Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

Profesionalaus veido valymo ar ypatingo plaukų kirpimo pačios gal ir nepasidarysime, tačiau pasidaryti gelinį manikiūrą namie tikrai įmanoma! Tam į pagalbą atskuba DEPEND gelinio lakavimo rinkinys.

DEPEND GELLACK OBLIGATORY START KIT rinkinį sudaro: LED lempa su laiko matuokliu (30 s ir 60 s) ir jos adapteris, BEFORE & AFTER nagų valiklis, gelinio lako pagrindas bei gelinio lako viršutinis sluoksnis – viskas, ko reikia tvirtam pagrindui norint pasidaryti gelinį manikiūrą. Į kompaniją geriausiai tiks DEPEND GELLACK naujos kartos nagų lakai bei rinkinys jam nuimti. Šiuos produktus DROGE galite įsigyti atskirai. DEPEND nagų lakai ypatingi tuo, kad kartu su DEPEND LED lempa sukuria nagui apsauginį sluoksnį, jo nepažeisdami. Naudojant šiuos gelinius lakus nereikia pašiaušti ir pažeidinėti nago plokštelės – lakas puikiai laikosi dėl savo ypatingų savybių. Na, o dabar pradėkime!

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

1. Paruošiame darbo vietą – atlaisviname turimą staliuką, padengiame paviršių medžiaga ar popieriumi, kurių nebijome sugadinti. Nepamirštame lengvai praverti lango, kad namai pilnai ventiliuotųsi dėl galimų stipresnių priemonių kvapų. Sujungiame LED lempą su adapteriu, ją įjungiame į rozetę, pasistatome reikalingas priemones: DEPEND BEFORE & AFTER valiklį, DEPEND lako pagrindą ir viršutinįjį sluoksnį, dildę, medinį, rinkinyje esantį apelsinmedžio pagaliuką bei vatos padelius.

2. Su DEPEND dilde suformuojame švarius nagus norima forma, jei reikia, pasitvarkome atšerpetojusias odeles (apie nagų priežiūrą namuose skaitykite ankstesniame DROGAS straipsnyje). Apelsinmedžio pagaliuku apeiname panages, nagų kraštelius, pašaliname nešvarumus. Nagas ir odelės turi būti visiškai švarios ir nepažeistos!

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

3. Metas gelinio lako pagrindui, kuris pažymėtas 2 numeriu. Atsargiai ir kuo plonesniu sluoksniu padenkite visus nagus, juos įdėkite į LED lempą ir spustelkite 30 s mygtuką. Praėjus šiam laiko tarpui, ištraukite nagus, suvilgykite vatos padelį DEPEND BEFORE & AFTER valikliu ir lengvai, netrindamos, nuvalykite susidariusį lipnųjį lako bazės sluoksnį. Tą patį pakartokite ir su kitos rankos nagais.

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

4. Metas spalvoms! Pasirinktos DEPEND nagų lako spalvos buteliuką atsukite, teptuku maždaug 20 kartų pamaišykite lako turinį. Teptuką nuvalykite į nagų lako buteliuko kakliuką ir lygiai tokiu pačiu sluoksniu kaip prieš tai tepėte bazę tepkite gelinį nagų laką. Jokiais būdais netepkite storo sluoksnio, nes gelis gali sušokti į gumulėlius, nubėgti arba paskatinti nagų kaitimą. Kartojame LED lempos procesą: įdedame nagus, paspaudžiame 30 s mygtuką, praėjus laikui nuvalome lipnų viršutinį nago sluoksnį BEFORE & AFTER valikliu. Pakartojame ir su kitos rankos nagais.

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

Gali prireikti kelių nagų lako sluoksnių, tad po valiklio etapo tepame dar vieną ploną lako sluoksnį, dedame rankas į LED lempą, džioviname ir vėl nuvalome valikliu.

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

5. Paskutinis žingsnis – viršutinis nagų lako sluoksnis, kuris sutvirtins laką, suteiks žavaus blizgesio. Ant nulakuotų, BEFORE & AFTER valikliu nuvalytų nagų, naudosime gelinio lako viršutinįjį sluoksnį, pažymėtu numeriu 4. Apvalome viršutinio lako buteliuko teptuką ir tepame ploną sluoksnį ant nulakuotų nagų. Ranka keliauja į LED lempą, spaudžiame 30 s mygtuką, praėjus laikui nuvalome su valikliu. Pakartojame žingsnelį ir kitos rankos nagams.

