PASIRUOŠKIME IŠKYLAI SU DROGAS!

Vasara – tikras gamtos ir iškylų sezonas, kuriam pasiruošti ne taip jau ir lengva. Dalinamės patarimais, kaip greičiau ir tikslingiau pasiruošti kelionei į gamtą kartu su DROGAS!

APSIGINKIME NUO KENKĖJŲ

Pripažinkime, visi esame išvykę į gamtą ir pamiršę priemonę nuo uodų ar kitų vabzdžių. Jausmas ne pats saugiausias ir maloniausias, todėl patariame pirmiausia pasirūpinti priemone nuo kenkėjų. Vieni tokių – uodai, erkės, mašalai ar vapsvos ir kiti vabzdžiai. Tam puikiai tiks BIZZKITO purškalas nuo uodų, erkių ir vabzdžių arba dar visai negirdėta priemonė–apyrankė nuo mašalų, uodų ir erkių – MOUSTICARE, kuri apsaugo nuo įvairių įkandimų net iki 1 mėnesio ir tinka visai šeimai. Jei laiką leisite lauke – terasoje, pavėsinėje ar prie laužo, apsisaugoti nuo uodų padės BROS spiralės.

ŠVARIOMS RANKOMS

Kitas būtinasis dalykas – priemonės, padėsiančios palaikyti rankų higieną, nesant tobuloms higienos sąlygoms. Visi žinome, kad gamtoje, kelionėje ar besideginant paplūdimyje galimybės periodiškai plauti rankas tikrai nebus. Tokioms situacijoms užteks tiesiog įsimesti valomąjį rankų gelį į kuprinę. Didesnei šeimai ar draugų kompanijai tiks 400 ml kiekio MARGARITA valomasis rankų gelis. Mažesnėms kompanijoms ar tiesiog atskirai – MARGARITA 30 ml ar 100 rankų gelis, arba LV 100 ml dezinfekcinis rankų skystis.

SERVETĖLĖS AR RANKŠLUOSČIAI

Atrodo, toks paprastas ir visiems žinomas dalykas, tačiau vykstant poilsiauti taipogi neretai būna pamirštas. Daugiafunkcinės servetėlės greitam rankų nusišluostymui po grilio kūrimo ar pavalgius rankomis ar popieriniai rankšluosčiai, ypač vykstant su šeima, yra privalomos priemonės! Rekomenduojame CLEANIC Antiseptic drėgnas antibakterines servėtėles arba ALOUETTE universalų popierinį rankšluostį. Niekada negirdėjote apie drėgną tualetinį popierių? Tiktai DROGAS rasite ALOUETTE natūralaus pluošto drėgną tualetinį popierių, praturtintą alantoino, alavijų ir hamamelio ekstraktais. Pagamintas iš biologiškai suyrančios medžiagos, nekenkiantis aplinkai ir puikiai tinkantis naudotis gamtoje!

DAUGKARTINIAI INDELIAI

Dantų šepetėlis, plaukų šampūnas, veido kremas, dušo gelis ar makiažo priemonės – visi šie dalykai dažniausiai keliauja su mumis. Didelės priemonių pakuotės dažnai tiesiog užima per daug vietos, nesandariai užsidaro, gali ištepti lagaminų ar kelioninių krepšių vidų. Įsigykite daugkartinius indelius jums tinkamoms priemonėms susipilti ar įsidėti, ir be jokio vargo patogiai jomis naudokitės kelionėje. WATSONS siūlo indelius nuo dantų šepetėlio dėžutės iki dėžutės muilui, o TRUE SPIRIT visą kelioninių buteliukų rinkinį.

MINI PRIEMONĖS

Pamiršus įsigyti daugkartinius indelius ar pritrūkus laiko pasiruošti kelionei, į pagalbą atskuba mini priemonės, tokios kaip dantų pasta vaikams ar suaugusiems, plaukų šampūnas ar kondicionierius, dušo želė, o gal skutimosi putos? Tokias priemones, tikėtina, sunaudosite iki galo ir jos neužims didelio kiekio lagamine.

MOTERIMS

Būtina paminėti priemones moterims. Smagu, jog beveik visos reikalingos priemonės damoms randamos ir kelioniniu pavidalu – pavyzdžiui, FACELLE intymios higienos servetėlės ar intymios higienos prausiklis arba LUMENE universalus veido valiklis. Jei netyčia išvykote su dailiu manikiūru, tačiau jis gamtos dėsnių neatlaikė, į kuprinę įsimeskite ISANA nagų lako valikliu prisotintus padelius. Lengvai nuvalysite ištikusią bėdą be jokių medvilninių vatos padelių ir buteliuko nagų lako valiklio.

Daugiau produktų, subalansuotų patogioms kelionėms be rūpesčių, rasite mūsų el. parduotuvėje Linkime jums smagių, šiltų ir jaukių įspūdžių keliaujant bei ilsintis šią vasarą!

Jūsų,

DROGAS