Idėjos šukuosenos atnaujinimui ir sveikų plaukų puoselėjimui namuose

Pavasaris – tai metas, įkvepiantis mus įvairiems pokyčiams. Šylant orams norime ne tik atnaujinti garderobą, atrasti naujų idėjų pavasariniam manikiūrui, makiažui, bet ir pasikeisti šukuoseną. Dažnai, atėjus pavasariui, moterys nusprendžia šiltus orus pasitikti su pokyčiais - pasišviesindamos arba pasitrumpindamos plaukus. Nenuostabu - juk pavasarį tai puikus būdas jaustis lengvai ir gaiviai!

Pažvelkime, kokios šukuosenos šį pavasarį yra madingiausios ir pasisemkime įkvėpimo!

70-ŲJŲ KIRPČIUKAI

Ne paslaptis, kad mados cikliškai kartojasi, šukuosenos - taip pat ne išimtis! Šie vidutinio ilgio, į abi puses krentantys kirpčiukai tarsi „įrėmina“ veidą, tačiau nėra labai pastebimi. Tai „saugūs“ kirpčiukai - puiki alternatyva toms, kurios jau seniai svarsto apie trumpus kirpčiukus, tačiau vis neišdrįsta!

70-ųjų kirpčiukai

„IKI RAKTIKAULIŲ“

Kaip mums sufleruoja pats šio kirpimo pavadinimas - tai plaukai iki raktikaulių. Tai - idealus plaukų ilgis, kuris, ko gero, tiktų bet kokiai veido formai. Jeigu jau kurį laiką svajojate apie trumpus plaukus, tačiau vis neišdrįstate apsikirpti, šis kirpimas būtent jums!

Iki raktikauliu

SLUOKSNIUOTAS KIRPIMAS

Šis kirpimas suteiks jūsų plaukams dinamiškumo bei tekstūros, o su įvairių ilgių lengvomis garbanomis jūs tiesiog spinduliuosite pavasarine elegancija! Taip pat lengvai galėsite susikurti susivėlusių plaukų įvaizdį.

Sluoksniuotas kirpimas

ŠONINIAI KIRPČIUKAI

Šis kirpimas jau buvo itin populiarus ankstyvaisiais 2000-siais, tačiau, kaip žinia, mados sugrįžta! Nenuostabu, juk šoniniai kirpčiukai jau seniai pamėgti užsienio įžymybių. Vidutinio ilgio šoniniai kirpčiukai sušvelnina veido bruožus, su jais atrodysite itin romantiškai bei stilingai tiek palaidais plaukais, tiek susirišus kuodą ar uodegą!

Šoniniai kirpčiukai

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA BEI PUOSELĖJIMAS NAMŲ SĄLYGOMIS

Kad ir kokią šukuoseną pasirinktumėte, kad ir kaip puikiai jūsų plaukus apkirps jūsų kirpėjas, jokia šukuosena neatrodys tobulai, jei tinkamai nepasirūpinsite savo plaukų būkle. Tam, kad plaukai atrodytų sveiki ir žvilgėtų, juos būtina nuolat puoselėti. Tiesioginiai saulės spinduliai ir stiprus vėjas plaukams daro neigiamą poveikį, tad, prasidėjus šiltajam sezonui, jų priežiūrai reikia skirti daugiau dėmesio. Juk žvilgantys ir sveiki plaukai – visada madingi!

Plaukų priežiūra bei puoselėjimas namų sąlygomis

Štai keli patarimai, kaip galite puoselėti bei rūpintis savo plaukais namuose:

  • Niekada nešukuokite šlapių plaukų! Šlapi plaukai yra labai pažeidžiami, juos šukuojant šie lengvai lūžta. Prieš šukuojant palaukite, kol plaukai bent truputį pradžius.
  • Rinkitės natūralius, tausojančius šampūnus, sudėtyje turinčius įvairių augalų ekstraktų ir aliejų, kurie puoselės ir maitins jūsų plaukus.
  • Kartas nuo karto palepinkite plaukus šilto aliejaus kauke. Galite naudoti alyvuogių, kokosų, ricinų, sezamų arba arganų aliejų. Šilto aliejaus kaukė sustiprins ir pamaitins plaukus. Intensyviai plaukų priežiūrai siūlome rinktis iš plataus DROGAS intensyvios plaukų priežiūros priemonių asortimento, kuriame rasite serumus, aliejus, plaukų ampules, kaukes. Tikrai rasite, kas jums patinka ir tinka labiausiai!
  • Jeigu turite ilgus plaukus, prieš miegą patariama juos surišti – taip ryte juos bus daug lengviau sušukuoti.
  • Jeigu norite, kad plaukai sparčiau augtų, kasdien švelniai pirštų galiukais pamasažuokite galvos odą.
  • Po šampūno išskalavimo visada naudokite jūsų plaukams tinkantį balzamą, kondicionierių arba kaukę. Šios priemonės gali drėkinti, maitinti plaukus, suteikti jiems blizgesio, atstatyti (priemonių poveikis priklauso nuo paskirties). Taip pat plaukai bus lengviau iššukuojami!
  • Plaukai greitai pripranta prie produktų sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų – tad kartas nuo karto keiskite naudojamas priemones.
  • Reguliariai pasitrumpinkite plaukus, kad išvengtumėte skilinėjančių galiukų.
  • Stenkitės vengti dažno formavimo prietaisų naudojimo bei plaukus stenkitės kuo rečiau džiovinti karšto oro džiovintuvu. Naudokite priemones, apsaugančias plaukus nuo karščio.
  • Sveikai maitinkitės, gerkite daug vandens, stenkitės nestresuoti. Tai pagerins jūsų sveikatą bei plaukų būklę!

Būkite sveikos ir gražios!

Jūsų,
DROGAS ekspertė