OMBRE LAKAVIMAS NAMUOSE

Ši nagų lakavimo tendencija ar spalvotu, ar prancūziško manikiūro pavidalu tęsiasi per metų metus. Jei jums ši technika atrodo sudėtinga, mes parodysime, kad visiškai paprasta ir lengva atlikti tokį lakavimą namuose!

PASIRUOŠKITE PRIEMONES

Pradėkime nuo to, kad labai svarbu tinkamai pasiruošti – juk nenorite pradėjusi lakavimą ieškoti priemonių stalčiuje ar bėgti į tualetą! Įsitaisykite patogiai prie darbo stalo, prieš akis sudėkite reikalingus nagų lakus, nagų lako pagrindą ir viršutinį sluoksnį, nagų lako valiklį bei valymui skirtas priemones – ausų krapštukus, nagų lako valymui skirtą pieštuką, jei tokį turite ir nagų lako valiklį, jei ištiktų bėda.

Ombre nagams reikės:

Dviejų skirtingų spalvų nagų lakų, nagų lako pagrindo ir viršutinio, fiksuojamojo lako. Pagrindinis įrankis šiam efektui išgauti bus kempinėlė – tai gali būti virtuvės, vonios ar makiažo kempinėlė, kuri turėtų būti sukirpta į mažesnes dalis, kad būtų patogu liestis prie nago paviršiaus.

Taip pat reikės pagrindo, ant kurio maišysime laką, pvz. plastikinio dangtelio, padėkliuko. Paskutinis įrankis maišymui: dantų krapštukas.

PRADEDAM!

Pirmas žingsnis:

Padengiame nagus nagų lako pagrindu.

Ar juos pradedate džiovinti nuo galinės plaukų dalies? Tuomet skaitykite toliau. Kuomet plaukus pradedate džiovinti nuo galinės dalies, Jūsų priekinė plaukų dalis džiūsta pati, ir, ko gero, nelabai tvarkingai. Dėl to, smulkūs plaukeliai (ang. baby hair) arba Jūsų kirpčiukai ar iškarpytos sruogelės stovės netinkamai, juos suvaldyti bus labai sunku. Verčiau pradėkite džiovinimo procesą nuo priekinės plaukų dalies ir sėkmingai pereikite prie galinės, kur plaukus suvaldyti ir suformuoti prireiks mažiau laiko bei kruopštumo.

Antras žingsnis:

Jam išdžiūvus, padengiame visus nagus šviesesne, jūsų išsirinkta spalva. Palaukite, kol visiškai išdžius.

Trečias žingsnis:

Ant plastikinio padėkliuko, mentelės ar kito turimo pagrindo, vieną šalia kitos užtepkite savo turimas ombre lakavimui skirtas spalvas. Labai svarbu, kad jos tik lengvai liestųsi krašteliais!

Ketvirtas žingsnis:

Naudodamos dantų krapštuką, sukamaisiais judesiais sumaišykite abi spalvas tose ribose, kur spalvos liečiasi krašteliais. Kuo maišomoji dalis bus platesnė, tuo didesnis bus perėjimo efektas, kuo smulkesnė – tuo smulkesnis perėjimo efektas.

Penktas žingsnis:

Paimkite kempinėlę ir ją patapšnokite į sumaišytas spalvas kelis kartus.

Šeštas žingsnis:

Padažyta kempinėle patapšnokite per nagą kelis kartus, kad spalvos gražiai užsidėtų ir užsifiksuotų ant Jūsų nagų. Išsitepsite pirštus, tačiau neišsigąskite – skaitykite toliau!Šį žingsnį galite pakartoti kelis kartus, tik įsitikinkite, kad kiekvienas prieš tai atliktas sluoksnis yra pilnai išdžiuvęs.

Septintas žingsnis:

Padenkite ombre rezultatą nagų lako viršutiniu sluoksniu ar keliais. Kempinėle daromas ombre lakavimas sukuria tam tikrą nago reljefą, o viršutinis lako sluoksnis padės jį išlyginti!

Aštuntas žingsnis:

Viskam pilnai išdžiūvus, apvalykime kraštelius, pirštų zoną. Lengviausia tą padaryti, be abejo, būtų su nagų lako valymui skirtu pieštuku, tačiau galite panaudoti ir ausų krapštuką, šiek tiek pavilgytą nagų lako valiklyje. Kruopščiai apeikite visus kraštelius ir odeles.

Štai schema, kaip atrodo visas procesas:

OMBRE LAKAVIMAS NAMUOSE

Nuotr.Pinterest

Viskas! Eksperimentuokite su įvairiomis spalvomis – maišykite pastelines su ryškiomis, tamsias su šviesiomis, žemės spalvos su nude spalvomis.

Ir, be abejo, pasidalinkite rezultatais!

Jūsų,

DROGAS