MITAI APIE PRIEŠRAUKŠLINĘ VEIDO ODOS PRIEŽIŪRĄ

Kai ateina kalba apie prieš senėjimą kovojančias veido priežiūros priemones, dažnai žmonės susiduria su ne vienu mitu kurį yra girdėjęs. Kada reikia pradėti prieš raukšlinių priemonių veidui naudojimą? Kokios yra pasekmės? Ar mano oda pripras prie produktų, o vėliau jų nebeįsisavins?

Tokie klausimai turbūt atsiranda ne vieno žmogaus galvoje kalbant šia tema. Tad manome, kad atėjo metas į visus šiuos klausimus atsakyti ir išsiaiškinti viską apie tinkamą priešraukšlinių priemonių naudojimą.

MITAS NR. 1. Prieš raukšles kovojantys produktai yra skirti vyresniems žmonėms.

Mūsų oda sensta ne vienodai ir tai kas gali būti reikalinga 50-metei tai pat gali būti naudinga ir 30-metei. Nors ir rinkoje dažniausiai produktai yra skirstomi pagal amžiaus kategorijas, tai tėra rekomendacija pirkėjams, kad lengviau ir greičiau atrastumėte sau tinkamus produktus.

MITAS NR. 2. Su senėjimu kovojančios priemonės yra per stiprios jaunesnei odai.

Kai kurie žmonės yra susirūpinę, kad „anti-age“ produktų sudedamosios dalys gali būti per stiprios jaunesnei odai, galime užtikrinti - kad taip nėra. Sudedamosios dalys, reikalingos kovai su senėjimo požymiais gali būti stiprios, tačiau jos tinka bet kokio amžiaus odai puoselėti.

MITAS NR. 3. Jeigu per anksti pradėsite naudoti prieš senėjimą kovojančias priemones, jūsų oda prisitaikys prie jų ir priemonės ilgainiui nebeveiks.

Jei nerimaujate, kad jūsų oda „prisitaikys“ prie senėjimą stabdančių ingredientų, tai yra, kad jie nustos veikti, kai jums jų tikrai reikės, galime jus nuraminti - taip neatsitiks. Produktų ingredientai gali būti stiprūs, bet jie tikrai nėra skirti tik tam tikrai amžiaus grupei. Rinkdamiesi produktus remkitės savo odos tipu, jaučiamais odos senėjimo požymiais, drėgmės trūkumu ir tuo kiek Jūsų oda yra nukentėjusi nuo saulės.

MITAS NR. 4. Odos senėjimas visiškai priklauso nuo genetikos, su kuria sunku kovoti.

Tam tikros odos savybės iš tiesų yra paveldėtos, tačiau apie 80 % odos senėjimo iš tiesų priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Tokie aplinkos veiksniai kaip UV spinduliai, oro tarša, rūkymas, nepilnavertė mityba ir t.t. turi didžiausią poveikį mūsų odos senėjimui. Tad jeigu norime skaisčios ir gražios odos ilgesniam laikotarpiui privalu atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius.

PRADĖK SAVO PIRMĄJĄ VEIDO PRIEŽIŪROS RUTINĄ KOVOJANČIĄ SU ODOS SENĖJIMO POŽYMIAIS!

Pagrindinis odos senėjimo požymis kuris būdingas ankstyvajame amžiuje – drėgmės, kitaip tariant hialurono rūgšties trūkumas odoje. Hialurono rūgštis yra aktyvus ingredientas, natūraliai atsirandantis mūsų odoje. Jis gali surišti vandens molekules ir palaikyti tinkamą drėgmės lygį odoje. Tačiau netgi ankstyvame amžiuje jo kiekis odoje pradeda mažėti, todėl L‘Oreal Paris sukūrė „Hyaluron Specialist“ odos priežiūros priemones, skirtas pirmajai „anti-age“ rutinai.

Kviečiame susipažinti su pilna „anti-age“ veido rutina pagal blogerę Sandrą Ubartienę.