LENGVOS ŠUKUOSENOS VASARAI!

Vasaros metu, ypač keliaujant, norisi atsipalaiduoti ir pamiršti apie makiažą, sudėtingus aprangos derinius ar šukuosenas. Atrodyti stilingai vis tiek norisi, todėl dalinamės keliomis lengvomis šukuosenų idėjomis vasarai!

PAPLŪDIMIO KUODUKAS

Kuodukas – ideali vasaros šukuosena, nereikalaujanti ypatingai daug pastangų. Kuoduką susirišti galite per kelias minutes, o tam prireiks tik plaukų gumelės, kelių segtukų. Sudrėkintus plaukus per pusę jų ilgio patepkite šlapių plaukų efektą suteikiančia priemone, įmasažuokite. Susiriškite kuoduką, jei galite, priekyje palikite kelias, svajingas sruogeles. Viskas!

BOKSININKĖS KASYTĖS

Tokia šukuosena sukuriama supinant dvi, prancūziško pynimo stiliaus kaseles. Tiesą sakant, tai viena populiaresnių plaukų šukuosenų šiais metais! Nepaisant amžiaus ir plaukų ilgio, tokia šukuosena tiks visiems, net ir ilgaplaukiams vaikinams! Be to, kasytės, kaip ir kuodukas, be galo patogios karštą vasaros dieną.

TVARKINGA IR ŠVARU

Ši šukuosena itin tvarkinga, lygi ir išryškinanti veido bruožus. Perskirkite plaukus per vidurį, plaukus iš visų pusių gerai iššukuokite. Glotnumo suteikiančia želė ir laku kruopščiai sulyginkite plaukų paviršių. Suriškite žemą kuoduką ar žemą kasą ir vuolia!

SUŠUKAVIMAS ATGAL

Šiek tiek šelmiška, tačiau žavu ir nereikalauja jokių pastangų. Ši šukuosena geriausiai atrodys turint tiesius plaukus. Sušukuokite juos atgal šepečiu, tuomet užfiksuokite tokį sušukavimą plaukų pomada.

PAPLŪDIMIO BANGOS

Kaip pasidaryti tokią šukuoseną turint net ir tiesius plaukus, žiūrėkite mūsų Youtube kanale. Tokias bangeles galite susikurti arba karštų įrankių pagalba – tiesintuvu ar garbanokliu, arba keliomis priemonėmis, kurios skirtos garbanėlėms formuoti. Lengvas, romantiškas ir universalus įvaizdis!

PRIEKINĖS SRUOGELĖS

Ko gero matėte, kad ši šukuosena vyrauja tarp įvairių stiliaus blogerių ir Instagram, ir TikTok platformose. Galima susipinti ir sruogeles–kasytes, kurios atrodys jaunatviškai, šiek tiek primins hipių laikus. Kad sruogelės atrodytų modernesnės, jas šiek tiek pašiauškite!

KASYTĖS

O taaaip, afrikietiškos kasytės šių metų šiltąjį sezoną tikrai labai madingos! Tokių kasyčių priežiūra nėra ypatingai sudėtinga, jas itin patogu nešioti vasarą. Galimi keli variantai – kasytės tik iš natūralių plaukų, arba kasytės su pripinamais plaukais. Rinktis Jums!

CLAW SEGTUKAI

Lengva kaip du kart du. Turite didelį segtuką – turite ir per kelias sekundes sukuriamą šukuoseną. Smagiausia, kad segtukas gali būti ir stiliaus ar aprangos dalis, suteikianti ypatingą prieskonį. Atraskite mėgstamo stiliaus didelį segtuką, susukite plaukus galinėje dalyje ir tiesiog sekite! Vuolia!

SKARELĖ–KASA

Super madingas ir elegantiškas kasos variantas. Pinant arklio kasą, į ją įkomponuokite šilkinę ar gėlėtą, raštuotą skarelę. Tokiu būdu suteiksite plaukams ir tankumo, ir tikrai prikaustysite aplinkinių dėmesį! Skarelę galite derinti prie aprangos arba palikti ją kaip išskirtinį akcentą.

ŽAISMINGI SEGTUKAI

Perlais, blizgučiais, spalvomis puošti segtukai tarp tendencijų pateko ir praeitais metais. Viskas taip pat labai paprasta – atraskite mėgstamo ir norimo stiliaus segtukus, pasidarykite vieną iš aukščiau aprašytų šukuosenų ir pagardinkite ją žaismingu ar elegantišku, perlais puoštu segtuku!

Kartais reikia tiek nedaug, jog atrodytum įspūdingai! Vienas segtukas, skarelė ar paprastos, daug laiko nereikalaujančios bangelės gali visiškai pakeisti ir nuotaiką, ir įvaizdį.

Gražių šukuosenų!

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!