Garbanotų plaukų šukuosenos

Praėjusią savaitę dalinomės patarimais, kaip prižiūrėti savo garbanotus plaukus, kad jie jums keltų ne rūpestį, bet džiaugsmą ir pasididžiavimą, kad turite štai tokius išskirtinius plaukus! Taigi, išsprendus garbanotų plaukų priežiūros rebusus, galima pereiti prie sekančio klausimo – kaip šį grožį surišti ir sušukuoti taip, kad vasarą nebūtų karšta, o plaukų grožis būtų dar labiau išryškintas? Štai kelios idėjos, kurios jums gali tikti ir patikti!

SEGTUKAI ŠONE

Patikėkite, reikia labai nedaug, kad jūsų šukuosena ir nuotaika spindėtų! Jei norite greitai ir be didelių pastangų atrodyti pasitempusi ir “įdėjusi pastangų”, jums prireiks tiesiog paprastų ar įmantresnių segtukų.

- Pakedenkite garbanėles.

- Perskirkite plaukus į tą pusę, kuri jums atrodo tinkamiausia.

- Pusę, kurią segsite, išlyginkite, įsitikinkite, kad nėra jokių susivėlusių ar iškilusių plaukų.

- Išlygintus plaukus susekite ir sutvirtinkite segtukais.

- Jei turite dekoratyvinių, labiau stilizuotų segtukų, juos sekite ant viršaus.

ŽAVINGAS PUSIAU KUODUKAS

Tokia šukuosena puikiai tiks norint patraukti plaukus nuo veido ar suteikti įvaizdžiui žaismingumo ir tuo pačiu leidžiant savo garbanoms žaismingai plaikstytis vėjyje.

- Viršugalvyje atskirkite plaukų sruogą, nuo ausies iki ausies.

- Iš viršutinės atskirtų plaukų dalies pakaušyje suriškite kasą ar tiesiog uodegą.

- Suriškite kasą gumele ir lengvai apvyniokite plaukus aplink savo ašį (o tiksliau aplink gumelę). Likusius plaukus ir pakankamai tvirtai sutvirtinkite kuodą segtukais. Nesistenkite to padaryti labai tvarkingai – kelios išlindusios sruogelės ar garbanėlės pridės daugiau žaismingumo.

- Jeigu turite didesnių, spalvotų ar puošnių segtukų, užsekite juos ant kuodelio.

ŽEMA KASA

Tokia šukuosena elegantiška, subtili, plaukus taip pat patrauks nuo veido, išryškins veido bruožus. Viskas labai paprasta:

- Pirštais (ne šepečiu) tarsi sušukuokite plaukus atgal. Galite panaudoti argano, avokadų ar kitą mėgstamą plaukų aliejų garbanotiems plaukams, arba alkoholio neturinčio plaukų lako.

- Pasidarykite gumutę – du segtukus perverkite per gumutę taip, kad atrodytų šitaip:

- Įsmeikite vieną gumytėje esantį segtuką šalia į delną suimtos kasos, tada kasą apvyniokite gumyte ir kitu segtuku užtvirtinkite kasą. Tokiu būdu šukuosena gausis tolygi ir tvirtai laikysis.

- Dar kart sulyginkite viršutinę plaukų dalį aliejumi, plaukų laku be alkoholio, maitinamu formavimo kremu ar plaukų želė.

- Jei turite jums patinkančių stilingų, didesnių segtukų, jais galite padailinti suformuotą kasą.

FLUFFY ŠUKUOSENA

Kartais garbanėlės tampa nevienodų formų, pavargusios, subliuškusios, tačiau vis tiek norisi nesurištų, laisvai krentančių plaukų. Į pagalba atskuba garbanas gaivinančios priemonės, garbanėlių formuotojai, plaukų putos be alkoholio, purškikliai su druska, kurie suteiks plaukams tekstūros. Kai kurias priemones reikia naudoti sušlapinus plaukus, džiovinant, kai kurios atgaivina garbanas akimirksniu. Dar didesniam efektui – panaudojus šias priemones, užverskite galvą žemyn, pakedenkite plaukus pirštais.

Lengvų ir žasimingų garbanų jums linki DROGAS!