Ko nežinojome apie juodųjų kmynų aliejaus naudą plaukams

Juodgrūdžių sėklų (juodųjų indiškų kmynų) aliejuje iš Azijos randama apie šimtas vertingų medžiagų. Šių kmynų sėklose gausu proteinų, riebiųjų rūgščių, angliavandenių, aminorūgščių, ląstelienos, vitaminų, mineralų ir kitų veikliųjų medžiagų.

Ko nežinojome apie juodųjų kmynų aliejaus naudą plaukams

Juodųjų kmynų aliejaus buvo rasta net Tutanchamono kapavietėje, o žymioji Kleopatra šiuo aliejumi puoselėjo savo grožį ir lengvino negalavimus. Islamo pranašas Mahometas šias sėklas yra pavadinęs vaistu nuo visų ligų, išskyrus mirtį.

Ko nežinojome apie juodųjų kmynų aliejaus naudą plaukams

LUXURY plaukų priežiūros priemonės su šiuo prabangiu juodųjų kmynų aliejumi puoselėja Jūsų plaukų grožį, atkuria drėgmę ir sugrąžina spindesį.

LUXURY šampūnas švelniai plauna, suminkština ir atgaivina pažeistus bei sausus plaukus, suteikdamas jiems elastingumo ir sveiko blizgesio. Be sulfatų ir parabenų.

LUXURY plaukų kondicionierius atkuria drėgmės balansą ir apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, tuo pačiu sumažindamas plaukų vėlimąsi ir pūtimąsi.

LUXURY nenuskalaujamas purškiamas kondicionierius apsaugo plaukus nuo žalingo terminio poveikio, idealiai tinka besiveliantiems plaukams. Suteikia minkštumo ir elastingumo garbanotiems plaukams, saugo plaukus nuo lūžinėjimo ir spalvos išblukimo.

LUXURY sausas šampūnas – puiki priemonė greitai besiriebaluojantiems plaukams, kuri sugeria riebalų ir nešvarumų likučius bei atgaivina pavargusius ir gyvybingumą praradusius plaukus.

LUXURY juodųjų kmynų plaukų aliejus puikiai maitina, drėkina ir atkuria pažeistų plaukų struktūrą. Puikiai susigeria ir neapsunkina, suteikia plaukams sveiko blizgesio, glotnumo bei sumažina vėlimąsi.

LUXURY intensyvaus atkūrimo plaukų aliejus yra itin koncentruotas ir skirtas storiems, porėtiems, stipriai pažeistiems plaukams. Grąžina plaukams gyvybingumą, drėkina sausus plaukų galiukus, saugo juos nuo šakojimosi.

LUXURY plaukų kaukė intensyviai maitina ir drėkina plaukus. Pasižymi stipriomis plauką atgaivinančiomis savybėmis, plaukai tampa lengvai iššukuojami, minkšti ir žvilgantys.

LUXURY lanksčios fiksacijos plaukų lakas suteikia apimties ir fiksuoja bet kokio tipo šukuoseną. Patikimai apsaugo plaukus nuo nepageidaujamos drėgmės. Greitai džiūsta, nenubyra ir suteikia plaukams sveiką žvilgesį. Jame nėra dujų (CFC).

LUXURY plaukų modeliavimo kremas drėkina, suteikia plaukams glotnumo, jie tampa paklusnūs ir spindintys. Palengvina garbanotų plaukų priežiūrą, apsaugo nuo formavimo įrankių skleidžiamo karščio.

LUXURY kremas-gelis specialiai sukurtas garbanotiems ir banguotiems plaukams formuoti. Suteikia natūralią fiksaciją, plaukai įgauna blizgesio ir lankstumo. Garbanos išlieka elastingos ir paryškintos.