KOSMETIKOS KREPŠELIO TURINYS ŠILTUOJU SEZONU!

Įpusėjus šiltajam metų laikui, kviečiame susimąstyti apie savo kosmetinės turinį – ar ji tinkamai paruošta šiltajam periodui? Labai svarbu žinoti, kad tam tikras priemones tiesiog privalu pakeisti kitomis, jei norite, jog Jūsų oda ir makiažas vasarą atrodytų nepriekaištingai!

APSAUGA NUO SAULĖS

Kai pradedame kalbėti apie kosmetiką bei grožio priemones vasarą, pirmoji mintis jums turėtų būti SPF – apsauga nuo saulės spindulių sukeliamos žalos (ang. sun protection filter)! Tai gali būti ir lengvas veido kremas su atspalviu, ir drėkinanti makiažo bazė, ir tiesiog kremas, kurį tepsite prieš makiažą. Apsaugą nuo saulės kaitros taip pat turi ir lūpų balzamai, kai kurie lūpdažiai, tad ieškokite savo vasarai Jums labiausiai tinkančios priemonės! Privalote nepamiršti priemonių su SPF, jei norite turėti švytinčią, drėgmės prisotintą ir senėjimui atsparesnę odą.

VANDENIUI ATSPARIOS PRIEMONĖS

IS A MUST! Tokios priemonės dažniausiai būna atsparios ir prakaitui, makiažo nubėgimui ar subėgimui. Vienos tokių yra: makiažo pagrindai, vandeniui atsparūs šešėliai ir įvairūs pieštukai, matiniai lūpų dažai, kreminės priemonės tokios, kaip skaistalai ar bronzantai, blakstienų tušai. Atminkite, kad vandeniui atsparios priemonės taip pat būna labiau pigmentuotos ir tirštesnės – vasarai tokių venkite, priemones ištestuokite, stenkitės kuo mažiau apkrauti savo odą. Šiems vandeniui atspariems produktams nuvalyti įsigykite specialių valiklių ar drėgnų servetėlių, nes įprasti makiažo valikliai vandeniui atsparių produktų gali ir neįveikti!

DRĖKINAMOSIOS PRIEMONĖS

Vasarą mūsų organizmas netenka daug skysčių – daugiau judame, prakaituojame, saulė kaitina ne tik kūnus, bet ir veidus, todėl būtina pasirūpinti drėkinančiomis priemonėmis. Tokios gali būti ir makiažo gruntai, ir drėkinantis kremas su SPF, ir drėkinamasis makiažo pagrindas ar veido dulksna. Ideali, tobulą drėgmę palaikanti makiažo bazė atrodytų taip:

1. Drėkinamoji bazė arba tiesiog drėkinamasis veido kremas su SPF bei drėkinamasis paakių kremas;

2. Drėkinantis makiažo pagrindas;

3. Užbaigimui – veido dulksna. Jei Jūsų oda itin linkusi riebaluotis, užfiksuokite makiažą lengva, biria pudra.

Dienos pabaigoje nepamirškite pasilepinti drėkinamąja kauke, kurią galite įsimesti į kosmetinę ir panaudoti kelionėje, gamtoje, išvykoje!

ŠVYTĖJIMAS

Vasarą jokiu būdu nenorime matinio, sunkaus makiažo, atvirkščiai – gaivumos, lengvumo, greito efekto. Tam suteikti padės švytėjimo suteikiančios priemonės, kaip highlighteriai, kremai su spindinčiomis dalelėmis, lengvos tekstūros ir švytėjimo suteikiantys makiažo pagrindai (nesirinkite matinių) ir kuo mažesnis birios pudros naudojimas (nebent jūsų oda labai riebi). Vietoje birios pudros naudokite purškiamas veido dulksnas, kurios užfiksuos makiažą ir suteiks jam drėgnumo. Švytėjimo suteikiančius kremus, makiažo gruntus galite tepti per visą veidą – oda atrodys itin gyvybinga ir skaisti, o highlighterius – aukščiausiose veido vietose, kaip kad kaulas po antakiu, nosis (jei nenorite pabrėžti savo nosies, tuomet švytinčios priemonės netepkite), virš lūpų ar skruostų.

KREMINĖS PRIEMONĖS

Prieš tai trumpai užsiminėme apie vasaros kosmetikos krepšelio must have kremines priemones, kaip skaistalai ar kontūravimui skirti produktai. Šiltuoju sezonu jomis būtinai papildykite savo kosmetikos krepšelį, kadangi būtent kreminės priemonės nesausina veido, padeda sukurti natūralų ir švytintį makiažo įvaizdį, jas labai lengva naudoti – galite tepti tiesiog švariais pirštais. Dar vienas puikus patarimas Jums – naudokite tuos pačius lūpų dažus ar lūpų blizgį, balzamą vietoje skaistalų. Taip sumažinsite vasaros kosmetikos krepšelio turinį ir sukursite darnesnį makiažo įvaizdį!

VEIDO IR LŪPŲ ŠVEITIKLIAI

Be šio žingsnio net ir labiausiai švytinčios priemonės gali nepadėti. Kuo daugiau būname saulės kaitroje, šiltame ore, tuo labiau mūsų oda bei lūpos regeneruojasi, sluoksniuojasi ir lupasi. Bent kartą per savaitę pasitelkite veido ir lūpų šveitiklio magiją – nušveisite suragėjusią odą, atgaivinsite jos toną, oda taps glotnesnė, atgaus natūralų švytėjimą. Jei odos nešveisime, net ir pačios įspūdingiausios priemonės ant veido gali neatrodyti puikiai. Nepamirškite šveisti ir viso kūno!

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums atrasti savo švytėjimo suteikiančią rutiną!

Jūsų,

DROGAS