Mados tendencijos 2020-iesiems

Mados bei grožio pasaulių atstovai kiekvienais metais keičia, kuria ir atnaujina stiliaus, drabužių tendencijas. Pasižvalgykime, kas mus įkvėps išsiskirti šiais metais!

Taškeliai

Kadaise įvairių spalvų, dydžių taškeliai drabužiuose buvo itin stilingas ir išskirtinis elementas, tačiau ilgainiui ši tendencija pasitraukė iš mados pasaulio. Ką gi, šiais metais traukite ir ieškokite visko, kas bus taškuota – šalikėliai, rankinės, suknelės, sijonai ar marškinėliai. Smulkūs, ar dideli, o gal spalvoti, visiškai nesvarbu, nes bet kokie taškeliai bus itin IN!

Taškeliai

Marigold spalva

Madinga bus ir Pantone išrinkta CLASSIC BLUE, tačiau ne ką mažiau verta dėmesio 2020–aisiais bus MARIGOLD spalva. Tai tarsi aukso ir garstyčių spalvų mišinys. Jeigu rasite šio atspalvio drabužių, būtinai pasimatuokite! Spalva išskirtinė ir netgi specifinė, tad gali prilipti ne visoms, tačiau verta pabandyti pasimatuoti.

Marigold spalva

Kutai

Šis trendas taipogi kadaise šluostė visas parduotuvių lentynas ir pakabas, tačiau kuriam laikui buvo dingęs. 2020–aisiais metais kutai bus itin stilinga aprangos detalė visame kame – rankinės, netgi avalynė, kepurės, papuošalai ar sijonai, odiniai ar džinsiniai švarkai. Išsirinkite savo mėgstamiausią aprangos elementą būtent su kutais – tikrai neprašausite.

Kutai

Pūstos rankovės

Ko gero, šią tendenciją pastebėjote įvairiuose madų žurnaluose, tinklaraščiuose bei podiumuose. Toks drabužis gali būti derinamas ir prie džinsų bei sportbačių, ir prie stilingo sijono ar kelnių aukštu liemeniu. Šis trendas, priklausomai nuo drabužio tipo, gali būti gan puošnus, tad belieka savaip derinti jums.

Pūstos rankovės

Suknelė – švarkas

Suknelės–švarko tendencija kartas nuo karto sušmėžuodavo parduotuvėse ir dizainerių kolekcijose, tačiau šiais metais ji bus itin matoma ir parduotuvėse, ir socialinių tinklų mados nuomonės formuotojų profiliuose. Šis drabužis atrodo tarsi paltas ar atitinkamo ilgio švarkas, tačiau yra nešiojamas kaip suknelė. Derinti galima ir su sportbačiais, ir su aukštakulniais. Tokia įvairių spalvų, ilgesnės ar trumpesnės formų suknelė–paltas is a must-have jūsų spintoje!

Suknelė – švarkas

Spalvota oda

Smagus, ryškus, neįprastas trendas, kuris neabejotinai tiks visoms, kadangi drabužio spalvą rinksitės jūs. Tai gali būti odos imitacijos marškiniai, sijonai, švarkai, kepurės ar rankinės – pasirinkimo internetinėse ir fizinėse parduotuvėse dabar apstu. Toks drabužis atrodys išskirtinai ir stilingai.

Spalvota oda

Džinsiniai midi sijonai

Tie patys sijonai, kuriuos kažkada dėvėjo mamos, šiais metais bus TOP tendencija. Aukštu liemeniu, galbūt su klostėmis, įspūdingu diržu ir ilgaauliais aukštakulniais atrodys ypatingai gerai. Prie šio sijono galima derinti ir spalvotos odos marškinius ar švarką.

Džinsiniai midi sijonai

Braletės

Braletė bus ne tik apatinis rūbas, tačiau ir vietoje marškinėlių ar top’o nešiojamas derinio elementas. Itin stilingai atrodys su kelnėmis aukštu liemeniu bei oversized tipo švarku. Tokias braletes, kaip viršutinį rūbą, galite rinktis pasiūtas iš įvairių medžiagų (šilkas, nėriniai) bei formų (su iškirpte, uždaros).

Braletės

Štai ir pagrindinės 2020–ųjų metų tendencijos jūsų išbandymams!

Jūsų,
DROGAS ekspertė