Kaip išsirinkti blakstienų tušą?

Šis klausimas neretai kamuoja kiekvieną iš mūsų – norime atrasti tą vieną ir vienintelį, kuris sukurtų įspūdingų, tankių blakstienų efektą arba jas tiesiog žaviai išryškintų. Dalinamės patarimais, į kuriuos svarbu atsižvelgti ieškant būtent jo – to vienintelio!

Mūsų blakstienų natūralus ilgis, tankis, spalva, riestumas labai skirtingi, todėl privalome pirmiausia išsiaiškinti, kokio efekto norime – tankumo, ilgio ar tiesiog blakstienų paryškinimo. Norimą efektą išgausite tik išsirinkusios tinkamą įrankį jam sukurti!

TRUMPOS BLAKSTIENOS

Nors plaukų ar blakstienų ilgis genetiškai paveldimas, vis tiek galime pagerinti jų būklę. Pradėkime nuo to, kad trumpas blakstienas turėtumėte lepinti įvairiais serumais bei aliejais, kurie paskatins pastarųjų augimą ir net tankumą!

Kalbant apie tušą – ieškokite tokio, kurio šepetėlis būtų mažesnis, kad patogiai padažytumėte blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Šereliai turėtų būti storesni, kad apčiuoptų kiekvieną blakstieną ir blakstienėlę.

RETOS ARBA NEVIENODOS BLAKSTIENOS

Pirmasis patarimas niekuo nesiskiria nuo patarimo trumpų blakstienų savininkėms – lepinkite blakstienas specialiais serumais, skirtais augimui bei jų drėkinimui skatinti. Blakstienos, kaip ir mūsų galvos plaukai, taip pat sausėja ir byra, jei nėra tinkamai prižiūrimos. Juk turint retas blakstienas norime išvengti blakstienų praradimo!

Tokioms blakstienoms dažyti rinkitės tušą, kurio šepetėlio forma būtų apvalesnė, o funkcija – būtinai suteikti apimties. Toks tušas palies kiekvieną blakstienų plaukelį. Kai kurie prekės ženklai gamina tankinančius tušus su mikropluošto dalelėmis (fibers), kurios padeda retoms ir trumpoms blakstienoms pridėti ilgio.

TIESIOS BLAKSTIENOS

Tiesias blakstienas užriesti nelengva, todėl į kompaniją tušui būtų puiku turėti ir blakstienų rietiklį. Patarimas: švelnesnei ir lengvesnei blakstienų bangai sukurti, rietiklio gumeles šiek tiek pašildykite plaukų džiovintuvu. Efektas bus tikrai kelis kartus įspūdingesnis!

Tušą išsirinkti turėtų būti gan lengva – tiesiog pasidomėkite, kurių gamintojų priemonės atlieka šią funkciją. Lenkti, smėlio laikrodžio formos šepetėliai puikiai užriečia blakstienas, pradedant kraštinėmis ir baigiant vidinėmis blakstienomis. Naudojant ir rietiklį, ir tušą jūsų blakstienos atrodys neįtikėtinai!

ILGOS BLAKSTIENOS

Esate labai laiminga turėdama natūraliai ilgas blakstienas, kurių, ko gero, norėtų daugelis! Tačiau net turint ilgas blakstienas, jų išvaizdą galima pagerinti tušu – natūraliai paryškinti, patankinti ar lengvai užriesti. Naudokite blakstienas atskiriantį tušą, kurio šepetėlis (tinka ir guminis, ir įprastiniais šereliais) atrodytų tarsi mažos šukos. Tokiu šepetėliu gražiai atskirsite kiekvieną ilgą blakstieną. Rinkitės juodos ar tamsiai rudos spalvos, kad paryškintumėte savo blakstienų natūralią spalvą. Nereikėtų pamiršti, kad atradus kelis tušus, kurių funkcijos yra skirtingos, tačiau abu yra nuostabūs – juos galite drąsiai sluoksniuoti.

JAUTRIOS AKYS

Šie patarimai skirti toms, kurių akių nedžiugina populiarūs ir daugeliui tinkantys blakstienų tušai. Geriausia, jei galite rasti tokį, kurio aprašyme ir pavadinime būtų žodis hipoalerginis. Toks tušas pagamintas specialiai toms, kurios nešioja kontaktinius lęšius ar akinius, akys jautrios, reaguojančios į kiekvieną aplinkos veiksnį. Be hipoalerginių tušų, ieškokite tų, kurie pažymėti kaip natūralūs ar organiški, aprašyti kaip tinkantys jautriaakėms. Tokios priemonės dažniausiai turi mažiau chemikalų, stiprių ir akis veikiančių ingredientų savo sudėtyje. Jeigu skaitote sudėtis, stebėkite, ar blakstienų tuše nėra ingrediento karmino, kuris gaunamas iš vabzdžių. Šis ingredientas pavojingas jautrioms akims, nes turi rūgšties, kuri erzins akis.

UNIVERSALŪS PATARIMAI!

NORINČIOMS NATŪRALAUS EFEKTO

Natūralų, lengvai paryškintų blakstienų efektą dažniausiai suteikia guminiai šepetėliai, kadangi savyje jie sutelkia mažiau produkto. Tokio tušo šepetėlio forma turėtų būti klasikinė.

ITIN IŠRYŠKINTOS IR SUFORMUOTOS

Tokiam efektui rinkitės spiralės formos tušo šepetėlį, kuris atskirs kiekvieną blakstieną, atvers jūsų žvilgsnį. Tokios formos šepetėliu geriausia dažytis judinant šepetėlį į šonus ir kylant aukštyn, kad neuždėtumėte per daug tušo, blakstienos nesuliptų.

BE GALO ILGOS BLAKSTIENOS

Priėš tai minėjome tušus su mikropluošto dalelėmis (fibers), kurios tarsi priaugina plaukelius prie pačios blakstienos. Toks tušas turėtų turėti šepetėlį, kuris atrodytų kaip šukos, kad atskirtų kiekvieną blakstieną, neleistų joms sulipti.

DRAMATIŠKAS EFEKTAS

Jeigu norite tankių, ilgų, tarsi netikrų blakstienų efekto, rinkitės šepetėlį, kurio šereliai būtų ilgi ir reti. Toks tušas atskirs ir intensyviu sluoksniu padengs kiekvieną blakstieną.

Keli patarimai:

1. Blakstienų tušu pradėkite dažytis nuo blakstienų šaknų iki jų galiukų, lengvai judindama šepetėlį. Per didelis kiekis tušo ant blakstienų galiukų gali apsunkinti blakstienas.

2. Nebijokite dažyti apatinių blakstienų – joms naudokite specialų tušą arba tokį, kurio šepetėlis būtų itin mažas ir smulkus.

3. Blakstienų tušai su spalva – nebijokite eksperimentuoti. Žalias ar violetinis tušas išryškins žalias akis, rudas – mėlynas.

Ryškaus ir žavaus žvilgsnio!

Jūsų,

DROGAS