiausia, lietuvių gamybos riešutų bei sėklų sviestai / kremai.

-https://www.cockoo.co/shop– žavūs papuošalai.

-https://www.lietuvoskurejai.lt/shop/– gausybė Lietuvos kūrėjų gaminių ir produktų suaugusiems ir vaikams!

-https://crooked-nose.com/en– viskas, kas susiję su kava ir prietaisais jai gaminti.

-https://happeak.eu/– itin kokybiška laisvalaikio apranga, aksesuarai, mažylių drabužiai.

-https://www.chilliguys.lt/ – mėgstantiems gaminti ir valgyti aštriau.

-https://www.chilliguys.lt/ – mėgstantiems gaminti ir valgyti aštriau.

-https://beesjoy.com/ – rankų darbo, natūralios bičių vaško žvakės.

-https://umumu.lt/ – šeimos verslas ir tvarūs drabužėliai vaikams.

-https://www.audimas.lt/ – bene geriausias lietuviškas prekės ženklas aktyviam laisvalaikiui ir sportui.

-https://www.fashionsquare.lt/aksesuarai-jam – lietuvių dizainerių aksesuarai vyrams.

-https://antiqueavenue.lt/ – sendaikčių ir antikvaro mėgėjams!

Ir tai tik mažoji dalis dovanų, kurias galima rasti internete!

Nepamirškite saugoti kitų ir savęs bei pirkti ir ieškoti dovanų atsakingai!

Saugaus, nuoširdaus ir jaukaus šventinio laikotarpio linkiu aš kartu su DROGU!

>DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!