Karantinas! Ką veikti namie?

Pripažinkime, virusas užklupo visai netikėtai ir sugadino nemažai mūsų taip planuotų kelionių bei veiklų. Pripažinkite ir tai, kad visąlaik norėjote daugiau laiko praleisti namie, iškuopti seniai neliestus namų kampelius ar skaityti daugiau knygų. Na ką gi, šis metas išaušo dabar!

MAKIAŽO KOLEKCIJA

Laikas namuose – puiki proga prasieiti pro savo kosmetinės turinį. Atminkite, kad kosmetika galioja nuo 6 iki daugiausiai 24 mėnesių nuo atidarymo, todėl nei kiek neabejojame, kad išmesti turėsite ką. Viskam suorganizuoti į pagalbą atskuba DROGO internetinėje parduotuvėje esančios kosmetinės, į kurias tvarkingai sutalpinsite ir akių kosmetiką, ir makiažo pagrindus, ir šepetėlius. Pamirškite nostalgiškus jausmus nereikalingiems daiktams ir atsiminkite, kad greitu metu atlaisvinus vietą galėsite visiškai atnaujinti kosmetikos krepšelį!

Makiažo kolekcija

NEIŠNAUDOTI PRODUKTAI

Pripažinkime, kad moterims sunku praeiti pro kosmetikos bei odos priežiūros skyrius kažko neįsigijus. Taip produktai kaupiasi, dažniausiai užsimiršta ir vos pradėjus naudoti, juos pakeičiame kitais. Atidžiai pereikite veido, kūno kremų, prausiklių, šampūnų ar kondicionierių skyrius ir pradėkite naudoti priemones, kurias visgi pamiršote. Žinoma, įsitikinkite, kad tų priemonių galiojimo laikas geras. Vėlgi, nelaikykite nostalgiškų jausmų – ko tikrai nenaudosite, tiesiog išmeskite ar padovanokite draugei.

KNYGOS

Vienas tų, niekad neįkandamų ir vis užmirštų dalykų – knygų skaitymas. Kartas nuo karto ateina įkvėpimas, nusiperkame vieną ar kelias knygas, ir... jas tiesiog pamirštame visiems metams. Na ką, laikas nuo kolekcijos nupūsti dulkes ir mesti sau iššūkį – bent viena knyga per savaitę. Įsikvėpsite motyvacijos, jausitės kažką nuveikusi, papildysite galvą naujomis mintimis.

Knygos

GROŽIO EKSPERIMENTAI

Niekad neišdrįsai pabandyti tam tikro makiažo įvaizdžio ar neįprastos tau lūpdažio spalvos? Metas eksperimentams! Išbandyk norimas šešėlių spalvas, ryškius, spalvotus pravedimus, raudonas lūpas ar blizgučius. Įkvėpimo ieškok DROGAS Lietuva Youtube kanale, DROGAS įrašuose ar Pinterest platformose. Garantuojame, kad atrasi tau puikiai tinkančius įvaizdžius ir spalvinius sprendimus!

Grožio eksperimentai

SPINTA!

Dar vienas, taip engiamas dalykas mūsų kasdienybėje. Čiupkite maišą ir sukraukite nenešiojamus, senstelėjusius rūbelius, padovanokite tiems, kam jų labiau reikia nei jums. Arba – pasinaudokite tokiomis galimybėmis, kaip rūbų gabenimas, pvz. į H&M parduotuvę. Už kiekvieną drabužių maišą gausite nuolaidą pirkiniams. Mesite sau didesnį iššūkį? Pasidomėkite Marie Kondo, daiktų organizavimo guru, patarimais, kaip idealiai susitvarkyti spintą, kompaktiškai sulankstyti, surūšiuoti drabužius bei aksesuarus. Niekada negirdėjote apie capsule spintą? Pats metas sužinoti daugiau!

Spinta!

NAMŲ ŠVARA

Kas be ko, dabar nuo dulkių, purvo ar erzinančių namų detalių tikrai nepabėgsite, tad laikas atsiraitoti rankoves ir kibti į darbus. Iššluokite visus, seniai liestus namų kampelius, lempų gaubtuvų paviršius, įrankių ar puodų skyrius. DROGAS siūlo didelį, skirtą namų tvarkai palaikyti, produktų pasirinkimą – nuo langų ar kilimų valiklių iki atpalaiduojančių namų kvapų. Susitvarkius atlaisvės ne tik namų erdvė, bet ir galva!

KINO TEATRAS

Žiūrėti filmą ar serialą tiesiog per televizorių? Ech, įprasta.
Žiūrėti filmą su spragėsiais ir užkandžiais pagalvių sūkuryje – taip!
Geriausia dalis, kad tokius vakarus (o gal rytus ar dienas) galite turėti dažniau nei bet kada, todėl pasimėgaukite šia nuostabia galimybe! Atraskite naujus filmų žanrus, aktorius, serialus, o gal tiesiog peržiūrėkite seniai matytus, gerus, jaudinančius filmus.

MAISTAS

Kad jau prakalbome apie skanėstus, eksperimentuokite! Išbandykite savo kulinarines galimybes iš paprastų, visada spintelėse randamų ingredientų. Žiūrėkite kulinarines laidas, skaitykite maisto tinklaraščius, sekite Lietuvos ir užsienio kulinarus, gaminkite sveikus, vitaminų kupinus patiekalus imunitetui stiprinti! Nei kiek neabejojame, kad net ir tie, kurie galvoja, kad gaminti visai nemoka, šiuo metu tikrai pramoks. Nei kiek neabejojame ir dėl to, kad valgyti mėgsta visi. Pavaišinkite ir praskaidrinkite nuotaiką kaimynams!

Maistas

ATGAIVINK GĖLES

Pavasaris – idealus metas persodinti ir atnaujinti gėles. Žemes ar trąšas, vazonėlius, sėklas ar sodinimui reikalingus įrankius įsigykite internetu net neišėjusios iš namų! Terapija bus ir gėlėms, ir jums.
IDĖJA: Augink savo prieskonines žoleles!

Atgaivink gėles

Vertinkite šį laiką kaip laiko sau, ramybės, įkvėpimo metą. Džiaukitės ir mylėkite kiekvieną akimirką!

Sveikatos ir ramybės linki
Jūsų DROGAS