KOJŲ SPA NAMUOSE

Karantino laikotarpiu tapome tikros grožio meistrės – išmokome darytis manikiūrą ir pedikiūrą, dažyti ar šviesinti plaukus, pasikirpti net jų galiukus! Ką išmokome dar – pasimėgauti namų SPA. Rankų, kūno, plaukų ar kojų. Kad nepamirštumėte, jog ir po karantino galėsite lepintis atpalaiduojančiomis grožio procedūromis namuose, dalinamės kojų SPA namuose patarimais!

1. VONIA

Pirmiausia, prisileiskite vonią (jei tokią turite) šilto vandens, ištirpinkite detoksikuojančios druskos ir pripilkite kvapnių bei atpalaiduojančių vonios putų ar eterinio aliejaus. 20 min trukmės pagulėjimas vonioje ne tik atpalaiduos, bet ir padės suminkštėti kūno bei kojų, pėdų odai. Nepamirškite, kad vanduo turi būti ne karštas, o šiltas! Pernelyg karštas vanduo išsausins odą, sukels kraujo spaudimą, tad tokia SPA procedūra gali sukelti nemalonius pojūčius. Geriausia, jei vanduo bus keliais laipsniais šiltesnis už mūsų kūno temperatūrą.

2. ŠVEITIKLIS

Sudrėkinus odą po vonios, puikus metas pasinaudoti šveitikliu! Šis produktas ne tik nušveis suragėjusias ir atsisluoksniavusias odos ląsteles, bet ir paskatins kraujotaką, reguliariai šveičiant – sumažins celiulito požymius! Šveitiklį naudokite ne tik blauzdoms, bet ir sėdmenims, pėdoms, visam kūnui. Pamatysite – jausmas po šios procedūros tarsi atsikračius kelių nereikalingų kilogramų!

3. PLAUKELIAI

Jei SPA procedūros metu ataugę kojų plaukeliai – po šveitiklio ir vonios taip pat puikus metas jų atsikratyti. Vonia ir odos šveitimas suminkština plaukelius, skustuvėlis geriau slysta per odą ir kokybiškiau juos pašalina. Naudokite drėkinamąsias skutimosi putas, kokybišką skustuvėlį su keičiamomis galvutėmis (alternatyva vienkartiniams skustuvėliams, kurie greit atšimpa ir teršia aplinką).

4. PĖDOS IR PĖDŲ NAGAI

Viena mažiausiai mūsų liečiamų vietų – pėdos. Savo pėdas turėtume mylėti labiau, kadangi jei ne mūsų pėdos, tiek daug nenužingsniuotume ar nenubėgtume. Dėl šios priežasties būtent pėdų oda ir kulnai linkę kietėti, kaupti nuospaudas. Nuospaudos – suragėjusių odos ląstelių sankaupos, kurias reikia pašalinti!

Vonioje išmirkusių pėdučių oda puikiai tinkama šveitimui ir nuospaudų šalinimui. Galite naudoti įprastus rankinius pėdų šveitiklius arba elektroninius, kurie padės greičiau pašalinti suragėjusią odą. Itin kietoms nuospaudoms tiks plieninis nuospaudų šalinimo įrankis. Su pėdų šveitikliais ir nuospaudų šalinimo įrankiais elkitės atsargiai – per daug nušveista pėdų oda gali tapti jautri ir pažeista! Po procedūros palepinkite pėdutes joms skirta drėkinamąja kauke. Išmirkusioms nagų odelėms atstumdyti, panagėms išvalyti naudokite manikiūro pagaliukus. Apkirpkite nagus, palepinkite juos ir nagų odeles aliejuku.

5. ANTICELIULITINIS KOJŲ ODOS MASAŽAS

Dar viena, itin maloni procedūra, kurią labai lengva atlikti namuose – anticeliulitinis kojų masažas. Reikės stangrinamojo anticeliulitinio kremo ar gelio bei masažinių pirštinių ar šepečio. Nušveitus kojų ir sėdmenų odą, tepamos priemonės puikiai įsigers, todėl nepraleiskite šio etapo! Kremu padenkite norimas kojų ir sėdmenų vietas, tuomet masažiniu šepečiu ar pirštine masažuokite tas vietas, kol kremas, gelis ar aliejus įsigers į odą.

6. ODOS DRĖKINIMAS

Ir žinoma paskutinis žingsnis – gilus drėkinimas, kuriam prireiks arba drėkinamojo ir maitinamojo aliejaus, arba kremo. Po vonios, skutimo, šveitimo ir masažo giliai drėkinančios priemonės itin gerai įsigers į kojų odą, sudrėkins ją iš vidaus, kremas ar aliejus bus veiksmingiausias!

Rekomenduojame: namų SPA metu klausykitės širdžiai malonios muzikos, užsidekite kvepiančias ir atpalaiduojančias žvakes, skirkite tiek laiko sau, kiek norisi!

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!