KAIP VIZUALIAI PAPUTLINTI LŪPAS?

Kartais reikia tiek nedaug, kad paryškintume savo bruožus. Tam padaryti taip pat nereikia jokių plastinių operacijų ar injekcijų, vizitų į grožio salonus ar SPA. Taigi, šįkart dalinamės patarimais, kaip natūraliai bei sveikai atgaivinti ir optiškai padidinti lūpas.

1. NAUDOKITE LŪPŲ SCRUB’Ą

Kuo švelnesnės ir glotnesnės lūpos, tuo labiau atspindi šviesą ir atrodo putlesnės. Lūpų šveitimas taip pat pagreitina jų kraujotaką ir medžiagų apykaitą, todėl lūpos prisotinamos joms naudingų medžiagų, atrodo ryškesnės. Tokiu būdu taip pat pašalinsite negyvas odos ląsteles. Lupų šveitimo būdai yra du: paprastas dantų šepetėlis arba maitinantis ir drėkinantis, specialiai tam sukurtas lūpų šveitiklis:

• Sudrėkintu dantų šepetėliu 1–2 minutes lengvai ir švelniai šveiskite sudrėkintas ar pateptas balzamu lūpas ir jų kraštelius. Po to viską kruopščiai nuvalykite.

• Specialus lūpų šveitiklis dažniausiai būna prisotintas maitinamųjų ar drėkinamųjų medžiagų, todėl jį prireiks tik užtepti ant lūpų ir pirštais kelias minutes lūpas lengvai masažuoti, tuomet viską kruopščiai nuvalyti.

2. LŪPŲ KAUKĖ!

Lygiai taip pat, kaip ir veido oda, plaukais ar kūnu, reikia rūpintis ir lūpomis. Po šveitimo naudokite lūpų kaukę – visos priemonės įsigeria geriau, kai oda yra nušveista! Tokios kaukės laikomos apie 10–15 minučių, o po jų lūpos bus minkštut minkštutėlės, pamaitintos, švytinčios ir jau putlesnės!

3. DRĖKINIMAS

Kaip pavyzdys galėtų būti vynuogė – kuomet ji išsausėja, prarandą visą drėgmę, vynuogė tampa sausa, mažyte, razina. Jeigu leisime odai ir lūpoms išsausėti, atsitiks taip pat, kaip ir tai mažytei razinai. Po lūpų kaukės naudokite drėkinantį balzamą, kuris užtvirtins kaukės poveikį ir prisotins papildomos drėgmės. Balzamo perteklių galite nusausinti servetėle, kadangi tepsime makiažo priemones, kurios gali nesilaikyti ant didelio kiekio drėkinamosios priemonės.

4. PIEŠTUKAS

Po lūpų šveitimo, lūpų kaukės ir balzamo naudokite lūpų pieštuką, kuris naudojamas šiek tiek už lūpų kontūrų. Pieštukas ne tik išryškins lūpas, bet ir sukurs vizualiai didesnių lūpų įvaizdį. Lūpų pieštuko spalvą rinkitės pagal poreikį – natūralios, savo lūpų spalvos, kuris puikiai tiks dieniniam, natūralesniam įvaizdžiui arba ryškesnį, tamsesnį, išraiškingesniam makiažui. Lūpas apibrėžkite taip, kaip parodyta pavyzdyje:

Lūpas apibrėžkite taip, kaip parodyta pavyzdyje:

Nuotr. Pinterest

Šis etapas labai svarbus, nes būtent lūpų pieštukas suformuos Jūsų lūpas. Kaip matome pavyzdyje, lūpas ne tik apibrėžiame, bet pieštuku papildome ir patį kontūrą. Tokiu būdu išvengsime ilgainiui atsirandančio, išryškėjusio lūpų pieštuko kontūro, jos atrodys tolygiai ir natūraliai. Nepamirškime, kad lūpos turi atrodyti Jūsų lūpos, todėl vadovaukitės natūralia jų forma, tačiau nepelnytai jas nusiaurinti taip pat nederėtų!

5. LŪPŲ DAŽAI

Tolimesnis žingsnis gali būti įprasti arba skysti lūpų dažai. Jei tokių nenaudosite, lūpas užpildykite tiesiog pieštuku. Lūpų dažais naudokitės itin kruopščiai, per daug neišeikite už lūpų kontūro ribų.

Lūpų dažų pasirinkimas gana platus, yra net tokių, kurie taip pat ir putlina – sudėtyje esantys ingredientai, tokie kaip pvz., hialuronas stipriai drėkina, lūpos labiau švyti.

6. LŪPŲ BLIZGIS

Kuo labiau lūpos švyti ir gaudo šviesų atspindžius, tuo labiau putlesnės jos atrodo. Užbaigimui naudokite permatomą / lengvos, priderintos spalvos lūpų blizgesį, juo padenkite visas lūpas! Lūpų blizgesiai taip pat būna putlinantys, dažniausiai savo sudėtyje turintys aitriųjų paprikų ekstrakto, kuris stimuliuoja kraujotaką. Pastarieji gali šiek tiek gelti ar sukurti deginimo pojūtį (kuris praeina greitai), tad jei nemėgstate jokių pašalinių efektų, įsigijusios tokį blizgesį pirmiausia išbandykite ant lūpų dalelės.

7. HIGHLIGHTER’IS!

Būtent švytėjimo suteikianti priemonė uždės taškelį ant i. Mėgstamu highlighter’iu paryškinkite apatinės lūpos briauneles bei viršutinės lūpos linkį. Šis žingsnelis padarys be galo didelį skirtumą! Išaukštinsite aukščiausias lūpų vietas, kurios žavingai atsispindės šviesoje.

Būtinai atsižvelkite į šiuos patarimus – optiškai sukursite putlesnių lūpų įvaizdį, tuo pačiu jas pamaitinsite ir sudrėkinsite!

Jūsų,

DROGAS