Kalėdinės vakarienės idėjos!

Anksčiau ar vėliau vis tiek tenka suruošti Kalėdinį vakarėlį ir savo namuose. Svečius norisi nustebinti dekoracijomis, nuotaika, kvapais, gėrimais bei maistu, tačiau kartais taip pritrūksta idėjų! Štai keletas jų įkvėpimui iš naujo atrasti.

Grojaraštis

Ilgas, nuotaikingas ir šventiškas grojaraštis yra būtina! Tai ne tik idealus fonas šnekučiuojantis ar užkandžiaujant, bet ir šventinės nuotaikos variklis. Mėgstamas kalėdines dainas gali surasti ir sudėti į grojaraštį pats arba tai už tave gali padaryti Youtube ar Spotify. Abiejose programose rasi įvairiausių, specialiai Kalėdoms kurtų, muzikinių takelių. Juk net kai rugsėjo mėnesį išgirstame kokią nors kalėdinę dainą, iškart aplanko gruodžio nuotaikos!

Drogas Kalėdos Drogas Kalėdos

Dekoracijos

Visai nereikia didelės pompastikos, užteks ir ekstra girliandų–lempučių bei žvakių. Visgi aplinka, kurioje esame, mus taip pat veikia emociškai, tad jei ta aplinka jauki, šilta, spinduliuojanti Kalėdų nuotaika, jūsų vakarienė bus užskaityta! Taigi, čiupkite keletą paprastų, įvairių formų baltų žvakių, gražią, didelę lėkštę ar žvakidę joms įtaisyti ir tokiomis keliomis padekoruokite skirtingus namų kampus. Bus jauku, šilta ir gražu.

Įtraukianti veikla

Nors maisto gaminimas ir pasisėdėjimo vietos ruošimas įtraukia, ko gero, visus, vakaro eigoje vis tiek norisi veiksmo. Kad bepradedant žiovauti svečiams žinotumėt, kaip elgtis, iš anksto apgalvokite, kuo visi galėsite užsiimti. Aš siūlau senus, gerus, net tėvams žinomus žaidimus, kaip Alias, Monopolis, šarados, netgi karaoke ir taip toliau. Prisijuoksite iki pilvo skausmų, kad net kitais metais bus apie ką kalbėti!

Patiekalai

Žinau, kad visas kalėdinis šurmulys, bėgimas, dovanų ieškojimas ir pakavimas, namų švaros palaikymas ir dar galvojimas apie patiekalus bei jų gaminimas labai vargina! Mano nuomone, vietoje daugybės įprastų patiekalų, kurių gamyba užima nemažai laiko, geriau pagaminti kelis, tačiau kiek išskirtinius. Nustebinsi bičiulius ar šeimą, atsiras daugiau temų pokalbiams, o ir ragauti kažką išskirtinio yra be galo įdomu. Tai gali būti tiesiog easy peasy vaisinė Kalėdų eglutė arba eglutės formos sumuštinukai, daržovių iešmeliai. Daugiau idėjų ieškok pinterest.com!

Dalykai, kurių nevalia pamiršti

Mažos detalės ne ką mažiau svarbios nei prieš tai išvardinti patarimai ir idėjos. Štai trumpas tam tikrų, tačiau dažnai pamirštamų dalykų sąrašas, kurių neturėtų stigti kalėdinės vakarienės ir Kalėdų ryto metu:

  1. Pieno, kavos bei arbatos svečiams pavaišinti.
  2. Užtektinai servetėlių valgytojams.
  3. Paruoštų lėkščių, įrankių bei taurių / stiklinių.
  4. Virtuvinio rankšluosčio gaminant!
  5. Kepimo popieriaus ar folijos. Pripažinkite, kad būtent šie dalykai dažniausiai lieka pamiršti!
  6. Gaiviesiems gėrimams paruoškite ledukų.

Pasidarykite šio sąrašo ekrano nuotrauką arba užsirašykite ir papildykite savo idėjomis!

Linkime kantrybės, ramybės ir geros nuotaikos!

Jūsų,

DROGAS ekspertė