Gelinis manikiūras ir jo nuėmimas namų sąlygomis

VUOLIA! Štai taip paprastai, nagų sąlygomis ir be didelio vargo turime dailų, kokybišką ir ilgai išliekantį gelinį lakavimą. Praėjus 2–3 savaitėms, ko gero, ateis metas šį laką ir nuvalyti. DEPEND siūlo du labai lengvus būdus, kaip tai padaryti:

PIRMASIS BŪDAS

Jums reikės GELLACK REMOVER OIL aliejuko, smarkai šilto vandens (maždaug 40 laipsnių temperatūros), maždaug 2–jų litrų talpos dubenėlio, kuriame tilptų vienos rankos pirštai (galima naudoti ir praustuvą, leidžiant panašios temperatūros vandenį).

1. Negailėdamos užtepkite REMOVER OIL aliejuko ant vienos rankos pirštų nagų apie odeles ir per visą nagą. Šis būdas geriausiai veikia, kai lakas per kelis milimetrus ataugęs nuo odelių.

2. Kruopščiai įmasažuokite aliejuką į odeles ir nagą maždaug apie 30 sekundžių.

3. Paruoškite dubenėlį arba praustuvą su atitinkamos temperatūros vandeniu ir įmerkite pirštus taip, kad visi būtų apsemti. Palaikykite apie 3 minutes. Kuo didesnė vandens temperatūra, tuo geriau nusivalys lakas, tačiau jokiais būdais nenusiplikykite pirštų ir laikykitės atsargumo priemonių!

4. Praėjus 3 minutėms, vandenyje laikydamos pirštus švelniai stumkite laką nuo nago apelsinmedžio pagaliuku. Tai būtinai darykite vandenyje, nes GELLACK REMOVER OIL geriausiai veiks tik sureagavęs su vandeniu. Šis unikalus nuėmimo būdas galimas dėl aliejaus formulės ir vandens reakcijos!

Štai ir viskas – nagai nuvalyti švelniai ir greitai.

ANTRASIS BŪDAS

Šiam būdui DEPEND siūlo lako nuėmimo REMOVAL WRAPS FOIL foliją su jau paruoštu vatos padeliu prie jo, tad nereikės vargintis, karpyti, plėšyti nei folijos nei vatos. Taip pat, reiks ir REMOVER valiklio, pažymėto numeriu 2.

1. Nuėmimo folijos vatos dalį gerai sudrėkinkite REMOVER valikliu. Apsukite foliją taip, kad vatos dalis gerai padengtų nulakuotą nagą. Įsitikinkite, kad viskas sandaru ir valiklis negaruoja. Ant nagų foliją laikykite apie 15–20 minučių.

2. Patikrinkite, ar procesas jau suveikė – atvyniokite vieną nagą ir apelsinmedžio pagaliuku pabandykite laką stumti. Jei stumiasi lengvai, vadinasi lakas suminkštėjo ir yra paruoštas nuėmimui. Tokiu būdu atvyniokite po vieną nagą ir lengvai pašalinkite gelinio lako paviršių. Jei lakas vis dar nesuminkštėjo, laikykite tol, kol atvyniojus jis lengvai stumsis.

3. Nuėmus gelinį laką, kruopščiai ir švelniai nusiplaukite rankas šiltu vandeniu bei muilu. Jas patepkite drėkinamuoju kremu, o nagus ir jų odeles – aliejuku.

Viskas!

Nei kiek neabejojame, kad darantis tokį manikiūrą pirmus kartus namuose užtruksite kiek ilgiau, o ir kruopštumo bei dėmesio skirti reikės daugiau nei atliekant šią procedurą salone. Tačiau pramokus visos pastangos atsipirks su kaupu, bet kada galėsite ir nusilakuoti ir nusiimti laką sau patogiu laiku, o be to, lavinsite ir kūrybingumą, ir kantrybę!

Gražių ir sveikų nagų linki DROGAS!