Kaip išsaugoti savo šviesių plaukų atspalvį?

Ar jūsų plaukų spalva nebeatrodo tokia graži, kokia ji buvo po dažymo, o ant plaukų pradėjo atsirasti geltonos ar varinės spalvos atspalvių? Nesijaudinkite, tai galima išspręsti! Jei esate šviesiaplaukė, turite žilų plaukų ar tik šviesių sruogelių, tuomet Elvital Color-Vive Purple šampūnas yra sukurtas jums! Purpurinis šampūnas iškart neutralizuoja nepageidaujamus šiltus tonus, „šaldo“ plaukus ir apsaugo juos nuo UV spindulių.

...

SUSIKURKITE VISAPUSĘ ŠVIESIAI DAŽYTŲ PLAUKŲ RUTINĄ

L'Oréal Paris Elvital Color-Vive priemonių linija, skirta dažytiems, reikalaujantiems ypatingos priežiūros plaukams, atkurs jų spalvą ir žvilgesį. Tarsi ką tik po dažymo!

  • GELTONOS IR VARIO SPALVOS TONŲ NEUTRALIZAVIMAS.
  • ATSPALVIO „ŠALTINIMAS“ NESAUSINANT PLAUKŲ.
  • SPALVOS APSAUGA DĖKA UV FILTRO.
  • DAŽYMO EFEKTĄ PRAILGINIMAS.
Neutralizuoja nepageidaujamus
gelsvus atspalvius

Neutralizuoja nepageidaujamus gelsvus atspalvius

Spalvų paletėje violetinė spalva yra priešais geltoną. Todėl toks atspalvis geriausiai neutralizuoja geltoną ir oranžinį atspalvius. Speciali violetinės spalvos formulė pašalina geltonus atspalvius nesausindama plaukų!

Apsaugo spalvą

Apsaugo spalvą

Šviesinant plaukus, atsiveria plonas apsauginis sluoksnis, saugantis plauko pluoštą, todėl padidėja rizika juos pažeisti. Šampūne esantis UV filtras apsaugo plaukus nuo kenksmingo saulės poveikio ir galimų pažeidimų.

Prailgina dažymo efektą

Prailgina dažymo efektą

Laikui bėgant, po dažymo pro spalvą gali pradėti skverbtis nepageidaujami geltonos ir vario spalvos tonai. Todėl violetiniai pigmentai geriausiai sustabdo šį procesą ir ilgiau Išlaiko jūsų tobulą spalvą!

KAIP NAUDOTI PURPURINĮ ŠAMPŪNĄ?

Elvital Color-Vive Purple šampūnas veikia iškart taigi, efektą pamatysite jau po pirmo naudojimo. Šilti geltoni tonai pakeičiami šaltesniais atspalviais, todėl spalva atrodo kaip tik ką po dažymo! Ir visa tai, nerizikuojant išsausinti plaukus.

1.

1.

Purpurinį šampūną ir kaukę naudokite kartą per savaitę, pakaitomis su dažytų plaukų spalvą puoselėjančiu šampūnu Elvital Color-Vive.

2.

2.

Šviesintiems, šviesiems, žiliems plaukams: masažuokite plaukus 1–3 minutes. Tamsiems plaukams, dažytiems sruogelėmis: palaikykite iki 5 minučių.

Prailgina dažymo efektą

3.

Gerai nuplaukite drungnu vandeniu.