PASIRŪPINK SAVO ODA BRANDŽIAME AMŽIUJE

Apie 50-uosius gyvenimo metus, po menopauzės moterų odos išvaizda pradeda sparčiai keistis, oda pradeda plonėti, atsiranda drėgmės, stangrumo bei vitaminų trūkumas. Pokyčiai vyksta ne tik kūne, bet ir savijautoje - moterys pradeda jaustis taip, kad išorė nebeatspindi jų vidinės būsenos. Dėl to, tampa vis sunkiau rasti motyvacijos puoselėti save bei stengtis dėl savo išvaizdos. Tačiau sulaukus brandaus amžiaus ypatingai svarbu skirti daugiau laiko sau, džiaugtis kasdieniais malonumais, nepamiršti savo poreikių ir priimti save tokią kokia esate. Žemiau pateikiame keletą patarimų kurie pagerins ne tik jūsų vidinę būklę, bet ir išvaizdą brandžiame amžiuje.

PASIRŪPINKITE VEIDO ODOS ŠVARA

Valymas yra svarbus odos priežiūros žingsnis - ypač vyresniame amžiuje. Vykstant odos senėjimo procesui jūsų oda tampa sausesnė, todėl ypač svarbu naudoti tinkamą veido valiklį, kuris nesausintų ir nedirgintų odos. Rinkitės kreminės tekstūros priemones, kurios ne tik valo, bet ir drėkina odą.

DRĖKINKITE, DRĖKINKITE, DRĖKINKITE!

Po menopauzės jūsų oda tampa sausesnė, nes riebalinių liaukų aktyvumas sulėtėja. Stenkitės suteikti odai daugiau drėgmės naudodamos intensyviai drėkinančius kremus. Patarimas – tepkite drėkinamąją priemonę, kol jūsų oda dar drėgna, nes tai padeda pagerinti drėgmės pusiausvyrą.

SAUGOKITĖS NUO KENKSMINGŲ UVA/UVB SPINDULIŲ

Nors saulės vonios skamba šiltai ir viliojamai, UV spindulių poveikis mūsų odai kainuoja brangiai. Pakartotinis per didelis UV spindulių kiekis gali sukelti įvairių formų odos pažeidimus, įskaitant: odos išsausėjimą, raukšles, odos pigmentaciją bei prarastą stangrumą. Kadangi brandžiame amžiuje oda gali turėti mažiau natūralios apsaugos nuo saulės, yra svarbu kiekvieną dieną naudoti SPF 30 arba didesnę apsaugą.

VALGYKITE DAUGIAU MAISTO TURINČIO ANTIOKSIDANTŲ

Kolagenas suteikia jūsų odai jaunatvišką elastingumą ir palaiko jūsų odos stangrumą. Krentant estrogeno kiekiui, sumažėja ir kolageno kiekis jūsų odoje. Tam kad oda ilgainiui taptų tvirtesnė iš vidaus, stenkitės į savo maisto racioną įtraukti produktų, kuriuose yra daugiau antioksidantų. Rinkitės ryškiaspalvius vaisius ir daržoves, kadangi juose slypi daugiausiai antioksidantų.

L'Oréal Paris norėdami patobulinti brandžių moterų kasdienės veido priežiūros ritualą, sukūrė specialiai joms skirtą liniją - Age Perfect Golden Age. Ši linija yra sukurta atsižvelgiant į procesus vykstančius moterų organizme brandžiame amžiuje. Būtent dėl to, į Age Perfect formulę įtraukėme itin efektyvius ingredientus, skirtus intensyviai sutvirtinti, pridrėkinti, atgaivinti odą bei sugrąžinti jai skaistumą.

Taigi paleiskite mintis apie prarastą odos spindesį, nes su Age Perfect Golden Age išaušta naujas aukso amžius.

Nes Jūs to verta!