NAGŲ LAKAVIMAS – GREITAI IR TOBULAI!

Dailiai nulakuoti nagai prideda pasitikėjimo, moteriškumo ir elegancijos. Vis dėlto, ne visada tą pavyksta padaryti greitai, be ilgo laukimo juos džiovinant. Norite sužinoti, kaip dailiai nusilakuoti nagus be didelių pastangų ir keblių džiovinimo situacijų? Skaitykite toliau!

NAGŲ FORMAVIMAS

Pirmasis žingsnis dailiam nagų lakavimui turėtų būti nagų forma. Atidžiai apžiūrėkite savo nagus, nuspręskite, kokia forma Jums patogiausia ir labiausiai tinka Jūsų rankoms. Jei reikia, nagus patrumpinkite gnybtuku, tuomet padailinkite kraštus dilde. Atminkite, kad 90 % nago turėtų būti formuojama gnybtuku ar specialiomis žirklutėmis, likusi dalis – dilde. Pastarąja jokiu būdu nedildykite nagų visomis kryptimis – formuokite juos vienoda kryptimi, nuo nago šono link vidurio. Galiausiai paruoškite nagų paviršių – poliravimui skirta dilde lengvai pašiauškite nago paviršių (labai lengvai, jo nepažeisdamos). Šis žingsnis prailgins Jūsų lakavimą iki 3–4 dienų, nes naudojamos lakavimo priemonės geriau įsigers!

ODELĖS

Gan didelis ir iki šiol išlikęs stereotipas, kad nagų odeles būtina karpyti. Tai gali pridaryti daugiau žalos, negu naudos – bakterijoms ir infekcijoms atsiveria kelias patekti į Jūsų nagus. Atsisakykite ilgo mirkymo vandenyje. Verčiau patepkite nagų odeles specialiu odelių aliejumi, luktelkite kelias minutes ir lengvai jas atstumdykite. Apkirpkite tik apie nagą susidariusias odos atplaišas. Vietoje nagų odelių karpymo, rinkitės jas stiprinti ir neleisti išsausėti – tepti aliejais, naudingai maitintis, gerti papildus nagams.

NAGŲ LAKO PAGRINDAS

Žingsnis, kuris dar labiau prailgins Jūsų lakavimo išsilaikymą, tačiau neužtruks. Atlikus prieš tai aprašytus veiksmus, nulakuokite nagus nagų lako pagrindu. Šių priemonių yra netgi drėkinančių, maitinančių, su įvairiais vitaminais ir mineralais, tad nauda bus dviguba!

LAKAVIMAS SU SPALVA

Greitesnį džiūvimą paskatins ne storai užteptas vienas nagų lako sluoksnis, bet plonai užtepti keli sluoksniai. Po nagų lako pagrindo žingsnio, tepkite pirmąjį norimos spalvos lako sluoksnį plonai, nebūtinai labai kruopščiai. Lakas tepamas nuo nago vidurio, užpildant šonus. Galite pasitelkti plaukų džiovintuvo pagalbą – šalta srove pūstelkite į nagus. Antrasis ir, jei reikia, trečiasis sluoksniai turėtų būti kruopštesni. Lakuojant nagus, pūstelkite plaukų džiovintuvu tarp lako sluoksnių – šis patarimas gali Jus išgelbėti, kai ypatingai daug laiko tikrai nėra!

VIRŠUTINIS SLUOKSNIS

Etapas, kuris neretai pamirštamas, kada nulakuotus nagus jau, tarsi, turime! Rekomenduojame skirti minutę ir po lakavimo su spalva, nagus padengti viršutiniu, greit išdžiūstančiu sluoksniu. Tokiu greito lakavimo procesu net tris kartus prailginsite lako išsilaikymą! Viršutinių sluoksnių būna įvairiausių – nuo matinio iki spindinčio, užtvirtinančio spalvą.

PASKUTINIS ŽINGSNIS – DAILINIMAS

Turėtume padėkoti naujausioms technologijoms kosmetikoje, kad sukūrė tokias nuostabias ir lengvai naudojamas priemones, kaip nagų lako korektoriai. Jei netyčia išliejote nagų laką už nago ribų, nedailiai nulakavote kelis nagus, į pagalbą atskuba korektoriai. Tai pieštuko ar žymeklio formos priemonė, su kuria lengvai prieisite prie kiekvieno nagų kampelio ar smulkiausios odelės. Smagiausia, kad tai padaryti galima net ir išbėgus iš namų! Šiuos pieštukus patogu įsimesti į rankinę ar kelioninį krepšį, panaudoti važiuojant taksi ar skrendant lėktuvu.

NAGŲ LAKO VALYMAS

Be abejo, lakuoti nagai nėra ilgaamžis dalykas, todėl atėjus laikui nagų laką reikės nuvalyti, atnaujinti nago formą, rinktis naują lako spalvą. Atidžiai išsirinkite lako valiklį – geriausia, jei šis būtų nesausinantis, be acetono, be stiprių kvapiklių, kaip, pavyzdžiui, naujos O2 serijos DEPEND valiklis. Nepamirškite atidžiai išsirinkti – jei Jūsų nagai padengti geliniu laku, rinkitės atitinkamas priemones geliui šalinti, jei įprastu – rinkitės skirtą natūraliems nagams.

Keli patarimai, kaip greičiau išdžiovinti nagų lako sluoksnį:

1. Naudokite viršutinius, džiovinančius nagų lako sluoksnius! Kai kurie iš jų išdžiovins Jūsų nagus per mažiau nei minutę.

2. Nagus lakuokite ne vienu storu sluoksniu, o keliais plonesniais.

3. Lakuojant nagus keliais sluoksniais, tarpuose panaudokite plaukų džiovintuvą – pūstelkite vėsia srove. Taip nagų lakas greičiau sutvirtės, išdžius.

Pagrindiniai patarimai lakuojant nagus namuose:

1. Nekarpykite odelių – panaudokite odelių aliejų, jas lengvai atstumdykite.

2. Prieš nagų lako pagrindą, labai lengvai nupoliruokite nagus specialia poliravimo dilde.

3. Formuojant nagus atminkite, kad didžioji formavimo dalis turėtų būti daroma nagų gnybtuku ar žirklutėmis, likusi – dilde.

Linkime lengvų ir žavingų rezultatų!

DROGAS