Naujametinio makiažo idėjos

Vis dar ieškai idėjų, kaip atrodyti Naujųjų metų vakarėlyje? Dalinamės keliomis idėjomis tavajam įkvėpimui!

Blizgučiai

Nėra priežasties bėgti nuo subtilių, gigantiškų, įvairių formų ir spalvų blizgučių turinčių šešėlių ar pigmentų. Tai vis dar yra trendy, o geresnio būdo atrodyti šventiškai ir spindėti ne tik iš vidaus, turbūt nerasite. Blizgučių aplikacija, spalva ir kiekis priklausys nuo tavo aprangos, papuošalų ir šukuosenos. Tačiau vienas įspūdingiausiai atrodančių būdų yra skaidrius su blizgučiais šešėlius tepti vidiniuose akių kampučiuose arba išilgai blakstienų linijos kaip akių pravedimą.

Pop of Color

Nebijančioms ir mėgstančioms spalvas, ir norinčioms išsiskirti, tiks ryškių spalvų šešėliai ar akių pravedimas. Rezultatas priklausys nuo jūsų priemonių spalvų pasirinkimo bei norimo aprangos ir makiažo suderinamumo.

Klasika

Turbūt nėra merginos, kuriai netiktų KLASIKA. Juodu ar rudu akių pieštuku, pravedimu paryškintos akys ir vieno tono, matinės lūpos. Švarus, gaivus, neperkrautas veidas. Lūpų atspalvis priklauso, vėl gi, nuo aprangos bei odos tono. Mėlynakės, šiltesnio odos atspalvio savininkės gali rinktis šiltesnius atspalvius, o šaltesnės odos tono – būtinai šaltesnį atspalvį. Be to, tai gan saugus ir greitas variantas atrodyti įspūdingai!

Bronzinė meilė

Naudojant bronzinius atspalvius, sukuriamas elegantiškas, šiltas, darnus ir, tarsi viską sujungiantis, įvaizdis. Šiam makiažui naudok bronzinio, terakotos atspalvio priemones – rusvus skaistalus ir bronzantą, rusvus, gal būt tviskius, šešėlius, nepagailėk lūpų blizgesio.

Akcentas – akys

Dūmines, išryškintas akis ir neutralias lūpas galima priskirti klasikai. Šis variantas tiks visoms, nes naudojamo šešėlio spalva gali būti ne tik juoda, tačiau ir tamsiai mėlyna, rusva, ruda, plytų spalvos, pilka. Dūminis makiažas priduoda paslaptingumo, ypatingo, tačiau ir lengvo vakarinio ryškumo. Šiam makiažui nepamiršk naudoti šešėlių bazės, nes būtent šis įvaizdis labiausiai linkęs subėgti į raukšleles. Pagrindui kuo puikiausiai tiks ir naudojamo šešėlio spalvos, vandeniu atsparus, akių pieštukas!

Dūminis akių pravedimas

Šis variantas yra dūminio makiažo atšaka. Prie tokių akių gali būti derinamos ir ryškios lūpos, ir nude lūpos, o gal tik blizgis? Tokiam makiažui prireiks akių pravedimo, kuris labai greit neišdžiūtų, kad teptuku galėtumėte išsklaidyti ir sušvelninti liniją. Viską užfiksuokite tamsesniu akių šešėliu.

Tviskus lūpdažis!

Tviskių ir ryškių lūpų makiažas nei kiek nenusileidžia įspūdingam akių makiažui. Tokios lūpos atrodys nuostabiai vakaro apšvietime ir derės prie bet kokios aprangos! Tokį įvaizdį galima pasidaryti ant lūpdažio užtepus blizgučių, prieš tai naudojant lūpų dažų bazę arba jau įsigijus tokius lūpų dažus.

Natūralus švytėjimas

Žavus, paprastas, subtilus, tačiau pagyvinantis, jaunatviškas ir per daug neiššaukiantis. Tokiam makiažui naudojamos švytėjimo, drėgnumo suteikiančios priemonės, neutralūs atspalviai, rausvi ar persikiniai skaistalai, lūpų blizgis. Visi tonai tarsi susilieja į vieną visumą, tuo pačiu metu išryškindami veido odos grožį, sukuria lengvumo įvaizdį.

Gražių ir džiaugsmingų Naujųjų metų!

Jūsų,

DROGAS ekspertė.