Kirpimo derinimas prie veido formos

Šukuosena ir kirpimas, kurie idealiai tinka draugei, nebūtinai tiks Jums, todėl labai svarbu atsižvelgti į savo individualią veido formą. Aptarkime, koks kirpimo stilius gali būti aktualus Tau!

Pradėkime nuo to, kad dažnai kažkur pamatome gražią šukuoseną ar plaukų spalvą, tuomet užsirašome vizitui pas plaukų stilistą. Nuėjus parodome nuotrauką, pavyzdžiui draugės ar Jennifer Lopez kirpčių, paprašome tokio pačio kirpimo ar šukuosenos, o tada išeiname nusivylusios – šukuosena kažkodėl neatrodo taip gerai, kaip kažkur matytos įžimybės. Pasidomėkite savo veido forma ir nuo šiol bandykite pritaikyti sau šukuosenas būtent pagal ją!

OVALI VEIDO FORMA

Ovali veido forma yra skaitoma tada, kai veido ilgis yra ilgesnis už plotį, o smakras kiek labiau smailėjantis ir apvalesnis nei kakta. Jei turite šią veido formą, galite pasidžiaugti – turite didesnę tikimybę jog net ir nepavykusi šukuosena atrodys puikiai, tiks visos kepurės ir skrybelaitės, įvairios akinių formos.

Tinkamos šukuosenos Jums – bob kirpimas, pečių ilgio kirpimas su lengvais kirpčiais, kirpčiai šonu bei tolygios, glotnios, glamour stiliaus šukuosenos, kaip kuodukai ar arklio uodegos.

ŠIRDELĖS FORMOS VEIDAS

Šios veido formos savininkės turi platesnę kaktą ir skruostikaulius, bet siauresnį smakrą. Dominuojantis bruožas – kakta, ir, ko gero, itin ryškus ir dailūs skruostikauliai. Tinkami kirpimai – pečių ilgio bob, laisvos bangelės su šoniniu skyrimu ir plaukų iškarpymas, kuris baigiasi ties raktikauliais (ši šukuosena nukreips dėmesį nuo kaktos, jei jos nenorite pabrėžti). Jei kaip tik norite pabrėžti savo veido formą – susiriškite glotnią, tolygią, aukštą kasą ar kuodelį.

Apibendrinant, šiai veido formai geriausiai tinka pečių ilgio kirpimas, kuris subalansuos ir viršutinę, ir apatinę veido dalį.

KVADRATINĖ VEIDO FORMA

Kvadrato veido forma yra skaitoma tada, kai kaktos, skruostikaulių ir žandikaulio plotis yra vienodas. Šią veido formą gan lengva atpažinti, nes dominuojantis bruožas yra būtent ryški žandikaulio linija. Renkantis kirpimą šiai veido formai, atsižvelkite ar norite pabrėžti veido formą, ar sušvelninti ją.

Tinkamas kirpimas – jei norite pabrėžti veido formą, rinkitės trumpą bob kirpimą ar sunkesnius, kiek iškarpytus, kirpčius. Jei norite formą sušvelninti – išbandykite lengvus, ilgėjančius kirpčius, o ilgų plaukų savininkėms – tiesius, ilgus plaukus su lengvu iškarpymu.

APVALI VEIDO FORMA

Apvali veido forma skaitoma tada, kai veidas neturi jokių ryškių, atsikišusių bruožų, o ilgis, plotis yra vienodo ilgio. Apvalesnio veido savininkės dažnai atrodo jauniau! Pagrindinė taisyklė kerpant ir formuojant plaukus šiai veido formai – ją kiek prailginti.

Tinkamos šukuosenos – ypatingai stilingai ir žaviai atrodo trumpi kirpimai ir šukuosenos, ar šoninis skyrimas, kuris suteiks veidui daugiau formos, taip pat aukštai surištos kasos. Jeigu norite ir nebijote pokyčių – trumpas pixie kirpimas kaip tik jums, suteiks veidui daugiau formų!

ILGA VEIDO FORMA

Ši veido forma yra tokia pati, kaip ir ovalo, tik kiek ilgesnė. Veido ilgis yra pastebimai, pabrėžiamai ilgesnis už plotį. Šią veido formą turi Sarah Jessica Parker, Liv Tyler, Hilary Swank. Ilgų veidų savininkės dažniausiai siekia juos vizualiai “patrumpinti”, suteikti šiek tiek daugiau putlumo.

Tinkamas kirpimas ar šukuosena – ilgos formos veido savininkėms labiausiai tinka lengvos garbanos, kurios išplatėja ties skruostais, taip vizualiai praplantindamos veidą. Jums taip pat tiks purios šukuosenos, kurios iškeltos nuo pat šaknų.

Tikimės, jog nuo šiol šie patarimai jums padės geriau apsipręsti, kokios šukuosenos ir kirpimas jums tinka labiausiai!

Dailių ir stilingų šukuosenų linki DROGAS!