Greitos šukuosenos žiemai

Nors žiemos už lango nematyti, tačiau šalti orai gali būti tikras nesusipratimas plaukams – vėjas, drėgmė, šaltis, galvos apdangalai... Pasidalinsime keliomis šukuosenų idėjomis, kurios padės plaukams atrodyti tvarkingai, patogiai ir žavingai!

Šukuosena nr. 1

Ši šukuosena labai paprasta, tinkanti ir trumpesnių, ir ilgesnių plaukų savininkėms. Toks plaukų rišimas netrukdys ir kirpčiukų turėtojoms. Priekyje esančius plaukus suriškite pusine uodegėle, kurių variantai gali būti įvairūs – jei ne uodegėlė, tai kuodukas arba pusinis rišimas eglute. Tokia šukuosena atitrauksite priekinius plaukus nuo veido, jie nelys į akis, nelips prie lūpų blizgesio, atrodys jaukiai ir stilingai!

Šukuosena nr. 2

Kitas, vienas geresnių būdų suvaldyti plaukus, juos tiesiog surišti į kasą ar aukštą uodegą. Tačiau kartais taip norisi įvairovės ar tiesiog įdomesnės šukuosenos. Tai galima pasiekti tiesiog subanguojant plaukus. Juos subanguoti galima dviem būdais – drėgnus plaukus surišti į kasą ar kelias mažesnes kaseles ir palikti per naktį išdžiūti arba tiesiog suformuoti karšta formavimo priemone. Maždaug pusę plaukų ilgio sugarbanok sau tinkamu būdu, o tada plaukus surišk į arklio uodegą. Paprasta, neužima daug laiko ir labai gražu!

Šukuosena nr. 3

Super greitas būdas šukuosenai – boho kasa. Tai kasa, pinama ne per galvos vidurį, o šonus. Savo plaukus surišk į kasą šone ir viskas! Plaukus gali rišti laisviau ar stipriau, juos šiek tiek pavelti ar laikyti labai tvarkingai. Tokiai šukuosenai plaukai neprivalo būti labai tiesūs ar tvarkingi. Jei norisi dar įdomiau – įpink spalvotą plaukų skarelę ar susek juos patinkančiu, įdomesniu gėlės ar kitos formos segtuku.

Šukuosena nr. 4

Žemas kuodukas, atrodo, labai retai pasitaikanti šukuosena! Tačiau tinka, ko gero, prie bet kokio stiliaus, atrodo subtiliai ir moteriškai. Tokį kuoduką galima pasidaryti tiesiog susirišus žemą uodegą ir apjuosus plaukus apie gumutę ir sutvirtinus smeigtukais. Kuoduką taip pat galima apjuosti įdomesne skarele ar surišti didesne, smagia plaukų gumele.

Šukuosena nr. 5

Ši šukuosena panaši į prieš tai minėtą pusinę kaselę. Jai prireiks dviejų šoninių plaukų sruogų ir plaukų gumytės. Toks rišimo būdas turėtų labai tikti aukštos kaktos savininkėms. Sruogeles galima pabanguoti, susukti tarsi vyteles ir lengvai pavelti. Dar gali surišti jas į mini kasytes šonuose ir galiausiai sujungti į vieną.

Linkime, jog žiema plaukų neišgąsdintų!