KILIG – LIETUVIŠKAS, TVARUS PREKĖS ŽENKLAS, KURIUO DIDŽIUOJAMĖS

KILIG – LIETUVIŠKAS, TVARUS PREKĖS ŽENKLAS, KURIUO DIDŽIUOJAMĖS

Vis labiau aštrėjant aplinkosaugos klausimams, ne tik iš vartotojų tikimasi sąmoningo vartojimo, bet ir tvarių sprendimų iš gamintojų. BIOK Laboratorija, norėdama sumažinti plastiko suvartojimą, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo ieškoti alternatyvų įprasto plastiko pakuotėms. Nors rasti alternatyvą, tinkamą kosmetikos produktams, o taip pat už prieinamą kainą vartotojams, šiuo metu dar nėra lengva, tačiau didžiausias lietuviškos kosmetikos gamintojas jau pristatė inovatyvius sprendimus rinkoje.

KILIG – LIETUVIŠKAS, TVARUS PREKĖS ŽENKLAS, KURIUO DIDŽIUOJAMĖS

Šį rudenį pristatyta nauja kosmetikos KILIG linija – natūrali, sertifikuota veido kosmetika su spirulina. Liniją sudaro trys produktai – purus veido kremas, veido šveitiklis – kaukė bei prausimosi putos. Kaip pagrindinį ingredientą KILIG pasirinko spiruliną - galingą antioksidantą, skirtą odos energizavimui, gyvybingumui. BIOK LAB Spirulina® - kartu su Prancūzijos mokslininkais išgautas spirulinos dumblių ekstraktas, sukurtas inovatyviu oleo-eco išgavimo būdu. Visus tris produktai yra 99% natūralūs, sertifikuoti ir tinkantys veganams.

Šios linijos pakuotėms naudojamas plastikas, perdirbtas iš vandenyno plastiko atliekų. Taip ne tik valomas vandenynas, tačiau perdirbto plastiko naudojimas lemia ir mažesnį naujo gaminamo plastiko kiekį bei 52% sumažina gamybos metu išmetamą CO2. Kad plastiko daugkartinio perdirbimo procesas nenutrūktų, sunaudoję produktą vartotojai turėtų išrūšiuoti dėžutę bei indelį, kad jie vėl galėtų būti perdirbti.

Kadangi inovatyvūs ir tvarūs sprendimai vis dar nėra dažni ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Pasaulio šalyse, KILIG produktai buvo įvertinti ir tarptautiniais apdovanojimais. Didžiausioje kosmetikos parodoje Europoje Cosmoprof 2020, purus kremas buvo įtrauktas į šių metų populiariausių Europos produktų sąvadą, o I‘Dermo apdovanojimuose Ispanijoje šis produktas laimėjo sidabrą už inovatyvią pakuotę.