Korėjietiškos kosmetikos istorija ir išskirtinumai

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo korėjietiška kosmetika ir odos priežiūros priemonės. Ši kosmetika taip vertinama išties ne veltui, tad pasižvalgykime po jos istoriją ir šios kosmetikos naudą!

Šiek tiek korėjietiškos kosmetikos istorijos

Korėjietiška kosmetika savo šaknis įleido dar senovės Chosun eroje. Tuo metu, žmonės garbino ir dievino blyškią, šviesią odą, o šaltuoju laikotarpiu savo odą tepdavo taukais, kad ši nenušaltų ir būtų švelni. Būtent šis žingsnis ir buvo korėjietiškos kosmetikos pradžia.

Po šios eros sekė sekanti – Trijų Karalysčių era. Šiuo laikotarpiu žmonės taipogi vertino skaisčią, neįdegusią odą bei išpieštus, išlinkusius antakius. Kosmetika buvo rankų darbo gamybos, tačiau laikymo sąlygos nebuvo dėkingiausios, todėl žmonės pasigamindavo jos tiek, kad išeitų sunaudoti dar prieš baigiantis galiojimo laikui.

Korėjoje didžiausias kosmetikos naudojimo sprogimas įvyko valdant sekančiai po Trijų Karalysčių eros, dinastijai Goryeo. Anot rašytinių šaltinių, tai, ko gero, išraiškingiausias Korėjos kosmetikos vartojimo laikotarpis. Svarbu atminti, kad Korėjos, Kinijos ir Japonijos makiažo stilius ir tendencijos gerokai skyrėsi, tad nereikėtų jų painioti. Goryeo dinastijos valdymo laikotarpiu kosmetiką ir odos priežiūrą naudojo beveik visi, nepaisant jų valstybinio statuso ir pinigų kiekio kišenėje. Kaip ir dabar, ji buvo prieinama visiems.

Trumpai apibendrinant, Korėjos moterys įvairius produktus naudojo norėdamos atrodyti sveikiau ir tarsi puoselėti savo vidinį grožį, o ne slėpti jį po storu kosmetikos sluoksniu. Na o tai, ką naudojame dabar – losjonai, šveitikliai, pudros, skaistalai, antakių tušai, Korėjoje buvo naudojami jau nuo senų senovės!

Korėjietiškos kosmetikos istorijos Korėjietiškos kosmetikos istorijos

Šių dienų korėjietiška kosmetika

Šiuo metu kosmetikos parduotuvių lentynose neįmanoma nepastebėti Korėjoje gaminamos grožio produkcijos – įvairaus dizaino pakuotės, ryškios, dėmesį traukiančios spalvos, gausybė įvairių priemonių tiesiog traukte traukia akį ir norą išbandyti šią kosmetiką. Dauguma korėjietiškos kosmetikos priemonių apima didelį funkcijų spektrą ir yra neįtikėtinai inovatyvios. Pavyzdžiui, kaukės, skirtos drėkinti odai, ją ir skaistina, ir mažina raukšleles, ir prisotina įvairiausiais vitaminais. Kitas svarbus aspektas – SPF filtras. Kadangi nuo senų senovės korėjiečiai aukštino skaisčią, gerąja prasme blyškią odą, dauguma korėjietiškos kosmetikos iki dabar gaminama su SPF filtru, kuris apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių ir senėjimo. Tai tiesiog jiems taip įprasta, kaip ir prausiantis naudoti prausimosi priemones!

Šių dienų korėjietiška kosmetika Šių dienų korėjietiška kosmetika

Korėjietiškos kosmetikos sudėtis

Natūralūs ingredientai šios šalies kosmetikai tikrai ne priešingybė. Tai, ką jie pradėjo senų seniausiai, išlaikė ir iki dabar – svarbus korėjietiškos kosmetikos pagrindas vis dar yra natūralūs ingredientai. Jie bene vieni pirmųjų pradėjo naudoti, pavyzdžiui, sraigių sekretą, kuris, padeda sumažinti aknės randus, sulyginti odos atspalvių nelygumus, tuo pačiu drėkinant ir stangrinant odą. Pabandykite paskaityti visus korėjietiškų produktų ingredientus – pamatysite, kad daugelis natūralių ingredientų niekada negirdėti, nematyti ir nebandyti!

Nuo pat mažens Korėjos moterys mokomos ypatingai rūpintis savo natūralia oda, todėl ir kosmetikos gamintojai gamina produktus, kurie gerintų odos būklę, ją ypatingai ir visokeriopai saugotų. Dėl šios priežasties odos priežiūros priemonių pasirinkimas toks platus, kad kiekviena ras sau tinkamą ir reikiamą priemonę. Kalbant apie dekoratyvinę kosmetiką, ji yra neapsunkinanti, dažnai lengvos tekstūros ir prisotinta odai naudingais ingredientais.

Korėjietiškos kosmetikos sudėtis Korėjietiškos kosmetikos sudėtis

Kosmetikos inovatoriai ir naujų tendencijų kūrėjai

Ieškantiems naujovių, korėjietiškos kosmetikos skyrius yra TAI, ko jums reikia. Juk jie pirmieji sugalvojo burbuliuojančias kaukes, kurias užsitepus atrodo nieko nevyksta, o po minutės, sureagavus su oru, pradeda rastis putojantys burbuliukai. Į rinką jie taip pat įvedė ir smagius, gyvūnų raštų, vaisių, augalų dizainus ne tik ant pakuočių, bet ir pačiuose gaminiuose, pavyzdžiui, veido kaukėse. Panašu, kad kiti kosmetikos gamintojai tiesiog nespėja vytis Korėjos kosmetikos prekės ženklų!

Nors produktų pakuotės, sudėtis, poveikis yra įspūdingi, tačiau kainos nesikandžioja. Tai dar viena korėjietiškos kosmetikos savybė – gaminti visiems prieinamas kosmetikos priemones ir skatinti rūpintis savo oda.

Išskirtinai DROGE rasite smagų, išties didelį pasirinkimą turintį korėjietiškos kosmetikos skyrių su gausybe kiekvienam tinkančių produktų, tad keliaukite apsižvalgyti!

Sveikos odos ir puikios savijautos!

Jūsų,

DROGAS ekspertė